» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

Re: [EURO 2016] Grupa A (FRA, SUI, ROM, ALB)
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 cze 2016 
Ekspert : Piłka Nożna
Ekspert : Piłka Nożna

Podziękował: 37
Podziękowano: 236
Saul Hudson napisał(a):
Francja - Rumunia

Mecz inauguracyjny, wielkie widowisko czas zacząć. Gospodarze - faworyt do końcowego sukcesu - zmierzą się z Rumunią. Czego możemy się spodziewać? Myślę, że bramek i zwycięstwa Francji. Nie jest to ani odkrywcze, ani nowe. Kurs na Francuzów jest porażający i nie tędy droga, moim zdaniem. Będzie to raczej mecz, w którym gospodarze zmierzą się ze sobą i balonikiem, który został napompowany. Mają skład, możliwości i swoje ściany na ostateczne zwycięstwo, ale i PRZEogromna presję. Maja również braki w obronie a jak gra Adil Rami w bloku obronnym można było zobaczyć w meczu z Kamerunem. Francuzi zakwalifikowali się oczywiście automatycznie i swoje sparingi wygrywają. Brak meczów "o stawkę" może tutaj wyjść, bo nich ostatnie dokonania - choć wielce chwalebne i zwycięskie, to jednak mało przekonujące. To znaczy bramki padały, ale kończyło się - poza Szkocją - różnicą jednej/dwóch bramek. Rumunia do takich ogórów nie należy i będą próbowali ugrać swój punkcik. Jak przejrzymy historię spotkań, to na 9 spotkań tylko dwie wygrane Francuzów z handi -1.5... W dodatku 5 remisów w tych 9 spotkaniach. Sądzę, że będzie to niewygodny mecz dla gospodarzy w stylu 2-1. Rumunia remisowała z Hiszpanią 0-0, walczyli dzielnie z Ukrainą 3-4, rozgromili Gruzję 5-1 (a Hiszpania z nimi przegrała 0-1). Historia spotkań otwarcia pokazuje, że są to mecze obfitujące raczej w mniejszą ilość bramek. Sądzę, że Francuzi przed pierwsze 10 minut będą sobie klepać, żeby w ogóle ochłonąć i zmierzyć się z paraliżująca presją. Rumunia będzie grać z kontry i bronić się, bo cóż innego można tutaj wymyślić... Jak minie im pierwsze 45 minut, to się ogarną, ze trzeba grać. Drugi scenariusz (dla mnie mniej prawdopodobny), że Francuzi są na tyle silni psychicznie, że zaatakują od 1 do 90 minuty i wtedy będzie 4-0. Scenariusz trzeci: szybka bramka i 1-0 Francji, lekceważenie przeciwnika- jakieś sztuczki Pogby pod publiczkę, ok. 60 minuty 1-1 i nerwówka zakończona 2-1. Ja stawiam na Rumunów z handi +1.5, przede wszystkim ze względu na słabą obronę Francji, ogromne oczekiwania i pierwszy mecz. Mecz z Kamerunem pokazał nonszalancję Francuzów i ich słabości, kiedy prowadzili 2-1 przez całe spotkanie - do 90 minuty i nagle zrobiło 2:2, a wygrali 3:2. Mają ogromny potencjał, ale moim zdaniem są niestabilni.

Francja (-1.5) - Rumunia 2 1.93 @ Unibet
<plus> 2:1

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 5
Podziękowano: 159
belcio napisał(a):
Francja - Rumunia

over 2.5 gola (2.1) Unibet
Francja over 1,5 gola (1.6) Unibet

Cały tydzień chodzi za mną wynik 3-0 dla Francji czyli łatwe zwycięstwo gospodarzy turnieju a gadka, że zawodnicy zestresowani i może skończyć się wynikiem na styku nie przemawia do mnie bo większość tych zawodników z takim stresem radzi sobie w swoich klubach doskonale oni raczej powinni być głodni sukcesu po ostatnich latach posuchy na wielkich turniejach bo Francja wkońcu ma zespół który może to trofeum zdobyć a poza tym są gospodarzami turnieju co też jest wielkim plusem. Wielu dobrych zawodników zespołu gospodarzy nie pojechało na ten turniej bo trener ma w kim wybierać a Francja pokazuje w tym roku ze gra overowo i mecze rozstrzyga na swoją korzyść mają wygraną z Holandia 3-2, z Rosją 4-2, z Kamerunem 3-2 i szkocją 3-0, a Rumunia w ostatnich dwóch sparingach tez się nastrzelała więc dużo bramek jak najbardziej możliwe, scenariusz będzie prosty Rumunia raczej postawi autobus i będzie liczyć na kontry, a Francja jak szybko strzeli to worek z bramkami powinien się szybko rozwiązać co jest dużo prawdopodobne bo w pierwszych minutach na pewno się rzuca na Rumunów jak wściekłe psy.

2-1

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi belcio za ten post:
GoGetter

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 48
Podziękowano: 454
Spotkanie: Albania - Szwajcaria
typ: BTS TAK
Kurs: 2,6
Bukmacher: Otobet

Albania uznawana za najsłabszą drużynę w tej grupie. Jednak na pewno nie można lekceważyć tej drużyny, bo potrafili wyjść z grupy z Dania czy Serbią, w międzyczasie wygrywając towarzysko z Francuzami. Nieźle zaprezentowali się na tle Ukraińców, przegrywając ostatecznie 1:3 w ostatnim meczu przed Euro. Szwajcarzy mieli różne ostatnie miesiące, chyba nie zrobili takiego progresu od Mistrzostw Świata, jakiego można by się spodziewać. Myślę, że może to być niełatwy mecz dla faworyzowanej Szwajcarii. Dlatego myślę, że bramkarze obu drużyn wyjmą coś z siatki.

typy by wilkuxx 2013 :[29:21] - 58%

typy by wilkuxx 2014 :[49:45] - 52%

typy by wilkuxx 2015 :[68:49] - 58%

typy by wilkuxx 2016 :[6:3] - 67%

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 11 cze 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1213
Podziękowano: 1299
Cytuj:

:arrow: Francja - Rumunia "1,5" (1,30) RISKY <gool> <wygrana>

:arrow: Francja - Rumunia 1 (1,30) INVESTMENT <gool> <wygrana>

:arrow: Francja - Rumunia "1 - handi 0:1" (1,85) RISKY <minus>

Zgodnie z przewidywaniami. Piekielna siła w ataku z tym magikiem Payetem. Lekki dramacik w obronie. Katastrofalny występ Evry.

Moderator
Moderator

Cytuj:

:arrow: Albania - Szwajcaria 2 (1,85) RISKY

Oczywiście na zespoły uczestniczące w EURO patrzę przez pryzmat Premier League. I widzę w zespole Szwajcarów tego robiącego wrażenie Shaquiriego ze Stoke.
Ciężko jest mi sobie wyobrazić, iż w tym "bratobójczym" pojedynku Albania ugra punkt. Nawet czytając słowa trenera Blasiego można wywnioskować, iż sam pobyt we Francji to dla nich wielka sprawa. Natomiast Petković powiedział dwie rzeczy, które bardzo spodobały mi się z perspektywy pewności siebie. Po pierwsze, "stworzymy nową historię". Po drugie, "zagramy lepiej i wygramy z Albanią". Podoba mi się taki brak asekuracji.

Pozostałe analizy na dzisiaj w okolicy meczu Albiania - Szwajcaria ...

Moderator
Moderator

Podziękował: 229
Podziękowano: 3012
shu34 napisał(a):
Francja
Rumunia

Kto pierwszy zdobędzie 9 RR? Francja 3.000 <minus>

Dziś idę w kierunku niespodzianki. Idę w kierunku dyspozycji dnia Rumunów i meczu otwarcia przed własną publicznościa, który może powiązać Francuzom nogi. Gospodarze mistrzostw są mocno napompowani, ale dziś mogą zejść na ziemię. Jedno jest jednak pewne, to oni będą prowadzić grę i nakręcac akcje ofensywne, a także szaleć na skrzydłach. Sami Pogba, Giroud czy Griezmann w takiej formie jak mieli pod koniec sezonu, to są w stanie z 4-5 RR zdobyć w tym meczu, Rumuni moga wyjść z zabójcza kontrą, a to woda na młyn tych RR.

Moderator
Moderator

Albania
Szwajcaria

Powyżej 10,0 RR 2.000

Albania wydaje się chłopcem do bicia, ale uważam, ze tanio skóry nie sprzedadzą. Szwajcaria no cóż...spodziewałem się po nich zdecydowanie więcej, ale ostatnio nie zachwycają mnie swoją grą. Oczywiście Szwajcarzy są faworytem, ale też uważam, że nie będzie to mecz to jednej bramki. Stawiam w tym spotkaniu na ofensywę, raczej i jedni i drudzy jeśli czymkolwiek mają się pochwalić to ofensywą, bo w defensywie bywa rożnie. Dlatego idę na prowadzenie gry Szwajcarów i groźnie kontry ALbańczyków, a tym samym samym RR. Do tego mecz odbędzie się na kameralnym i wąskim Stade Felix Bolaert w Lens. RC Lens to zespół, który u siebie wykręca wysokie srednie nabijania RR, bo to miejsce jest pod to stworzone, więc myślę, że i reprezentacje narodowe będą tu się czuły z rożnymi jak ryba w wodzie.

Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 10
Podziękowano: 43
Albania-Szwajcaria typ:Szwajcaria -1,5 @3.55Unibet

Bardzo ważny mecz dla Szwajcarów, Albania jest debiutantem na Euro w dodatku w mojej ocenie jest to ekipa która to jednak u siebie ma więcej atutów, turniej jest rozgrywany we Francji więc ja na tym turnieju nie przewiduje żadnych niespodzianek z udziałem reprezentacji Albanii, do tego uważam że pierwszy mecz w ich wykonaniu będzie na dużej presji i będą popełniać dużo prostych błędów.Więc krótko w moich oczach Albania nie ma wiele atutów i osobiście w ich dzisiejszym debiucie zabiorę im wszystkie.
Szwajcaria może topową reprezentacją nie jest, ale na pewno ich paczkę należy klasyfikować do ekip solidnych i groźnych, Szwajcaria ma doświadczenie w turniejach, potrafili na starcie ogrywać min Hiszpanie, piłkarsko także przewyższają graczy z Albanii, jak dla mnie zdecydowany faworyt tego spotkania zważywszy że to spotkanie dla losów Szwajcarii jest bardzo ważne gdyż grają jeszcze z Rumunią i Francją

VIP
VIP

Podziękował: 276
Podziękowano: 787
Propozycja:
Albania-Szwajcaria
Szwajcaria o5,5rr@1.63

Bardzo ważne spotkanie Szwajcarów w kontekście ich awansu do dalszej fazy. Rumuni wczoraj przegrali, więc dzisiejsza wygrana z Albanią będzie dużym krokiem w kierunku awansu. Odpuszczam dzisiaj rożne do HT. Szwajcarzy mogą zacząć nieco zachowawczo rozpędzając się z biegiem czasu. Pisałem kilka postów wyżej o zakłądzie długoterminowym na ich rr w grupie-20,5. Dzisiaj mamy linię wymagającą 6 rr, czyli nawet nie 1/3 tego co musieliby nabić przy longtermie, a przecież grają z najsłabszy rywalem. Łatwiej będzie im nabijać rr z Francuzami niż z Albanią? Raczej mało realne, chyba, że Albańczycy dostaną szybki oklep, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Zatem linia stosunkowo niska patrząc przez pryzmat ww. zakładu. Oni od zawsze są ekipą mega cornerową, w eliminacjach mieli kolejno: 6rr, 11, 8 (z Anglią na wyjeździe!), 6, 14. Przez całe eliminacje 6 sztuk nie zrobili tylko w spotkaniu z Estonią (27' prowadzili 2-0) i z Anglikami u siebie (5rr). Sam Shaquiri powinien dzisiaj zdobyć dla swojej ekipy kilka rożnych. O ile nie będzie szybkiej brami to linia do zrobienia.

Moderator
Moderator

Cytuj:

:arrow: Albania - Szwajcaria 2 (1,85) RISKY <gool> <wygrana> <gool>

Easy <4listki>

Moderator
Moderator

Podziękował: 1351
Podziękowano: 3406
Cytuj:
:arrow: Francja - Rumunia Typ: poniżej 28,5 fauli 1.55 <plus> <gool>

PostNapisane: 12 cze 2016 
Moderator
Moderator

shu34 napisał(a):
Albania
Szwajcaria

Powyżej 10,0 RR 2.000 <minus> 9

Albania wydaje się chłopcem do bicia, ale uważam, ze tanio skóry nie sprzedadzą. Szwajcaria no cóż...spodziewałem się po nich zdecydowanie więcej, ale ostatnio nie zachwycają mnie swoją grą. Oczywiście Szwajcarzy są faworytem, ale też uważam, że nie będzie to mecz to jednej bramki. Stawiam w tym spotkaniu na ofensywę, raczej i jedni i drudzy jeśli czymkolwiek mają się pochwalić to ofensywą, bo w defensywie bywa rożnie. Dlatego idę na prowadzenie gry Szwajcarów i groźnie kontry ALbańczyków, a tym samym samym RR. Do tego mecz odbędzie się na kameralnym i wąskim Stade Felix Bolaert w Lens. RC Lens to zespół, który u siebie wykręca wysokie srednie nabijania RR, bo to miejsce jest pod to stworzone, więc myślę, że i reprezentacje narodowe będą tu się czuły z rożnymi jak ryba w wodzie.

PostNapisane: 15 cze 2016 
Support
Support

Podziękował: 0
Podziękowano: 20
Obrazek

Rumunia - Szwajcaria

Rumunia rozpoczęła zmagania już od spotkania otwarcia, gdzie uległa Francji 2:1. Zespół rozegrał świetne spotkanie pod względem taktycznym, niestety błędy indywidualne zadecydowały o porażce. Szwajcaria po meczu walki wygrała 1:0. Obie drużyny nie mają już czasu kalkulować. Szwajcarzy w przypadku zwycięstwa mogą zapewnić sobie awans.
Zapraszamy również na nasze zakłady LIVE.

Propozycja :
Over 1,5 gola
Kurs : 1,50
Otobet

Moderator
Moderator

15 czerwca 2016:

Cytuj:

:arrow: Rumunia - Szwajcaria 1 DNB (2,10)

Rumunia naprawdę zaimponowała w meczu z Francją. Nie dość, że ukąsili, to przecież mieli jeszcze dwie setki. A przegrali po "a piece of magic" w wykonaniu tego niesamowitego Payeta. Szwajcaria również mi zaimponowała, ale tylko do momentu, kiedy grali 11 VS 11. Po czerwonej kartce Cany coś się sypnęło. Chociaż z drugiej strony, Sefarović miał taką setkę, że do tej pory nie jestem w satnie zrozumieć jak mógł nie zabić tego meczu. Powinien to być bardzo wyrównany mecz, ze wskazaniem na zdaje się lepiej zorganizowaną drużynę Iordanescu.
Cytuj:

:arrow: Francja - Albania "1 - handi 0:1" (1,67)

Tu nawet nie ma co się zastanawiać. Będzie miazga i tyle. Owszem, Albańczycy stracili tylko jednego gola ze Szwajcarią (0:1), ale przecież opcje ofensywne Deschampa są w zasadzie nieskończone. Payet, Giroud, Griezmann, a nawet Kante. Wydaje mi się też, że Francja będzie chciała zagrać na zero z tyłu. W pewnym sensie, przeciwnik idealny do takiego planu. Z drugiej jednak strony, jak przypomnę sobie, co Rumunii robili z Evrą, to może niekoniecznie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi GoGetter za ten post:
Bukmacherzy.com

Ekspert
Ekspert

Podziękował: 138
Podziękowano: 593
Francja - Albania
wynik meczu/ilosc goli
typ.1/under 4,5
kurs.1,50 <plus>
buk.Otobet

Analiza.

Nowicjusz w finale ME czyli Albania kontra potega Europejska w postaci gospodarza tej imprezy czyli Francja.Tutaj kazdy inny wynik niz pewna wygrana Francuzow bedzie sensacja.Gospodarze w ataku z Payet, Giroud i Griezmannem.A wiec sila ofensywna ogromna i tutaj gole musza byc.Z drugiej strony Albania ktora pierwsze spotkanie przegrala tylko 1-0 z Szwajcaria,a wiec obrona musi byc niczego sobie.I prawde powiedziawszy licze,ze dzielni Albanczycy zamuruja bramke i nie dadza sobie strzelic wiecej niz 4 goli...Dodam jeszcze,ze w ostatnich spotkaniach miedzy tymi ekipami Francja wcale nie miazdzyla...
13.06.15 MEC Albania Francja 1 : 0
14.11.14 MEC Francja Albania 1 : 1
Tak wiec stawiam na Francje i under bramkowy 4,5 gola w meczu...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]