» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
  Drukuj

Mistrzostwa Europy Kobiet 2015 Belgia i Holandia
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 wrz 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
Obrazek

Zapraszamy do pisania analiz :!:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Mistrzostwa Europy Kobiet 2015 Belgia i Holandia
PostNapisane: 26 wrz 2015 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 0
Podziękowano: 134
Dyscyplina Siatkówka kobiet, ME
Data: 26.09.2015. godz. 15;00
Spotkanie: Bułgaria(+1.5)-Rosja
Typ: 2 <plus>
Kurs: 1.45
Bukmacher: Unibet

Rozpoczynających się dziś ME dojdzie do kilku ciekawych pojedynków, najciekawszym pojedynkiem jest mecz Bułgaria-Rosja. Bułgarki to zawodniczki którę na poprzednich imprezach prezentowali się dobrze, Rosji nie trzeba przedstawiać. Kadra Bułgarii na ten turniej to: Nikolova,Dimitrova,Kitipova,Rabadzhieva,Koeva,Yaneva,Barakova,Ruseva,Filipova,Chausheva,Vasileva,Nikolova,Todorova,Stoyanova.
W tym sezonie Bułgarki zagrały 18 spotkań, wygrywająć 8, jednak nie w każdym turnieju grali pierwszym składem. Gdybym miał podać drugi zespół na pozomie Bułgarek to chyba bym się zdecydował na Polki.
Rosjanki to natomiast obok Włoszek i Serbek głównie faworytki turnieju. Do turnieju przystępują w najsilniejszym składzię na tę chwilę, i na pewno są zmobilizowanie po nieudanym Pucharze Świata.
Do tej pory Bułgaria na dużych imprezach z Rosją nie wygrała, a maksymalnie ugrywała jedniego seta, myślę ze dziś będzie podobnie i Rosja wygra 3:0 lub 3:1.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi zur555 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 26 wrz 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Turcja - Azerbejdżan
typ :Azerbejdżan (+2,5seta)
kurs:2.33 <minus>
Pinnacle

Czas zainaugurować typowanie rozpoczętych dzisiaj w Belgii i Holandii Mistrzostw Europy kobiet. Na pierwszy ogień wybrałem spotkanie gdzie wydaje mi się, że bukmacherzy stawiają ekipę Turczynek w zbyt dużej roli faworyta. Niewątpliwie Turczynki są lepszą drużyną w kobiecej siatkówce i bliżej im do walki o najwyższe laury w tym turnieju, ale siatkarki z Azerbejdżanu uważam za zespół, który jest w stanie powalczyć w tym spotkaniu i to nie tylko o ugranie jednego seta. Jeszcze tak niedawno na European Games który wygrały właśnie Turczynki zespoły spotkały się ze sobą dwa razy praktycznie w tych samych składach w jakich dzisiaj się zaprezentują i po pierwszej wygranej Turcji 3:0 to w półfinale Azerki już pokazały, że potrafią powalczyć ze swoimi rywalkami przegrywając dopiero po tiebreaku jak się później okazało ze zwyciężczyniami całego turnieju. Myślę, ze pierwsze spotkanie nie będzie tak jednostronne i Azerbejdżan zdobędzie co najmniej jednego seta.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

PostNapisane: 27 wrz 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 146
Podziękowano: 839
Slowenia - Wlochy under 134.5 @1.42

Slowenki juz przeciwko gospodyniom pokazaly, ze nie beda sie tu liczyc. Porazki do 12 i 14 w pierwszych dwoch setach, w trzecim niby wyrownana walka, bo do 22, ale tak na dobra sprawe Oranje kontrolowaly mecz od poczatku do konca. Sklad Slowenek mlody, mamy tu nawet zawodniczki z rocznika '97, a malo ktora siatkarka przekroczyla 25 lat.
Wloszki oczywiscie tez juz bez paru gwiazd, ale trzon kadry wciaz mocny - Lo Bianco, Bosetti, Arrighetti czy Del Core. Niby Polki urwaly im seta, no ale gdzie Polki, a gdzie Slowenki.
Przed dwoma laty spokojne 3-0 dla Wloszek (13, 17, 14), choc Igrzyska Srodziemnomorskie to impreza znacznie nizszej rangi. Tutaj, na mistrzostwach Europy, powinno byc rownie latwo. Ciezko sie spodziewac, zeby Slowenki w kazdym secie zdobywaly po 20 punktow - raczej bedziemy swiadkami podobnego scenariusza co wczoraj i ciezkiego lania w dwoch pierwszych partiach.

(Snooker 2012/13 11/4; 2011/12: 23/21; 2010/11: 38/24)
(Narciarstwo alpejskie 2012/13 8/7/1; 2011/12: 15/11/1; 2010/11: 35/36/8)
Tenis 2017 14/11 (2016: 29/15; 2015: 61/45; 2014: 88/49; 2013: 58/39; 2012: 101/59; 2011: 82/58)
Krykiet 2017 5/1 (2016: 25/23; 2015: 55/47)

PostNapisane: 30 wrz 2015 
Moderator
Moderator

Białoruś - Polska 3.20 (sportingbet)

Z dziołszkami to tak jest, że każdy wynik jest możliwy. Co jednak mi w tym meczu pasuje to presja pod jaką grać będą nasze dziewczyny. Czytałem trochę o sytuacji przed tym meczem i dziwnym trafem w polskiej ekipie panuje przesadna pewność siebie i spokój o wynik. Nie wiem skąd ten optymizm w naszej kadrze z paru względów:
1. Kadra kobiet od lat stacza się po równi pochyłej
2. Nawrocki to nie trener. Może miał wizję odbudowy zespołu, ale nie umie tego zrealizować, bo jest po prostu za cienki w uszach. Nie ma on jakiegoś szczególnego poważania u zawodniczek. Do tego jego prowadzenie spotkań jest po prostu żenujące. Myślę, że ja czy inna osoba chętna poprowadzić polską kadrę osiągałaby podobne wyniki. Nawrocki to mistrz destrukcji, a nie budowniczy. PZPS strzeliło sobie w i tak już ranne kolano.
3. Potencjał siatkarski tego zespołu jest po prostu beznadziejny. Nie ma kim straszyć nawet światowych średniaków.
Białoruś miała trudną grupę i o dziwo - wyszła z niej. Dla mnie to mała niespodzianka, bo na papierze to zdecydowanie najsłabsza tamtej grupy. To taki mały czarny koń turnieju, który wcale się nie podpala osiągniętym wynikiem. Białorusinki w ostatnich latach były sparingpartnerkami naszego zespołu, nawet przed ME odbywały się podobno mecze towarzyskie między tymi ekipami i Polki wychodziły z nich zwycięsko. Forma Polek jest jednak daleka od ideału i nadszedł czas przełamać pewną niemoc związaną z brakiem wygranych nad Złotkami. Jakoś wierzyć mi się nie chce, że biało-czerwone zanotują przebłysk dyspozycji taki jak np w pojedynczych wygranych setach z Holandią czy Włochami. Skoro nawet w ostatnim spotkaniu z bardzo przeciętną drużyną gra siatkarek Nawrockiego wyglądała na totalną amatorszczyznę to ja nie mam pytań...

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Białoruś - Polska 3.20 (sportingbet)

Z dziołszkami to tak jest, że każdy wynik jest możliwy. Co jednak mi w tym meczu pasuje to presja pod jaką grać będą nasze dziewczyny. Czytałem trochę o sytuacji przed tym meczem i dziwnym trafem w polskiej ekipie panuje przesadna pewność siebie i spokój o wynik. Nie wiem skąd ten optymizm w naszej kadrze z paru względów:
1. Kadra kobiet od lat stacza się po równi pochyłej
2. Nawrocki to nie trener. Może miał wizję odbudowy zespołu, ale nie umie tego zrealizować, bo jest po prostu za cienki w uszach. Nie ma on jakiegoś szczególnego poważania u zawodniczek. Do tego jego prowadzenie spotkań jest po prostu żenujące. Myślę, że ja czy inna osoba chętna poprowadzić polską kadrę osiągałaby podobne wyniki. Nawrocki to mistrz destrukcji, a nie budowniczy. PZPS strzeliło sobie w i tak już ranne kolano.
3. Potencjał siatkarski tego zespołu jest po prostu beznadziejny. Nie ma kim straszyć nawet światowych średniaków.
Białoruś miała trudną grupę i o dziwo - wyszła z niej. Dla mnie to mała niespodzianka, bo na papierze to zdecydowanie najsłabsza tamtej grupy. To taki mały czarny koń turnieju, który wcale się nie podpala osiągniętym wynikiem. Białorusinki w ostatnich latach były sparingpartnerkami naszego zespołu, nawet przed ME odbywały się podobno mecze towarzyskie między tymi ekipami i Polki wychodziły z nich zwycięsko. Forma Polek jest jednak daleka od ideału i nadszedł czas przełamać pewną niemoc związaną z brakiem wygranych nad Złotkami. Jakoś wierzyć mi się nie chce, że biało-czerwone zanotują przebłysk dyspozycji taki jak np w pojedynczych wygranych setach z Holandią czy Włochami. Skoro nawet w ostatnim spotkaniu z bardzo przeciętną drużyną gra siatkarek Nawrockiego wyglądała na totalną amatorszczyznę to ja nie mam pytań...

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Holandia - Polska
typ: Holandia(-13,5)
kurs: 1.6 <plus>
bukmacher: betcity

Ćwierćfinałowe spotkanie siatkarek pomiędzy Holandią i Polską. Moim zdaniem na jutro zdecydowany typ dnia i raczej Polki nie są w stanie niczym postraszyć swoich rywalek. Już w pierwszym spotkaniu grupowym za wyjątkiem jednego przegranego seta po prostu zmiotły nasze rodaczki wygrywając 3:1 i w wygranych setach do 15,11 i 18. Później potwierdziły swoje bardzo wysokie aspiracje, żeby na własnym terenie powalczyć o wygranie Mistrzostw gromiąc Włoszki 3:0 w setach do 15,18 i 22 i wygrywając grupę. Holenderki miały przerwę w grze kiedy Polki musiały walczyć o awans do ćwierćfinału z Białorusią co jest kolejnym atutem po stronie "pomarańczowych", bo przystąpią do tego spotkania na większej świeżości. Co tu dużo pisać, Holenderki po prostu co najmniej klasę lepsze od naszych zawodniczek co udowodniły nie tylko już w tym turnieju, ale również w sierpniowym finale WGP gdzie ograły Polki gładko 3:0.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Ostatnio edytowano 01 paź 2015 przez chemiczny, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny
tom.cioBukmacherzy.com

PostNapisane: 01 paź 2015 
Moderator
Moderator

Holandia -2.5 - Polska 1.61 (Bet365)
Poniżej 43.5pkt w pierwszym secie 2.10 (Bet365)

Normalnie śmieszą mnie argumenty ekspertów jednej z telewizji, że Holandia gra u siebie to będzie pod presją wyniku. Moim zdaniem Oranje mają najłatwiejszego przeciwnika jakiego można było trafić. Myślę, że to jest mecz nie z tej kategorii gdzie zastanawiamy się kto wygra, w tym przypadku zastanawiamy się jak wysoko wygra jedna z drużyn. Polki prawdopodobnie bez Barańskiej i w jej miejsce zapewne zagra Kaczorowska. Ewentualnie zostanie zmienione ustawienie i na lewym zagra Skowrońska. Jakiego ustawienia nie wybierze Nawrocki, robi się zwyczajna strzelnica. Gospodynie mają nieporównywalnie lepszą zagrywkę i nasze przyjmujące nie będą sobie w stanie z nią poradzić co już w tym turnieju widzieliśmy. Sądzę, że Holenderki zameldują się w 1/2 finału po szybkim zwycięstwie nad naszą reprezentacją.

PostNapisane: 01 paź 2015 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Holandia -2.5 - Polska 1.61 (Bet365)
Poniżej 43.5pkt w pierwszym secie 2.10 (Bet365)

Normalnie śmieszą mnie argumenty ekspertów jednej z telewizji, że Holandia gra u siebie to będzie pod presją wyniku. Moim zdaniem Oranje mają najłatwiejszego przeciwnika jakiego można było trafić. Myślę, że to jest mecz nie z tej kategorii gdzie zastanawiamy się kto wygra, w tym przypadku zastanawiamy się jak wysoko wygra jedna z drużyn. Polki prawdopodobnie bez Barańskiej i w jej miejsce zapewne zagra Kaczorowska. Ewentualnie zostanie zmienione ustawienie i na lewym zagra Skowrońska. Jakiego ustawienia nie wybierze Nawrocki, robi się zwyczajna strzelnica. Gospodynie mają nieporównywalnie lepszą zagrywkę i nasze przyjmujące nie będą sobie w stanie z nią poradzić co już w tym turnieju widzieliśmy. Sądzę, że Holenderki zameldują się w 1/2 finału po szybkim zwycięstwie nad naszą reprezentacją.

PostNapisane: 03 paź 2015 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Siatkówka, ME
Holandia-Turcja
Typ.1 <plus>
1.53 Bet365

W pierwszym meczu półfinałowym zmierzy się Turcja z Holandią czyli dwie ekipy Europejskie którę przed tym turniejem nie zaliczały sie do głównych faworytów imprezy ale mówiono ze własne taki półfinał jest bardzo realny. Faworytem tego spotkania są Holenderki którę w wszystkich dotychczasowych spotkaniach pokazali super ułożoną siatkówkę i tylko Polką udało sie urwać w sumie dwa sety. Siłą Holenderskiej drużyny jest to ze wszystkie zawodniczki stanowią o silę a nie ma tak ze 80% piłek idzie do jedniej. Nawet cięzko mi wskazać najlepszą zawodniczke Holandii na tym turnieju, gdyż cała pierwsza 7 gra równo.
Całkowicie inaczej sytuacja wygląda wsród Turczynek gdzie zdecydowaną liderka jest Ozsoy a gdy w ćwiercfinale miałą słabszy dzien to gra turczynek nie wyglądała za dobrze.
Podsumowująć: Faworytem jest Holandia gdyż nawet jak jakaś zawodniczka będzie miała słabszy dzień to ktoś inny weznie cięzar gry na siebie, w turcji jak Ozsoy zagra tak jak z Niemkami to myślę ze mecz szybko się skończy na korzyć Holenderek.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi zur555
tom.cioBukmacherzy.com

PostNapisane: 04 paź 2015 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Siatkówka
Turcja-Serbia
typ:2 <plus>
1.45 Oddsring

W meczu o 3 miejsce reprezentacja Turcji zmierzy sie z Serbkami według mnei murowanymi faworytkami są Serbki. O Turczynkach wiele napisałem przed meczem z Holandią i to się sprawdziło.Ozsoy miała słabszy dzień to Turczynki nie miały żadnych argumentów na Holenderki. Podobnie zapewnie będzię i dziś. Ale dzis to nawet Ozsoy w rewelacyjnej formie nie powinna wystarczyć na Serbki. Serbki to w tej chwili obok Rosjanek i Amerykanek najlepsza ekipa na świecie, tu widać małe zmęczenie po PŚ ale myślę ze na dzisiejszy mecz sie zmobilizują. Najlepszą zawodniczka Serbek na tym turnieju jest niespodzewanie Boskovic. Ale podobnie jak wczoraj o Holandii tak dziś mogę napisac o Serbkach. Nawet jak taka Bośkovic będzie miała słabszy dzień to ma zmienniczki na bardzo wysokim pozomie. Tego nie ma w Turcji co pokazał m.in. wczorajszy mecz. Zaryzykuje stwierdzenie ze gdyby Polska znalazła się w takiej grupie jak Turczynki to moglibyśmy Polki oglądać w strefie medalowej, a to tylko świadczy o tym jak nisko oceniam formę Turczynek.
Podsumowująć: stawiam na szybki mecz dla Serbek.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi zur555
tom.cioBukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]