» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Re: Szwecja 2013
Autor Wiadomość
PostNapisane: 09 lip 2013 
Moderator
Moderator

Podziękował: 984
Podziękowano: 1129
X kolejka - 09.07:
Indianerna Kumla - Elit Vetlanda
Vargarna Norrkoeping - Hammarby Sztokholm
Dackarna Malilla - Smederna Eskilstuna
Piraterna Motala - Vastervik Speedway

Start: 19:00

Krótkie info:
Indianerna bez Emila Sajfutdinowa. Rosjanin ma wolne po upadku w GP. VMS Elit Vetlanda bez zmian.
Vargarna Norrkoeping - Hammarby Sztokholm bez zmian.
Dackarna bez kontuzjowanego kapitana Fredrika Lindgrena, za niego z/z Szweda będzie stosowane zastępstwo zawodnika. Ikaros Smederna nie będzie mogła skorzystać z Peter Karlssona oraz Andreasa Jonssona, a także Duńczyk Kenni Larsena za którego będzie zastosowana z/z.
Do składu powraca Grigorij Łaguta co zwiększy siłę
Piraterna bez Holdera ale z z/z za niego. DO Vastervik powraca Daniel Nermark. Nie wystąpi będący w kiepskiej dyspozycji Ludvig Lindgren za którego pojawi się Daniel Davidsson.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

VIP
VIP

Podziękował: 28
Podziękowano: 48
Czas na chwilę prawdy dla Toninio. Wiem że 1,5 - 2 tygodnie terapii to niewiele, ale jeśli uspokojenie i praca nad formą nie przyniesie korzyści, jeśli nie Szwecja to gdzie / co?
Skład Indianerny jest równy i mocny. Po drugiej stronie Hampel, Zmarzlik, Koldi i Vacul. A do tego Ruud na rezerwie. Spodziewam się wyrównanego i ciekawego meczu. Tor powinien być do walki, nie takie kartofliska jak ostatnio w TV :)
Jeśli miałbym porównać liderów, to na pewno Holta, PePe i Puk stoją wyżej niż liderzy gości. Spodziewam się, że Koldi i Vacul dzisiaj zgubią kilka punktów.
Druga linia chyba na równo, bo Kylmakoorpi i Baliński mają swoje humory, mogą przywieźć 0 i 3, za to Zmarzlik już walczy jak równy z równymi i chyba najsłabszy byłby Kling.
Rezerwy? No właśnie dlatego zacząłem od Lindbeaka. To musi być jego dzień - na korzyść gospodarzy. Nawet jeśli pomyliłem się w ocenie siły Holty czy Kylmakoorpiego, nawet jeśli Jarek strzeli 18 pkt, to języczkiem u wagi powinna być znajomość swojego toru, zatem ...
Indianerna - Vetlanda 1 @ 1,50 Unibet

I drugi ciekawy na dzisiaj mecz. Pod <tv> i <browar>
Brak Holdera, z PiPa i PrzPa w podstawowym i już mamy handi +8,5 pkt?
Hancock ma wzloty i upadki, swoje 10-12 pkt w Szwecji zrobić. Ale po stronie gości bardzo równy skład, z Hansem na rezerwie.
Upatruję sporo korzyści w startach Nermarka, Andersena, Ljunga i Harrisa, jest kim robić zmiany, oby tylko pojechali.
Ostatnio Rosen i Engman punktowali całkiem solidnie, ale dzisiaj przyjdzie im się zmierzyć z nieco mocniejszą parą rezerw. W końcu nie na darmo Vastervik jest na drugiej pozycji.

Piraterna-Vastervik+8,5pkt 2 @ 1,85

Moderator
Moderator

Podziękował: 984
Podziękowano: 1129
Greg Hancock -3 - Troy Batchelor 1.70
Betsafe

Greg zajmuje piąte miejsce wśród najskuteczniejszych zawodników Elitserien, notując na "własnych śmieciach" średnią 2.194. Dla porównania Troy jest o wiele niżej w tej klasyfikacji notując na wyjazdach 1.674. Dzisiaj po stronie Piraterny gdzie startuje Greg mamy z/z za Holdera wiec Amerykaninowi "wpadnie" jeden bieg ekstra. Troy ew. może wyrównać liczbę startów do Grega mając w perspektywie rezerwę taktyczną, jednak partnerów ma na tyle wyrównanych, że raczej pierwszą opcją w razie czego nie jest. Hancock pod nieobecność Holdera ma spore szanse na to, że dostanie szansę w dodatkowym 15 biegu, co w tym sezonie miało miejsce w większości przypadków. Dla Batchelora to obcy tor więc jakoś specjalnie jego startu w 15 biegu się nie spodziewam. Zobaczymy...

PostNapisane: 10 lip 2013 
VIP
VIP

kRaWat napisał(a):
Indianerna - Vetlanda 1 @ 1,50 Unibet
Piraterna-Vastervik+8,5pkt 2 @ 1,85

Typy trafione na luzie, cieszy trafienie analiz Lindbeaka i Andersena, martwi trochę, że punktowali nieco inaczej niż przewidziałem.
No ale nie można mieć wszystkiego 8)

PostNapisane: 23 lip 2013 
VIP
VIP

Junior85 napisał(a):
9.Smederna - Vargarna 1.37

Niekoniecznie. Ja wiem że Vargarna jest w dole tabeli i wilki nie wygrały bardzo długo, ale ...

1) Peter Karlsson
2) Magnus Zetterström
3) Krzysztof Buczkowski
4) Kenni Larsen RR
5) Grigory Laguta
6) Linus Eklöf
7) Szymon Wozniak

Vargarna:
1) Nicki Pedersen
2) Anders Mellgren
3) Tomasz Gapinski
4) Peter Kildemand
5) Grzegorz Zengota
6) Kim Nilsson
7) Pontus Aspgren

Wydaje mi się, że ani PK, ani Buczek, ani rezerwy gospodarzy nie są liderami z prawdziwego zdarzenia. Nie są lepsi od gości.
Może tylko Grisza i Zorro powalczą, jak na Szwecję przystało.
Po stronie gości mamy naprawdę równy i dobry skład.
Są liderzy: Nicki i Gapiński. Są rezerwy: Nilsson i Aspgren, który niejeden bieg wygrał. Są też średniacy czyli Kildemand i Zengota. Obaj potrafią przywieźć dwucyfrówki na torach w Szwecji. Biorąc to pod uwagę, ciężko będzie gospodarzom wygrywać biegi 5-1. A jest szansa, że rezerwy wyrównają ew porażki podstawowego składu.

Ja optuję za handi po stronie gości:
Vargarna+4,5 @ 1,95 Tobet

I drugi typ z tego meczu:
Buczkowski-1,5 : Zengota+1,5 2 @ 2,35 Tobet
Kurs mega wypasiony a handi to chyba tylko z racji ZZ. Uważam, że handi mogłoby być w drugą stronę. Uważam że Zengi zrobi 9-11 pkt (bo Grisza) ale Buczek w okolicach 5-8 pkt, bo w 15. i tak nie pojedzie więc IMHO - okazja.
Ktoś się przyłączy?

Plus to co podałem w typerze. Brak Lindgrena i ZZ może wyjść bokiem, bo wystarczy że ktoś z trójki Dudek, Ward i MJJ będą mieli zły dzień i nie pokryją braku Fredki.
A Ward już tak nie lata jak przed kontuzją, Jensen na początku nie wpasowuje się w tor, no i rywali będą mieli przednich: Iversen, Holta, Protasiewicz.
Plus Lindbaeck factor :)

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Niels K. Iversen-Piotr Protasiewicz
typ.2
kurs.1,90
buk.Tobet

Analiza.

Para zawodnikow miejscowej Indianerny Kumla czyli pojedynek Niels K. Iversen-Piotr Protasiewicz.Jak dla mnie lekkim faworytem tutaj Polak i na niego gram.Tak na prawde nie wiem dlaczego buki faworyzuja tutaj Dunczyka bo na 5 spotkan n tym torze wynik pojedynkow pomiedzy tymi zawodnikami 4-1 na korzysc Protasiewicza.Do tego Polak ma zdecydowanie lepsza srednia na bieg na tym torze bo 2,50 a Niels K. Iversen 2,08 wiec gram na Polaka po niezlym kursie.Do tego widac,ze Protasiewicz z forma poszedl w gore,a PUK nie co obnizyl loty...Dodatkowo Iversen w parze z Antonio i tu moze byc roznie,a Protasiewicz bedzie mial statyste Balinskiego...Ja probuje...

VIP
VIP

kRaWat napisał(a):
Ja optuję za handi po stronie gości:
Vargarna+4,5 @ 1,95 Tobet 43-47 :lol:

I drugi typ z tego meczu:
Buczkowski-1,5 : Zengota+1,5 2 @ 2,35 Tobet 5-6 :lol:

10. Indianerna - Dackarna 1 @ 1,60 45-45

Kurde, miało być tak pięknie a najważniejszy typ dnia nie siadł :oops:
Cholerne remisy .... zacięty mecz, ale mało ciekawy.

PostNapisane: 25 lip 2013 
Ekspert : Sporty motorowe

Podziękował: 12
Podziękowano: 92
Dziś tak :

Masarna - Lejonen 1 @ 1.22

Masarna:
9 Daniel Jeleniewski
10 Eric Andersson
11 Sebastian Alden
12 Anton Rosen
13 Antonio Lindbaeck
14 Andreas Westlund
15 Rasmus Broberg

Lejonen:
1 Daniel Davidsson
2 Oliver Berntzon
3 Nicklas Porsing
4 Christian Ago
5 Jonas Davidsson
6 Robert Pettersson
7 Tim Gudmundsson

Gospodarze dysponują mocniejszym składem z Danielem Jeleniewskim, który w Szwecji radzi sobie całkiem przyzwoicie oraz Antonio u którego zauważalna jest poprawa dyspozycji. Dodatkowo są jeszcze przyzwoici Eric Andersson i Sebastian Alden. Goście to bracia Davidssonowie, którzy jednak są słabsi niż Antonio i Jeleniewski, dodatkowo Porsing po przerwie nie wiadomo czy będzie latał tak wysoko. Ago i Bernzton również nie są porywający, rezerwowi myślę, że w obu teamach podobni, do tego dochodzi atut własnego toru. Co mówi mi, iż warto postawić kilka złotówek na Masarnę.

PostNapisane: 25 lip 2013 

Kukos napisał(a):
Dziś tak :

Masarna - Lejonen 1 @ 1.22
.

Szczęśliwie, ale liderzy pokazali klasę :wink:

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Kukos za ten post:
MADEJ

PostNapisane: 30 lip 2013 

Hampel - Nermark 1 @ 1.35 Unibet

Jarek w mega gazie dziś powinien być zdecydowanym liderem przyjezdnych. Nermark po kontuzjach jeździ asekuracyjnie i bezbarwnie, dziś ma szanse na jeden dodatkowy start w postaci z/z. Jednak na 15 bieg nie powinien liczyć, gdyż pod względem średniej jest gorszy od Jędrzejaka,Ljunga i Troy'a. Natomiast Jarek moim zdaniem jest mocnym kandydatem do biegu 15 oraz wystartowania w ramach RT, jeżeli gospodarzom uda się odskoczyć.

Piotr Pawlicki - Przemysław Pawlicki 1 @ 1.65 Betsafe

Piotrek ostatnio w dużo lepszej dyspozycji od Przemka, pokaźne zdobycze w ostatnim meczu w Szwecji jak i Polsce, dobrze rokują. Natomiast Przemek słabiutko. Dziś co prawda Piotrek w parze z Hancockiem,ale jedzie z nim tylko 2 biegi oraz dodatkowo ma łatwy start w biegu nr 5,w którym powinien się pokusić o 3.

VIP
VIP

Vargarna - Dackarna 2 @ 2,15 Tobet

Początkowo myślałem o Wilkach, ale jak popatrzyłem na składy i układ biegów to juz nie wydaje mi się takie proste.
Składy naprawdę porównywalne bo Miedziński i Lindgren po kontuzjach, może być słabo. Chociaż Miedziak fatalnie wyglądał w niedzielę.
Nilsson i Mikkelsen na 4. porównywalnie. Wczoraj obaj w Anglii ładnie, ale ja jednak wskazuję na Duńczyka :)
Dudek vs Gapiński - może i Gapa skoro ma silniki i jedzie u siebie.
Pedersen vs Ward - X X no comment :lol:
Rezerwy raczej na stronę gospodarzy więc czynnikiem decydującym będzie MJJ i Kildemand.
No właśnie - MJJ pojedzie z rezerwami, więc powinien "troche więcej" przywieźć
za to Pająk ma trudne biegi, z Gapą, Pedersenem, Wardem - może zawieźć.

Wydaje mi się zatem, że mini mini to goście powinni dzisiaj wygrać, jeśli do tego dołozyć kurs ponad 2,0 to ja stawiam w tę stronę.

Powodzenia <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi kRaWat za ten post:
Fernando Torres

VIP
VIP

kRaWat napisał(a):
Vargarna - Dackarna 2 @ 2,15 Tobet

43-46 uffff, w ostatnim momencie <wygrana> czekanie się opłaciło.
Niestety MJJ pojechał słabo za to mega występ Anderssona uratował gości.
Cheers <browar>

PostNapisane: 01 sie 2013 

Kukos napisał(a):
Hampel - Nermark 1 @ 1.35 Unibet
Piotr Pawlicki - Przemysław Pawlicki 1 @ 1.65 Betsafe

PostNapisane: 06 sie 2013 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Przemyslaw Pawlicki-Piotr Pawlicki 8-4 <plus>
typ.1
kurs.1,65
buk.Tobet

Analiza.

Dzisiaj spotkanie w Szwedzkiej Elitserien pomiedzy zespolami Hammarby Sztokholm - Piraterna Motala.Ja do typowania proponuje pare zawodnikow zespolu Piratow Przemyslaw Pawlicki-Piotr Pawlicki.Jak dla mnie kurs bomba i z przyjemnoscia go zagram.Przemek,starzsy z braci awizowany w parze z Linusem Sundstroemem, a mlodzy i mniej doswiadczony pojedzie w parze z Gregiem Hancockiem i to raczej Piotrek bedzi mial gorsze wyniki od swojego partnera z pary,w przeciwienstwie do Przemka.Druga rzecz,jesli spojrzymy na srednie wyjazdowe to Przemek ma srednia 1,71 na bieg,a Piotrek 0,00 bo jechal chyba tylko pare biegow na wyjazdach i nie zostal sklasyfikowany...Do porownania podam jeszcze srednie biegow partnerow z zespolu..Greg 2,39 a Linus 1,26...Tak wiec wszystko wskazuje na to,ze to Przemek dzisiaj bedzie gorea...Polecam.

Ostatnio edytowano 06 sie 2013 przez szymontom, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 06 sie 2013 

Smederna - Vastervik 1 @ 1.50

Lag Ikaros Smederna:
1. Grigory Laguta
2. Magnus Zetterström (K)
3. Peter Karlsson
4. Krzysztof Buczkowski
5. Andreas Jonsson
6. Linus Eklöf
7. Oliver Berntzon

Lag Västervik:
1. Daniel Nermark
2. Chris Harris Z/Z
3. Tomasz Jędrzejak
4. Hans Andersen (K)
5. Troy Batchelor
6.Ludvig Lindgren
7. Daniel Davidsson

AJ wraca po kontuzji, po podobnej kontuzji Ward wrócił w nawet dobrym stylu, więc się nie obawiam totalnej klapy. Goście po wspaniałym początku sezonu, w mojej opinii zaczynają tracić animusz. Nie mają lidera z prawdziwego zdarzenia. Dziś goście bez Ljunga, który wczoraj doznał kontuzji w meczu ligi Duńskiej. Gospodarze za to ze wspaniałym Łagutą, solidnymi szwedami Zorro i PK, oraz Buczek, który urywa punkty.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]