» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Liga Polska - PlusLiga 2017/2018
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 wrz 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
Obrazek

Zapraszamy do pisania analiz :!:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Liga Polska - PlusLiga 2017/2018
PostNapisane: 29 wrz 2017 
Moderator
Moderator

Cuprum Lubin - MKS Będzin +2.5 1.83 (fortuna)

Jak dla mnie to typ z kategorii peffek. Cuprum w tym sezonie będzie słabsze. Tracąc Cretu nie dało się go w pełni zastąpić. Co jak co, ale to charyzmatyczny szkoleniowiec, który w naszej lidze bardzo dobrze się sprawdzał. Do tego transfery jakoś szczególnie mnie nie przekonują. Niby Masny powinien zastąpić Łomacza, ale ten zawodnik młodszy i lepszy już nie będzie. O ile na pozostałych pozycjach zapowiada się na stabilizację, o tyle kluczowa została zmieniona. Nie wiem jak to wyjdzie w praniu, ale nie sądzę, że lubinianie będą robić seryjne niespodzianki. Skład w Będzinie prawie się nie zmienił. Trzon został, a już w poprzednim sezonie nie byli to chłopcy do bicia. Myślę, że i tym razem tak będzie, więc seta wygrać powinni

PostNapisane: 30 wrz 2017 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Cuprum Lubin - MKS Będzin +2.5 1.83 (fortuna)

Jak dla mnie to typ z kategorii peffek. Cuprum w tym sezonie będzie słabsze. Tracąc Cretu nie dało się go w pełni zastąpić. Co jak co, ale to charyzmatyczny szkoleniowiec, który w naszej lidze bardzo dobrze się sprawdzał. Do tego transfery jakoś szczególnie mnie nie przekonują. Niby Masny powinien zastąpić Łomacza, ale ten zawodnik młodszy i lepszy już nie będzie. O ile na pozostałych pozycjach zapowiada się na stabilizację, o tyle kluczowa została zmieniona. Nie wiem jak to wyjdzie w praniu, ale nie sądzę, że lubinianie będą robić seryjne niespodzianki. Skład w Będzinie prawie się nie zmienił. Trzon został, a już w poprzednim sezonie nie byli to chłopcy do bicia. Myślę, że i tym razem tak będzie, więc seta wygrać powinni

Moderator
Moderator

AZS Olsztyn - Espadon Szczecin
Od razu wpadło w oko: Poniżej 185.5 pkt
1.67 (fortuna)
Przemyślany: Poniżej 182.5 pkt 1.84 (fortuna)

AZS na papierze i w rzeczywistości powinien być lepszy. Niby linia przyjęcia całkowicie się zmieniła, ale bez przesady. Włodarczyk i Śliwka zostali zastąpieni zawodnikami podobnej klasy. Espadon wydaje się być lepszy niż w poprzednim sezonie. Tervapporti na pewno wniesie sporo jakości, tak samo jak Duff. To jednak nie jest potentat i raczej większej roli nie odegra. Jeśli olsztynianie chcą powtórzyć miejsce z poprzedniego sezonu to takie mecze jak dziś powinni wygrywać pewnie

Czarni Radom - GKS Katowice
Przemyślany: Powyżej 177.5 pkt
1.50 (fortuna)

Mecz zapowiadający się na wyrównany. Faworyta wskazać jest mi tutaj trudno, bo i Radom i Katowice mają papiery na dobre granie. Szczególnie zastanawiam się nad poziomem Gieksy. W ubiegłym sezonie to była drużyna walcząca o każdą piłkę, która zrobiła wiele niespodzianek. Świetne mecze rozgrywał Butryn, a wspomagali go inni zawodnicy. Teraz skład wydaje się jeszcze lepszy. Gospodarze też nie próżnowali, lecz nowe nazwiska nie robią aż takiego wrażenia. Wyższa średnia półka. Jak to się ze sobą doda? Mam nadzieję, że całkiem nieźle. Na początek sezonu nie ma co oczekiwać fajerwerków, ale co najmniej 4 sety raczej zobaczymy

Asseco Resovia - Dafi Społem Kielce
Na upartego: Poniżej 135.5 pkt
2.04 (fortuna)

Lepsi są, i to dużo lepsi

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
AZS Olsztyn - Espadon Szczecin
Od razu wpadło w oko: Poniżej 185.5 pkt
1.67 (fortuna)
Przemyślany: Poniżej 182.5 pkt 1.84 (fortuna)

AZS na papierze i w rzeczywistości powinien być lepszy. Niby linia przyjęcia całkowicie się zmieniła, ale bez przesady. Włodarczyk i Śliwka zostali zastąpieni zawodnikami podobnej klasy. Espadon wydaje się być lepszy niż w poprzednim sezonie. Tervapporti na pewno wniesie sporo jakości, tak samo jak Duff. To jednak nie jest potentat i raczej większej roli nie odegra. Jeśli olsztynianie chcą powtórzyć miejsce z poprzedniego sezonu to takie mecze jak dziś powinni wygrywać pewnie

Czarni Radom - GKS Katowice
Przemyślany: Powyżej 177.5 pkt
1.50 (fortuna)

Mecz zapowiadający się na wyrównany. Faworyta wskazać jest mi tutaj trudno, bo i Radom i Katowice mają papiery na dobre granie. Szczególnie zastanawiam się nad poziomem Gieksy. W ubiegłym sezonie to była drużyna walcząca o każdą piłkę, która zrobiła wiele niespodzianek. Świetne mecze rozgrywał Butryn, a wspomagali go inni zawodnicy. Teraz skład wydaje się jeszcze lepszy. Gospodarze też nie próżnowali, lecz nowe nazwiska nie robią aż takiego wrażenia. Wyższa średnia półka. Jak to się ze sobą doda? Mam nadzieję, że całkiem nieźle. Na początek sezonu nie ma co oczekiwać fajerwerków, ale co najmniej 4 sety raczej zobaczymy

Asseco Resovia - Dafi Społem Kielce
Na upartego: Poniżej 135.5 pkt
2.04 (fortuna)

Lepsi są, i to dużo lepsi

PostNapisane: 01 paź 2017 
Moderator
Moderator

Łuczniczka Bydgoszcz - Onico Warszawa
Na upartego: Powyżej 179.5 pkt
1.85 (fortuna)

Głównym atutem Łuczniczki w tym sezonie będzie moim zdaniem nowy trener. Bednaruk to chłop z jajami, który do Bydgoszczy może wprowadzić powiew świeżości. Z tego co ludzie mówią, skład był konsultowany ze szkoleniowcem i czuł się on tym usatysfakcjonowany. Wielkich nazwisk w ekipie gospodarzy nie ma, ale i nikt nie spodziewa się cudów. Onico to dla mnie niewiadoma. Skład niby fajny, ale jak to się wszystko poukłada? Antiga będzie miał niemal problem bogactwa. W kuluarach mówiło sie, że ten klub nastawiony jest w tym sezonie na "dobrą zabawę dla kibiców", a nie na wynik sportowy. Jednak mając w składzie sporą konstelację gwiazd ja bym tutaj jednak liczył na zamieszanie w czołówce. Mając na uwadze, że to początek sezonu forma pewnie faluje. Goście niby faworytem, ale czy Łuczniczka im dzis nie zagrozi? Seta są w stanie urwać na pewno

PostNapisane: 04 paź 2017 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Łuczniczka Bydgoszcz - Onico Warszawa
Na upartego: Powyżej 179.5 pkt
1.85 (fortuna)

Głównym atutem Łuczniczki w tym sezonie będzie moim zdaniem nowy trener. Bednaruk to chłop z jajami, który do Bydgoszczy może wprowadzić powiew świeżości. Z tego co ludzie mówią, skład był konsultowany ze szkoleniowcem i czuł się on tym usatysfakcjonowany. Wielkich nazwisk w ekipie gospodarzy nie ma, ale i nikt nie spodziewa się cudów. Onico to dla mnie niewiadoma. Skład niby fajny, ale jak to się wszystko poukłada? Antiga będzie miał niemal problem bogactwa. W kuluarach mówiło sie, że ten klub nastawiony jest w tym sezonie na "dobrą zabawę dla kibiców", a nie na wynik sportowy. Jednak mając w składzie sporą konstelację gwiazd ja bym tutaj jednak liczył na zamieszanie w czołówce. Mając na uwadze, że to początek sezonu forma pewnie faluje. Goście niby faworytem, ale czy Łuczniczka im dzis nie zagrozi? Seta są w stanie urwać na pewno

Moderator
Moderator

Dafi Społem Kielce - AZS Olsztyn
Na upartego: Poniżej 181.5 pkt
1.49 (fortuna)

Goście zdecydowanie lepsi i tu nie ma co ukrywać. Personalnie Kielce ustępują dzisiejszym rywalom, sportowo także. Brak wielkich nazwisk to już chyba standard w tej ekipie. W tym sezonie tak naprawdę każde zwycięstwo będzie sporym sukcesem, bo autentycznie - nie ma kim straszyć. Co innego olsztynianie. W tym roku znowu powinni napsuć krwi niejednej drużynie. Myślę, że dziś będzie planowo i przyjezdni nie dadzą się wydymać

Przemyślany: Espadon Szczecin - Cuprum Lubin -1.5 1.79 (fortuna)

Goście powinni. Espadon mimo transferów dalej nie robi specjalnego wrażenia. W czołówce nie namiesza, a goście właśnie na to liczą. Trzon zespołu nie zmienił się, co działa na korzyść ekipy z Lubina. Myślałem, że będzie to wyglądać gorzej, ale aspiracje do szóstki na pewno Cuprum będzie zgłaszać

Moderator
Moderator

Na upartego: BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia -2.5 1.68 (fortuna)

Z Nowym trenerem to może i Resovia zacznie grać na miarę potencjału. Choć w tym sezonie... Personalnie słąbizna. Dalej to jest kandydat do medali,
co tylko świadczy o poziomie naszej ligi. A może to właśnie będzie atut tego zespołu w tegorocznych rozgrywkach? Bielsko bez szaleństw. W tym sezonie ekipa gospodarzy dopiero inauguruje. Forma to jedna wielka niewiadoma więc nie napalałbym się na jakieś wielkie widowisko. Myślę, że goście wygrają, choć w jakim stylu to ciężko powiedzieć

Przemyślany: Trefl Gdańsk - Onico Warszawa
Powyżej 180.5 pkt
1.52 (fortuna)

Tutaj to powinno się podziać. Trefl po zamieszaniu ze sponsorem utrzymał skład, co jest niewątpliwym atutem. Jednak pytanie: jaka tam jest atmosfera? Sytuacja nie wyszła póki co na prostą więc to może być jakaś niewiadoma. Papiery na granie tam są, trener z jajem też więc jestem dobrej myśli. Co może pokazać Onico? Wygrana z Bydgoszczą to był obowiązek, ale dziś poprzeczka będzie wisieć znacznie wyżej. Skład fajny, można powiedzieć z potencjałem nawet na medale. To samo można powiedzieć o gospodarzach. No mówię, tam w 3 setach się nie skończy

Na upartego: MKS Będzin - Czarni Radom
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie
1.75 (sts)

Ciekawie zapowiadające się spotkanie. Drużyny zbliżone potencjałem więc nie wiem skąd buki wzięły takie kursy na zwycięstwa. Będzin u siebie łatwo nie da się porobić, bo i goście nie mają na to warunków. Obie drużyny z solidnej półki więc to będzie mecz na niezłym poziomie ze sporą ilością punktów

Przemyślany: GKS Katowice -1.5 - Łuczniczka Bydgoszcz 1.46 (sts)

Gieksa już nie tak markowe drużyny odprawiała z kwitkiem na własnym parkiecie. No bez jaj, pocisną ich

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Dafi Społem Kielce - AZS Olsztyn
Na upartego: Poniżej 181.5 pkt
1.49 (fortuna)

Goście zdecydowanie lepsi i tu nie ma co ukrywać. Personalnie Kielce ustępują dzisiejszym rywalom, sportowo także. Brak wielkich nazwisk to już chyba standard w tej ekipie. W tym sezonie tak naprawdę każde zwycięstwo będzie sporym sukcesem, bo autentycznie - nie ma kim straszyć. Co innego olsztynianie. W tym roku znowu powinni napsuć krwi niejednej drużynie. Myślę, że dziś będzie planowo i przyjezdni nie dadzą się wydymać

Przemyślany: Espadon Szczecin - Cuprum Lubin -1.5 1.79 (fortuna)

Goście powinni. Espadon mimo transferów dalej nie robi specjalnego wrażenia. W czołówce nie namiesza, a goście właśnie na to liczą. Trzon zespołu nie zmienił się, co działa na korzyść ekipy z Lubina. Myślałem, że będzie to wyglądać gorzej, ale aspiracje do szóstki na pewno Cuprum będzie zgłaszać

tom.cio napisał(a):
Na upartego: BBTS Bielsko-Biała - Asseco Resovia -2.5 1.68 (fortuna)

Z Nowym trenerem to może i Resovia zacznie grać na miarę potencjału. Choć w tym sezonie... Personalnie słąbizna. Dalej to jest kandydat do medali,
co tylko świadczy o poziomie naszej ligi. A może to właśnie będzie atut tego zespołu w tegorocznych rozgrywkach? Bielsko bez szaleństw. W tym sezonie ekipa gospodarzy dopiero inauguruje. Forma to jedna wielka niewiadoma więc nie napalałbym się na jakieś wielkie widowisko. Myślę, że goście wygrają, choć w jakim stylu to ciężko powiedzieć

Przemyślany: Trefl Gdańsk - Onico Warszawa
Powyżej 180.5 pkt
1.52 (fortuna)

Tutaj to powinno się podziać. Trefl po zamieszaniu ze sponsorem utrzymał skład, co jest niewątpliwym atutem. Jednak pytanie: jaka tam jest atmosfera? Sytuacja nie wyszła póki co na prostą więc to może być jakaś niewiadoma. Papiery na granie tam są, trener z jajem też więc jestem dobrej myśli. Co może pokazać Onico? Wygrana z Bydgoszczą to był obowiązek, ale dziś poprzeczka będzie wisieć znacznie wyżej. Skład fajny, można powiedzieć z potencjałem nawet na medale. To samo można powiedzieć o gospodarzach. No mówię, tam w 3 setach się nie skończy

Na upartego: MKS Będzin - Czarni Radom
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie
1.75 (sts)

Ciekawie zapowiadające się spotkanie. Drużyny zbliżone potencjałem więc nie wiem skąd buki wzięły takie kursy na zwycięstwa. Będzin u siebie łatwo nie da się porobić, bo i goście nie mają na to warunków. Obie drużyny z solidnej półki więc to będzie mecz na niezłym poziomie ze sporą ilością punktów

Przemyślany: GKS Katowice -1.5 - Łuczniczka Bydgoszcz 1.46 (sts)

Gieksa już nie tak markowe drużyny odprawiała z kwitkiem na własnym parkiecie. No bez jaj, pocisną ich

PostNapisane: 07 paź 2017 
Moderator
Moderator

Od razu wpadło w oko: Resovia Rzeszów - Zaksa Kędzierzyn Koźle 2.13 (fortuna)

Zapowiada się na małą wojenkę. Czy aby na pewno tak będzie? Osobiście nie spodziewam się jakiegoś niewiarygodnego poziomu, bo po tym co dotychczas pokazały oba zespoły taki poziom być nie powinien. Niby jedni i drudzy z kompletem zwycięstw, ale rywale też nie byli z najwyższej półki. Rzeszowianie w spotkaniu z Bielskiem raz po raz wpadali w blok, a Zaksa w 1 kolejce miała problemy z beniaminkiem z Zawiercia. To jednak goście mają chyba więcej problemów. Niewypałem transferowym na chwilę obecną jest atakujący. Cały ciężar ataku leży tylko na barkach Deroo, a to może być trochę za mało w meczach z czołówką. Dziś właśnie taki mecz jest. Resovia z nowym trenerem. Zaczyna być widać włoską szkołę, ale tą drużynę stać na więcej. Myślę, że dziś pokaże ona sporą część swojego potencjału i odeśle Zaksę do domu.

Przemyślany: AZS Olsztyn - BBTS Bielsko-Biała
Poniżej 135.5 pkt
2.35 (fortuna)

Wnosząc po grze AZS-u - zechcą, zbiją.

Na upartego: Łuczniczka Bydgoszcz - MKS Będzin
Powyżej 180.5 pkt
1.84 (fortuna)

Jednym i drugim nie ufam. Bydgoszcz to dla mnie zagadka taka sama jak Będzin. Gorsze wrażenie jednak robią goście. Skład niby podobny jak w zeszłym sezonie, ale coś tam jeszcze nie do końca gra jak trzeba. Rywal teraz jednak nie jest z najwyższej półki, więc przyjezdni nie powinni tego maksymalnie sfrajerzyć

Przemyślany: Cuprum Lubin - Dafi Społem Kielce
Poniżej 134.5
1.84 (fortuna)

Kielczanie zupełnie bez formy i pomysłu na grę. Będę zwyczajnie w szoku jak cokolwiek ugrają na trudnym terenie w Lubinie. Koniec

Od razu wpadło w oko: Warta Zawiercie +2.5 - Trefl Gdańsk 1.55 (fortuna)

U siebie Zawiercie miałoby seta nie wygrać? Niech no tylko Bociek zagra na poziomie, a kurs staje się lokatą

PostNapisane: 09 paź 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 87
Podziękowano: 158
PlusLiga
AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice
Ilość setów (3,5) Poniżej 3.5 seta @ 2,20fbet
Antiga w roli trenera ,plus wzmocnienia przed sezonem,to powinno być gładkie 3-0

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 10 paź 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 87
Podziękowano: 158
mccarton napisał(a):
PlusLiga
AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice
Ilość setów (3,5) Poniżej 3.5 seta @ 2,20fbet <minus>
Antiga w roli trenera ,plus wzmocnienia przed sezonem,to powinno być gładkie 3-0

3-1

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 12 paź 2017 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Od razu wpadło w oko: Warta Zawiercie +2.5 - Trefl Gdańsk 1.55 (fortuna)

Jastrzębski Węgiel - Skra Bełchatów
Powyżej 179.5 pkt
1.52 (fortuna)

Espadon Szczecin - Łuczniczka Bydgoszcz
Powyżej 3.5 setów
1.45 (fortuna)

Dalej Bydgoszcz będzie się frajerzyć? Oby nie. Rywal nie jest z najwyższej półki więc seta może wywalczą.

MKS Będzin - Onico Warszawa
Powyżej 183.5 pkt
1.83 (fortuna)

To może być stosunkowo dobry mecz. Będzin ostatnio się przebudził i pewnie wygrał w Bydgoszczy. Oczywiście Łuczniczka to żaden rywal na ten moment, ale każde zwycięstwo buduje morale. Co z Onico? Wygląda to tak, że liderem zostal Włodarczyk i to tyle. Giorgiew mnie zawodzi osobiście i nie jest taką gwiazdą jak można było się spodziewać. Ogólnie to ekipa z Warszawy póki co ratuje się wynikami, bo sam styl pozostawia wiele do życzenia. Myślę, że dziś goście będą musieli zagrać naprawdę dobry mecz aby wygrać. Łatwe to może ni być, bo w gospodarzy po prostu wierzę

PostNapisane: 14 paź 2017 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Espadon Szczecin - Łuczniczka Bydgoszcz
Powyżej 3.5 setów
1.45 (fortuna)

Dalej Bydgoszcz będzie się frajerzyć? Oby nie. Rywal nie jest z najwyższej półki więc seta może wywalczą.

MKS Będzin - Onico Warszawa
Powyżej 183.5 pkt
1.83 (fortuna)

To może być stosunkowo dobry mecz. Będzin ostatnio się przebudził i pewnie wygrał w Bydgoszczy. Oczywiście Łuczniczka to żaden rywal na ten moment, ale każde zwycięstwo buduje morale. Co z Onico? Wygląda to tak, że liderem zostal Włodarczyk i to tyle. Giorgiew mnie zawodzi osobiście i nie jest taką gwiazdą jak można było się spodziewać. Ogólnie to ekipa z Warszawy póki co ratuje się wynikami, bo sam styl pozostawia wiele do życzenia. Myślę, że dziś goście będą musieli zagrać naprawdę dobry mecz aby wygrać. Łatwe to może ni być, bo w gospodarzy po prostu wierzę

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]