» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Re: TENISOWY CZAT, czyli luźne rozmowy na bieżąco!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 cze 2013 
VIP
VIP

Podziękował: 783
Podziękowano: 1334
Zgadzam się z niebieskimi i po takim kursie biorę z pocałowaniem ręki. Kariera Ferdka pomału dobiega końca :cry: i jeżeli ma gdzieś wygrać to właśnie na trawie, a wygranie na trawach Wimbledonu smakuje najlepiej. Więc do boju Ferdek 8)
Slay jak to by był "taki Ferdek jak kiedyś" nie byłoby takiego kursu :wink:

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 18 cze 2013 
Junior
Junior

Podziękował: 11
Podziękowano: 19
Zostałem niejako nakierowany na dział tematyczny tenis, więc pozwolę sobie rozpocząć dyskusję na temat najbliższych spotkań, również i w tym temacie.

Kilka przemyśleń na temat jutrzejszych spotkań tenisowych:

Bernard Tomic - James Ward 1.38 2.87

Przestrzegam przed pochopnym graniem na Australijczyka. Ward, to zawodnik, który na tej nawierzchni może być groźny. Bardzo dobry serwis, mocne uderzenia z obu skrzydeł (z nieprzyjemnym topspinem), może napsuć spor krwi Bernardowi. Z drugiej strony szukanie niespodzianki na siłę, mija się z celem, gdyż Tomic to zawodnik ze zdecydowanie bogatszym repertuarem zagrań, a jego bardzo nieprzyjemny slajs będzie zmuszał do schodzenia nisko na nogach, bądź co bądź wielkoluda, jakim jest James Ward. Jeżeli ktoś rozważa obstawianie tego meczu, radziłbym wstrzymać się do pierwszych gemów spotkania.

Jarkko Nieminen - Feliciano Lopez 2.62 1.44

Feliciano to nietypowy Hiszpan, któremu szybkie korty naprawdę odpowiadają. Odpowiada mu również trawa, na której czuje się bardzo dobrze. Udowodnił to w Londynie, gdzie oswoił się z trawą i ogral m.in Benneteau. Szkopuł w tym, że psychika Lopeza, jest na poziomie 15-latka. Większość "ciasnych" i zaciętych spotkań przegrywa w głowie. Osobiście nie lubię stawiać na niego po tak mizernym kursie, zwłaszcza gdy po drugiej stronie stoi walczak, jakim jest Nieminen. Ciągle mam w pamięci spotkanie Lopeza z Kubotem, kiedy to sędzia z aptekarską precyzją upominał Hiszpana, by ten szybciej wprowadzał piłkę do gry... Chyba nie muszę pisać, jak ta sytuacja odbiła się na postawie Lopeza i jakim wynikiem skończył się mecz.

Jeremy Chardy - Lucas Pouille 1.30 3.40

Lucas to bardzo zdolny chłopak, ale nie widzę po jego stronie żadnych atutów w starciu ze starszym rodakiem na nawierzchni trawiastej. Kursy niski, ale na pewno warty zastanowienia. Ja bardzo rzadko ruszam tak wyceniony rynek, jednak nie zmienia to faktu, że typ wygląd atrakcyjnie. Spotkanie godne uwagi przy ofercie na żywo.

Do tego uważałbym na granie Simona, po śmiesznym kursie. Naprzeciw niego staje młody Brytyjczyk, który w dniu dzisiejszym bardzo zaskoczył mnie swoją grą. Simon może mieć ciężką przeprawę, a kurs 1.10, to nie jest najlepsza oferta na dzień jutrzejszy. Ciekawie zapowiada się również spotkanie tegorocznego finalisty French Open z Xavierem Malisse. X-men pokazał się w ostatnim meczu z Del Potro z bardzo dobrej strony i wszelkie handicapy gemowe w stronę Belga, to na pewno ciekawa alternatywa.

Karolina Woźniacka - Tamira Paszek 1.33 3.25

Tutaj zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. W tym meczu upatruje niespodzianki i zdecyduję się pograć w stronię Austriaczki już przed meczem. Tamira uwielbia korty trawiaste, jej gra jest wprost stworzona na tą nawierzchnie. W poprzednich dwóch turniejach, rywalizowała z Riske, która grała naprawdę bardzo dobry tenis. Teraz po raz kolejny czeka ją wielkie wyzwanie, jednak trzeba pamiętać, że na chwilę obecną Karolina, to nie ta zawodniczka, co kiedyś. Gdzieś Dunka polskiego pochodzenia, zatraciła swój blask. Tamira rok temu pokazała, że da się pokonać Karolinę na trawie, mam nadzieję, że tym razem powtórzy sukces z ubiegłorocznego Wimbledonu i wyeliminuje Dunkę tym razem w EastBourne.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Hurricane za ten post:
zamer

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 18 cze 2013 
Moderator
Moderator

Podziękował: 77
Podziękowano: 644
Witam Hurricane!
Cieszę się ogromnie, że ludzi siedzących w światku tenisowym przybywa. Dobrze trafiłeś, tutaj można wypowiadać się przed, po i w trakcie spotkań tenisowych, także serdecznie zachęcam do dalszego dzielenia się przemyśleniami, a widzę, że będzie co czytać :wink:
Ze swojej strony mogę dodać, że X-Men jeśli na jakiejkolwiek nawierzchni ma powalczyć z Ferrerem, to właśnie na trawie. Belg handicap gemowy powinien pokryć samym serwisem, a jak przydarzy się słabsza chwila Ferrerowi to i set w zasięgu ręki będzie. Co do typu na Paszek to jestem na tak, ale mam nadzieję, że jest to typ bardziej przeciwko Wozniackiej (która ostatnio gra strasznie nierówno, psuje całą masę piłek, to nie jest ta sama Karolinka co przed laty) niż na Paszek. Kursy są bardzo sensowne, warto próbować.

Zachęcam do dyskusji w dziale tenisowym,
gdzie na bieżąco możemy komentować spotkania tenisowe,
dzieląc się swoimi cennymi spostrzeżeniami.

KLIK!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 19 cze 2013 
Moderator
Moderator

Kilka słów na jutro:

Z kwalifikacji Wimbledonu jeden typ od razu rzucił mi się w oczy:

Birnerova - Schmiedlova
Birnerova cudem jest w 3. rundzie kwalifikacji. W 1. rundzie Jugic-Salkic, która skreczowała, 2. runda i wycofanie się Patricii Mayr. Schmiedlova w 1. rundzie rozgromiła Smith, z Bacsinszky już z lekkimi problemami, ale dała radę wygrać w 3 setach. Tylko że Timea to jest zawodniczka, która potrafi zagrac dobre spotkanie, co prawda od jej sukcesów minęło już trochę czasu, ale końcówkę zeszłego sezonu miała udaną, a w tym jeszcze nie miała okazji aby zaprezentować dobry tenis. Birnerova fatalnie gra od początku roku, wygrała dosłownie kilka spotkań, na mączce i to na mączce gra jej się najlepiej. Schmiedlova to młoda tenisistka, której potrzebne jest jeszcze ogranie, ale ambicji jej nie brak, a umiejętności też nieprzeciętne. Posiada uderzenie kończące zarówno fh jak i bh, dobra praca nóg, serwisem też powinna robić przewagę w starciu z Czeszką. Nie wiem jak bukmacherzy ustawią kursy, ale wszystko powyżej 1.35 do gry- w sumie wyższych się nie spodziewam.

KLIK!

PostNapisane: 20 cze 2013 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 24
Podziękowano: 100
Jestem świeżo po seansie z udziałem Hampton - Safarova.

Czeszka kontrolowała przebieg meczu do stanu 5:4 w drugim secie.
Przy serwisie na mecz sporo błędów, ale to za sprawą poprawy gry u Amerykanki, która zaczęła mocniej grać i atakować.
Imponuje mi ta dziewczyna spokojem, zaangażowaniem, pomysłem na grę.
Czeszka nie miała recepty na bardzo dobry pierwszy serwis Jamie w trzecim secie.
W kolejnej rundzie młoda Amerykanka spotka się z kimś Wozniacki - Makarova.

Czekam na kursy, jeżeli będzie satysfakcjonujący to na pewno ponownie zagram na młodą Hampton.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Przemo300 za ten post:
zamer

PostNapisane: 22 cze 2013 
Moderator
Moderator

Z powodu braku czasu w dniu dzisiejszym nie naskrobię nic więcej jak sugestie dot. spotkań finałowych.
W Eastbourne moim zdaniem tryumfować będzie Vesnina, która przez turniej przeszła jak burza, wczoraj rozgromiła Wickmayer, tylko że ta pogubiła się po 1. secie totalnie. Jednak wciąż 11 gemów z rzędu robi wrażenie. Wszystko powyżej 1.65 do przyjęcia.
Ciekawie zapowiada się pojedynek Flipkens z Halep, gdzie upatruję wygraną Flipkens po 3-setowym boju.
Wawrinka nie będzie miał łatwej przeprawy z Francuzem, także over gemowy najbardziej mi pasuje. Co do drugiego finału, to Simon już zaskoczył w starciu z Federerem na RG, a teraz na trawie dotarł do finału. Nie wiem co sądzić o jego grze. Return ma bardzo dobry, także nie sądzę, aby miał ogromne problemy z serwisem Lopeza. Jednak żeby grać na Francuza kursy musiałby być ustawione nieco inaczej. Tak raczej value na Lopeza.

KLIK!

PostNapisane: 24 cze 2013 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 9
Podziękowano: 2
Uwielbiam pierwsze rundy wielkoszlemowych turniejów, tyle możliwości wyboru i 110% pewniaków a jednocześnie pełno min po drodze do celu :lol:

Może na początek wspólnymi siłami spróbujemy wytypować "pefniaków" jako tako wartych grania ;)
Moje propozycje:

ATP
Pewki : Almagro, YOUZHNY, Isner, Robredo, DOLGOPOLOV, GASQUET, Haas, BENNETEAU, SIJSLING,
Value: Melzer, TIPSAREVIC, VERDASCO, MATHIEU, ISTOMIN, KAVCIC, Haider-Maurer,
No way: CILIC, GULBIS, ANDERSON, BRANDS, DIMITROV, DJOKOVIC ( :lol: ), SEPPI, STRUFF, BERDYCH, LEVINE, RAONIC, GIRALDO,

WTA:
Pewki: BARTOLI(?), LEPCHENKO, ERRANI, JANKOVIC, KVITOVA, MAKAROVA, PETKOVIC, SAFAROVA, WICKMAYER,
Value: PENNETTA, SHVEDOVA, JOVANOVSKI, PASZEK, GOERGES, SCHIAVONE, BARTHEL,
No way: IVANOVIC, RADWANSKA U , HALEP, ERAKOVIC,

"Trochę" tego jest, ekspertem nie jestem ale podczas mojej długoletniej zabawy w typowanie orientuję się m/w kogo na co stać w tym światku. Niemniej zawsze popełniam jakiś błąd, który niweczy całkiem ładne akumulatorki ;)

Dużego zgryza mam przy Bartoli bo nie mogę się zdecydować czy jej nie dać do typów nie do grania, ale tak się zazwyczaj typuję kobiety. Są nieobliczalne :lol:

Kusi mnie by zagrać przeciwko Stepankowi, w FO poległ przeciw Kyrgiosowi a teraz ma przed sobą innego kangura, który ładnie przeszedł kwalifikacje :roll:

Na niebiesko tenisiści, na których warto było zagrać handi dodatnie lub w przypadku "no way" handi dodatnie na przeciwnika. Nie wszystkie bo nie śledziłem wszystkich widełek ;)

Ostatnio edytowano 25 cze 2013 przez stev, łącznie edytowano 7 razy

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 49
Podziękowano: 221
Co do Andersona to jak grac to u buka, który krecz rozlicza jako przegraną, można jakieś handi czy setowe, czy gemowe spróbować, o ile jest rozliczane tak samo, Rochus poprzedni mecz z Odesnikiem poddał, przyczyny dokładnej nie znam, ale przegrał wtedy 5 gemów z rzędu, także coś musi być nie tak.
Co do value na Mathieu to się nie zgodzę, Berankins do słabych nie należy, urwał ostatnio seta Lopezowi na trawie, może te wyniki jakieś super nie są, ale jeszcze o nim usłyszymy, bo talent jest, ale głównym powodem takiego kursu na Francuza jest fakt, że jego żona umie na raka, gdzieś słyszałem wypowiedź Mathieu, że gra bo grać musi, w końcu to jego praca, ale głową cały czas jest przy żonie. Ostatnie wyniki trochę to potwierdzają, dlatego tu bym odradzał granie na niego

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 907
Podziękowano: 1214
Witam Panów bardzo serdecznie!
Mamy 1 mega niespodziankę. Nadal wypadł z gry. Buk zaciera ręce, chociaż jak ktoś stawiał na handi albo ilość gemów to może trafił. Napewno zaciera ręce Federer, który "pozbył" się jednego z przeciwników, a jak dobrze pamiętam miał z Nadalem spotkać się w ćwierćfinale /mogę się mylić/. Chociaż patrząc dziś na mecz Federera uważam, iż jest on głównym kandydatem do wygrania tego turnieju. Swoboda i perfekcja w każdym calu. Zobaczymy jak jutro poradzi sobie Djokovic z Mayerem. Myślę, że nie będzie to łatwe spotkanie dla Serba i kto wie, kto wie....Mój buk daje powyżej 29 - 1.82 co można uważać za możliwe. Zobaczymy jutro.
Pozdrawiam

Moderator
Moderator

kameleon2511 napisał(a):
Witam Panów bardzo serdecznie!
Mamy 1 mega niespodziankę. Nadal wypadł z gry. Buk zaciera ręce, chociaż jak ktoś stawiał na handi albo ilość gemów to może trafił. Napewno zaciera ręce Federer, który "pozbył" się jednego z przeciwników, a jak dobrze pamiętam miał z Nadalem spotkać się w ćwierćfinale /mogę się mylić/. Chociaż patrząc dziś na mecz Federera uważam, iż jest on głównym kandydatem do wygrania tego turnieju. Swoboda i perfekcja w każdym calu. Zobaczymy jak jutro poradzi sobie Djokovic z Mayerem. Myślę, że nie będzie to łatwe spotkanie dla Serba i kto wie, kto wie....Mój buk daje powyżej 29 - 1.82 co można uważać za możliwe. Zobaczymy jutro.
Pozdrawiam

Witam,
grałem na Federera i grać będę do końca, we wszelkich kombinacjach, we wszytskich możliwościach. Kurs na wygraną Wimbledonu proponowałem na poprzedniej podstronie. Oglądając spotkanie Nadala widziałem jak kilkukrotnie łapał się za bodajże prawe kolano. Nie ujmuję Darcisowi niczego, ale Nadal nie był w 100% sprawny w dniu dzisiejszym. Pograłem sobie na live w 3 secie przy przełamaniu na początku, że Darcis tego seta wygra, a kursy wynosiły ponad 2. Grube przeszacowanie.
Cieszę się, że droga do półfinału dla Federera stoi otworem, cieszę się widząc Szwajcara grającego na pełnym luzie. Hanescu dzisiaj wygrał zaledwie 7 piłek przy podaniu Federera! Serwis genialny, niemalże perfekcyjnie trafiał w linie.
Wśród kobiet świetnie zaprezentowała się Muguruza, którą polecam obserwować. Podobnie zresztą Wozniacka, której rywalka co prawda psuła całą masę piłek, ale Karolinka dzisiaj była w bardzo dobrej dyspozycji.
Jutro kolejny dzień zmagań i od razu rzuca mi się w oczy typ na Mladenovic i Voskoboeve w deblu. Obie co prawda odpadły już z turnieju singlowego, jednak pokazały pazuryra- Mladenovic przez dłuższy okres walczyła jak równa z równą z Szarapową, a Voskoboeva przegrała na własne życzenie z Bouchard, będąc dwie piłki od wygranej przy własnym serwisie w 2. secie. Walczyć będą z Larsson i Arvidson, kursy w okolicach 1.40 moim zdaniem można uznać za lokatę. Swoich rywali powinni rozgromić Levine (który pojedynkować sie będzie z Pella, a o tym zawodniku pisałem niedawno, że grać na trawie kompletnie nie potrafi...), Halep (która spotka się z Govortsova, a ta jest w formie katastrofalnej), Johansson (zagra z Babos, która formę gdzieś zagubiła, przegrywa wszystko jak leci, a Francuzka dobrze zaprezenotwała się niedawno w Birmingham). Dość sporym zaskoczeniem są dla mnie kursy na Na Li i można poszukać handi dodatniego na Krajicek, która przecież na trawie grać, potrafi, ostatnio trochę pogrywała sobie w itfach z dobrymi rezultatami, a za +6.5 płacą 1.75. Zapomniałbym dodać, że spore value widzę na Pavlychenkova. Nie grała przez ostatni miesiąc, ale przecież jeszcze niedawno wygrywała turniej w Estoril, walczyła jak równa z równą z Azarenka. Pironkova potrafi grać na trawie, jednak tak jak jedna jaskółka wiosny nie czyni, nie wierzę, by po kilku wygranych nagle wszystko miało się odwrócić i to Pavlychenkova miałaby się jutro bronić. Anastasia potrafi zepchnąć zawodniczkę do defensywy, agresywna gra powinna przynieść jej jutro sporo korzyści.
Powodzenia wszystkim w dniu jutrzejszym!

KLIK!

PostNapisane: 25 cze 2013 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 59
Podziękowano: 341
Co sądzicie o takich parach: Kavcic - Struff, Dodig - Kohlschreiber. Obydwaj płatni około 1,40. Jednak Dodig ma dobre mecze za sobą na trawie. Pokonał Raonica, choć ten akurat nic w tym meczu nie pokazał. Natomiast Struffa nie znam i mogę podpierać się tylko statystykami. Jak myślicie mecze do ruszenia czy lepiej dać sobie spokój bo to loteria?

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Ja bym żadnej z tych par nie ruszał, a jak już to z handi dodatnim w drugą stronę

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi stev za ten post:
kaiser70

Moderator
Moderator

Podziękował: 146
Podziękowano: 839
Zastanawiam sie nad graniem Pennetty w jutrzejszym meczu z Azarenka. Bialorusinka nabawila sie kontuzji w pierwszym meczu, nie widzialem nigdzie info, zeby miala wyzdrowiec, a bardzo mozliwe, ze jak gra nie bedzie sie ukladac, to po prostu zejdzie z kortu. Pennetta ma doswiadczenie, powinna byc w stanie rozrzucic rywalke po korcie. Oczywiscie jakies Bwiny czy inne cudowne buki, gdzie nie ma zwrotow przy kreczu.

(Snooker 2012/13 11/4; 2011/12: 23/21; 2010/11: 38/24)
(Narciarstwo alpejskie 2012/13 8/7/1; 2011/12: 15/11/1; 2010/11: 35/36/8)
Tenis 2017 14/11 (2016: 29/15; 2015: 61/45; 2014: 88/49; 2013: 58/39; 2012: 101/59; 2011: 82/58)
Krykiet 2017 5/1 (2016: 25/23; 2015: 55/47)

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Panowie jak widzicie typy na jutro, bo widzę tyle pewniaków że aż się boję ? :lol: Z ATP nie po kursach zagrałbym jedynie Verdasco i jak nie czysty win to jakieś dodatnie handi na Robredo.
Z pań Petkovic i reszta jak po kursach z wyjątkiem gry przeciw Cornet i może przeciw Bojanowski. No i Cristea mi "śmierdzi"

Dzień cudów :lol:

Sergiy Stakhovsky <wygrana>

Ostatnio edytowano 26 cze 2013 przez stev, łącznie edytowano 1 raz

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 3
Podziękowano: 1
Ja widze to tak :

Gram jutro tripa
Robert +5 po kursie 2.0
+ Melzer 1,53 + Mahut 1,4

Ako 4,29 biore z pocalowaniem reki

Paire i trawa jakos mi nie pasuje Robert pokazal niezly tenis w 1 spotkaniu
Mahut idzie jak burza. Mysle ze Cleyowiec Robredo wiecej niz seta nie ugra aczkolwiek to walczak dlatego mahut tylko to win a nie handi setowe
Melzer poradzil sobie z Fogninim po jako takiej walce ale Wloch o dziwo w tym roku niezle na trawie Reister meczyl sie ze slabym Rosolem

jak bedzie zobaczymy ale dla mnie Value i moze jutro w koncu jakies mocniejsze przylozenie <tv>

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]