» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 lip 2009 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 15
KamilZ napisał(a):
Co za twardziel z niego, bez gipsu :D.

Moratti mówi, że nie będzie już żadnych transferów, tym bardziej Cassano, czyli można się spodziewać, że Cassano przyjdzie :D. Chociaż teraz jakieś plotki, że Di Maria z Benfiki ma przyjść, tylko że on nie bardzo będzie pasował do koncepcji Mourinho, a ten go sam chce... No chyba że Zanetti będzie na lewej obronie, a ten przed nim w trójce z Mottą i Cambiasso, co by ciekawie wyglądało ;).

Jutro z Marsylią ma podpisać kontrakt Morientes - 6 lat temu wypożyczony z Realu do Monaco, które prowadził... Deschamps i w drodze do finału LM pokonał Real. Mogłaby być powtórką :D. A idąc dalej... w finale czekałby Mourinho ze swoją drużyną :D.

Moratti, jeśli kogoś sprowadzi z tej dwójki to szybciej będzie to Cassano, bo Di Maria w ogóle się nie nadaje do ligi włoskiej ;)

Co do transferu Zlatan cała operacja kosztowała 66 mln euro ( w tym 43,25 mln euro za Szweda). Jak łatwo obliczyć 22,75 mln euro kosztował Eto'o i wypożyczenie Hleba oraz 70 % jego kontraktu. To teraz jest pewne, że Kameruńczyk więcej niż 20 mln euro nie był wart :P

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 29 lip 2009 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1291
Podziękowano: 3275
Hleb to jednak osobna transakcja, w dodatku zapewne nie dojdzie do skutku, bo Hleb woli wrócić do Stuttgartu. Zapewne Moratti albo Mourinho kolejny raz się ośmieszą i będą go chcieli sprowadzić - tu już nawet nie chodzi o to, że on nie chce do Interu tylko o to, że za rok i tak odejdzie!
No i Inter musi wrócić na rynek transferowy. Pojawiły się znowu pogłoski o Deco, teraz Elano, o którego walczy też Milan (Leonardo głośno mówi o potrzebie transferów, a Berlusconi chce... stawiać na młodzież! ).
Z Deco chodzi raczej o to, że długo i tak nie pogra, a w 2010 dojdzie do Interu Coutinho, który by się mógł od niego coś nauczyć, a potem grać. Tak czy siak dużo lepsza opcja to Cassano, który mógłby grać na każdej pozycji w ofensywie.

Wracając do Marsylii to Stade Velodrome prawdopodobnie będzie zamknięty na jakiś czas i Marsylia mecze z Lille i Bordeaux będzie musiała rozegrać na neutralnym terenie... Lille się nie zgodziło na zamianę terminarza i mecz odbędzie się w Montpellier. A powodem jest śmierć dwóch osób przez zawalanie się sceny, na której miała wystąpić... Madonna :roll: .

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

No to Hleb odwala :/ Barcelona najprawdopodobniej będzie zmuszona dopłacić do wymiany z Interem jeszcze 4,5 mln euro, czyli cała operacja będzie wynosić 70 mln euro :shock:
Caceres na 100 % zmieni klub, bo nie jedzie do USA, akurat z tego powodu się cieszę ;) Daje mu 98 %, że wyląduje w Juve, przy okazji może Poulsen przyjdzie ramach rozliczenia na Camp Nou albo wypożyczą go z Juve na ten sezon bo w czasie PNA zabraknie Barcelonie dobrego defensywnego pomocnika. Sergio Busquets jest za słaby na razie, aby pełnić taką ważną funkcję w Barcelonie, a Marqueza wolę na środku obrony a nie w pomocy. Mam nadzieję, że ten transfer Chygrynskiy'ego to jakaś ściema, bo nie chciałbym tego gościa oglądać w Barcelonie. Sytuacja analogiczna jak ta z Urugwajczykiem. Młody piłkarz przychodzi do Barcelony za duża kasę, pewnie posiedzi na ławce przez cały rok i po sezonie odejdzie za mniejsza kasę.
Keirrison został wypożyczony do Benfiki na rok z opcją przedłużenia pobytu zawodnika w tym zespole na rok kolejny. Taka wiadomość mnie cieszy. Niech się chłopak rozwija w Lizbonie :) No i dzięki temu wypożyczeniu Barcelona ponoć pozyskała prawo pierwokupu Angela di Marii oraz Davida Luiza. Nie powiem, z wielką chęcią zobaczyłbym obu panów na Camp Nou w kolejnym sezonie :)

Szczerze to wątpię, aby Deco odszedł z Chelsea. Ancelotti stwierdził, że w środku pomocy widzi go w roli playmakera i Lamparda w roli cofniętego pomocnika. U Hiddinka sobie nie pograł, to może teraz Deco odbuduje się w Chelsea ;)

A Real powoli zaczyna ściągać zawodników z Liverpoolu. Zakupili już Arbeloę i to tylko za 4 mln euro, ale Perez pewnie więcej wyrzuci za Xabiego Alonso no i może Negrado powędrować na Anfield Road.

Do HSV przeszedł David Rozehnal, czyli w Hamburgu środek obrony będzie wyglądał ciekawie : David Rozehnal i Joris Mathijsen :twisted:

A w Bayernie poszaleli. Ribery wart 94 mln euro, za rok Real kupi go za 20-30 mln euro korzystając z prawa Bosmana :lol:

Moderator
Moderator

Ale mieszają z tym, rzeczywiście jednak był włączony do tej transakcji.
Ten Caceres to już chyba wczoraj się dogadał z Juventusem, ale nie podpisali. Poulsen odrzucił ofertę Fulham, więc pewnie do Barcelony się wybiera. W sumie jak mu nie bardzo zależało na grze w Juventusie i wolał siedzieć na ławce (a sporo zarabia ;)) niż odejść to nic dziwnego, tym bardziej że w Barcelonie pogra sobie na czas tego Pucharu Narodów Afryki.

A co do Deco to razem z Carvalho byli na liście transferowej (ten drugi sam chciał odejść), ale Moratii dawał za mało i zostali. A Ancelotti i tak jeszcze musi Ballacka zmieścić :P.

Rozehnal przyszedł z Lazio (w sumie się nie wyróżniał) i tu taka fajna - nowy trener Rzymian chce odsunąć od drużyny piłkarzy, którzy chcą odejść, ale nie mają dobrych ofert ;].

Bayern poszalał z tym Lucio. Dalej nie mogę uwierzyć, że go puścili za takie drobne. Z Milanem pierwszy mecz w barwach Interu, praktycznie bez treningów i.. KLASA!!!

Na początku po tym sprzedaniu za śmieszną cenę Maxwella do Barcelony wydawało się, że niezłe pośmiewisko będzie z Morattiego w tym okienku transferowym, a tu proszę - znakomita cena za Ibrahimovica, przyjście Eto (swoją drogą po wypowiedziach nie "wygląda" na takiego jak o nim się mówi, widać że mądry, poukładany itp), śmieszna cena za Lucio, Milito i Motta, a jak jeszcze kupi Cassano to już w ogóle ;). Tylko że ma za miękkie serce i kadra Interu jest duża, a że przy kontraktach nie żałował pieniędzy to nikt nie chce odchodzić :P.

Wracając jeszcze do Eto - powiedział, że pocałuje herb Interu dopiero jak osiągnie coś z Interem, a Ibrahimovic od razu na prezentacji to zrobił, a podobno taki kibic Interu od dziecka... Swoją drogą pojawiły się informacje, że Cassano też jest kibicem Interu ;].

Marsylia już na 100% mecz z Lille rozegra w Montpellier, ale na szczęście z Bordeaux już raczej na Velodrome.

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Cytuj:
A Ancelotti i tak jeszcze musi Ballacka zmieścić.

A po co? To nie Niemcy, gdzie Ballack grać musiał. Posiedzi na ławce to pokory się nauczy i nie bedzie uważał się za pępek świata.

Cytuj:
Rozehnal przyszedł z Lazio (w sumie się nie wyróżniał) i tu taka fajna - nowy trener Rzymian chce odsunąć od drużyny piłkarzy, którzy chcą odejść, ale nie mają dobrych ofert ;].

Z tego, co się orientuje to w Lazio wyróżniało się trzech piłkarzy w tym sezonie: Foggia, Pandev i Zarate. Trudno przy słabym trenerze pokazać, na co ciebie stać :P

Cytuj:
Bayern poszalał z tym Lucio. Dalej nie mogę uwierzyć, że go puścili za takie drobne. Z Milanem pierwszy mecz w barwach Interu, praktycznie bez treningów i.. KLASA!!!

Dobry piłkarz to z marszu dobry mecz zagra ;)

Cytuj:
Ibrahimovic od razu na prezentacji to zrobił, a podobno taki kibic Interu od dziecka...

Tak całkiem niedawno mówiłeś, że to przejście do Juve to tylko była odskocznia do Interu. To widać, że transfer do Interu był dla niego odskocznią do Barcelony. To piłkarz elastyczny i będzie całował herb każdego klubu. A Eto'o wyraził te słowa, jeżeli chodzi o sukcesy na arenie krajowej czy europejskiej?

Cytuj:
Na początku po tym sprzedaniu za śmieszną cenę Maxwella do Barcelony wydawało się, że niezłe pośmiewisko będzie z Morattiego w tym okienku transferowym, a tu proszę - znakomita cena za Ibrahimovica, przyjście Eto (swoją drogą po wypowiedziach nie "wygląda" na takiego jak o nim się mówi, widać że mądry, poukładany itp), śmieszna cena za Lucio, Milito i Motta, a jak jeszcze kupi Cassano to już w ogóle . Tylko że ma za miękkie serce i kadra Interu jest duża, a że przy kontraktach nie żałował pieniędzy to nikt nie chce odchodzić .

Życie Morattiego nauczyło rozumu. W ostatnich latach wydaje mniej a efektów jest więcej. Wcześniej było dużo kasy i zero efektów. Eto'o zaraz kupi sobie kolejne telefony i samochody, a potem da popalić w Mediolanie wszystkim :P Jednak transfery Milito i Lucio wyjdą Interowi na dobre ;)

_ _ _

Kolo Toure w MC :shock: Proszę, proszę szejkowie już myślą o wzmacnianiu defensywy. Tylko niech przypomną sobie, że Hughesa trzeba zwolnic i zatrudnic dobrego trenera ;) A Arsenal sprzedał kolejnego dobrego zawodnika. Już nie rozumiem ich polityki transferowej. Po tym sezonie to nawet nie będą w pierwszej czwórce.

Moderator
Moderator

Cytuj:
A po co? To nie Niemcy, gdzie Ballack grać musiał. Posiedzi na ławce to pokory się nauczy i nie bedzie uważał się za pępek świata.

Skoro chcieli Deco sprzedać do Interu to chyba jednak bardziej na Ballacka liczą ;).

Cytuj:
Z tego, co się orientuje to w Lazio wyróżniało się trzech piłkarzy w tym sezonie: Foggia, Pandev i Zarate. Trudno przy słabym trenerze pokazać, na co ciebie stać :P

Foggia i Zarate zdecydowanie najlepsi. Pandev moim zdaniem przeciętnie, dziwię się że on taki drogi ostatnio :P.
Delio Rossi wypalił się w Lazio, ale myślę że jeszcze o sobie przypomni ;).

Cytuj:
Tak całkiem niedawno mówiłeś, że to przejście do Juve to tylko była odskocznia do Interu. To widać, że transfer do Interu był dla niego odskocznią do Barcelony. To piłkarz elastyczny i będzie całował herb każdego klubu.

Na youtube jest wywiad kiedy to mówi o Interze ;).

Cytuj:
A Eto'o wyraził te słowa, jeżeli chodzi o sukcesy na arenie krajowej czy europejskiej?

Ogólnie raczej ;). W wywiadzie mówił, że przyszedł pomóc Interowi wygrać LM, a w jakimś tam jeszcze o Scudetto.

Co do City to tam myślą jednak, tylko ciekawe co z tym trenerem :P. Biorą ogranych piłkarzy w Premiership i to nie byle jakich - jak się zgrają to może być ciekawiej niż przypuszczałem ;).
Kolejni szejkowie przejęli ostatnio Portsmouth, ale poza odejściem Croucha do Tottenhamu raczej cisza :P.

PostNapisane: 31 lip 2009 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Cytuj:
Skoro chcieli Deco sprzedać do Interu to chyba jednak bardziej na Ballacka liczą.

To Ancelotti już twierdzi inaczej :P prawdę mówiąc także wolałbym Deco niż Niemca :P

Cytuj:
Foggia i Zarate zdecydowanie najlepsi. Pandev moim zdaniem przeciętnie, dziwię się że on taki drogi ostatnio .
Delio Rossi wypalił się w Lazio, ale myślę że jeszcze o sobie przypomni.

No właśnie słyszałem, że Bayern dawał za niego nawet 20 mln euro :P tylko zastanawiałem się, czy im się napastnik nie pomylił i nie chcą dać 20 mln euro ale za Zarate ;)

Cytuj:
Na youtube jest wywiad kiedy to mówi o Interze.

Nie korzystam za często z youtube i nie mam takiego fioła na punkcie Zlatana, aby wszystkie filmiki o nim oglądać. Te z Iniestą nie oglądam, a co tu dopiero mówić o Szwedzie.

Cytuj:
Ogólnie raczej . W wywiadzie mówił, że przyszedł pomóc Interowi wygrać LM, a w jakimś tam jeszcze o Scudetto.

To zobaczymy jak pomoże Interowi w LM, bo tam za dobrze nigdy się nie spisywał.

Cytuj:
Co do City to tam myślą jednak, tylko ciekawe co z tym trenerem . Biorą ogranych piłkarzy w Premiership i to nie byle jakich - jak się zgrają to może być ciekawiej niż przypuszczałem .
Kolejni szejkowie przejęli ostatnio Portsmouth, ale poza odejściem Croucha do Tottenhamu raczej cisza .

Piłkarzy mają coraz lepszych, tylko trener jak był słaby tak nadal jest. A po reprezentacji Anglii, Holandii i kontrastowo Argentyny widać, że dobry trener to połowa sukcesu.

PostNapisane: 02 sie 2009 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Nie korzystam za często z youtube i nie mam takiego fioła na punkcie Zlatana, aby wszystkie filmiki o nim oglądać. Te z Iniestą nie oglądam, a co tu dopiero mówić o Szwedzie.

Nie no, ja też nie, ale kiedyś czytałem o tym i był link - podałem to jako dowód ;).

Cytuj:
To zobaczymy jak pomoże Interowi w LM, bo tam za dobrze nigdy się nie spisywał.

Hehe ale w finale LM ograł Vidica jak dziecko, a w 1/8 Ibrahimovic sobie przy nim nie pograł :P.

Real zaczyna się pozbywać piłkarzy. Heinze dołączył do Marsylii, a Van der Vaart albo Sneijder wylądują pewnie w Interze. Jakoś mnie oni nie przekonują, zdecydowanie wolałbym Cassano, no ale co zrobić :P. W sumie o Cassano cisza, a to może dobrze wróży ;).

PostNapisane: 03 sie 2009 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Cytuj:
Nie no, ja też nie, ale kiedyś czytałem o tym i był link - podałem to jako dowód.

Rozumiem :) ale zdania nie zmienię, że Ibra jest bardzo elastyczny ;)

Cytuj:
Hehe ale w finale LM ograł Vidica jak dziecko, a w 1/8 Ibrahimovic sobie przy nim nie pograł .

Real zaczyna się pozbywać piłkarzy. Heinze dołączył do Marsylii, a Van der Vaart albo Sneijder wylądują pewnie w Interze. Jakoś mnie oni nie przekonują, zdecydowanie wolałbym Cassano, no ale co zrobić . W sumie o Cassano cisza, a to może dobrze wróży

Ograł jak dziecko, a potem przyszły mecze w lidze, to raził nieskutecznoscią...

Sneijder już w Interze z tego, co wczoraj czytałem. Ale i tak drogi jest 3-4 mln euro za wypożyczenie i Inter ma płacić całą pensję. A po roku mogą go kupić za 18 mln euro. Z tej dwójki Holednrów wolałbym Van der Vaarta, no i Sara na pewno zgodziłaby się na transfer męża do Mediolanu :P no ale Jose i Morattti wybrali według mnie gorszego z Holendrów :P

PostNapisane: 23 sie 2009 
Obserwator
Obserwator

Podziękowano: 0
Dzisiaj ladnie Ajax polecial xD

PostNapisane: 23 sie 2009 
Znany
Znany

Podziękowano: 4
Ajax pojechał równo, ale Inter jak na razie remisuje i to dopiero będzie klops.

PostNapisane: 01 gru 2009 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

helik napisał(a):
Ale ja mówię teraz o HSV jakbyś nie zauważył nie ;)? więc jak się odniesiesz do HSV?

Bronisz gościa jakby mistrzostwo Niemiec zdobył z nimi, a co on tak naprawdę osiągnął z HSV w tym sezonie? Fajnie na początku mieli pozycję lidera, potem za składu wypadło 5 zawodników, na a następnie HSV posypał się jak domek z kart. Gdzie był Labbadiia w letniej przerwie? Jakie zrobił wzmocnienia? W kadrze HSV niby w tym sezonie jest aż 31 piłkarzy do gry, a Ty twierdzisz, że on nie ma kim grać. Owszem ma, tylko że ci piłkarze prezentują zdecydowanie niższy poziom niż Petrić, Ze Roberto itd. Taki Bayer ma 27 piłkarzy w kadrze na ten sezon i dają radę, ale ma wyrównaną kadrę. No i do tego jak można zdobyć 2 punkty w 4 meczach grając z Bochum, Mainz, Borussią M. oraz Hannoverem, czyli beniaminkiem i trzema średniakami?

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękowano: 0
shevcu napisał(a):
helik napisał(a):
Ale ja mówię teraz o HSV jakbyś nie zauważył nie ;)? więc jak się odniesiesz do HSV?

Bronisz gościa jakby mistrzostwo Niemiec zdobył z nimi, a co on tak naprawdę osiągnął z HSV w tym sezonie? Fajnie na początku mieli pozycję lidera, potem za składu wypadło 5 zawodników, na a następnie HSV posypał się jak domek z kart. Gdzie był Labbadiia w letniej przerwie? Jakie zrobił wzmocnienia? W kadrze HSV niby w tym sezonie jest aż 31 piłkarzy do gry, a Ty twierdzisz, że on nie ma kim grać. Owszem ma, tylko że ci piłkarze prezentują zdecydowanie niższy poziom niż Petrić, Ze Roberto itd. Taki Bayer ma 27 piłkarzy w kadrze na ten sezon i dają radę, ale ma wyrównaną kadrę. No i do tego jak można zdobyć 2 punkty w 4 meczach grając z Bochum, Mainz, Borussią M. oraz Hannoverem, czyli beniaminkiem i trzema średniakami?

Ale Bayerowi nie wypadła prawie cała 11 z tych którzy są kontuzjowani w HSV wielu jest kluczowych..

“ I just try to look into the mirror, and work on the things that I wasn’t doing, and I made a promise to myself that after the season, I will look at the same mirror, and say that you did everything you could ” - Allen Iverson

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

To po to może robić transfery, żeby kupić wartościowych zmienników, a nie teraz jest miauczenie, że nie ma kim grać i ławka rezerwowych to praktycznie HSV U-23.

PostNapisane: 19 sty 2010 
VIP
VIP

Podziękował: 9
Podziękowano: 53
Duisburg - FSV Frankfurt
http://www.youtube.com/watch?v=8xbdXz5Mka0

Ja jestem uczciwym sedzia. Zaplacili za 5-0 i jest 5-0 :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 148 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]