» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj

Re: Igrzyska XXXI Olimpiady - Koszykówka Kobiet
Autor Wiadomość
PostNapisane: 08 sie 2016 
Ekspert : Hokej na lodzie, WNBA

Podziękował: 3821
Podziękowano: 5953
8.08.2016

KOSZYKÓWKA KOBIET/IO/2016

USA - HISZPANIA
Drugi mecz amerykanek. Wczoraj zgodnie z przewidywaniami zdemolowały Senegal 121-56. Trener USA stosował dużą rotację składu. W efekcie aż siedem zawodniczek rzuciło 10 i więcej pkt. a dwie z nich
S.Fowles i B.Steward rzuciły po 15 pkt. Hiszpania jest zespołem dużo wyższej klasy niż Senegal. Wczoraj Hiszpania pokonała Serbię 65-59. Jednak IMO nie są w stanie dorównać wyrównanemu zespołowi USA. Tak więc:

USA - HISZPANIA 1(-21.5) 1.69

POWODZENIA

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Podziękował: 502
Podziękowano: 2025
USA - Hiszpania
USA powyżej 44.5 1st Half
@1.69 Stawka: 3j.

USA - Hiszpania
USA powyżej 22.5 1q
@1.69 Stawka: 2j.

USA - Hiszpania
USA(-19.5)
@1.51 Stawka: 2j.

No chyba nie ma sie co w tancu pierd...
Hiszpanki wczoraj mialy pod gorke z Serbią, chociaz mecz wygraly.. Niemniej to spotkanie kosztowalo dziewczyny sporo sil, a praktycznie mozna powiedziec, ze zespol gral tylko osemka zawodniczek, bo te kilkadziesiat sekund Pascuy mozna tu pominąc.. Oczywiscie to byl dopiero pierwszy mecz, ale troche jednak sil dziewczyny na parkiecie zostawily, co w starciu z USA nie bedzie bez znaczenia...
Zawiodla mnie bardzo w tym meczu Torrens... Ndour niby z 11p+12zb, ale skutecznosc tragiczna, Nicholls zaledwie 2/10FG, Cruz mimo 13p+11zb z 5/15FG... Mi w tym zespole brakuje Lyttle ... Ndour mnie mimo wszystko az tak mocno nie przekonuje jak Sancho.
Jesli o USA chodzi... Wczoraj dziewczyny zdemolowaly wrecz Senegal i jasnym jest, ze tutaj blowout byl nieunikniony, ale +65 w znakomitym stylu, najwyzsza wygrana w historii Igrzysk, to robi wrazenie, a tez Amerykanki tym meczem pokazaly, ze one nie beda tu odpuszczaly, pokazaly wielka moc..
Auriemma swietnie rotowal skladem, wszystkie zawodniczki zapunktowaly, siedem z nich skonczylo mecz z podwojna zdobycza punktowa, a ponad 20 minut na parkiecie spedzila tylko Delle Donne...
Hiszpania nie jest zespolym slabym, ale trzeba powiedziec sobie jasno, z Amerykankami dziewczyny szans nie maja... USA ma duzo mocniejszy, duzo rowniejszy sklad i Hiszpania nie zdola zatrzymac tych wszystkich strzelb...
Tutaj wedlug mnie USA zacznie z kopyta podobnie jak wczoraj i przy swoich mozliwosciach 50 oczek do HT nie bedzie problemem, a i po prawdzie nawet handi po 20 minutach moze tutaj zostac wyrobione.
Powinno byc bardzo milo.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Australia - Francja
Australia(-4.5)
@1.63 Stawka: 2j.

Juz na jutro, ale chyba nie ma na co czekać, bo kursy zdążyły juz spaść..
Oba zespoly z 2-0 i tak... Australijki w pierwszym meczu slabo zaczęly z Brazylia, ale druga polowa najwyzszych lotow co w konsekwencji przelozylo sie na wysoka wygrana... Jasne, ze ta pierwsza czesc meczu, szczegolnie 1q, bo w drugiej dziewczyny zaczely juz gonic, mogla byc duzo lepsza, ale ta druga czesc dobitnie pokazala co Kangurzyce mogą..
Drugi mecz to wygrana z Turcja, chociaz na pewno wiekszosc spodziewala sie duzo bardziej okazalego rozmiaru zwycięstwa po tym co Turcja pokazala w meczu z Francja. Moze i tak, ale tez trzeba przyznac, ze Turczynki nie wyglądaly juz tak tragicznie jak w starciu z Trojkolorowymi, odpalila Sanders, no i jednak nie byl to zespol tak slaby jak mecz wczesniej.
Trojkolorowe, Turcje ograly by 16, ale tak... Francuzki nic nadzwyczajnego w tym meczu nie pokazaly, to Turcja jak wspomnialem wygladala tragicznie, a 2q i 4q to poziom wrecz zenujacy stad tez nie ekscytowałbym sie tak bardzo tym rozmiarem zwycięstwa Fraancji...
Mecz numer dwa to potyczka z Bialorusia i spore męczarnie... Bialorus ladnie zaczela i Trojkolorowe musialy gonic, 4q byla niezwykle nerwowa, prowadzenie w tej koncowce zmienialo sie często, ale to Bialorus po faulu na Harding, jej 2FT miala 72-71 na 11 sekund przed koncem... Niestety nie udalo sie tego dziewczynom utrzymac, te ostatnie sekundy to... akcja jak z filmu, zakonczona koniec koncow buzzerem Miyem dzieki czemu Francja rzutem na tasme wygrala 73-72..
Za ciekawie to po stronie Francji nie wyglada szczerze mowiac... mi osobiscie bardzo brakuje tutaj Dumerc, a ta, ktora za nia sie pojawila - Bouderra, wiele nie pokazuje...
Australia jest dla mnie lepsza, wyniki tez mnie bardziej przekonuja nawet jesli Kangurzyce nie wygraly tak wysoko z Turcja...
Jeszcze przed Rio Australijki w USA ograly Francje 76-67 i choc to oczywiscie tylko mecz towarzyski to jednak Kangurzyce wygladaly w tym meczu naprawde solidnie, a tez Trojkolorowe graly przeciez jeszcze z Dumerc, ktora mecz skonczyla z 10p, 1zb, 5a.
Teraz tez nie widze innego rozstrzygniecia jak wygrana Kangurzyc, ktore tym meczem mam nadzieje przypieczętują do konca pierwsze miejsce w grupie.

Moderator
Moderator

Kanada - Serbia
Kanada
@2.25 Stawka: 1j.

No musze, chocby nie wiem co, musze..
Moze i odbije mi sie ten typ czkawka, ale... Jak juz wiele razy pisalem Kanada ze sporym potencjalem i bardzo wlasnie jestem ciekaw jak tutaj dziewczyny sie zaprezentują... W USA przed Rio z Australia i Amerykankami sie nie udalo, ale jeszcze w ostatnim meczu dziewczyny ograly Francje. Na samych Igrzyskach w pierwszym meczu dziewczyny z kolei rozbily Chiny prezentujac sie naprawde przyjemnie... Ok, moze na nieco wiecej liczylem ze strony Achonwy oraz Nurse, ktore do druzyny dolaczyly przed sparingami w USA, ale Kanada jako druzyna bez dwoch zdan mogla sie podobac...
Jasne, ze Chiny nie byly jakos bardzo wymagającym rywalem, ale taki blowout zawsze dobrze wplywa na zespol, a tez ten mecz poniekąd pokazal jakim potencjalem dysponują Kanadyjki.
Serbki to rzecz jasna mistrzynie Europy, wczoraj dziewczyny byly blisko Hiszpanii, ale jesli Kanada wykorzysta swoje mozliwosci jest tutaj w stanie wygrac... Serbki byly wczoraj blisko Hiszpanii, Hiszpanki wygraly po nielatwym meczu, ale co interesujące gre Serbii ciagnely w zasadzie Milovanovic, Page i Petrovic... Braklo troche punktow reszty i szczegolnie zawiodla MVP poprzedniego Euro - Dabovic, a tez na wiecej liczylem od tej mlodej, zdolnej Crvendakic.
Po takim kursie warto sprawdzic Kanade, choc na pewno nie chce nic tu umniejszac Serbii.

8.08.2016

USA - HISZPANIA 1(-21.5) 103 - 63 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W6/L4

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi szunaj1 za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Japonia - Brazylia
Castro I. (Brazylia) powyżej 14.5
@1.85 Stawka: 1j.

Po lekku sprobujemy...
Poczatkowo myslalem o Japonkach, ale to chyba jednak nie ma wiekszego sensu, pojde w over Izi... Dla Brazylijek to w sumie wazny mecz w kontekscie ewentualnego awansu takze licze, ze tutaj badz co badz najlepsza strzelczyni druzyny nie zawiedzie...
Oba zespoly spotkaly sie jeszcze przed Igrzyskami, wowczas dwukrotnie lepsze okazaly sie Brazylijki.. Co ciekawe nie grala wowczas kontuzjowana... Castro. I ok, bez niej zespol sobie poradzil, punktowaly inne zawodniczki, ale teraz uwazam, ze w tym meczu to Izi bedzie pierwszoplanową postacia swojego zespolu, podobnie zreszta jak w pierwszym meczu z Australia.
O meczu z Kangurzycami bylo juz tu sporo, kiedy Australia przycisnęla, Brazylijki nie mialy zbyt wiele do powiedzenia... My tu jednak nie o tym, a o Izi, ktora najbardziej blyszczala w swojej druzynie. Pięknie jej ten powrot po kontuzji sie udal, a 25 punktow zdaje sie to potwierdzac... Solidna skutecznosc przy sporej liczbie oddanych rzutow, najwiecej niemal minut spedzonych na parkiecie w swoim zespole, niezle.
Tutaj w zasadzie nie powinno byc inaczej... Castro znowu powinna dostac 35+ minut, rzutow znowu bedzie sporo i te 15 oczek jak najbardziej do wykręcenia...
Tak jak mowie, mecz dla Brazylli wazny, takze licze na Castro... Mecz z Australia pokazal, ze mimo powrotu po urazie forma jest, sprobujemy.

PostNapisane: 09 sie 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:
USA - Hiszpania
USA powyżej 44.5 1st Half
@1.69 Stawka: 3j.

Cytuj:
USA - Hiszpania
USA powyżej 22.5 1q
@1.69 Stawka: 2j.

Cytuj:
USA - Hiszpania
USA(-19.5)
@1.51 Stawka: 2j.

Cytuj:
Kanada - Serbia
Kanada
@2.25 Stawka: 1j.

Cytuj:
Japonia - Brazylia
Castro I. (Brazylia) powyżej 14.5

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Brazylia - Białoruś
Castro I. (Brazylia) powyżej 19.5

Probujemy podobnie jak wczoraj, chociaz linia duzo wyzsza..
Wczorajsza porazka Brazylii z Japonia skomplikowala zycie gospodyniom Igrzysk juz na dobre i jesli wczorajszy mecz byl dla nich wazny, dzisiejszy jest juz z cyklu must win...
Oczywiscie, zeby tak sie stalo, najlepiej punktująca druzyny powinna swoje odpowiednio dolozyc... O to jestem w miare jednak spokojny, bo mimo, ze Castro przed Igrzyskami borykala sie z kontuzją, teraz gra jak z nut...
Z Australia, Izi skonczyla z 25 oczkami, grając na niezlym % przy jednak sporej liczbie oddanych rzutow... Wczoraj z Japonią, Castro znowu zdobyla dla swojego zespolu najwięcej punktow - 20, znowu trzymajac niezly % skutecznosci...
Ok, wczoraj jeszcze trzy zawodniczki skonczyly z co najmniej 10 oczkami, ale jednak to Castro wiodla po raz kolejny prym...
Poki co naprawde solidnie prezentuje sie Castro i naprawde nie widze opcji, zeby dzis mialo byc slabiej... Mecz niezwykle istotny, minut pewnie znowu bedzie sporo i przy tej jednak solidnej i rownej dyspozycji po raz kolejny powinno byc wysoko ze strony Brazylijki.

Grupa B - Zakwalifikuje sie dalej
Serbia: TAK
@3.00 Stawka: 1j.

Grupa B - Zakwalifikuje się dalej
Chiny: NIE
@2.60 Stawka: 1j.

No takie bety to ja musze wziąc.
USA wiadomo, awans pewny. Kanada ma 2-0 i jutro mecz z Senegalem takze przy wygranej awans juz bedzie klepniety. Hiszpania ma 1-1, ale jutro dziewczyny maja na rozkladzie Chinki, ktore ograja i pozniej Senegal oraz Kanade takze tutaj tez o awans jestem spokojny... Pozostaje jedno wolne miejsce o ktore powalczy Serbia z Chinami, bo smialo mozna w tym wypadku skreslic ekipe z Afryki.
Chinki ubieglej nocy rozbily Senegal i maja 1-1. Jutro mecz z Hiszpankami, przegrany, bo tu innego wyniku sie nie spodziewam i dziewczyny beda mialy 1-2 i kolejny mecz z Serbią.
Serbki na ten czas maja 0-2, chociaz spokojnie moglo byc 1-1 po wczorajszym meczu z Kanada, ale mimo +18 wygrac sie nie udalo... Jutro Serbia gra z USA i oczywiscie nie wygra zatem przed starciem z Chinami dziewczyny będa mialy 0-3...
Niemniej, w ostatniej kolejce Chiny graja ze Stanami, a Serbia z Senegalem, takze jesli Serbki ogralyby Chinki to awansuja, oczywiscie jesli nie zdarzy sie jakis cud, typu wygrana Chin z Hiszpania, USA, czy porazka Serbii z Senegalem...
Wszystko wiec wskazuje na to, ze o awansie zadecyduje bezposredni mecz miedzy Serbia, a Chinami...
No i prawde mowiac ja nie wyobrazam sobie, zeby Serbki tego nie wygraly... Ok, Chinki rozbily wczoraj Senegal, ale zespol z Afryki jest w tej grupie najslabszy... Chinki wcale nie sa takie mocne, a wczesniejszy mecz z Kanada obrazuje do dosadnie...
Serbia polegla by 6 z Hiszpania, wczoraj by 4 z Kanada, ale bez dwoch zdan wyglada to po stronie mistrzyn Europy lepiej i tutaj na pewno cieszy przebudzenie Dabovic z Kanada...
Ja naprawde nie widze opcji, zeby Chinki ograly Serbki, a tylko to w zasadzie dałoby im awans... Serbia bedzie miala po jutrzejszym meczu 0-3, ale dwa ostatnie mecze padna lupem dziewczyn i faze grupową skoncza z 2-3.. Chinki z kolei po jutrzejszej porazce beda mialy 1-2, ale po dwoch ostatnich meczach 1-4... Dalej zatem awansuja Stany, Kanada, Hiszpania i Serbia..
Tak to widze, tak to czuje, po takich kursach obowiązkiem jest to brac.

Moderator
Moderator

Turcja - Japonia
Japonia
@2.83 Stawka: 2j.

Nie no, ale po takim kursie to ja biore.
Turczynki z 0-2 i powoli dziewczyny juz muszą... Czy to jednak w tym przypadku przelozy sie na wynik i zwyciestwo? No mi osobiscie jakos sie to nie widzi.
Turcja w pierwszym meczu z Francją zagrala fatalnie... Ok, 1q to jeszcze prowadzenie, ale pozniej... Trojkolorowe nic nadzwyczajnego nie zagraly, ale poziom gry Turczynek byl naprawde bardzo slaby, a 2q i 4q to juz "popis" absolutny...
Drugi mecz z Australią bez dwoch zdan lepszy, tam skonczylo sie porazka by 5..
Ja ogolnie widzialem tu Turczynki bijace sie o medal, ale jednak przecenilem troche dziewczyny... Z Australia takiej tragedii jak z Francją nie bylo, odpalila co wazne dla zespolu Sanders, ale to nadal dla mnie nie to... Nie gra Ivegin, z Australią zabraklo ponad to Ural, Cory i Canitez, dziewczyny graly tylko osemka zawodniczek, niemal wszystkie procz Caglar starterki na parkiecie przebywaly ponad 35 minut, Bahar niespelna 33, lawka nie wniosla praktycznie nic, a tez na dobra sprawe gre ciagnely Alben, Sanders oraz Yilmaz.
Mi osobiscie bardzo brakuje tu punktow Caglar, ktora potencjal przeciez ma sporawy... No i ja tak jak mowie, z Australia nie bylo tak zle jak z Francją, ale to nadal nie jest to...
Zdaje sobie sprawe, ze mecz z Japonia wazny, ale przy tak grających Japonkach nie widze korzystnego rozstrzygnięcia dla Europejek...
Japonia tuz przed Igrzyskami przegrala dwa sparingi z Brazylia, co wyglądalo o tyle nieciekawie, ze Brazylijki graly bez swojej najwiekszej strzelby - Castro..
To bylo swego rodzaju zaskoczenie, bo jednak Japonki w okresie przygotowawczym do Rio wcale zle nie wyglądaly.
Wczorajszy mecz z Brazylią w turnieju glownym pokazal jednak, ze te wczesniejsze starcia sparingowe byly poniekad chyba taka zaslona dymna Japonek, bowiem dziewczyny wczoraj zagraly naprawde solidne zawody.
Mogly sie dziewczyny wczoraj podobac, wygraly w pelni zasluzenie, dzieki czemu po wczesniejszej wygranej z Bialorusia po dwoch meczach maja 2-0..
W dotychczasowych starciach Japonia dwukrotnie byla stawiana w roli doga, bookie dziewczyn specjalnie nie docenial, a one pokazaly, ze trzeba sie z nimi liczyc... Wczoraj cztery, z Bialorusią trzy zawodniczki skonczyly z co najmniej 10 oczkami, swietnie spisuje sie zawodniczka SEA - Tokashiki... Dodatkowo jest tutaj wsparcie od innych zawodniczek, czego brakuje po stronie Turczynek...
Japonki robia na mnie przynajmniej duzo lepsze wrazenie niz Turcja i one wcale tu nie stoja na straconej pozycji jak widza to bukmacherzy... Taki kurs to obowiazek do zagrania i ja nie omieszkam tego zrobic.

PostNapisane: 10 sie 2016 

10.08.2016

USA - SERBIA
Drużyna USA jak na razie wygrywa wszystko b. wysoko. W postach wyżej pisałem o obu meczach stawiając na USA. Serbia ma za sobą dwie porażki z Hiszpanią i Kanadą. W meczu z Kanada był nawet okres gdy prowadziła różnicą 10 punktów ale gdy Kanadyjki zerwały się do boju to dziewczyny z Serbii nie potrafiły powstrzymać rywalek. Dziś też europejska ekipa stoi na straconej pozycji. Potencjał ofensywny USA jest zdecydowanie większy niż Kanady. Tak więc:

USA - SERBIA 1(-30.5) 1.56
USA - SERBIA 1(-31.5) 1.64

POWODZENIA

10.08.2016

CHINY - HISZPANIA
Wczoraj Chiny wysoko pokonały Senegal 101-64. Dziś jednak Hiszpanki już nie pozwolą tak Chinkom się popisywać. Same też niekoniecznie muszą forsować szybkie tempo gry. Stawiam na under:

CHINY - HISZPANIA under 136.5 1.56

KANADA - SENEGAL
Tu już bez zbędnej pisaniny:

KANADA - SENEGAL 1(-30.5) 1.53

POWODZENIA

Moderator
Moderator

Cytuj:
Australia - Francja
Australia(-4.5)
@1.63 Stawka: 2j.

Cytuj:
Brazylia - Białoruś
Castro I. (Brazylia) powyżej 19.5

Cytuj:
Turcja - Japonia
Japonia
@2.83 Stawka: 2j.

Moderator
Moderator

Chiny - Hiszpania
Hiszpania(-10.5) 1st Half
@1.73 Stawka: 2j.

Na początek tak.
Oba zespoly z bilansem 1-1 i w zasadzie dla obydwu jest to mecz bardzo wazny w kontekscie awansu... Prawda jest jednak taka, ze Chinki nie powinny miec tu absolutnie nic do powiedzenia...
Faktem jest, ze z Senegalem, Azjatki wygraly wysoko, ale to nie jest zaden wyznacznik... Mecz z Kanada i porażka by 22 pokazal dosadnie, ze z tymi lepszymi Chinki wiele nie zdzialają.
Hipszanki last match zostaly rozbite przez USA, ale no to nie jest znowu zaskoczeniem.. Wczesniej jednak dziewczyny ograly Serbki i choc nie bylo latwo to jednak to zwycięstwo bylo niezwykle cenne...
Tak jak wspomnialem Hiszpanki zostaly w ostatnim meczu rozbite przez USA.. Tu warto powiedziec, ze nie grala Xargay, ale zdecydowanie lepsze zawody niz z Serbkami rozegrala Torrens, ktorej punktow z Serbia brakowalo jak rybie wody...
Dzis Xargay niewykluczone, ze wroci, ze Stanami nie bylo raczej sensu jej forsowac przy tym problemie ze stopą, Torrens sie mam nadzieje odnalazla na dobre i tutaj Hiszpanki juz od pierwszych minut powinny ruszyc z kopyta. Z takim rywalem nie wypada po prostu sie meczyc.
Moim zdaniem powinno byc milo, zobaczymy co dziewczyny na to.

Moderator
Moderator

USA - Serbia
USA powyżej 24.5 1q
@1.65 Stawka: 2j.

USA - Serbia
USA wygra wszystkie kwarty
@1.93 Stawka: 1j.

USA - Serbia
USA powyżej 49.5 1st Half
@1.72 Stawka: 1j.

No po raz kolejny nie ma sie co w tancu pierd...
Serbki z 0-2 i chociaz jak pare postow wyzej wspomnialem, widze dziewczyny awansujace dalej to jednak dzis szans im zadnych nie daje... USA robi poki co w Rio piorunujące wrazenie i prozno spodziewac się, zeby z Serbkami po raz kolejny nie bylo show ze strony Amerykanek.
Serbia polegla z Hiszpania, polegla z Kanada, chociaz miala +18, dzis tez polegnie i mam takie wrazenie, chociaz oczywiscie może byc ono mylne, ze dziewczyny nie będa sie tutaj az tak sprezac... Ja wiem, ze to Igrzyska, wiem wszystko, ale nie widze tutaj forsujacyh sie nie wiadomo jak Serbek przy sporej stracie, majac w perspektywie dużo wazniejszy mecz z Chinkami za dwa dni... Zreszta powiedzmy sobie szczerze... chocby nie wiem jak sie Serbia starala, z takimi Stanami jest bez szans.
Stany poki co nie odpuszczają... Z Senegalem blowout i jesli ten wynik kogos nie przekonal, bo rywal slabiutki to juz wygrana z Hiszpania by 40 powinna zrobic wrazenie.
Amerykanki z Hiszpankami, podobnie jak z Senegalem bardzo mocno zaczęly, juz po 10 minutach majac 29-14... 2q byla nieco bardziej wyrownana, ale z punktami wyszlo dobrze i jeszcze Amerykanki dolozyly do tej przewagi... Do HT przewaga byla spora, a mimo to po przerwie dziewczyny nie zwolnily, co potwierdza, ze nie ma tu w przypadku Amerykanek mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu. Z Hiszpania wszystkie zawodniczki poza Catchings zapunktowaly, pięc z nich skonczylo mecz z podwojną zdobycza punktową... Auriemma znowu fajnie rotowal skladem, zadna z zawodniczek na parkiecie nie spedzila wiecej niz 24 minuty..
Jest ogromna moc w tej druzynie i Serbki nie będa w stanie Amerykanek zatrzymac.. Tutaj po raz kolejny juz po 10 minutach powinno byc po wszystkim i kolejny wynik w granicach 30stki Amerykanek po 1q mnie nie zdziwi... Do HT spokojnie stac dziewczyny na ponad 50 oczek, a po przerwie? Po przerwie tu sie nic nie zmieni, Stany w dalszym ciągu beda dominowac.
Dla mnie typy wygladaja bardzo przyjemnie... Nic tylko brac.

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Igrzyska Olimpijskie
Koszykowka Kobiet
Stany Zjednoczone - Serbia(+28,5)
10/08/2016 - 20:30
typ.1
kurs.1,43 <plus>
Unibet

Analiza.

Amerykanki jak na razie ida jak burza bo wygraly dotad z Hiszpankami 103-63 i Senegalem 121-56 czyli grubo niz dzisiejsze handi.Natomiast Serbki jak na razie bardzo slabo bo dwie porazki na koncie z Kanadyjkami i Hiszpankami.A skoro Hiszpania przegrala 40 oczkami z Usa to czy majace w zanadrzu wazniejsze mecze Serbki sa wstanie dzisiaj zrobic mniejsza przewage...Stawiam,ze zdecydowanie nie tym bardziej,ze Amerykanki caly mecz graja na maksa nawet przy duzym prowadzeniu...Sadze,ze dzisiaj Serbki juz po pierwszej polowie beda mialy dosc i beda sie oszczedzaly na kolejne spotkania...

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi szymontom za ten post:
Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]