» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy - Ligi rosyjskie 2015/2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 06 maja 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 14
Podziękowano: 66
FK Rostov - Lok. Moscow 06.05.2016 18:30
Typ: -0.5 (AH)
Kurs: 2.30 <plus>
Bet365

Rostov niespodziewanie, przynajmniej jak dla mnie, jest na drodze do mistrzostwa. Na 4 kolejki przed koncem tracą ledwie 2 punkty do CSKA, na swoim boisku bardzo korzystny bilans, bez porażki w sezonie (9-4-0) i tylko 6 straconych bramek, zagrają z Lokomotivem który też trzyma się czołówki, jednak raczej w okolicach 3-5 miejsca. Wyjazdowo Loko prezentują dobrą formę (7-3-3). Ja jednak poszukam tutaj rozstrzygnięcia w stronę gospodarzy. Najbardziej przemawia do mnie fakt, że sa niepokonani na własnym terenie, w ostatnich domowych meczach wykręcili FANTASTYCZNE wyniki wygrywając kolejno wstecz, Zenit 3-0, Spartak Moskwa 2-0, CSKA 2-0. W ostatniej kolejce się potknęli i dali się dogonić CSKA, myślę ze dziś wrócą na fotel lidera.
Dodatkowo w Loko, nie wystąpią dziś dwaj podstawowi obrońcy Shishkin i Pejcinović co może być małym handicapem dla gospodarzy.

Ostatnio edytowano 07 maja 2016 przez 8marchewa9, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi 8marchewa9 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 07 maja 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 14
Podziękowano: 66
CSKA Moscow - Terek 07.05.2016 13:30

Wczoraj zagrałem na Rostov, które toczy bezpośrednio walke o mistrza z CSKA, i sie nie zawiodłem, walka jak nabjardziej na wysokim poziomie i nikt nie odpuści do końca, dziś CSKA wygrywając z Terekiem może utrzymac jednopunktowe prowadzenie i myśleze tak też się stanie bo sa przecież zespołem o przynajmniej 2 klasy lepszym.

Typ: 1
Kurs: 1,44 <plus>
Bet365

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi 8marchewa9 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 11 maja 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 334
Dyscyplina: Piłka Nożna -Rosja
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dyn,Moskwa-Rostov
Typ: 1x <minus>
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet 365
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrac spotkanie z 27 kolejki Rosyjskiej ekstraklasy w którym walczące o zostanie w lidze w obecnym sezonie Moskiewskie Dynamo walczyło będzie z zespołem FK Rostov , który gra o udział w Europejskich pucharach w przyszłym roku, moim zdaniem goście nie są w te kolejce az takim faworytem do zdobycia kompletu punktów, przede wszystkim nie grają na swoim stadionie co na pewno już jest dla nich sporym minusem, gospodarze wtej kolejce bardzo potrzebują kompletu punktów, bowiem do końca sezonu oprócz tego spotkania zostały tylko dwie kolejki a są obecnie tylko 1 punkt nast strefą spadkową, goście na pewno też tutaj nie odpuszczą, ale ne tym stadionie nie wygrali od 2011 roku i ogólnie mają znacznie gorszy bilans od zespołu jutrzejszych gospodarzy, mój typ na to spotkanie to wygrana zespołu gospodarzy dokładnie 1 golem oraz typ 2:1 po 90 minutach tego meczu.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 12 maja 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 156
Terek Groznyj - Amkar
Typ : poniżej 2,5
Kurs 1,44 <plus>
Bet365

Mecz w Rosji – Premier League. Typowo underowe drużyny. Gospodarze w 27 spotkaniach bilans bramkowy 33:25, Amkar jeszcze lepiej 21:30. Do tego ostatnie mecze to wyniki underowe 8 na 10 gospodarzy i 9 na 10 gości. Podpieram się statystyką i dlatego typ na wynik poniżej 2,5 gola.

PostNapisane: 20 maja 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3081
Dynamo Moskwa
Zenit St Petersburg

Powyżej 9,5 RR 1.875

Ostatnia kolejka w Rosyjskiej Superlidze. Gospodarze walczą o utrzymanie, więc na pewno dadzą z siebie wszystko, w szczególności po bardzo dobrym, ale przegranym meczu w Krasnodarze. Zenit z kolei na mistrzostwo już wcześniej stracił szanse, ale na 3 miejsce nie i chce je utrzymać. Ciekawa prawidłowość nasunęła mi się przy okazji spotkań Zenita. Otóż na Petrovskim z tymi rożnymi są w tym sezonie na bakier, natomiast na wyjazdach potrafia nabijać je jak szaleni, co było fajnym przykładem w Sarańsku, gdzie jednak boisko jest wąskie i przystosowane do RR. Dynamo z Zenitem - juz same nazwy wskazują na fajny i ofensywny spektakl i 10RR choć na Rosję to całkiem sporo to wydaje mi się, że będzie pobite.

PostNapisane: 21 maja 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3081
shu34 napisał(a):
Dynamo Moskwa
Zenit St Petersburg

Powyżej 9,5 RR 1.875 <minus>

Ostatnia kolejka w Rosyjskiej Superlidze. Gospodarze walczą o utrzymanie, więc na pewno dadzą z siebie wszystko, w szczególności po bardzo dobrym, ale przegranym meczu w Krasnodarze. Zenit z kolei na mistrzostwo już wcześniej stracił szanse, ale na 3 miejsce nie i chce je utrzymać. Ciekawa prawidłowość nasunęła mi się przy okazji spotkań Zenita. Otóż na Petrovskim z tymi rożnymi są w tym sezonie na bakier, natomiast na wyjazdach potrafia nabijać je jak szaleni, co było fajnym przykładem w Sarańsku, gdzie jednak boisko jest wąskie i przystosowane do RR. Dynamo z Zenitem - juz same nazwy wskazują na fajny i ofensywny spektakl i 10RR choć na Rosję to całkiem sporo to wydaje mi się, że będzie pobite.

PostNapisane: 20 cze 2016 
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 37
Podziękowano: 236
FC Dolgoprudny 2 - FK Titan Klin

Dzisiaj grubo, bo Rosja i dywizja 3, czyli głębokie odmęty ligi rosyjskiej. Gospodarze na miejscu 4 i radzą sobie całkiem nie najgorzej. W ostatnim spotkaniu grali bez 7 podstawowych graczy, a i tak zdołali wygrać 2:0 z Istrą. Również w tym pomogą koledzy z pierwszego zespołu, który już zakończył sezon. Titan będzie mieć w tym spotkaniu pewne braki, największym jest główny napastnik Cepelevskij. Kolejnych dwóch ważnych zawodników nie zagra z powodu zawieszenia. Trener da pograć trochę młodzieży. Zespoły dzieli kilka punktów, będzie walka o rezultat, stawiam na własne podwórko.

FC Dolgoprudny 2 - FK Titan Klin 1x 1.66 @ Bet365

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Shakhtior Soligorsk - Isloch Minsk
20/06/2016 - 18:30
typ.1 <plus>
kurs.1,50
buk.Betsafe

Analiza.

Liga Bialoruska i sp[otkanie pomiedzy ekipami Shakhtior Soligorsk - Isloch Minsk.Zdecydownym faworytem tutaj gospodarze z kilku powodow.Po pierwsze wyzej notowani w ligowej tabeli bo na miejscu 5 z 20 oczkami,natomiast goscie to lokata 9 i 17 punktow.Po drugie Shakhtior Soligorsk w swietnej ostatnio formie bo na ostatnie 5 spotkan 4 wygrane i porazka,natomiast Isloch Minsk to wygrana ,remis i 3 porazki.Po trzecie gospodarze u siebie bardzo mocni bo 3 wygrane,remis i porazka,natomiast goscie na wyjazdach srednio bo 2 wygrane,remis i 2 porazki...Tak wiec spogladajac na ostatnia forme obu ekip to faworytem pozostaja gospodarze i dlatego stawiam na ich wygrana...

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi szymontom za ten post:
Bukmacherzy.com

Podziękował: 37
Podziękowano: 236
Saul Hudson napisał(a):
FC Dolgoprudny 2 - FK Titan Klin

Dzisiaj grubo, bo Rosja i dywizja 3, czyli głębokie odmęty ligi rosyjskiej. Gospodarze na miejscu 4 i radzą sobie całkiem nie najgorzej. W ostatnim spotkaniu grali bez 7 podstawowych graczy, a i tak zdołali wygrać 2:0 z Istrą. Również w tym pomogą koledzy z pierwszego zespołu, który już zakończył sezon. Titan będzie mieć w tym spotkaniu pewne braki, największym jest główny napastnik Cepelevskij. Kolejnych dwóch ważnych zawodników nie zagra z powodu zawieszenia. Trener da pograć trochę młodzieży. Zespoły dzieli kilka punktów, będzie walka o rezultat, stawiam na własne podwórko.

FC Dolgoprudny 2 - FK Titan Klin 1x 1.66 @ Bet365 <minus>

0-2

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]