» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
  Drukuj

Re: Liga polska - Plus Liga 2014/2015
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 mar 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 685
Obrazek Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów Obrazek
Powyżej 181.5pkt
1.80 (Bet365)

Co tu dużo mówić. Szykuje się nam wojenka i w 3 setach żadna z drużyn wygrać nie powinna. Trefl ciągle w równej, dobrej formie, a może i w coraz lepszej. Skra złapała lekki kryzys fizyczny, ale w ostatnim meczu z Perugią wyglądało to przyzwoicie. Gdzieś czytałem, że mecz z Włochami wygrał nam Winiarski, bo był nierozpisany. No proszę :D Jak można nie rozpisać zawodnika, który od lat gra na wysokim poziomie i ma w nogach mnóstwo spotkań o stawkę. Przyjmujący był zwyczajnie wypoczęty. Sądzę, że ten mecz przed 22 się nie skończy i taki overek jest całkiem sensowną propozycją.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
killbill

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 14 mar 2015 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Obrazek Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów Obrazek
Powyżej 181.5pkt
1.80 (Bet365)

Co tu dużo mówić. Szykuje się nam wojenka i w 3 setach żadna z drużyn wygrać nie powinna. Trefl ciągle w równej, dobrej formie, a może i w coraz lepszej. Skra złapała lekki kryzys fizyczny, ale w ostatnim meczu z Perugią wyglądało to przyzwoicie. Gdzieś czytałem, że mecz z Włochami wygrał nam Winiarski, bo był nierozpisany. No proszę :D Jak można nie rozpisać zawodnika, który od lat gra na wysokim poziomie i ma w nogach mnóstwo spotkań o stawkę. Przyjmujący był zwyczajnie wypoczęty. Sądzę, że ten mecz przed 22 się nie skończy i taki overek jest całkiem sensowną propozycją.

PostNapisane: 17 mar 2015 
Ekspert : Siatkówka

Podziękował: 175
Podziękowano: 409
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów
Resovia -1.5 2.00
Bet365

Trzeba korzystać póki jest możliwość. Resovia w gazie, Resovia w wysokiej formie, Resovia dysponuje lepszymi zawodnikami. Wszystkie argumenty po stronie rzeszowskiej. Myślę, że powinni wygrać pojedynek play-off z Jastrzębiem już w piątek i spokojnie przygotowywać się do FF w Berlinie. Jastrzębie samy Łasko meczu nie wygra z takim zespołem jakim jest Resovia. Najgorzej wygląda sprawa ze skrzydłowymi, po mimo poprawnej gry nie dają oni gwarancji skuteczności w ataku. Na pewno Jastrzębie wyglądałoby znacznie inaczej gdyby nie ich problemy z Kaliberdą oraz z Bartmanem. W takim wypadku są zmuszeni grac cały czas rezerwowymi. Kurs zachęca do gry. Myślę, że nie oglądniemy więcej niż 4 setów.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rysssiek
killbilltom.cio

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Czuję w kościach, że Asseco wcale łatwej przeprawy mieć nie będzie. Paradoksalnie, po stronie gości jest zbyt dużo plusów. Niby wszystko fajnie, ale dziś widzi mi się scenariusz sporego mordobicia co tylko potwierdzają linie na ilość punktów w pierwszym secie. W b365 i Betsafe mamy ciągle 46.5pkt, a Resovia zdecydowanym faworytem. Coś mi w tym meczu z daleka śmierdzi i w handi zaproponowane przez Ryśka bym nie wchodził. Do tego słyszałem, że Bartman może być gotów do gry w tym spotkaniu więc Łasko może nie czuć się osamotniony w ataku. I gdzie JSW ma wygrywać jak nie u siebie?
Sądzę, że tutaj na 3 setach się nie skończy, a może i nawet na 4. Dlatego proponuję:

Powyżej 3.5 setów 1.40 (Betsafe)

killbill

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Czuję w kościach, że Asseco wcale łatwej przeprawy mieć nie będzie. Paradoksalnie, po stronie gości jest zbyt dużo plusów. Niby wszystko fajnie, ale dziś widzi mi się scenariusz sporego mordobicia co tylko potwierdzają linie na ilość punktów w pierwszym secie. W b365 i Betsafe mamy ciągle 46.5pkt, a Resovia zdecydowanym faworytem. Coś mi w tym meczu z daleka śmierdzi i w handi zaproponowane przez Ryśka bym nie wchodził. Do tego słyszałem, że Bartman może być gotów do gry w tym spotkaniu więc Łasko może nie czuć się osamotniony w ataku. I gdzie JSW ma wygrywać jak nie u siebie?
Sądzę, że tutaj na 3 setach się nie skończy, a może i nawet na 4. Dlatego proponuję:

Powyżej 3.5 setów 1.40 (Betsafe)

PostNapisane: 18 mar 2015 

rysssiek napisał(a):
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów
Resovia -1.5 2.00
Bet365

<wygrana>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rysssiek za ten post:
Zachary

PostNapisane: 04 kwi 2015 
Moderator
Moderator

Obrazek Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów Obrazek 3.00 (Bet365)
Trefl Gdańsk +1.5 - Skra Bełchatów 2.00 (Bet365)

Stan rywalizacji do 3 zwycięstw: 2-1 dla Trefla.
Sytuacja jest taka, że Treflowi potrzeba jednego zwycięstwa do awansu do finału co byłoby spektakularnym osiągnięciem tego zespołu. Jest to bardzo prawdopodobne jeśli popatrzymy na to jak prezentują się obie ekipy. Drużyna z Trójmiasta w bardzo dobrej formie jest przez cały sezon. Nawet reprezentanci swoich krajów nie przechodzili jakoś wybitnie kryzysu formy. W dzisiejszym meczu podopieczni Anastasiego nie powinni też narzekać na zmęczenie. Od ostatniego meczu jaki rozegrali minęło sporo czasu więc włoski szkoleniowiec na pewno zadbał o wypoczynek. W zupełnie odmiennej sytuacji jest Skra. Bełchatowianie grali F4 w ostatni weekend i tam spisali się fatalnie. Mistrzowie Polski grają po prostu słabo. Siatkarze są zajeżdżeni i zmęczeni sezonem. Nie zapowiada się na jakąkolwiek poprawę. Falasca źle przygotował zespół, bo najlepsza forma przyszła w okolicach końca roku 2014 i początku 2015. W najważniejszych meczach Skra zwyczajnie zawodzi. Goście stoją pod ścianą i muszą sami sobie zdawać sprawę z swojej sytuacji, która nie jest ciekawa. W Ergo Arenie będą musieli dać z siebie dużo więcej niż są w stanie aby ponownie wrócić do Bełchatowa. Ja w taki scenariusz nie wierzę i dlatego sądzę, że finalistów poznamy już dzisiaj

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 04 kwi 2015 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Obrazek Trefl Gdańsk - Skra Bełchatów Obrazek 3.00 (Bet365)
Trefl Gdańsk +1.5 - Skra Bełchatów 2.00 (Bet365)

Stan rywalizacji do 3 zwycięstw: 2-1 dla Trefla.
Sytuacja jest taka, że Treflowi potrzeba jednego zwycięstwa do awansu do finału co byłoby spektakularnym osiągnięciem tego zespołu. Jest to bardzo prawdopodobne jeśli popatrzymy na to jak prezentują się obie ekipy. Drużyna z Trójmiasta w bardzo dobrej formie jest przez cały sezon. Nawet reprezentanci swoich krajów nie przechodzili jakoś wybitnie kryzysu formy. W dzisiejszym meczu podopieczni Anastasiego nie powinni też narzekać na zmęczenie. Od ostatniego meczu jaki rozegrali minęło sporo czasu więc włoski szkoleniowiec na pewno zadbał o wypoczynek. W zupełnie odmiennej sytuacji jest Skra. Bełchatowianie grali F4 w ostatni weekend i tam spisali się fatalnie. Mistrzowie Polski grają po prostu słabo. Siatkarze są zajeżdżeni i zmęczeni sezonem. Nie zapowiada się na jakąkolwiek poprawę. Falasca źle przygotował zespół, bo najlepsza forma przyszła w okolicach końca roku 2014 i początku 2015. W najważniejszych meczach Skra zwyczajnie zawodzi. Goście stoją pod ścianą i muszą sami sobie zdawać sprawę z swojej sytuacji, która nie jest ciekawa. W Ergo Arenie będą musieli dać z siebie dużo więcej niż są w stanie aby ponownie wrócić do Bełchatowa. Ja w taki scenariusz nie wierzę i dlatego sądzę, że finalistów poznamy już dzisiaj

PostNapisane: 11 kwi 2015 
Moderator
Moderator

Obrazek Zaksa Kędzierzyn Koźle - Transfer Bydgoszcz Obrazek
Powyżej 45.5pkt w pierwszym secie
1.75 (Betsafe)

Ciekawie zapowiadające się spotkanie wyrównanych drużyn.
Jeszcze przed sezonem na tak odważną opinię pewnie bym się nie zdecydował, ale boisko zweryfikowało to co naprawdę potrafi grać Zaksa i jakim trenerem jest Świderski. Oczywiście kędzierzynianie mieli swoje problemy kadrowe, ale nawet grając teoretycznie klaskaczami z kwadratu Zaksa powinna być dużo wyżej w tabeli po fazie zasadniczej niż była. Można powiedzieć, że dopiero w play offach dzisiejsi gospodarze odpuścili hamulec ręczny i grają tak jak powinni, bo walczyć będą teraz o 5 miejsce. To chyba jednak zbyt pochopne stwierdzenie jeśli zobaczymy na wyniki tego zespołu. W pierwszej rundzie ostre lanie ze Skrą, później trafiła się przegrana z Olsztynem. W takim razie sytuacja Zaksy jest raczej dziełem przypadku. Transfer dużo bardziej mnie zaskoczył i to pozytywnie. Heynen swoim autorskim składem osiągnął wiele. Powiedzmy sobie szczerze, że personalia, które grają w Bydgoszczy nie są najlepszymi w lidze, a mimo wszystko gra tego zespołu może się podobać. Myślę, że to głównie zasługa belgijskiego szkoleniowca, że Transfer jest w tym miejscu, w którym jest. Smutna pewnie jest to wiadomość, że Heynen po sezonie odchodzi z Bydgoszczy i jego miejsce zajmie były szkoleniowiec tego zespołu - Piotr Makowski. Uważam, że obecny trener będzie chciał w dobrym stylu opuścić naszą ligę w dzisiejszym meczu powinniśmy zobaczyć kawał ciekawego widowiska.

PostNapisane: 11 kwi 2015 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Obrazek Zaksa Kędzierzyn Koźle - Transfer Bydgoszcz Obrazek
Powyżej 45.5pkt w pierwszym secie
1.75 (Betsafe)

Ciekawie zapowiadające się spotkanie wyrównanych drużyn.
Jeszcze przed sezonem na tak odważną opinię pewnie bym się nie zdecydował, ale boisko zweryfikowało to co naprawdę potrafi grać Zaksa i jakim trenerem jest Świderski. Oczywiście kędzierzynianie mieli swoje problemy kadrowe, ale nawet grając teoretycznie klaskaczami z kwadratu Zaksa powinna być dużo wyżej w tabeli po fazie zasadniczej niż była. Można powiedzieć, że dopiero w play offach dzisiejsi gospodarze odpuścili hamulec ręczny i grają tak jak powinni, bo walczyć będą teraz o 5 miejsce. To chyba jednak zbyt pochopne stwierdzenie jeśli zobaczymy na wyniki tego zespołu. W pierwszej rundzie ostre lanie ze Skrą, później trafiła się przegrana z Olsztynem. W takim razie sytuacja Zaksy jest raczej dziełem przypadku. Transfer dużo bardziej mnie zaskoczył i to pozytywnie. Heynen swoim autorskim składem osiągnął wiele. Powiedzmy sobie szczerze, że personalia, które grają w Bydgoszczy nie są najlepszymi w lidze, a mimo wszystko gra tego zespołu może się podobać. Myślę, że to głównie zasługa belgijskiego szkoleniowca, że Transfer jest w tym miejscu, w którym jest. Smutna pewnie jest to wiadomość, że Heynen po sezonie odchodzi z Bydgoszczy i jego miejsce zajmie były szkoleniowiec tego zespołu - Piotr Makowski. Uważam, że obecny trener będzie chciał w dobrym stylu opuścić naszą ligę w dzisiejszym meczu powinniśmy zobaczyć kawał ciekawego widowiska.

PostNapisane: 15 kwi 2015 

Czas na walkę o medale:

Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski +2.5 1.806

Pinnacle

Skra przegrała ten sezon. Wielkie ambicje, walka na kilku frontach, kontuzje skutecznie uniemożliwiły realizację tych planów. Przy dość mocno ograniczonej ławce rezerwowych (brak wartościowych zmienników) trener Falaska nie mógł wiele zdziałać. Teraz jest przed nimi ostatnia szansa na ugranie nagrody pocieszenia w postaci brązowego krążka. Łatwej przeprawy jednak nie należy się spodziewać ponieważ Jastrzębie również ma o co grać bo tak jak i "jeszcze Mistrz Kraju w tym sezonie może mówić o wielkim pechu. Zespół Jastrzebskiego praktycznie cały sezon musiał grac rezerwowymi przyjmującymi. Nie planowane kontuzje Kaliberdy i Bartmana odbiły się na postawie całego zespołu. W tym meczu powinien jednak pojawić się na boisku Bartman przez co Masny będzie miał większe możliwości rozegrania. Skra jest faworytem tego pojedynku lecz widząc ostatnio, utrzymującą się bardzo nie równą dyspozycje poszczególnych zawodników Skry stawiam, że Jastrzębie powinno nawiązać walkę i uda im się ugrać chociaż jednego seta.

Resovia Rzeszów - Lotos Gdańsk
over 3.5 1.98

Pinnacle

Mało kto spodziewał się, że Gdańsk zawędruje aż tak daleko w lidze w tym roku. Wielu, również ja - dostrzegałem duży potencjał w zespole z nad morza lecz max na walkę o brązowy medal. Mało kto spodziewał się, że Lotos "gołą 6" wygra w tym sezonie tak dużo. Gdańszczanie mogą mówić o dużym szczęściu. Brak poważniejszych kontuzji nie pokrzyżował im planów, osoba trenera Anastasiego, który z poszczegolnych zawodników wyciąga 110% umiejętności jest tez bez znaczenia. Lotos grał i walczył na poważnie tylko w lidze, dlatego nie musiał martwic się o wyniki na innych frontach. Myśląc jednak o grze w LM w przyszłym sezonie obecny skład wymaga jednak dodatkowych wzmocnień. Resovia od początku sezonu grał może jakoś mało porywająco ale wyniki były obiecujące. Trener Kowal miał do dyspozycji 14 mocnych, równych zawodników i nie musiał się martwić o złożenie szóstki meczowej, miał raczej ból głowy kogo wystawić na boisko. W trakcie sezonu wykrystalizowała się ta "pierwsza 6" którą Kowal wystawiał w najważniejszych spotkaniach. W miare upływu czasu wyniki i gra poprawiła się by w meczach z Nowosybirskiem osiągnęła chyba szczyt? Forma utrzymywała się jeszcze przez chwilę do meczu z kazaniem w finale LM, gdzie Resoviacy przegrali ten meczy chyba już w szatni i w swoich głowach. Potyczka z Jastrzębskim po mimo wyniku 3-0 nie należała jednak do najłatwiejszych. W przerwie rozgrywkowej doszło w ekipie vice-mistrzów Polski do kilku bardzo poważnych ustaleń kadrowych na przyszły sezon. To kluczowe to zatrzymanie trzonu Drzyzga, Nowakowski, Schops ale po stronie ubytków to Ivović, który wiele wnosił do drużyny. Nie wiadomo co z pozostałymi zawodnikami jakie jest ich nastawienie, co mają w głowie czy wybory i oferty z innych klubów czy grę o złoto. Nie wiadomo jak to wszystko wpłynęło na ich formę itp. Lotos ma spokojną głowę w tym sezonie wygrał już tak wiele. Spokojnie może pograć w finałach a wynik przyjdzie sam wystarczy utrzymać dyspozycję z sezonu zasadniczego. Upatruję tutaj wyrównanych pojedynków stąd też tym na over.

<4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rysssiek
Junior85killbill

PostNapisane: 15 kwi 2015 
Moderator
Moderator

Obrazek Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk Obrazek
Powyżej 180.5pkt
1.80 (Bet365)

Tutaj zdecydowanym faworytem buków jest Resovia i myślę, że jednak mistrzostwo kraju zostanie właśnie na Podkarpaciu. Nie sądzę jednak, że rzeszowianie wygrają to z uśmiechem na ustach. Na Podpromiu gospodarze są piekielnie mocni. Jednak jak rysssiek dobrze zauważył, forma Resovii przyszła na mecze z Nowosybirskiem. Teraz podopieczni Kowala rozgrywali sparingi z VfB Friedrischafen i mam mieszane uczucia co do dyspozycji wicemistrzów Polski. Mam nadzieje, że jednak w finale Resovia pokaże się z dobrej strony. 2 tygodnie odpoczynku od grania o dużą stawkę powinny pozytywnie wpłynąć na zespół. O świeżość Asseco nie ma więc co się martwić.
Trefl zrobił sporą niespodziankę ogrywając w półfinale Skrę. Forma gdańszczan ciągle jest taka sama i nie było widać jakiegoś większego kryzysu. Drugą młodość przeżywają Grzyb z Gackiem a tak dobrze grajacego Gawryszewskiego chyba jeszcze nikt nigdy nie widział. O jakichś kontuzjach w tym zespole przed finałem nie słyszałem więc nie sądzę, że goście dadzą się zdominować. Nie przewiduje 3-0 w żadną ze stron i taki over 180.5 jest rozsądną propozycją

PostNapisane: 16 kwi 2015 

rysssiek napisał(a):

Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
Jastrzębski +2.5 1.806

Resovia Rzeszów - Lotos Gdańsk
over 3.5 1.98

PostNapisane: 16 kwi 2015 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Obrazek Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk Obrazek
Powyżej 180.5pkt
1.80 (Bet365)

Tutaj zdecydowanym faworytem buków jest Resovia i myślę, że jednak mistrzostwo kraju zostanie właśnie na Podkarpaciu. Nie sądzę jednak, że rzeszowianie wygrają to z uśmiechem na ustach. Na Podpromiu gospodarze są piekielnie mocni. Jednak jak rysssiek dobrze zauważył, forma Resovii przyszła na mecze z Nowosybirskiem. Teraz podopieczni Kowala rozgrywali sparingi z VfB Friedrischafen i mam mieszane uczucia co do dyspozycji wicemistrzów Polski. Mam nadzieje, że jednak w finale Resovia pokaże się z dobrej strony. 2 tygodnie odpoczynku od grania o dużą stawkę powinny pozytywnie wpłynąć na zespół. O świeżość Asseco nie ma więc co się martwić.
Trefl zrobił sporą niespodziankę ogrywając w półfinale Skrę. Forma gdańszczan ciągle jest taka sama i nie było widać jakiegoś większego kryzysu. Drugą młodość przeżywają Grzyb z Gackiem a tak dobrze grajacego Gawryszewskiego chyba jeszcze nikt nigdy nie widział. O jakichś kontuzjach w tym zespole przed finałem nie słyszałem więc nie sądzę, że goście dadzą się zdominować. Nie przewiduje 3-0 w żadną ze stron i taki over 180.5 jest rozsądną propozycją

PostNapisane: 18 kwi 2015 
Moderator
Moderator

Puchar Polski

Obrazek Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Obrazek
Powyżej 3.5 setów
1.60 (Betsafe)

Zaczynamy F4 Pucharu Polski. Tegoroczny finał odbywa się w Ergo Arenie.
Do grona najlepszych drużyn awansowały drużyny, które podzielą między sobą pierwsze cztery lokaty w PlusLidze wiec emocji nie powinno zabraknąć.
W meczu Skry z Lotosem nie mam zielonego pojęcia co może się wydarzyć i dlatego go odpuszczam.
W tym pojedynku spodziewam się jednak dość wyrównanego widowiska. Resovia niby w gazie, forma jest, ale prestiż PP z roku na rok tylko spada. Ma to się zmienić od kolejnych rozgrywek. Sezon nie dobiegł końca, ale Rzeszów ma już na swoim koncie kilka medali z ważnych imprez. Srebro LM i co najmniej srebro MP nie może przejść bez echa. Czy jednak zawodnicy będą potrafili wykrzesać z siebie aż tyle motywacji aby bez większych problemów wygrać ten puchar? Sądzę, że mobilizacja nie będzie aż tak wielka, bo po drugiej stronie siatki będą drużyny, które w ostatnim roku liczyły na więcej. Do tego myślę że Kowal pozwoli pograć teoretycznie rezerwowym w tym turnieju. JSW ma o co grać. Od pierwszej kolejki ligowej im się nie wiedzie. Kontuzje to główna przyczyna tak słabego wrażenia jakie pozostawia po sobie ekipa Piazzy. Ostatnio czytałem wywiad z Michałem Łasko i wspominał, że teraz będzie brał jeszcze większy ciężar gry na swoje barki. O jego dyspozycje się nie boję, bo poniżej pewnego poziomu ten atakujący nie schodzi. Do tego dochodzi do zdrowia Bartman, który potrafi zdobyć parę ważnych punktów. Myślę, że jeśli ci dwaj zawodnicy zagrają na swoim poziomie to set dla JSW jest bardzo realnym rozwiązaniem.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]