» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
  Drukuj

Wasze typy i analizy - Portugalia, Grecja, Turcja 2015/2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 07 lip 2015 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6749
Podziękowano: 2460
Wasze typy i analizy - Portugalia, Grecja, Turcja 2015/2016

* * * * * * * * * * * * * * * * * * *

PORTUGALIA:

Belenenses - Rio Ave 16.08.2015 17:00
Benfica - Estoril 16.08.2015 17:00
Braga - Nacional 16.08.2015 17:00
FC Porto - Guimaraes 16.08.2015 17:00
Ferreira - Academica 16.08.2015 17:00
Moreirense - Arouca 16.08.2015 17:00
Setubal - Boavista 16.08.2015 17:00
Tondela - Sporting 16.08.2015 17:00

GRECJA:

TURCJA:

SUPERPUCHAR: Galatasaray - Bursaspor 08.08.2015 19:00

Zapraszamy !

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Wasze typy i analizy - Portugalia, Grecja, Turcja 2015/2
PostNapisane: 16 sie 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3081
Benfica
Estoril

Powyżej 2,5 goli 1.980

Początek rozgrywek ligowych w Portugalii. Benfica zagrała dobrze w meczu ze Sportingiem, ale i tak przegrała Superpuchar. Niemniej teraz na własnym stadionie na inauguracje sezonu przeciwnika ma idealnego pod siebie. Zauważyłem, ze w Portugalii często wielka trójca zgrywa się ze sobą, więc 3-0 Porto i 2-1 Sportingu to dwa overy 2.5 i dwa zwycięstwa, więc zakłądam, że i Benfa wygra w sposób overowy. Gospodarze zakontraktowali z Atletico Madryt Raula Jimeneza i ogólnie ich skład jest bardzo zbilansowany i pewny, jedyną poważną absencją jest...przejście trenera Jorge Jesusa do...Sportingu co czyni wg mnie zielonych głównym kandydatem do mistrzostwa. Benfica jednak wciąż jest bardzo silnym zespołem, 6-0 i 3-2 z Estorilem z poprzedniego sezonu + fakt, iż goście to bardzo ofensywny zespół, który nie lubi i nie umie murować bramki.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi shu34 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 16 sie 2015 
Moderator
Moderator

shu34 napisał(a):
Benfica
Estoril

Powyżej 2,5 goli 1.980 <plus> 4

Początek rozgrywek ligowych w Portugalii. Benfica zagrała dobrze w meczu ze Sportingiem, ale i tak przegrała Superpuchar. Niemniej teraz na własnym stadionie na inauguracje sezonu przeciwnika ma idealnego pod siebie. Zauważyłem, ze w Portugalii często wielka trójca zgrywa się ze sobą, więc 3-0 Porto i 2-1 Sportingu to dwa overy 2.5 i dwa zwycięstwa, więc zakłądam, że i Benfa wygra w sposób overowy. Gospodarze zakontraktowali z Atletico Madryt Raula Jimeneza i ogólnie ich skład jest bardzo zbilansowany i pewny, jedyną poważną absencją jest...przejście trenera Jorge Jesusa do...Sportingu co czyni wg mnie zielonych głównym kandydatem do mistrzostwa. Benfica jednak wciąż jest bardzo silnym zespołem, 6-0 i 3-2 z Estorilem z poprzedniego sezonu + fakt, iż goście to bardzo ofensywny zespół, który nie lubi i nie umie murować bramki.

PostNapisane: 22 sie 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 131
Dyscyplina: Piłka nożna – Portugalia
Spotkanie: Maritimo - FC Porto
Typ: FC Porto
Kurs: 1.43 <minus>
Buk: Pinnacle
Godz. 21:45
Analiza:

Pod koniec dnia warto zagrać moim zdanie Porto na wyjeździe, które w lidze z takimi drużynami zawsze dominuje i ligę portugalską nie można nazwać wyrównaną a wynik tego meczu będzie najbardziej zależał od skuteczności drużyny gości. Maritimo w pierwszej kolejce przegrało 1:0 z Madeirą i dziewiąta drużyna poprzedniego sezonu ligi portugalskiej jest bez punktów po pierwszym meczu. Trener Porto otwarcie mówi, że w tym sezonie tytuł mistrzowski jest dla klubu wyjątkowo ważny po dwóch latach wygranych przez Benficę w lidze. Pewna wygrana 3:0 z Vitorią w pierwszej kolejce dało Smokom świetny start i liczę na kontynuację wygranych. Utalentowanych graczy nie brakuje w Porto i to jest zespół, który też będzie liczył się w Lidze Mistrzów. Doświadczenie, klasa etc. - wszystko na korzyść gości, poza rolą gospodarza, ale tego się nie obawiam. Typ na faworyta!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 24 sie 2015 
Moderator
Moderator

Galatasaray 1.53
Osmanlispor

Kurs zadziwiająco rośnie, nie wiem dlaczego jest tak wysoki, ale i tak nie zmienia to mojego zdania. Awizowany skład wciąż bardzo silny, mimo braku Buraka Yilmaza. Pierwszy mecz w wykonaniu Galaty bardzo dobry i zdecydowanie w pierwszej kolejce gra była lepsza od wyniku (2-2). Beniaminek zremisował u siebie, ale czy stać go na urwanie punktów potentatowi do mistrzostwa? Wątpię. Często mamy do czynienia z tzw. fartem beniaminka, ale teraz wydaję mi się bardziej, ze goście zapłacą frycowe. Historia choć dawna w większości notuje zwykle zwycięstwa Galaty, do tego kilka remisów i ani jednego zwycięstwa gości. Będzie dobrze :)

PostNapisane: 25 sie 2015 
Moderator
Moderator

shu34 napisał(a):
Galatasaray 1.53 <minus>
Osmanlispor

Kurs zadziwiająco rośnie, nie wiem dlaczego jest tak wysoki, ale i tak nie zmienia to mojego zdania. Awizowany skład wciąż bardzo silny, mimo braku Buraka Yilmaza. Pierwszy mecz w wykonaniu Galaty bardzo dobry i zdecydowanie w pierwszej kolejce gra była lepsza od wyniku (2-2). Beniaminek zremisował u siebie, ale czy stać go na urwanie punktów potentatowi do mistrzostwa? Wątpię. Często mamy do czynienia z tzw. fartem beniaminka, ale teraz wydaję mi się bardziej, ze goście zapłacą frycowe. Historia choć dawna w większości notuje zwykle zwycięstwa Galaty, do tego kilka remisów i ani jednego zwycięstwa gości. Będzie dobrze :)

PostNapisane: 28 sie 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 403
Dyscyplina: Piłka nożna – Turcja, Super Lig
Spotkanie: Gaziantepspor - Besiktas
Typ: over 2.5
Kurs: 2.14 <plus>
Buk: Pinnacle
Godz. 20:15
Analiza:

Takiego Besiktasu się spodziewałem po objęciu stanowiska trenera przez Gunesa. Jego zamysł taktyczny który dał świetnej wyniki w Bursasporze przelał na bardziej utytułowany Besiktas. Filozofia gry tego pana jest prosta wysoki pressing, duża ilość graczy biorących udział w akcjach ofensywnych i stawianie po prostu na atak nie ważne czy się przegrywa czy wygrywa zawsze dążą do strzelania bramek. Pierwszy mecze sezonu dał już odpowiedź że tak będzie wygrana 2:5 z Mersin i tak jak wspomniałem mimo korzystnego rezultatu nie było dużego zmiany tempa gry czy cofnięcia się do defensywy. Pierwszy mecz przed własną publicznością przegrali z Trabzonsporem 1:2 ale to była ta sama gra w którą wkradał się nieskuteczność, do tego sędzia też dorzucił swoje do tego wyniku min. wyrzucając Quaresme a mimo to grając w osłabieniu to oni atakowali. Po końcowym gwizdku było widać dużo złości którą w pozytywny sposób czuje że przeleją na dzisiejsze starcie i nie ukrywam przy takiej grze w ataku są sami wstanie pokryć linię overową, ale też taka gra daje dużo momentami swobody rywalom. Gospodarze to ekipa środka stawki która sezon rozpoczęła od wysokiej porażki z Kasimpasa przed własną publicznością 0:3, w następnej kolejce było już lepiej i ograli przebudowany Bursaspor 0:1. Zespół wzmocnił defensywę i linię pomocy ale w tej pierwszej formacji widać że trzeba czasu by nowa obrona złapał rytm ze sobą. Pomoc zyskała na kreatywności i doświadczeniu też potrzebują czasu nowi gracze ale tutaj jest łatwiej tym bardziej że jest komu dostarczać piłki w ataku bo tutaj nie ma zmian i trener ma trzech szybkich i bramkostrzelnych graczy. Warto też dodać że Gaziantepspor był drugą najrzadziej remisującą ekipą w lidze w poprzednim sezonie. Jak wspomniałem na początku sezonu każde spotkanie Besiktasu z tym trenerem trzeba brać jako mecz w którym bramki powinny padać i oby dziś było podobnie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 27 wrz 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 403
Dyscyplina: Piłka nożna – Turcja, Super Lig
Spotkanie: Besiktas – Fenerbahce
Typ: over 3.5
Kurs: 3.25 <plus>
Buk: Bet365
Godz. 18:00
Analiza:

Na takie wydarzenie w Tureckiej Super Lidze czeka się przez cały rok kolejne wielkie derby Stambuły przed nami – Besiktas podejmuje Fenerbahce. Obie ekipy mają jasny cel zdetronizować mistrz kraju Galatasaray, stąd w lecie wiele zmian u jednych u drugich. Besiktas zmienił trenera którym został Güneş który prowadził z świetnymi wynikami Bursaspor. To z czego jednak najbardziej trzeba pamięta tego szkoleniowca to bardzo ofensywna piłka jego poprzedni klub to była maszyna do overów, która przecież skończyła z największą ilością bramek strzelonych w lidze. Ten sam styl prezentuje jego nowy zespół – pięć spotkań 13 bramek strzelonych 5 straconych. Widziałem już kilka spotkań i ta filozofia gry jest prosta mamy piłkę to atakujemy dużą ilością graczy a po stracie piłki nie ma cofania tylko wysoka próba odebrania piłki albo kończy się to po prostu kolejnymi trafieniami albo po prostu pogubią się w ustawieniu i rywal ma sporo miejsca na swoje akcje ofensywne. Po prostu w każdym starciu tej ekipy wiele się dzieje pod obiema bramkami. Trener dostał także nowych graczy do swojej nowej filozofii gry Gomeza oraz Quaresma. Po stronie gości ten sam ruch też nowy trener, nowa filozofia gry oparta na szybkiej technicznej grze. Tutaj jednak zdecydowanie wzmocniono skład – świetny duet napastników Fernando – Van Persie. Druga linia Nani – Diego – Meireles – Markovic – to zestawienie daje ogromne możliwości w ataku w tej lidze. Swoją grą jednak na razie nie powalają ale widać że z każdym meczem jest lepiej z nową filozofią gry a jak to odpali to będą mega groźni. Defensywa pozostała bez wzmocnień i na pewno będzie to jeden ze słabszych punktów tej ekipy co pokazało ostatnio Molde grając swoją piłkę wypunktowali Fener grające u siebie 1:3. Krótkie podsumowanie moc tych ekip tkwi w ofensywie i po prostu liczę na to że to będzie motyw przewodni w tym starciu.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi jack13 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 28 wrz 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina: Piłka nożna, Primera Liga, Portugalia
Data: 28.09.2015 r. 21:00
Spotkanie: Rio Ave - Academica
Typ:Powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.47 <minus>
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Academica to najsłabsza drużyna w lidze do tej pory, mają fatalny bilans pięciu porażek w pięciu spotkaniach, przy czym strzelili tylko jednego gola a dwanaście stracili. Rywal zdecydowanie lepiej - 8 punktów a wygrana da 6 miejsce i stratę min. jednego punktu do Benfici. Ostatni mecz w ich wykonaniu był świetny bo przywieźli trzy punkty z meczu wyjazdowego z Ferreirą po zwycięstwie 0:3. U siebie w ostatnim meczu przegrali 1:2, ale rywalem był Sporting Lizbona. Na swoim boisku pokonali min. Bragę, także rywala wysoko notowanego w Primera Liga. W pięciu meczach z udziałem Rio Ave minimum dwa gole były w czterech spotkaniach. Taki sam bilans ma Academica. Gospodarze są wyraźnym faworytem i są duże szanse, że sami trafią przynajmniej dwa razy do siatki rywala. Z drugiej strony Academica kiedyś musi się przełamać, także po ostatnich wyraźnie przegranych spotkaniach może przynajmniej zagrają wyrównany mecz z Rio Ave i polepszą swój bilans strzelecki.

PostNapisane: 02 paź 2015 
Moderator
Moderator

Vitoria Setubal
Estoril

Powyżej 2,5 goli 2.35

25 goli w 6 kolejkach Setubal, istny streetball jak na Portugalię, świetna ofensywa i dziurawa defensywa. W kazdym z poprzednich spotkań gospodarze udowadniali, że są zespołem, który nie boi się grać do przodu. Filozofii gry nie zmienią, ale zespół z nadmorskiego Estoril moze im utrudnić życie Goscie są na trochę innym biegunie filozofii gry i Ci zdobywają z kolei punkty defensywą, ale też groźnymi kontrami. Wydaję mi się, ze to jednak Setubal będzie nadawać ton, a goście groźnie kontrować. I co ciekawe choć H2H jest bardzo zmienne, to zwraca uwagę fakt, ze tutaj mecze są bardzo wyrównane i okraszone golami - 18 goli w 6 rozegranych spotkaniach w Setubal.

PostNapisane: 03 paź 2015 
Moderator
Moderator

shu34 napisał(a):
Vitoria Setubal
Estoril

Powyżej 2,5 goli 2.35 <minus>

25 goli w 6 kolejkach Setubal, istny streetball jak na Portugalię, świetna ofensywa i dziurawa defensywa. W kazdym z poprzednich spotkań gospodarze udowadniali, że są zespołem, który nie boi się grać do przodu. Filozofii gry nie zmienią, ale zespół z nadmorskiego Estoril moze im utrudnić życie Goscie są na trochę innym biegunie filozofii gry i Ci zdobywają z kolei punkty defensywą, ale też groźnymi kontrami. Wydaję mi się, ze to jednak Setubal będzie nadawać ton, a goście groźnie kontrować. I co ciekawe choć H2H jest bardzo zmienne, to zwraca uwagę fakt, ze tutaj mecze są bardzo wyrównane i okraszone golami - 18 goli w 6 rozegranych spotkaniach w Setubal.

PostNapisane: 29 paź 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina: Piłka nożna, Super Liga, Turcja
Data: 29.10.2015 r. 17:00
Spotkanie: Osmanlispor - Fenerbahce
Typ: Fenerbahce DNB [remis = zwrot] <plus>
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Analiza

Na dziś wybrałem typ z ligi tureckiej na faworyta, ponieważ Osmanlispor w obecnej formie będzie miał ciężko urwać choćby punkt faworytowi mimo gry na swoim stadionie. Trzy porażki z rzędu i to z nie najmocniejszymi rywalami dowodzi temu, że ich gra ostatnio nie jest dobra. Fenerbahce może nie jest w szczytowej formie, ale regularnie punktują i są na trzecim miejscu mając tyle samo punktów co Galatasaray a do lidera czyli Besiktasu tracą cztery punkty. Celem ich jest mistrzostwo więc są zmotywowani by nie tracić punktów. W ostatniej kolejce z hicie zremisowali z Galata. Będzie to pierwszy mecz tych drużyn od kilku lat, ale moim zdaniem nie będzie niespodzianki i goście tego meczu nie przegrają a są sporo szanse na wygraną.

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 111
Podziękowano: 96
Mersin-Basaksehir over2,5 i obie strzelą 2,20 <minus>
Bet365
Zauważyłem jeden ciekawy mecz z ligi tureckiej, który zostanie rozegrany o 17:00. Mersin podejmuje istambulski Medipol. Mersin jest na 17 miejscu i ma tylko 5 punktów po 9 kolejkach, podczas gdy Medipol 5 miejsce z 15 punktami. W tym spotkaniu idę w stronę bramek ponieważ w ich spotkaniach zawsze padało wiele bramek, trzy ostatnie mecze zakończył się wynikami 2: 2, dzisiaj liczę na powtórkę z rozrywki . Pożyjemy zobaczymy GL <4listki>

H2H Mersin - Basaksehir
30/05/15 SUP MersinBasaksehir 2: 2
24.01.15 SUP Basaksehir-Mersin 2: 2
16.02.14 PTT Mersin-Basaksehir 2: 2
23/09/13 PTT Basaksehir-Mersin 2: 3
16/03/13 SUP Basaksehir-Mersin 4: 2

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 553
Galatasaray – Eskisehirspor
Typ: 1
Kurs: 1,42
Rivalo <plus>

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gospodarze, którzy w tym sezonie jeszcze nie przegrali meczu w lidze i zajmują 2 miejsce w tabeli o dwa punkty za Beskitasem. Galatasaray w ostatnim meczu ligowym zremisowali z Fenerbache 1-1 i była to ich pierwsza strata punktów od ponad miesiąca. Co ciekawe Galata przed własną publicznością ma gorszy bilans niż w meczach wyjazdowych dzięki słabemu początkowi sezonu. Obecnie jednak gospodarze prezentują się bardzo dobrze, gdyż przed remisem w derbowym meczu odnieśli cztery zwycięstwa z rzędu. Goście tymczasem to ostatnia drużyna w tabeli, która w tym sezonie zdobyła tylko 4 punkty w 9 kolejkach. W pięciu ostatnich meczach Eskisehirspor nie zdobył ani jednego punktu. Na wyjazdach bilans gości przedstawia się fatalnie bowiem nie dość, że nie zdobyli żadnego punktu to w dodatku nie strzelili bramki w tym sezonie. Myślę, że typ na zwycięstwo gospodarzy jest pewny.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821 za ten post:
killbill

PostNapisane: 09 lis 2015 
Ekspert: Hokej na lodzie
Ekspert: Hokej na lodzie

Podziękował: 107
Podziękowano: 475
Dzisiaj Ekstraklasa portugalska, i znalazłem coś takiego:

U. Madeira - Braga 1X @1.95

Braga grała w czwartek wyjazdowe spotkanie z OM. Co prawda teraz będą mięli czas, żeby odpocząć, jednak tak wysoki kurs na gospodarzy, to chyba pewien przypadek, bo dla mnie liga portugalska jest stosunkowo mocno wyrównana. Ponadto, patrząc na ostatnie wyniki, to gospodarze wygrali z Martimo na inaugurację, a później 3 porażki i 3 remisy. Goście natomiast grają mocno w kratkę, a porażka z OM 0:1, na pewno im się nie przysłużyła. Zobaczymy, co tutaj będzie, jednak dla mnie tak wysoki kurs na podpórkę jest do wzięcia. Dziękuje.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]