» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Pozostałe rozgrywki reprezentacyjne 2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 maja 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
Zapraszamy do analiz z pozostałych rozgrywek reprezentacyjnych takich jak:
Kwalifikacje do IO
Liga Europejska Kobiet i Mężczyzn
Rozgrywki Młodzieżowe
Itp
.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Pozostałe rozgrywki reprezentacyjne 2016
PostNapisane: 15 maja 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Holandia - Korea Płd
typ: under 178,5pkt
kurs: 1.4 <plus>
Unibet

2 kolejka kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich pań i spotkanie pomiędzy Holenderkami i Koreankami. Wczoraj Holenderki, które sa moimi faworytkami do wygrania tego turnieju niespodziewanie przegrały jednego seta z teoretycznie najsłabszym zespołem tego turnieju Kazachstanem. Jednak styl w jakim wygrały swoje sety do 12,14 i 8 pozwala myśleć, że drużyna jest bardzo dobrze przygotowana do kwalifikacji, a ta porażka w jednym secie była przypadkiem lub zlekceważeniem przeciwnika. Jutro na takie lekceważenie nie będą mogły sobie Holenderki pozwolić, bo drużyna Korei jest o wiele silniejsza. Koreanki rozpoczęły turniej od porazki z Włoszkami 1:3, ale stawiły duży opór swoim przeciwniczkom. Długo myślałem nad tym typem, na początku chciałem postawić że Holenderki wygrają 3:0 lub jakieś spokojne handi w ich stronę, ale jednak wybrałem under całego spotkania. Biorę pod uwagę, że Koreanki mogą wygrać chociaż jednego seta, ale myślę że przynajmniej w jednym lub dwóch setach zespół holenderski wygra tak wysoko, że tego underka nawet przy zwycięstwie 3:1 nie przekroczą.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 17 maja 2016 
Ekspert
Ekspert

Korea Płd. - Japonia
typ: Korea Płd. (+2,5seta)
kurs: 1.44 <plus>
Unibet

Dzisiaj 3 spotkania kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich pań i spotkanie Korei Południowej i Japonek. Gospodynie po dwóch kolejkach prowadzą w tabeli po dwóch wygranych 3:0 ale z przeciwniczkami które są uważane za najsłabsze w tym turnieju Peruwiankami i siatkarkami Kazachstanu. Koreanki trafiły na przeciwniczki o wiele lepsze, bo w pierwszym spotkaniu zostały ograne przez Włoszki 1:3, ale już w drugim meczu niespodziewanie pokonały faworyzowane Holenderki i to bez straty seta. Niewątpliwie w tym spotkaniu faworytkami są Japonki, ale jeśli Koreanki potrafiły 3:0 pokonac Holenderki to nie stawiałbym ich na straconej pozycji w tym spotkaniu. Co prawda nie widziałem ich meczu z Holenderkami, ale nawet przy gorszej dyspozycji "pomarańczowych" taka wygrana może świadczyć o dobrym przygotowaniu do turnieju. Set dla Korei to mój cel na dzisiaj.

STATYSTYKI Pick 2017

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 19 maja 2016 
Ekspert
Ekspert

Holandia - Włochy
typ: over 3,5seta
kurs: 1.4 <minus>
betcity

Turniej kwalifikacyjny do IO w Japonii wkracza w decydującą fazę, jutro spotkanie "na szczycie" pomiędzy dwoma europejskimi drużynami Holenderek i Włoszek. Obydwa zespoły w czołówce tabeli, Włoszki zajmują pierwsze miejsce z 4 zwycięstwami 3:0 z Peru i Dominikaną i 3:1 z Tajlandia i Koreą Południową, natomiast Holenderki są na 3 miejscu z 3 wygranymi 3:0 z Dominikaną i Tajlandia oraz 3:1 z Kazachstanem i jedną porażka z Koreą 1:3. W ostatnim czasie lepiej prezentuje się Holandia od swoich rywalek o czym świadczyć mogą dwa ostatnie wyniki pomiędzy tymi zespołami wygranymi 3:0 w poprzednim turnieju kwalifikacyjnym do IO i ostatnich Mistrzostwach Europy. Jednak w tym turnieju Holenderkom czegoś brakuje, choć wydaje się, że grają ze spotkania na spotkanie lepiej. Moim zdaniem jeśli wygrają ten jutrzejszym mecz, to jednak nie powtórzą tych dwóch ostatnich wyników. Włoszki straciły do tej pory tylko dwa sety, poradziły sobie z Koreą, która ograła Holenderki i wydaje się, że są w lepszej formie. Jak dla mnie co najmniej 4 setowy pojedynek w zasięgu tych zespołów.

STATYSTYKI Pick 2017

PostNapisane: 20 maja 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 146
Podziękowano: 839
Kenia (+15.5) - Kolumbia @1.90 <minus>

Nie wydaje mi sie, zebysmy zobaczyli tu jednostronne widowisko. Owszem, Kenijki to nie jest swiatowa czolowka, w Pucharze Swiata w 9 przegranych meczach zdobyly zaledwie jednego seta, ale i Kolumbijkom daleko do siatkarskich elit. Dosc wspomniec, ze do Pucharu Swiata nawet sie nie dostaly.
Przed rokiem w Grand Prix niby 3-0 dla Kolumbii, niby nawet z pokrytym handicapem, ale dwa sety wygrane do 21 i 20 pokazuja, ze nie ma jakiejs kosmicznej dysproporcji. Tym bardziej, ze wspomniane Grand Prix koniec koncow padlo lupem ekipy z Afryki, a Kolumbijki zajely 3 miejsce.
To pierwszy mecz tych kwalifikacji, wiec dochodzi aspekt wejscia w rytm. Podejrzewam, ze Kenijki ugraja przynajmniej jedna partie, jednak nawet jesli mecz zakonczy sie w trzech setach, raczej powinno byc bez blamazu. Ugranie 20 punktow na partie nie wydaje sie zadaniem przesadnie trudnym i handicap punktowy na pewno jest warty rozpatrzenia.

(Snooker 2012/13 11/4; 2011/12: 23/21; 2010/11: 38/24)
(Narciarstwo alpejskie 2012/13 8/7/1; 2011/12: 15/11/1; 2010/11: 35/36/8)
Tenis 2017 14/11 (2016: 29/15; 2015: 61/45; 2014: 88/49; 2013: 58/39; 2012: 101/59; 2011: 82/58)
Krykiet 2017 5/1 (2016: 25/23; 2015: 55/47)

PostNapisane: 26 maja 2016 
Moderator
Moderator

Na sobotę:

Iran - Australia +2.5 1.83 (Bet365)

Nie ma co oszukiwać, promocja to nie jest. Widzę jednak sens takiego typu. Mianowicie chodzi mi o to, że Kangury to nie są jakieś tam ogórki. To ekipa z doświadczeniem i z niezłymi personaliami. Edgar czy Caroll to dość znane na siatkarskiej arenie. Australijczycy do czołówki nigdy nie należeli, ale wyżej notowanym rywalom potrafili zrobić kuku. Irańczycy z nowym trenerem i jestem ciekawy czy to jedyna zmiana w tym zespole. Myślę, że ciężko jest w parę miesięcy zmienić mentalność i wyeliminować wewnętrzne spory. Ten mecz jest niezwykle ważny dla obu drużyn tak naprawdę. Do turnieju w Rio awansuje bowiem najlepsza drużyna Azjatycka, więc od razu można zająć dobrą pozycję wyjściową do kolejnych starć. Myślę, że Australijczycy nie złożą tutaj broni, bo bez sensu byłby ich udział w turnieju, jeśli poddaliby się już na początku.

Polska - Kanada +2.5 1.66 (Bet365)

Powiem tak: w drużynie polskiej są problemu natury personalnej, czyli kontuzje. Z tego co obiło mi się o uszy jeszcze nie tak dawno Mika i Nowakowski nie trenowali z całym zespołem. Mika zmaga się z kontuzją kolana, a Nowakowski dalej dochodzi do siebie po operacji. O ile jeszcze środkowego Antiga jest w stanie zastąpić, o tyle z przyjmującym może być problem. Buszek pewnego poziomu nie przeskoczy, a Szalpuk jest jeszcze młody i w jego ręce chyba nikt nie powierzy odpowiedzialności za awans na igrzyska. Do tego dochodzi zwyczajnie beznadziejna forma. W memoriale Wagnera wyglądało to żałośnie, bo musiało, ale chyba nikt nie spodziewał się wczorajszej porażki z Iranem w sparingu i to tak wyraźnej porażki! Formy w 3 dni zbudować się nie da i w tym szukam atutu dla Kanadyjczyków. Moim zdaniem ta reprezentacja nie do końca jest doceniana, bo według mnie, w Tokio może to być bardzo ciężki przeciwnik i może pokusić się o awans do Rio. Kanadyjczycy z roku na rok robią postępy i nazwiska tworzące tę reprezentację nie są tak anonimowe jak jeszcze parę lat temu. Myślę, że ekipa Kanady może w sobotę pokusić się o jakąś małą niespodziankę.

PostNapisane: 26 maja 2016 
Ekspert
Ekspert

USA - Dominikana
typ: Dominikana (+2,5seta)
kurs: 1.54
betcity

Puchar Pan-American Cup wchodzi w decydującą faze czyli mecze o poszczególne miejsca, mój typ dzisiejszy będzie dotyczył spotkania pomiędzy Amerykanami, a Dominikaną. Siatkarze USA występują w tych mistrzostwach w bardzo słabym zestawieniu co przełożyło się na wynik, w grupie co prawda wygrali obydwa spotkania ale już w playoff-ach gdzie spotkali się w walce o półfinał przegrali z Kanadyjczykami. Dzisiaj przyjdzie im się spotkać w meczu o 5 miejsce z Dominikaną.Niby są faworytami tego spotkania, ale z takim składem jakim wystąpią moim zdaniem nawet z tym zespołem mogą polec. Tym bardziej, że spotkali się już z nimi przed 3 dniami w grupie i mimo tego, że było to spotkanie wygrane 3:1 to sety były w miarę wyrównane. Ja dzisiaj stawiam, ze Dominikana przynajmniej powtórzy wygranie seta z tamtego spotkania.

STATYSTYKI Pick 2017

PostNapisane: 27 maja 2016 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 17
Chiny - Francja (-2.5) Typ: 2 1.51 (Betsafe)

Francuzi to bez dwóch zdań faworyci turnieju w Tokio. Przyjechali praktycznie w najsilniejszym zestawieniu (brakuje Sidibe) i od początku powinni dyktować swoje warunki. Chińczycy to nawet nie jest czołówka z Azji więc różnica klas powinna być widoczna. Sporą niespodzianką jest obecność w kadrze Henno, ale nie oszukujmy się, jeżeli Jena będzie w formie, to ,,żywa legenda" dużo nie pogra. Wyjściowa szóstka zdrowa i pewna siebie, co potwierdzają słowa Le Roux o praktycznie pewnym awansie. Będę w szoku, jeżeli Francuzi zlekceważą Chińczyków i tym samym pozwolą im urwać choćby seta.

PostNapisane: 28 maja 2016 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Na sobotę:

Iran - Australia +2.5 1.83 (Bet365)

Nie ma co oszukiwać, promocja to nie jest. Widzę jednak sens takiego typu. Mianowicie chodzi mi o to, że Kangury to nie są jakieś tam ogórki. To ekipa z doświadczeniem i z niezłymi personaliami. Edgar czy Caroll to dość znane na siatkarskiej arenie. Australijczycy do czołówki nigdy nie należeli, ale wyżej notowanym rywalom potrafili zrobić kuku. Irańczycy z nowym trenerem i jestem ciekawy czy to jedyna zmiana w tym zespole. Myślę, że ciężko jest w parę miesięcy zmienić mentalność i wyeliminować wewnętrzne spory. Ten mecz jest niezwykle ważny dla obu drużyn tak naprawdę. Do turnieju w Rio awansuje bowiem najlepsza drużyna Azjatycka, więc od razu można zająć dobrą pozycję wyjściową do kolejnych starć. Myślę, że Australijczycy nie złożą tutaj broni, bo bez sensu byłby ich udział w turnieju, jeśli poddaliby się już na początku.

Polska - Kanada +2.5 1.66 (Bet365)

Powiem tak: w drużynie polskiej są problemu natury personalnej, czyli kontuzje. Z tego co obiło mi się o uszy jeszcze nie tak dawno Mika i Nowakowski nie trenowali z całym zespołem. Mika zmaga się z kontuzją kolana, a Nowakowski dalej dochodzi do siebie po operacji. O ile jeszcze środkowego Antiga jest w stanie zastąpić, o tyle z przyjmującym może być problem. Buszek pewnego poziomu nie przeskoczy, a Szalpuk jest jeszcze młody i w jego ręce chyba nikt nie powierzy odpowiedzialności za awans na igrzyska. Do tego dochodzi zwyczajnie beznadziejna forma. W memoriale Wagnera wyglądało to żałośnie, bo musiało, ale chyba nikt nie spodziewał się wczorajszej porażki z Iranem w sparingu i to tak wyraźnej porażki! Formy w 3 dni zbudować się nie da i w tym szukam atutu dla Kanadyjczyków. Moim zdaniem ta reprezentacja nie do końca jest doceniana, bo według mnie, w Tokio może to być bardzo ciężki przeciwnik i może pokusić się o awans do Rio. Kanadyjczycy z roku na rok robią postępy i nazwiska tworzące tę reprezentację nie są tak anonimowe jak jeszcze parę lat temu. Myślę, że ekipa Kanady może w sobotę pokusić się o jakąś małą niespodziankę.

PostNapisane: 28 maja 2016 
Moderator
Moderator

Kanada - Iran
Powyżej 179.5pkt w meczu
1.72 (Bet365)

Ciekawe spotkanie, szkoda, że tak wcześnie rano czasu polskiego. Iran dziś zagrał niezłe zawody i szybko odprawił Australijczyków. Można jednak mieć wątpliwości co do postawy Kangurów, bo rękawic to oni zupełnie nie podnieśli. Aby zobaczyć jakieś szczególne zmiany w grze Persów pod wodzą nowego trenera na pewno będzie trzeba trochę poczekać. Fajerwerków na całej przestrzeni turnieju nie spodziewam się po tej drużynie. Kanadyjczycy dziś grali z Polakami i gdyby frajersko nie przegrali 3 partii, mogłoby się skończyć wynikiem 3-1 dla podopiecznych Hoaga. Myślę, że taka sytuacja się w tej kadrze nie powtórzy i gracze z Ameryki Północnej dowiozą znaczną przewagę do końca. Z dobrej strony zaprezentował się szczególnie rozgrywający. Gra była dość fajna, szybka i kombinacyjna. Właśnie taka gra powinna być kluczem w walce z Iranem. No i do tego zagrywka, która akurat dziś Kanadyjczykom siedziała. Myślę, że 4 sety jak najbardziej są prawdopodobne

Francja[b] - Polska 1.40 (Bet365)

[b]To miał być hit turnieju. Czy jednak będzie? Trójkolorowi rano nie zachwycili, a mało brakowało aby doszło do tie breaka. Francuzi jednak mają w swoich szeregach graczy, którzy mogą wziąć ciężar gry na swoje barki i pociągnąć grę. Polacy... no cóż... Zagrywka to zwykła bieda. Dziś rywalowi nie sprawiał nasz serwis żadnego problemu pomijając ostatnią partię. Do tego brak dobrego rozegrania. O ile na początku były kombinacje, później to się posypało. Sam jestem ciekaw jak długo będzie mógł grać Mika. Nie wiem co się stało w Japonii, że przez 2 tygodnie pobytu, nasz przyjmujący był w stanie dziś zagrać tak długi mecz. W tak ważnym spotkaniu jak ten jutrzejszy na pewno postać Miki będzie niezwykle ważna, ale boję się o jego zdrowie. Ogólnie rzecz biorąc to obie drużyny raczej nie zagrają tak słabych meczów jak w pierwszej kolejce, ale mniej błędów do wyeliminowania mają Francuzi i dlatego to ich stawiam w roli faworyta.

PostNapisane: 29 maja 2016 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Kanada - Iran
Powyżej 179.5pkt w meczu
1.72 (Bet365)

Ciekawe spotkanie, szkoda, że tak wcześnie rano czasu polskiego. Iran dziś zagrał niezłe zawody i szybko odprawił Australijczyków. Można jednak mieć wątpliwości co do postawy Kangurów, bo rękawic to oni zupełnie nie podnieśli. Aby zobaczyć jakieś szczególne zmiany w grze Persów pod wodzą nowego trenera na pewno będzie trzeba trochę poczekać. Fajerwerków na całej przestrzeni turnieju nie spodziewam się po tej drużynie. Kanadyjczycy dziś grali z Polakami i gdyby frajersko nie przegrali 3 partii, mogłoby się skończyć wynikiem 3-1 dla podopiecznych Hoaga. Myślę, że taka sytuacja się w tej kadrze nie powtórzy i gracze z Ameryki Północnej dowiozą znaczną przewagę do końca. Z dobrej strony zaprezentował się szczególnie rozgrywający. Gra była dość fajna, szybka i kombinacyjna. Właśnie taka gra powinna być kluczem w walce z Iranem. No i do tego zagrywka, która akurat dziś Kanadyjczykom siedziała. Myślę, że 4 sety jak najbardziej są prawdopodobne

Francja - Polska 1.40 (Bet365)

To miał być hit turnieju. Czy jednak będzie? Trójkolorowi rano nie zachwycili, a mało brakowało aby doszło do tie breaka. Francuzi jednak mają w swoich szeregach graczy, którzy mogą wziąć ciężar gry na swoje barki i pociągnąć grę. Polacy... no cóż... Zagrywka to zwykła bieda. Dziś rywalowi nie sprawiał nasz serwis żadnego problemu pomijając ostatnią partię. Do tego brak dobrego rozegrania. O ile na początku były kombinacje, później to się posypało. Sam jestem ciekaw jak długo będzie mógł grać Mika. Nie wiem co się stało w Japonii, że przez 2 tygodnie pobytu, nasz przyjmujący był w stanie dziś zagrać tak długi mecz. W tak ważnym spotkaniu jak ten jutrzejszy na pewno postać Miki będzie niezwykle ważna, ale boję się o jego zdrowie. Ogólnie rzecz biorąc to obie drużyny raczej nie zagrają tak słabych meczów jak w pierwszej kolejce, ale mniej błędów do wyeliminowania mają Francuzi i dlatego to ich stawiam w roli faworyta.

PostNapisane: 30 maja 2016 
Moderator
Moderator

Australia +2.5 - Kanada 1.57 (Bet365)

Statystyki Kanadyjczyków prezentują się ogólnie tak: 2 mecze - 5 setów. Teraz teoretycznie rywal słabszy i po dniu przerwy, ale ekipie z Ameryki Północnej czegoś brakuje. Mianowicie chodzi o postawienie kropki nad "i" Polaków mieli już na widelcu, Irańczyków to samo, a skończyło się jak zawsze. Myślę, że i tym razem co najmniej tego jednego seta stracić mogą.

Iran - Francja 3.50 (Bet365)
Iran +1.5 - Francja 2.25 (Bet365)

Hit środy. Iran do tej pory zanotował 2 zwycięstwa, przy czym pokazał charakter. Z Kanadyjczykami już przegrywali 0-2, ale potrafili odwrócić losy meczu. Taki come back na pewno dodał pompy podopiecznym Lozano. Na co stać ten zespół wiemy nie od dziś. Ekipa Iranu ma wszystko czego potrzeba do gry na najwyższym poziomie. Podobnie niby jest z Francją. Trójkolorowi jednak nie do końca mnie przekonują w Tokio. Z Chinami niby 3-1, ale wymęczone, wczoraj z Polakami przegrana. Coś w tej ekipie zaczyna kiepsko trybić, ale najważniejszy jest awans do Rio, a nie styl. Myśle, że Francja nie jest już drużyną nie do ruszenia i Iran może zrobić jutro rano kolejnego psikusa ekipie Tillie. Niby ekipa mistrzów Europy dawno nie przegrała 2 meczów z rzędu, ale obecna forma nie jest jakaś szczególnie wybitna

PostNapisane: 31 maja 2016 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Australia +2.5 - Kanada 1.57 (Bet365)

Statystyki Kanadyjczyków prezentują się ogólnie tak: 2 mecze - 5 setów. Teraz teoretycznie rywal słabszy i po dniu przerwy, ale ekipie z Ameryki Północnej czegoś brakuje. Mianowicie chodzi o postawienie kropki nad "i" Polaków mieli już na widelcu, Irańczyków to samo, a skończyło się jak zawsze. Myślę, że i tym razem co najmniej tego jednego seta stracić mogą.

Iran - Francja 3.50 (Bet365)
Iran +1.5 - Francja 2.25 (Bet365)

Hit środy. Iran do tej pory zanotował 2 zwycięstwa, przy czym pokazał charakter. Z Kanadyjczykami już przegrywali 0-2, ale potrafili odwrócić losy meczu. Taki come back na pewno dodał pompy podopiecznym Lozano. Na co stać ten zespół wiemy nie od dziś. Ekipa Iranu ma wszystko czego potrzeba do gry na najwyższym poziomie. Podobnie niby jest z Francją. Trójkolorowi jednak nie do końca mnie przekonują w Tokio. Z Chinami niby 3-1, ale wymęczone, wczoraj z Polakami przegrana. Coś w tej ekipie zaczyna kiepsko trybić, ale najważniejszy jest awans do Rio, a nie styl. Myśle, że Francja nie jest już drużyną nie do ruszenia i Iran może zrobić jutro rano kolejnego psikusa ekipie Tillie. Niby ekipa mistrzów Europy dawno nie przegrała 2 meczów z rzędu, ale obecna forma nie jest jakaś szczególnie wybitna

PostNapisane: 31 maja 2016 
Moderator
Moderator

Wenezuela - Kanada
Poniżej 135.5 pkt w meczu
1.83 (Bet365)

Wenezuela to najgorszy zespół tego turnieju co pokazują kolejne wyniki. Nawet dziś rano wyraźnie ulegli nie grającym wybitnie widowiskowo Chińczykom. Liderem tego zespołu jest Pinerua, ale to zdecydowanie za mało na tak poważne zawody. Kanadyjczycy jeśli nie pękną fizycznie to powinni wygrać to spotkanie bez straty seta. Tutaj nie ma co się bawić w tańcu, bo awans podopiecznych Hoaga na igrzyska ciągle jest sprawą otwartą. Niby 15 setów w nogach, ale powinni wytrzymać.

PostNapisane: 01 cze 2016 
Ekspert
Ekspert

Francja - Australia
typ: Francja (-2,5seta) <minus>
kurs:1.58
Pinnacle

4 seria spotkań turnieju eliminacyjnego do IO, Francuzi spotkają się moim zdaniem z najsłabszym zespołem z jakim do tej pory walczyli. Po wygranej 3;1 z Chinami i porażce z Polakami 2:3 oraz wczorajszej wygranej bez straty seta z Iranem zagrają z Australią. Ich rywale zgodnie z oczekiwaniami w pierwszych trzech spotkaniach wygrali tylko z najgorszą ekipą turnieju Wenezuelą i zaliczyli dwie porażki z Iranem 0:3 i Kanadą 2:3. W dzisiejszym meczu Francuzi nie mogą pozwolić sobie na porażkę jeśli chcą spokojnie już po tym meczu myśleć o wyjeździe na Igrzyska, dlatego też zgodnie z tym jak ilni są w porównaniu do rywali tylko wynik 3:0 wchodzi w grę. Po doświadczeniu jakie spotkało ich w meczu z Polakami nie będą chcieli raczej odpuszczać nawet seta, dlatego tez taki wynik jutro stawiam jako pewniaka dnia.

STATYSTYKI Pick 2017

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]