» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

Liga Światowa 2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 maja 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
Obrazek

Zapraszamy do pisania analiz :!:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Liga Światowa 2017
PostNapisane: 02 cze 2017 
Moderator
Moderator

Brazylia -1.5 - Polska 1.57 (sts)

Zmiany, zmiany, zmiany. Tym słowem określić można decyzje personalne w prawie każdej liczącej się reprezentacji po sezonie olimpijskim. Nie inaczej jest w przypadku Brazylijczyków i Polaków. To jednak Canarinhos mają w czym przebierać i chude w medale lata zdają się być przeszłością. Mistrzowie olimpijscy wydają się być faworytem do wygrania tej edycji LŚ i ja się ku temu przychylam. Na początek mecz z biało-czerwonymi. Nasi reprezentanci pod wodzą Fefe powinni obudzić się z marazmu. Czy jednak aby na pewno? Na rozegraniu jest kompletna beznadzieja. Na tle innych reprezentacji Polacy na tej pozycji wyglądają zwyczajnie blado. Warto jednak zauważyć, że do kadry na pozycję przyjmującego wrócił karierowicz i człowiek chory na depresję Kartosz Burek. Nie myślę jednak aby to była jakaś szczególna wartość dodana jeśli chodzi i odbiór zagrywki. Trener De Giorgi z naszymi chłopakami pracuje od niedawna i dajmy czas na wprowadzenie się do gry. LŚ to nie jest docelowa impreza Polaków więc nie myślę, że będą się do końca spinać na ten turniej

Serbia - USA +2.5 1.50 (sts)
Serbia - USA +1.5 2.20 (sts)

Ja rozumiem, że bez Andersona i Holta, ale bez jaj. A jeszcze dodać jak to świetnie Serbia zaczyna turnieje to decyzja co do typu jest prosta

PostNapisane: 03 cze 2017 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Brazylia -1.5 - Polska 1.57 (sts)

Zmiany, zmiany, zmiany. Tym słowem określić można decyzje personalne w prawie każdej liczącej się reprezentacji po sezonie olimpijskim. Nie inaczej jest w przypadku Brazylijczyków i Polaków. To jednak Canarinhos mają w czym przebierać i chude w medale lata zdają się być przeszłością. Mistrzowie olimpijscy wydają się być faworytem do wygrania tej edycji LŚ i ja się ku temu przychylam. Na początek mecz z biało-czerwonymi. Nasi reprezentanci pod wodzą Fefe powinni obudzić się z marazmu. Czy jednak aby na pewno? Na rozegraniu jest kompletna beznadzieja. Na tle innych reprezentacji Polacy na tej pozycji wyglądają zwyczajnie blado. Warto jednak zauważyć, że do kadry na pozycję przyjmującego wrócił karierowicz i człowiek chory na depresję Kartosz Burek. Nie myślę jednak aby to była jakaś szczególna wartość dodana jeśli chodzi i odbiór zagrywki. Trener De Giorgi z naszymi chłopakami pracuje od niedawna i dajmy czas na wprowadzenie się do gry. LŚ to nie jest docelowa impreza Polaków więc nie myślę, że będą się do końca spinać na ten turniej

Serbia - USA +2.5 1.50 (sts)
Serbia - USA +1.5 2.20 (sts)

Ja rozumiem, że bez Andersona i Holta, ale bez jaj. A jeszcze dodać jak to świetnie Serbia zaczyna turnieje to decyzja co do typu jest prosta

Moderator
Moderator

Włochy - Polska
Poniżej 186.5 pkt
1.80 (sts)

Linia wysoka. Niby buki przewidują wyrównane widowisko bez wyraźnego faworyta, ale osobiście myślę, że to gospodarze z tego meczu wyjdą zwycięsko. Wczoraj z Iranem mecz był dość wyrównany, ale wydawał się pod pełną kontrolą Azzuri. Skład gospodarzy był nieco przemeblowany w porównaniu do tego co pamiętamy z zeszłego sezonu, ale nie była to zgraja ludzi, którzy nie widzą co robić na boisku. Polacy ładny come back z mistrzem olimpijskim. Wygrana 3-2 na pewno podbudowała morale tego zespołu, bo o zespole powoli chyba można mówić. Nie myślę jednak, że biało-czerwoni są w stanie zagrać drugi raz z rzędu tak dobre zawody, zważywszy na to, że to dopiero pierwszy weekend LŚ.

Iran - Brazylia
Powyżej 148.5 pkt
1.80 (sts)

Neutralny teren dla obu zespołów i myślę, że będzie tu trochę walki. Brazylijczycy nie muszą się spinać, co pokazali wczoraj. Świadomość awansu do F6 nie zmusza Canarinhos do grania na 100% w każdym meczu. Irańczycy z meczu na mecz powinni być tylko lepsi. Co potrafią grać Persowie wiemy chyba wszyscy. Kadra personalnie też nie zmieniła się więc to powinien być atut tej reprezentacji w tym sezonie. Myślę, że Maroufy nie dadzą się tutaj wydymać do jaja.

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Włochy - Polska
Poniżej 186.5 pkt
1.80 (sts)

Linia wysoka. Niby buki przewidują wyrównane widowisko bez wyraźnego faworyta, ale osobiście myślę, że to gospodarze z tego meczu wyjdą zwycięsko. Wczoraj z Iranem mecz był dość wyrównany, ale wydawał się pod pełną kontrolą Azzuri. Skład gospodarzy był nieco przemeblowany w porównaniu do tego co pamiętamy z zeszłego sezonu, ale nie była to zgraja ludzi, którzy nie widzą co robić na boisku. Polacy ładny come back z mistrzem olimpijskim. Wygrana 3-2 na pewno podbudowała morale tego zespołu, bo o zespole powoli chyba można mówić. Nie myślę jednak, że biało-czerwoni są w stanie zagrać drugi raz z rzędu tak dobre zawody, zważywszy na to, że to dopiero pierwszy weekend LŚ.

Iran - Brazylia
Powyżej 148.5 pkt
1.80 (sts)

Neutralny teren dla obu zespołów i myślę, że będzie tu trochę walki. Brazylijczycy nie muszą się spinać, co pokazali wczoraj. Świadomość awansu do F6 nie zmusza Canarinhos do grania na 100% w każdym meczu. Irańczycy z meczu na mecz powinni być tylko lepsi. Co potrafią grać Persowie wiemy chyba wszyscy. Kadra personalnie też nie zmieniła się więc to powinien być atut tej reprezentacji w tym sezonie. Myślę, że Maroufy nie dadzą się tutaj wydymać do jaja.

PostNapisane: 04 cze 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 854
Usa - Belgium
Twój typ: 2 Kurs: 1,87

Usa - Belgium - handicap : 0-1.5
Twój typ: 2 Kurs: 1,44

Amerykanie do tegorocznej edycji LŚ przystąpili z wieloma anonimowymi dla szerszego grona kibiców graczami. Oczywiście, za oceanem zaplecze jest bardzo bogate i niemal co rok paru kilka talentów wypływa z uniwersyteckich rozgrywek do silnych europejskich klubów. Niemniej jednak póki co USA bez szału, a Belgia wczoraj pokazała swój duży potencjał w świetnie rozegranym meczu przeciwko Serbom, którzy przecież mają tutaj bardzo dobry skład. W mojej opinii mecz jak najbardziej w zasięgu Belgów.

Russia - Bulgaria - handicap : 0-2.5
Twój typ: 2 Kurs: 1,58

Rosjanie podobnie jak USA bardzo mocno zarotowali składem na starcie LŚ i ich dyspozycja powinna mocno falować. Wczoraj w meczu przeciwko Francuzom mieli kilka wzlotów i upadków (więcej tych drugich) i myślę, że dziś jakiś ich słabszy moment Bułgarzy powinni potrafić wykorzystać. Przy takim zestawieniu personalnym Bułgarów uważam powyższy kurs za bardzo atrakcyjny..

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 04 cze 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 854
Miszak napisał(a):
Usa - Belgium
Twój typ: 2 Kurs: 1,87

Usa - Belgium - handicap : 0-1.5
Twój typ: 2 Kurs: 1,44

Russia - Bulgaria - handicap : 0-2.5
Twój typ: 2 Kurs: 1,58

Ягиеллониа Белосток

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Miszak za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 08 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 70
Australia - Chiny 2 1.42 Unibet <minus>

Siatkarski mecz w Lidze Światowej, wyżej sklasyfikowana w rankingach jest reprezentacja Chin, która jest faworytem. Po 3 kolejkach Chiny mają bilans (2-1, sety 8:4) a Australia (1-2, sety 5:8). Chińczycy pokonali min. Holandię 3:1, która była zdecydowanym faworytem. Większość pojedynków między tymi drużynami wygrały Chiny a ostatnio rok temu 3:0.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 15 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Polska - Rosja 2 4.45 Marathonbet <plus>

Bardzo atrakcyjny kurs na reprezentację Sbornej dzisiaj mimo, że więcej wygranych spotkań w LŚ mają Polacy. Rosja zawsze była niewygodnym rywalem dla nas o czym świadczą 3 ostatnie mecze przegrane w bezpośrednich konfrontacjach. Biało-czerwoni grają bardzo nierówno bo forma ma nadejść na ME. Porażki z Bułgarią i Iranem były niespodziewane i jeśli znowu nie będziemy grać równo to Rosjanie mogą wygrać ten mecz, tak jak pokonali w swoim ostatnim meczu Włochów po TB.

PostNapisane: 17 cze 2017 
Moderator
Moderator

Francja - Kanada 1.25 (sts)

Francuzi w bardzo dobrej formie. Komplet zwycięstw po dwóch weekendach to nie przypadek (porażka dopiero w ostatnim meczu w Włochami. Widać, że w tej ekipie jest dobra atmosfera, a co najważniejsze - spore zaplecze sportowe. Nie w każdym meczu na boisku widzieliśmy najlepszy skład Trójkolorowych, ale niezależnie kto grał, grał dobrze. Kanada pod wodzą Antigi zrobiła progres. Nowe spojrzenie na tą reprezentację przez nowego szkoleniowca dało zaskakujący mnie efekt. Kanadyjczycy w tej edycji LŚ już nie jednemu napsuli krwi. Jeszcze rok temu mało kto by pomyślał, że drużyna z Ameryki Południowej walczyłaby jak równy z równym z Brazylią czy Serbią i realnie liczyła się w walce o F6. Myślę jednak, że Francuzi przeciwnika nie zlekceważą i to oni wyjdą z tego meczu zwycięsko, choć łatwo wcale być nie musi

USA - Rosja
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.75 (sts)

[b]Tutaj może dziać się sporo. Jedni i drudzy w tej edycji LŚ grają w dość eksperymentalnych składach. Po stronie Amerykanów brakuje przede wszystkim Andersona, Holta i Russela. To pół reprezentacji, która na pewno by grała w wyjściowym ustawieniu. Zmiennicy nie pokazują na tę chwilę nic wielkiego. W meczach z czołówką Jankesi męczą się swoją grą, czego przykładem są porażki z Serbią, Kanadą czy Belgią. Szczególnie te dwa ostatnie zespoły to nie jest najwyższa klasa, a porażki były znaczące. Rosja podobnie jak rywale. Mnóstwo zmian w składzie i na ławce trenerskiej. Po igrzyskach w Londynie miała to być ekipa nie do ruszenia, ale już rok później wszystko padło jak babki z piasku. Przez co najmniej 3 lata ekipa Sbornej nie może dojść do poziomu, do którego nas przyzwyczaiła. Myślę, że ten mecz będzie równy od początku do końca i "to właśnie te detale" zadecydują w końcówkach kto wygra.

Włochy - Belgia 1.95 (sts)

Jest ryzyko, jest zabawa. Włosi rozgrywają beznadziejną kampanię. Awans do F6 Azzuri przegrali tak naprawdę już po pierwszym weekendzie. Co dziwne, skład nie jest najgorszy. Vettori, Gianelli czy Lanza to podstawowi gracze w swoich klubach (w reprezentacji zresztą też). Widać gołym okiem, że Włosi tegoroczną światówkę potraktowali treningowo. Belgia natomiast ma realne szanse na awans do finałów. To na pewno będzie sukces tego zespołu. Forma jest, personalia w miarę są, więc może będzie i awans. Belgowie grają teraz przed własną publicznością więc to też nie bez znaczenia. Jeśli gospodarze nie spalą się mentalnie to ten mecz mogą wygrać

Polska - Iran 2.93 (sts)

Tutaj chyba nawet nie ma co dawać gumki dla Irańczyków.
Jakość gry Polaków nie powala na kolana, a mówiąc dosadniej - patrząc na grę Polaków można łapać się za głowę. Rozumiem ciężkie treningi, ale w ostatnich przegranych meczach nie widziałem nawet chęci grania. Fefe prowadzi zespół w typowo włoskim stylu. Brak szybkich zmian przekłada się po części na mizerne wyniki. Drzyzga gra taki piach, że na ostatni turniej zostawiłbym go w domu i sięgnął po rezerwy. Łomacz powinien dostać swoją szansę na dłuższym dystansie, ale w takie cuda to nie ma nawet co wierzyć. Jedynie środek chodzi jak trzeba. Przyjęcie leży, atak z lewego to też jakiś dramat. Kurek miał być tym, który będzie kończył trudne piłki i właściwie swoje robi, szkoda, że pakuje się w blok lub w aut. Irańczycy mają potencjał na granie. Ostatnie wyniki nie są najlepsze, ale Persowie mają patent na Polaków. Z nimi gra się zawsze ciężko. Myślę, że tym razem będzie podobnie i to niestety nasi rywale wygrają to spotkanie, jednoznacznie wyrzucając biało-czerwonych z F6.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Polska - Iran [over 3,5 sety] 1.51 Unibet <minus>

Biało-czerwoni mieli gładko pokonać Rosję, która gra rezerwowym składem na tym turnieju wg ekspertów a skończyło się dominacją Rosji na każdym polu i wygraną ich 3:0. Z Iranem faworytem znowu Polacy, ale ich wygranej bez straty seta nie widzę po tym co prezentują w turnieju. Dopiero co Iran pokonał nas 3:1 i nastawiam się na taki sam wynik, ale dla Polaków.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 89
Godzina: 20:25
Spotkanie: Polska - Iran
Typ: Polska wygra 3 set
Kurs: 1.4 <plus>
Bukmacher: Forbet

Polska - Iran w meczu 8 kolejki Ligi Światowej siatkarzy. W tym spotkaniu stawiam na to iż Polacy wygrają 3 set. Faworytem są Polacy mimo tej bolesnej ostatnio porażki 3:0 z Rosjanami. Wtedy to też byli zdecydowanymi faworytami, ale no niesłusznie i przyznam, że żałuje, że nie poszła ode mnie czysta 2 na Rosjan, bo zespół ten mimo, że młody ma już potencjał i za kilka lat Ci zawodnicy będą stanowić trzon. My również mocno odmłodzeni nie ma co się oszukiwać, teoretycznie miał to wszystko ciągnąć Kurek, ale on no nie nadaje się, też bądźmy szczerzy nigdy nie dawał kadrze jakiegoś mocnego uderzenia i ten zawodnik nie powinien wychodzić w pierwszej 6. Iran ograł nas w Pesaro 3:1 i to też była niespodzianka, bo dwóch pierwszych udanych spotkaniach Polaków. Uważam, że drugi tak słaby mecz w naszym wykonaniu już się nie zdarzy tym bardziej przed własną publicznością i będą się chłopcy rozkręcali z minuty na minutę i z każdym setem będą coraz mocniejsi.

POWODZENIA

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Marcos71 za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Francja - Kanada 1.25 (sts)

Francuzi w bardzo dobrej formie. Komplet zwycięstw po dwóch weekendach to nie przypadek (porażka dopiero w ostatnim meczu w Włochami. Widać, że w tej ekipie jest dobra atmosfera, a co najważniejsze - spore zaplecze sportowe. Nie w każdym meczu na boisku widzieliśmy najlepszy skład Trójkolorowych, ale niezależnie kto grał, grał dobrze. Kanada pod wodzą Antigi zrobiła progres. Nowe spojrzenie na tą reprezentację przez nowego szkoleniowca dało zaskakujący mnie efekt. Kanadyjczycy w tej edycji LŚ już nie jednemu napsuli krwi. Jeszcze rok temu mało kto by pomyślał, że drużyna z Ameryki Południowej walczyłaby jak równy z równym z Brazylią czy Serbią i realnie liczyła się w walce o F6. Myślę jednak, że Francuzi przeciwnika nie zlekceważą i to oni wyjdą z tego meczu zwycięsko, choć łatwo wcale być nie musi

USA - Rosja
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.75 (sts)

[b]Tutaj może dziać się sporo. Jedni i drudzy w tej edycji LŚ grają w dość eksperymentalnych składach. Po stronie Amerykanów brakuje przede wszystkim Andersona, Holta i Russela. To pół reprezentacji, która na pewno by grała w wyjściowym ustawieniu. Zmiennicy nie pokazują na tę chwilę nic wielkiego. W meczach z czołówką Jankesi męczą się swoją grą, czego przykładem są porażki z Serbią, Kanadą czy Belgią. Szczególnie te dwa ostatnie zespoły to nie jest najwyższa klasa, a porażki były znaczące. Rosja podobnie jak rywale. Mnóstwo zmian w składzie i na ławce trenerskiej. Po igrzyskach w Londynie miała to być ekipa nie do ruszenia, ale już rok później wszystko padło jak babki z piasku. Przez co najmniej 3 lata ekipa Sbornej nie może dojść do poziomu, do którego nas przyzwyczaiła. Myślę, że ten mecz będzie równy od początku do końca i "to właśnie te detale" zadecydują w końcówkach kto wygra.

Włochy - Belgia 1.95 (sts)

Jest ryzyko, jest zabawa. Włosi rozgrywają beznadziejną kampanię. Awans do F6 Azzuri przegrali tak naprawdę już po pierwszym weekendzie. Co dziwne, skład nie jest najgorszy. Vettori, Gianelli czy Lanza to podstawowi gracze w swoich klubach (w reprezentacji zresztą też). Widać gołym okiem, że Włosi tegoroczną światówkę potraktowali treningowo. Belgia natomiast ma realne szanse na awans do finałów. To na pewno będzie sukces tego zespołu. Forma jest, personalia w miarę są, więc może będzie i awans. Belgowie grają teraz przed własną publicznością więc to też nie bez znaczenia. Jeśli gospodarze nie spalą się mentalnie to ten mecz mogą wygrać

Polska - Iran 2.93 (sts)

Tutaj chyba nawet nie ma co dawać gumki dla Irańczyków.
Jakość gry Polaków nie powala na kolana, a mówiąc dosadniej - patrząc na grę Polaków można łapać się za głowę. Rozumiem ciężkie treningi, ale w ostatnich przegranych meczach nie widziałem nawet chęci grania. Fefe prowadzi zespół w typowo włoskim stylu. Brak szybkich zmian przekłada się po części na mizerne wyniki. Drzyzga gra taki piach, że na ostatni turniej zostawiłbym go w domu i sięgnął po rezerwy. Łomacz powinien dostać swoją szansę na dłuższym dystansie, ale w takie cuda to nie ma nawet co wierzyć. Jedynie środek chodzi jak trzeba. Przyjęcie leży, atak z lewego to też jakiś dramat. Kurek miał być tym, który będzie kończył trudne piłki i właściwie swoje robi, szkoda, że pakuje się w blok lub w aut. Irańczycy mają potencjał na granie. Ostatnie wyniki nie są najlepsze, ale Persowie mają patent na Polaków. Z nimi gra się zawsze ciężko. Myślę, że tym razem będzie podobnie i to niestety nasi rywale wygrają to spotkanie, jednoznacznie wyrzucając biało-czerwonych z F6.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 18 cze 2017 
Typer Tygodnia (Typ dnia)
Typer Tygodnia (Typ dnia)

Podziękował: 2
Podziękowano: 166
Polska – USA
Typ 1
Kurs 1,50
Unibet <minus>

Liga Światowa Siatkówka. Mecz na zakończenie rozgrywek. Polacy wydaje mi się że zrobią wszystko aby dostać się do Final Six. Historia meczów z Amerykanami bardzo różna, ale wydaje mi się, że nic nie stanie na przeszkodzie i osiągniemy sukces. USA w Lidze światowej średnio bilans 3 zwycięstw i 5 porażek Polacy na razie 4:4. Odważna zagrywka naszego trenera i posadzenie na ławce Kurka dały efekt w postaci 3:0 z Iranem. USA to wyższa półka, ale cel jest jeden i liczę, że po tym meczy wszyscy będziemy cieszyli się z awansu.

PostNapisane: 18 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Polska - USA [over 3.5 sety] 1.44 Unibet <plus>

Polacy mają bilans (4-4) i potrzebują wygranej w walce o awans. Amerykanie 3 mecze wygrali i 5 przegrali. Wczoraj Polacy pewnie pokonali Iran 3:0 po tym jak 2 dni wcześniej zostali ograni przez Rosjan 0:3. Wnioski po wszystkich spotkaniach naszych są takie, że gramy bardzo nierówno ciężko będzie wygrać znowu bez straty seta z takim rywalem jak USA.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]