» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj

Re: Igrzyska XXXI Olimpiady - Siatkówka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 sie 2016 
Laureat : Wimbledon 2016

Podziękował: 2
Podziękowano: 108
Argentyna - Egipt
Typ: poniżej 164,5 pkt
Kurs 1,40 <plus>
Unibet

Igrzyska Olimpijskie i ostatnia kolejka w rozgrywkach grupowych. Pewna awansu, ale grająca o jak najlepsze miejsce Argentyna podejmie Egipt, który może pochwalić się tylko zwycięstwem z beznadziejną i najsłabszą Kubą. Innego wyniku jak pewne zwycięstwo Argentyny być nie może. Poludniowcy odnieśli jedną porażkę z Polską , pokonali nieoczekiwanie Rosję, a Egipcjanie równo z wszystkimi 0:3. Wysoka linia powinna dać spokojną wygraną.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rjastrzab za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Podziękował: 534
Podziękowano: 661
Argentyna -2.5 - Egipt 1.44 (Bet365)

W tym meczu jedyną niewiadomą jest to, czy Argentyna się posra na myśl o wygranej grupy, czy też nie. Ta ekipa zaliczyła tylko jeden fatalny mecz - z Polską. Pozostałe spotkania to naprawdę dobra gra ekipy z Ameryki Południowej. Tak naprawdę w tej drużynie funkcjonuje wszystko na bardzo dobrym poziomie i po raz pierwszy jest to zespół, który w końcu może być czarnym koniem turnieju. Egipcjanie już bez szans na awans, ale akurat oni chyba są zadowoleni z samego występu i wygranej z Kubą. Myślę, że Faraoni zaprezentują się tutaj poprawnie, choć nie liczę na jakieś fajerwerki.

USA - Meksyk
Poniżej 128.5 pkt w meczu
1.80 (Bet365)

Różnica klas. Meksyk zadowolony z samego występu i wygranego seta z Brazylią. Myślę, że niespodzianki tu być nie może.

Rosja - Iran
Powyżej 180.5 pkt w meczu
1.72 (Bet365)

Hit późnego popołudnia/wieczoru. Obie ekipy mają już awans do kolejnej rundy, ale żadna z nich nie chce zająć 4 miejsca w grupie. Każde zwycięstwo wpływa pozytywnie na zespół więc spodziewam się zaciętego spotkania. Więcej spodziewam się jednak po Rosjanach, którzy robią na mnie większe wrażenie pod względem sportowym. Niby bez fajerwerków, ale jednak gdzieś tej Sbornej trzeba się bać. Dla Iranu faza grupowa to droga przez mękę. Persowie mają przebłyski dobrej gry, ale to nie jest ta sama ekipa co choćby rok temu. Mam jednak wrażenie, że na mecz z Mistrzami Olimpijskimi z Londynu ekipa Lozano zaciśnie zęby i będzie próbowała zagrać jak równy z równym. Linia nie jest jakaś przesadnie wysoka i powinna zostać przekroczona

Polska -2.5 - Kuba 1.25 (Bet365)

Powinno być bez niespodzianki. To jednak igrzyska i powinno obyć się bez jakiegoś "kalkulowania"

Włochy[b] - Kanada 2.75 (Bet365)

[b]Ja rozumiem, że Włosi mają już zapewniony awans do kolejnej rundy i pierwsze miejsce w grupie, ale skąd ten kurs? Nawet niech Włosi wyjdą rezerwowym składem, ale po pierwsze: na przyjęciu gra 3 nominalnych przyjmujących + libero. Na ataku może zagrać Vettori. Na środku też nie ma za bardzo wyboru. Tak naprawdę ten rezerwowy skład i tak będzie mocny. Azzuri to mega kombinatorzy, ale kto by nie chciał odnieść kompletu zwycięstw. Kanada jest blisko sprawienia mega sensacji. Na pewno wyjdzie ta reprezentacja nastawiona na zwycięstwo, ale czy to się uda? Nie jestem tego taki pewien. Kurs na Włochów warty gry jak dla mnie.

Brazylia - Francja 3.00 (Bet365)
Brazylia - Francja +1.52.00 (Bet365)
Powyżej 181.5 pkt w meczu 1.72 (Bet365)

Promocja? Brazylia jest przygotowana do tego turnieju po prostu beznadziejnie i w zmaganiach z wysoko notowanymi rywalami ekipa Rezende zanotowała komplet porażek. Francja po niemrawym początku rozpędziła się i prezentuje dobrą siatkówkę. Myślę, że na obecnym etapie rozgrywek forma Trójkolorowych jest zdecydowanie wyższa niż Canarinhos i to właśnie oni powinni wygrać ten mecz.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
USA-Meksyk

under 132,5 1.42 <plus>
Unibet

W grupie w której oprócz Włochów bo są in, 4 drużyny mogą awansować a miejsc jest 3, same tuzy Francja,Brazylia,USA i rewelka Kanada.
Z tej czwórki pod kreską jest własnie USA i 5 mecz mają najłatwiejszy ze wszystkich. Teraz chodzi o koncentrację i mobilizację a nie powinno im zabraknąć bo po dwóch ostatnich zwycięstwach wiedzą że wygrana 3 setowa daje im awans.Meksyk za to już stawiać się nie powinien i ambicji nie mieć żądnych a nawet jakby to brak umiejętności.
Ostatnie 3 mecze ugrali 55 z Kanadą, 52 z Francją i 47 z Włochami. Dziś też nie powinni ugrać więcej z łapiącymi wiatr w żagle Amerykanami.Po prostu dadzą im szkołę.

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi bumcyk za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Włochy - Kanada
Typ: Kanada
Kurs 1,58 <plus>
MarathonBet

Igrzyska Olimpijskie i ostatnia kolejka w rozgrywkach grupowych. Wszyscy naokoło gadają, że Włosi odpuszcą, żeby wyeliminować kogoś z dwójki Brazylia, Francja i przy okazji dadzą odpocząć swoim podstawowym zawodnikom. Niby Igrzyska i idee barona De Coubertin, ale wynik końcowy i szansa na zdobycie medalu kusi i wzniosłe hasła trzeba odstawić na bok i kierować się własnym dobrem. A Kanadyjczycy i tak będą gryźć parkiet, żeby awansować dalej.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rjastrzab za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 16 sie 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 693
Brazylia - Francja
typ: over 3,5 seta
kurs: 1.44 <plus>
Pinnacle

Mecz, który mógłby być finałem Igrzysk może okazać się spotkaniem po którym jedna z tych drużyn odpadnie już po rozgrywkach grupowych. Wszystko zależy od Włochów i czy przepuszczą oni do tego ćwierćfinału Kanadę. Ale w spotkaniu Brazylijczyków z Francuzami i tak można spodziewać się jak to w każdym ze spotkań tych drużyn wielu zwrotów sytuacji, a co za tym idzie większej ilości setów niż 3. Jeśli spojrzeć na pojedynki h2h tylko to się potwierdza, 7 spotkań w ostatnich 3 latach i 3 pojedynki tiebreakowe oraz 4 zakończone po 4 setach. Dzisiaj to powinno zostać podtrzymane.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 1-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Argentyna -2.5 - Egipt 1.44 (Bet365)

W tym meczu jedyną niewiadomą jest to, czy Argentyna się posra na myśl o wygranej grupy, czy też nie. Ta ekipa zaliczyła tylko jeden fatalny mecz - z Polską. Pozostałe spotkania to naprawdę dobra gra ekipy z Ameryki Południowej. Tak naprawdę w tej drużynie funkcjonuje wszystko na bardzo dobrym poziomie i po raz pierwszy jest to zespół, który w końcu może być czarnym koniem turnieju. Egipcjanie już bez szans na awans, ale akurat oni chyba są zadowoleni z samego występu i wygranej z Kubą. Myślę, że Faraoni zaprezentują się tutaj poprawnie, choć nie liczę na jakieś fajerwerki.

USA - Meksyk
Poniżej 128.5 pkt w meczu
1.80 (Bet365)

Różnica klas. Meksyk zadowolony z samego występu i wygranego seta z Brazylią. Myślę, że niespodzianki tu być nie może.

Rosja - Iran
Powyżej 180.5 pkt w meczu
1.72 (Bet365)

Hit późnego popołudnia/wieczoru. Obie ekipy mają już awans do kolejnej rundy, ale żadna z nich nie chce zająć 4 miejsca w grupie. Każde zwycięstwo wpływa pozytywnie na zespół więc spodziewam się zaciętego spotkania. Więcej spodziewam się jednak po Rosjanach, którzy robią na mnie większe wrażenie pod względem sportowym. Niby bez fajerwerków, ale jednak gdzieś tej Sbornej trzeba się bać. Dla Iranu faza grupowa to droga przez mękę. Persowie mają przebłyski dobrej gry, ale to nie jest ta sama ekipa co choćby rok temu. Mam jednak wrażenie, że na mecz z Mistrzami Olimpijskimi z Londynu ekipa Lozano zaciśnie zęby i będzie próbowała zagrać jak równy z równym. Linia nie jest jakaś przesadnie wysoka i powinna zostać przekroczona

Polska -2.5 - Kuba 1.25 (Bet365)

Powinno być bez niespodzianki. To jednak igrzyska i powinno obyć się bez jakiegoś "kalkulowania"

Włochy - Kanada 2.75 (Bet365)

Ja rozumiem, że Włosi mają już zapewniony awans do kolejnej rundy i pierwsze miejsce w grupie, ale skąd ten kurs? Nawet niech Włosi wyjdą rezerwowym składem, ale po pierwsze: na przyjęciu gra 3 nominalnych przyjmujących + libero. Na ataku może zagrać Vettori. Na środku też nie ma za bardzo wyboru. Tak naprawdę ten rezerwowy skład i tak będzie mocny. Azzuri to mega kombinatorzy, ale kto by nie chciał odnieść kompletu zwycięstw. Kanada jest blisko sprawienia mega sensacji. Na pewno wyjdzie ta reprezentacja nastawiona na zwycięstwo, ale czy to się uda? Nie jestem tego taki pewien. Kurs na Włochów warty gry jak dla mnie.

Brazylia - Francja 3.00 (Bet365)
Brazylia - Francja +1.52.00 (Bet365)
Powyżej 181.5 pkt w meczu 1.72 (Bet365)

Promocja? Brazylia jest przygotowana do tego turnieju po prostu beznadziejnie i w zmaganiach z wysoko notowanymi rywalami ekipa Rezende zanotowała komplet porażek. Francja po niemrawym początku rozpędziła się i prezentuje dobrą siatkówkę. Myślę, że na obecnym etapie rozgrywek forma Trójkolorowych jest zdecydowanie wyższa niż Canarinhos i to właśnie oni powinni wygrać ten mecz.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1338
Podziękowano: 3351
Rosja - Serbia Typ: powyżej 183,5 1.83 <minus>
Rosjanki miały 4 łatwe rywalki (w pierwszym meczu pewne zwycięstwo, a potem już tak różowo nie było, chociaż wszystko wygrały) i na koniec Brazylijki, z którymi przegrały 0:3. Tutaj są faworytkami, ale bardzo wątpliwe, że wygrają to do zera, tak jak i wątpliwe, że w setach będzie łatwo. Serbki jednak w rozgrywkach grupowych wypadły lepiej i mają spore szanse, żeby ze 2 sety ugrać, a może i w całym meczu zwyciężyć?

Kanada - Rosja
Typ: poniżej 186,5 pkt
Kurs 1,41
Unibet <plus>

Igrzyska Olimpijskie i rozpoczęcie fazy pucharowej. Kanadyjczycy po „spacerku” i odpuszczonym meczy z Włochami spotkają się z rywalem z wysokiej półki i w meczu na poważnie. Sądzę, że nie będą mieli z Rosjanami większych szans i mecz zakończy się szybkim 3:0, ale wysoka linia 186,5 punkta daje szansę na wygraną nawet przy 4 setach. Kanada gładko przegrała z Francją 3:0, z Brazylią 3:1 ale przy sumie pktów 182 i ograli ogórki z Meksyku i nieoczekiwanie USA. Ale to były mecze grupowe. Play-offy to inna bajka i nie przewiduję problemów Rosji.

PostNapisane: 17 sie 2016 
Moderator
Moderator

Kanada - Rosja
Powyżej 177.5 pkt w meczu
1.83 (Bet365)

W pierwszej chwili pomyślałem sobie, że to absurdalna linia i jakoś ta pewność nie chce mnie opuścić. Chyba buki nie widzieli jak grają Kanadyjczycy. Niby główna siła ataku spoczywa na barkach Schmitta, ale atakujący sobie radzi i widać, że jest dobrze przygotowany fizycznie. Ogólnie można powiedzieć, że Kanadyjczycy sprawili sporą niespodziankę awansując z tak trudnej grupy. Forma całego zespołu jest naprawdę niezła i widać, że ten zespół z roku na rok jest coraz lepszy. Rosjanie nie do końca mnie przekonują. Niby skrzydła są skuteczne i chodzi to na dobrym poziomie, to jednak brakuje mi tej emanującej pewności siebie. Jedynie Tietiuchin gra jak profesor i to on jest ojcem dobrych wyników tego zespołu. Sborna to na papierze zdecydowany faworyt, ale chyba tylko ze względu na wyniki i renomę. Myślę, że tu wcale łatwej przeprawy ekipa Alekny mieć nie będzie i nie zaskoczeniem nie będzie tu nawet tie-break.

USA - Polska
1.54 (Unibet)
Powyżej 180.5 pkt w meczu 1.67 (Unibet)

W 3 setach skończyć się nie powinno. Gra Amerykanów mi się nie podoba. Brakuje mi błysku geniuszu Andersona, który przyzwyczaił mnie do dobrych zagrań, ale uważam, że na igrzyskach jest ich za mało. Poziom cały czas trzyma tylko Russel i Lee. W polskiej ekipie musi nastąpić gwałtowne poprawienie zagrywki. To element, który szwankuje i to bardzo. jeśli chodzi o pozostałe elementy, to zastrzeżeń większych mieć nie można. No może blok. Ten element też nie jest w tym roku mocną stroną naszej reprezentacji. Środkowi lepiej spisują się w ofensywie. Myślę, że nie mamy jednak co się spodziewać jakiegoś mega przełamania Andersona i poprawy gry całej drużyny. Po polskiej stronie też nie zapowiada się na wystrzał formy w zagrywce i bloku. Myślę, że to będzie bardziej wyrównany mecz niż myślą buki, ale postawić pieniędzy na zwycięzcę chyba się nie odważę.

Moderator
Moderator

Włochy - Iran
Powyżej 167.5 pkt w meczu
1.72 (Bet365)

Typ może nieco życzeniowy, ale Włosi oszczędzali swoich zawodników w ostatniej kolejce i wejście w ten mecz wcale nie musi być takie łatwe. Irańczycy też nie muszą się podłożyć w tym meczu. Parę dobrych setów ta reprezentacja zagrała i wcale nie wykluczone, że dziś któraś partia nie padnie jej łupem.

Argentyna - Brazylia 5.00 (Bet365)
Argentyna +2.5 - Brazylia 1.57 (Bet365)

Skąd te kursy to ja nie wiem. Argentyńczycy z Conte w składzie i Grubym Lucjanem prezentują się całkiem fajnie. Poza meczem z Polakami, Albicelestes prezentowali się może najlepiej z całej stawki zespołów. Tam siedzi wszystko, a najbardziej chyba zagrywka. Brazylijczycy są miękcy w przyjęciu to ten element może zawalić im mecz. Myślę, że jeśli ekipa Velasco sama utrzyma swój poziom i nie zesra się na myśl o stawce meczu to tutaj może być naprawdę ciekawie, a mając na uwadze fakt, że mecze między tymi ekipami mają dodatkowy smaczek to musi być ciekawe widowisko i niespodzianka może się przytrafić.

Brazylia - Argentyna
Typ: powyżej 137,5
Kurs 1,40
Unibet

Igrzyska Olimpijskie i ostatni mecz z ćwierćfinałowej fazy pucharowej. Brazylijczycy we wszystkich wcześniejszych meczach nie zakończyli żadnego z nich wynikiem 3:0, Argentyńczycy zaś zwycięsko wyszli z rozgrywek w naszej grupie i liczyli na łatwiejszego rywala. Trafili na gospodarzy i chyba stoją na straconej pozycji, ale nie sądzę, że łatwo się poddadzą i oddają mecz bez walki. Niska linia, która może być pokryta nawet przy wyniku 3:0 ale sądzę, że taki wynik nie padnie i Argentyńczycy urwą przynajmniej jednego seta.

PostNapisane: 18 sie 2016 
Moderator
Moderator

tom.cio napisał(a):
Kanada - Rosja
1.83 (Bet365)

W pierwszej chwili pomyślałem sobie, że to absurdalna linia i jakoś ta pewność nie chce mnie opuścić. Chyba buki nie widzieli jak grają Kanadyjczycy. Niby główna siła ataku spoczywa na barkach Schmitta, ale atakujący sobie radzi i widać, że jest dobrze przygotowany fizycznie. Ogólnie można powiedzieć, że Kanadyjczycy sprawili sporą niespodziankę awansując z tak trudnej grupy. Forma całego zespołu jest naprawdę niezła i widać, że ten zespół z roku na rok jest coraz lepszy. Rosjanie nie do końca mnie przekonują. Niby skrzydła są skuteczne i chodzi to na dobrym poziomie, to jednak brakuje mi tej emanującej pewności siebie. Jedynie Tietiuchin gra jak profesor i to on jest ojcem dobrych wyników tego zespołu. Sborna to na papierze zdecydowany faworyt, ale chyba tylko ze względu na wyniki i renomę. Myślę, że tu wcale łatwej przeprawy ekipa Alekny mieć nie będzie i nie zaskoczeniem nie będzie tu nawet tie-break.

USA - Polska
1.54 (Unibet)
Powyżej 180.5 pkt w meczu 1.67 (Unibet)

W 3 setach skończyć się nie powinno. Gra Amerykanów mi się nie podoba. Brakuje mi błysku geniuszu Andersona, który przyzwyczaił mnie do dobrych zagrań, ale uważam, że na igrzyskach jest ich za mało. Poziom cały czas trzyma tylko Russel i Lee. W polskiej ekipie musi nastąpić gwałtowne poprawienie zagrywki. To element, który szwankuje i to bardzo. jeśli chodzi o pozostałe elementy, to zastrzeżeń większych mieć nie można. No może blok. Ten element też nie jest w tym roku mocną stroną naszej reprezentacji. Środkowi lepiej spisują się w ofensywie. Myślę, że nie mamy jednak co się spodziewać jakiegoś mega przełamania Andersona i poprawy gry całej drużyny. Po polskiej stronie też nie zapowiada się na wystrzał formy w zagrywce i bloku. Myślę, że to będzie bardziej wyrównany mecz niż myślą buki, ale postawić pieniędzy na zwycięzcę chyba się nie odważę.

tom.cio napisał(a):
Włochy - Iran
Powyżej 167.5 pkt w meczu
1.72 (Bet365)

Typ może nieco życzeniowy, ale Włosi oszczędzali swoich zawodników w ostatniej kolejce i wejście w ten mecz wcale nie musi być takie łatwe. Irańczycy też nie muszą się podłożyć w tym meczu. Parę dobrych setów ta reprezentacja zagrała i wcale nie wykluczone, że dziś któraś partia nie padnie jej łupem.

Argentyna - Brazylia 5.00 (Bet365)
Argentyna +2.5 - Brazylia 1.57 (Bet365)

Skąd te kursy to ja nie wiem. Argentyńczycy z Conte w składzie i Grubym Lucjanem prezentują się całkiem fajnie. Poza meczem z Polakami, Albicelestes prezentowali się może najlepiej z całej stawki zespołów. Tam siedzi wszystko, a najbardziej chyba zagrywka. Brazylijczycy są miękcy w przyjęciu to ten element może zawalić im mecz. Myślę, że jeśli ekipa Velasco sama utrzyma swój poziom i nie zesra się na myśl o stawce meczu to tutaj może być naprawdę ciekawie, a mając na uwadze fakt, że mecze między tymi ekipami mają dodatkowy smaczek to musi być ciekawe widowisko i niespodzianka może się przytrafić.

PostNapisane: 19 sie 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 693
Włochy - USA
Typ: USA (+1,5 seta)
kurs: 1.53 <plus>
Pinnacle

Pierwsze półfinałowe spotkanie w rywalizacji siatkarzy pomiędzy Włochami i USA może przysporzyć sporo emocji. W pojedynkach grupowych co prawda Włosi ograli Amerykanów 3:1, ale można powiedzieć że wtedy grał całkiem inny zespół amerykański. W meczu z Polakami wznieśli się na wyżyny i jeśli będą tak skuteczni w ataku i na polu zagrywkowym to Włosi pożegnają się z turniejem. Dzisiaj daję optymalny typ na to, że Amerykanie zdobędą co najmniej 2 sety, bo mecz może być wyrównany i zakończyć się tiebreakiem, ale mimo wszystko stawiam Amerykanów na zwycięzców tego spotkania jak i całej olimpiady po finale z Brazylią.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 1-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

Moderator
Moderator

Włochy - USA
Powyżej 44.5 pkt w pierwszym secie
1.44 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.72 (Bet365)

Myślę, że co będzie bardzo wyrównane widowisko, ale faworytem moim jest tutaj ekipa USA. Może z Polakami Amerykanie nie zagrali nic wielkiego, ale z każdyk kolejnym meczem gra drużyny Sparewa wygląda tylko lepiej. Russel to przekozak, a z biało-czerwonymi włączył się nieco Anderson. Błędy własne, o tym wspomniał Łukasz, to zdecydowana bolączka USA. Myślę, że ekipa Amerykanów potrafi zredukować błędy, a to wystarczy aby liczyć się w walce o finał. Kluczowa też wydaje się być zagrywka. Amerykanie w meczu z Polakami regularnie serwowali z wyskoku w granicach 115km/h. Tym elementem to oni potrafią ustawić rywala, a jak wiadomo, Włosi w przyjęciu doskonale się nie spisują. Azzuri są skuteczni w ataku i to ich główny atut. Obie ekipy już w tym turnieju się spotkały i wygrali Włosi zdecydowanie 3-1. Teraz spodziewam się, że mecz nie będzie do tego podobny. Sądzę, że obie ekipy staną na wysokości zadania i pokażą kawał dobrej siatkówki

Rosja - Brazylia
Powyżej 44.5 pkt w pierwszym secie
1.50 (Bet365)
Powyżej 45.5 pkt w pierwszym secie 1.80 (Bet365)

To powinno być nie mniej ciekawe spotkanie niż pierwszy półfinał. Obie ekipy nie graja jednak fajerwerków. Spodziewałem się więcej po Rosji jak i po Brazylii. Canarinhos tak naprawdę dość mocno krwawi i w stosunku do tej fazy turnieju powinni powiedzieć "udało się". To nie jest tak magiczna drużyna jak jakiś czas temu. Teraz to ekipa z problemami głównie w przyjęciu. Mało tej Brazylii z Rio oglądałem, ale to nie jest poziom, którym można się zachwycać. Rosjanie jak Rosjanie. Siłowa siatkówka, dość skuteczna. Myślę, że przeciwstawienie tej siłowej gry przeciwko próbom kombinacji Brazylijczyków może dać dość elektryzujący spektakl i do tego bardzo wyrównany.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi tom.cio za ten post:
killbill

Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 7
Podziękowano: 32
Dyscyplina: Siatkówka IO
Spotkanie: Rosja - Brazylia
Typ: over 176,5
Kurs 1.54 <minus>
Buk Unibet

Rosja w całym turnieju wygrała 5 z 6 spotkań ulegając tylko Argentynie w fazie grupowej. Do tego aż 3 spotkania wygrała do zera co z jednej strony pokazuje, że jest naprawdę dobrze dysponowana i nieprzypadkowo znalazła się w półfinale, a z drugiej strony krótsze mecze pozwoliły zaoszczędzić siły zawodników na decydującą fazę turnieju.
Brazylia, która w całym turnieju ma bilans 4-2 mimo wszystko jest faworytem tego starcia (chociaż moim zdaniem nie tak wyraźnym jak to widzą buki). Niemniej we wszystkich meczach do tej pory traciła seta więc tym bardziej mocna Rosja powinna coś tu ugrać.
Dlatego spodziewam się co najmniej 4 (niekoniecznie bardzo zaciętych) setów, które spokojnie pokryją powyższą linię.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 54 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]