» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj

Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2015 Bułgaria i Włochy
Autor Wiadomość
PostNapisane: 07 paź 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
Obrazek
Zapraszamy do pisania analiz :!:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Mistrzostwa Europy Mężczyzn 2015 Bułgaria i Włochy
PostNapisane: 09 paź 2015 
Moderator
Moderator

Czechy +2.5 - Holandia 1.53 (Bet365)

Pierwszy mecz tego turnieju i chyba od razu przecenione szanse jednej z drużyn. Czesi w ostatnich latach w mojej ocenie dysponowali całkiem przyzwoitym potencjałem personalnym i uważałem, że wystarczy tam odpowiedni trener aby zacząć osiągać większe sukcesy na arenie międzynarodowej, a nie tylko brać udział w turniejach finałowych. Teraz zdanie mam nieco inne, bo tego potencjału aż takiego tam nie widzę. Z pełną świadomością jednak trzeba sobie powiedzieć, że ekipa naszych południowych sąsiadów to nie są jakieś tam ogórki. Buk chyba nie docenia tej reprezentacji szczególnie na tle Holendrów. Oranje jako drużyna w ostatnich latach sukcesów nie odnosi. Gwiazd światowego formatu też tam nie ma, choć zawodnicy graja w dość solidnych europejskich klubach. Co jednak można nadmienić to to, że te największe gwiazdy mają już ponad 30 lat. To nie jest przykład podobny do reprezentacji Belgii gdzie ciągle widać progres. Tutaj coś się w pewnym momencie zatrzymało i jakoś wierzyć mi się nie chce, że ten poziom wystarczy na pokonanie Czechów 3-0, o ile w ogóle Holendrzy ten mecz wgrają.

Słowenia -2.5 - Białoruś 2.00 (Bet365)

Jakby to ująć... może po prostu - Białoruś nie ma kim ani czym straszyć. Według mnie Słoweńcy są o klasę lepsi, a mając gdzieś tam z tyłu głowy mecze z poważniejszymi rywalami nie powinni mieć problemu aby odprawić rywala z kwitkiem

Słowacja - Serbia
Powyżej 44.5pkt w pierwszym secie
1.72 (Bet365)
Powyżej 45.5pkt w pierwszym secie 2.10 (Bet365)

Serbowie mają to do siebie, że pierwszy mecz w turnieju nie jest wielce wybitny w ich wykonaniu. Atanasijevic i spółka rozkręcają się z meczu na mecz i w tym Słowacy powinni szukać swojej szansy. Nasi południowi sąsiedzi, a przynajmniej niektórzy z nich mieli okazję grać w lidze mistrzów świata, a więc grać z jednymi z najlepszych siatkarzy więc na pewno się nie wystraszą rywala.

Francja - Chorwacja
Poniżej 45.5pkt w pierwszym secie
1.36 (Bet365)
Poniżej 44.5pkt w pierwszym secie 1.57 (Bet365)

Mecz Francja-Kopciuszek. Trójkolorowi są nie tylko faworytami tego meczu, ale także całego turnieju, dlatego też z Chorwatami nie ma co się bawić i spodziewam się szybkiego łomotu.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
slay

Moderator
Moderator

Podziękował: 146
Podziękowano: 839
Polska (-2.5s.) - Belgia @1.90

Polacy to obok Francji faworyci imprezy. Jasne, paru zawodnikow zakonczylo juz kariery po ostatnim sukcesie, ale mistrzostwo swiata wciaz zobowiazuje.
Belgowie to niby nie chlopcy do bicia, bo na ostatnich mistrzostwach zajeli siodme miejsce, no ale kadrowo nie ma nawet porownania. Niby sa Deroo czy van Walle, niby Belgowie to najtrudniejsza przeszkoda w naszej grupie, niby nie trzeba sie jakos szczegolnie mocno sprezac, bo pierwsze miejsce w grupie jest wlasciwie przypisane Polakom, no ale brak presji moze dzialac na korzysc naszej ekipy.
Polacy wyraznie odstaja od reszty stawki w naszej grupie - pokusilbym sie nawet o twierdzenie, ze duzo ciezej bedzie przeciwko Slowencom niz przeciwko Belgom. Roznica poziomow zdecydowana, Polacy raczej nie cierpia na syndrom Serbii, ktora bardzo powoli wchodzi w turnieje, wiec powinna otworzyc turniej zwyciestwem w trzech setach. Wlasciwie to powinna cala grupe wygrac bez straconej partii.

(Snooker 2012/13 11/4; 2011/12: 23/21; 2010/11: 38/24)
(Narciarstwo alpejskie 2012/13 8/7/1; 2011/12: 15/11/1; 2010/11: 35/36/8)
Tenis 2017 14/11 (2016: 29/15; 2015: 61/45; 2014: 88/49; 2013: 58/39; 2012: 101/59; 2011: 82/58)
Krykiet 2017 5/1 (2016: 25/23; 2015: 55/47)

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi slay
Bukmacherzy.comtom.cio

Moderator
Moderator

Bułgaria - Niemcy 1.83 (Bet365)

Najciekawsze spotkanie dzisiaj. Bułgarzy grają u siebie przed żywiołowo reagującą publicznością, która dla rywali może urządzić piekło. No i to może tyle atutów po stronie gospodarzy. Co warto zauważyć to brak w składzie Sokołowa. O tym jak ważny to jest siatkarz chyba nie trzeba mówić zbyt wiele. To lider drużyny, podobnie jak Zajcew u Włochów. Siła na skrzydłach zatem spada diametralnie, bo Aleksiew czy Penczew na dłuższą metę z dobrze zorganizowanym blokiem Niemców mogą mieć problemy. Nasi zachodni sąsiedzi w optymalnym składzie. Na lewym też może być problem w drużynie Heynena, ale atakujący może zrobić różnicę. Nie myślę, że Niemcy podpalą się jakoś szczególnie z powodu atmosfery na hali i ustawią w szeregu rywala już od pierwszej piłki.

Polska - Belgia
1.61 (Bet365)

Idę w tę stronę. 3-0 mi się nie widzi zupełnie. Co jednak skłoniło mnie do tego typu. Mamy za sobą Puchar Świata, w którym to Polacy po frajersku potrafili tracić pierwszego seta z drużynami od siebie zdecydowanie słabszymi. Możliwe, że biało-czerwoni wyciągnęli z tego wnioski i teraz zmiany nastąpią wcześniej. Jednak nasi zawodnicy nie muszą się za bardzo spinać, bo komplet zwycięstw w grupie jest niejako obowiązkiem. Belgowie z roku na rok coraz mocniejsi. Myślę, że w tym meczu się nie podpalą, a w spotkaniu z mistrzami świata wejdą na swój najlepszy możliwy poziom.

Rosja -2.5 - Finlandia 1.72 (Bet365)

Nie oszukujmy się, Rosjanie mają coś do udowodnienia. Bez Tietiuchina musi sobie tutaj radzić Sborna. Wniosek? Normalne ustawienie z Dimą na środku i Michajłowem na prawym skrzydle. U Rosjan na przyjęciu jest potencjał i w końcu musi się on pokazać. Finowie oklepanym składem z podstarzałymi gwiazdami, które najlepsze lata mają za sobą. Nie powinni nawiązać wyrównanej walki. Chyba...

Włochy -2.5 - Estonia 1.33 (Bet365)

Wierzy ktoś w inny wynik?

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

slay napisał(a):
Polska (-2.5s.) - Belgia @1.90

Problemy tylko w drugiej partii, chyba lekka pomoc sedziow, ale skonczylo sie dobrze.

Tenis 2017 14/11 (2016: 29/15; 2015: 61/45; 2014: 88/49; 2013: 58/39; 2012: 101/59; 2011: 82/58)

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Czechy +2.5 - Holandia 1.53 (Bet365)

Pierwszy mecz tego turnieju i chyba od razu przecenione szanse jednej z drużyn. Czesi w ostatnich latach w mojej ocenie dysponowali całkiem przyzwoitym potencjałem personalnym i uważałem, że wystarczy tam odpowiedni trener aby zacząć osiągać większe sukcesy na arenie międzynarodowej, a nie tylko brać udział w turniejach finałowych. Teraz zdanie mam nieco inne, bo tego potencjału aż takiego tam nie widzę. Z pełną świadomością jednak trzeba sobie powiedzieć, że ekipa naszych południowych sąsiadów to nie są jakieś tam ogórki. Buk chyba nie docenia tej reprezentacji szczególnie na tle Holendrów. Oranje jako drużyna w ostatnich latach sukcesów nie odnosi. Gwiazd światowego formatu też tam nie ma, choć zawodnicy graja w dość solidnych europejskich klubach. Co jednak można nadmienić to to, że te największe gwiazdy mają już ponad 30 lat. To nie jest przykład podobny do reprezentacji Belgii gdzie ciągle widać progres. Tutaj coś się w pewnym momencie zatrzymało i jakoś wierzyć mi się nie chce, że ten poziom wystarczy na pokonanie Czechów 3-0, o ile w ogóle Holendrzy ten mecz wgrają.

Słowenia -2.5 - Białoruś 2.00 (Bet365)

Jakby to ująć... może po prostu - Białoruś nie ma kim ani czym straszyć. Według mnie Słoweńcy są o klasę lepsi, a mając gdzieś tam z tyłu głowy mecze z poważniejszymi rywalami nie powinni mieć problemu aby odprawić rywala z kwitkiem

Słowacja - Serbia
1.72 (Bet365)

Serbowie mają to do siebie, że pierwszy mecz w turnieju nie jest wielce wybitny w ich wykonaniu. Atanasijevic i spółka rozkręcają się z meczu na mecz i w tym Słowacy powinni szukać swojej szansy. Nasi południowi sąsiedzi, a przynajmniej niektórzy z nich mieli okazję grać w lidze mistrzów świata, a więc grać z jednymi z najlepszych siatkarzy więc na pewno się nie wystraszą rywala.

Francja - Chorwacja
Poniżej 45.5pkt w pierwszym secie
1.36 (Bet365)
Poniżej 44.5pkt w pierwszym secie 1.57 (Bet365)

Mecz Francja-Kopciuszek. Trójkolorowi są nie tylko faworytami tego meczu, ale także całego turnieju, dlatego też z Chorwatami nie ma co się bawić i spodziewam się szybkiego łomotu.

tom.cio napisał(a):
Bułgaria - Niemcy 1.83 (Bet365)

Najciekawsze spotkanie dzisiaj. Bułgarzy grają u siebie przed żywiołowo reagującą publicznością, która dla rywali może urządzić piekło. No i to może tyle atutów po stronie gospodarzy. Co warto zauważyć to brak w składzie Sokołowa. O tym jak ważny to jest siatkarz chyba nie trzeba mówić zbyt wiele. To lider drużyny, podobnie jak Zajcew u Włochów. Siła na skrzydłach zatem spada diametralnie, bo Aleksiew czy Penczew na dłuższą metę z dobrze zorganizowanym blokiem Niemców mogą mieć problemy. Nasi zachodni sąsiedzi w optymalnym składzie. Na lewym też może być problem w drużynie Heynena, ale atakujący może zrobić różnicę. Nie myślę, że Niemcy podpalą się jakoś szczególnie z powodu atmosfery na hali i ustawią w szeregu rywala już od pierwszej piłki.

Polska - Belgia
1.61 (Bet365)

Idę w tę stronę. 3-0 mi się nie widzi zupełnie. Co jednak skłoniło mnie do tego typu. Mamy za sobą Puchar Świata, w którym to Polacy po frajersku potrafili tracić pierwszego seta z drużynami od siebie zdecydowanie słabszymi. Możliwe, że biało-czerwoni wyciągnęli z tego wnioski i teraz zmiany nastąpią wcześniej. Jednak nasi zawodnicy nie muszą się za bardzo spinać, bo komplet zwycięstw w grupie jest niejako obowiązkiem. Belgowie z roku na rok coraz mocniejsi. Myślę, że w tym meczu się nie podpalą, a w spotkaniu z mistrzami świata wejdą na swój najlepszy możliwy poziom.

Rosja -2.5 - Finlandia 1.72 (Bet365)

Nie oszukujmy się, Rosjanie mają coś do udowodnienia. Bez Tietiuchina musi sobie tutaj radzić Sborna. Wniosek? Normalne ustawienie z Dimą na środku i Michajłowem na prawym skrzydle. U Rosjan na przyjęciu jest potencjał i w końcu musi się on pokazać. Finowie oklepanym składem z podstarzałymi gwiazdami, które najlepsze lata mają za sobą. Nie powinni nawiązać wyrównanej walki. Chyba...

Włochy -2.5 - Estonia 1.33 (Bet365)

Wierzy ktoś w inny wynik?

PostNapisane: 10 paź 2015 
Moderator
Moderator

Finlandia +2.5 - Serbia 1.72 (Bet365)

Spróbujemy takie rozwiązanie. Wczoraj Serbowie męczyli się niesamowicie ze swoimi rywalami i w pewnym momencie poziom meczu spadł na żenująco niski poziom. Niezły poziom prezentował tylko Atanasijevic i to właściwie on załatwił sprawę wygranej. Podobna sytuacja miała miejsce w meczu Finów, gdzie z Rosjanami walczył tylko Ojansivu. Obie drużyny mają zatem swoje problemy. Forma ich jest według mnie niezbyt przekonująca i falująca. Stąd też myślę, że ekipa z Finlandii będzie w stanie wygrać co najmniej jednego seta.

Belgia - Białoruś +2.5 2.20 (Bet365)

Wczoraj to co pokazali Belgowie w meczu z Polakami to jeden wielki śmiech na sali i brak szacunku dla niewielkiej grupy kibiców, którzy przyszli na mecz. Tak wielkie problemy z przyjęciem zupełnie prostych zagrywek nie zdarzają się często na amatorskim poziomie. Belgowie pokazali się z żenującej strony dokładając do tego niesamowitą ilość błędów własnych. Polska nie grała poezji, ale pogrom 3-0 oddaje wszystko to co działo się na parkiecie. Teraz tak słabej postawy tego zespołu się nie spodziewam, bo i poprzeczka wisieć będzie znacznie niżej. Białorusini są jedną z słabszych drużyn w stawce. Faworytem tej potyczki na pewno nie są, ale na tym turnieju na pewno chcą się pokazać z dobrej strony. Wczoraj nie wyglądało to tragicznie, więc może i dziś powalczą.

Holandia - Niemcy
1.44
Powyżej 45.5pkt w pierwszym secie 1.72

"Halo? Zastałem Niemców?" Tyle na temat naszych zachodnich sąsiadów można powiedzieć w odniesieniu do meczu z Bułgarami. Niemcy chyba nie dojechali na czas na turniej i już stoją pod ścianą. Po tym co działo się wczoraj na win Grozera i spółki nie jestem w stanie zaryzykować, ale mam nadzieje na poprawe gry tego zespołu. Oranje coś tam trochę grają więc wyrównany meczyk wcale mnie nie zdziwi.

Francja - Estonia
Poniżej 132.5pkt w meczu
1.80 (Bet365)

Na pierwszy rzut oka to chyba dla mnie pick of the day. Trójkolorowi są zdecydowanym faworytem i 3-0 jest jak dla mnie oczywiste. Kwestia tego jak to się będzie kończyć w każdym z setów, ale wczoraj lekkie zlekceważenie Chorwacji mogło skutkować przegranym setem. Teraz nie spodziewam się takiego obrotu sprawy.

Ekspert : NBA
Ekspert : NBA

Podziękował: 1918
Podziękowano: 2898
Francja-Estonia. Francja ponizej 75.5
ako:1.53

Wczoraj Francuzi pokonali 3:0 Chorwatow. Zwyciestwo mozna powiedziec gladkie, ale set otwierajacy spotkanie zakonczyl sie wygrana trojkolorowych 26:24. Nie wiem cxy to zlekcewarzenie rywala czy problem ze zlapaniem odpowiedniego rytmu, ale dzis taka historia miejsca miec nie moze. Pozostale dwa sety wygrane do 14 i 22.
Estonia wczoraj tez w jednym z setow postraszyla Italie (26:24 w drugim secie), ale pierwszy i trzeci set to juz spokojne wygrane Wlochow do 19 i 15. Francje i Estonie dzieli przepasc. W kazdym elemencie reprezentacja Francji ma przewage. Nie sadze aby zlekcewazyli Estonczykow, bo jutro spotkanie z Wlochami. Turniej sie zaczyna wiec trzeba oszczeddzac sily. Jak dla mnie szybkie 3:0.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Słowacja - Rosja
Powyżej 43.5pkt w pierwszym secie
1.50 (Bet365)
Powyżej 44.5pkt w pierwszym secie 1.72 (Bet365)

W tym meczu postanowiłem poszukać punktów. Rosjanie dalej mają pewne problemy, ale grupę mają taką, że wstyd byłoby nie awansować dalej. Sborna jest jednak daleka od swojej najlepszej dyspozycji. Alekno nie miał zbyt wiele czasu na uporządkowanie tego zespołu i efekty tego widać w każdym meczu. Nawet wczoraj mimo zwycięstwa 3-0 gra nie była jakaś powalająca. Słowacy mają paru niezłych grajków, którzy zapewniają solidny poziom. pogromu się nie spodziewam, a proponowane linie są całkiem przyzwoite

Bułgaria - Czechy
1.53 (Bet365)
Powyżej 44.5pkt w pierwszym secie 1.83 (Bet365)

Tutaj jakoś wielkiej pewności nie mam, że to będzie wyrównany mecz. Bułgarzy zdaje się, że zdążyli z formą na ten turniej. Ciężko jednak to wyrokować po jednym meczu tak na 100%, bo wczoraj Niemcy wcale nie wyszli na mecz. Czesi wyglądali lepiej niż przeciętnie więc może coś tam powalczą z gospodarzami

Słowenia +2.5 - Polska 1.83 (Bet365)

To nie będzie dla Polaków łatwy mecz. Jeśli biało-czerwoni zaprezentują taką samą siatkówkę jak wczoraj to Słoweńcy powinni wygrać co najmniej seta. Polacy popełniali mnóstwo błędów. Do tego wychodzi znowu brak drugiego klasowego atakującego. Ze Słoweńcami grało nam się niełatwo. Ostatnie mecze jakie pamiętam pomiędzy tymi drużynami to turniej w Polsce i później rewanż na terenie rywala. W obu tych przypadkach mimo pozytywnych wyników dla naszej kadry, nie można powiedzieć, że były to zwycięstwa miłe, łatwe i przyjemne. Tutaj może być podobnie.

Chorwacja - Włochy -2.5 1.40 (Bet365)

Sprawdźmy jeszcze raz skuteczność Włochów do wygrywania 3-0 z ogórkami.

Chorwacja-Włóchy

Ten mecz pomiędzy Chorwacją a Włochami ma tylko jednego faworyta czyli włochów. Włosi w pierwszym spotkaniu ograli gładko Estonię 3:0 natomiast Chorwacją przegrała pierwsze spotkanie z Francją takim samym stosunkiem setów czyli 3:0 . Włosi to 2 drużyna niedawno zakończonego pucharu świata. Włosi mają naprawdę bardzo mocną ekipę do tego wraz z Bułgarią są w spół gospodarzami turnieju i są faworytami do tytułu mistrza starego kontynentu. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo Włochów wynikiem 3:0.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Słowenia - Polska
Słowenia (+2,5seta)
kurs: 1.83
bukmacher:Bet365

Dzisiaj o wiele trudniejsze spotkanie dla Polaków niż w dniu wczorajszym, Słoweńcy w meczu z Białorusią pokazali, że potrafią rozbić słabszego przeciwnika i może dodać im to skrzydeł w dalszej części turnieju. Polacy również bez problemu wygrali pierwsze spotkanie, ale jednego seta mogli stracić. Bez wątpienia Słoweńcy nie są faworytami tego spotkania, ale uważam że powalczą i nie dadzą tak łatwo się ograć jak drużyna Belgii i już w pierwszym secie powinni toczyć wyrównaną walkę z naszymi zawodnikami. Nie chciałbym zapeszać, ale Słoweńcy mogą być czarnym koniem tego turnieju, przed ME dość dobrze radzili sobie w meczach towarzyskich we wrześniu. Potrafili urwać 4 sety w dwumeczu Brazylii i ograć Serbów czy Francuzów. Co prawda mecze towarzyskie to nie to samo co mecze o stawkę, ale coś ta drużyna potrafi. Dzisiaj drugi raz ich będę widział na żywo i może mnie przekonają do siebie jeszcze bardziej.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny
Bukmacherzy.comtom.cio

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Finlandia +2.5 - Serbia 1.72 (Bet365)

Spróbujemy takie rozwiązanie. Wczoraj Serbowie męczyli się niesamowicie ze swoimi rywalami i w pewnym momencie poziom meczu spadł na żenująco niski poziom. Niezły poziom prezentował tylko Atanasijevic i to właściwie on załatwił sprawę wygranej. Podobna sytuacja miała miejsce w meczu Finów, gdzie z Rosjanami walczył tylko Ojansivu. Obie drużyny mają zatem swoje problemy. Forma ich jest według mnie niezbyt przekonująca i falująca. Stąd też myślę, że ekipa z Finlandii będzie w stanie wygrać co najmniej jednego seta.

Belgia - Białoruś +2.5 2.20 (Bet365)

Wczoraj to co pokazali Belgowie w meczu z Polakami to jeden wielki śmiech na sali i brak szacunku dla niewielkiej grupy kibiców, którzy przyszli na mecz. Tak wielkie problemy z przyjęciem zupełnie prostych zagrywek nie zdarzają się często na amatorskim poziomie. Belgowie pokazali się z żenującej strony dokładając do tego niesamowitą ilość błędów własnych. Polska nie grała poezji, ale pogrom 3-0 oddaje wszystko to co działo się na parkiecie. Teraz tak słabej postawy tego zespołu się nie spodziewam, bo i poprzeczka wisieć będzie znacznie niżej. Białorusini są jedną z słabszych drużyn w stawce. Faworytem tej potyczki na pewno nie są, ale na tym turnieju na pewno chcą się pokazać z dobrej strony. Wczoraj nie wyglądało to tragicznie, więc może i dziś powalczą.

Holandia - Niemcy
1.44
Powyżej 45.5pkt w pierwszym secie 1.72

"Halo? Zastałem Niemców?" Tyle na temat naszych zachodnich sąsiadów można powiedzieć w odniesieniu do meczu z Bułgarami. Niemcy chyba nie dojechali na czas na turniej i już stoją pod ścianą. Po tym co działo się wczoraj na win Grozera i spółki nie jestem w stanie zaryzykować, ale mam nadzieje na poprawe gry tego zespołu. Oranje coś tam trochę grają więc wyrównany meczyk wcale mnie nie zdziwi.

Francja - Estonia
Poniżej 132.5pkt w meczu
1.80 (Bet365)

Na pierwszy rzut oka to chyba dla mnie pick of the day. Trójkolorowi są zdecydowanym faworytem i 3-0 jest jak dla mnie oczywiste. Kwestia tego jak to się będzie kończyć w każdym z setów, ale wczoraj lekkie zlekceważenie Chorwacji mogło skutkować przegranym setem. Teraz nie spodziewam się takiego obrotu sprawy.

tom.cio napisał(a):
Słowacja - Rosja
1.50 (Bet365)
Powyżej 44.5pkt w pierwszym secie 1.72 (Bet365)

W tym meczu postanowiłem poszukać punktów. Rosjanie dalej mają pewne problemy, ale grupę mają taką, że wstyd byłoby nie awansować dalej. Sborna jest jednak daleka od swojej najlepszej dyspozycji. Alekno nie miał zbyt wiele czasu na uporządkowanie tego zespołu i efekty tego widać w każdym meczu. Nawet wczoraj mimo zwycięstwa 3-0 gra nie była jakaś powalająca. Słowacy mają paru niezłych grajków, którzy zapewniają solidny poziom. pogromu się nie spodziewam, a proponowane linie są całkiem przyzwoite

Bułgaria - Czechy
1.53 (Bet365)
Powyżej 44.5pkt w pierwszym secie 1.83 (Bet365)

Tutaj jakoś wielkiej pewności nie mam, że to będzie wyrównany mecz. Bułgarzy zdaje się, że zdążyli z formą na ten turniej. Ciężko jednak to wyrokować po jednym meczu tak na 100%, bo wczoraj Niemcy wcale nie wyszli na mecz. Czesi wyglądali lepiej niż przeciętnie więc może coś tam powalczą z gospodarzami

Słowenia +2.5 - Polska 1.83 (Bet365)

To nie będzie dla Polaków łatwy mecz. Jeśli biało-czerwoni zaprezentują taką samą siatkówkę jak wczoraj to Słoweńcy powinni wygrać co najmniej seta. Polacy popełniali mnóstwo błędów. Do tego wychodzi znowu brak drugiego klasowego atakującego. Ze Słoweńcami grało nam się niełatwo. Ostatnie mecze jakie pamiętam pomiędzy tymi drużynami to turniej w Polsce i później rewanż na terenie rywala. W obu tych przypadkach mimo pozytywnych wyników dla naszej kadry, nie można powiedzieć, że były to zwycięstwa miłe, łatwe i przyjemne. Tutaj może być podobnie.

Chorwacja - Włochy -2.5 1.40 (Bet365)

Sprawdźmy jeszcze raz skuteczność Włochów do wygrywania 3-0 z ogórkami.

PostNapisane: 11 paź 2015 
Moderator
Moderator

Niemcy - Czechy @8.50
Niemcy - Czechy (+1.5s.) @4.00
Niemcy - Czechy (+2.5s.) @1.99

No bez przesady. Niemcy dostali lomot od Bulgarow i od Holendrow. Czesi urwali dwa sety tym pierwszym i seta tym drugim. Oczywiscie teoretycznie siatkarsko duzo lepsi sa nasi zachodni sasiedzi, no ale teoria jakos niespecjalnie przeklada sie w tegorocznych mistrzostwach na praktyke.
Dla obu zespolow to mecz o awans do kolejnego etapu zawodow, takze mozna spodziewac sie gry na 200%. Tyle ze Niemcy... nie zachwycaja. I to najdelikatniejsze z mozliwych okreslen. Bezradni z Bulgaria, bardzo niepewni z Holandia, ciezko mi sobie wyobrazic, zeby po dwoch tak slabych spotkaniach nagle mieli rozwalkowac na parkiecie grajacych zaskakujaco dobrze Czechow. Ba, ja wcale nie jestem przekonany, czy Niemcy w ogole to spotkanie wygraja! Jak dla mnie +2.5 seta dla Czechow to najbardziej oczywisty pick na dzisiejsza serie gier.

PostNapisane: 11 paź 2015 
Moderator
Moderator

slay napisał(a):
Niemcy - Czechy @8.50
Niemcy - Czechy (+1.5s.) @4.00
Niemcy - Czechy (+2.5s.) @1.99

PostNapisane: 13 paź 2015 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 0
Podziękowano: 134
Siatkówska
Holandia-Słowenia <minus>
typ:1
1.57 Bet365

W jednych z spotkań o cwiercfinał ME w siatkówce męzczyzn spotkają się dwa zespoły podobnie do Ciebie czyli Holandia i Słowenia. Oba te zespoły mają kilku znakomitych graczy ale nie mają całego składu wyrównanego. Je uważam ze bardziej wyrówniany skład ma Holandia. Holandia na tym turnieju gra bardzo dobrze, wygrała z Czechami, Niemcami i uległa 2:3 z Bułgarią. Patrząć na statystyki Holendrzy plasują się wysoką , liderfem reprezentacji Holenderskiej jest Dick Kooy ale Van Dijk jak i Rauwerdink potrafią wziąć na siebie cięzar gry. Do tego dochodzy jeden z najlepszych blokujących na świecie Johannes Bontje. Jedyną bolączką Holendrów jest przyjęcie,.
Słoweńcy fazy grupowej nie mogą zaliczyć do udanej wygrali tylko z słabiutką Białorusiąm i ulegli Polską i Belgią. U Słowenców są dwie "gwiazdy" Cebulj i Gasparini jednak mecz z Belgi≤ą pokazał ze nawet na przeciętniego rywala gra dwoma zawodnikami nie wystarcza. Patrząć na całe składy, fazę grupową wydaję mi sie ze Holandia ten mecz wygra bardzo łatwo.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]