» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
  Drukuj

Irlandia Północna (IFA Premiership) - 2015/2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 sie 2015 
Ekspert : Irlandzka Piłka Nożna

Podziękował: 4
Podziękowano: 153
IRLANDIA PÓŁNOCNA: IFA Premiership

Glentoran-Crusaders TYP 2 kurs 2,20 4/10 g.20.45 2:2 BOX

PS: Najlepsza niepisana zgoda w Irlandii Północnej. Nie tylko kibiców bo działaczy również. Pisałem trochę więcej na ten temat w kwietniu na innych forach przy okazji ligowego meczu:

Cytuj:
21 marca rozgrywane były zawody piłki kopanej w półfinale Pucharu tej krainy. Grający u siebie Crusaders podejmował..właśnie Glentoran i..przegrał 0:1. O dziwo wcześniej Krzyżowcy wygrali wszystkie 5 ostatnich meczów strzelając, uwaga..23 gole . Co dawało średnią prawie 5 goli na jedno spotkanie obojętnie czy grali u siebie czy na wyjeździe . I proszę, nagle nastąpił wielki kryzys w meczu pucharowym z Glentoran i chłopaki przegrali u siebie jak już wcześniej wspomniałem 0:1. A po tym meczu pojechali do mocnego wtedy jeszcze Coleraine i wygrali.. 5:1.. ..sorry ja się nie dam nabrać na takie coś. To była dla mnie klasyczna ustawka między tymi drużynami. Powód ? Towarzystwo z Glentoran nie cierpi się mianowicie z Linfield..najgroźniejszym rywalem do zdobycia tronu obok Crusaders. I zrobią wszystko żeby Linfield go nie zdobył. Wtedy nie było jeszcze wiadomo jak potoczą się losy ale od razu spojrzałem na kalendarz i wiedziałem że 18 kwiecień to jest ten dzień kiedy Glentoran grzecznie odda punkty Crusaders w lidze.

No więc dziś podpisuje dalej pod tym obiema rękami. Zasady między tymi dwoma ekipami są dla mnie takie że Krzyżowcy oddają Glentoran Puchar Irlandii Płn i jakieś inne mało znaczące pucharki a Glentoran ligowe punkty. Bo proszę spojrzeć:

Puchary:

01.08.15 CHA Crusaders Glentoran 0 : 1
21.03.15 PUC Crusaders Glentoran 0 : 1

Liga:

18.04.15 PRE Crusaders Glentoran 2 : 0
17.01.15 PRE Glentoran Crusaders 1 : 2
11.10.14 PRE Glentoran Crusaders 1 : 3
30.08.14 PRE Crusaders Glentoran 1 : 0

Na dzień dzisiejszy sytuacja jest taka że mistrzowie przegrali swój pierwszy mecz u siebie z Portadown a Linfield wygrał pewnie u siebie z Ballymeną a dziś gra z beniaminkiem z Carrickfergus i prawdopodobnie wygra.

I teraz moja konkluzja. Wnioskuje że Glentoran i tak spokojnie się w tym roku utrzyma a dalsza strata punktów może mieć jakieś dalsze konsekwencje dla Krzyżowców. Dlatego też stawiam na piłkarzy z Belfastu.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Irlandia Północna (IFA Premiership) - 2015/2016
PostNapisane: 22 sie 2015 

Glenavon-Crusaders TYP BTS/2 kurs 3,35 5/10 g.16.00 1:2 WIN

PS: Crusaders w końcu zaskoczył pokonując w ostatniej kolejce u siebie Ballinamallard 5:0. Dzisiaj gra z drużyną która od 2012 potrafiła zawsze strzelić gola Krzyżowcom. Ich ostatni wynik z tego roku to..3:7. Kurs 3,35 piechotą nie chodzi i można go zagrać spokojnie w singlu..

Z innych meczów powinien wygrać Cliftonville, Linfield i Dungannon.

PostNapisane: 30 sie 2015 

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

Warrenpoint-Cliftonville TYP 2 kurs 1,55 7/10 g.16.00 2:2 BOX

Warrenpoint-Cliftonville TYP -1,5 Cliftonville kurs 2,50 4/10 g.16.00 2:2 BOX

PS: Nie wiem czym sugerują się oddsmakerzy wystawiając takie kursy na gości. Przypomnę tylko że w tamtym sezonie na identyczne zdarzenie ale w środku sezonu kurs oscylował w granicach 1,35. Proszę teraz spojrzeć na tabelę:

http://www.livesports.pl/mecz/bswgm7lG/ ... le;overall

A teraz na to:

15.08.15 NIF Warrenpoint Glenavon 0 : 3
08.08.15 NIF Warrenpoint Ballinamallard 0 : 3

Pomyślałem sobie że może u gości masa kontuzji ? Ale nie, wszystko ok. Manager Tommy Breslin oczywiście truje że to będzie trudny mecz bla, bla ale co ma niby mówić na konferencji prasowej ? Że wygrają gładko 3:0 ?

Warrenpoint znajduje się na południu Irlandii Północnej i w tamtym sezonie cudem utrzymał się w 1 lidze zajmując przedostatnie miejsce i wygrywając dwumecz w barażach z Bangor (0:2, 2:0). Właściwie pisząc "wygrywając" robię nadużycie bo dokładnie wygrali 3:1 w karnych.

Na stronie gospodarzy kibice tylko piszą Hope Hope i Hope...

Reasumując, patrząc na tłuste kursy na to spotkanie i formę gości stawiam zdecydowanie na ich zwycięstwo bo piłkarsko to różnica dwóch klas.

PS1: Moje typy na innych forach:

Cytuj:
Błękitni Raciąż-ŁKS Łódź TYP 2 kurs 2,15 3/10 g. 18.00 1:3 WIN

Cytuj:
Glenavon-Crusaders TYP BTS/2 kurs 3,35 5/10 g.16.00 1:2 WIN

Cytuj:
Konyaspor-Galatasaray TYP BTS/2 kurs 4,10 3/10 g. 20.15 1:4 WIN

Cytuj:
Zagłębie Lubin-Ruch Chorzów TYP BTS kurs 2,00 4/10 g.18.00 3:1 WIN

Korona Kielce-Pogoń Szczecin TYP BTS kurs 1,83 4/10 g.20.45 1:1 WIN

Zawisza Bydgoszcz-Sandecja Nowy Sącz TYP BTS kurs 2,20 4/10 g.18.00 2:2 WIN

PostNapisane: 12 wrz 2015 

Dzień dobry.

Ballymena-Cliftonville TYP 2 kurs 1,50 6/10 g.16.00 6:1 BOX

PS: W paru zdaniach. Znowu nie mam pojęcia dlaczego rośnie kurs. Podobnie jak wczoraj na Dundalk a każdy wie jak to się skończyło. Goście bez żadnego zwycięstwa od dwóch kolejek w lidze grają dzisiaj z ostatnią Ballymeną i jeżeli nie chcą dalszych strat punktowych muszą dziś wygrać.

PostNapisane: 26 wrz 2015 

Crusaders-C. Rangers TYP -1,5 Crusaders kurs 1,90 5/10 g.16.00 5:0 WIN

PS: Bez opisu.

PostNapisane: 03 paź 2015 

Ballymena-Crusaders TYP BTS/2 kurs 2,70 4/10 g.16.00 2:4 WIN

PS: Gospodarze to taki klub że mogą strzelić bramkę każdej drużynie w tej lidze zwłaszcza u siebie. Ostatnio wsławili się wygrywając z Cliftonville..6:1. Niesamowity wynik patrząc jaka dobrą ekipą jest Cliftonville jak na tamte lokalne warunki. Podobnie jak rok temu aktualny mistrz który sezon zaczął nie najlepiej ale wyszedł już na prostą i Linfield będzie walczył ponownie o koronę.
Reasumując, Ballymena która nie przegrała już od 5 kolejek w lidze i potrafiąca zajść każdemu za skórę i Krzyżowcy którzy powinni to spotkanie wygrać (Cliftonville gra dziś z Linfield) i doskoczyć do lidera. Typ nasuwa mi się jeden..
Ich ostatni mecz:

14.03.15 NIF Ballymena Crusaders 1 : 3

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Psychosocial
tifosandrodudekBukmacherzy.com

PostNapisane: 10 paź 2015 

Crusaders-Warrenpoint TYP -1,5 Krzyżowcy
Linfield-Glentoran TYP 1

AKO 2,32 5/10 g.16.00 BOX

PS: W cieniu eliminacji do mistrzostw Europy proponuję taki o to dubel. Crusaders nie powinien mieć żadnych problemów z pokonaniem ostatniej drużyny w tabeli. Taki Linfield o którym zaraz będzie poniżej mowa stuknął ich niedawno 5:1.

W drugim spotkaniu znacznie ryzykuję bo Glentoran to najlepsze ziomy Krzyżowców i zrobią wszystko żeby gospodarze nie wygrali. Zresztą nie ukrywam że Linfield zawsze bardzo ciężko się gra w tych derbach. Jednak patrząc to co robi aktualny lider u siebie (w ostatnich 6 spotkaniach strzelił..26 goli !) stawiam jednak na nich.

Tak na marginesie zagrałem jeszcze dzisiaj dubel -1,5 Chorwację i Norwegię.

Ostatnio edytowano 21 lis 2015 przez Psychosocial, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 21 lis 2015 

Glenavon-Linfield TYP BTS/2 kurs 3,60 4/10 g.16.00 3:2 BOX

Warrenpoint-Crusaders TYP -1,5 Crusaders kurs 1,70 5/10 g.16.00 1:3 WIN

PS: W pierwszym meczu goście z Belfastu jadą do Lurgan po zwycięstwo. Przynajmniej mi się tak wydaję bo i teren tam bardzo trudny a i mnogość zdobywania goli u siebie przez Glenovan jest przytłaczająca (14 goli w..4 spotkaniach). Ale..goście przegrali dwa mecze z rzędu z liderem i wiceliderem i dzisiaj zrobią wszystko żeby zgarnąć trzy oczka. Byłem na stronie Linfield i jest pełna mobilizacja. Ken Garrett twierdzi że to dobry mecz na przełamanie..
Ja osobiście podpieram się wyżej wymienionym typem. Gospodarze naprawdę łupią gole na zamówienie..

Drugi mecz..co tu pisać..gra ostatni zespół z pierwszym..z mistrzem..

PostNapisane: 04 gru 2015 

Glenavon-C. Rangers TYP 1 kurs 1,45 6/10 g.20.45 2:0 WIN

PS: To chyba idealny mecz do jakiegoś dubla. Widzę tu dużą różnice jakości. Piłkarze z Lurgan brylują nad beniaminkiem w każdej możliwej ligowej punktacji i nie powinni mieć dzisiaj problemu z ograniem gości. Jakby tego było mało gospodarze w ostatnich 5 spotkaniach koszą u siebie kogo popadnie:

21.11.15 NIF Glenavon Linfield 3 : 2
07.11.15 NIF Glenavon Ballinamallard 5 : 1
17.10.15 NIF Glenavon Ballymena 3 : 1
03.10.15 NIF Glenavon Dungannon 3 : 1
12.09.15 NIF Glenavon Coleraine 3 : 0

W tych 5 meczach strzelili łącznie 17 goli a dzisiaj ma oczywiście zagrać najlepszy strzelec Bradley. Dziękuję, nie mam pytań, koniec analizy.

michałgrzywasandroThom@s

PostNapisane: 26 gru 2015 

Coleraine-Ballymena TYP Ballymena strzeli gola kurs 1,48 7/10 g.16.00 2:1 WIN

PS: Bardzo wysoka stawka bowiem goście to chyba specjaliści od strzelania goli i to mocnym ekipom na wyjeździe. Ostatni raz nie uczynili tego w..sierpniu. W ostatnich dwóch wyjazdowych meczach zmierzyli się z..wiceliderem i liderem i:

05.12.15 NIF Cliftonville Ballymena 4 : 2
28.11.15 NIF Crusaders Ballymena 3 : 2

Nie wiem co ma więcej napisać, mało tego o to bezpośrednie spotkania tych dwóch drużyn:

04.04.15 NIF Coleraine Ballymena 0 : 1
20.09.14 NIF Coleraine Ballymena 1 : 2
12.04.14 NIF Coleraine Ballymena 1 : 1
26.12.13 NIF Coleraine Ballymena 2 : 3
22.09.12 NIF Coleraine Ballymena 4 : 1

Pozwoliłem sobie wstawić tutaj również moje typy z i innych lig:

SZKOCJA: Dywizja 1

Falkirk-Dumbarton TYP 1 kurs 1,47 7/10 g.16.00 1:0 WIN

PS: Tu sytuacja jest bardzo klarowna. Falkirk jest na 3 miejscu w tabeli ze stratą 6 oczek do Rangers i Hibernian. Za dwa dni te dwie ekipy..spotykają się ze sobą :mrgreen:. Tydzień temu Falkirk ograł u siebie.. Glasgow. Jak dzisiaj nie wygra z o wiele słabszym Dumbarton i nie doskoczy na 3 punkty do prowadzącej dwójki to będzie frajerem i tyle.

ANGLIA: Premier League

Liverpool-Leicester TYP BTS kurs 1,80 6/10 g.16.00 1:0 BOX

PS: Nie wiem kto wymyśla takie idiotyczne kursy w Bet365. Dla przykładu STS oferuje 1,47 a Fortuna 1,63. W ogóle polewam że cały czas oddsmakerzy wystawiają takie kosmiczne kursy na lidera. Goście strzelili w 9 wyjazdowych spotkaniach..21 goli. Mało tego z tego co wyczytałem to nie zagra dzisiaj Martin Skrtel (nie pogra z 6 tygodni) a przecież kontuzjowany jest już Dejan Lovren więc jak Lisy mają nie strzelić gola ? Wątroba czyli Liver powinna również coś ukłuć wszak nie wygrali od 3 kolejek a i u siebie zawsze strzelają najmniej gola od sierpnia..

Manchester City-Sunderland TYP over2,5/1 kurs 1,51 5/10 g.16.00 4:1 WIN

PS; Dramatycznie mały kurs na City ale nie oszukujmy się Czarne Koty grają dramat na wyjazdach i stracili najwięcej goli w lidze. Ale z tego co widzę w ostatnich 4 spotkaniach zawsze strzelali minimum bramkę w tym Arsenalowi i Czelsi. Wybrałem taki typ bo kurs o wiele wiekszy od 1,2.

tosca30zielony_pzpeter93Szymek_7wincin

PostNapisane: 26 mar 2016 

Crusaders-Dungannon TYP -1,5 Crusaders kurs 1,77 6/10 g.16.00 2:0 WIN

PS: Wchodzę grubiej w ten typ chociaż dla mnie to przezabawna liga. Dlaczego ? Aktualny mistrz i lider Wielkiej Brytanii z Irlandii Północnej ogrywa bowiem 19 marca beniaminka Carrick Rangers na wyjeździe 4:0 by za 3 dni..polec tam 3:4. Układy albo totalna amatorka. Ja wiem że Krzyżowcy jak będą chcieli to rozjadą dzisiaj Jeżyki i 5:0. Mi wystarczy zwycięstwo różnicą dwóch goli. Wicelider Linfield wygrał z z Dungannon w lutym 6:0. Sprawdziłem składy, parę nieistotnych absencji. Linfield przedwczoraj ledwo wygrał z Warrenpoint ale zbliżył się do Crusaders. Gospodarze dzisiejszego meczu muszą udowodnić kto rządzi w tej lidze..

PostNapisane: 02 kwi 2016 

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Puchar

Linfield-Lurgan Celtic TYP over 3,5 kurs 1,60 7/10 g.16.00 3:0 BOX

PS: Mecz za chwilę. Spotykają się zespoły które dzieli minimum dwa-trzy poziomy. Gospodarze przystąpią do tego spotkania w pełnym składzie natomiast goście nie dość że to 2 liga to jeszcze mega osłabieni. Pod nieobecność dwóch podstawowych bramkarzy między słupkami stanie jakiś małolat. To już półfinał a w finale czeka już mocny w tym sezonie Glenavon który ograł wczoraj u siebie mistrzów Crusaders 4:3. Wracając do meritum dla mnie pewna wygrana Linfield różnicą minimum 4 goli..

PostNapisane: 30 kwi 2016 

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership - Grupa spadkowa

Warrenpoint-Dungannon TYP 1 kurs 2,05 5/10 g.16.00 1:1 BOX

Edit: Gospodarze stracili gola w 95 minucie i spadli z ligi :lol: :lol: :lol:

PS: Ostatnia kolejka. Sytuacja jest w tym meczu niby prosta a i zarazem skomplikowana. Gospodarze muszą wygrać to spotkanie żeby się utrzymać.

http://www.flashscore.pl/mecz/nNgzCzUO/ ... le;overall

Jak widzimy Carrick gra dzisiaj z Ballinamallard. Widzimy również to że Warrenpoint chce się zdecydowanie utrzymać bo wygrał na miękko dwa ostatnie spotkania z Portadown 2:0 i Ballymeną 4:1.

Więc co jest skomplikowane skoro to grupa spadkowa i ktoś pomyśli że Dungannon i tak już o nic nie gra ? Otóż żeby uatrakcyjnić tą ligę w tym sezonie wprowadzono zasadę że pierwszy zespół z grupy spadkowej dopuszczony jest do barażów o kwalifikacje Ligi Europejskiej. Zagrożenie jest więc takie że Jeżyki nie mogą tego spotkania przegrać bo gdy Ballymena wygra dzisiaj z Portadown to automatycznie przeskoczy Dungannon. Mogę się mylić ale zaznaczam że to właśnie Ballymena cały czas prowadziła w tej grupie i nagle przegrała dwa spotkania z rzędu...jakby co ? Dla mnie jakby nie chciała zająć tego 1 miejsca. Jeżyki to też niezłe cyrkowce bo przegrali tydzień temu z ostatnim w tabeli Carrick. Chyba oba zespoły doskonale wiedzą że od razu odpadną w play-offach. Moje meritum jest zatem takie że Warrenpoint wygra dzisiejsze zawody i się utrzyma w lidze (remis teoretycznie daje im baraże o utrzymanie pod warunkiem że wygra Ballinamallard) ale Ballymena nie wygra z Portadown i Jeżyki i tak zajmą pierwsze miejsce abstrahując od tego czy w ogóle chcą tam grać..

Kryta trybuna Warrenpoint. Tylko się nie śmiejcie:

Obrazek

PostNapisane: 15 cze 2016 

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership - Baraż o utrzymanie

Ballinamallard-Institute TYP 1 kurs 1,90 4/10 g.20:45

PS: Każdy podniecony Euro z pewnością nawet tu nie zajrzy dlatego bez zbędnej analizy. Drugi mecz o awans lub utrzymanie w 1 lidze brytyjskiej. W pierwszym Ballinamallard wygrał na wyjeździe 2:1. Dzisiaj powinni dopełnić formalności.

Jeszcze a propos M.E. taka moja drobna dygresja. Po obejrzeniu pierwszych meczów i wnikliwej analizie wszystkich drużyn stwierdzam że najbardziej przereklamowane ekipy to:

1. Francja

2. Belgia

3. Austria

4. No i oczywiście od lat Portugalia która nie ma nawet porządnego napastnika.

Oczywiście po 2 meczach sytuacja może zmienić się diametralnie ale póki co ja bym uważał na obstawianie tych ekip.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]