» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Czy Polska zdobędzie Mistrzostwo Europy?
Tak 50%  50%  [ 4 ]
Nie 50%  50%  [ 4 ]
Liczba głosów : 8

Re: Mistrzostwa Europy 2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 sie 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
tom.cio napisał(a):
Na upartego
Słowacja - Włochy
Włochy poniżej 75.5 pkt
1.83 (millenium)

Włosi nawet bez swoich dwóch filarów wyglądają na dosyć mocnych. Przegraną w meczu z Niemcami można było wliczyć w koszty, bo to też wysokiej jakości drużyna. Azzuri mają nawet na tym turnieju całkiem solidną głębię składu i jest z czego wybierać gdy komuś nie idzie. Teraz rywal zdecydowanie słabszy niż poprzedni rywal. Słowacy swoje najlepsze lata mają za sobą i teraz znowu powoli zaczynają aspirować do klasy średniej. Obecny poziom tej drużyny nie powinien być jednak zagrożeniem dla Włochów. Myślę, że Gianelli i spółka w tym meczu bez większego problemu odprawią rywali jeśli chcą liczyć się w walce o medale

Od razu wpadło w oko
Turcja +2.5
- Belgia 1.72 (millenium)

Obie te drużyny mnie zaskoczyły w pierwszej rundzie gier. Turków skazywałem niemal na pożarcie, a niespodziewanie wygrali oni z Holendrami. Widać, że Kebsy są dobrze przygotowani do turnieju i zgłaszają swoje aspiracje do barażów. Teraz jednak rywal jeszcze mocniejszy. Belgowie sensacyjnie pokonali Francuzów po całkiem przyzwoitej grze. Pomijam fakt, ze trener rotował składem niemiłosiernie, ale to tylko świadczy o jakości zmienników. Czy Deroo i spółkę stać na wejście na tak wysoki poziom jak poprzednie? Być może, choć myślę że powtórzenie tego będzie niezwykle trudne. Jednego seta na pewno mogą stracić, gdyż to nie jest jeszcze drużyna ze ścisłego topu, która będzie trzymać równą grę przez cały turniej

Przemyślany
Czechy - Niemcy
Poniżej 183.5 pkt
1.50 (millenium)

Nasi zachodni sąsiedzi zgłaszają aspiracje do wygrania grupy. Powrót Grozera do składu to niewątpliwy atut. Do tego dochodzi dobra forma Kalibery, Kampa robi swoje i mamy ekipę kompletną. Po wygranej z Włochami otwiera się szeroko furtka do bezpośredniego awansu do ćwierćfinału. Czesi to nie jest drużyna wysokich lotów. Awans do baraży będzie traktowany w tym kraju jako sukces. Myślę, że w obecnej sytuacji to drużyna zdecydowanie słabsza od rywali i raczej nie zagrozi im w końcowym sukcesie.

Na wariata
Holandia +2.5
- Francja 2.35 (millenium)

Trójkolorowi dali plamę z Belgią, może i z Holandią nie będzie łatwo

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Na wariata
Serbia - Finlandia +2.5 2.05 (sts)

Nie wyszło Finom w meczu z Polakami, może uda się z Serbami. Tak naprawdę z biało-czerwonymi zabrakło chłodnej głowy w końcówkach setów. Co najmniej jednego dało się wtedy wygrać. Serbowie? Z Estonią niesamowite męczarnie. Co pokażą dzisiaj? Sam nie wiem, bo obraz mi się nieco zamydlił. Do wygranej w grupie potrzeba naprawdę niewiele i czy ekipa Grbica będzie się jakoś specjalnie spinać na 3-0? No nie wiem

Na upartego
Niemcy - Słowacja
Niemcy poniżej 77.5 pkt
1.60 (sts)

Gdyby to były normalne warunki meczu to 3-0 byłoby izi. Niemcy jednak po dwóch wygranych w grupie są już niemal pewni awansu. Juz wczoraj trener naszych zachodnich sąsiadów rotował składem przy zdecydowanej przewadze. Dzis może być podobnie zaraz po zapewnieniu sobie awansu. Warto podejśc do tego meczu z rezerwą i na nic się nie napalać.

Na upartego
Słowenia - Bułgaria
Powyżej 180.5 pkt
1.50 (sts)

Tutaj to może się podziać. Jakoś nie wyobrażam sobie trzysetowego pojedynku

Przemyślany
Belgia - Holandia 1.42 (sts)

Powinni

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 73
Polska - Estonia (+2.5 seta) @1.80 forBet <minus>

Nieustannie przeciwko naszym. Jedyne co trzyma naszą reprezentację to przeblyski geniuszu Kurka oraz bardzo mocna młodzież. Lemański potwór 217 cm nie potrafi nikogo zablokować przy krótkich. Ciężko się na to patrzy. Estonczycy wyrastają na jedna z większych niespodzianek tego turnieju. Pomimo dwóch porażek naprawdę spisują się wyśmienicie. Byli bliscy wygrania z Serbami A w dodatku zagrali bardzo obiecująco z Finami. Finami którzy zdominowali nas w pierwszym secie ale nie ma wytłumaczenia na to dlaczego ostatecznie go przegrali. Estonczycy znakomicie serwowali z Serbami i być może uda im się ten serwis podtrzymać , co spowoduje chaos wśród naszych. Te mistrzostwa pokazują że każdy mecz może zakończyć się w trudny do przewidzenia sposób. Często gospodarze i murowani faworyci muszą bronić się przed przegraniem meczu. Uważam że podejdziemy do meczu z respektem dla Estonii która ma dodatny bilans z nami jeśli chodzi o pojedynki bezpośrednie. To że stracimy jakiegoś seta jest wielce prawdopodobne.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Junior
Junior

Podziękował: 0
Podziękowano: 8
Dyscyplina: Siatkówka - ME Siatkarzy 2017
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Estonia - Polska
Typ: 2
Kurs: 1,10
Bukmacher: Totolotek
Nie będę oryginalny i obstawiam zwycięstwo naszej drużyny narodowej. Zawsze warto sobie coś zarobić, a to jest pewny zysk w mojej opinii. W Totolotku jak zwykle porządny kurs i nie przewiduje innego rezultatu niż nasze zwycięstwo. Myślę, że po pierwszej dotkliwej porażce nastroje w naszej ekipie są już lepsze. Warto dzisiaj zbudować się pewnym zwycięstwem przed kolejnymi, na pewno dużo cięższymi spotkaniami.

PostNapisane: 29 sie 2017 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Na wariata
Serbia - Finlandia +2.5 2.05 (sts)

Nie wyszło Finom w meczu z Polakami, może uda się z Serbami. Tak naprawdę z biało-czerwonymi zabrakło chłodnej głowy w końcówkach setów. Co najmniej jednego dało się wtedy wygrać. Serbowie? Z Estonią niesamowite męczarnie. Co pokażą dzisiaj? Sam nie wiem, bo obraz mi się nieco zamydlił. Do wygranej w grupie potrzeba naprawdę niewiele i czy ekipa Grbica będzie się jakoś specjalnie spinać na 3-0? No nie wiem

Na upartego
Niemcy - Słowacja
Niemcy poniżej 77.5 pkt
1.60 (sts)

Gdyby to były normalne warunki meczu to 3-0 byłoby izi. Niemcy jednak po dwóch wygranych w grupie są już niemal pewni awansu. Juz wczoraj trener naszych zachodnich sąsiadów rotował składem przy zdecydowanej przewadze. Dzis może być podobnie zaraz po zapewnieniu sobie awansu. Warto podejśc do tego meczu z rezerwą i na nic się nie napalać.

Na upartego
Słowenia - Bułgaria
Powyżej 180.5 pkt
1.50 (sts)

Tutaj to może się podziać. Jakoś nie wyobrażam sobie trzysetowego pojedynku

Przemyślany
Belgia - Holandia 1.42 (sts)

Powinni

PostNapisane: 30 sie 2017 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 1
Podziękowano: 26
Dyscyplina: Siatkówka - ME
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Polska - Słowenia
Typ: 3:0
Kurs: 2.8 <minus>
Bukmacher: Totolotek

W oczekiwaniu na start Mistrzostw Europy w koszykówce czy spotkanie polskich i duńskich piłkarzy rozegrane zostanie potwornie ważny mecz z udziałem polskich Mistrzów Świata, a więc siatkarzy. Drużyna ta w porównaniu z tą, która zdobywała światowy czempionat z pewnością jest mocno zmieniona i ciężko stawiać ją na tej samej półce. Mimo wszystko na Mistrzostwach Europy rozgrywanych przed własną publicznością nasi ulubieńcy nie powinni odpadać na tak wczesnym etapie zmagań. Dziś grają o awans do ćwierćfinału ze Słowenią, która nie jest żadnym wybitnym zespołem i moim zdaniem choćby dzięki wsparciu swej publiki nasi zawodnicy odniosą pewne zwycięstwo. Kurs w Totolotku zachęcił mnie na tyle, że podjąłem ryzyko typu na 3:0

Moderator
Moderator

Przemyślany
Polska - Słowenia
Powyżej 149.5 pkt
1.50 (sts)
Powyżej 180.5 pkt 1.83 (milenium)

Po kiepskim wejściu w turniej Polacy nieco się rozkręcili. Wygrane z Finlandią i Estonią nie były jednak jakoś specjalnie przekonujące. Z Suomi wynik 3-0 to spory fart, a z Estonia w 3 odsłonie było już chyba z -4. Znając Fefe znowu zagramy z Konarskim, który w tym turnieju jest zwyczajnym leszczem. Dalej mamy lekkie problemy na lewym i gdy na drodze Polaków stanie jakaś sensowna druzyna może być ciężko. Słowenia taką ekipą jest. Wicemistrzom kontynentu brakuje teraz nieco szczęścia. Potrafią oni grać jak równy z równym z teoretycznie lepszymi rywalami by ostatecznie wyłapać bęcki w końcówce. Myślę, że przyjezdni wyciągneli wnioski z tych porażek i nie dadza sie tutaj wydymać

Francja -2.5 - Czechy 1.30 (milenium)

Zechcą - zbiją

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 70
Polska - Słowenia [2 +13.5pkt] 1.49 Fortuna <plus>

Polacy po przegranej 0:3 z Serbią, ogarnęli się i wygrali następne 2 mecze bez straty seta z Finlandią i Estonią. Trzeba jednak przyznać, że wciąż nie ustrzegamy się słabszych momentów i mecz ze Słowenią będzie ciężki. Słowenia pokonała 3:0 Hiszpanów a z Rosją i z Bułgarią nie ugrali ani seta, ale byli bliscy. Wszystkie 3 sety ze Sborną przegrali 2-3pkt. Z Bułgarią po 2 wyrównanych tylko w ostatnim byli zdecydowanie słabsi, ale handicap dodatni +13.5 i tak byłby trafiony. Biało-czerwoni są faworytem, ale zdecydowanej wygranej w obecnej nie oczekuję. Słoweńcy w każdym secie powinni dotrzymać nam kroku.

PostNapisane: 31 sie 2017 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Przemyślany
Polska - Słowenia
Powyżej 149.5 pkt
1.50 (sts)
Powyżej 180.5 pkt 1.83 (milenium)

Po kiepskim wejściu w turniej Polacy nieco się rozkręcili. Wygrane z Finlandią i Estonią nie były jednak jakoś specjalnie przekonujące. Z Suomi wynik 3-0 to spory fart, a z Estonia w 3 odsłonie było już chyba z -4. Znając Fefe znowu zagramy z Konarskim, który w tym turnieju jest zwyczajnym leszczem. Dalej mamy lekkie problemy na lewym i gdy na drodze Polaków stanie jakaś sensowna druzyna może być ciężko. Słowenia taką ekipą jest. Wicemistrzom kontynentu brakuje teraz nieco szczęścia. Potrafią oni grać jak równy z równym z teoretycznie lepszymi rywalami by ostatecznie wyłapać bęcki w końcówce. Myślę, że przyjezdni wyciągneli wnioski z tych porażek i nie dadza sie tutaj wydymać

Francja -2.5 - Czechy 1.30 (milenium)

Zechcą - zbiją

Moderator
Moderator

Od razu wpadło w oko
Rosja - Słowenia
Powyżej 180.5 pkt
1.80 (sts)

Rewanż za mecz grupowy. W pierwszej rundzie Sborna uporała się ze Słoweńcami w stosunku 3-0. Wynik może mylić, bo był to zaciety mecz. No co najmniej w w dwóch setach. Teraz Uranut i spółka nie mogą dać się tak wydymać. Z biegiem tunieju ta druzyna gra coraz lepiej. Wczoraj to co zrobili z Polakami było wręcz popisową grą. Co zrobią Rosjanie? Solidność to coś co pokazuje Sborna na EuroVolley. Myślę, że w tej fazie turnieju to będzie za mało aby znów seryjnie wygrywanie 3-0. Over wydaje się być sensowną opcją w tym meczu

Przemyślany
Niemcy -1.5 - Czechy 1.42 (sts)

Niemcy do dla mnie faworyt do medalu. Powrót Grozera zdecydowanie in plus. On sam potrafi zdobywac seryjnie punkty, a obok siebie ma też bardzo wysokiej jakości graczy. Czesi tak dobrego meczu jak wczoraj powtórzyć nie powinni i właśnie na to liczę

Moderator
Moderator

Przemyślany
Belgia - Włochy
Powyżej 178.5 pkt
1.45 (sts)

Powinno tu się sporo dziać. Belgowie przez grupę przeszli bardzo pewnie, bo z pierwszego miejsca. Grupa też nie była łatwa więc to tylko potwierdza formę tego zespołu. Myślę, że dobra dyspozycja przełożona zostanie także na ten mecz. Rywal z bardzo wysokiej półki. Mimo braku Zaytseva i Juantoreny Włosi prezentują całkiem fajną siatkówkę. Wbrew pozorom to dalej bardzo mocna druzyna. Jest z kogo wybierać i na razie nie ma powodów do niepokoju. Drużyny wydają się obecnie na zbliżonym poziomie. 4 sety tutaj to minimum, które możemy obejrzeć.

Na upartego
Serbia - Bułgaria
Powyżej 177.5 pkt
1.50 (sts)

Bardzo się obawiam postawy Bułgarów. Drużyna ta dobre sety przeplata bardzo słabymi. Serbowie wydają się nieco pewniejszą drużyną. Chociaż małą dozę niepewności zasiał mecz z Estonią. Forma niby jest, ale ekipa Grbica ma problemy z koncentracją. Teoretycznie są tu papiery na sporo fajnej gry, ale jak to będzie - zobaczymy

PostNapisane: 01 wrz 2017 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Od razu wpadło w oko
Rosja - Słowenia
Powyżej 180.5 pkt
1.80 (sts)

Rewanż za mecz grupowy. W pierwszej rundzie Sborna uporała się ze Słoweńcami w stosunku 3-0. Wynik może mylić, bo był to zaciety mecz. No co najmniej w w dwóch setach. Teraz Uranut i spółka nie mogą dać się tak wydymać. Z biegiem tunieju ta druzyna gra coraz lepiej. Wczoraj to co zrobili z Polakami było wręcz popisową grą. Co zrobią Rosjanie? Solidność to coś co pokazuje Sborna na EuroVolley. Myślę, że w tej fazie turnieju to będzie za mało aby znów seryjnie wygrywanie 3-0. Over wydaje się być sensowną opcją w tym meczu

Przemyślany
Niemcy -1.5 - Czechy 1.42 (sts)

Niemcy do dla mnie faworyt do medalu. Powrót Grozera zdecydowanie in plus. On sam potrafi zdobywac seryjnie punkty, a obok siebie ma też bardzo wysokiej jakości graczy. Czesi tak dobrego meczu jak wczoraj powtórzyć nie powinni i właśnie na to liczę

tom.cio napisał(a):
Przemyślany
Belgia - Włochy
Powyżej 178.5 pkt
1.45 (sts)

Powinno tu się sporo dziać. Belgowie przez grupę przeszli bardzo pewnie, bo z pierwszego miejsca. Grupa też nie była łatwa więc to tylko potwierdza formę tego zespołu. Myślę, że dobra dyspozycja przełożona zostanie także na ten mecz. Rywal z bardzo wysokiej półki. Mimo braku Zaytseva i Juantoreny Włosi prezentują całkiem fajną siatkówkę. Wbrew pozorom to dalej bardzo mocna druzyna. Jest z kogo wybierać i na razie nie ma powodów do niepokoju. Drużyny wydają się obecnie na zbliżonym poziomie. 4 sety tutaj to minimum, które możemy obejrzeć.

Na upartego
Serbia - Bułgaria
Powyżej 177.5 pkt
1.50 (sts)

Bardzo się obawiam postawy Bułgarów. Drużyna ta dobre sety przeplata bardzo słabymi. Serbowie wydają się nieco pewniejszą drużyną. Chociaż małą dozę niepewności zasiał mecz z Estonią. Forma niby jest, ale ekipa Grbica ma problemy z koncentracją. Teoretycznie są tu papiery na sporo fajnej gry, ale jak to będzie - zobaczymy

PostNapisane: 03 wrz 2017 
Moderator
Moderator

Na upartego
Serbia -1.5 - Belgia 1.52 (sts)

Belgowie to co wczoraj pokazali to zwyczajny dramat. Masa błędów i bojaźń w grze była niezwykle wyraźna. Deroo i spółka nigdy nie grali o taką stawkę i nie ma co się dziwić. Wyszedł na wierch brak doświadczenia. Walka o brązowy medal nie będzie wcale łatwiejsza. To dalej mecz o wysoką stawkę. Rywal też nie należy do najłatwiejszych. Serbowie mogą czuć się rozczarowani wynikiem. Apetyt był na pewno większy. Grbic na pewno liczył na finał, szczególnie mając w pamięci ostatnie wyniki. Myślę jednak, że nawet ten brąz będzie wartościowym pocieszeniem. To nie jest ekipa, która zwykła odpuszczać. Sportowo to ciut lepsza i bardziej doświadczona drużyna i raczej to spotkanie powinna wygrać dosyć pewnie

Finały są od oglądania, ale...

Na wariata:

Niemcy - Rosja 4.86 (sts)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]