» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3615 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 241  Następna strona
  Drukuj

Re: Wasze typy i analizy - pozostałe ligi , także egzotyczne
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 gru 2016 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
Brondby - Midtjylland

Brondby +0,25 ah 1 1.41 <plus>
Unibet

Druga i trzecia drużyna w lidze duńskiej,
tylko że gosp, do końca walczyli z Kopenhagą o mistrza ale im się nie udało, a
goście akurat się w drapali na podium razem z Randers.
Brondby przez cały sezon wydaje mi się być lepsze dlatego byli cały czas w czubie, a goście
mają średni sezon co do ich oczekiwań przeplatywany porażkami nawet ze słabymi drużynami.
Bronby u siebie 6-3-1 i 23-8 w bramkach, więc za często nie przegrywają
Goście 4-2-4 away więc średnio.
Dodam że w h2h na ostatnie 14 meczy od 2008 w Brondby tylko dwa razy wygrali goście.
Uważam że w tym sezonie Bronby nie przegra z taką formą u siebie.

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 12 gru 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 137
Enppi – Al Ahly
Typ 2
Kurs 1,45 <minus>
Unibet

Egipt – pierwsza liga kolejka 15. Zdecydowany Lider wyjeżdzą do drużyny Enppi – ligowego średniaka.
Po 14 kolejkach goście 12-2-0 i bilans bramkowy 25-3. Goście w ostatnich meczach już długo bez zwycięstaw, ostatnio 3 remisy z rzędu. Wydaje mi się, że nie mają żadnych argumentów aby urwać punkty drużynie Al. Ahly. Bilans 3-4-7 nie daje podstaw do przeciwstawienia się gościom i nawiązania wyrównanej walki nawet pomimo gry u siebie. Typuję zwycięstwo gości, ale nie będzie kanonady – 1 lub dwiema bramkami.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 12 gru 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 321
Dyscyplina Piłka nożna Szkocja Puchar Ligi
Godz: 20:45
Spotkanie Celtic-Hamilton
Typ: over 1.5 gola w 2 połowie
Kurs 1.53
Buk : bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie z Ligi Szkockiej w którym ekipa Celticu na swoim boisku podejmowała będzie drużynę Hamiltonu. Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sedziego są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa i przejścia dalej w tej rywalizacji, Celtic na swoim stadionie przegrywa niezwykle rzadko w rodzimej Lidze w tym sezonie zagrał 5 spotkań , wszystkie zwyciężył ich bilans bramkowy to 21 do 3, co daje średnio 4 bramki na spotkanie , na wyjazdach natomiast w 9 kolejkach Celtic ugrał aż 25 ligowych punktów zanotował 8 wygranych oraz remis bilans bramkowy to 23:9, do czego dążę pisząc te statystyki ano do tego iż na chwilę obecną w lidze szkockiej nie ma drużyny , która była by w stanie powalczyć z zespołem z Glasgow o tytuł mistrza , gospodarze mają w tym momencie 8 punktów przewagi i 3 spotkania rozegrane mniej od drużyny Glasgow Rangers, które dopiero moim zdaniem za klika lat nawiążę walkę z Celtikiem, Hamilton natomiast jest mistrzem remisów , 16 rozegranych spotkań 2 zwycięstwa 4 porażki oraz aż 10 podziałów punktów, według mnie jednak tutaj faworytem jest gospodarz , tym bardziej iż goście mają strasznie słaby bilans z zespołem gospodarzy , do tej pory na stadionie Celticu ekipy spotykały się 8-krotnie , gospodarze wygrali aż 7 razy i raz jakimś cudem przegrali na swoim stadionie, Bilans bramkowy to : 27 do 3, tutaj nie mam wątpliwości iż gospodarze wygrają wysoko i mam tylko nadzieje iż nie zagrają asekuracyjnie.

PostNapisane: 13 gru 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 10925
Podziękowano: 4536
Obrazek
Bułgaria: Parva Liga
Montana vs Vereya
(Gole) Powyżej 1.5
@ 1.42
Expekt

Zespół Montana na swoim terenie rozegrał 8 spotkań i wszystkie one zakończyły się wynikami powyżej 1.5. Goście natomiast na wyjeździe rozegrali do tej pory 9 potyczek a 7 spośród nich zakończyło się wynikiem minimum dwubramkowym. Montana to obecnie najsłabsza ekipa w lidze, która u siebie strzela średnio 1.13 goli na mecz tracąc przy tym średnio aż 2.13 goli na mecz co daję ogólną średnią 3.25 goli na mecz. Gospodarze są od 3 pojedynków bez gola więc wypadałoby coś strzelić, zwłaszcza że grają z ekipą która na wyjazdach spisuje się słabo i traci średnio 1.89 goli na mecz. Przyjezdni w swoich ostatnich 13 spotkaniach aż 12 razy zdołali pokonać minimum raz bramkarza rywali a ostatnią konfrontację zakończyli bez trafienia dlatego liczę na to, że dziś coś strzelą zwłaszcza że grają z najsłabszą drużyną w lidze.

Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3078
Celtic
Hamilton

Powyżej 4,5 RR w I połowie 1.775

To jak gra Celtic to nikogo nie dziwi. Gospodarze są absolutnym hegemonem i jak dla mnie pewniak do zdobycia tytułu mistrza Szkocji. Hamilton nie ma szans się dziś im postawić. Goście jednak umieją remisować (10 razy (!) już w tym sezonie), a robią to dobra i uważna grą w defensywie. Na Celtic cofną się, więc non stop sunęły będa ataki Celticu na bramkę gości. 5RR to nie problem dla nich przy takim boisku i luzie jaki ma Celtic przy takiej już przewadze w tabeli. Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania to 13 i 8 RR, ale 5 RR w obydwu spotkaniach było już w pierwszej połowie.

"Celtic have no new injuries as they seek to restore an 11-point lead over Rangers in Tuesday's Scottish Premiership clash with Hamilton."

Czas więc na showtime.

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
Celtic-Hamilton

Hamilton under 0,5 gola 1.9
betano

A ja zagram tak
Do tego co napisał Baku i Wujek Shu dodam
Są Hegemonami na teraz, tracą gole i wygrywają , na wyjazdach 4 do 4 co do czystego konta.
W domu zagrali 5 meczy w pierwszych 3 stracili gola w ostatnich dwóch zachowali czyste konto i wszystkie wygrali.
Dziś widzę to tak że defensywnie nastawiony Hamilton będzie siedział w swoim polu karnym myśląc by może jakimś cudem znowu uzyskać kolejny remis
i przez to chyba nie będzie mu dane wyjść i coś ustrzelić. Ale to już pokaże nam boisko.

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

Moderator
Moderator

Podziękował: 230
Podziękowano: 3078
shu34 napisał(a):
Celtic
Hamilton

Powyżej 4,5 RR w I połowie 1.775 <plus> 10

To jak gra Celtic to nikogo nie dziwi. Gospodarze są absolutnym hegemonem i jak dla mnie pewniak do zdobycia tytułu mistrza Szkocji. Hamilton nie ma szans się dziś im postawić. Goście jednak umieją remisować (10 razy (!) już w tym sezonie), a robią to dobra i uważna grą w defensywie. Na Celtic cofną się, więc non stop sunęły będa ataki Celticu na bramkę gości. 5RR to nie problem dla nich przy takim boisku i luzie jaki ma Celtic przy takiej już przewadze w tabeli. Ostatnie 2 bezpośrednie spotkania to 13 i 8 RR, ale 5 RR w obydwu spotkaniach było już w pierwszej połowie.

"Celtic have no new injuries as they seek to restore an 11-point lead over Rangers in Tuesday's Scottish Premiership clash with Hamilton."

Czas więc na showtime.

PostNapisane: 15 gru 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 54
Beroe - Lok.Gorna 1 1.64 Oddsring

Po 18 kolejka Beroe ma bilans (6-4-8) co daje im 22pkt a Lok. Gorna (4-5-9) co przekłada się na 17pkt. Na tym etapie sezonu Beroe zdobyło 5pkt więcej od dzisiejszego rywala, ale nie jest to jakaś efektowna przewaga. Tutaj bardziej rola gospodarza czyni Beroe faworytem niż forma w przeciągu sezonu. Lok. Gorna ma formę wyjazdową (0-2-3) i tylko 2 gole w 5 meczach ostatnich. We wrześniu spotkały się te drużyny na terenie Gorny i było 1:0 dla Beroe.

PostNapisane: 19 gru 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 43
Fenerbahce - Genclerbirligi

1.drużyna zdobędzie rzut rożny w przedziale 1-15 min @1.6 1xbet

Taki wynalazek na znanym i lubianym rosyjskim bukmacherze znalazłem. Kurs zachęcający na tyle, że postanowiłem go zagrać - analogiczne zdarzenie w meczu FC Porto z Chaves wyceniane jest na 1.4 zatem bardziej opłaca mi się zagrać na drużynę turecką a prawdopodobieństwo korneru w tych meczach do 15 minuty w moim odczuciu jest bardzo pewne. Fenerbahce generalnie gra w tym sezonie bardzo dobrze w europejskich pucharach - awans z 1.miejsca w LE natomiast w lidze mają starty. Czwarte miejsce i 10 punktów straty do lidera nie napawa optymizmem. Pewnikiem zatem jest, że ruszą od początku meczu na rywala - Genclerbirligi ma najmniej straconych goli w lidze - zaledwie 8. Szczelna defensywa więc jest szansa na kopanie po rożnych byle gola nie stracić :)

PostNapisane: 19 gru 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 72
Argentyna

Quilmes - Temperley
over 2.5 gola w meczu
@2.76 <minus>
Oddsring

Typuję, że padnie minimum 3 goli z uwagi na bardzo słabą formę obydwu drużyn. Gospodarze w ostatnich 3 spotkaniach tracili za każdym razem 3 gole. tylko raz w tych meczów pokonując bramkarza rywali. Widać konkretny spadek formy i dołek drużyny. Dlaczego nie miałby paść over również i w dzisiejszym meczu? Będą chcieli się zrekompensować jakoś za te fatalne mecze, gospodarze, a najlepszą receptą jest na pewno strzelanie goli. Goście zaś w meczach wyjazdowych, czterokrotnie aż spośród 5 ostatnich meczów, kończyli je, gdzie w spotkaniu padały minimum 3 gole... Myślę, że bilanse 10:18 gospodarzy oraz 3:11 tylko w meczach wyjazdowych gości, wskazują nam na to, że jest szansa, abyśmy zobaczyli sporo goli.

PostNapisane: 20 gru 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 72
Argentyna
Deportivo Riestra - Deportivo Moron

TYP: under 2.5 <plus>
@1.57 oddsring

Po raz kolejny zaglądam do ligi argentyńskiej i mam nadzieję, że teraz już z o wiele lepszym skutkiem. Pod lupę biorę dwie niezbyt wiele strzelające drużyny. A na pewno jest nią ekipa gości z bilansem bramek 8:7. Każdy jej mecz, praktycznie jest zakończony remisem, lub wygraną w minimalnym stopniu. Ostatnie 5 meczów, to 4 z nich poniżej 3 goli w meczu, jeśli chodzi o przyjezdnych. Gospodarze u siebie na ostatnie 5 meczów, zanotowali 2 takie spotkania. Jeśli natomiast spojrzeć na H2H, to te obie drużyny nie są skłonne do rozstrzeliwania się nawzajem. Zawsze jest to futbol asekuracyjny i 2 razy mecze kończyły się wynikiem 0:0 i 1:1. Jeszcze wcześniej 4:2, lecz wtedy te drużyny w tabeli wyglądały znacznie inaczej niż dzisiaj. Tutaj nie padnie wiele goli. Liczę na mniej niż 3.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Hodur za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 20 gru 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 693
Point Fortin - W Connection
typ: 2/2 (HT/FT)
kurs: 1.4 <plus>
Bet365

Dzisiaj egzotycznie bo typ z ligi Trinidadu i Tobago. Spotkają się ze sobą ostatni zespół tabeli Point Fortin, który na swoim stadionie podejmie wicelidera ligi W Connection. Ja zdecydowałem się postawić na to, że faworyci w tym spotkaniu będą prowadzić do przerwy i ostatecznie wygrają mecz. Gospodarze zdecydowanie odstają od reszty ligi i jak do tej pory ich jedyne zdobyte punkty zostały po dwóch remisach. W pierwszym spotkaniu z dzisiejszymi rywalami ulegli na wyjeździe aż 0:7. Od tamtego czasu forma zespołu się nie poprawiła o czym świadczy choćby miejsce w ligowej tabeli. Goście poza porażką z liderami u siebie notowali same zwycięstwa, więc z ostatnim zespołem w tabeli powinni się rozprawić podobnie jak w pierwszym spotkaniu. Oby już do przerwy dopełnili dzieła.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 1-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

PostNapisane: 22 gru 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Piłka nożna Australia
Godz: 09:50
Spotkanie Brisbane Roar-WS Wanderers
Typ: 1 DNB :arrow:
Kurs 1.52
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w którym ekipa Brisbane Roar podejmowała będzie drużynę WS WAnderers, gospodarze według mnie jak i bukmacherów są delikatnym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie , patrząc w ich statystyki przed własną publicznością grają na prawde dobrze a co najważniejsze potrafią punktować . W poprzednich 10 spotkaniach zanotowali 7 wygranych 2 podziały punktów oraz tylko 1 porażkę goście na wyjazdach grają w kratkę i moim zdaniem będzie im cięzko w tym spotkaniu zdobyć punkty . Na chwilę obecną Brisbane jest na 3 pozycji w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 20 punktów na swoim koncie, natomiast goście zajmują pozycję 7 i tych punktów ugrali zaledwie 12 . W obecnym sezonie gospodarze na swoim boisku grali już 5 -krotnie i ich bilans to 3 remisy oraz 2 podziały punktów, stawiam iż w dniu jutrzejszym okażą się ekipę o jedną bramkę lepszą , moim kolejnym jest opcja iż obie druzyny strzelą bramki, stawiam tutaj na dokładny wynik 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.

PostNapisane: 23 gru 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 43
Liga Szkocka 23.12
Motherwell - Aberdeen
Suma po pierwszych 10 minutach powyżej (0.5) @1.616 1xbet <plus> 8'

Kursy na ten mecz to 5.00 - 3.60 - 1.70 czyli buki dość wyraźnie faworyzują gości - pewnie słusznie bo Aberdeen jest na trzecim miejscu - 28 punktów. Motherwell natomiast z dorobkiem 17 punktów jest na 8.miejscu w lidze. Motherwell nie grzeszy dobrą grą w defensywie - 28 bramek straconych to jeden z dwóch najgorszych wyników w całej lidze. Co ciekawe zaliczyli całkiem interesujący mecz z dominatorem ligi - Celticiem, gdzie ulegli 3:4 na własnym boisku. Wydaje się zatem, że kurs na Motherwall to niezłe value, ostatnio zanotowali dwa remisowe spotkania - ja jednak proponuje zagrać rzut rożny w pierwszych 10 minutach - z reguły styl gry szkockich drużyn jest skuteczny jeśli chodzi o statystyki kornerów.

PostNapisane: 23 gru 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Piłka nożna Szkocja
Godz: 13:30
Spotkanie Rangers-Inverness
Typ: 1
Kurs 1.40
Buk Bet 365
Analiza: Na jutro moim typem dnia będzie rywalizacja ekip Rangers zajmującego na chwilę obecną 2 pozycję w ligowej klasyfikacji z zespołem Inverness, który jest na miejscu 11. Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem sędziego są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie, Rangers na swoim boisku w dotychczasowych 9 spotkaniach wygrało 6 razy i zanotowało 3 podziały punktów Bilans bramkowy to 14:4 na ich korzyść , goście natomiast pod względem spotkań wyjazdowych zajmują ostatnią pozycję w tabeli i na swoim koncie zgromadzili zaledwie 6 ligowych punktów w 9 rozegranych spotkaniach. Nie ma żadnej wątpliwości , która ekipa powinna w tym spotkaniu poprowadzić grę a co za tym idzie stworzyć sobie znacznie więcej sytuacji do zdobycia bramki , myślę że tak w pierwszej połowie oraz po 90 minutach tej rywalizacji to gospodarze będą na prowadzeniu, stawiam na dokładny wynik 1:0 do przerwy oraz 2:0 po ostatnim gwizdku sędziego , myślę że goście , którzy mają problem ze zdobywaniem bramek w spotkaniach wyjazdowych również w tym przypadku nie będą w stanie strzelić bramki.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3615 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 241  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]