» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2015 Bułgaria i Włochy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 paź 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
Polska - Słowenia +2.5 1.61 (Bet365)

Polacy niby wygrali swoją grupę, ale styl pozostawiał wiele do życzenia. Mnóstwo błędów własnych, szczególnie na zagrywce. Forma jest daleka od optymalnej, do tego zmiana hali i jedynie lekki rozruch na meczowym obiekcie. Słoweńcy pozostają w rytmie meczowym po rozegraniu barażu. Sądzę, że zanim nasi chłopcy wejdą w mecz minie mniej więcej set, a za ten czas Słoweńcy wygrają premierową odsłonę.

Francja -1.5 - Serbia 1.53 (Bet365)

To co grają Serbowie to jakiś dramat. Mecz z Estonią to już kolejny na tym turnieju, gdzie Serbia grała po prostu źle. Trójkolorowi nie powinni mieć zatem większego problemu z słabo przygotowanym do turnieju rywalem.

Bułgaria - Niemcy 1.72 (Bet365)

Chyba są lepsi. No i rewanż za porażkę w grupie się należy.

Rosja - Włochy 2.25 (Bet365)
Rosja - Włochy +1.5 1.57 (Bet365)

Nie wiem skąd to faworyzowanie Rosjan. Poziom tego turnieju jest żenujący i tak naprawdę ciężko powiedzieć czy Rosjanie zrobili jakikolwiek progres od niedawno rozgrywanego PŚ. Jedni i drudzy na ten czas zrobili swoje. Dla mnie faworyta tutaj jest wskazać trudno, ale mając @2.25 na Włochów, czemu nie spróbować.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
killbill

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 48
Podziękowano: 454
Spotkanie: Bułgaria - Niemcy
Typ: Bułgaria <plus>
Kurs: 2,29
Bukmacher: Betsson

Dużo osób widzi faworyta w Niemcach, pomimo tego że w pierwszym meczu turnieju Bułgarzy dość gładko ograli Niemców w 3 setach. Niemcy jednak pomimo tego że personalnie są być może nawet mocniejsi od Bułgarów, grają bardzo słabo w tym turnieju. Wygrali tylko z Czechami i Belgami. Bułgaria może też nie zachwyca, ale potrafiła wygrać swoje wszystkie mecze. Dodatkowo Niemcy musieli rozegrać wczoraj mecz w 1/8, a Bułgarzy odpoczywali od Niedzieli. Myślę że i tym razem górą będą Bułgarzy, a na pewno nie bez znaczenia będzie publiczność. Ryzyko duże, jednak i kurs tego ryzyka warty.

typy by wilkuxx 2013 :[29:21] - 58%

typy by wilkuxx 2014 :[49:45] - 52%

typy by wilkuxx 2015 :[68:49] - 58%

typy by wilkuxx 2016 :[6:3] - 67%

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi wilkuxx
killbilltom.cio

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Francja - Serbia (siatkówka)
typ : Francji HA -1,5 seta
kurs : 1.53 <plus>
bukmacher : Bet365

Na dzisiejszy wieczór mam do zaprezentowania mecz Francja - Serbia w siatkówce na mistrzostwach europy 2015 we Włoszech i Bułgarii. Francja to zdecydowany faworyt tego spotkania choć jak wiemy niespodzianki w siatkówce to norma :) Francja to aktualny zwycięzca ligi światowej który ma naprawdę mocną ekipę i jest jedynym z faworytów do zdobycia mistrzostwa tego rocznego europy. Serbia to finalista ligi światowej z tego roku jednak na mistrzostwach europy nie prezentują największego poziomu przegrywając mecz z Rosją 3:1 i ledwie zwyciężając 3:2 z Estonią. Moim zdaniem Francja wygra to spotkanie co najmniej przewagą 2 setów. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo Francji HA -1,5 seta.

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Polska - Słowenia +2.5 1.61 (Bet365)

Polacy niby wygrali swoją grupę, ale styl pozostawiał wiele do życzenia. Mnóstwo błędów własnych, szczególnie na zagrywce. Forma jest daleka od optymalnej, do tego zmiana hali i jedynie lekki rozruch na meczowym obiekcie. Słoweńcy pozostają w rytmie meczowym po rozegraniu barażu. Sądzę, że zanim nasi chłopcy wejdą w mecz minie mniej więcej set, a za ten czas Słoweńcy wygrają premierową odsłonę.

Francja -1.5 - Serbia 1.53 (Bet365)

To co grają Serbowie to jakiś dramat. Mecz z Estonią to już kolejny na tym turnieju, gdzie Serbia grała po prostu źle. Trójkolorowi nie powinni mieć zatem większego problemu z słabo przygotowanym do turnieju rywalem.

Bułgaria - Niemcy
1.72 (Bet365)

Chyba są lepsi. No i rewanż za porażkę w grupie się należy.

Rosja - Włochy 2.25 (Bet365)
Rosja - Włochy +1.5 1.57 (Bet365)

Nie wiem skąd to faworyzowanie Rosjan. Poziom tego turnieju jest żenujący i tak naprawdę ciężko powiedzieć czy Rosjanie zrobili jakikolwiek progres od niedawno rozgrywanego PŚ. Jedni i drudzy na ten czas zrobili swoje. Dla mnie faworyta tutaj jest wskazać trudno, ale mając @2.25 na Włochów, czemu nie spróbować.

PostNapisane: 16 paź 2015 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Spotkanie: Słowenia - Włochy
Typ: Włochy 3:0 <minus>
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365

Faworytem tego spotkania są Włosi. Ja jednak zaryzykuje i postawię na zwycięstwo 3:0 dla Włochów. W tym turnieju przegrali tylko jeden mecz, z Francuzami, choć prowadzili w tamtym spotkaniu już 2:0. Pozostałe spotkania wygrali gładko 3:0. W ostatnim spotkaniu zagrali wręcz na kosmicznym poziomie przeciwko Rosjanom. Na pewno na pierwszy rzut oka ostatni wynik Słoweńców robi wrażenie, gdzie wygrali z Polakami. Jednak nasi zawodnicy zagrali w tamtym spotkaniu fatalnie. Reszta wyników nie robi wrażenia. Jeśli Włosi zagrają na 90% tego, co w spotkaniu z Rosjanami, to powinni wygrać w trzech setach.

PostNapisane: 17 paź 2015 
Moderator
Moderator

Słowenia - Włochy
Poniżej 45.5pkt w pierwszym secie
1.83 (Bet365)
Poniżej 46.5pkt w pierwszym secie 1.53 (Bet365)

Na co stać Słoweńców? To pytanie zadaje sobie chyba każdy. Według mnie na dość szybkie lanie od rywala. Sportowo Słoweńcy nie mają czym straszyć. Forma też jest daleka od idealnej. Gasparini mecz mistrzostw zagrał chyba przeciwko Polakom więc nie spodziewam się powtórki z rozrywki. Pogromcy Polaków i tak już zaszli daleko notując jeden z najlepszych wyników w historii i dalej zajść nie powinni. Włosi mają Juantorenę i Zajcewa i na tym powinna się skończyć analiza. Włosi są w "sztosie", jak to pisze jeden z naszych użytkowników więc problemów być nie powinno.

Bułgaria - Francja
Powyżej 44.5pkt w pierwszym secie
1.50 (Bet365)
Powyżej 45.5pkt w pierwszym secie 1.83 (Bet365)

Francuzi mają ciężką drogę, ale kroczą po niej dość pewnie. Rywal w półfinale groźny o czym przekonali się już np. Niemcy. Bułgarzy na własnych halach prezentują się naprawdę dobrze i nie sądzę, że przegrają tutaj z kretesem. Wcale się nie zdziwię jeśli będzie to bardziej wyrównany mecz, niż wskazują na to kursy.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
chemiczny napisał(a):
Słowenia - Polska
Słowenia (+2,5seta)
kurs: 1.83
bukmacher:Bet365

Dzisiaj o wiele trudniejsze spotkanie dla Polaków niż w dniu wczorajszym, Słoweńcy w meczu z Białorusią pokazali, że potrafią rozbić słabszego przeciwnika i może dodać im to skrzydeł w dalszej części turnieju. Polacy również bez problemu wygrali pierwsze spotkanie, ale jednego seta mogli stracić. Bez wątpienia Słoweńcy nie są faworytami tego spotkania, ale uważam że powalczą i nie dadzą tak łatwo się ograć jak drużyna Belgii i już w pierwszym secie powinni toczyć wyrównaną walkę z naszymi zawodnikami. Nie chciałbym zapeszać, ale Słoweńcy mogą być czarnym koniem tego turnieju, przed ME dość dobrze radzili sobie w meczach towarzyskich we wrześniu. Potrafili urwać 4 sety w dwumeczu Brazylii i ograć Serbów czy Francuzów. Co prawda mecze towarzyskie to nie to samo co mecze o stawkę, ale coś ta drużyna potrafi. Dzisiaj drugi raz ich będę widział na żywo i może mnie przekonają do siebie jeszcze bardziej.

już jutro mogą stać się złotym rumakiem turnieju :D

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Słowenia - Włochy
Poniżej 45.5pkt w pierwszym secie
1.83 (Bet365)
Poniżej 46.5pkt w pierwszym secie 1.53 (Bet365)

Na co stać Słoweńców? To pytanie zadaje sobie chyba każdy. Według mnie na dość szybkie lanie od rywala. Sportowo Słoweńcy nie mają czym straszyć. Forma też jest daleka od idealnej. Gasparini mecz mistrzostw zagrał chyba przeciwko Polakom więc nie spodziewam się powtórki z rozrywki. Pogromcy Polaków i tak już zaszli daleko notując jeden z najlepszych wyników w historii i dalej zajść nie powinni. Włosi mają Juantorenę i Zajcewa i na tym powinna się skończyć analiza. Włosi są w "sztosie", jak to pisze jeden z naszych użytkowników więc problemów być nie powinno.

Bułgaria - Francja
Powyżej 44.5pkt w pierwszym secie
1.50 (Bet365)
Powyżej 45.5pkt w pierwszym secie 1.83 (Bet365)

Francuzi mają ciężką drogę, ale kroczą po niej dość pewnie. Rywal w półfinale groźny o czym przekonali się już np. Niemcy. Bułgarzy na własnych halach prezentują się naprawdę dobrze i nie sądzę, że przegrają tutaj z kretesem. Wcale się nie zdziwię jeśli będzie to bardziej wyrównany mecz, niż wskazują na to kursy.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Francja - Słowenia
typ: Francja (-6,5)
kurs: 1.67 <plus>
buk: betcity

Przyszedł czas na finał Mistrzostw z nieoczekiwanym udziałem w nim Słowenii. Od początku Mistrzostw osobiście miałem dwóch faworytów, a byli nimi Polacy i Francuzi i taki miał być finał ale.... Francuzi wydają się nie do ruszenia, nie wydaje mi się żeby limit szczęścia dla Słoweńców się nie wyczerpał. Trójkolorowi już w finale Ligi Światowej pokazali, że potrafią obecnym składem odpowiednio się zmobilizować w najważniejszych meczach. W tym turnieju również dwa razy mieli okazję do podniesienia się z kolan, w pierwszym przypadku w meczu grupowym z Włochami i dzisiaj w półfinale z Bułgarią.Po takich spotkaniach głupio byłoby wypuścić okazję zdobycia Mistrzostwa Europy, bo mecz finałowy ze Słowenią nie można inaczej nazwać niż okazją. Co prawda obydwie drużyny spotkały się przed ME w spotkaniu towarzyskim i Słowenia ograła faworyzowana Francję, ale w tym turnieju już chyba przyszedł czas na słabszy występ. Do tej pory Słoweńcy wykorzystywali swoje atuty i przede wszystkim słabość przeciwników w spotkaniu z nimi. Francuzi są zbyt doświadczeni, żeby dać się ograć moim zdaniem. Obydwa mecze półfinałowe miały być przebieżką dla Francji i Włoch, ale okazało się inaczej dlatego jutro czas na spotkanie gdzie faworyt nie zawiedzie na całej linii. Francuzi mają więcej atutów moim zdaniem i mój handicap punktowy przy wygranej powinien się spokojnie pokryć.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Ostatnio edytowano 18 paź 2015 przez chemiczny, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny
tom.cioBukmacherzy.com

PostNapisane: 18 paź 2015 
Moderator
Moderator

Bułgaria - Włochy 3.00 (Bet365)
Bułgaria +1.5 - Włochy 2.00 (Bet365)

Mecz o 3 miejsce pomiędzy gospodarzami tegorocznych ME. Jedni i drudzy na pewno mieli większe apetyty na sukcesy w tej imprezie, ale boisko brutalnie zweryfikowało możliwości tych zespołów. Bułgarzy byli dosłownie o 2 piłki od finału, a Włosi od samego początku uchodzili za jednego z faworytów turnieju. Bułgarom chyba zwyczajnie zabrakło jaj aby pokonać Francję. W pierwszych dwóch wygranych partiach trójkolorowi nie mieli praktycznie nic do powiedzenia, a w kolejnych ekipa gospodarzy potrafiła odrabiać starty nawet 3-4 punktowe. Mecz był jednak bardzo długi i szczerze mówiąc, boję się o kondycję fizyczną zawodników. Nikołow ma już swoje lata, Aleksiew pod koniec oddychał rękawami. Mam jednak nadzieję na wykrzesanie resztek sił z tego zespołu. Włochom natomiast nie kleiło się zupełnie nic i żeby nie Juantorena mecz skończyłby się w 3 setach. Moim zdaniem wyszło w końcu zmęczenie Azzuri po pucharze świata. Zajcew był cieniem samego siebie, Lanza grał jak zwykły amator. Czy Włosi będą w stanie poprawić na dziś swoją grę aby znowu wejść na dobry poziom? Tego nie wiem, ale sądzę, że gdzieś tam z tyłu głowy może siedzieć porażka ze Słowenią. Nie uważam, że jest to jakaś wybitna peffka, ale spróbować można.

Francja - Słowenia
Słowenia wygra pierwszego seta i przegra mecz
4.50 (Bet365)

Ot tak rekreacyjnie. Co mi się w tym turnieju rzuciło w oczy to długi czas wchodzenia w mecz przez Francuzów. Trójkolorowi mając przed sobą solidnego rywala nie rzucali na kolana w premierowej odsłonie. Jakoś wierzyć mi się nie chce, że teraz coś się zmieni. Słowenia jednak w dobrej formie. Nie sądzę jednak, że jest to drużyna na złoty medal. Powalczyć tutaj Urnaut i spółka może, ale wygrać nie powinna.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Spotkanie: Bułgaria - Włochy
Typ: Bułgaria <minus>
Kurs: 3,0
Bukmacher: Bet365

Trudno wybrać mi faworyta tego spotkania, głównie ze względu na Włochów, bo mam przed oczami dwa ich różne spotkania. Jedno świetne przeciwko Rosji w ćwierćfinale i bardzo słaby poprzedni mecz przeciwko Słowenii. Dużo bardziej solidni na całym turnieju są Bułgarzy. Grają na określonym, wysokim poziomie. Byli bardzo blisko finału, prowadzili 2:0 z Francuzami, i przegrali dopiero na przewagi 3 seta, by ostatecznie przegrać cały mecz. Dla Włochów gra w tym meczu to trochę rozczarowanie, bo liczyli na finał i nawet złoto. Dla Bułgarów to spory sukces, bo mało kto typował ich do pierwszej czwórki, dlatego spodziewam się że to oni wyjdą bardziej naładowani na to spotkanie. Tym bardziej że mecz zostanie rozegrany w Sofii.

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Bułgaria - Włochy 3.00 (Bet365)
Bułgaria +1.5 - Włochy 2.00 (Bet365)

Mecz o 3 miejsce pomiędzy gospodarzami tegorocznych ME. Jedni i drudzy na pewno mieli większe apetyty na sukcesy w tej imprezie, ale boisko brutalnie zweryfikowało możliwości tych zespołów. Bułgarzy byli dosłownie o 2 piłki od finału, a Włosi od samego początku uchodzili za jednego z faworytów turnieju. Bułgarom chyba zwyczajnie zabrakło jaj aby pokonać Francję. W pierwszych dwóch wygranych partiach trójkolorowi nie mieli praktycznie nic do powiedzenia, a w kolejnych ekipa gospodarzy potrafiła odrabiać starty nawet 3-4 punktowe. Mecz był jednak bardzo długi i szczerze mówiąc, boję się o kondycję fizyczną zawodników. Nikołow ma już swoje lata, Aleksiew pod koniec oddychał rękawami. Mam jednak nadzieję na wykrzesanie resztek sił z tego zespołu. Włochom natomiast nie kleiło się zupełnie nic i żeby nie Juantorena mecz skończyłby się w 3 setach. Moim zdaniem wyszło w końcu zmęczenie Azzuri po pucharze świata. Zajcew był cieniem samego siebie, Lanza grał jak zwykły amator. Czy Włosi będą w stanie poprawić na dziś swoją grę aby znowu wejść na dobry poziom? Tego nie wiem, ale sądzę, że gdzieś tam z tyłu głowy może siedzieć porażka ze Słowenią. Nie uważam, że jest to jakaś wybitna peffka, ale spróbować można.

Francja - Słowenia
Słowenia wygra pierwszego seta i przegra mecz
4.50 (Bet365)

Ot tak rekreacyjnie. Co mi się w tym turnieju rzuciło w oczy to długi czas wchodzenia w mecz przez Francuzów. Trójkolorowi mając przed sobą solidnego rywala nie rzucali na kolana w premierowej odsłonie. Jakoś wierzyć mi się nie chce, że teraz coś się zmieni. Słowenia jednak w dobrej formie. Nie sądzę jednak, że jest to drużyna na złoty medal. Powalczyć tutaj Urnaut i spółka może, ale wygrać nie powinna.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]