» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj

Re: Puchar Świata 2015 K/M
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 wrz 2015 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 75
Podziękowano: 564
Siatkówka
Japonia -Rosja
Typ: Japonia +14.5 <plus>
Kurs: 1.62
betcity

tom.cio już zagrał "gołe" zwycięstwo skośnych po smakowitym kursie 4.o ... ja pozostane
przy dodatnim handikapie i wejde w to zdecydowanie mocniej. W dzisiejszym meczu z Polakami
widać było, że drużynie Japonii chce się grać i będzie walczyć do końca. Gospodarzom nie wypada
odpuszczać spotkań, to nie jest w ich mentalności. Dokładnie odwrotnie jest z ekipą rosyjską,
dwie ostatnie gładkie porażki po 3-0 z Włochami i USA, kończące spotkanie do "odhaczenie" ,
dla mnie myślami już są w podróży do domu ...

<4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi janielski
PilarussPilsnerBukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
USA - Argentyna 6.00 (Bet365)
USA - Argentyna +2.5 1.66 (Bet365)

Ponownie w szaleństwie jest metoda. Nie wiem jak Wy droga społeczności, ale ja w szeregach USA widzę okropne zmęczenie tym turniejem. Nawet dziś w meczu z Rosją ekipa z Ameryki nie grała na świeżości. Dyspozycja zawodników była daleka od ideału. Russelowi posypało się przyjęcie i dziś i wczoraj. Jedynie w ataku amerykanie trzymają jakość. Brak zmienników jest niezwykle widoczny i w tak kluczowym meczu może odbić się negatywnie. Zagrywką USA też nie działa już takich szkód jak na początku turnieju. Nie wiem dlaczego Argentyńczycy są tutaj skazani na pożarcie. Conte i spółka nieźle sobie radzą w tym turnieju i stawiają czoła najsilniejszym rywalom walcząc z nimi jak równy z równym. Rotacje w składzie tego zespołu jakieś tam zachodzą, nawet jeśli chodzi o podwójne zmiany taktyczne. Siatkarze z Ameryki Południowej wydają się być w lepszej formie fizycznej od rywali i jeśli tylko będą umieli to wykorzystać mogą pokusić się tu o niespodziankę.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
Bukmacherzy.com

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 54
Podziękowano: 415
bochen-z-denver napisał(a):
Japonia - Argentyna @ 1,50 <4listki> 3/3 <plus> <wygrana>

Włochy - Rosja @ 1,53 <4listki> 2/3 <minus>

USA(-1,5) - Polska @ 2,37 <4listki> 2/3 <minus>

Egipt - Tunezja under 178,5 pkt @ 2,00 <4listki> 2/3 <minus>

Egipt(-1,5) - Tunezja @ 1,44 <4listki> 6/3
<minus>
Dramat

"Nie wiem jaka broń będzie uzyta w 3 wojnie światowej, ale 4 na pewno bedzie na maczugi."
Obrazek

ZAPRASZAM NA CHAT

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 23 wrz 2015 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Włochy - Polska
typ: over 3,5 seta
kurs: 1.403 <plus>
bukmacher: Pinnacle

Mecz o wszystko zarówno dla Włochów jak i dla Polaków. Nie chciałbym zapeszać, ale obawiam się tego spotkania jeśli chodzi o polaków. Ciężko byłoby się pogodzić z brakiem awansu do IO będąc liderami bez porażki przed ostatnią kolejką. Ale taki scenariusz jest również możliwy i oby się nie sprawdził. Dlaczego stawiam, że nie będzie trzysetówki? Po pierwsze jeśli polacy będą prowadzić 2:0 w setach to Antiga może pozwolić sobie na polot i finezję dając pograć zawodnikom, którzy najmniej minut spędzili na parkiecie co może wiązać się z odpuszczeniem co najmniej jednego seta, a wiadomo że każde zwycięstwo polaków daje nam nie tylko awans ale i wygranie PŚ. Po drugie w ostatnim spotkaniu z Argentyną Włosi pokazali, że nie są jednak tak mocni jak wydawałoby się po ich wygranej z Rosjanami. Ich łatwe zwycięstwo z Rosją było bardziej zależne od dyspozycji tych drugich. Dlatego też myślę, że nie będą prowadzić w tym spotkaniu 2:0, bo raczej tylko taki stan wprowadziłby nerwowość u Polaków z racji uciekającej szansy co mogłoby doprowadzić do przegranej w 3 setach. Polacy pokazali już w tym turnieju, że potrafią się zmobilizować w trudnych momentach tak jak choćby w meczu z Iranem gdzie byli pod ścianą, czy niedawnym z USA, dlatego też myślę, że to nasi będą w tym spotkaniu rozdawać karty, a że nie muszą wygrać partii w 3 rozdaniach to mecz nie powinien być krótki. Z historii wspomnę tylko, że w ostatnich 7 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami nie było spotkania 3:0 w żadną ze stron.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
tom.cio

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 23 wrz 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
tom.cio napisał(a):
Japonia - Rosja 4.00 (Bet365)

Ktoś powie, że jestem szaleniec i może nawet się nie pomyli. Prawda jest jednak taka, że dla Rosjan turniej ten zakończył się już wczoraj po porażce z Włochami. Powiedzmy sobie szczerze - Alekna nie posiada czarodziejskiej różdżki i w Pucharze Świata oglądaliśmy starą dobrą Sbornę z tegorocznej LŚ. Rosjanie, mówiąc dosadne, są w czarnej dupie z formą szczególnie psychiczną. Sam trener nie ufa swoim podopiecznym, szczególnie tym na przyjęciu. Ustawienie z Dimą na ataku poskutkowało tylko raz - w finale IO w Londynie. Mając Muserskiego na środku automatycznie vis-a-vis skaczą do rosyjskiego mocarza do krótkiej, to siła w ataku ze środka sama w sobie. Grankin i Butko szarpią w rozegraniu. Upust emocjom co do gry tego pierwszego dawał sam trener. Atmosfera w zespole nie jest najlepsza. Eksperci mówią, że coś tam trzeba pozmieniać personalnie. Ludzie, Rosjanie od finału igrzysk w Londynie personalnie niewiele sie zmienili, a wtedy mówiliście, że Sborna będzie nie do ruszenia przez lata. Kwestią jest oczyszczenie psychiki zawodników. Japonię widziałem w paru meczach i o dziwo, wyglądało to całkiem przyzwoicie. To jedna z najlepszych reprezentacji tego kraju od lat. W memoriale Wagnera Azjaci wyglądali fatalnie i zastanawiałem się co to będzie na PŚ. A tu miłe zaskoczenie. Dobra obrona, niezłe przyjęcie. Oczywiście warunki fizyczne nie są najlepsze, ale Japończycy potrafili wykorzystać je jako swój atut. Myślę, że jutro będą starali się obijać blok i coś wybronić. Atmosfera na trybunach też powinna pomóc Azjatom. Mając na względzie głównie rozbicie mentalne Rosjan jestem za pójściem w stronę gospodarzy tego turnieju. Kurs zachęca więc pozostaje spróbować

tom.cio napisał(a):
USA - Argentyna 6.00 (Bet365)
USA - Argentyna +2.5 1.66 (Bet365)

Ponownie w szaleństwie jest metoda. Nie wiem jak Wy droga społeczności, ale ja w szeregach USA widzę okropne zmęczenie tym turniejem. Nawet dziś w meczu z Rosją ekipa z Ameryki nie grała na świeżości. Dyspozycja zawodników była daleka od ideału. Russelowi posypało się przyjęcie i dziś i wczoraj. Jedynie w ataku amerykanie trzymają jakość. Brak zmienników jest niezwykle widoczny i w tak kluczowym meczu może odbić się negatywnie. Zagrywką USA też nie działa już takich szkód jak na początku turnieju. Nie wiem dlaczego Argentyńczycy są tutaj skazani na pożarcie. Conte i spółka nieźle sobie radzą w tym turnieju i stawiają czoła najsilniejszym rywalom walcząc z nimi jak równy z równym. Rotacje w składzie tego zespołu jakieś tam zachodzą, nawet jeśli chodzi o podwójne zmiany taktyczne. Siatkarze z Ameryki Południowej wydają się być w lepszej formie fizycznej od rywali i jeśli tylko będą umieli to wykorzystać mogą pokusić się tu o niespodziankę.

Szkoda Japonii, bo było blisko. Jeszcze większa szkoda Polaków

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]