» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

TENISOWY CZAT, czyli luźne rozmowy na bieżąco!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 cze 2013 
Moderator
Moderator

Podziękował: 77
Podziękowano: 644
Witam,

wychodzę z propozycją, aby w tym temacie dzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi spotkań tenisowych NA BIEŻĄCO.
Typujesz jakiś mecz, ale potrzebujesz szybkiej opinii? Czy może chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami przedmeczowymi?
A może jesteś w trakcie oglądania tenisowego spektaklu, w którym ewidentnie dzieje się coś, o czym warto zaalarmować?
Rozkręćmy temat, tknijmy w niego życie, abyśmy wspólnymi siłami (przy drobnej pomocy tenisistek i tenisistów) ogołocili buki z $$$.

Zapraszam wszystkich (tych zielonych jak wimbledońska trawa przed startem turnieju, jak i tych, którzy ugrzęźli w mączce tenisowej po uszy) do dyskusji!

Zachęcam do dyskusji w dziale tenisowym,
gdzie na bieżąco możemy komentować spotkania tenisowe,
dzieląc się swoimi cennymi spostrzeżeniami.

KLIK!

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi zamer
rak53stevrobi23

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: TENISOWY CZAT, czyli luźne rozmowy na bieżąco!
Moderator
Moderator

Pozwolę sobie zacząć dyskusję, jednocześnie zachęcając do wyrażania własnych opinii.

Oglądam mecz Ulki z Vekic i nie wierzę, aby miało to się skończyć tak szybko. Ulka zaczyna wreszcie myśleć na korcie, z kolei Vekic 1. set niesamowicie regularna, mało błędów, w końcu musi zacząć wyrzucać i tak też się dzieje na starcie 2. seta. Ja gram na Ulkę po 2.50. 2. set 1:1, serwuje Ulka, właśnie wygrała trzy punkty z rzędu i już tylko 2.10, imo dalej warto, bo to Polka jest bardziej doświadczona jeśli chodzi o grę na trawie. Vekic rozgrywa bodajże 2. spotkanie na tej nawierzchni w karierze.

KLIK!

Moderator
Moderator

Aż dziwne, że nikt nie napisał, że głupoty gadam, że Vekic sobie nie radzi na trawie, a Ulka zaczyna grać, ale sprawdzić chciałem czy jesteście tu, czy Was nie ma. No nic, Vekic gra niesamowicie pewnie, wczoraj poleciała Giorgi, która rok temu zachwyciła na Wimbledonie, teraz Ulka, a następne do odstrzału będzie prawdopodobnie Van Uytvanck,o ile ta wygra z Sanchez.

Teraz do rzeczy. Oglądałem wczoraj Evansa z Pella. I dwa wnioski: 1. Pella kompletnie nei radzi sobie na trawie! Jeśli zobaczycie, że występować będzie w najbliższych trawiastych zawodach, grajcie przeciwko. Ślizga się, wywraca, kompletny brak dostosowania do warunków, dla niego to horror przerzucić się z mączki na trawe. 2. Evans w niesamowitej formie! Zachwycił mnie we wczorajszym spotkaniu, grał bardzo pewnie, mocno, świetny timing, dochodził praktycznie do każdej piłki, najważniejsze, że sporo ryzykował i większość ryzykownych zagrań było celnymi. Jutro Nieminen będzie miał nie lada przeprawę, a że Fin za kortami trawiastymi raczej nie przepada, spodziewam się wyrównanej walki! Kursy prawdopodobnie będą mocno faworyzować Fina, zwłaszcza na początku, także warto się czaić na nie- spodziewam się czegoś w granicy 1.40 - 2.75, także handicap gemowy +3.5 czy setowy 1.5 po 1.80 dla mnie izi.

KLIK!

PostNapisane: 12 cze 2013 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 24
Podziękowano: 100
Oglądam właśnie mecz Hewitta z Dimitrovem.
Fantastyczna gra kangura, wszechstronność uderzeń, inteligencja, znakomite poruszanie się po korcie.
Bułgar kompletnie nie miał się czym przeciwstawić.
W kolejnej rundzie zagra z Querreyem i po tym co widziałem wczoraj i dziś warto będzie zagrać na Australijczyka :wink:

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Przemo300 za ten post:
zamer

PostNapisane: 13 cze 2013 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 49
Podziękowano: 221
Polecam over 12.5 w 2. secie w meczu Cilica i Lopeza ~@3.00, 1. set Lopez wygrał 6:4, w 2. już prowadził przełamaniem, ale Cilic się ogarnął, break back i swój serwis do 0, póki co 2:2 i nie zapowiada się na szybkie rozstrzygnięcie, ew. można Cilica spróbować po ~@3.00

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi s_sowa za ten post:
zamer

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Chyba warto zrobic powtorke w 3. secie, over 12.5 dalej po dobrym kursie ~@3.25, a nie zapowiada sie na breaki

Moderator
Moderator

Gramy na Donne Vekic!
2. set, wreszcie Vekic zaczyna rozpracowywać Sanchez. Donna gra swoje, bije mocno, serwis solidy, często trafia ryzykowne zagrania, nie boi się odważnych rozwiązań. Kursiwo 2.00 przy breaku w drugim secie. C'mon!

KLIK!

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

trzeba będzie z tego tematu jakiegos twittera zrobic, zeby postow nie przegapic xd, btw Murray z Matosevicem, over 18.5 czy tez 1. set 8.5 dobre kursy, szczegolnei ze Matosevic zaczyna

PostNapisane: 14 cze 2013 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 79
Podziękowano: 346
Czy jakiś bookie oferuje kursy, że zaraz znowu będzie padać w Birmingham?

Set 2 zwycięzca: Sorana Cirstea 1.83, wczoraj podobał mi się jej tenis z Jovanovski, tutaj mocno się denerwuje na te przerwy spowodowane padającym deszczem, ale ja widzę comeback.

Edit: W sumie taki typ podany gramy bo gramy, podobał mi się tenis to żadna argumentacja... Liczę, tak jak wczoraj, na dobrą dyspozycję serwisową i więcej walki przy returnowaniu, a Vekic oby nie mogła jej czytać jak wczoraj Sanchez w pierwszym secie :D

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 3
Podziękowano: 1
s_sowa napisał(a):
trzeba będzie z tego tematu jakiegos twittera zrobic, zeby postow nie przegapic xd, btw Murray z Matosevicem, over 18.5 czy tez 1. set 8.5 dobre kursy, szczegolnei ze Matosevic zaczyna

A moze by tak grupa na facebooku byla by dobrą opcja ?

A tak wracajac do tematu tenisowego to zachecam do grania over 9,5 1 secie Potro z Leytonem. W prawie kursy w okolicach 1,6 ale sadze ze tym warty grania
Z wazywszy po ogladaniu Del Potro jego returny nie powalają, Australijczyk gra pewnie duzo przebija mysle, ze nie przestraszy sie wielkiego Delpo.

Mozna za mniejsza stawke sprobowac to samo zagrac w spotkaniu Tsongi z Kudla. Ciekawie grajacy chlopak , Jo pewnie troche zlekcewarzy i odda sam pare punktow :)

Moderator
Moderator

Dziwią mnie wasze typy przeciwko Vekic... taka masówka. Oglądał ktoś młodą Chorwatkę w jej ostatnich pojedynkach? Będę grać ją do końca turnieju, w różnych kombinacjach. Szkoda, że dziś praca mnie zatrzymała w podaniu typów na forum.
Aktualnie oglądam spotkanie Mareja z Bekerem i ciekawe czy Benjamina trejner uzdrowi, czy będzie krecz.

ooo, wyszedł na kort. teraz gramy wszelkie mozliwe handi na Mareja!

KLIK!

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 79
Podziękowano: 346
Powiem Ci, że oglądałem Vekic w spotkaniu z Sanchez i doszedłem do identycznych wniosków jak Ty, że po prostu dobrze zaczęła czytać grę Sanchez i walić swoje bomby, tak jak napisałeś. Widziałem, że walczyła do końca, tylko gdyby Cirstea trafiała jak z Jovanovski to młoda Chorwatka nie miałaby do czego biegać. Do tego w ogóle nie przeszkadzały jej dzisiaj przerwy związane z opadami deszczu i to, że spotkanie zaczęło się 12:10 a skończyło nie wiem, po 17? Rumunka tego ewidentnie nie wytrzymała i tak jak mówił komentator po prostu nie chciała być na korcie. Myślę, że mecz byłby bardziej zacięty gdyby grały bez tych przerw :wink:

Ale jutro spróbuje Vekic razem z Tobą. I Hewitta jakieś dodatnie.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 15 cze 2013 
Moderator
Moderator

zamer napisał(a):
Teraz do rzeczy. Oglądałem wczoraj Evansa z Pella. I dwa wnioski: 1. Pella kompletnie nei radzi sobie na trawie! Jeśli zobaczycie, że występować będzie w najbliższych trawiastych zawodach, grajcie przeciwko. Ślizga się, wywraca, kompletny brak dostosowania do warunków, dla niego to horror przerzucić się z mączki na trawe. 2. Evans w niesamowitej formie! Zachwycił mnie we wczorajszym spotkaniu, grał bardzo pewnie, mocno, świetny timing, dochodził praktycznie do każdej piłki, najważniejsze, że sporo ryzykował i większość ryzykownych zagrań było celnymi. Jutro Nieminen będzie miał nie lada przeprawę, a że Fin za kortami trawiastymi raczej nie przepada, spodziewam się wyrównanej walki! Kursy prawdopodobnie będą mocno faworyzować Fina, zwłaszcza na początku, także warto się czaić na nie- spodziewam się czegoś w granicy 1.40 - 2.75, także handicap gemowy +3.5 czy setowy 1.5 po 1.80 dla mnie izi.[/color]

Pella G. (Arg) 1-2 Bambridge L. (Gbr)
Świetne kursiwa oferowali na to spotkanie. Praca i przyjazd kuzyna przeszkodziły w powtórzeniu informacji, ale mam nadzieję, że ktoś to czyta i wnioski wyciąga.

zamer napisał(a):
Dziwią mnie wasze typy przeciwko Vekic... taka masówka. Oglądał ktoś młodą Chorwatkę w jej ostatnich pojedynkach? Będę grać ją do końca turnieju, w różnych kombinacjach.

Rybarikova M. (Svk) 1-2 Vekic D. (Cro)
Ładnie Vekic, ładnie. Czy spotka się w finale z Riske?

KLIK!

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi zamer za ten post:
realR

PostNapisane: 16 cze 2013 
Moderator
Moderator

Federere wygrywa WIMBLEDON 2013 6.65
Ha! Kursy genialne. Ja tam wchodzę. Federere na trawie to inny Federere niż na mączce, w hali czy na twardej. Federere mnie osobiście w dalszym ciągu czaruje swoją grą, z przyjemnością patrzę na niektóre możliwe tylko dla jednego człowieka zagrania, a po kursie 6.65 wygrana Federera to przecież prezent od buków.

KLIK!

PostNapisane: 16 cze 2013 
Moderator
Moderator

Podziękował: 146
Podziękowano: 839
Wypada mi sie zgodzic w kwestii Wimbledonu. Value zdecydowane, a jak widze, ze na Nadala kurs w okolicach 4.5, to chce mi sie smiac. W Murraya nie wierze zupelnie, Djoko... Djoko jak zwykle moze byc grozny, ale stawianie go w roli glownego faworyta to IMO lekkie nieporozumienie. Zawsze moze co prawda wyskoczyc jakis Berdych czy JWT, ale opcja jak najbardziej warta sprobowania. Nawet jesli to juz nie ten sam Federer co kiedys.

(Snooker 2012/13 11/4; 2011/12: 23/21; 2010/11: 38/24)
(Narciarstwo alpejskie 2012/13 8/7/1; 2011/12: 15/11/1; 2010/11: 35/36/8)
Tenis 2017 14/11 (2016: 29/15; 2015: 61/45; 2014: 88/49; 2013: 58/39; 2012: 101/59; 2011: 82/58)
Krykiet 2017 5/1 (2016: 25/23; 2015: 55/47)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]