» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Igrzyska XXXI Olimpiady - Piłka Nożna
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 sie 2016 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6483
Podziękowano: 2239
Obrazek

Obrazek

Oficjalna Strona Igrzysk XXXI Olimpiady

Igrzyska XXXI Olimpiady - Piłka Nożna

ZAPRASZAMY!

Obrazek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Igrzyska XXXI Olimpiady - Piłka Nożna
PostNapisane: 04 sie 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 367

Dyscyplina: Piłka nożna – IO, Grupa C
Godzinna: 22:00
Spotkanie: Meksyk Ol. - Niemcy Ol.
Typ: over 0.5 pierwsza połowa
Kurs: 1.40 <minus> (0-0) 2-2
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Meksyk broni tytułu z przed czterech lat, gdzie z każdym mecze się rozkręcali i grali naprawdę bardzo atrakcyjną piłkę by w finale pokonać Brazylijczyków.
Oczywiście tych samych piłkarzy dziś nie zobaczymy ale w Meksyku jest dobra młodzież i pokolenie. Technicznie ci gracze są naprawdę świetnie przygotowani i nawet moim zdaniem to będzie ich atut w tym spotkaniu. Trudno napisać coś więcej bo takie reprezentacje grają rzadko, ale wydaje mi się że po prostu mentalność tych chłopaków będzie przypominała styl gry głównej reprezentacji – też bazujące na technice, szybkości w ataku. Co do personaliów to na pewno dwa nazwiska zasługują na uwagę doświadczony Perlata który dał złoto na ostatnich Igrzyska Olimpijskich oraz Hirving Lozanoz - świetny gracz, wróży mu się dużą karierę w Europie.
Niemcy po 28 latach wracają na Igrzyska. Tak jak w przypadku Meksyku nie za wiele o stylu do powiedzenia, ale wiadomo w Niemczech potrafią wyśmienicie szkolić młodzież do kilku lata i co chwilę pojawia się perełka. Skład ciekawy w ofensywie, wszyscy do kluczowi gracze w Niemczech w swoich klubach. Atak to doświadczonych Petersen 21 bramek w poprzedni roku oraz Selke. Pomoc to już bardzo doświadczeni gracze w poważnej piłce mimo takiego wieku Meyer, Goretzka to podstawa Schalke, Brandt to może być nawet gwiazda turnieju fantastyczne występy młodzika w Leverkusen. Tą ofensywną będą opiekować się bracia Bender, którzy swoim doświadczeniem powinni ułatwiać zadania ofensywne i defensywne. Przebojowe chłopaki w ofensywie powinni dużo mieszać. Defensywa wydaje mi się słaba dwa zawodnicy Hoffenheim które grało beznadziejne w defensywie, gracz RB Leipzig Klostermann bez doświadczenia w Bundeslidze, jedynie Ginter to znane dla mnie nazwisko ale z większymi atutami w ofensywie.
Faworytem Niemcy którzy od dawna jak wspomniałem nie grali na IO a to będzie miało znacznie. Myślę że tutaj w Brazylia będzie otwarta piłka, wszak to jest młodzież której bliżej do ofensywny niż defensywy, nie grają ze sobą często to i zgranie w tej formacji słabe a po jednej i drugiej stornie w ataku ciekawi gracze z dużymi umiejętnościami indywidualnymi to wydaje mi się że w tym pojedynku będzie decydowało. Meksyk nie ma mentalności ekipy broniącej i na pewno nie będą czekać na jedną akcję.

PostNapisane: 04 sie 2016 
Ekspert : Hokej na lodzie, WNBA

Podziękował: 3476
Podziękowano: 5439
4.08.2016

PIŁKA NOŻNA/IO/2016
BRAZYLIA - RPA
Brazylia u siebie z Neymarem i kilkoma innymi znanymi już grajkami(Rafinia,Anderson) jest głównym kandydatem do złotego medalu. RPA w składzie ma przede wszystkim zawodników grających w kraju, z klubów zagranicznych dziś chyba zagra tylko dwóch.
Stawiam na gosp.:

BRAZYLIA - RPA 1(-2.5) 1.90 <minus>

POWODZENIA

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 05 sie 2016 

4.08.2016

PIŁKA NOŻNA/IO/2016

BRAZYLIA - RPA 1(-2.5) 0-0 ????????????
Nie wiem czy cała ale część Brazylii i nie tylko mocno zdziwiona...

IO/2016/BRAZYLIA
W0/L1

PostNapisane: 06 sie 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 592
Podziękowano: 1638
Obrazek

Igrzyska Olimpijskie

bazowy:
:arrow: USA Win - Francja @2,410 pinni (1-0) <plus>

Jak wiadomo - zmagania w piłce nożnej rozpoczęły się jeszcze przed oficjalnym otwarciem Igrzysk. Dziś zaczyna się druga runda rozgrywek grupowych. A w grupie G mamy prawdziwy hit nad hity. Wielce utytułowane i doświadczone Amerykanki grają z równie silnymi, ale mniej utytułowanymi Francuzkami. I właśnie ten element jest dla mnie podstawą do zagrania jak w typie.
Francuzki to bardzo mocna europejska ekipa (druga-trzecia siła w Europie), ale na arenie światowej błyszczą zaledwie od jakiś max. 6-7 lat. Po raz pierwszy dały o sobie znać w Pucharze Świata w 2011 roku, w którym to zajęły czwarte miejsce. Wynik ten powtórzyły na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Na kolejnym Pucharze Świata w 2015 roku odpadły w ćwierćfinale z Niemkami (po rzutach karnych). Ogólnie - bardzo mocna drużyna.
Amerykanki, to pierwsza siła na świecie w kobiecym futbolu praktycznie od zawsze. Wielokrotne mistrzynie olimpijskie i zdobywczynie Pucharu Świata. I praktycznie nigdy nie schodzą poniżej mistrzowskiej formy. No i są niezwykle cwane jeśli chodzi o strategię. Tylko raz w historii zmagań olimpijskich zdarzyło im się przegrać mecz grupowy - było to w 2008 roku, gdzie w pierwszym meczu sensacyjnie przegrały z Norweżkami (ale i tak wygrały te Igrzyska). We wszystkich pozostałych eliminacjach grupowych IO i PŚ zawsze dwa pierwsze mecze wygrywały, a folgowały ewentualnie trzeci, nie mający już większego znaczenia na kolejność miejsc w grupie.
I teraz najważniejsze. Zwyciężczynie tej grupy w ćwierćfinale trafią na jedną z ekip z trzeciego miejsca (więc słabszą). Zaś drużyna z drugiego miejsca spotka się ze zwyciężczyniami z grupy F - a to najprawdopodobniej (na 99%) będą ... Niemki. A z nimi na tym etapie rozgrywek nikt nie chce grać.
Stąd też uważam, że Amerykanki - jako mimo wszystko lepsza drużyna - zrobią wszystko, aby ten mecz wygrać i zająć w grupie pierwsze miejsce. Remis może być kłopotliwy, bo Francuzki dość wysoko zlały Kolumbijki - więc liczenie na lepszy bilans bramkowy, to jak wróżenie z fusów. Więc na pewno się na ten mecz odpowiednio przygotowały - zarówno fizycznie, taktycznie jak i mentalnie. Uważam, że Francuzek na takie podejście do meczu w tak wczesnej fazie turnieju jeszcze nie stać.
H2h oczywiście wybitnie na korzyść Amerykanek - na 10 spotkań (mistrzowskie, turniejowe i towarzyskie) 8 wygrały oraz 1 remis i 1 przegrana (oba towarzysko).

Życzę <4listki> <4listki> <4listki>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7 za ten post:
Bukmacherzy.com

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 367
Dyscyplina: Piłka nożna – IO, Grupa C
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Fidżi Ol. – Meksyk Ol.
Typ: over 2.5 pierwsza połowa
Kurs: 1.46 <minus>
Bukmacher: Marathonbet
Analiza:

Tutaj nie trzeba za wiele pisać, to musi być pogrom. Fidżi jest tutaj bo…coś tam jakieś eliminacje wygrali, za rywali mieli jakieś „tuzy” jak Mikronezja która podobno straciła w trzech meczach uwaga 114 bramek!!!. Pierwszy mecz dla nich skończył się 0:8 z Koreą Południową czyli solidna ekipa ale na pewno nie najlepsza w Azji, to był mecz po prostu do jednej bramki. Ta piłka to im się momentami odbijała od tych nóg, zero kontroli nad nią. Był to pierwszy mecze gdzie nie ma co ukrywać reprezentację jeszcze się zgrywają. Drugie spotkanie wobec tego dla Fidżi powinno być znacznie gorsze rozpoczynając od tego że rywal jeszcze mocniejszy, Meksyk to obrońca tytułu, zespół z szybkością, techniką, który nie będzie się tutaj bawił no i już mocne przetarcie przecież jest i remis 2:2 z Niemcami. Kolejna sprawa to gramy co dwa dni i dla Fidżi to kolejny gwóźdź do trumny nie będą miel sił już z Koreą w drugiej połowie oddychali rękawami. Nic więcej tutaj się nie wymyśli różnica jest druzgocąca czy jak to można jeszcze mocniej napisać.

Moderator
Moderator

Obrazek

Igrzyska Olimpijskie

:arrow: RPA - Chiny -0,5 @1,591 pinni (0-2)

Bardzo ciekawi mnie postawa Chinek. Swego czasu, tj. na Igrzyska w Pekinie (2008), przygotowały całkiem dobrą reprezentację, która bardzo dobrze poradziła sobie w dość trudnej grupie, ale odpadły w ćwierćfinale z Japonkami. Kolejne 8 lat wcześniej, tj. w 1996 roku w Atlancie (gdzie pierwszy raz rozgrywano tą konkurencję) doszły nawet do finału, w którym przegrały z USA 1:2. Po Pekinie ekipa się rozsypała i zaczęto tworzyć nową, która nawet nie awansowała do IO w Londynie. Ale już na ostatnim Pucharze Świata w Kanadzie (2015) znów zaprezentowały się bardzo przyzwoicie - chociaż znów odpadły w ćwierćfinale, tylko że tym razem z USA (0:1).
Pierwszy mecz na tych Igrzyskach sromotnie przegrały z Brazylijkami (0:3) - ale ja bym tego aż tak mocno poważnie nie brał pod uwagę. Chociażby z faktu, że gospodynie to bardzo mocna ekipa, no i grały u siebie - chciały więc wypaść jak najlepiej.
Dla reprezentacji RPA to już drugie Igrzyska pod rząd. W Londynie nawet źle nie wypadły - wyraźnie przegrały ze Szwedkami (1:4) i Kanadyjkami (0:3) oraz dość sensacyjnie bezbramkowo zremisowały z Japonkami (chociaż to już nie były te Japonki co kiedyś). Pierwszy mecz obecnych Igrzysk przegrały ze Szwedkami, tylko że teraz tylko 0:1. Wygląda na to, że teraz są mocniejsze niż w Londynie. Ale czy starczy na Chinki? - moim zdaniem nie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi WujekFido7 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 07 sie 2016 
Moderator
Moderator

Obrazek

Piłka nożna - mężczyźni

:arrow: Fidżi - Meksyk-6,5 @1,850 b365 (1-5)

Grupa C, to trudna grupa: równie mocne drużyny Niemiec, Meksyku i Korei Płd. oraz pomijalne egzotyczne Fidżi. A z grupy wychodzą tylko dwie drużyny. Meksykanie fajnie zremisowali z Niemcami, ale i z Koreą Płd. łatwo nie będzie. Tak więc o awansie może decydować bilans bramkowy - więc trzeba go sobie wyrobić.
A rywal do tego wyśmienity, bo bardzo słaby. I do tego jeszcze taki, który normalnie nie miałby prawa brać udziału w tak poważnej imprezie. Po prostu miała tu być drużyna Nowej Zelandii, ale coś tam pokręcili ze składem (jakiś nieuprawniony zawodnik w eliminacjach) i zostali ukarani brakiem kwalifikacji. No i w ich miejsce weszło Fidżi. Swoją drogą chyba innych kandydatów z Oceanii już nie ma.
Tak więc uważam, że wynik może zakręcić się nawet koło dwu-cyfrówki.

PostNapisane: 07 sie 2016 

7.08.2016

PIŁKA NOŻNA/PANOWIE/IO 2016

SZWECJA - NIGERIA
Szwecja w pierwszym meczu 2-2 z Kolumbią. Nigeria z Japonią 5-4 a pan Etebo(Nigeria) zdobył 4 bramki. Tak więc:

SZWECJA - NIGERIA over 2.5 1.65

POWODZENIA

PostNapisane: 08 sie 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 487
Spotkanie: Japonia U23 - Kolumbia U23
Typ: Kolumbia U23 (wynik do przerwy)
Kurs: 2,60
Bukmacher: Bet365 <minus>

Analiza: Japonia zawaliła pierwszy mecz z Nigerią. Nigeria miała poważne problemy jeśli chodzi o dotarcie na stadion, przez co Japonia stała się faworytem spotkania. Swojej szansy nie wykorzystali i przegrali 4:5. Pierwszą połowę też przegrali 2:3. Nigeria to solidna reprezentacja, ale Kolumbia moim zdaniem jest jeszcze mocniejsza. Kolumbia pierwszy mecz zremisowała 2:2 ze Szwecją i będą chcieli koniecznie wygrać z Japonią. Już w pierwszej połowie powinni coś strzelić, skoro Nigeria do przerwy miała już na swoim koncie 3 gole... Według mnie Kolumbia wygra pierwszą połowę meczu. Ze Szwecją było blisko, bo do 43 minuty prowadizli 1:0, ale potem dali sobie strzelić wyrównującego gola. Z Japonią powinno być lepiej.

7.08.2016

SZWECJA - NIGERIA over 2.5 0-1 ???????

W0/L2

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 311
Dyscyplina Piłka nożna IO Kobiety
Godz: 21:00
Spotkanie Niemcy-Kanada
Typ: Niemcy wygraja <minus>
Kurs 1.55
Buk Unibet
W dniu jutrzejszym reprezentacja Niemiec podejmowała będzie drużynę z Kanady , Obie ekipy na tym turnieju zagrały już po 2 spotkania, Kanada moim zdaniem niespodziewanie jest liderem w tym momencie mając na koncie komplet punktów Niemcy natomiast mają 2 pozycję w grupie ponieważ zanotowali wysoką wygraną w pierwszym meczu z zespołem Zimbabwe,ale później już tylko podzielili się punktami z Australią. W tym spotkaniu moim zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów a co za tym idzie do zwycięstwa w grupie F jest ekipa naszych zachodnich sąsiadów, która w poprzednich 20 spotkaniach poniosła tylko 2 porażki, Kanada do tej pory przegrywała znacznie częsciej i według mnie w tym meczu to Niemcy powinny okazać się zespołem lepszym . Od 2003 roku obie drużyny spotykały się ze sobą już 5 krotnie, Kanada nigdy nie potrafiła ugrac nawet remisu , zawsze górą była ekipa z Niemiec i niezależnie czy mecz był rozgrywany na terenie Kanady czy Niemiec, ja jutro na to spotkanie mam kilka ciekawych typów, pierwszym na pewno będzie ogólne zwycięstwo Niemiec, drugi typ to ich wygrana już do połowy spotkania, można również zagrać na to iż ogólnie po 90 minutach spotkania okażę się zespołem o jednego gola lepszym, stawiam na dokładny wynik 1;0 do połowy oraz 2:1 po końcowym gwizdku sędziego.

PostNapisane: 09 sie 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękowano: 487
Spotkanie: Korea Południowa U23 - Meksyk U23
Typ: Czy Meksyk U23 zdobędzie bramkę w obydwu połowach? Odpowiedź: Tak
Kurs: 3,30 <minus>
Bukmacher: Unibet

Analiza: Korei wystarczy remis do zajęcia pierwszego miejsca w grupie. Meksyk jest w o wiele gorszej sytuacji, bo najprawdopodobniej będą musieli to spotkanie wygrać. Najprawdopodobniej, gdyż Niemcy grają z Fiji i jeśli odpowiednio wysoko wygrają(a wysoko ograć Fiji nie powinno być dla nich żadnym problemem), to wtedy Meksyk musi wygrać. Meksyk wygrał 5:1 z Fiji oraz zremisował 2:2 z Niemcami. Według mnie mają oni mocniejszą reprezentację od Korei i to im daję większe szanse w tym spotkaniu. Korea zagrała bardzo ciekawy mecz z Niemcami, gdzie był remis 3:3. Korea straciła gola w pierwszej połowie i dwa w drugiej. Meksyk powinien być w tym meczu stroną, która częściej atakuje i podobnie jak Niemcy mogą zdobyć bramkę w obydwu połowach.

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 311
Dyscyplina Piłka nożna IO Kobiety
Godz: 03:00
Spotkanie Chiny-Szwecja
Typ: over 0.5 gola do połowy
Kurs 1.44 <minus>
Buk SportingBet
Analiza: Spotkanie , które zakończy nam rywalizację w grupie E w której liderem i zespołem , który już zapewnił sobie dalszą grę jest ekipa gospodyń tego turnieju jest spotkanie reprezentacji Chin oraz Szwecji, faworytem bukmacherów jest tutaj drużyna Szwecji, która obecnie znajduję się na pozycji numer 3 bowiem ma delikatnie gorysz bilans bramkowy od ekipy z Chin, Szwedki wszystko popsuły sobie bardzo słabym spotkanie z Brazylią , gdzie uległy az 1:5 wcześniej tylko 1 golem wygrały z ekipą RPA i teraz muszę zagrać na 100% swoich możliwości żeby nie znaleźć się poza turniejem w RIO, moim zdaniem w tym spotkaniu zobaczymy bramki, Chiny też nie odpuszczą i wiedzą o co grają , na pewno Chinki zagrają tutaj z kontry bowiem one remisem się mogą zadowolić , reprezentacją która grę powinna poprowadzić jest ekipa Szwecji, dlatego też liczę na bramki już w pierwszej połowie tego spotkania, myślę że obie drużyny będą w stanie zdobyć w tym meczu co najmniej po jednym golu, stawiałbym tu na wynik 1:2 dla Szwecji lub na remis po 2, bowiem uważam że obie ekipy będa w stanie w tym meczu zagrać na najwyższym dla siebie poziomie, jest to najprawdopodobniej ostanie spotkanie dla którejś z tych ekip więc jestem pewien że nie odpuszczą.

Moderator
Moderator

ObrazekObrazekObrazek

Igrzyska Olimpijskie

:arrow: Niemcy - Kanada; under 2,5 @2,160 pinni (1-2) => kobieca psychika jest tak zawiła, a ich poczynania tak niejasne, że ... Zresztą - nie ma najmniejszego sensu próbować ogarnąć tego logicznym rozumowaniem ... nie ma szans :wink:

Zacznę od tego, że jak na razie tylko w jednym miejscu znalazłem drabinkę tego turnieju od fazy ćwierćfinałów. Ale że taka sama była na dwóch poprzednich Igrzyskach, to przyjmuję za pewnik, że teraz będzie tak samo. Tym bardziej, że gospodarze zawsze swoją drużynę 'losowali' do grupy E, która daje łatwiejszą drogę do półfinałów (a mamy trzy grupy: E, F i G).
W grupie F prowadzą Kanadyjki (6 pkt) przed Niemkami (4 pkt), Australią (1 pkt) i autsajderkami z Zimbabwe (0 pkt). W drugiej rundzie trochę zastanawiałem się nad słabą postawą Niemek, które przegrywały już z Australijkami 0:2, by praktycznie w ostatnim momencie doprowadzić do remisu. Różnie to sobie tłumaczyłem, aż znalazłem wspomnianą na wstępie drabinkę. Wtedy mnie olśniło - i mam nadzieję, że to prawdziwe olśnienie, a nie jakieś mrzonki.
W czym rzecz? Otóż ... uwaga ... zwyciężczynie w tej grupie spotkają się w ćwierćfinale z drugą drużyną z grupy G, czyli ... Francją (3 miejsce w rankingu FIFA - pną się w górę), której wystarczy remis z Nowozelandkami (Amerykanki już pewne wygrania grupy G). Zaś druga reprezentacja w grupie F zagra w ćwierćfinale z drugą z grupy E, czyli Chinkami (12 miejsce) lub Szwedkami (6 miejsce - ale te spadają, bo stały lepiej). Francuzki są bardzo mocne i nawet bardzo mocnym Niemkom (2 miejsce) nie uśmiecha się spotykać z nimi już w ćwierćfinale.
No i teraz wcale mnie nie dziwi postawa Niemek w meczu z Australijkami. Ale zdaje się, że trochę przekombinowały lekceważąc Matyldy (potoczna nazwa futbolowej kobiecej reprezentacji Australii), bo najprawdopodobniej wcale nie chciały tego meczu wygrać, a tylko zremisować!!! No i ledwo co to im się udało.
No i teraz konkluzja: Niemki nie chcą dzisiejszego meczu wygrać (bo wyprzedzą Kanadyjki). Ale jednocześnie nie mogą pozwolić sobie na przegraną, bo cwane Matyldy mogą wtedy wygrać minimum 7 golami z Zimbabwe (a stać je na to jak się zawezmą) i wtedy Niemki mogą spaść na trzecie miejsce, a wtedy w ćwierćfinale trafią albo na Brazylijki, albo na Amerykanki - czyli z deszczu pod rynnę. Dlatego też spodziewam się z ich strony pewnej gry w defensywie i markowania w ataku.
A można przyjąć założenie, że Kanadyjki będą się 'starały' na siłę ten mecz przegrać (mam tylko nadzieję, że nie będą sobie same goli strzelały). Prawdopodobnie dostosują się do klimatu na boisku. A może trochę Niemki postraszą?
W każdym bądź razie - widzę tu remis (pograny w b365 by @4,00), nawet bezbramkowy (też pograny, ale za drobne, by @13,00). Pograłem też za normalną stawkę under cornerowy: under 9,0 (a) by @1,900.

Edit.
Dodam jeszcze (bo umknęło), że Kanadyjki też w drugim meczu zaczęły kombinować - po prostu mniej od Niemek wygrały z Zimbabwe ('tylko' 3:1, bo 3:0 było już do przerwy). Grały przed Niemkami i nie przypuszczały, że te tylko zremisują z Matyldami. Teraz maja zagwozdkę.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]