» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 paź 2009 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 113
Obrazek

:lol:

szczęście sprzyja lepszym
minimalizuj ryzyko

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 18 paź 2009 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękowano: 0
http://www.youtube.com/watch?v=o_kbTiufazM super kawałek
tak dla wyjaśnienia jak by ktoś nie wiedział: Po meczu Motor - KSZO (na tym wyjeździe akurat byłem) młynowy Motoru został zatrzymany za nawoływanie okrzyków ANTY.. PARANOJA niestety nie wiem co dalej z tą sprawą

Pijesz piwo na podwórku
Źle przechodzisz przez ulice
Według gazet i policji jesteś już pseudokibicem
Wolność słowa to bzdura
Dalej rządzi cenzura!
Przed rozsądkiem i prawdą wygrywa procedura

PostNapisane: 24 paź 2009 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Cytuj:
- Proszę się nie śmiać, że PZPN wspomógł organizatorów turnieju dla dzieci czterema piłkami i pudłem breloczków. Jeśli takich turniejów było tysiąc, to znaczy, że PZPN dał cztery tysiące piłek. Na wspomniany turniej wydaliśmy 1585,85 zł. Pokażcie drugą taka instytucję, która tyle przekazuje dzieciakom w teren - mówi sekretarz generalny PZPN, Zdzisław Kręcina

źródło: sport.pl

fragment z konferencji PZPN sprzed kilku dni, ale jak słyszę takie pier..... to mnie krew zalewa

niestety PZPN nie potrafi nawet bez kontrowersji selekcjonera wybrać bo Strejlau czyli członek komisji do tego wyznaczonej nie wiedział o tejże zebraniu

...absurd goni absurd...

Kupony 2011 I-IV: W120L125 2010: W99L101 2009: W151L142 2008: W271L291

PostNapisane: 18 lis 2009 
VIP
VIP

Podziękował: 9
Podziękowano: 55
http://www.wdq.home.pl/sportkamerastadion/1.htm

Kamera z placu budowy w Kolobrzegu. W niezlym tempie pracuja przy stadionie.

http://picasaweb.google.pl/Paciorekpj
A tu zdjeciowa relacja z postepu prac.

PostNapisane: 27 lut 2010 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

"Wydamy latem 5 mln euro na transfery"

Od kiedy Polonia Warszawa ponownie zasiliła grono klubów Ekstraklasy, jej właściciel, Józef Wojciechowski, snuje mocarstwowe plany. W obecnym sezonie chciał wprawdzie walczyć o mistrzostwo Polski, a skończy się na walce o utrzymanie, ale przed rozpoczęciem następnego planuje naprawdę wielkie zakupy.

- Powiem tak: Przyrowski, Jodłowiec, Brzyski, Trałka, Gancarczyk, Mierzejewski to zawodnicy ocierający się o kadrę. Załóżmy, że musiałbym dołożyć jeszcze pięciu po milionie za jednego. Będę musiał wydać w przyszłym sezonie na te transfery taką kwotę i będę mógł stworzyć drużynę, która powinna zagrać w fazie grupowej Ligi Mistrzów - zapowiada Wojciechowski w rozmowie z "Faktem".

- Jestem na to przygotowany. To są dla pana (Macieja Marculanisa, dziennikarza "Faktu" - przyp. red.) duże pieniądze, ale dla mnie to... rozsądne kwoty. Utworzenie klubu o europejskich standardach wymaga też odpowiednich pomocników. Chciałbym zatrudnić generalnego menadżera, ale w kraju go nie znajdę. Będzie to Anglik, albo Hiszpan, który ma doświadczenie. Taką mam wizję zbudowania klubu - planuje właściciel Polonii."

:lol: śmiech mnie ogarnia - liczę, że Polonia Warszawa spadnie z ligi, a później to już się potoczy samo i będą średniakiem I ligi (przy dobrych wiatrach).

minimalizuj ryzyko

Re: Liga Polska - dyskusja
PostNapisane: 27 wrz 2010 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Ekstraklasa piłkarskiego biznesu 2010 :

http://www.ey.com/Publication/vwLUAsset ... 0final.pdf

świetne zestawienie - raport - warto się z tym zapoznać .

minimalizuj ryzyko

PostNapisane: 19 lis 2010 
Znany
Znany

GDA napisał(a):
Ekstraklasa piłkarskiego biznesu 2010 :

http://www.ey.com/Publication/vwLUAsset ... 0final.pdf

świetne zestawienie - raport - warto się z tym zapoznać .

Nie działa link.

Re:
PostNapisane: 26 lis 2010 
Junior
Junior

GDA napisał(a):
"Wydamy latem 5 mln euro na transfery"

Ja na miejscu Betsson, czy każdego innego bukmachera dodałbym kilka zakładów związanych z Wojciechowskim. Np. kiedy zwolni Janasa, kiedy wyrzuci Smolarka do drużyny rezerw, ilu przepłacanych graczy jeszcze zaciągnie lub jak wiele milionów musi wydać zanim zrozumie jakimi prawami rządzi się piłka?

Mam akurat kilka kuponów paysafecard więc z chęcią bym obstawił takie zakłady.

Miałem nadzieję, że facet poszedł po rozum do głowy, ale on się tylko coraz bardziej kompromituje i w żaden sposób nie usprawiedliwia go fakt, że w zamian za inwestowaną gotówkę ma prawo oczekiwać wyników. Mógł stworzyć tak kontrakty piłkarzom aby naprawdę mógł egzekwować jego zdaniem złą formę piłkarza czy złe ustawienie trenera. Tu zresztą warto dodać, że teraz myśli o zatrudnieniu Jacka Zielińskiego do pomocy Janasowi, można więc powiedzieć, że powtarza się sytuacja Bakero - jak na tym wyszedł, widzimy wszyscy, chyba tylko nie on. I najpewniej sztab - wybaczcie ostre stwierdzenie - "posranych w gacie" asystentów bojących się wyrazić swoje własne zdanie, inne niż prezes.

Kurczę, jak mnie jest szkoda pieniędzy, którymi on rozporządza.

PostNapisane: 02 gru 2010 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

"Michał Globisz został odwołany z funkcji trenera reprezentacji U-19. Powód? Wiek przedemerytalny oraz... niespodziewany awans do drugiej fazy rozgrywek eliminacyjnych do Mistrzostw Europy. Jego następcą został... 55-letni Janusz Białek, stary dobry znajomy Grzegorza Laty.
Zobacz również

Jak podaje "Przegląd Sportowy", plan PZPN-u był prosty. Globisz jedzie na turniej eliminacyjny do ME, zespół dostaje lanie a drużynę przejmuje Janusz Białek. Pojawił się jednak problem, ponieważ drużyna Globisza awansowała do kolejnej fazy rozgrywek. Grzegorz Lato i spółka nie mieli jednak najmniejszej ochoty zmieniać chytrego planu.

Jako powód odejścia, Globisz usłyszał że jest nim jego wiek przedemerytalny - 64 lata. Co ciekawe, przejmujący jego obowiązki Białek jest według PZPN ciągle uczący się, 55-letni, Janusz Białek. Decyzję o zwolnieniu Globisza "PS" nazwał "upokorzeniem". Innego zdania są niektórzy działacze PZPN.

- Decyzja o odsunięciu trenera Globisza została podjęta kolegialnie, przecież nie awansował z drużyną do dalszej fazy - mówi wiceprezes związku, Antoni Piechniczek.

- Przecież zespół Globisza awansował!

- Awansował? Na razie drużynę ma prowadzić Białek, zobaczymy co będzie dalej - mówi zupełnie niezorientowany Piechniczek.

Nie jest tajemnicą, że Michał Globisz jest po prostu nie lubiany przez działaczy związku. Powód? Po prostu zasłużony trener nie boi się mówić o stanie polskiej piłki i o problemie szkolenia.

- Nie jestem dziadkiem, czuje się świetnie. Nie czuję się w żaden sposób wypalony - zapiera się Globisz.

- Problemem naszego futbolu nie jest to, że Globisz do kadry bierze Malinowskiego, a nie Kowalskiego. Problemem jest brak piłkarskich podstaw u Malinowskiego i Kowalskiego. Mówię o tym od lat, wszyscy kiwają głowami, a traktują te słowa jakąś dywersją z mojej strony - załamuje ręce najbardziej zasłużony polski trener drużyn młodzieżowych.

Janusz Białek zna się z Grzegorzem Latą prawie 20 lat, ponieważ był kiedyś jego asystentem w Olimpii Poznań. Za największy sukces Białka uznaje się utrzymanie przed spadkiem z ligi Groclinu Grodzisk Wielkopolski w sezonie 1999/2000. Wtedy jego drużyna odniosła na wiosnę dziewięć zwycięstw z rzędu. Czy były one odniesione w uczciwy sposób, do dziś wiele osób w to wątpi."

PRZEGLĄD SPORTOWY

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ręce mi opadają. Jednak skoro Lato wypowiada się, że zrobili dużo dla polskiej piłki, a do tego chce być członkiem komitetu wykonawczego UEFA (nie znając żadnego języka !!!) to ja nie mam pytań.

PZPN to socjalistyczny twór i tak też funkcjonuje włącznie z ludźmi, którzy nim zarządzają.

minimalizuj ryzyko

PostNapisane: 02 gru 2010 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1405
Podziękowano: 3547
Przecież Lato idealnie by się nadał do UEFA - tam jest to samo. A że języków nie zna? One nie są potrzebne do liczenia pieniędzy.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 04 gru 2010 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

"Kolegium Sędziów zabroniło arbitrom udzielania wypowiedzi w mediach. Jednak, jak to bywa w PZPN, zainteresowanych o tym nie poinformowano. - W najbliższych dniach sędziowie otrzymają wytyczne pocztą mailową - mówi szef Kolegium, Janusz Eksztajn.

Jego wypowiedzi cenzuruje z kolei biuro prasowe PZPN.

Większość sędziów dowiedziała się o zakazie z plotek, od kolegów. Arbitrzy są zdezorientowani. Nie wiedzą, na jaki temat mogą zabrać głos (dotąd mogli po meczu wyjaśniać mediom podjęte przez siebie decyzje boiskowe), a kiedy muszą prosić o zgodę szefa Kolegium Sędziów.

- Nikomu nie wkładamy knebla w usta, po prostu dostosowujemy nasze przepisy do tych panujących w FIFA - mówi Agnieszka Olejkowska, rzeczniczka prasowa PZPN.

- Tam sędziowie mogą wypowiadać się na temat prowadzonych przez siebie meczów. Nie mogą jednak oceniać pracy kolegów w wywiadach i programach telewizyjnych. Od tego są byli sędziowie. Fachowców nie brakuje, że wspomnę Ryszarda Wójcika, Zbigniewa Przesmyckiego czy moją skromną osobę - mówi Michał Listkiewicz, członek komisji sędziowskiej FIFA.

Z naszych informacji wynika jednak, że w FIFA... nie ma żadnego dokumentu dotyczącego współpracy sędziów z mediami. - Wkrótce FIFA prześle odpowiednie wytyczne. Kiedy? Najpóźniej do końca roku - przekonuje Listkiewicz. Ale dodaje:- Nie wiem tylko, czy PZPN zdecyduje się je ujawnić."

http://www.onet.pl
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cenzura w Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej - zjawisko nadzoru władz Polski Rzeczypospolitej Ludowej nad informacjami (prasą, publikacjami naukowymi i kulturalnymi, widowiskami) przeznaczonymi do rozpowszechnienia. Cenzura w Polsce Ludowej trwała w okresie od 1944 do 1990.

W PZPN komuna panuje dalej.

I trafny komentarz :

"Niedługo PZPN wprowadzi własną WALUTĘ... będą to "grzesie" albo "laty". Np 1 grześ = 100 euro ."

minimalizuj ryzyko

PostNapisane: 25 gru 2010 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

"(...) Wkrótce Manuel Arboleda ma zadebiutować w reprezentacji Polski i stać się jej filarem podczas Euro 2012. Franciszek Smuda początkowo zarzekał się, że nie będzie naturalizował piłkarzy, ale dobrze znany mu Kolumbijczyk okazał się zbyt "łakomym kąskiem". - Jestem dumny, że mnie chcecie. Zawsze pozostanę Kolumbijczykiem, ale jestem wam wdzięczny za to, co dostałem. Czuję się jednym z was, Polaków - mówi obrońca, jednocześnie przyznając, że marzył o grze w drużynie narodowej Kolumbii, ale nigdy nie otrzymał takiej szansy."

Jak można dopuszczać kolejny raz do takiej sytuacji ?! Tutaj nawet rozmów na taki temat nie powinno być. Nie jest Polakiem to nie gra dla reprezentacji ! Po to są kluby, aby tam można było przebierać i sprowadzać zawodników z całego świata. To jest nie do zaakceptowania ! Ogromny kraj - piłka nożna sport narodowy, a nie można znaleźć obrońcy ?! Ręce opadają jak człowiek czyta takie rzeczy ...

minimalizuj ryzyko

Znany
Znany

Nic strasznego, Franz robi to samo co Joachim Loew, Niemcy naród ponad 80milionowy i gra tam na prawdę tylu Niemców że jakby to Adolf zobaczył to by się przewrócił..
A kogo Ty byś widział za stopera? Nie wiem czy oglądałeś Cafe Futbol, ale Franz powiedział że nie potrzebuje boiskowych średniaków, ale zawodników, których będą gryźć trawę, a takim przynajmniej w moim odczuciu jest Maniek w Sochaux mamy Damiena Perquis'a więc pewnie tak będzie wyglądała para stoperów. Franz potrzebuje zawodników z jajami a nie ciot na boisku, nie jestem tak jak i Ty za naturalizacją kolejnych po Olisadebe i Rogerze, ale Arboleda jest ikoną Lecha Poznań, wiadomo czasami popełnia buble, ale który zawodnik ich nie popełnia, a wole już murzyna w kadrze, niż oglądać rozchlaną gębę Żewłakowa, który uważa się Bogiem w kadrze, a w rzeczywistości dla mnie był chodzącym gównem
pozdrawiam

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Tutaj akurat nie chodzi o poziom gry. Wolę, aby reprezentacja grała w 10 niż z kolejnym "polskim Polakiem" w składzie. Gra z orzełkiem na piersi to zaszczyt, a w kadrze mają się znaleźć TYLKO polscy zawodnicy - po to jest reprezentacja, po to jest kadra.

To co wyrabiają w Niemczech mnie nie obchodzi... Przecież to już jest praktycznie druga Turcja ...

minimalizuj ryzyko

PostNapisane: 08 sty 2011 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1225
Podziękowano: 1336
Szkoda, że przegapiłem tą dyskusję, ale i tak ustosunkuję się do tego co napisaliście.

W pełni popieram GDA, dla mnie to są jakieś kpiny. Niedługo reprezentacje narodowe to będzie "jedenaście wkładek do koszulek z innych krajów". Ja się pytam w takim razie, jaka jest różnica między piłką klubową a narodową. Już jest wiele klubów, które nie mają w swoich składach rodowitych zawodników bądź wychowanków. I tu się mogę jeszcze z tym zgodzić. W pewnym sensie kluby to "organizacje lub firmy prowadzone przez biznesmenów". Owszem, to też mi się nie podoba do końca, niemniej jednak jeszcze w jakimś sensie jestem w stanie to zrozumieć. Przychodzi pan z kasą, ma kaprys, rzuca hajs i wymaga. Dla osiągnięcia swoich celów sprowadza armię najemników, którzy mają mu zrobić wyniki. Wiadomo (nie chcę tu do końca uciec w tematy iście kibicowskie, ale nie da się w 100% tego pominąć). Taka polityka sprowadza na stadion hordy sezonowców, którzy cieszą się dobrymi wynikami i oglądaniem znanych postaci na placu gry. Są wyniki, sezonowcy walą tłumami na stadiony. Nie ma wyników, stadion nagle pustoszeje.
Ale jeżeli taka sytuacja ma miejsce w reprezentacji, stanowczo mówię NIE. Dumny jestem z chłopów, którzy wychowali się zagranicą, a pomimo tego chcą lub chcieli grać tylko dla Polski. Widać, że dla nich są ważniejsze rzeczy od kasy i sławy. Ale jeżeli słyszę nazwiska Arboleda, czy kiedyś Olisadebe, robi mi się niedobrze. Kopniesz piłkę dobrze, albo pokopiesz ją dobrzez przez kilka sezonów, dostajesz bonusa w postaci gry w reprezentacji. A to cie przecież może wypromować. I tak przez Lecha Poznań, poprzez reprezentację Polski, można trafić np. do Serie A, Bundesligi czy Ligue 1. Piękny interes. Dla zawodników, jak i ich ... agentów. Stanowczo mówię nie.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 501 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]