» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj

Czy Polska zdobędzie medal Ligi Światowej?
Tak 33%  33%  [ 1 ]
Nie 67%  67%  [ 2 ]
Liczba głosów : 3

Re: Liga Światowa 2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lip 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Brazylia - Francja
typ: Brazylia
kurs: 1.48 <plus>
betcity

Po dwóch arcyciekawych pojedynkach piątkowych już dzisiaj mecze półfinałowe. Francuzi prawie powtórzyli scenariusz z meczu z Polską, ponownie wygrywali 2:0 tym razem z Serbami i dali się dojść rywalom, ale jednak tym razem tie break padł ich łupem i dzięki temu awansowali do półfinału. Z kolei Brazylijczycy, którzy nie musieli wygrać z Amerykanami przegrywali 0:2 po dwóch setach i potrafili wygrać 3:2 również po emocjonującym spotkaniu. Było to w tej edycji Ligi Światowej 7 zwycięstwo z rzędu. Jak dla mnie "canarinhos" są obecnie faworytami do wygrania turnieju w Krakowie i grający w kratkę Francuzi nie powinni im zagrozić. Przed dwoma tygodniami Brazylijczycy ograli Francuzów 3:1 i dzisiejsze spotkanie powinno mieć podobny przebieg. Tylko naprawdę wybitne spotkanie "trójkolorowych" może dać im wygraną, a po spotkaniach grupowych nie wydaje mi się żeby byli w stanie taki mecz zagrać.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Ostatnio edytowano 17 lip 2016 przez chemiczny, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
tom.cio napisał(a):
Serbia - Francja 2.62 (Bet365)
Serbia +1.5- Francja 1.90 (Bet365)

Do znudzenia będę powtarzać, że Liga Światowa to dla Serbów impreza docelowa. We wczorajszym meczu widać było po Serbach świeżość i fizycznie to była najlepiej prezentująca się ekipa w tym Final 6. Ekipa z Bałkanów nie ma też co kalkulować. Drużyna Grbica na pewno będzie chciała wygrać grupę i trafić na teoretycznie słabszego rywala w półfinale (prawdopodobnie USA lub Włochy). Do tej pory Serbowie prezentowali się na całej przestrzeni LŚ z dobrej strony i wątpię w załamanie formy. Francuzi z Polakami spuchli. Zmęczenie dało się we znaki już po dwóch setach. Widać, że Trójkolorowi nie grają tak jak nas do tego przyzwyczaili. Na pewno odpadnięcie tej reprezentacji po fazie grupowej będzie sporym zaskoczeniem, ale wszystko jest przygotowywane pod igrzyska. Myślę, że ten mecz będzie bardzo zacięty i o wygranej może zadecydować przygotowanie fizyczne, które stoi po stronie Serbów.

Brazylia - USA
Powyżej 180.5 pkt
1.90 (Bet365)

Ciekawie zapowiadające się spotkanie. Wczoraj Amerykanie przegrali dość gładko z Włochami i skomplikowali sobie awans do półfinału. USA posiada jednak dużo większy potencjał niż widzieliśmy wczoraj. Myślę, że drugi tak słaby mecz ze strony Jankesów się nie powtórzy. Brazylia pewna awansu. Canarinhos jednak grają w tym sezonie bardzo dobrą siatkówkę. Myślę, że ekipa Rezende pokaże się dziś z dobrej strony i nie odpuści tego meczu. Myślę, że to będzie zacięte spotkanie i skończy się w co najmniej 4 setach

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Serbia - Włochy 1.83 (Bet365)

Szczerze mówiąc nie do końca wiem co myśleć o tym meczu ze względu na reprezentację Włoch. Sądzę jednak, że Zaytsev i spółka jest w gorszej formie niż Serbowie, a wygrana z USA była zwykłym przypadkiem. Wszyscy zainteresowani widzieli co Canarinhos zrobili z Włochami. Ekipa z półwyspu Apenińskiego nie miała absolutnie nic do powiedzenia, a do tego popełniała mnóstwo technicznych błędów. Serbowie natomiast prezentują się z dobrej strony od początku rozgrywek. Wczoraj niby zanotowali porażkę, ale ona i tak nie miała wpływu na awans. Nawet bez podstawowego atakującego ekipa Grbica prezentuje całkiem niezłą siatkówkę. Forma jest bardzo dobra co widać po zagrywce. Każdy z Serbów idzie na serwis i popełnia niewiele błędów. Do tego Serbowie dobrze czytają grę na siatce. Myślę, że pogromcy Polaków w tym meczu znów zaprezentują swoją grę i zameldują się w finale.

Francja - Brazylia
Poniżej 46.5 pkt w pierwszym secie
1.61 (Bet365)

Francuzi do tego turnieju przygotowali się bardzo słabo. Widać po tej ekipie brak kondycji i ciężko im utrzymać jakość gry przez całe spotkanie. Do tego zdarzają się im błędy, których normalnie ta ekipa nie popełnia. Brazylia natomiast to najlepiej prezentująca się ekipa w tym sezonie. Canarinhos mają szeroką kadrę co pokazali nawet wczoraj. Teraz to dla mnie główny faworyt do złotego medalu. Drużynę Brazylii ogląda się z przyjemnością. Nie wiem tylko czy ta dobra forma nie przyszła za wcześnie, bo na igrzyska w Rio może być bieda. No w obecnej sytuacji Brazylia zdecydowanie sportowo przewyższa trójkolorowych. Nie powinni się tu długo bawić w tańcu.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 354
Podziękowano: 489
Serbia - Włochy
Typ: Over 178.5 punktów
Kurs: 1.49 <plus>
Fortuna

Ja nie potrafię wskazać faworyta tego meczu. Dla mnie każda z tych ekip może to wygrać, a decydujący czynnik będzie miała tu dyspozycja dnia. Obie drużyny dla mnie chimeryczne, teoretycznie lepiej wyglądają Serbowie, ale kiedy oni ostatni raz coś wygrali poważniejszego? Włosi po przestawieniu Zaytseva na atak i z Lanzą na przyjęciu wyglądali z USA bardzo dobrze. Według mnie będzie to dlugi mecz, ale kto to wygra ciężko przewidzieć. 4 sety murowane.

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Serbia - Włochy 1.83 (Bet365)

Szczerze mówiąc nie do końca wiem co myśleć o tym meczu ze względu na reprezentację Włoch. Sądzę jednak, że Zaytsev i spółka jest w gorszej formie niż Serbowie, a wygrana z USA była zwykłym przypadkiem. Wszyscy zainteresowani widzieli co Canarinhos zrobili z Włochami. Ekipa z półwyspu Apenińskiego nie miała absolutnie nic do powiedzenia, a do tego popełniała mnóstwo technicznych błędów. Serbowie natomiast prezentują się z dobrej strony od początku rozgrywek. Wczoraj niby zanotowali porażkę, ale ona i tak nie miała wpływu na awans. Nawet bez podstawowego atakującego ekipa Grbica prezentuje całkiem niezłą siatkówkę. Forma jest bardzo dobra co widać po zagrywce. Każdy z Serbów idzie na serwis i popełnia niewiele błędów. Do tego Serbowie dobrze czytają grę na siatce. Myślę, że pogromcy Polaków w tym meczu znów zaprezentują swoją grę i zameldują się w finale.

Francja - Brazylia
Poniżej 46.5 pkt w pierwszym secie
1.61 (Bet365)

Francuzi do tego turnieju przygotowali się bardzo słabo. Widać po tej ekipie brak kondycji i ciężko im utrzymać jakość gry przez całe spotkanie. Do tego zdarzają się im błędy, których normalnie ta ekipa nie popełnia. Brazylia natomiast to najlepiej prezentująca się ekipa w tym sezonie. Canarinhos mają szeroką kadrę co pokazali nawet wczoraj. Teraz to dla mnie główny faworyt do złotego medalu. Drużynę Brazylii ogląda się z przyjemnością. Nie wiem tylko czy ta dobra forma nie przyszła za wcześnie, bo na igrzyska w Rio może być bieda. No w obecnej sytuacji Brazylia zdecydowanie sportowo przewyższa trójkolorowych. Nie powinni się tu długo bawić w tańcu.

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 17 lip 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 354
Podziękowano: 489
Serbia - Brazylia
Typ: Brazylia - 5.5 punktów
Kurs: 1.46
Fortuna

Doczekalismy się finału Ligii Swiatowej, a zagrają w niej chyba najlepiej grające na ten moment reprezentacje. Serbowie po długim meczu w mojej opinii zasłużenie awansowali, grali lepiej od Włochów, ale w finale nie mają czego szukać. Brazylia to wygra. Już raz w tym sezonie Serbia ograła Brazylijczyków i to powinno im wystarczyć. W przeciwieństwie do tamtego meczu nie zagra Atanasijević, trudno też liczyć na tak kosmiczną dyspozycję w polu serwisowym Serbskiej reprezentacji. Brazylia zrobiła na mnie większe wrażenie, a Serbia pewnego poziomu nie przeskoczy. Pierwsze miejsce dla canarinhos.

Junior
Junior

Podziękował: 60
Podziękowano: 58
Brazylia - Serbia <siata>
Witam, dziś wielki finał, a w nim dla mnie jeden jedyny właściwy typ na który wskazują statystyki które jak do tej pory mnie nie zawiodły.
W każdym dotychczasowym spotkaniu miedzy tymi druzynami obie ekipy zdobywały przynajmniej seta i taki sam typ jest na dziś.

http://www.flashscore.pl/mecz/Miv3xTe8/#h2h;overall

TYP: Over 3,5 seta
@ 1,50

[Betsson]

<minus> <minus> <minus>

Ostatnio edytowano 18 lip 2016 przez milerinho89, łącznie edytowano 1 raz

Moderator
Moderator

Włochy - Francja 2.62 (Bet365)
Włochy +1.5- Francja 1.80 (Bet365)

Mecz dwóch drużyn, które jakimś niespotykanym fartem doczłapały się do półfinału i tam musiały uznać wyższość swoich rywali. Ani Włosi, ani Francuzi nie zachwycili zupełnie w tej edycji Ligi Światowej. Oba zespoły zmagają się ze swoimi problemami z formą i dyspozycją swoich najważniejszych siatkarzy. Bukmacherzy zdecydowanego faworyta widzą jednak zdecydowanego faworyta w drużynie Trójkolorowych. No dla mnie to tak oczywiste nie jest. Final 6 oglądam z sporym zaciekawieniem i nie widziałem błysku po stronie tej ekipy na przestrzeni choćby jednego całego meczu. Francuzi trochę męczą się swoją grą i to widać gołym okiem. Spory kryzys dopada ich po regulaminowej przerwie i ciężko im się zebrać ponownie do meczu. Mało lepiej jest po stronie Włochów. Oni natomiast pokazali kawał dobrej siatkówki w meczu z USA. Ekipa Zajtseva i spółki ma przebłyski. Nie ma aż takich wahań i jak już coś zaskoczy to ciężko ich przełamać. Myślę, że Włosi nie są tutaj na straconej pozycji i o medal LŚ zdecydowanie zawalczą.

Finałów się nie typuje także ten... Widzimy się przed telewizorami :)

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Włochy - Francja 2.62 (Bet365)
Włochy +1.5- Francja 1.80 (Bet365)

Mecz dwóch drużyn, które jakimś niespotykanym fartem doczłapały się do półfinału i tam musiały uznać wyższość swoich rywali. Ani Włosi, ani Francuzi nie zachwycili zupełnie w tej edycji Ligi Światowej. Oba zespoły zmagają się ze swoimi problemami z formą i dyspozycją swoich najważniejszych siatkarzy. Bukmacherzy zdecydowanego faworyta widzą jednak zdecydowanego faworyta w drużynie Trójkolorowych. No dla mnie to tak oczywiste nie jest. Final 6 oglądam z sporym zaciekawieniem i nie widziałem błysku po stronie tej ekipy na przestrzeni choćby jednego całego meczu. Francuzi trochę męczą się swoją grą i to widać gołym okiem. Spory kryzys dopada ich po regulaminowej przerwie i ciężko im się zebrać ponownie do meczu. Mało lepiej jest po stronie Włochów. Oni natomiast pokazali kawał dobrej siatkówki w meczu z USA. Ekipa Zajtseva i spółki ma przebłyski. Nie ma aż takich wahań i jak już coś zaskoczy to ciężko ich przełamać. Myślę, że Włosi nie są tutaj na straconej pozycji i o medal LŚ zdecydowanie zawalczą.

Finałów się nie typuje także ten... Widzimy się przed telewizorami :)

No jednak nie tym razem

PostNapisane: 22 lip 2016 
Moderator
Moderator

Obrazek
Dziękujemy za aktywność w temacie :!:

milerinho89

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]