» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy-Czechy,Słowacja,Węgry,Rumunia 2015/
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 cze 2016 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 13
Podziękowano: 123
nie znalazłem wątku dot Kazachstanskiej ligi to umieszczam typ w tym wątku :D Jesli będzie zły prosze o przeniesienie.
Kazachstan
Kairat Ałmaty - Ordabasy
Typ: 1(-1.0)
Kurs: 1,41 <minus>
Buk: Marathonbet

Kilka Słów.
16 Kolejka rozgrywek najwyżej klasy rozgrywkowej w Kazachstanie.
Kairat Ałmaty zmierzy się przed własną publicznoscią z zespołem Ordabasy.
Drużyna z Ałmat bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie - jak narazie 3 pozycja i 29 punktów zdobytych jednak do lidera tracą już aż 11 punktów.
Imponują formą w ostatnich meczach - ostatnie 7 potyczek ligowych to wszystkie mecze wygrane oraz bilans bramkowy 24:5!.
Ich rywalem jest Ordabasy bedace na 5 miejscu - w delegacji idzie im różnie (2-1-4) , ostatnie dwie potyczki wyjazdowe przegrali - z Astana 3:1 oraz z Tobołem 1:0.
W poprzednich 3 domowych meczach pomiedzy tymi druzynami w Ałmatach Kairat wygrywal z goscmi odpowiednio 2:0 2:1 oraz 2:0, wobec imponujacej formy rowniez uwazam ze i dzis wygraja z tym ze roznica 2 bramek ,w przypadku wygranej 1 bramką zwrot.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]