» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj

Re: Igrzyska XXXI Olimpiady - Siatkówka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sie 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 854
Italy vs USA . Łącznie punktów: Powyżej 184
Kurs: 1.68

Obie ekipy w Rio bardzo dobrze się prezentują, choć USA potrzebowało zdaje się trochę więcej czasu na "poczucie" igrzysk i wskoczenie na odpowiednie obroty. Zarówno Włosi jak i Amerykanie potrafią pograć zagrywką, co powinno zaowocować kilkukrotnie zdobywaniem serii punktów z obu stron. Przede wszystkim myślę, że na trzech setach tutaj się nie skończy. Amerykanom trudno będzie zdominować Włochów tak jak zrobili to z Polakami, a sami w przypadku lepszego początku Italii również łatwo na pewno się nie poddadzą. Linia może i nie jest najniższa jak na taki kurs, ale moim zdaniem czeka nas bardzo ciekawe widowisko. Życzyłbym sobie i wszystkim kibicom siatkówki tie-breaka i podobnych emocji jak w dwóch półfinałowych meczach turnieju kobiet. Powinniśmy oglądać dziś walkę na noże od pierwszej do ostatniej piłki i raczej wyników w stylu 25:15 bym się nie spodziewał, więc linia do zrobienia nawet przy 4 wyrównanych setach, a nie wykluczone, że obie drużyny pograją na przewagi i to więcej niż w jednym secie. Obie ekipy spotkały się w drugiej kolejce fazy grupowej, gdzie Włosi wygrali 3:1, a łącznie obie drużyny zdobyły aż 195 punktów. Myślę, że na dzień dzisiejszy Amerykanów stać na to, aby jeszcze bardziej się Włochom postawić, bo właśnie od meczu przeciwko Italii przegrali w Rio tylko dwa sety.

Ягиеллониа Белосток

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Miszak
killbillBukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 20 sie 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 854
Miszak napisał(a):
Italy vs USA . Łącznie punktów: Powyżej 184
Kurs: 1.68

Ягиеллониа Белосток

Moderator
Moderator

Podziękował: 539
Podziękowano: 684
tom.cio napisał(a):
Włochy - USA
Powyżej 44.5 pkt w pierwszym secie
1.44 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.72 (Bet365)

Myślę, że co będzie bardzo wyrównane widowisko, ale faworytem moim jest tutaj ekipa USA. Może z Polakami Amerykanie nie zagrali nic wielkiego, ale z każdyk kolejnym meczem gra drużyny Sparewa wygląda tylko lepiej. Russel to przekozak, a z biało-czerwonymi włączył się nieco Anderson. Błędy własne, o tym wspomniał Łukasz, to zdecydowana bolączka USA. Myślę, że ekipa Amerykanów potrafi zredukować błędy, a to wystarczy aby liczyć się w walce o finał. Kluczowa też wydaje się być zagrywka. Amerykanie w meczu z Polakami regularnie serwowali z wyskoku w granicach 115km/h. Tym elementem to oni potrafią ustawić rywala, a jak wiadomo, Włosi w przyjęciu doskonale się nie spisują. Azzuri są skuteczni w ataku i to ich główny atut. Obie ekipy już w tym turnieju się spotkały i wygrali Włosi zdecydowanie 3-1. Teraz spodziewam się, że mecz nie będzie do tego podobny. Sądzę, że obie ekipy staną na wysokości zadania i pokażą kawał dobrej siatkówki

Rosja - Brazylia
1.50 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.80 (Bet365)

To powinno być nie mniej ciekawe spotkanie niż pierwszy półfinał. Obie ekipy nie graja jednak fajerwerków. Spodziewałem się więcej po Rosji jak i po Brazylii. Canarinhos tak naprawdę dość mocno krwawi i w stosunku do tej fazy turnieju powinni powiedzieć "udało się". To nie jest tak magiczna drużyna jak jakiś czas temu. Teraz to ekipa z problemami głównie w przyjęciu. Mało tej Brazylii z Rio oglądałem, ale to nie jest poziom, którym można się zachwycać. Rosjanie jak Rosjanie. Siłowa siatkówka, dość skuteczna. Myślę, że przeciwstawienie tej siłowej gry przeciwko próbom kombinacji Brazylijczyków może dać dość elektryzujący spektakl i do tego bardzo wyrównany.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 156
USA – Rosja
Typ: poniżej 195,5 pkt
Kurs: 1,40 <minus>
Unibet
Mecz o trzecie miejsce na IO Rio 2016. Rosjanie gładko przegrali z gospodarzami 3:0, a USA przegrali po emocjonujący meczy półfinałowym z Włochami 3:2. Uczciwie trzeba przyzać, że Rosjanie mieli szczęści w ćwierćfinale trafiając na Kanadę. W trakcie turnieju wygrywali ze słabszymi drużynami praktycznie bez walki z wyjątkiem meczu z Polską. Nie są w dobrej formie i sądzę, że bez większych problemów Amerykanie ich pokonają szybko w 3 setach. Linia 195,5 pkt daje tez duże szanse na powodzenie przy wyniku 3:1.

PostNapisane: 21 sie 2016 
Moderator
Moderator

USA - Rosja
1.50 (Bet365)

To taki mecz trochę na otarcie łez. Obie ekipy mierzyły wysoko, a przyjdzie im się grać tylko o brąz. W przypadku tych zespołów "tylko o brąz" jest określeniem słusznym. Amerykanie po bardzo sytych ostatnich latach i wygranej w PŚ byli stawiani w roli faworytów całego turnieju olimpijskiego. Do tego od dawna wykreowana szóstka, która stworzyła poukładany zespół. W tym turnieju jednak coś nie wypaliło, bo Amerykanie z swoją grą się nieco męczyli. Forma fizyczna była ok, ale brakowało pewnych elementów technicznych. Myślę, że to właśnie USA może czuć się bardziej zawiedzione z ostatecznego wyniku niż Rosja. Rosjanie przyjechali do Pio z problemami kadrowymi, do tego po ogromnym kryzysie, który potrafił zażegnać Alekno. Czasu było niby wystarczająco na odbudowanie rosyjskiej potęgi, ale coś nie do końca pykło. Trzeba było wrócić do dziadka Tietiuchina, który okazał się najlepszym graczem tej drużyny. Sborna jednak zawsze mierzy wysoko i bez względu na jakiekolwiek problemy trzeba się z nimi liczyć. Myślę, że ten mecz nie będzie takim "meczem pocieszenia" i zobaczymy kawał dobrej siatkówki w wykonaniu obu zespołów.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
USA - Rosja
1.50 (Bet365)

To taki mecz trochę na otarcie łez. Obie ekipy mierzyły wysoko, a przyjdzie im się grać tylko o brąz. W przypadku tych zespołów "tylko o brąz" jest określeniem słusznym. Amerykanie po bardzo sytych ostatnich latach i wygranej w PŚ byli stawiani w roli faworytów całego turnieju olimpijskiego. Do tego od dawna wykreowana szóstka, która stworzyła poukładany zespół. W tym turnieju jednak coś nie wypaliło, bo Amerykanie z swoją grą się nieco męczyli. Forma fizyczna była ok, ale brakowało pewnych elementów technicznych. Myślę, że to właśnie USA może czuć się bardziej zawiedzione z ostatecznego wyniku niż Rosja. Rosjanie przyjechali do Pio z problemami kadrowymi, do tego po ogromnym kryzysie, który potrafił zażegnać Alekno. Czasu było niby wystarczająco na odbudowanie rosyjskiej potęgi, ale coś nie do końca pykło. Trzeba było wrócić do dziadka Tietiuchina, który okazał się najlepszym graczem tej drużyny. Sborna jednak zawsze mierzy wysoko i bez względu na jakiekolwiek problemy trzeba się z nimi liczyć. Myślę, że ten mecz nie będzie takim "meczem pocieszenia" i zobaczymy kawał dobrej siatkówki w wykonaniu obu zespołów.

Moderator
Moderator

Brazylia - Włochy 2.75 (Unibet)
Brazylia - Włochy +1.51.85 (Unibet)

Nie wiem co się popieprzyło dla b365, ale wycofali ofertę tego meczu jakieś 20 minut temu.
Ale do rzeczy. Włosi grają w Rio bardzo dobrze. Strzelają na zagrywce jak z armaty i robią wszystkim rywalom kuku właśnie tym elementem. Siła na skrzydłach też jest niekiepska, bo Zaytsev i Juantorena robią kawał dobrej roboty. Brazylijczycy będą mieli nie lada problem z odbiorem, bo to ich jeden z najsłabszych elementów. w formie jest Wallace i kończy niemal wszystko. Oba style gry są zupełnie odmienne, ale aby zobaczyć w pełni potencjał obu drużyn potrzebne jest dobre przyjęcie. Myślę, że może to być naprawdę dobre widowisko jeśli obie ekipy utrzymają dobrą dyspozycję w polu serwisowym. Siłowa siatkówka może okazać się w tym starciu dość skuteczna i właśnie na to liczę.

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Brazylia - Włochy
typ: Brazylia <plus>
kurs:1.47
marathonbet

Czas na finał siatkarskich zmagań w Rio, już za niecałą godzinkę walkę o złoto rozpoczną Brazylijczycy i Włosi. O ile typowanie gospodarzy jako finalistów nie byłoby niczym szczególnym przed rozpoczęciem igrzysk to występ w nich siatkarzy włoskich jest sporą niespodzianką. Mimo wszystko zasłużyli sobie na te co najmniej srebrne medale przegrywając tylko jedno spotkanie i to w meczu o nic z Kanadą. Szczerze powiedziawszy jak w półfinale przegrali 3 seta z Amerykanami 9:25 nie wierzyłem, że rozstrzygną to spotkanie na swoją korzyść ale potrafili się podnieść, mimo tego że końcówkę 4 partii tez gonili. Brazylijczycy po horrorze w grupie grają coraz lepiej i właśnie to spotkanie z Francją, które dało im awans do ćwierćfinałów uważam za punkt zwrotny dla nich w tym turnieju. W półfinale szybko w 3 setach rozprawili się z Rosjanami, co daje im przewagę nad Włochami, którzy musieli grac tiebreaka jeśli chodzi o ubytek sił. Dodatkowo wypełniona hala może dodać im skrzydeł i niewykluczone, ze sędziowie też "pokażą" że to właśnie gospodarze powinni ten turniej zakończyć ze złotymi medalami. Mimo tego, ze spotkanie grupowe wygrali Włosi dzisiaj mój typ zdecydowanie idzie na Canarinhios.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Brazylia - Włochy 2.75 (Unibet)
Brazylia - Włochy +1.51.85 (Unibet)

Nie wiem co się popieprzyło dla b365, ale wycofali ofertę tego meczu jakieś 20 minut temu.
Ale do rzeczy. Włosi grają w Rio bardzo dobrze. Strzelają na zagrywce jak z armaty i robią wszystkim rywalom kuku właśnie tym elementem. Siła na skrzydłach też jest niekiepska, bo Zaytsev i Juantorena robią kawał dobrej roboty. Brazylijczycy będą mieli nie lada problem z odbiorem, bo to ich jeden z najsłabszych elementów. w formie jest Wallace i kończy niemal wszystko. Oba style gry są zupełnie odmienne, ale aby zobaczyć w pełni potencjał obu drużyn potrzebne jest dobre przyjęcie. Myślę, że może to być naprawdę dobre widowisko jeśli obie ekipy utrzymają dobrą dyspozycję w polu serwisowym. Siłowa siatkówka może okazać się w tym starciu dość skuteczna i właśnie na to liczę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]