» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5053 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 337  Następna strona
  Drukuj

Typy by koniczynpolny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 01 sty 2011 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 33
Podziękowano: 293
Witam,
Na FORUM jestem już jakiś czas ale zbytnio się nie udzielałem.
Startuję z kwotą 1000 zł
Obstawiam głównie tenis ziemny (plus jakieś ekscesy :) ).
Będę też wstawiał typy pożyczone - Głównie NBA by KamilZ i siata by Stella.
Jeśli coś będzie pożyczone będzie to widać w temacie.
Jeśli chodzi o tenis na początku może być dziwnie bo pewnie będę tworzył kupony z kilku spotkań w celu zachęty dla samego siebie do śledzenia wyników.
Tyle na temat. JEDZIEMY :)

Mistrzostwa Świata PDC 2011 - Anderson vs Barneveld -> Gary Anderson 1.57 / 57,15 zł

Mistrzostwa Świata PDC 2011 - Anderson vs Barneveld -> (Najwyższy Checkout – Wynik (Dwudrogowo)) 133 lub więcej 1.83 / 83,33 zł - jest to typ pożyczony niestety nie z tego forum (mało tutaj darta) od użytkownika "krzysiekr".
Go!!!

Jeszcze tenis dorzucam...

WTA - Auckland - Kwalifikacje - Alberta Brianti vs Elena Bovina -> Alberta Brianti - drugie mecze tych pań a Alberta przeszła po dużo lepszej przeciwniczce, niż miała Elena, elegancko (nie licząc rozgrzewki w pierwszym secie :) )

WTA - Auckland - Kwalifikacje - Corinna Dentoni vs Heather Watson -> Heather Watson - z tego co widzę obie już dzisiaj grały i Watson jest na fali

ako 1.97 / 10 zł

WTA - Auckland - Kwalifikacje - Mirjana Lucic vs Sabine Lisicki -> Mirjana Lucic - Bez zbędnych analiz. Lepsza i idzie jak burza.

... i jeszcze NBA by KamilZ

OKC Thunder @ SA Spurs -> SA Spurs
MEM Grizzlies @ UTA Jazz -> UTA Jazz

ako 1,8 / 180 zł

Przepraszam jeśli "ako" różni się o jakieś dziesiętne miejsca po przecinku ale Bet365 nie podlicza (no chyba że się pomyliłem bo jakiś zamotany dzisiaj jestem posylwestrowo :) )

LIVE (początek meczu) : Phil Taylor - Mark Webster (suma setów) -> powyżej 6,5 1.8 / 100 zł

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Typy by koniczynpolny
PostNapisane: 02 sty 2011 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

koniczynpolny napisał(a):
Mistrzostwa Świata PDC 2011 - Anderson vs Barneveld -> Gary Anderson 1.57 / 57,15 zł Zysk: 32,66

Mistrzostwa Świata PDC 2011 - Anderson vs Barneveld -> (Najwyższy Checkout – Wynik (Dwudrogowo)) 133 lub więcej 1.83 / 83,33 zł - jest to typ pożyczony niestety nie z tego forum (mało tutaj darta) od użytkownika "krzysiekr".
Go!!!
Jakby ktoś mi podrzucił statystyki tego meczu (głównie chodzi mi oczywiście o checkouty) byłbym wdzięczny, bo nigdy nie ufam "na słowo" bukom.

Jeszcze tenis dorzucam...

WTA - Auckland - Kwalifikacje - Alberta Brianti vs Elena Bovina -> Alberta Brianti - drugie mecze tych pań a Alberta przeszła po dużo lepszej przeciwniczce, niż miała Elena, elegancko (nie licząc rozgrzewki w pierwszym secie :) )

WTA - Auckland - Kwalifikacje - Corinna Dentoni vs Heather Watson -> Heather Watson - z tego co widzę obie już dzisiaj grały i Watson jest na fali

ako 1.97 / 10 zł Zysk: 9,7 zł

WTA - Auckland - Kwalifikacje - Mirjana Lucic vs Sabine Lisicki -> Mirjana Lucic - Bez zbędnych analiz. Lepsza i idzie jak burza. hmmm... dobrze mi tak

... i jeszcze NBA by KamilZ

OKC Thunder @ SA Spurs -> SA Spurs
MEM Grizzlies @ UTA Jazz -> UTA Jazz

ako 1,8 / 180 zł Zysk: 145,71 zł

Przepraszam jeśli "ako" różni się o jakieś dziesiętne miejsca po przecinku ale Bet365 nie podlicza (no chyba że się pomyliłem bo jakiś zamotany dzisiaj jestem posylwestrowo :) )

LIVE (początek meczu) : Phil Taylor - Mark Webster (suma setów) -> powyżej 6,5 1.8 / 100 zł Zysk: 80 zł

---------------------------------------------------------------------------------------

Puchar Hopmana - Novak Djokovic vs Andrey Golubev -> Novak Djokovic - Wygra 2-0 - No za cholerę nie widzę inaczej chyba że Djoko zacznie sezon ze spadkiem formy.
(Zakłady na set)

WTA - Auckland - Johanna Larsson vs Shuai Peng -> Powyżej 21.5 - Kobity to kobity. Nigdy nic nie wiadomo. Larsson według buków jest outsiderką ale bał bym się przeciwko Niej postawić.
(Suma gemów - Dwudrogowo)

ako 2,24 / 10,42 zł

Wieczorem na pewno jeszcze pójdzie PDC

LIVE Ana Ivanovic - Yaroslava Shvedova -> Yaroslava Shvedova 2,75 / 10 zł - tak sobie patrzę jak panie grają i nie opuszcza mnie przeczucie, że tak to się właśnie skończy.

Polska - Ekstraklasa – Mężczyzni 2010/11 - Kedzierzyn Kozle vs Skra Belchatow -> Skra Belchatow 1,4 / 290 zł - Skra to Skra.

Włochy - Serie A1 - Mężczyźni by Stella

Cuneo vs Piacenza -> Cuneo
Modena vs Verona -> Modena
Sisley Treviso vs Macerata -> Macerata

ako 2 / 50 zł

ATP - Doha Qualifiers - Marco Chiudinelli vs Marko Djokovic -> Marco Chiudinelli - Koło starszego brata to On nawet nie stał niestety (z całym szacunkiem oczywiście).

ATP - Doha Qualifiers - Lukas Rosol vs Nikola Mektic -> Lukas Rosol - tutaj trochę na "czuja". Lukas oczywiście lepszy.

ako 1,75 / 50 zł

LIVE Novak Djokovic - Andrey Golubev przy stanie 0:1 w setach -> Novak 1,44 / 100 zł - Novak często lubi rozgrywać mecze po damsku :D

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Puchar Hopmana - Novak Djokovic vs Andrey Golubev -> Novak Djokovic - Wygra 2-0 - No za cholerę nie widzę inaczej chyba że Djoko zacznie sezon ze spadkiem formy.
(Zakłady na set)

WTA - Auckland - Johanna Larsson vs Shuai Peng -> Powyżej 21.5 - Kobity to kobity. Nigdy nic nie wiadomo. Larsson według buków jest outsiderką ale bał bym się przeciwko Niej postawić.
(Suma gemów - Dwudrogowo)

ako 2,24 / 10,42 zł

Wieczorem na pewno jeszcze pójdzie PDC

LIVE Ana Ivanovic - Yaroslava Shvedova -> Yaroslava Shvedova 2,75 / 10 zł - tak sobie patrzę jak panie grają i nie opuszcza mnie przeczucie, że tak to się właśnie skończy. Przepraszam Anę, że zwątpiłem.

Polska - Ekstraklasa – Mężczyzni 2010/11 - Kedzierzyn Kozle vs Skra Belchatow -> Skra Belchatow 1,4 / 290 zł - Skra to Skra. Zysk: 116 zł

ATP - Doha Qualifiers - Marco Chiudinelli vs Marko Djokovic -> Marco Chiudinelli - Koło starszego brata to On nawet nie stał niestety (z całym szacunkiem oczywiście).

ATP - Doha Qualifiers - Lukas Rosol vs Nikola Mektic -> Lukas Rosol - tutaj trochę na "czuja". Lukas oczywiście lepszy.

ako 1,75 / 50 zł Zysk: 37,5 zł

LIVE Novak Djokovic - Andrey Golubev przy stanie 0:1 w setach -> Novak 1,44 / 100 zł - Novak często lubi rozgrywać mecze po damsku :D Zysk: 44,44 zł[/quote]
---------------------------------------------------------
NBA by KamilZ:

IND Pacers @ NY Knicks -> Knicks
DAL Mavericks @ CLE Cavaliers -> Mavericks

ako 1,87 / 137,95 zł

Dart będzie na żywo bo oferta kiepska przed meczem. Jak ktoś lubi to może wchodzić grubo w Andersona.

Terry Jenkins - Gary Anderson -> Gary Anderson -3.5 seta 1,83 / 50 zł - Szczerze to jest to typ nieprzemyślany. Stawiam bo przegrana mnie nie zaboli. Oczywiście nie jest to loteria więc uważam, że wejdzie. W każdym razie Anderson zje Jenkinsa akurat na kolację.
Pzdr

Mistrzostwa Świata PDC 2011 - Webster vs Lewis -> Mark Webster +1.5 - lepiej nie grać. Jestem fanem 1. 66 / 41,67 zł

Ostatnio edytowano 02 sty 2011 przez koniczynpolny, łącznie edytowano 2 razy

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Niezłe typy jak na początek. Czekam na kolejne rewelacje i bacznie obserwuję temat.

PostNapisane: 03 sty 2011 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Włochy - Serie A1 - Mężczyźni by Stella

Cuneo vs Piacenza -> Cuneo
Modena vs Verona -> Modena
Sisley Treviso vs Macerata -> Macerata
- ehhhh a coś mi tak śmierdziało z tą Maceratą.
NBA by KamilZ:

IND Pacers @ NY Knicks -> Knicks
DAL Mavericks @ CLE Cavaliers -> Mavericks

ako 1,87 / 137,95 zł
Zysk: 120 zł - Pewnie nie idealnie równo 120 zł ale w robocie mam niestety zblokowanego Bet365 i nie mogę sprawdzić.

Dart będzie na żywo bo oferta kiepska przed meczem. Jak ktoś lubi to może wchodzić grubo w Andersona.

Terry Jenkins - Gary Anderson -> Gary Anderson -3.5 seta 1,83 / 50 zł - Szczerze to jest to typ nieprzemyślany. Stawiam bo przegrana mnie nie zaboli. Oczywiście nie jest to loteria więc uważam, że wejdzie. W każdym razie Anderson zje Jenkinsa akurat na kolację.
Pzdr
Zysk: 41,5 zł

Mistrzostwa Świata PDC 2011 - Webster vs Lewis -> Mark Webster +1.5 - lepiej nie grać. Jestem fanem 1. 66 / 41,67 zł blisko było...

Dzięki techt za wpis :)

PostNapisane: 03 sty 2011 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Puchar Hopmana
Novak Djokovic vs Lleyton Hewitt -> Novak Djokovic Różnica klas. Do tego Hewitt w meczu z Bemelmans'em jakoś do mnie nie przemówił.
Bemelmans vs Andrey Golubev -> Andrey Golubev Z Djokiem co prawda przegrał,(no ale to nic dziwnego) natomiast podobała mi się Jego gra.

ako 1,6 / 18,48 zł

Mistrzostwa Świata PDC 2011
Lewis vs Anderson -> Anderson 1,53 / 20 zł Za dobrze mu idzie, żeby miał to teraz przegrać.

PostNapisane: 04 sty 2011 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Puchar Hopmana
Novak Djokovic vs Lleyton Hewitt -> Novak Djokovic Różnica klas. Do tego Hewitt w meczu z Bemelmans'em jakoś do mnie nie przemówił.
Bemelmans vs Andrey Golubev -> Andrey Golubev Z Djokiem co prawda przegrał,(no ale to nic dziwnego) natomiast podobała mi się Jego gra.

ako 1,6 / 18,48 zł

Mistrzostwa Świata PDC 2011
Lewis vs Anderson -> Anderson 1,53 / 20 zł Za dobrze mu idzie, żeby miał to teraz przegrać.
Niestety Lewis rzucił dwa razy więcej 180-tek i to wystarczyło.

W tenisie... wiadomo jak to jest na początku :)

Djokovic vs Lleyton Hewitt
Ivanovic vs Alicia Molik
Robin Soderling vs Ryan Harrison
Dolgopolov vs Andy Roddick

ako 1,6 / 5 zł - Jak pisałem wcześniej to właściwie dla zachęty do obserwowania meczy

Jeremy Chardy @ 1.30
Ernests Gulbis @ 1.36
Philipp Kohlschreiber @ 1.40
Treble, 1 Zakład * 5,00 PLN - Trochę nieczytelnie ale bardzo się spiesze do roboty a tam zblokowali mi buka niestety.

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Jeremy Chardy @ 1.30
Ernests Gulbis @ 1.36
Philipp Kohlschreiber @ 1.40
Treble, 1 Zakład * 5,00 PLN - Trochę nieczytelnie ale bardzo się spiesze do roboty a tam zblokowali mi buka niestety.
- No trudno Chardy nie dał jednak rady

WTA - Auckland - Julia Goerges vs Alize Cornet
WTA - Auckland - Sabine Lisicki vs Yanina Wickmayer

ako 1,75 / 5 zł

Liga Mistrzów - Kobiety 2010/11 - Łódź vs RC Cannes
(Suma punktów) -> Powyżej 172,5 - Miałem grać undera ale tom.cio słusznie zauważył różnice w ligach. Z Muszyną dziewczyny mnie zadziwiły. Nie chodzi o formę oczywiście ale o jej wahanie. Tu właśnie można szukać momentu, w którym zaskoczą przeciwniczki i zdobędą przynajmniej jednego seta a granica punktowa nie jest super wysoka. Kto wie może będą to nawet 2 sety (takiego handi oczywiście bym nie polecał do gry :) )Poza tym bywały już takie mecze z ich uczestnictwem, że raz przegrywają do zera by w reważu do zera wygrać właśnie u siebie (oby nie dzisiaj :) ).

1,85 / 55.5 zł

BDO Mistrzostwa Świata 2011 - Dekker vs Kellett
BDO Mistrzostwa Świata 2011 - Robson vs Dave Chisnall

No lepsi są a to jednak wciąż jeszcze początek a początki w darcie rzadko przynoszą duże niespodzianki. Wspomagam się trochę pewnym forum o darcie.

ako 1,6 / 49,5 zł

LIVE 5:4 w gemach Ivo Karlovic - Lukas Rosol - chwilę wcześniej się walnąłem odwrotnie z gemami było
Ivo Karlovic - Lukas Rosol
(Zakłady - handicap) +2,5 gema Rosol

1,72 / 20 zł

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Liga Mistrzów - Kobiety 2010/11 - Łódź vs RC Cannes
(Suma punktów) -> Powyżej 172,5 - Miałem grać undera ale tom.cio słusznie zauważył różnice w ligach. Z Muszyną dziewczyny mnie zadziwiły. Nie chodzi o formę oczywiście ale o jej wahanie. Tu właśnie można szukać momentu, w którym zaskoczą przeciwniczki i zdobędą przynajmniej jednego seta a granica punktowa nie jest super wysoka. Kto wie może będą to nawet 2 sety (takiego handi oczywiście bym nie polecał do gry :) )Poza tym bywały już takie mecze z ich uczestnictwem, że raz przegrywają do zera by w reważu do zera wygrać właśnie u siebie (oby nie dzisiaj :) ).

1,85 / 55.5 zł

BDO Mistrzostwa Świata 2011 - Dekker vs Kellett
BDO Mistrzostwa Świata 2011 - Robson vs Dave Chisnall

No lepsi są a to jednak wciąż jeszcze początek a początki w darcie rzadko przynoszą duże niespodzianki. Wspomagam się trochę pewnym forum o darcie.

ako 1,6 / 49,5 zł

LIVE 5:4 w gemach Ivo Karlovic - Lukas Rosol - chwilę wcześniej się walnąłem odwrotnie z gemami było
Ivo Karlovic - Lukas Rosol
(Zakłady - handicap) +2,5 gema Rosol

1,72 / 20 zł
Zysk 14,55 zł

BDO jednak nie dla mnie i odpuszczam. Nie czekam nawet na zkończenie meczu Chisnall'a bo kupon i tak już nie wszedł.

Siata - brak słów. Jednak po zmianach to już nie ten sam zespół.

Rosol dał radę. Gdyby nie zabójcze serwy przeciwnika kto wie jakby się skończyło. Dobry meczyk ogólnie.
------------------------------------------------------------------

ATP - Brisbane - Richard Berankis vs Florian Mayer -> Hmmm albo o czymś nie wiem albo kurs zawyżony. Powinno być dobrze. 1,61 / 100 zł

Moderator
Moderator

Podziękował: 146
Podziękowano: 839
Wychodzi na to, ze tylko ja wierze w Litwina, ale jak juz pisalem m.in. u Tekkena:
Absolutnie nie widze jutro Mayera. Niemiec - pomijajac turniej w Sztokholmie - dosc przecietnie radzil sobie na twardych kortach. Zwyciestwo z Tomicem tez nie jest jakims super wynikiem, bo Australijczyk gra dosc nieregularnie. Co prawda Mayer to wysoki zawodnik, ale jednak lepiej czuje sie na maczce. Berankis z kolei stworzony do gry na hardcourtach - szybki, agresywny, dobrze serwujacy i dobrze operujacy wolejem. W Brisbane gladko przebrnal kwalifikacje, a w 1 rundzie nie dal szans Clementowi. Zeszly sezon w wiekszosci rozegrany w challengerach, ale Litwin dysponuje olbrzymim potencjalem i to jego widze w roli faworyta w tym spotkaniu. Takze promocja od bukow jak najbardziej, ale na Ryska ;)

(Snooker 2012/13 11/4; 2011/12: 23/21; 2010/11: 38/24)
(Narciarstwo alpejskie 2012/13 8/7/1; 2011/12: 15/11/1; 2010/11: 35/36/8)
Tenis 2017 14/11 (2016: 29/15; 2015: 61/45; 2014: 88/49; 2013: 58/39; 2012: 101/59; 2011: 82/58)
Krykiet 2017 5/1 (2016: 25/23; 2015: 55/47)

PostNapisane: 05 sty 2011 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Dzięki Slay za wpis. Zdążyłem Ci wcześniej odpowiedzieć u Tekkena. Nie powiem, że mnie nie zaniepokoiłeś bo bardzo liczę się z Twoim zdaniem jeśli chodzi o tenis :)

Shuai Peng+3.5 @ 1.90
Elena Vesnina @ 1.36
Duble, 1 Zakład * 14,55 PLN - Peng ładnie poradziła sobie z Larsson i może to jakiś znak a Kuznetsova potrafi zaskoczyć mało pozytywnie... pożyjemy zobaczymy. Kwota nie jakaś wielka więc pomyłka krzywdy mi nie zrobi. Vesnina nie powinna mieć problemów.

by KamilZ

SA Spurs @ NY Knicks
TOR Raptors @ CHI Bulls

ako 1,76 / 100 zł

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Djokovic vs Lleyton Hewitt
Ivanovic vs Alicia Molik
Robin Soderling vs Ryan Harrison
Dolgopolov vs Andy Roddick

ako 1,6 / 5 zł - Jak pisałem wcześniej to właściwie dla zachęty do obserwowania meczy Zysk 3,12 zł

WTA - Auckland - Julia Goerges vs Alize Cornet
WTA - Auckland - Sabine Lisicki vs Yanina Wickmayer

ako 1,75 / 5 zł Zysk 3,77 zł

Shuai Peng+3.5 @ 1.90

Elena Vesnina @ 1.36
Duble, 1 Zakład * 14,55 PLN - Peng ładnie poradziła sobie z Larsson i może to jakiś znak a Kuznetsova potrafi zaskoczyć mało pozytywnie... pożyjemy zobaczymy. Kwota nie jakaś wielka więc pomyłka krzywdy mi nie zrobi. Vesnina nie powinna mieć problemów. -
No niestety Vesnina krecz Peng hmmm... no weszło, weszło nawet jak złe ale powiem Wam, że oglądałem ten mecz i musiałem wyłączyć bo to co Ona tam wyprawiała wyglądało tak jakby na zmianę grała raz prawą a raz lewą ręką. Zysk 13,23 zł

ATP - Brisbane - Richard Berankis vs Florian Mayer -> Hmmm albo o czymś nie wiem albo kurs zawyżony. Powinno być dobrze. 1,61 / 100 zł A jednak :) Zysk 61 zł

SA Spurs @ NY Knicks
TOR Raptors @ CHI Bulls

ako 1,76 / 100 zł
Spurs :(
----------------------------------------------------------------------

A teraz coś śmiesznego, żebym miał zabawę na cały dzień w robocie.

Andy Murray @ 1.062
Lukasz Kubot+3.5 @ 2.10
Mardy Fish @ 1.61
Tomas Berdych @ 1.10
Xavier Malisse @ 1.33
Jo-Wilfried Tsonga-6.5 @ 2.10
Viktor Troicki @ 1.25
Philipp Kohlschreiber @ 1.44
Ernests Gulbis @ 1.14
Nikolay Davydenko @ 1.28
Maximo Gonzalez @ 1.53
Duble, 55 Zakłady * 2,00 PLN

+ drugi kupon identyczny ale wszystkie zdarzenia muszą wejść :) ako 45,16 za 2 zeta

Jutro będę mógł stawiać normalnie na bieżąco bardziej bo będę w domu siedział dzięki powrotowi wielkiego święta :)

Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

A teraz coś śmiesznego, żebym miał zabawę na cały dzień w robocie.

Dobra kończę z typami na szybko przed robotą bo na zdrowie mi to nie wyjdzie raczej i jak na razie 5 meczy nie weszło. Podliczę jutro.

By Stella

Roeselare - Dinamo Moscow 1,7 / 200 zł

PostNapisane: 06 sty 2011 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Andy Murray @ 1.062
Lukasz Kubot+3.5 @ 2.10
Mardy Fish @ 1.61

Tomas Berdych @ 1.10
Xavier Malisse @ 1.33
Jo-Wilfried Tsonga-6.5 @ 2.10
Viktor Troicki @ 1.25
Philipp Kohlschreiber @ 1.44
Ernests Gulbis @ 1.14
Nikolay Davydenko @ 1.28

Maximo Gonzalez @ 1.53
Duble, 55 Zakłady * 2,00 PLN - i dostałem z powrotem 42,8 zł (innymi słowy strata :( ) Najbardziej mam za złe Kohlschreiber'owi

+ drugi kupon identyczny ale wszystkie zdarzenia muszą wejść :) ako 45,16 za 2 zeta - no comment

Jutro będę mógł stawiać normalnie na bieżąco bardziej bo będę w domu siedział dzięki powrotowi wielkiego święta :)

Roeselare - Dinamo Moscow 1,7 / 200 zł
- Zysk 140 zł

Novak Djokovic @ 1.22
Ana Ivanovic @ 1.071
Robin Soderling @ 1.062
Andy Roddick @ 1.16
4 zdarzenia, 1 Zakład * 5,00 PLN
Zysk 3,12 zł
-------------------------------------------------------------

ATP - Brisbane - Radek Stepanek vs Florian Mayer - No w tej formie powinien zabić Floriana
Soderling vs Matthew Ebdenb(Zakłady na set) -> Robin Soderling - Wygra 2-0

ako 1,97 / 17,05 zł

Kei Nishikori @ 1.38
Stanislas Wawrinka @ 1.10
Tomas Berdych @ 1.083
Treble, 1 Zakład * 10,00 PLN - bo tak

ATP - Chennai - Xavier Malisse vs Bjorn Phau - Nie oglądałem meczów Bjorn'a w tym turnieju ale od razu zwróciłem uwagę, że może tutaj zaskoczyć. Uwielbiam Malisse'a ale czuję, że będzie właśnie tak. W każdym razie powinien być ciekawy mecz.
3 / 30 zł

ATP - Doha - Rafael Nadal vs Ernests Gulbis (Wygrane gemy - Handicap dwudrogowy) Ernests Gulbis +4.5 - Mam wielką nadzieję, że Nadal się nie rozgrzał w ostatnim meczu wystarczająco. Powinno usiąść jak siemasz 1,66 / 50 zł

ATP - Doha - Nikolay Davydenko vs Ivo Karlovic (Wygrane gemy - Handicap dwudrogowy) Nikolay Davydenko -3.5 - Nie jestem pewien tego typu ale nie podaruję Karlovic'owi. Davydenko powinien nadrobić doświadczeniem i zapałem no i kurna chata REVANGE za poprzedni rok :)
2,1 / 20 zł

Liga Mistrzów - Kobiety 2010/11 - Dinamo Moskwa - Kobiety vs Bergamo Women(Suma punktów) Poniżej 177.5 1,7 / 50 zł - Dzięki za info Stella
"Cytuj:
Bergamo dzisiaj zagra bez:
Arrighetti
Piccinini
Ortolani
Lo Bianco

Pewnie Szostka wygladac bedzie tak:
R:Signorile(20
A:Vasileva(20)
P:Bosetti(22)-Fanzini(25)
S:Nucu(30)- Zambeli (20)
L:Merlo(22)" - po mojemu bezpieczniej niż u Stelli na handi -2,5

LIVE 0:1 w gemach w pierwszym siecie Jo-Wilfried Tsonga @ 1.33, 100,00 PLN Singiel - inaczej być nie może.

PostNapisane: 07 sty 2011 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

WTA - Auckland - Shuai Peng vs Yanina Wickmayer(Wygrane gemy - Handicap dwudrogowy) Shuai Peng +3.5 1,83 / 43,68 zł - Miałem tego nie grać. Wiem, że będę się denerwować przy tenisie Peng ale kurna baby potrafią robić dziwne rzeczy...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5053 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 337  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]