» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 414 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy - Hiszpania 2015/2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 kwi 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 335
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Godzina: 20:30
Spotkanie: Barcelona-Gijon
Typ: under 5.5
Kurs: 1.50 <minus>
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym Barcelona na swoim stadionie gościła będzie drużynę Sportingu Gijon, Gospodarze grają o tytuł mistrza kraju goście natomiast o utrzymanie w lidze na sezon kolejny, wiadomo kto jest zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów w tej kolejce Primera Divison. Sporting Gijon na pewno łatwo tutaj punktów nie odda w poprzedniej kolejce bowiem zdobył 3 oczka na swoim stadionie z zespołem Sevilli, która w tym sezonie nie gra dobrze na wyjazdach , Barcelona tez kilka swoich poprzednich spotkaniach zagrała na niskim poziomie roztrwoniła tym samym swoją sporę przewagę w lidze jak i odpadła z Piłkarskiej Ligi Mistrzów, moim zdaniem tutaj gospodarze wygrają do 0 ,ale max będzie to wynik 5:0 , myślę że sytuacja z La Coruni jaka miała miejsce w poprzedniej kolejce szybko się nie powtórzył i Sporting będzie zespołem ostrożniejszym z grze obronnej aniżeli drużyna Deportivo.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 23 kwi 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godzina: 16:00
Spotkanie: Sevilla-Betis
Typ: 1 <plus>
Kurs: 1.50
Bukmacher: bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym drużyna Sevilli na swoim stadionie w derbach podejmowała będzie ekipę Betisu Sevilla, moim zdaniem gospodarze którzy na swoim stadionie w obecnym sezonie radzą sobie bardzo dobrze są faworytem do zdobycia kompletu punktów , gospodarze bowiem w tych rozgrywkach pod względem spotkań na swoim boisku ustępują tylko zespołowi Madryckiego realu Oraz Barcelony, którzy zdobyli wiećej ligowych punktów, Betis na wyjazdach nie gra źle,ale sevilla moim zdaniem nie pozwoli sobie na stratę punktów z według mnie niżej notowanym zespołem, który na tym stadionie raczej rzadko potrafił zdobywac punkty w poprzednich sezonach , dlatego też mój typ na tą kolejkę Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej to kolejny komplet punktów dopisany przez zespołu Sevilli, stawiam tuta na d dokładny wynik 3:1 dla gospodarzy.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 10
Podziękowano: 43
Barcelona-Sporting Gijon (Yellow cards Sporting Gijon over 4,5) @3.9 betcity <minus>

Bardzo ciekawa sytuacja na finiszu ligi hiszpańskiej, Barcelona zdawało się poza zasięgiem w 4 kolejkach zdobyła zaledwie punkcik i Real już traci do nich zaledwie oczko, ich derbowy rywal zrównał się z FCB punktami jednak jest z gorszym bilansem.Barcelona złapała dołek po odpadnięciu z LM choć już i wtedy ich gra nie była taka jak należy, jednak w ostatnim meczu ligowym z La Coruna nieco sobie odbili wygrywając aż 0-8.Dzisiaj Barca podejmuje u siebie zagrożony spadkiem Gijon który z pewnością po ostatnim wyczynie Barcy przyjedzie na CN z pełnymi portkami zarazem mając w głowie fakt że tracą zaledwie punkt do wyjścia ze strefy spadkowej, Barca natomiast ma cel wygrać wszystkie mecze do końca tym samym utrzymać fotel lidera tak więc taryfy ulgowej tutaj nie będzie.Gijon łapie sporo kartek na wyjazdach, tak oto z Las Palmas złapali 5, z Levante 4, Malaga 4, Granda 5+czerwo tak więc nie widzę powodu by w meczu na Barcelonie było ich mniej, zwłaszcza że Barca nie zadowoli się raczej skromnymi 3pkt.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Główny:
Rayo-Real
Rayo o3,5rr@1.55

Po raz kolejny w stronę Rayo. Real przyjeżdża w okrojonym składzie, bez Ronaldo i Casemiro, ale raczej nie ma co tutaj szukać na siłę niespodzianki. Real nadrobił tyle punktów do Barcy, że teraz strata oczek w spotkaniu z Rayo byłaby zwykłym frajerstwem. Nie spodziewam się defensywnej gry gospodarzy, nie lubią tak grać i wątpię żeby coś w ich taktyce się zmieniło. Powinniśmy zobaczyć otwarte spotkanie z masą sytuacji podbramkowych. Rayo minimum 4 sztuki robiło w 13/17 meczach na własnym boisku. Naprawdę ciężko o spotkania w których Rayo tych kilku rr nie nabije-z reguły zdarzało się to gdy prowadzili w spotkaniu lub z klubami, które szanują piłkę i nie wpuszczają rywala we własne pole karne (np. Atletico). Z Realem pod tym względem zawsze im się dobrze grało, ostatnich 9 spotkań czy to u siebie czy na wyjeździe zawsze kończyło się minimum 4 korkami po stronie Rayo. Co więcej, w 6 z tych 9 spotkań to Rayo kończyło mecz z większą ilością rr. Nie jest to przypadek, Rayo przegrywając, dostając lekcję gry od rywala nie poddaje się i dalej ciągnie na bramę rywala. Dlatego w spotkaniach z tuzami bardzo często nabijają kosmiczne ilości rr.

For fun:
Rayo o 4,5rr@2.1
Rayo o5,5rr@3.1

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Earl Grey za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 42
Podziękowano: 553
Barcelona – Sporting Gijon
Typ: 1 (EH na rzuty rożne 0-3)
Kurs: 1,72 <plus>
Unibet

W ostatniej kolejce Barcelona w końcu się przełamała i pokonała na wyjeździe La Corunę aż 8-0. Ostatnie jednak porażki spowodowały, iż Katalończycy mają tyle samo punktów co Atletico i o jeden mniej od Realu. Ta sytuacja powoduje, iż gospodarze do każdego meczu muszą podchodzić jak do finału, bowiem strata punktów w którymś spotkaniu może ich kosztować mistrzostwo Hiszpanii. Tak więc w ostatnich meczach tego sezonu Barca będzie walczyła od pierwszych minut co będzie się przekładało się na sytuacje bramkowe a co za tym idzie rzuty rożne.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi balonik19821 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 25 kwi 2016 
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 37
Podziękowano: 236
Celta Vigo - Granada CF

Czuję, że Granada nie przegra tego spotkania. Walczą o utrzymanie i potrzebują punktu jak powietrza. Rozjechali Levante 5:1 ostatnio u siebie oraz dali jasny sygnał, że jeszcze powalczą. CV zagra w LE - to już pewne, walczą jedynie o brak eliminacji. Granada niedawno miała serię czterech remisów, w tym na wyjeździe z Bilbao. W ostatnim bilansie spotkań przegrali jedynie z Atletico Madryt na wyjeździe, co można powiedzieć że było do przewidzenia. Pomijając ten mecz, to ostatnia przegrana była 6.03 z Betisem. Gospodarze ostatnio 3 remisy i jedno zwycięstwo ze słabszymi ekipami. Nie przekonują mnie, przede wszystkim zrobią co do nich należy, ale nic więcej. Granada będzie walczyć na śmierć i życie.

Celta Vigo - Granada CF x2 (2.48) @ Unibet
Celta Vigo (-1.5) - Granada CF 2 (1.52) @ Unibet

Moderator
Moderator

Podziękował: 603
Podziękowano: 1733
Primera División

bazowy:
:arrow: Celta Vigo - Granada; under 2,5 @2,10 bw (2-1)

Końcówka sezonu. W większości lig na całym świecie jest to okres obfitujący w różne cuda-wianki - i w PD też mamy z tym do czynienia. Chociaż nie zawsze podejrzane rozstrzygnięcia są 'ustawką', bo przecież zdarza się, że drużyny z nożem na gardle potrafią wznieść się na wyżyny swych umiejętności, a ich bardziej renomowanym rywalom czasami po prostu już się nie chce ganiać za piłką. Taką ekipą, która wydaje się być już po prostu zmęczoną, jest właśnie Celta. Póki co zajmują 6 miejsce w tabeli i co najwyżej grozi im spadek na miejsce 7. Niby to pozycja, która nie daje prawa gry w europejskich pucharach, ale najprawdopodobniej po raz kolejny obejrzymy aż siedem hiszpańskich drużyn w tych pucharach. To siódme miejsce mogą zagwarantować aż trzy układy:
* W finale Copa del Rey Sevilla gra z Barceloną. I jeśli wygra, to automatycznie wchodzi do LE. A jak wygra Barcelona, to prawdopodobnie też daje awans siódmej ekipie z PD (ale tego akurat do końca nie jestem pewien);
* Mamy dwie hiszpańskie ekipy w półfinałach LM - jeśli któreś uda się ją wygrać, to automatycznie daje awans do tych rozgrywek dodatkowej ekipie z PD;
* Tak samo jest w LE - a jej zwycięzca kwalifikuje się do rozgrywek LM.
Wszystkie powyższe rozwiązania mogą dać udział w pucharach europejskich siódmej (a kto wie, czy nawet nie ósmej) ekipie z tej ligi.
Stąd też uważam, że Celta nie będzie się za mocno w tym meczu spinać, ale jednocześnie Granadzie raczej się nie podłoży. Po prostu zagra to, co w kilku ostatnich meczach - a to była dla kibica często ciężka próba wytrzymałości. Czasami wręcz ... flaki z olejem. Pierwsze połowy jeszcze całkiem-całkiem, ale drugie ...
A Granada niby też nic rewelacyjnego ostatnio nie grała, ale ciułała te punkciki jak tylko mogła. Ich ostatni mecz (home) to demolka Levante (5-1) - i stąd być może taki wysoki kurs na under w tym meczu. Tylko że Levante to słabiutka ekipa, która dodatkowo po paru ciosach straciła wolę walki w tym meczu, a znów zawodnikom Granady wszystko się udawało i wszystko wpadało do siatki.
Dziś tak nie będzie, bo defensywa Celty bardzo poprawna, a ich ogólne nastawienie defensywno-zamulające nie pozwala ich rywalom rozwinąć skrzydeł. A Granada do asów ataku pozycyjnego nie należy. Zresztą sami goli za dużo nie strzelają, a na wyjazdach wręcz mało. Stąd zapewne będą chcieli przede wszystkim tego meczu nie przegrać, i po swojemu skoncentrują się na defensywie oraz wypuszczaniu konterek.
Powyżej Saul napisał o przeczuciu, które każe mu iść w stronę Granady. Ja myślę podobnie, a moje przeczucie mówi mi aby iść w tym meczu w underka.

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Podziękował: 37
Podziękowano: 236
Saul Hudson napisał(a):
Celta Vigo - Granada CF

Czuję, że Granada nie przegra tego spotkania. Walczą o utrzymanie i potrzebują punktu jak powietrza. Rozjechali Levante 5:1 ostatnio u siebie oraz dali jasny sygnał, że jeszcze powalczą. CV zagra w LE - to już pewne, walczą jedynie o brak eliminacji. Granada niedawno miała serię czterech remisów, w tym na wyjeździe z Bilbao. W ostatnim bilansie spotkań przegrali jedynie z Atletico Madryt na wyjeździe, co można powiedzieć że było do przewidzenia. Pomijając ten mecz, to ostatnia przegrana była 6.03 z Betisem. Gospodarze ostatnio 3 remisy i jedno zwycięstwo ze słabszymi ekipami. Nie przekonują mnie, przede wszystkim zrobią co do nich należy, ale nic więcej. Granada będzie walczyć na śmierć i życie.

Celta Vigo - Granada CF x2 (2.48) @ Unibet <minus>
Celta Vigo (-1.5) - Granada CF 2 (1.52) @ Unibet <plus>

2:1 wyrównany mecz, każdy wynik mógł paść

PostNapisane: 28 kwi 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Godzina: 20:30
Spotkanie: Gijon-Eibar
Typ: x2 <minus>
Kurs: 2.63
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Piłkarskiej ekstraklasy Hiszpańskiej w którym ekipa Sportingu Gijon na swoim terenie gościła będzie drużyne Eibaru. Gospodarze w tej chwilą są dopiero na 18 pozycji ligowej klasyfikacji i walczą o utrzymanie w obecnym sezonie Primera Division, goście natomiast już są pewni tego iż w kolejnym sezonie zagrają w Primera Division bowiem na chwilę obecną mają miejsce mniej wiecej w połowie stawki z dorobkiem 42 oczek na swoim koncie, według mnie bukmacherzy zdecydowanie przesadzili z wystawieniem na ekipę gospodarzy kurs około 1.4, wiadomo iż Gijon musi tutaj wygrac,ale moim zdaniem w tym spotkaniu wcale nie będzie faworytem, bowiem goście czasami na wyjazdach punktować potrafili , według mnie w tej kolejce goście mogą zdobyć jeden punkt co na pewno nie pomoże gospodarzom z utrzymaniu w obecnym sezonie, nie sądzę również iż goscie puszczą spotkanie zespołowi gospodarzy.

PostNapisane: 29 kwi 2016 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 0
Podziękowano: 18
Betis - Barcelona

Na sobotni wieczór mam do zaprezentowania mecz kolejki 36 Primera Division Betis - Barcelona. Betis zajmuje 13 miejsce w lidze hiszpańskiej z dorobkiem 41 punktów po 35 spotkaniach. Barcelona jest liderem Primera Division z przewagą jednego punkta nad Realem Madryt i równają się z ekipą Atletico Madryt ilością punktów obie te drużyny uzbierały po 82 oczka po 35 kolejkach hiszpańskiej Primera Division. Moim zdaniem Barcelona wygra pewnie to spotkanie. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo Barcelony przewagą minimum 2 goli. <plus>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi paerl9 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 30 kwi 2016 
Moderator
Moderator

Primera División

warty zachodu:
:arrow: Real Sociedad - Real Madryt; I połowa: Real Madryt over 2,5 rr @1,91 bw (15' 3)

Jak dla mnie linie cornerów dla Realu Madryt (ogółem 5,5) są za niskie i właściwie obie warte mocniejszego pogrania, z czego ja wybrałem tą na pierwszą połowę. Pierwszy powód, to h2h - ostatnimi laty na boisku w San Sebastian zarypiaście overowe: 14, 15 i 13 szt., z czego goście 6, 8 i 5 szt., a w pierwszych połowach zawsze over 2,5 szt. Ale ogólnego overka nie gram (choć linia tylko 10,5 i zacny kurs @2,00 w bw). Argument jest jeden, ale za to mocny - dziś gospodarze w ataku w rezerwowym składzie i nie wiem jak będą sobie radzić. Oczywiście może być i tak, że tych rożnych nabiją sporo ... ale może być i tak, że za dużo okazji do ich nabijania nie będą mieli. A te wspomniane braki to: Agirretxe, Vela i Jonathas, którzy w lidze strzelili łącznie 25 z 42 wszystkich goli tej drużyny. Do tego w obronie zabraknie podstawowego defensora Íñigo Martíneza (a wcześniej odpadł inny Martínez, tylko że Carlos).
Tak więc przypuszczam, że gospodarze mimo wszystko skoncentrują się na defensywie. A to tylko młyn na wodę cornerolubnego Realu Madryt, który ma najwięcej nabitych rożnych na wyjazdach. A do tego Królewscy, dążąc do zdobycia swego pierwszego gola, potrafią już w pierwszych 15-20 minutach nabić ich ze dwie-trzy sztuki.
Dodatkowo zabraknie dziś Ronaldo i Benzemy. W ich miejsce zagrają prawdopodobnie Jesé i Isco (lub ewentualnie Vázquez). Ten pierwszy lubuje się w rajdach z piłką do linii końcowej lub bezpośrednio do bramki, a ten drugi wiadomo - dośrodkowania. Bale zapewne znów będzie chciał brylować w polu karnym (a jest znów w formie) i jego akcje też jakiegoś cornera zapewne przyniosą. Do tego trzeba doliczyć liczne strzały wyżej wymienionych oraz np. Krossa.
I ostatni argument - Królewscy za parę dni grają rewanż w półfinale LM. Moim zdaniem będą chcieli jak najszybciej rozstrzygnąć ten pojedynek. No i w związku z tym, od początku mogą ruszyć do frontalnego ataku. O walce o majstra w PD już nie wspominam, bo to sprawa oczywista.
Podsumowując - biorąc pod uwagę wyżej wymienione uwarunkowania, te trzy rożne dla Realu Madryt do przerwy, to ... sam nie wiem jak to nazwać? ... powiedzmy: minimum.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7 za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Primera División

bazowy:
:arrow: Atl. Madryt - Rayo Vallecano; do przerwy/koniec meczu: Atlético/Atlético @1,72 b365

Dziwi mnie trochę tak wysoki kurs na to zdarzenie i widzę w nim po prostu value. To, że ostatnio Rayo u siebie powalczyło bardzo dzielnie z Realem, to wcale nie znaczy, że tak samo będzie na Vicente Calderón. To całkiem inna para kaloszy. Rayo w derbowych meczach Madrytu całkiem inaczej bije się z Realem, a całkiem inaczej z Atlético. Może wynika to z faktu, że ci drudzy przez wiele sezonów byli w cieniu Królewskich? - być może. No i być może w związku z tym, że obecnie Atlético też na szczycie, to podejście Rayo się zmieniło? - też tak może być. Ale to tylko dywagacje.
Ja i tak uważam, że niezależnie od podejścia Rayo do tego meczu, ekipa Simeone zagra już od początku tak, jak nas do tego przyzwyczaiła, tj. szybki gol i wiezienie wyniku do końca. A że nikt tak tego nie potrafi robić jak oni, to wszyscy ogólnie wiedzą. Tym bardziej, że w Rayo doszło dziś do kolejnego poważnego osłabienia składu, bo nie zagra Roberto Trashorras - a to podstawowy i ich najważniejszy zawodnik środka pola. I tak już brakuje tam Baeny i nowego nabytku (z Granady) Pitiego. Do tego w obronie, drugi mecz z rzędu, zabraknie doskonałego defensora Zé Castro, którego brak w składzie w meczu z Realem był prawdopodobnie przyczyną tego, że Realowi udało się ze stanu 0-2 wyjść z tego meczu zwycięsko (3-2).
Tak więc grająca doskonale także w środku pola drużyna Simeone powinna dzielić i rządzić na całym boisku. A co z tego może się narodzić, to chyba każdy z nas wie.

Moderator
Moderator

Primera División

bazowy:
:arrow: Betis Sevilla - Barcelona; rr - handicap azjatycki: Betis+3,5 @1,800 b365 (2-4)

No cóż? Może na początek h2h: sezon 2013/14 - Barcelona wygrywa w Sewilli z Betisem 4:1, a w rożnych było 9-0 dla ... Betisu. Sezon wcześniej w rożnych 4-5 (wynik 1:2). Wcześniejszych nie podaję, bo wtedy Betis bardzo dobrze z Barceloną sobie poczynał (2:2, 3:1, 2:2, 3:2, itd - na prawde wygląda to jakby grały ze sobą dwie równorzędne drużyny).
A teraz sezon obecny. Betis, jak to Betis - rożnych nabija dość sporo. A najważniejsze jest to, że tylko z Realem Madryt i z Atlético nie pokryli tego handi.
Barcelona zaś w lidze na wyjazdach, pokryła to handi w wygranym meczu ... 12 września (!!!) w Madrycie (2:1 z Atlético) - i był to tylko jedyny taki przypadek. Dodatkowo pokryła to handi jeszcze w trzech meczach, tylko że były to mecze gdzie tracili punkty - dwie przegrane (niedawno z Realem Sociedad, w cześniej z Celtą) i jeden remis z Espanyolem. I to zawsze tylko 4 cornerami.
A że dziś Barcelona wygra, to nie spodziewam sie aby tłukli te rożne bez potrzeby. Tak było ostatnio w La Corunie, gdzie wygrali 8:0, a w rożnych było 6-2 dla gospodarzy.
Dlaczego więc dziś ma być inaczej?

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7 za ten post:
Bukmacherzy.com

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Granada - Las Palmas
30/04/2016 - 22:05
typ.1 <plus>
kurs.1,60
buk.Betsafe

Analiza.

Koncowka sezonu i spotkanie pomiedzy ekipami Granada - Las Palmas.Sytuacja wyglada nastepujaco...Gospodarze na miejscu 18 czyli pierwszym spadkowym...Punktow na koncie 33 i traca 2 oczka do Gijon i Vallevano.Tak wiec plan na dzisiaj tylko wygrana.Rywalem ekipa Las Palmas ktora jest spokojna o ligowy byt i ktorej nie groza puchary,a wiec dzisiaj nic nie musza...Dlatego stawiam tutaj na mocno zmotywowanych gospodarzy...Granada ostatnio u siebie pokonala Levante 5-1 i zremisowala z Malaga 0-0,a wiec cos graja.Dzisiaj dla nich praktycznie mecz o zycie i stad moj typ...

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi szymontom za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 01 maja 2016 
Moderator
Moderator

Primera División

bazowy:
:arrow: Espanyol WIN - Sevilla @2,05 bw (1-0)

Dziś zaczynam typowanie nie od pierwszego meczu, bo przecież o 12:00 gra Athletic z Celtą, ale od następnego (czyli tego o 16:00). A czynię tak z powodu drużyny Sevilli, która po pierwsze i tak jest już mocno osłabiona, a po drugie - w zależności od wyniku tego pierwszego meczu, Emery może całkiem odpuścić to spotkanie i posadzić na ławce kolejnych najważniejszych zawodników. Powód tego drugiego rozwiązania jest oczywisty - rewanżowy mecz półfinałów LE. A to dla tej ekipy sprawa najważniejsza. I wcale tego nie ukrywają - sami przyznają, że decyzje co do składu na ten mecz zapadną dopiero po zakończeniu meczu w Bilbao. Na wszelki wypadek powołano na ten mecz paru zawodników spoza pierwszego zespołu.
W każdym bądź razie dziś na pewno nie zagra Krohn-Dehli (złamanie rzepki i co najmniej 7-8 miesięcy rekonwalescencji), Reyes i Trémoulinas (ten nie gra prawie od miesiąca). Jeśli zaś mecz w Bilbao zakończy się wygraną gospodarzy, to Sevilla zapewne straci szanse na wskoczenie na szóste (premiowane awansem do LE) miejsce. I wtedy zapewne dzisiejszy mecz całkowicie sobie odpuszczą. No, ale oni mają jeszcze swoją ulubioną LE oraz finał Pucharu Króla - zwycięstwo w którymś z tych pucharów gwarantuje im udział w pucharach europejskich. A nie możemy też zapomnieć o tym, że nawet z 7 miejsca (którego im nikt już nie odbierze) mogą dostać się do tych pucharów - a to w przypadku hiszpańskich drużyn zdarza się dość często (tzn. awansuje tam jedna drużyna więcej niż przyznany limit). Pisałem już o tym wcześniej, więc nie będę się ponownie w tym temacie rozpisywał, bo sprawa nader skomplikowana.
No i nie bez znaczenia jest tutaj pozycja w tabeli Espanyolu - oni wciąż są zagrożeni, bo do strefy spadkowej tylko 2 pkt. Ale za to mają jeden mecz więcej do rozegrania. A ewentualna dzisiejsza wygrana zapewni im to utrzymanie na 99,99% (te 0,01% zostawiam na 'super wałki' dla aż trzech drużyn, które są za nimi). Tak więc mają się o co bić.
Na koniec jeszcze jeden argument za wygraną Espanyolu - Sevilla w tym sezonie ligowym away gra ... porażająco słabo i nieskutecznie. ZERO wygranych (!!!) - 9 remisów i 8 przegranych. Tak więc gdyby nawet goście nie znajdowali się w tak skomplikowanej sytuacji, to i tak warto byłoby pójść w stronę gospodarzy.

PS. Jak w Bilbao sprawy potoczą się niekorzystnie dla Sevilli, to podbijam stawkę.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 414 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]