» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj

Re: Euroleague & Eurocup women 2017/2018
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 paź 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Cegledi - Gernika
Gernika
@2.544 Stawka: 2j.

Ciekawy kurs i chyba warto sprobowac. Oba zespoly z 0-1, chociaz w pierwszej kolejce w sumie z lepszej strony pokazalo sie Cegledi, ktore tylko by 1 poleglo z Landes.
Gernika z kolei dostala ostry lomot od Girony.
Ta pierwsza kolejka jednak od typu w strone Hiszpanek mnie nie odsuwa.. Dla mnie Gernika ma wszystkie możliwe papiery na to, żeby wygrac.
Personalnie Wegierki nie są jakimś wybitnym zespolem, a tez warte odnotowania jest to, ze w weekend brakowalo solidnej Nagy-Bujdoso..
Hiszpanki maja w skladzie pare ciekawych nazwisk, Southerland, Pine, Alston, Gomez, a sa też przeciez Bas, ktora niedawno przybyla z UDO, ktora w lidze nie gra oraz DeVaughn, ktora podobnie jak Bas, z Gernika jest od niedawna.
Ta druga z Girona last week wypadla bladziutko, ale ona potencjal ma akurat spory i jej obecnosc w skladzie na pewno jest plusem.
Ogolnie dla mnie ten sklad Hiszpanek na tle Wegierek nie wygląda gorzej..
Ja tam sprobuje, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 19 paź 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Artego Bydgoszcz - Udominate
Udominate/Udominate (HT/FT)
@5.00 Stawka: 1j.

Cytuj:
Cegledi - Gernika
Gernika
@2.544 Stawka: 2j.

UDO mialo 31-24 w 2q, ale do przerwy bylo 35-35. Szkoda, zwlaszcza, ze po przerwie Szwedki odskoczyly. Gernika dobrze do 17-16, ale teraz Wegierki zrobily odjazd na tyle duzy, ze nie wierze, iz to sie jeszcze uda.

PostNapisane: 24 paź 2017 
Moderator
Moderator

Bourges - Galatasaray
Bourges
@1.81 Stawka: 2j.

Galata w lidze poki co 3-0, w EL 1-1..
Ja ogolnie nie jestem w tym sezonie wielkim zwolennikiem Turczynek.. Owszem, sa tutaj takie nazwiska jak Petronyte, Dubljevic, Quigley, czy Epoupa, ale szczerze mowiac personalnie i tak Galata nie straszy, przynajmniej takie jest moje zdanie.
W EL Turczynki last match ograly niby Prage, z ktora Bourges na dzien dobry przegralo, ale az tak bym sie tym nie sugerowal.. Francuzki pokazaly w Czechach mega charakter goniac, przegrywając nieznacznie w koncowce..
Galata grala jednak u siebie i wygrala by 5.
Poza meczami z Praga, Galata zostala rozbita przez Sopron natomiast Bourges last match ogralo wysoko na wyjezdzie Castors.
Mi sie ogolnie Francuzki podobaja.. Owszem, z Praga sie nie udalo, w lidze nie wyszlo z Tarbes, ale to tyle.. W lidze po tej wpadce, podkreslam.. WPADCE, Francuzki rozegraly trzy mecze, trzy razy demolujac wrecz rywala.. Mowa tu o Mondeville, Nantes oraz Landes, gdzie szczegolnie +48 z Nantes i +22 z Landes wygladaja swietnie.
Z Praga jak wspomnialem w koncowce zwycięstwo wylecialo z rąk, ale wyjazdowa wygrana z Castors pokazala, ze Bourges potrafi, w zasadzie po raz kolejny to potwierdzila.
Sklad jest fajny, jest tu spory potencjal i zwlaszcza w domu jak dla mnie Bourges powinno zrobic swoje.
Taki kurs jak dla mnie jest obowiązkowy do gry, szanse na W Francuzek przy tym co ostatnio prezentuja przy tym skladzie sa naprawde duze.

Nadezhda Orenburg - Famila Schio
Famila Schio(+8.5)
@1.56 Stawka: 2j.

Famila Schio
@3.056 Stawka: 1j.

Sprobuje, na pewno.
Nadzieja w EL 1-1, podobnie jak Wloszki.
Rosjanki w pierwszym meczu zaskoczyly in plus bo jednak grajac bez swoich najwiekszych gwiazd dziewczyny potrafily mocno postawic sie Fener... W drugim meczu z kolei juz z Jones oraz Cannon, lecz bez Bentley, Rosjanki na wyjezdzie ograly Wisle, ale tez nie wysoko, by 5.
No wlasnie, sa Cannon oraz Jones, ale brakuje kontuzjowanej jeszcze w lidze Bentley, co jest problemem.
Jesli o Wloszki chodzi.. W lidze bylo juz kuku z Venezia, kuku blisko bylo takze w starciu z Battipaglia, ale ogolnie na krajowym podworku mamy 3-1, w tym blowout last match z Torino, ktorego juz bylo trzeba przy tym skladzie, a ktory przyszedl po wysokiej wygranej w EL z Fener. Z Torino brakowalo co prawda Miyem, ale ona jutro zagra.
No wlasnie EL... Schio zmagania w Europie zaczęlo od porazki z Yakin, ale -3 w Turcji z takim zespolem nie jest na pewno powodem do wstydu
Kolejny mecz z Fener to juz jak wspomnialem wygrana i to w sumie nie byle jaka wygrana bo by 12, gdzie Turczynki udalo sie zatrzymac na ledwie 49 oczkach.
Co do skladu, wciąz brakuje Gatti, ale jest juz z zespolem Zandalasini, a na pokladzie mamy tez ostatnio podpisana Ngo Ndjock, ktora z Torino zaliczyla debiut. Tak jak tez wyzej napisalem jutro zagra Miyem, ktorej w weekend nie bylo.
Wloszki na pewno maja sklad na tyle solidny, zeby w Rosji powalczyc i wygrac, szczegolnie jesli po drugiej stronie wciąz problemy sa z Alex.
Zobaczymy.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
Pukon

PostNapisane: 25 paź 2017 
Moderator
Moderator

Spartak Moskwa - Artego Bydgoszcz
Spartak Moskwa
@9.70 Stawka: 1j.

Na juz doslownie.

Moderator
Moderator

Yakin Dogu - UMMC
Yakin Dogu
@2.408 Stawka: 1j.

Nie wiem, trudno sobie z jednej strony wyobrazic L2 UMMC, ale z drugiej strony dzisiejszy mecz bedzie, a przynajmniej powinien byc mega cięzka przeprawa dla Rosjanek.
Mnie osobiscie ten potentat ze Wschodu az tak w tym sezonie nie przekonuje.. Juz w pre dzialy sie rzeczy dziwne i choc wiadomo, ze UMMC nie gralo tym skladem najmocniejszym to jednak Rosjanki przyzwyczaily do tego, ze i w okrojonym skladzie są mocne.. Pomijając pre.. W Pucharze Rosji dziewczyny odpadly bardzo szybko z Inventa i znowu mozna zwalac na niepelny sklad, ale na tle mlodego zespolu Kurska, UMMC i tak wygląda swietnie...
Idąc dalej, w lidze poki co 5-0, ale nie bylo na przeciwko rywala chociazby niezlego...
W EL z kolei 1-1, na poczatek dziewczyny ograly Wisle, choc nie bylo tam spodziewanego pogromu, w meczu numer dwa z kolei nie udalo sie z Avenida.
Hiszpanki pokazaly moc w tym starciu mimo, ze graly bez Abdi i UMMC naprawde dostalo lanie koncząc na zaledwie 43 oczkach, w dwoch kwartach nie wychodzac z 10 punktow!
Na pewno nie jest to wersja UMMC, ktora budziłaby strach i tutaj Yakin moze powalczyc skutecznie.
Turczynki poki co musialy w tym sezonie uznac wyzszosc tylko Kurska w meczu o Superpuchar Europy... Poza tym w lidze 3-0, gdzie te zwycięstwa patrząc na rywali robia na mnie wieksze wrazenie niz te ze strony UMMC, a takze 2-0 w EL. Tutaj na starcie Turczynki ograly nieznacznie Schio, last match z kolei zdemolowaly Lattes.
Sklad Yakin ma mocny, a co wazne sklad juz pelny, bo od starcia z Lattes wlasnie na pokladzie jest juz Lavender...
Mysle, ze z tym skladem, w domu, przy tej formie, Yakin spokojnie stac tu na W i ja choc moze nie za mocno z chęcią sprobuje.

A Spartakowi to tylko kur.. pogratulowac wpierd... meczu z prawie 20 puntkow przewagi...

Moderator
Moderator

Venezia - Brno
Venezia(-24.5)
@1.625 Stawka: 2j.

Venezia - Brno
Venezia(-26.5)
@1.87 Stawka: 2j.

Venezia - Brno
Venezia(-28.5)
@2.125 Stawka: 2j.

Danie glowne, EC i tyle na dziś.
Brno jest slabe nie ma sie co czarowac.. Ten zespol sporo stracil w porownaniu do sezonu poprzedniego i w tym sezonie wiele KP nie ugra zarowno w lidze jak i w EC..
Sklad bez wielkich nazwisk, w calosci niemal oparty na Czeszkach i tez trudno spodziewac sie wielkich wynikow przy takim, a nie innym zestawieniu.
Jakby malo bylo tego, ze sklad kiepski, sa tu tez z nim problemy... Remenarova, Prokresova, Berankova, to zawodniczki, ktore borykaja się z problemami, to zawodniczki, ktore ostatnio nie graly.
Poki co Brno w EC dwie porazki, dwie wysokie porazki i prozno spodziewac się, aby dzis bylo inaczej.
Venezia to przynajmniej polka wyzej.. Wloszki poki co w EC bez porazki, z dwoma pewnie wyglądającymi zwycięstwami...
Personalnie Veneiza na glowe bije Czeszki i choc nie ma moze wciąz Kacerik to i bez niej sklad wygląda solidnie, a tez warte podkreslenia jest to, ze na pokladzie jest juz Williams, ktora z kazdym kolejnym meczem powinna dawac od siebie coraz wiecej.
Szczerze mowiąc nie wiem co by musialo sie stac, zeby Wloszki tutaj nie zbily... Forma jest, bo pomijajac EC, w lidze dziewczyny niepokonane, a na rozkladzie juz Napoli (wowczas Venezia grala oslabiona), czy Schio, mecz w domu, sklad swietny, rywal slabiutki, takze no jak dla mnie tylko blowout wchodzi tu w gre.
Biore.

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 26 paź 2017 
Moderator
Moderator

Energa Toruń - Hatay
Hatay/Hatay (HT/FT)
@1.616 Stawka: 2j.

Energa Toruń - Hatay
Hatay(-7.5)

Jak dla mnie wygląda to co najmniej dobrze.
Hatay moim przynajmniej zdaniem zdecydowanie przewyższa Toruń i to pod wzgledem formy i personalnie.. W lidze Turczynki niepokonane i co wazne, one w kazdym meczu wygrywaly pewnie.. W EC spokojne 2-0 po wysokich, wyraznych wygranych z Cajkami oraz Sepsi...
Sklad jest mocny, sa tu naprawde fajne zawodniczki jak Paris, Mitchell, Mircheva (gra poki co tylko w EC), Ben Abdelkader, Snytsina, Ozturk i naprawde nie wyobrazam sobie jak Katarzynki musiałyby swietnie zagrac, żeby tu wygrac, zeby skutecznie powalczyć.
W lidze Toruń poki co ogral tylko tych slabszych... Z tymi lepszymi, Wisłą, Wrocławiem, Bydzia konczylo sie porazkami, z ktorych zwlaszcza ta z Artego byla bardzo bolesna.
Tyle o lidze, jesli o EC natomiast chodzi, Toruń ma poki co tutaj 1-1... W pierwszym meczu dziewczyny ograly Sepsi, w drugim jednak przegraly z Cajkami i ta porazka juz wyglada naprawde nieciekawie...
Idąc dalej, last match w lidze Energa grala bez Mansfield, ktora ma kontuzje stopy. Jej występ nie jest tutaj pewny. I z nią Toruń jak dla mnie wiele by z Hatay nie zdzialal, a bez niej i jej 9.0PPG, 7.5RPG, 11.0APG tym bardziej Polki mogą i powinny zostac "pozarte".
No jak dla mnie naprawde cięzko przypuszczać, aby Hatay tutaj mimo wyjazdu nie wygralo pewnie... Turczynki duzo mocniejsze i one powinny tu zrobic swoje, zwlaszcza jesli wezmiemy pod uwage wspomniane problemy Torunia z Mansfield.
Biore.

Moderator
Moderator

Besiktas - Gorzów
Besiktas
@1.775 Stawka: 1j.

Besiktas - Gorzów
Besiktas/Besiktas (HT/FT)
@2.50 Stawka: 1j.

No to jeszcze tak.
Besiktas jeszcze bez wygranej w tym sezonie zarowno w lidze jak i EC, ale tutaj licze na przelamanie.. Turczynki nie sa moze mega mocnym zespolem, ale jest tu kilka zawodniczek ciekawych... Do tego Gorzów dzis oslabiony brakiem Spencer 12.0PPG, 2.5RPG, 5.0APG, wiec no mysle, ze dla Turczynek nadarza sie idealna okazja do pierwszej wygranej.
Sprawdzimy.

Moderator
Moderator

Cytuj:
Bourges - Galatasaray
Bourges
@1.81 Stawka: 2j.

Cytuj:
Famila Schio(+8.5)
@1.56 Stawka: 2j.

Cytuj:
Famila Schio
@3.056 Stawka: 1j.

Cytuj:
Spartak Moskwa - Artego Bydgoszcz
Spartak Moskwa
@9.70 Stawka: 1j.

Cytuj:
Yakin Dogu - UMMC
Yakin Dogu
@2.408 Stawka: 1j.

Cytuj:
Venezia - Brno
Venezia(-24.5)
@1.625 Stawka: 2j.

Cytuj:
Venezia - Brno
Venezia(-26.5)

Cytuj:
Venezia - Brno
Venezia(-28.5)
@2.125 Stawka: 2j.

Cytuj:
Energa Toruń - Hatay
Hatay/Hatay (HT/FT)
@1.616 Stawka: 2j.

Cytuj:
Energa Toruń - Hatay
Hatay(-7.5)

Cytuj:
Besiktas - Gorzów
Besiktas
@1.775 Stawka: 1j.

Cytuj:
Besiktas - Gorzów
Besiktas/Besiktas (HT/FT)
@2.50 Stawka: 1j.

8/4, jest plus, jest niezle, ale moglo i powinno byc lepiej.
Bourges na minute przed koncem mialo -6, ale mimo to wyrownalo, przegrywając po trafieniu Quigley w samej koncowce by 2.
Spartak jest moja druzyną tygodnia.. Rosjanki mialy na poczatku 3q +19, zeby mecz przegrac by 7.. To bez dwoch zdan moj faworyt do tytulu "frajer tygodnia".
Yakin szkoda, bo w sumie dziewczyny odrobily strate z 1q, do HT prowadzac... W 3q bylo jak pamietam +5 i tyle.. Jeszcze po 30 minutach to UMMC prowadzilo by 1, zeby ostatecznie odskoczyc w 4q.
Besiktas do HT -2, ale w sumie dobrze, ze Turczynki ogarnely W, bo przy 50-56 za ciekawie to nie wyglądalo. Od tego momentu jednak Besiktas zaliczyl run 14-4 i skonczylo sie na wygranej by 4, pierwszej wygranej Turczynek w tym sezonie.
Plus cieszy, ale... niedosyt pozostal.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89
Bukmacherzy.comPukon

PostNapisane: 30 paź 2017 
Moderator
Moderator

CCC Polkowice - Bourges
Bourges
@1.99 Stawka: 1j.

Pierwszy typ listopadowy!
Znowu przeciwko CCC... Niby z Praga, Polkowice najgorzej nie wyglądaly, z Sopronem tez bylo blisko.. Podobnie zreszta z Villeneuve, gdzie troszke glowki nie wytrzymaly.
Gdzies to przelamanie wisi w powietrzu na arenie miedzynarodowej, ale jakos nie widzi mi sie, aby miało ono nastapic z Bourges.
W weekend CCC ogralo niby wysoko MKK, ale tez mimo "dziestu" punktow przewagi nie do konca mi ten mecz podszedl.. Ktos powie, ze sie czepiam skoro zbily, ale takie jest moje zdanie.
Bourges przed tygodniem poleglo z Galata i bylo to jednak dla mnie zaskoczenie... Porazka bolesna, bo mimo, ze w tym meczu Francuzki prowadzily, to one w koncowce mialy -6, ktore udalo sie fajnie odrobic, zeby przegrac po rzucie Quigley w samej koncowce..
Byla to druga porazka Bourges w EL, po nieznacznej w pierwszej kolejce z Praga... Poza tymi dwoma przegranymi, Francuzki wysoko odprawily w Belgii, Castors.
Jest 1-2, bilans podobnie jak u CCC ujemny, ale mnie Bourges przekonuje bardziej... Juz w weekend tą porazke z Gatala dziewczyny odbily sobie z hukiem demolując innego uczestnika EL - Villeneuve. Ten mecz pokazal, ze mimo porazki z Galata, Francuzek nie wolno skreslac, ten mecz pokazal jak spory potencjal tu drzemie.
Na moje Francuzki mimo wyjazdu maja wszystkie mozliwe papiery, zeby w Polsce wygrac i po takim kursie chetnie sprobuje.

PostNapisane: 01 lis 2017 
Moderator
Moderator

Kayseri - Istanbul
Kayseri(-8.5)
@1.63 Stawka: 2j.

Kayseri - Istanbul
Kayseri(-11.5)

Kayseri - Istanbul
Istanbul poniżej 65.5

Kayseri last weekend zostalo zmiecione wrecz przez Yakin, pora sie odbudowac, a tez to spotkanie dla gospodyn powinno byc swoistym rewanzem za porazke z pierwszej kolejki EC.
Tutaj rewanz wydaje sie byc formalnoscią, bowiem Istanbul dzis mocno oslabiony..
Otoz przyjezdne w tym meczu zagrają bez Ibekfe 19.0PPG, 10.3RPG, 3.7APG oraz Pop 14.3PPG, 4.0RPG, 2.3APG. To sa straty gigantyczne i bez tej dwojki przyjezdne w zaden sposob nie powinny zagrozic rywalkom.
Przytocze tylko, ze w starciu pierwszej kolejki EC, wyzej wymieniona dwojka zdobyla lącznie 38p, 15p, 5zb, a w starciu trzy dni pozniej tyle, ze na ligowym podworku Ibekfe & Pop wykrecily 30p, 18zb, 7a.
Nie widze tutaj przyjezdnych bez tych dwoch zawodniczek.
Biore.

Moderator
Moderator

Dynamo Kursk - Praga
Bonner D. (Praga) powyżej 13.5
@1.85 Stawka: 1j.

Powrot DeWanny po ciązy i debiut w nowych barwach w meczu z CCC wyszedl pod względem punktowym raczej przecietnie (5 punktow), ale z kazdym kolejnym meczem z jej strony powinno byc coraz lepiej..
Z Polkowicami punktow bylo malo, ale warto tez w sumie powiedziec, ze Bonner w tym meczu wielu minut nie dostala (12 minut), a i ze skutecznoscią bylo slabo (2/7FG)..
Juz jednak kolejny mecz w lidze Czeskiej ze Slovanka to pokaz sily wybranki serca Dupree, co 25 punktow przy 10/11FG idealnie potwierdza.
Oczywiscie zdaje sobie sprawe z tego, ze Slovanka to rywal bardzo slaby, ale ten mecz pokazal ile Bonner potrafi.
Dzis z Dynamem minut ze strony DeWanny powinno byc duzo wiecej niz w meczu z CCC, powinno byc ich wiecej niz w starciu ze Slovanka (23 minuty).. Bonner to swietna zawodniczka, ktora tutaj bedzie odgrywala kluczową role, takze mysle, ze warto sprobowac.. Przetarcie z CCC bylo, pokaz sily ze Slovanka tez byl, teraz pora na "zrobienie swojego" z Kurskiem, zwlaszcza, ze z Kurskiem, DeWanna grac potrafi co bylo widac dwa sezony temu na Rosyjskiej ziemi.
Sprawdzimy.

Moderator
Moderator

Wisła Kraków - Famila Schio
Famila Schio(-1.5)
@1.60 Stawka: 1j.

Jeszcze tak.
Mysle jeszcze nad Sopronem, ale to się jeszcze zobaczy.

PostNapisane: 02 lis 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
CCC Polkowice - Bourges
Bourges
@1.99 Stawka: 1j.

Cytuj:
Kayseri - Istanbul
Kayseri(-8.5)
@1.63 Stawka: 2j.

Cytuj:
Kayseri - Istanbul
Kayseri(-11.5)

Cytuj:
Kayseri - Istanbul
Istanbul poniżej 65.5

Cytuj:
Dynamo Kursk - Praga
Bonner D. (Praga) powyżej 13.5
@1.85 Stawka: 1j.

Cytuj:
Wisła Kraków - Famila Schio
Famila Schio(-1.5)
@1.60 Stawka: 1j.

Pukon

PostNapisane: 02 lis 2017 
Moderator
Moderator

Gdynia - Ślęza Wrocław
Ślęza Wrocław
@1.59 Stawka: 2j.

W tym sezonie Wrocław juz dwukrotnie ogral Gdynie, w EC u siebie by 9, w lidze last weekend away by 4.
Dzis pora wedlug mnie na zwycięstwo numer trzy.
Ogolnie w EC, Ślęza jest niepokonana, oprocz tej wygranej z Gdynia dziewczyny maja na koncie zwycięstwo z Istanbulem, czy co wazniejsze, wyjazdową wygrana z Kayseri..
Gdynia z kolei ma poza porazka z Wroclawiem, porazke z Kayseri oraz pewne zwycięstwo z Istanbulem..
Jesli o ligowe zmagania chodzi, Wroclaw przegral poki co na krajowym podworku tylko z CCC, Gdynia z kolei nie wygrala od trzech spotkan, mając jednak na tapecie zespoly z czolowki.
Co do tego ostatniego meczu obu druzyn w lidze.. Nie bylo to dla Wroclawia latwe zwycięstwo, a co wazne Gdynia grala bez Copper, swojej liderki..
Dzis Kahleah tez nie zagra i w teorii mozna by pomyslec, ze jesli w weekend Gdynia bez niej byla blisko i dzis mogłoby byc podobnie, ale w praktyce ja przynajmniej uwazam, ze przyjezdne wygraja to pewniej niz pare dni temu.
Trzeba sobie powiedziec jasno, brak Copper to spora strata patrzac na jej cyferki w EC 17.0PPG, 4.0RPG, 2.4APG (liczac mecze kwalifikacyjne) oraz na to jak wypadla ona w pierwszym meczu tych druzyn w EC (23p+7zb+2a)...
W weekend sie udalo i bez niej powalczyc, ale tutaj tak jak mowie, powtorki jakos nie przewiduje.. Slęza to jednak zbyt powazny rywal, zeby takiego braku po drugiej stronie nie wykorzystac.
Na moje przyjezdne powinny zrobic tutaj swoje, odprawiając Gdynianki drugi raz w ciągu paru dni.

Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]