» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Drukuj

Czy Polska awansuje w tym roku do I Dywizji?
Tak 0%  0%  [ 0 ]
Nie 100%  100%  [ 2 ]
Liczba głosów : 2

World Grand Prix 2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 maja 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
Obrazek
Zapraszamy do pisania analiz :!:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: World Grand Prix 2016
PostNapisane: 04 cze 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Polska - Czechy
typ: Czechy (+2,5seta) <plus>
kurs: 1.43
Unibet

Drugie spotkanie Polek w WGP 2016, już przed przed turniejem nie wróżyłem Polkom za dobrych wyników z takim składem w tegorocznym WGP. Pierwsze spotkanie z Kanadyjkami tylko mnie utwierdziły w tym przekonaniu. Z Kanadyjkami, które teoretycznie Polki miały roznieść w trzech setach doszło do 4 setowego pojedynku i choć wygranego to nie w takim stylu jaki choć ja bym chciał. Dzisiaj Portorykanki zagrały tak jak powinny wczoraj Polki i bez problemu w krótkich 3 setach pokonały Kanadyjki 3:0. Z tym samym zespołem Portorykańskim wczoraj nasze dzisiejsze rywalki Czeszki walczyły jak równy z równym, ale mimo wygrania pierwszego seta przegrały 1:3. Może Czeszki nie są w dzisiejszym spotkaniu faworytkami, ale moim zdaniem Polki w obecnym zestawieniu stracą co najmniej jednego seta, a może i więcej.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
killbill

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 04 cze 2016 
Ekspert
Ekspert

Argentyna - Dominikana
typ: over 3,5 seta <plus>
kurs: 1.55
Pinnacle

Na jutro moja propozycja również z 2 dywizji WGP, ale tym razem dotycząca turnieju rozgrywanego w Argentynie. Na tym turnieju walkę o awans do dywizji 1 rozpoczęły Argentynki, Bułgarki, Kenijki i siatkarki Dominikany. Za nami dwa spotkania które zostały już rozegrane, gospodynie z Argentyny pokonały najsłabszy zespół turnieju Kenijki 3:0, a Dominikana przegrała po tiebreaku z Bułgarią. Dzisiaj faworytkami spotkania są siatkarki Dominikany, ale z racji tego że ostatnio Argentynki grają w miarę dobrze czego dowodem był awans do Igrzysk Olimpijskich w turnieju rozgrywanym u siebie mój typ poszedłby w stronę gospodyń. Niestety kurs na minimum seta dla Argentynek jest za niski, żeby zakwalifikować go do "Picka" stawiam, ze w meczu tym będzie więcej niż 3,5 seta. Siatkarki Dominikany nawet jeśli przegrają to chyba nie powinny dać się ograć do 0 więc ten typ jest również w miarę optymalny do postawienia. Historia spotkań obydwu zespołów z ostatnich lat pokazuje wyższość Dominikany, które nie przegrały ze swoimi rywalkami od 5 lat. Jednak choćby mecze z tamtego roku wszystkie zakończone wynikami 3:1 pozwalają optymistycznie patrzeć na mój typ.

STATYSTYKI Pick 2017

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 06 cze 2016 
Ekspert
Ekspert

Argentyna - Bułgaria
typ: Argentyna (+2,5seta)
kurs: 1.40 <plus>
Unibet

Wczoraj reprezentacja Argentyny mnie nie zawiodła, choć przegrała z ekipą Dominikany po tiebreaku to pokazała, ze na własnym parkiecie potrafi powalczyć. Dzisiaj kolejny pojedynek gospodyń tym razem z Bułgarkami. Siatkarki Bułgarii po dwóch spotkaniach mają na koncie komplet punktów po wygranej w pierwszym spotkaniu z Dominkaną 3:2 i Kenią 3:0. Jak widać pojedynki trzech zespołów, które miały liczyć się w tym turnieju czyli Argentynek, Bułgarek i Dominikanek były na wyrównanym poziomie i obydwa zakończyły się tiebreakami. Dlaczego więc dzisiaj gospodynie miały by nie ugrać choćby seta. Moim zdaniem mogą powalczyć nawet o zwycięstwo, dlatego typ dzisiejszy tak jak i wczorajszy stawiam jako typ dnia.

STATYSTYKI Pick 2017

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 09 cze 2016 
Ekspert
Ekspert

Japonia - Serbia
typ: over3,5 seta
kurs: 1.401 <minus>
Pinnacle

WGP i turniej w Brazylii został dzisiaj rozpoczęty wygraną gospodyń nad Włoszkami 3:1. Za niedługo rozpocznie się drugie spotkanie pomiędzy Japonkami, a Serbkami. Japonki ostatnio grały w kratkę w turnieju o awans do olimpiady i poza spotkaniami ze słabymi zespołami toczyły dość wyrównane pojedynki z czego
aż 3 zakończyły się tiebreakami. Dzisiaj podejrzewam, że przy tak wyrównanych zespołach może znowu wynik oscylować w okolicach piątego seta. Mimo tego, że usłyszeć można o osłabieniach Serbskiego zespołu to nie wydaje mi się, żeby ten mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Japonek, które z są faworytkami tego spotkania. Serbki ostatnio grały w turnieju w Montreux i tak samo jak Japonki oprócz wygranego 3:0 meczu z najsłabszą Szwajcarią, z Tajlandią, Belgią i Holandią toczyła wyrównane boje z czego dwa pojedynki zakończyły się tiebreakami. Jak dla mnie dobry typ na Picka i dlatego w niego wchodzę.

STATYSTYKI Pick 2017

PostNapisane: 10 cze 2016 
Ekspert
Ekspert

Chorwacja - Kuba
typ: Chorwacja (-13,5pkt)
kurs: 1.8 <plus>
Bet365

W kolejnym turnieju w Peru ponownie jak przed tygodniem w Australii zagrają ze sobą reprezentantki Chorwacji i Kuby. W Australii Chorwatki wygrały wszystkie spotkania, z Kubą 3:1, Australią 3:0 i Kolumbią 3:0. Kubanki oprócz porażki z Chorwatkami wygrały dwa razy z Australią 3:1 i Kolumbią 3:1. Kursy na Chorwatki o wiele niższe niż przed tygodniem oscylują w okolicach 1.1 i też po tamtym spotkaniu nie ma się co spodziewać innego wyniku niż zdecydowane zwycięstwo europejskiego zespołu. We wspomnianym wcześniej spotkaniu Chorwacji z Kubą mimo straty seta Chorwatki swoje partie wygrały zdecydowanie do 17, 17 i 18, dlatego też dzisiaj zdecydowałem się handicap w ich stronę. Kurs dobry i myślę, że warto zainwestować.

STATYSTYKI Pick 2017

killbill

PostNapisane: 12 cze 2016 
Ekspert
Ekspert

Argentyna - Kenia
typ: Argentyna (-2,5seta)
kurs: 1.45 <plus>
betcity

Kończący turniej w Polsce mecz pomiędzy Argentynkami i Kenijkami. Obydwa zespoły przegrały swoje dwa pierwsze spotkania Argentynki 1:3 z Portoryko i 2:3 z Polską, Kenijki zgodnie z oczekiwaniami przegrały obydwa spotkania tymi samymi zespołami bez straty seta. Jutro nie ma się co spodziewać cudu i Kenijki ponownie powinny przegrać 0:3 i też taki typ proponuję. W poprzednim tygodniu zespoły spotkały się ze sobą i właśnie taki wynik był odnotowany Argentynki wygrały 3:0 w setach do 22,21 i 13. Przed WGP zespoły spotkały się też towarzysko i również Argentynki pokonały dzisiejsze rywalki 3:0 (18,17,12). Dzisiaj nie ma się co spodziewać innego wyniku, Argentynki pożegnają się z turniejem w Polsce ze zwycięstwem 3:0.

STATYSTYKI Pick 2017

PostNapisane: 12 cze 2016 
Ekspert
Ekspert

Kolumbia - Kazachstan
typ: Kazachstan (+2,5seta)
kurs: 1.47 <plus>
Unibet

Spotkanie kończące turniej 3 dywizji WGP w Kolumbii pomiędzy gospodyniami i Kazachstanem. Trochę mnie zdziwił taki niski kurs na gospodynie, dlatego też spróbuję z setem dla Kazaszek. W tym turnieju jak to na gospodynie przystało Kolumbijki nie dały szans słabym zespołom Australii i Meksyku wygrywając 3:0. Siatkarki Kazachstanu podobnie, ale straciły jednego seta z Meksykiem wczoraj. Dzisiaj więc pojedynek niepokonanych w tym turnieju zespołów, a ja uważam że mimo gry u siebie Kolumbijki nie są aż tak murowanymi faworytkami. Siatkarki z Kazachstanu póki co biorąc pod uwagę ten turniej i turniej sprzed tygodnia w tabeli są wyżej od swoich rywalek. Ale też Kolumbijki miały silniejsze rywalki przed tygodniem, jednak jeśli w poprzednim turnieju Kazaszki potrafiły ugrać seta i przeciwstawić się Peruwiankom, które są niewątpliwie silniejsze od Kolumbijek to myślę, że seta dzisiaj tez powinny ugrać.

STATYSTYKI Pick 2017

Bukmacherzy.com

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]