» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
  Drukuj

Re: Newsy z siatkarskich parkietów !
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 kwi 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Siatkówka w obiektywie napisał(a):
Ivan Miljković mówi ADIO!

Wielki serbski siatkarz, Ivan Miljković, zakończył karierę reprezentacyjną. Były już kapitan reprezentacji Serbii, który poprowadził swoją narodową drużynę do triumfu w ubiegłorocznych Mistrzostwach Europy, postanowił pożegnać się ze swoimi kibicami. Zrobił to za pośrednictwem wpisu na blogu.

Oto treść pożegnania Ivana:

„Czy ciężko jest powiedzieć ‘Dziękuję i żegnajcie’?

Kiedyś wszystko musi mieć swój koniec – wcześniej czy później. Rozpoczęcie czegoś oznacza, że pewnego dnia trzeba będzie to zakończyć. Chodzenie do szkoły, ukończenie szkoły, uniwersytet, zakończenie nauki na uniwersytecie, rozpoczęcie pracy, emerytura, a także nasze życia mają swój początek i koniec. Rozważając to, nie można powiedzieć, że nie jest się przygotowanym na koniec, prawda?

Przeżyłem 14 wspaniałych lat ciężkich letnich treningów, stresowych turniejów i finałów (niektóre zakończone pozytywnie, ale kilka zakończonych źle), latania klasą ekonomiczną przez ponad 11 godzin, spania na lotniskach itd. Ale także spędziłem cudowny czas na poznawaniu nowych ludzi, kultur, miejsc… Byłem w wielu sytuacjach, w których uczyłem się od najlepszych jak coś zrobić oraz jak czegoś nie robić (i nie zdajecie sobie nawet sprawy jak takich sytuacji było dużo!!!), dlatego chciałem bardzo podziękować tym ludziom. Wygrałem… wygrałem wiele medali. Ale generalnie byłem bardziej podekscytowany po długim i dobrym meczu, który wyciągnął ze mnie większość energii, niż tym, że na mojej szyi wisi medal. To znaczyło, że dałem z siebie wszystko i zawsze byłem z tego powodu szczęśliwy.

Mogę powiedzieć, że przez cały ten czas (14 lat) chodzenie na treningi drużyny narodowej w trakcie lata było dla mnie relaksem, nie stresem. Możliwość rywalizacji z innymi zawodnikami, czasami lepszych od Ciebie… I jeszcze nauka.

Każdy z nas w drużynie narodowej miał inny motyw, by w niej być. Jeden szukał możliwości nawiązania nowego kontraktu, drugi nie chciał siedzieć w domu, jeszcze inny nie chciał jeździć na przygotowania do klubu… Wszyscy mieliśmy inne, osobiste powody. Ale przed każdym turniejem wszyscy mieliśmy jeden i ten sam powód: chęć zwycięstwa! I to popychało nas do zwycięstwa i po kolejne medale, począwszy od 1995 roku do dziś…

Szczęśliwy? TAK, bardzo szczęśliwy. Szczęśliwy, ponieważ robiłem coś, co naprawdę kochałem robić. Smutny? Nie, absolutnie nie. Będzie sporo rzeczy, które będę próbował robić jak najlepiej potrafię. Nie wiem, czy mi się uda, ale będę próbował. Tak, jak przez ostatnie 14 lat.

Rozdział mojego życia, który nosi nazwę „Reprezentacja” został zamknięty. Zapisałem go od pierwszej do ostatniej strony. Każdy szczegół… Niektóre części po 2, a nawet 3 razy. Zawsze dzieliłem je z innymi. Teraz nadszedł czas, by go zamknąć i odłożyć na półkę, wraz z innymi książkami.

Moja półka jest pełna książek, zapisanych złotymi literami. Półka nie jest jednak pusta. Musze zacząć ją zapełniać!

Dziękuję Wam wszystkim i do zobaczenia gdzieś tam w Świecie,

Ivan.

s-w-o.pl

NBA [12/13]: {00-01-00}[10/11]: 168-117-0 [09/10]: {359-280-10}
NHL [10/11]: 48-46-2 [09/10]: {101-87-4}
Euroleague + Eurocup [12/13]: {01-00-00} [11/12]: {14-6-1} [10/11]: 43-28-2 [09/10]: {91-65-3}
Siatkówka [12/13]: {00-00-00} [11/12]: {106-55-0}

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 18 kwi 2012 
VIP
VIP

Podziękował: 9
Podziękowano: 55
Ale wk... w Belchatowie :lol: . Zostali rozjechani w dwumeczu i placza o jedna pilke.
Lubie to ! :lol:

Moderator
Moderator

Podziękował: 984
Podziękowano: 1129
Dokładnie! Piłka była o ile się nie mylę na 11-11 a oni pierniczą, że sędzia zabrał im mecz na "który pracują dniami i nocami" :lol: Dodatkowy punkt stracili z własnej winy dostając kartkę. Sytuacja ciężka do oceny chociaż prawdopodobnie można napisać, że sędzia się pomylił, jednak ile było w sezonie takich pomyłek? Jakby nie challange (chyba tak to się pisze) to sędzia miałby na sumieniu większe gafy a w tej sytuacji nawet z punktu widzenia TV nie można dokładnie stwierdzić czy było czy nie. Zachowanie zawodników Skry oraz trenera przemilczę...

Oby Resovia u siebie skończyła bo wygląda to naprawdę imponująco!

VIP
VIP

Podziękował: 11
Podziękowano: 95
Było 13-14 dla Resovii, potem punkt przyznany po challengu, czyli mamy 13-15 i żółta kartka mamy 13-16.

Niemniej jedna sytuacja nie mogła mieć wpływu na wynik seta czy meczu, chyba, że liczyć zdenerwowanie zawodników Skry. Z pewnościom przyda się zimny prysznic drużynie z Bełchatowa. Podobnie jak Junior nie będę ukrywał, że kibicuję "Pasom". Forma jaka przyszła na decydujące mecze sezonu naprawdę imponująca.

Moderator
Moderator

Dario napisał(a):
Było 13-14 dla Resovii, potem punkt przyznany po challengu, czyli mamy 13-15 i żółta kartka mamy 13-16.

Niemniej jedna sytuacja nie mogła mieć wpływu na wynik seta czy meczu, chyba, że liczyć zdenerwowanie zawodników Skry. Z pewnościom przyda się zimny prysznic drużynie z Bełchatowa. Podobnie jak Junior nie będę ukrywał, że kibicuję "Pasom". Forma jaka przyszła na decydujące mecze sezonu naprawdę imponująca.

Zgadza się, moja wtopa :wink:

I faktycznie zdenerwowanie miało istotny wpływ na przebieg 4 seta. Najbardziej mnie boli takie zmanierowanie zawodników Skry. Po drugiej stronie siatki też stoją zawodnicy którym należy się szacunek!

VIP
VIP

Podziękował: 9
Podziękowano: 55
Mnie zaskoczyl WLazly. Nie znosze go jeszcze bardziej niz Skry. Ale w koncu przyszedl przed kamere i w zasadzie sie nie zalil . Podkreslal , ze goscie byli lepsi i zasluzenie wygrali.

PostNapisane: 19 kwi 2012 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 118
Podziękowano: 116
A ja podziwiam Wlazłego. Chyba jedyny gracz Skry, który podszedł do sprawy bardzo realnie.
Stało się i już, takie życie, taki sport, będą nowi mistrzowie. Takie wypowiedzi z jego strony naprawdę dobrze świadczą o człowieku.
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Zresztą 2 razy tracić seryjnie po 10 punktów, bez jaj :lol: .

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 19 kwi 2012 
Moderator
Moderator

Dzisiaj na polsacie widziałem wypowiedź Wlazłego całkowicie po meczu i była ona troszeczkę inna. W każdym razie przegrali i tyle. 0-2 to nie przypadek więc zwalać winy na sędziów nie mogą. Pojawiły się też opinie, że Pliński i Kurek powinni sobie odpocząć jeden mecz za zachowanie. Nie wiem jak ma się do tego regulamin PLS bo w temacie nie siedzę, ale już nie krzywdźmy tak tej Skry :wink: Moim zdaniem powinni wisieć ale dla dobra widowiska i atmosfery wokół siatkówki niech grają. Rzeszów chce mieć prawdziwych mistrzów, bez gadania, że Skra była pokrzywdzona albo, że przy wygraniu ligi sędziowie pomogli.

PostNapisane: 21 kwi 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękowano: 206
Cytuj:
Dzisiejszy wieczór był smutny dla siatkarzy Sisleya Belluno nie tylko z powodu porażki z Coprą Piacenza w walce o udział w Pucharze Challenge, ale także dlatego, że było to ostatnie spotkanie, w którym wystąpili w koszulkach z logiem Sisleya...

Od zeszłego roku, kiedy firma Benetton ogłosiła, że rezygnuje z finansowania m.in. drużyny siatkarzy, przyszłość legendarnego klubu "wisi na włosku". Benetton zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią wraz z końcem czerwca wycofuje się ze sponsorowania nie tylko siatkówki, ale i koszykówki. Oznacza to, że po 25 latach z koszulek zawodników zniknie logo Sisleya [Sisley jest marką należącą do koncernu Benetton - przyp. red.], które nieodłącznie kojarzyło się z zespołem, który aż dziewięciokrotnie sięgał po mistrzostwo Italii.

- Miałem szczęście grać w Treviso, być częścią tego zespołu i jestem z tego dumny - mówił ze smutkiem kapitan Sisleya Belluno Alessandro Fei. Wtórowali mu zarówno trener Roberto Piazza, jak i koledzy z zespołu. Mam poczucie pustki, bo Sisley był punktem odniesienia dla włoskiej siatkówki - mówił z kolei Alessandro Farina. - Ciężko jest teraz ukryć smutek. Dla mnie noszenie tej koszulki było zaszczytem, zachowam ją na zawsze - dodał włoski libero, który jest rekordzistą jeśli chodzi o występy w barwach Sisleya.

Cytuj:
Gyorgy Grozer, dotychczasowa ostoja drużyny Asseco Resovii Rzeszów w sobotni wieczór nie błyszczał w sposób taki, do jakiego przyzwyczaił kibiców swojej drużyny. Dodatkowo, wiadomo już, że po sezonie opuści drużynę.

Gwiazda niemieckiego atakującego nie błyszczała pełnym blaskiem w sobotni wieczór w hali na rzeszowskim Podpromiu. - Zagraliśmy gorzej od ekipy z Bełchatowa w każdym elemencie. Nie da się zwyciężyć meczu z tak klasowym rywalem grając w ten sposób - mówił "na gorąco" po meczu Georg Grozer.

- Bełchatowianie o wiele lepiej spisywali się w polu zagrywki, odrzucając nas od siatki i w znaczy sposób utrudnili w ten sposób rozegranie piłki co prowadziło do kłopotów ze skuteczną finalizacją akcji - opisywał przyczyny porażki Węgier z niemieckim paszportem.

Wyraził jednak nadzieję na to, że nie wszystko jeszcze stracone. - Jesteśmy tymi samymi zawodnikami, którzy wygrywali w Bełchatowie, w hali tak dobrych siatkarzy. Na pewno byli bardzo podrażnieni i pałali żądzą rewanżu co z resztą im się dzisiaj udało. Wierzę jednak, że w niedzielę znowu będziemy tą drużyną, która była w stanie znacząco wygrać nad obecnym mistrzem Polski.

Pewnego rodzaju szokiem dla kibiców jego drużyny może być informacja o tym, że Gyorgy Grozer potwierdził to o czym się już jakiś czas mówiło. - Tak to prawda, opuszczam drużynę po sezonie. Związałem się jednorocznym kontraktem z zespołem rosyjskiej ligi Lokomotiwem Biełogorod. Nie ma w tym kontrakcie żadnych aneksów odnośnie przedłużenia umowy. Zobaczymy co się wydarzy w nadchodzącym sezonie.

Warto tutaj dodać, że Lokomotiv Biełogrod nie będzie w przyszłym sezonie występował w żadnych europejskich pucharach.

Cytuj:
Kazimierz Pietrzyk złożył w piątek rezygnację z funkcji prezesa ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którą pełnił od 18 lat. Pietrzyk przekonuje, że wpływu na jego decyzję nie miał wyniki sportowe.

- Rada nadzorcza była kompletnie zaskoczona i chciano mnie przekonać do zmiany decyzji. Ja się jednak uparłem i swoją rezygnację podtrzymałem - powiedział Kazimierz Pietrzyk dla portalu lokalna24.pl.

Pietrzyk podkreśla, że wyniki sportowe miały niewielki wpływ na jego rezygnację. Zapewnia, że za jego decyzją stoją wydarzenia z ostatnich dni. Co się jednak wydarzyło, prezes nie chce ujawnić.

Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa. Pieśni o małym rycerzu.

PostNapisane: 27 kwi 2012 
VIP
VIP

Podział zespołów rosyjskiej Superligi w sezonie 2012/2013:

W sezonie 2012/2013 nie będzie już podziału na grupę wschodnią i zachodnią, a na grupę A i B, które powstały na podstawie miejsc zajmowanych przez zespoły w sezonie 2011/2012, rozkład zespołów do grup został ustalony na podstawie serpentyny, czyli 1, 2-3, 4-5, 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-1A, 2A, gdzie 1 to mistrz Rosji itd, numer 14 zpstał przydzielony zespołowi Stroitel Mińsk, zespoły 1A i 2A to zespoły które awansowały do Superligi. Jak w serpentynie od 1 przeskakujemy co dwa i tak w grupie A mamy zespoły 1, 4, 5, 8, 9, 12, 13 i 2A, zaś w grupie B zespoły 2, 3, 6, 7, 10, 11, 14 i 1A.

Przekładając to na nazwy zespołów, w sezonie 2012/2013 będziemy mieli następujące grupy:

Grupa A:

(1) Zenit Kazan
(4) Lokomotiv Novosibirsk
(5) Ural Ufa
(8) Gazprom-Ugra Surgut
(9) Belogorie Belgorod
(12) Kuzbass Kemerovo
(13) Yaroslavich Yaroslavl
(2A) VK Grozny

Grupa B:

(2) Dinamo Moscow
(3) Iskra Odintsovo
(6) Dinamo Krasnodar
(7) Lokomotiv Kharkhiv
(10) Fakel Novy Urengoy
(11) Gubernia Nizhniy Novgorod
(14) Stroitel Minsk
(1A) Prikamie Perm

To nie jedyna zmiana, ponieważ w rundzie zasadniczej oprócz meczów i rewanżów z zespołami ze swojej grupy, zespoły zagrają po jednym meczu z zespołem drugiej grupy, przez co w rundzie zasadniczej każdy zespół rozegra 22 mecze. Play-off będzie wyglądał tak jak dotychczas, najlepsze dwa zespoły z grup mają bezpośredni awans do ćwierćfinału, zespoły z miejsc 3-6 w grupach zagrają w 1/8 play-off.

PostNapisane: 06 maja 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Cytuj:
Włoska federacja siatkarska zdecydowała się na wprowadzenie korekt w regulaminie rozgrywek Serie A oraz Serie A2, które mają za zadanie zapewnić odpowiedni poziom sportowy rywalizacji oraz pomóc w rozwoju młodych zawodników.

Rada FIPAV spotkała się w ostatni piątek w towarzystwie Diego Mosny w Rzymie, gdzie zaakceptowała proponowany przez zarząd ligi Projekt Zrównoważonego Rozwoju. Najistotniejszy jego punkt mówi o tym, że po zakończeniu kolejnego sezonu żadna z ekip Serie A nie spadnie do niższej ligi. W konsekwencji z czterech do dwóch, zmniejszy się także liczba zespołów spadających z Serie A2. Kolejną zmianą jest zwiększenie kwoty składanego depozytu bankowego przez kluby, które chcą wystąpić w najwyższej klasie rozgrywkowej. W poprzednich latach wynosiła ona 200 tysięcy euro, natomiast od tego roku wzrosła do 300 tysięcy. Środki te zostaną powtórnie uruchomione w przypadku, gdy zespół postanowi wycofać się z rywalizacji przed sezonem 2013/2014. Zmiany te mają pomóc w uniknięciu zaniechań podczas procesu planowania budżetu przez kluby.

Pozostałe założenia projektu odnoszą się do poziomu sportowego prezentowanego przez uczestników rozgrywek Serie A oraz Serie A2. Zespoły rywalizujące w walce o Scudetto, muszą mieć w swojej kadrze przynajmniej sześciu zawodników, którzy w poprzednim sezonie wyszli na boisko w pierwszym składzie w przynajmniej 50% spotkań rozgrywanych przez swój zespół w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tyczy się to także obcokrajowców oraz Włochów, grających wcześniej w ligach zagranicznych. Dla rozgrywek Serie A2 limit ten wynosi co najmniej cztery i także zakłada co najmniej 50% występów w meczach drugiej ligi włoskiej bądź też przynajmniej jeden w najwyższej lidze w danym kraju.

Pozostałe założenia wprowadzone w rozgrywkach Serie A na sezon 2012/2013:
- Od 12 do 14 uczestniczących zespołów.
- Prawdo do udziału w lidze może zostać przekazane innej drużynie.
- Na boisku zawsze musi znajdować się co najmniej trzech graczy z włoskim obywatelstwem.
- Zaakceptowano licencje trzydziestu obcokrajowców urodzonych w latach 1990-1993, na podstawie których będą oni mogli występować w zespołach bez ograniczeń w stosunku do ilości zawodników zagranicznych.
- Jeśli w lidze wystartuje 14 zespołów, to 12 z nich weźmie udział w fazie play-off. Drużyna, która po fazie zasadniczej zajmowała wyższe miejsce, rozpocznie każdą rywalizację od prowadzenia 1:0.

Kolejna liga zamknięta i jakieś głupie prowadzenia 1:0 z kapelusza, coraz mniej mi się podoba ta siatkówka. :roll:

PostNapisane: 22 maja 2012 
VIP
VIP

Uczestnicy Ligi Mistrzów w sezonie 2012/2013:

Obrazek Hypo Tirol INNSBRUCK
Obrazek Noliko MAASEIK
Obrazek Euphony ASSE-LENNIK
Obrazek Knack ROESELARE - dzika karta
Obrazek Marek Union-Ivkoni DUPNITSA - dzika karta
Obrazek Jihostroj CESKE BUDEJOVICE
Obrazek TOURS VB
Obrazek Stade Poitevin POITIERS
Obrazek BERLIN Recycling Volleys
Obrazek VfB FRIEDRICHSHAFEN - dzika karta
Obrazek Generali UNTERHACHING - dzika karta
Obrazek Lube Banca Marche MACERATA
Obrazek TRENTINO Diatec
Obrazek Bre Banca Lannutti CUNEO
Obrazek Budvanska Rivijera BUDVA - dzika karta
Obrazek Asseco Resovia RZESZOW
Obrazek PGE Skra BELCHATOW
Obrazek Zaksa KEDZIERZYN-KOZLE - dzika karta
Obrazek Remat ZALAU
Obrazek Tomis CONSTANTA - dzika karta
Obrazek Zenit KAZAN
Obrazek Lokomotiv NOVOSIBIRSK
Obrazek Dinamo MOSCOW - dzika karta
Obrazek Crvena Zvezda BEOGRAD
Obrazek ACH Volley LJUBLJANA
Obrazek Caja 3 TERUEL
Obrazek Fenerbahce Grundig ISTANBUL
Obrazek Arkas IZMIR

PostNapisane: 22 maja 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Cytuj:
Od kilku miesięcy docierały informacje o możliwej degradacji Stade Poitevin do Ligue B. Wczoraj podjęto decyzję o przesunięciu wicemistrza Francji do niższej klasy rozgrywek. Powodem są olbrzymie długi klubu z Poitiers, który stał się praktycznie niewypłacalny.

Stade Poitevin kłopoty finansowe miało od kilku sezonów, jednak obecnie są one tak duże, że DNACG musiało podjąć trudną decyzję o degradacji wicemistrza Francji. Klub z Poitiers nie wywiązał się z planu zakładającego zmiejszenie zadłużenia, które w obecnym momencie szacowane jest na 250 000 euro. Prezes Stade Poitevin, Thierry Février, dodatkowo nie dostarczył wszystkich dokumentów do DNACG, a w niedzielę wieczorem podał się do dymisji (podobnie jak cały zarząd). Na sobotę zaplanowano konferencję prasową, a prezes oznajmił, że nie zamierza rozmawiać z mediami do tego czasu. Klub pozostaje więc bez zarządu.

Trener Stade Poitevin, Olivier Lecat, przyznał, że jest w szoku. - Miałem wątpliwości, ale wierzyłem - tak szkoleniowiec skomentował obecną sytuację. Do końca bowiem wszyscy w Poitiers mieli nadzieję, że klub uniknie degradacji. Stało się jednak inaczej. Lecat decyzję o swojej dalszej przyszłości podejmie w najbliższych kilku dniach. Nie jest tajemnicą, że jest jednym z wielu kandydatów na trenera reprezentacji Francji.

Jean-Philippe Sol przeczuwał to, że Poitiers zostanie zdegradowane. Wiedział, że prezes poprosił o przedłużenie czasu na składanie dokumentów. Wtedy wiedział, że sytuacja jest fatalna. Czy Sol zostanie? - Jeszcze przez rok obowiązuje mnie umowa z Poitiers, chciałem tu grać nadal. Spadek do Ligue B to bardzo zła sytuacja, która może znacznie utrudnić rozwój mojej kariery. Ciężko jest mi w tej chwili określić, czy nadal będę reprezentował barwy Stade Poitevin, zobaczymy - powiedział środkowy i dodał, że raczej opuści Poitiers. Swoją decyzję uzależnił jednak od tego, czy trenerem pozostanie Olivier Lecat.

Stade Poitevin ma 10 dni na odwołanie się od decyzji DNACG

Ale opcja :shock:

PostNapisane: 25 cze 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Cytuj:
Włosi, zgodnie ze wcześniejszymi informacjami, zagrają w ostatnim turnieju Ligi Światowej w Dallas swoim najmocniejszym składem. Szanse na awans Italii do Final Six są w zasadzie iluzoryczne. Podopieczni Mauro Berruto muszą zgarnąć pulę 9 punktów przy założeniu, że reprezentanci Stanów Zjednoczonych nie zdobędą ani jednego "oczka", a Francuzi nie dopiszą sobie więcej niż trzech punktów.

Skład Włochów na LŚ w Dallas:

Rozgrywający:

Dragan Travica
Dante Boninfante

Środkowi:

Emanuele Birarelli
Alessandro Fei
Luigi Mastrangelo

Atakujący:

Michał Łasko

Przyjmujący:

Samuele Papi
Simone Parodi
Cristian Savani
Ivan Zaytsev

Libero:

Andrea Bari
Andrea Giovi

Ważne info, troszkę za późno Berutto się obudził, ale odraz ten skład wygląda normalnie, niż ta kadra B łamana na C.

PostNapisane: 28 cze 2012 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Cytuj:
Kielecka drużyna pod szyldem Farta Kielce nie wystartuje w nowym sezonie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Taką decyzję władz działacze przedstawili na czwartkowym posiedzeniu rady nadzorczej PlusLigi w Warszawie.

Zamknięcie PlusLigi miało być lekiem na polepszenie sytuacji finansowej klubów występujących w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tymczasem już po roku obowiązywania dość restrykcyjnych przepisów okazuje się, że w elicie może zagrać mniej niż 10 zespołów, bowiem zwycięzca I ligi, Stal AZS Nysa nie został dopuszczony do gry w PlusLidze, a dziś zapadła decyzja, iż zabraknie w niej kieleckiego Farta. - Podtrzymaliśmy stanowisko, że nie jesteśmy w stanie wystartować w nowym sezonie, a zarząd przyjął je do wiadomości. Wygląda na to, że kształt PlusLigi w nowym sezonie się zmieni. My oficjalne stanowisko w tej sprawie wydamy w poniedziałek - mówi na łamach Gazety Wyborczej Michał Szczukiewicz, dyrektor sportowy kieleckiego klubu.

Żenada :!: :!: :!: Granda :!: :!: :!:

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 245 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]