» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Re: Pytania związane z MLB - pytaj śmiało
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lip 2013 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 118
Podziękowano: 116
Mam pytanie odnośnie dzisiejszego doubleheader'a.

Tue 7/23 963 G1 Cincinnati Reds T. Cingrani -1.5 2.220 1.725 Over 7.5 1.855
04:05 PM 964 G1 San Francisco Giants E. Surkamp +1.5 1.758 2.270 Under 7.5 2.060

Tue 7/23 981 G2 San Francisco Giants B. Zito +1.5 1.508 2.070 Over 8.5 2.000
07:05 PM 982 G2 Cincinnati Reds G. Reynolds -1.5 2.810 1.862 Under 8.5 1.909

Jak mam rozumieć te 2 mecze ? Lecą na drugi mecz do Cincinnati ?
Raczej nie, bo 1 mecz może potrwać z 3h więc może 2 różne składy będą grać ?
Czy może umownie tylko Cincinnati jest gospodarzem, a grają na AT&T Park?

Edit: dobra, już wiem, grają w SF.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 29 wrz 2013 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 2
Podziękowano: 0
Cześć.

Mam pytanie odnośnie zasad wild card w american league, teraz prowadzi Cleveland, Tampa dała ciała ( i bardzo dobrze! ). Moje pytanie wygląda następująco, na stronie oficjalnej mlb.com wyświetlone są trzy teamy CLE, TEX i TB, że pomiędzy tymi drużynami jeszcze będzie mecz 2 października bodajże i zwycięzca tego pojedynku zagra z Bostonem, tak to jest ? Czy zwycięzca z najlepszym bilansem po drużynach, które wygrały swoje dywizje bezpośrednio awansuje do meczu z BOS, co w tym wypadku wychodzi na Indiańców.?

Dzięki za odpowiedź.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 29 wrz 2013 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6836
Podziękowano: 2528
stopeer napisał(a):
Cześć.

Mam pytanie odnośnie zasad wild card w american league, teraz prowadzi Cleveland, Tampa dała ciała ( i bardzo dobrze! ). Moje pytanie wygląda następująco, na stronie oficjalnej mlb.com wyświetlone są trzy teamy CLE, TEX i TB, że pomiędzy tymi drużynami jeszcze będzie mecz 2 października bodajże i zwycięzca tego pojedynku zagra z Bostonem, tak to jest ? Czy zwycięzca z najlepszym bilansem po drużynach, które wygrały swoje dywizje bezpośrednio awansuje do meczu z BOS, co w tym wypadku wychodzi na Indiańców.?

Dzięki za odpowiedź.

The playoff scenario for the Cleveland Indians is simple: win Sunday and they are in. ;)

If Cleveland beats Minnesota, and Tampa Bay and Texas remain tied after Sunday's games, the Rays and Rangers would meet in a one-game playoff for the second wild-card spot Monday in Arlington. Should the Rays win Sunday, and Indians and Rangers both lose, Tampa Bay would host Cleveland in Wednesday's wild-card game based on a 4-2 regular-season record between the clubs.

If the Rays win Sunday -- their game against the Blue Jays starts two hours before this one -- the Rangers will miss the postseason for the first time since 2009 if they lose.
If Texas and Tampa Bay remain tied after Sunday while Cleveland beats Minnesota, the Rangers and Rays would meet in a one-game playoff for the second wild-card spot Monday in Arlington.
Should Texas win Sunday while the Indians and Rays both lose, Cleveland would host the Rangers in Wednesday's wild-card game because it won the season series 5-1.
If all three finish the regular season tied, the tiebreaking scenario would have the Indians hosting the Rays on Monday,
with the winner earning one wild-card berth and the loser playing at Texas on Tuesday for the final spot.

tak to wyglada ...

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi killbill za ten post:
stopeer

PostNapisane: 23 mar 2014 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 24
Podziękowano: 30
Chłopaky, poratujcie jakimiś analizami drużyn przed sezonem. Ja jeszcze śpię i teraz robię :o gdy widze że Trumbo gra w Arizonie a McCann został Jankesem. :lol:
Edit: Kill, Komo, własnoręczne mile widziane. :wink:

MLB: 373 <plus> 279 <minus>

PostNapisane: 23 mar 2014 
VIP
VIP

Podziękował: 60
Podziękowano: 206
Niestety ale u mnie brak czasu żeby az tak się wgryzać w tym sezonie.

Patrzyłem kilka dni temu na składy i jedno mi się jakoś zapamiętało.
Albo jest skład gdzie są ludzie to odbijania ale pitcherzy jacyś z dupy i jest kilka odwrotnie.

Chociaż o narzucających zwłaszcza tych mniej znanych nie można na razie szufladkować.

A patrząc na springi to hehe sorry BOS ATL DET piach.
Przecież nie Miami, Tampa czy Indiańce mają rządzić nie ??

Się popatrzy sie coś wymyśli

PostNapisane: 22 maja 2014 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękowano: 4
Mógłby mi ktoś wyjaśnić co się stało we wczorajszym meczu Indians - Tigers w 13ingu? Dlaczego Tigers przegrali?

Administrator
Administrator

Sleepwalker napisał(a):
Mógłby mi ktoś wyjaśnić co się stało we wczorajszym meczu Indians - Tigers w 13ingu? Dlaczego Tigers przegrali?

> zagranie jest w tym skrocie <

Nastapil tak zawany "balk" - pitcher aby wykonac narzut musi wykonac okreslona sekwencje ruchow i ustawic sie w jednej z dwoch pozycji do narzutu.
Alburquerque w cokolwiek mozliwie najglupszy sposob i bardzo wyrazny - co pokazuja kamery - zwyczajnie naruszyl reguly sztuki wiec umpire gwizdnal balk.
Poniewaz bazy byly zaladowane ... Cabrera podazyl spokojnym krokiem do domu zdobywajac punkt.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi killbill za ten post:
Sleepwalker

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 118
Podziękowano: 116
killbill napisał(a):
Poniewaz bazy byly zaladowane ... Cabrera podazyl spokojnym krokiem do domu zdobywajac punkt. [/size]

Wydaje mi się, że nie muszą być załadowane bazy by przy popełnieniu balk, zawodnik i tak został awansowany o 1 bazę.
Zatem jakby Cabrera stał na 3, a 2 i 1 były puste i tak by zdobył Run.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi peelen za ten post:
killbill

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękowano: 4
killbill napisał(a):
> zagranie jest w tym skrocie <

Nastapil tak zawany "balk" - pitcher aby wykonac narzut musi wykonac okreslona sekwencje ruchow i ustawic sie w jednej z dwoch pozycji do narzutu.
Alburquerque w cokolwiek mozliwie najglupszy sposob i bardzo wyrazny - co pokazuja kamery - zwyczajnie naruszyl reguly sztuki wiec umpire gwizdnal balk.
Poniewaz bazy byly zaladowane ... Cabrera podazyl spokojnym krokiem do domu zdobywajac punkt.

Dzięki.

Od kilku lat interesuje się mlb, ale z taką sytuacją spotykam się pierwszy raz, to trochę tak wygląda, jakby chciał poprawić rękawice :D btw. dziwna zasada...

PostNapisane: 26 maja 2014 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Josh z no-hitterem przeciwko Phillies. 8)

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Fulerre za ten post:
killbill

PostNapisane: 12 wrz 2014 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

http://m.mlb.com/news/article/94278650/ ... -fractures

Dawno żadne spotkanie nie wzbudziło we mnie tak negatywnych emocji. Mike Fiers w dwóch kolejnych narzutach trafia dwóch pałkarzy Marlins, w tym Stantona w twarz co kończy się wizytą sluggera Miami w szpitalu i licznymi szwami. Nie mówię że robi to specjalnie, szczególnie w przypadku Stantona widać że jest zszokowany i przytłoczony tym co się wydarzyło, ale werdykt sędziowski jest jak z Monty Pythona: 2x strike i w konsekwencji strikeout Reeda Johnsona (który chyba idzie na konto Stantona). Fiers dostaje jedynie ostrzeżenie, choć Brewers już go nie wypuszczają na kolejną zmianę. MLB ostatnio wprowadziło zmiany dotyczące kolizji, powinni zastanowić się nad chronieniem zdrowia zawodników. Hit by pitch często kończy się urazem lub kontuzją, nie może być tak że jedyną reakcją na trafienie zawodnika piłką w twarz jest... strike. :roll: I żeby było śmieszniej, w obu przypadkach uderzenie piłką następuje przed kontaktem kija ze strefą. Co za chory przepis.

PostNapisane: 14 mar 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 527
Kurs na Chicago Cubs, że wygrają cały sezon to np. 4,50 w Bet365. Czy zgadzacie się z takim faworyzowaniem Cubs? Fakt, że w tamtym sezonie byli najlepsi i zasłużenie wygrali, ale czy w tym też wyglądają tak mocno?

PostNapisane: 14 mar 2017 
Administrator
Administrator

klaunovic napisał(a):
Kurs na Chicago Cubs, że wygrają cały sezon to np. 4,50 w Bet365. Czy zgadzacie się z takim faworyzowaniem Cubs? Fakt, że w tamtym sezonie byli najlepsi i zasłużenie wygrali, ale czy w tym też wyglądają tak mocno?

MLB jest tak wyrownana liga, ze obrona tytulu po takim kursie dla mnie nie ma sensu z zaladem dlugoterminowym.
Dosc powiedziec, ze ostatnia druzyna obronila mistrzostwo 17 lat temu! Ostatnia druzyna z NL ktorej sie to udalo byli Cincinnati Reds w 1976

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 253 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]