» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2017
Francja 17%  17%  [ 1 ]
Hiszpania 83%  83%  [ 5 ]
Serbia 0%  0%  [ 0 ]
Grecja 0%  0%  [ 0 ]
Litwa 0%  0%  [ 0 ]
Rosja 0%  0%  [ 0 ]
Włochy 0%  0%  [ 0 ]
Słowenia 0%  0%  [ 0 ]
Turcja 0%  0%  [ 0 ]
Chorwacja 0%  0%  [ 0 ]
Łotwa 0%  0%  [ 0 ]
Izrael 0%  0%  [ 0 ]
Polska 0%  0%  [ 0 ]
Liczba głosów : 6

Re: EUROBASKET 2017 Finlandia, Izrael, Rumunia i Turcja
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 wrz 2017 
Ekspert : Koszykówka

Podziękował: 1975
Podziękowano: 1027
Chorwacja - Rosja godz. 20.30
Typ / Kurs: 1xBET
1 / 1.58
1(-3) / 1.76
1/8 finału fazy play off i pojedynek drużyny Chorwacji z ekipą Rosji. Chorwaci w grupie C zajęli drugie miejsce za Hiszpanią z bilansem 4-1 (wygrane z Węgrami, Rumunią, Czarnogórą i Czechami, przegrana z Hiszpanią), Rosjanie zakończyli zmagania w grupie D na trzeciej pozycji i bilans 4-1 (przegrana z Łotwą, pokonali Serbię, Turcję, Belgię i Wielką Brytanię). Dla mnie w tym zestawieniu drużyną silniejszą kadrowo jest zdecydowanie Chorwacja i tak naprawdę, chyba jeszcze nie do końca pokazali w tym turnieju tej siły jaką posiadają. Dobry mecz, mimo porażki, z Hiszpanią i bardzo dobry z Czechami, pozostałe wygrane mam wrażenie, że odniesione, jak najmniejszym nakładem sił. Mam nadzieję, że tutaj zostawili i mocno szykują siły na tą pucharową, najważniejszą część turnieju. Z kolei Rosja gra naprawdę fajnie i to trzeba docenić, no ale tutaj lwią część roboty wykonują Shved i Mozgov, Chorwacja personalnie ma zawodników, żeby ograniczyć, chociaż trochę grę tych dwóch graczy, wtedy ekipa Rosji już nie jest tak groźna. Z drugiej strony Chorwacja ma Sarica i Bogdanovica, którzy też liderują drużynie, no ale wydaje się, że mają większe wsparcie u pozostałych graczy, a takie nazwiska jak Ukic, Tomas, Popovic, Bender, Simon czy Zoric, prezentują się i przede wszystkim mają większy potencjał niż odpowiednicy po stronie rosyjskiej.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 12 wrz 2017 

Niemcy - Hiszpania godz. 17.45
Typ / Kurs: STS
Marc Gasol powyżej 11,5 pkt / 1.80 <plus>
Marc Gasol powyżej 6,5 zb / 1.75 <plus>
Sergio Rodriguez powyżej 8,5 pkt / 1.70 <plus>
Pierwszy mecz ćwierćfinałowy i starcie ekipy Niemiec z drużyną Hiszpanii. Faworyt tego spotkania jest tutaj dobrze znany i jeżeli Hiszpanie będzie tylko chciała i przede wszystkim trafią z formą, czy raczej ją utrzymają, to powinni w pełni dyktować warunki na parkiecie. Mają wybitnych graczy i co najważniejsze, na tyle doświadczonych w bardzo ważnych grach i wierzę, że poprowadzą tutaj drużynę do półfinału. Skupiłem się w tym meczu na dwóch graczach, młodszym z braci Gasol (Memphis) i Sergio Rodriguezie (CSKA). Gasol na razie średnie na poziomie 9,5pkt (około 37% skuteczności) i 6,8zb przy 22,7 min na parkiecie, Rodriguez 9,5pkt (około 47% skuteczności) przy 21,2 min. Według mnie, ci zawodnicy mogą i powinni zagrać jeszcze lepiej niż dotychczas, zresztą to już jest taki poziom turnieju, że zakładam iż każdy z zawodników będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony, a że akurat ta dwójka ma na tyle duże umiejętności, że przy odpowiedniej formie, zdobycie kilkunastu punktów w meczu nie powinno być dużym problemem. Na przeciwko nich staną zapewne Johannes Voigtmann i Dennis Schroeder, gracze też ze świetnymi umiejętnościami i trochę młodsi, ale mam nadzieję, że ta "stara" szkoła pokaże tutaj dużo większe umiejętności;)

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Pukon
szunaj1AndracjuszBukmacherzy.comyaz

PostNapisane: 13 wrz 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 639
Podziękowano: 1187
Italy vs Serbia. Łączna liczba punktów w kwarcie o najniższej liczbie punktów: Powyżej 29.5 1.90
piekna linia i zaiste spowodowana zatrzymaniem przez Włochów Finów na 57 punktach.Serbia to jednak trohe inna półka niż Finlandia na czele z Bogdanovicem.We Włoszech Bellinelli Datome Melli, jest komu punktowac.Spodziewałem sie tu linia na 31-32 punkty na q ale przy tym co widze żal było by nie przyatakować.Po 15 pkt na kwarte dla każdej z druzyn powinno być raczej bezproblemowo

dodatkowo
Greece vs Russia. Łączna liczba punktów w kwarcie o najniższej liczbie punktów: Powyżej 31.5 1.90

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi yaz
szunaj1PukonBukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 13 wrz 2017 
Moderator
Moderator

yaz napisał(a):
Italy vs Serbia. Łączna liczba punktów w kwarcie o najniższej liczbie punktów: Powyżej 29.5 1.90

Greece vs Russia. Łączna liczba punktów w kwarcie o najniższej liczbie punktów: Powyżej 31.5 1.90

PostNapisane: 14 wrz 2017 

Hiszpania - Słowenia godz. 20.30
Typ / Kurs:
Ricky Rubio powyżej 8,5pkt / 1.90
Gasper Vidmar poniżej 7,5pkt / 1.75
Od początku ME kibicuje Słowenii, co już podkreślałem we wcześniejszych postach, no ale tutaj trzeba być realistą, jeżeli Hiszpanie zechcą, to zrobią swoje i nie ma się co oszukiwać. Poszedłem znów w zdobycze punktowe, tym razem Ricky Rubio, nowy gracz Utah, gra w tym turnieju bardzo nierówno, jeżeli chodzi o zdobycze punktowe, no ale jednocześnie świetnie układa tę grę Hiszpanów, potrafi w najważniejszych momentach bardzo dobrze czytać grę, uspokoić czy przyśpieszyć akcję jak trzeba, wybitnie przy tym asystując. W ćwierćfinale z Niemcami tylko dwa punkty przy 12% skuteczności, dzisiaj powinno, a na pewno może być zdecydowanie lepiej. Z kolei Gasper Vidmar stanie na przeciwko m.in braci Gasol, czy też Guillermo Hernangomeza i w pojedynkach z tej klasy przeciwnikami, nie powinien mieć łatwego zadania. Spróbuję, może dopiszę troszkę szczęścia;)

PostNapisane: 15 wrz 2017 

Rosja - Serbia godz. 20.30
2 / 1.49
W drugim półfinale zdecydowanie kibicuję Serbom, bardzo chciałbym zobaczyć ich finałowy pojedynek ze Słowenią. Doceniam świetną grę na tym turnieju Rosjan, ale tak jak już napisałem, trzymam mocno kciuki za Serbię. Jest też kilka elementów, w których widzę szanse na zwycięstwo dla drużyny prowadzonej przez Sashe Djordevica. Na pewno większe zmęczenie kluczowych graczy jest po stronie rosyjskiej, gracze wychodzący najczęściej i mający największy wpływ na dobrą grę Rosjan jak Shved, Khvostov, Vorontsevich, Mozgov czy Kurbanov, mają zdecydowanie więcej minut na parkiecie od ich odpowiedników u Serbów, co może mieć znaczenie w razie wyrównanego meczu i jakże potrzebnych wtedy sił. Druga sprawa to ławka, dla mnie zdecydowanie silniejsza po stronie serbskiej, do tego trener często rotuje tym składem, nie tracąc przy tym jakości gry, co też na pewno sprawia kłopot w odpowiednim odczytaniu gry przez przeciwników. Kolejna sprawa to chęć zrewanżowania się Rosjanom za jedyną porażkę w ME (w zmaganiach grupy D Serbowie przegrali 72-75), drugi raz nie powinni dać się tak łatwo zaskoczyć. Może podszedłem do tego meczu za bardzo optymistycznie i po sympatii, no ale dla mnie Serbia jest drużyną silniejszą w tym zestawieniu, dają sobie świetnie radę, nawet bez tak ważnych graczy, którzy nie mogli wystąpić na tych Mistrzostwach Europy i do tego wszystkie te atuty, które ma ekipa rosyjska w tym turnieju (np. dobra skuteczność, w tym zza łuku, mało strat czy dobra gra na tablicach), są równie dobre, jak nie lepsze po stronie drużyny Serbii.

szunaj1Bukmacherzy.comAndracjusz

Jeszcze tak spróbuję z tego półfinału, oczywiście w stronę serbskich graczy;)

Bogdan Bogdanovic powyżej 4,5 as / 1.70
Stefan Jovic powyżej 6 pkt / 1.90

Moderator
Moderator

small play
Slovenia vs Serbia. Zwycięzca meczu po wszystkich dogrywkach: Slovenia 1.84 <plus>

I kto by przed mistrzostwami sie spodziewał finału bałkańskiego??Mowią ze finały sie tylko oglada ale jesli mam iść w którąś strone to raczej Słowenia.Dragic i spółka w całym turnieju zrobili na mnie duzo lepsze wrazenie aniżeli Serbowie.Z Rosja w półfinale wygrali ale warto zauważyc ze do HT praktycznie ławka Rosyjska rzuciła 0 punktów przy 19 Serbów.I doszli blisko Rosjanie mimo takiej przewagi.Słowenia jak dla mnie wygląda lepiej, troszke mam obawy o obsady podkoszowe i Vidmara, ale co do Serbów nie wiadomo co z Jovicem i jego stawem skokowym, na regeneracje tylko 1 dzień, a jednak nalezy zwrócić uwage ze sporo rozdawał dzisiaj piłeczki swoim kolegom.Jak dla mnie Słowenia weźmie majstra i skoro faworytów typowanych przed mistrzostwami już brak a mam wybrać którąś ze stron to jednak w przekroju całego turnieju życze Mistrzostwa Dragicowi i kolegom i bardzo bym sie cieszył gdyby ten zespół pochodzacy z zaledwie dwumilionowego kraju zagrał całej Europie na nosie :wink:
<kosz>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi yaz za ten post:
Pukon

PostNapisane: 17 wrz 2017 

Hiszpania - Rosja godz. 16.00
Typ / Kurs:
Pau Gasol powyżej 17,5pkt / 1.82 <plus>
Pau Gasol uzyska więcej punktów niż Timofey Mozgov - TAK / 1.52 <plus>
Dla mnie Gasol w półfinale ze Słowenia nie pokazał się ze swojej jak najlepszej strony, co prawda zapunktował najmocniej z drużyny (16pkt), ale to jednak nie był ten Gasol, co w kilku innych meczach, gdzie potrafił z większą łatwością zdobywać te punkty i co za tym idzie cała drużyna prezentowała się zdecydowanie lepiej. Nie zagrał źle, ale stać go na pewno na dużo więcej. Hiszpania bez medalu tutaj, to dla nich byłaby spora porażka i jeżeli tylko będą potrafili zapomnieć szybko o tym półfinałowym starciu, to mogą i powinni być silniejszą drużyną od ekipy Rosjan. Dzień więcej odpoczynku Hiszpanów po półfinałach, też powinno mieć znaczenie przy takim intensywnym turniejowym graniu. Dla Gasola, to może być już ostatnia wielka impreza z reprezentacją, więc wypadałoby skończyć z przytupem;) zawodnik tej klasy, ma wszelkie predyspozycję do jak najlepszej gry i wierzę w to, że pokaże się tutaj ze świetnej strony.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Pukon za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 19 wrz 2017 

Chorwacja - Rosja godz. 20.30
1 / 1.58
1(-3) / 1.76
78-101 <minus>

Niemcy - Hiszpania godz. 17.45
Typ / Kurs: STS
Marc Gasol powyżej 11,5 pkt / 1.80 <plus>
Marc Gasol powyżej 6,5 zb / 1.75 <plus>
Sergio Rodriguez powyżej 8,5 pkt / 1.70 <plus>
M.Gasol 28pkt i 10zb, Rodriguez 11pkt

Hiszpania - Słowenia godz. 20.30
Typ / Kurs:
Ricky Rubio powyżej 8,5pkt / 1.90 <plus>
Gasper Vidmar poniżej 7,5pkt / 1.75 <minus>
Rubio 13pkt, Vidmar 12pkt

Rosja - Serbia godz. 20.30
2 / 1.49 <plus>
Bogdan Bogdanovic powyżej 4,5 as / 1.70 <minus>
Stefan Jovic powyżej 6 pkt / 1.90 <plus>
79-87, Bogdanovic 4as, Jovic 8pkt

Hiszpania - Rosja godz. 16.00
Typ / Kurs:
Pau Gasol powyżej 17,5pkt / 1.82 <plus>
Pau Gasol uzyska więcej punktów niż Timofey Mozgov - TAK / 1.52 <plus>
P.Gasol 26pkt, Mozgov 14pkt

PostNapisane: 19 wrz 2017 

Długoterminowe zakłady:

Hiszpania wygra - TAK / 2.15 <minus>
Słowenia dotrze do półfinału - TAK / 4.50 <plus>
Znajdzie się wyżej Słowenia czy Włochy - Słowenia / 1.77 <plus>
Znajdzie się wyżej Słowenia czy Łotwa - Słowenia / 1.55 <plus>
Znajdzie się wyżej Turcja czy Słowenia - Słowenia / 2.30 <plus>
Znajdzie się wyżej Litwa czy Grecja - Litwa / 1.66 <minus>
Grecja wygra Grupę A - NIE / 1.445 <plus>
Chorwacja dotrze do półfinału - TAK / 2.85 <minus>
Serbia dotrze do półfinału - TAK / 1.40 <plus>
Litwa dotrze do półfinału - NIE / 1.70 <plus>

Króciutko podsumowując, Mistrzostwa Europy świetne i chodzi tutaj przede wszystkim o najważniejszy aspekt, sportowy. Poziom wysoki, no może poza sędziowaniem czasami;) ale bardzo fajnie się to oglądało, oby więcej takich turniejów :)
Podziękowania dla wszystkich typujących tutaj i powodzenia dalej, pozdrawiam:)

yazWojtek_89

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]