» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj

FIBA Eurobasket Women 2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 cze 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Już jutro w Czechach startuja Mistrzostwa Europy. O tytuł najlepszej drużyny na starym kontynencie powalczy 16 zespołów podzielonych na cztery grupy, ktore prezentuja sie następująco:

Grupa A
Węgry
Ukraina
Czechy
Hiszpania

Grupa B
Białoruś
Turcja
Słowacja
Włochy

Grupa C
Serbia
Słowenia
Grecja
Francja

Grupa D
Rosja
Belgia
Łotwa
Czarnogóra

Tytułu zdobytego przed dwoma laty broni Serbia, ktora w wielkim finale pokonała Francuzki. Kto wygra w tym roku? Kandydatów jest kilku, ja licze na Hiszpanki, ale o tym juz nieco pozniej.
Moje cyferki w dwoch ostatnich turniejach wypadly tak:

2013: 29 | 17
2015: 36 | 36

Zobaczymy jak wyjdzie tym razem. Pierwsze typy juz niedlugo, do uslyszenia.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: FIBA Eurobasket Women 2017
Moderator
Moderator

Hiszpania - Kobiety - Węgry - Kobiety
Hiszpania - Kobiety(-3.5) 1q
@1.68 Stawka: 1j.

Węgry - Kobiety poniżej 58.5
@1.69 Stawka: 2j.

Hiszpania - Kobiety(-14.5)
@1.65 Stawka: 1j.

Zaczne tak, chociaz mecz dopiero jutro w sesji wieczornej.
Hiszpanki jedne z glownych faworytek do tytulu, do tego podraznione ostatnim Eurobasketem i tez mysle porazka tuz przed Euro z Francuzkami. Po kolei jednak...
Poprzednie mistrzostwa Hiszpanki zakonczyly na miejscu trzecim przegrywając jeden mecz, z Francuzkami w polfinale.. Na pewno byl to spory cios dla dziewczyn, ale one poniekad to niepowodzenie zdązyly sobie odbic podczas Igrzysk w Rio przed rokiem, gdzie zdobyly srebrny medal.
Teraz pora odbudowac swoja pozycje w Europie i tutaj szanse na ten najcennieszy krązek są naprawde duze..
Sklad Hiszpanki maja bardzo mocny i tutaj nic dziwnego, ze one stawiane sa w roli faworytek, wystarczy spojrzec:
Cytuj:
Conde, Torrens, Lyttle, Cruz, Dominguez, Gil, Nicholls, Palau, Rodriguez, Romero, Sanchez, Xargay

Swietne nazwiska i bedzie naprawde cięzko zatrzymac Hiszpanie... Fakt, tuz przed Euro dziewczyny przegraly we Francji z Trojkolorowymi, ale mimo wszystko mnie to nie odstrasza.. Jasne, ze bylo to starcie prestizowe, ale tak, czy inaczej uwazam, ze nawet mimo tej porazki to Hiszpania jest zespolem lepszym.
W innych meczach sparingowych Hiszpania robila swoje, w zasadzie tylko jeszcze z Wloszkami majac troszke pod gorke. Z tymi slabszymi jednak dziewczyny byly nie do zatrzymania i na to licze bardzo mocno jutro.
Zmagania w Euro Hiszpanki zaczna od starcia z Węgierkami i tutaj nie bede oszukiwal, licze na mocne otwarcie dziewczyn.
Wegry to jeden z najslabszych zespolow w calym turnieju i tutaj dziewczyny nie powinny miec absolutnie nic do powiedzenia.
Wegierki ten okres przygotowawczy mialy taki sobie, bo niby udalo sie go zakonczyc z bilansem 4-0, ale ogranie dwukrotne drugiego, czy nawet trzeciego garnituru Chorwacji raczej srednio do mnie trafia, a i dwumecz ze Slowacja na kolana nie rzuca... Wczesniej dziewczyny przegraly pięc spotkan, w tym dwa ze Slowenia, ze slaba Belgią, czy dostaly srogie lanie od Rosjanek... No i tu wlasnie ten mecz z Rosjankami daje nam taki przedsmak tego, czego od Węgierek mozna oczekiwac w starciu z druzyna z topu...
Ja oczywiscie wiem, ze Wegry w tym meczu nie graly jeszcze ze Sloot, ktora jakby nie patrzec jest waznym ogniwem, ale z drugiej strony Rosja grala bez Prince oraz Vadeevej...
Co do samego skladu Węgierek, na pewno warto tu zwrocic uwage wlasnie na Vandersloot, jest tez Krivacevic, jest Fegyverneky, ale jako caloksztalt Wegry sa zespolem slabym, wyglądającym na tle Hiszpanii bardzo biednie.
Tutaj przede wszystkim Wegierki będa mialy bardzo pod gorke z mocną D Hiszpanek i tak po prawdzie nie widzi mi sie, zeby one wyszly ponad te 52, 53 punkty... Sama D Węgierek jak pokazal mecz z Rosjankami w pre tez bedzie miala rece pelne roboty i jakby nie patrzec ona nie bedzie w stanie zatrzymac tych gwiazd Hiszpanii.
No na moje powinno skonczyc sie tu wysoko i Węgierki nie powinny miec nic do powiedzenia. Zobaczymy jednak co Panie mysla na ten temat.

Moderator
Moderator

Czarnogóra - Kobiety - Belgia - Kobiety
Raman J. (Belgia) poniżej 7.5
@1.85 Stawka: 2j.

Być moze bede tego zalowal, ale wygląda to przynajmniej dla mnie bardzo ciekawie.
Raman to jest zawodniczka, ktora w juniorkach wykręcala naprawde fajne cyferki.. W sumie ona nawet juz w seniorskiej karierze miala nie najgorsze występy.. Na ten przyklad w eliminacjach do Euro 2015 w obydwu fazach tragedii jako takiej nie bylo. Niemniej patrzac na eliminacje do Euro sprzed dwoch lat, ten sklad Belgijek odbiegal dosc mocno od tego obecnego i tutaj przede wszystkim nie bylo Meesseman, czy Wauters, gwiazdy mlodego pokolenia i doswiadczonej weteranki...
Lata lecialy, przyszly eliminacje do zaczynajacych sie jutro mistrzostw i tam juz Raman za wiele nie pokazala.. W czterech meczach Belgijka wykrecila 4.8PPG, konczac odpowiednio na 4 i 3 oczkach z Bialorusia oraz na 5 i 7 punktach z Polską.. Nic szczegolnego trzeba powiedziec sobie otwarcie.
Oczywiscie trzeba powiedziec, ze Jana sezon w Belgii w barwach Kangoeroes miala znakomity, ale w reprezentacji ona nie odegra podczas Euro az tak znaczacej roli.
Eliminacje wyszly jak widac wyzej, a jak wypadly w jej wykonaniu mecze kontrolne?... Ze Slowaczkami w pierwszym meczu Raman skonczyla z 4 oczkami grajac na slabej skutecznosci... Drugi mecz to 9 punktow z jej strony. Tu warto powiedziec, ze ze Slowaczkami nie grala Meesseman, ktora byla jeszcze za oceanem, nie grala takze Wauters, ktora doleczala uraz.
Po starciach ze Slowaczkami, Belgijki zagraly w turnieju we Wloszech i tak, z Rosjankami, Raman skonczyla z 12 oczkami, z Wloszkami z 14 oczkami oraz z Węgierkami z 2 oczkami..
No i teraz tak, z Rosjankami ten sklad Belgijek nadal byl mocno oslabiony, z Wloszkami zagrala juz Meesseman, ale byl to jej pierwszy mecz i nie powiem, zeby byl to jej mecz najwyzszych lotow pod wzgledem punktowym... Mecz z Węgierkami to juz jednak duzo wyzszy poziom Meesseman, i jednak odsuniecie nieco w cien Raman..
Po wizycie we Wloszech, Belgijki rozegraly dwumecz z Hiszpankami i tak, w pierwszym meczu Raman zdobyla 4 oczka, w drugim 0. No i przy okazji tych starc warto zwrocic uwage na to, ze do skladu dolaczyla juz Wauters, ktora jednak tez sporo wniosla i tutaj znowu juz wklad Raman ulegl zmniejszeniu.
Po tych starciach Belgijki rozegraly jeszcze jeden mecz, z Holenderkami, ktory zreszta wygraly wysoko.. W tym starciu pierwsze skrzypce rozegraly Wauters, Meesseman oraz Mestdagh, a Raman dolozyla tylko 2 punkty.
Jutro tez nijak nie widzi mi sie, zeby Jana odpalila i skonczyla z 8 oczkami.. Tutaj wlasnie to trio Wauters, Meesseman, Mestdagh bedzie nakrecalo gre zespolu, swoje powinna tez dolozyc Vanloo, ale tak jak mowie, Raman na moje znaczacej roli tutaj nie odegra.
Bylo pare spotkan w tym okresie przygotowawczym gdzie ona byla wyrozniającą sie postacią jak wlasnie podczas dwoch starc we Wloszech, ale gdy Belgijki graja w optymalnym zestawieniu, na show ze strony Jany nie ma co liczyc.
Ja biore, mi sie podoba.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
Pukon

Moderator
Moderator

Eurobasket Women - Miejsca 1-3
Hiszpania
@1.42 Stawka: 3j.

Eurobasket Women - Zwycięzca
Hiszpania
@2.55 Stawka: 1j.

Pora na pare zakladow dlugoterminowych..
Typ na miejsca 1-3 dla Hiszpanii to chyba lokata, bo nie wyobrazam sobie sytuacji, zeby zespol z takim skladem mial nie stanąc na podium. Odnosnie skladu wazna informacją, ktora rzuca sie z miejsca w oczy jest powrot Lyttle, ktorej brakowalo zarowno w Rio jak i na poprzednich ME. Oczywiscie ja nie twierdze, ze Ndour wypadla wowczas zle, ale mimo wszystko dla mnie Sancho jest zawodniczką lepszą i ona jednak w wiekszym stopniu jest w stanie pomoc druzynie, takze, jej powrot do reprezentacji oceniam bardzo pozytywnie.
Podium zatem dla mnie jest formalnoscia, ale jak juz pare razy wspominalem dla mnie Hiszpania jest glownym faworytem do wygrania calosci...
Oczywiscie jest pare druzyn, ktore tez maja chrapke na tytul jak Serbia, jak Francja, czy Rosja, ale dla mnie i tak Hiszpanki beda poza zasięgiem..
Serbki nie licze absolutnie na to, ze powtorza sukces sprzed dwoch lat, Francuzki chociaz wygraly z Hiszpankami tuz przed Euro, na ME wedlug mnie tego nie powtorzą, gdyz są zespolem slabszym... Nie ma Grudy, nie ma Yacoubou, a juz nie mowie o tym, ze w porownaniu do meczu przed paroma dniami zabraknie atutu wlasnego parkietu.
Najbardziej chyba obawialbym sie Rosjanek, ktore zespol maja ciekawy i solidny, ale to chyba jeszcze nie ich czas na wygrana, choc namieszac one sa w stanie dosyc mocno.
Przy okazji obu typow najwazniejszym meczem okazac sie moze juz cwiercfinal, bowiem zwycięzca grupy A, czyli bezsprzecznie Hiszpania zagra ze zwcięzca meczu "kwalifikacyjnego" pomiedzy druga druzyna grupy C, a trzecia grupy D, czyli powiedzmy sobie szczerze Francją lub Serbia, bo nie ma co liczyc, ze ktos z grupy D tu namiesza (Rosje widze jako zwycięzce, a reszta Francuzkom i Serbkom raczej nie dorowna). Tutaj wedlug mnie bedzie to Serbia, ale tak jak wyzej wspomnialem nie licze na powtorke sukcesu dziewczyn sprzed dwoch lat, dla mnie to druzyna jednak wyraznie odbiegająca od Hiszpanek i jesli tak sie ulozy ten turniej, ze w 1/4 Serbki trafia na Hiszpanie, ich przygoda z Euro sie wowczas zakonczy. Zreszta nawet jesli wyjdzie tak, ze to Francja sie tutaj znajdzie, bedzie to znakomita okazja dla Hiszpanek na rewanz na Trojkolorowych za porazke w polfinale dwa lata temu i porazke pare dni temu.
Ja to wezme, mi sie oba typy podobaja, zwlaszcza ten pierwszy, zobaczymy co dziewczyny na to.

Grupa D - Zwycięzca
Rosja
@1.40 Stawka: 2j.

Wyżej wspomnialem, ze Rosja jest jedna z druzyn, ktora tutaj moze namieszac, ze jest to druzyna, ktora moim zdaniem wygra grupe D i tego nie ma co chyba kwestionowac.
Rosjanki do Czech przyjechaly z duzymi aspiracjami, ktore potwierdza bardzo solidny sklad przaplatany doswiadczeniem z paroma ciekawymi mlodymi zawodniczkami..
Mamy przede wszystkim Prince, mamy znakomita mloda Vadeeva, jest swietna Musina, są Zhedik, Levchenko, Belyakova, Vieru, Kirillova, Tikhonenko, Beglova, Cherepanova, Maiga, jest to naprawde bardzo fajnie wyglądający sklad.
Rosjanki popis swoich mozliwosci daly juz podczas okresu przygotowawczego, wygrywajac z Belgia, Węgrami, Wlochami i to bardzo wysoko, dwukrotnie z Turcją, Ukrainą, Bialorusią, przegrywając tylko raz, minimalnie z Grecja..
Te wyniki do spolki ze skladem daja nadzieje na naprawde niemałe rzeczy w wykonaniu Rosjanek i w tej grupie, w ktorej dziewczyny zagraja ja nie widze druzyny, ktora mogłaby im sie przeciwstawic...
Czarnogora ma niby w skladzie pare ciekawych nazwisk, ale raz, ze to nie poziom Rosji, a dwa w turnieju nie zagra najwieksza gwiazda reprezentacji, Dubljevic.
Łotyszki w okresie przygotowawczym mialy pare niezlych wynikow, ale to rowniez nie ten poziom co Rosja, a tez na Euro nie zagra legenda tej reprezentacji, Jekabsone-Zogota. Tuz przed Euro byly takze problemy z Babkina, Steinberga, Brumermane i choc wszystkie trzy sa w skladzie to warto miec to na uwadze.
Zostaje Belgia, ale tutaj tym bardziej nie widze opcji, zeby Rosjanki mialy miec jakiekolwiek problemy..
Grupa jak dla mnie nie powinna byc problemem dla Rosji i jesli tylko nie zdarzy sie nic nieprzewidzianego dziewczyny spokojnie powinny ja wygrac.

Moderator
Moderator

Perovanovic I. (Czarnogóra) powyżej 11.5
@1.85 Stawka: 1j.

W sumie czemu nie...
Perovanovic jak dla mnie bedzie jedną z liderek Czarnogory w zblizających sie mistrzostwach.. Przede wszystkim w Euro zabraknie Dubljevic, czolowej postaci zespolu, ktora byla najlepiej punktująca druzyny w eliminacjach do Euro i ktora tutaj miala byc liderką Czarnogory.
Teraz troche wiecej spadnie na reszte zawodniczek i tutaj mysle, ze Iva jest w stanie przejąc po swojej kolezance paleczke tej, ktora tutaj bedzie dokladac najwiecej...
Oczywiscie wiem, ze Czarnogora to obok Perovanovic rowniez Robinson, Jovanovic, Aleksic czy Skerovic, ale mam takie wrazenie, ze tutaj moze w duzej mierze wiekszosc zalezec od wlasnie Ivy.
Ona zreszta juz swoja wartosc pokazala w eliminacjach do Euro, gdzie z 15.0PPG uplasowala sie tuz za Dubljevic..
Nie tylko zreszta te eliminacje pokazaly ile Iva moze bo i starcia kontrolne przed Euro pokazaly, ze z Perovanovic trzeba bedzie sie tutaj liczyc... Z Kanada Iva skonczyla z 16 punktami, z Ukraina z 10, choc tam kompletnie siadla skutecznosc, z Francją z 17 punktami. Poza tymi meczami Czarnogora rozegrala jeszcze dwumecz ze Slowenia i tam w G1 Iva zagrala na 0, ale tylko dlatego, ze na parkiecie spedzila nieco ponad minute z powodu drobnego urazu zaraz na poczatku meczu, w G2 z kolei robiąc show zdobywając 25 punktow.
Oczywiscie ze zdrowiem u Perovanovic jest wszystko w jak najlepszym porządku, zeby nie bylo.
Wedlug mnie jak najbardziej warto sprobowac tutaj tego over'a.. Tutaj wedlug mnie te 12 oczek przy mozliwosciach Ivy, przy jej formie, przy braku Dubljevic spokojnie jest w zasięgu.

PostNapisane: 16 cze 2017 
Moderator
Moderator

Ukraina - Kobiety - Czechy - Kobiety
Iagupova A. (Ukraina) powyżej 20.5

Podoba mi sie i to bardzo.
Iagupova jak niegdys uslyszalem to taka Europejska Diana Taurasi i cos w tym moze i jest...
Alina to jest bezsprzecznie, niepodważalnie najlepsza zawodniczka druzyny... Ja wiem, ze jest tutaj naturalizowana Moss, jest Malshenko, jest Dorogobuzova, ale Iagupova jest jeszcze poziom wyzej niz te Panie...
W eliminacjach do Euro, Alina pieknie prowadzila swoj zespol do awansu, po drodze miedzy innymi dwukrotnie odprawiajac Serbki... W tych tylko meczach Iagupova konczyla odpowiednio z 31 i 22 punktami, potwierdzając pozycje lidera Ukrainy.
Ta pozycje liderki bylo takze widac chociazby podczas towarzyskiego turnieju w Grecji, gdzie Alina wykręcala odpowiednio 23 oczka z Rosja, 27 z Bialorusią oraz 20 z Grecja. Jeszcze wczesniej podczas turnieju we Francji tez te cyferki nie wyglądaly zle.
Tutaj na moje Aline tez stac spokojnie na 25 puntkow, a moze nawet wiecej. Minut zabraknąc nie powinno, mecz wazny, ja biore.

Pukon

Moderator
Moderator

Rosja - Kobiety - Belgia - Kobiety
Rosja - Kobiety(-3.5)
@1.52 Stawka: 2j.

Na dziś co chcialem juz zagralem, pojawila sie oferta na jutro, wiec bez czekania...
Mecz dwoch ekip w grupie D, ktore dzisiaj odniosly zwycięstwa.. Belgia wygrala z Czarnogora, Rosja z Łotwą.
Jak pisalem jeszcze przed rozpoczeciem mistrzostw Rosja jest dla mnie wyraznym faworytem do wygrania tej grupy i licze, ze dziewczyny zrobia jutro w tym kierunku kolejny krok.
Belgia dzis ograla Czarnogore, fajnie, ale na Rosjanki to bedzie za malo... Ja wiem, ze jest tutaj doswiadczona Wauters, jest Mestdagh, jest przede wszystkim gwiazda mlodego pokolenia, Meesseman, ale ja mimo wszystko Rosjanki cenie wyzej.
Jesli o sam mecz Belgii z Czarnogora chodzi.. Lepiej zaczela Czarnogora, ktora po nieco ponad poltorej minuty meczu miala 6-2.. To bylo jednak tyle... Belgijki nadgonily i rowno bylo jeszcze do stanu 10-10, po czym Belgijki ruszyly robiąc 8-0 i wychodząc na 18-10.. Czarnogora cos starala sie odpowiadac, ale raczej bezsilnie, a trojka i dwa wolne w koncowce Mestdagh daly koniec koncow prowadzenie Belgii po 10 minutach, 25-13.
W 2q przewaga Belgii dosyc dlugo oscylowala w granicach 10 punktow, ale juz na nieco ponad 5 minut przed przerwa przewaga ta stopniala do 5, pozniej nawet do 4 oczek. Tu nawet na nieco ponad minute przed koncem Belgia miala tylko 4 punkty przewagi.. Ostatnie 40 sekund to jednak trojka i dwa wolne Belgijek i do przerwy dziewczyny mialy +9.
Przewaga byla, ale Czarnogora dala sygnal, ze moze tu jeszcze powalczyc...
Po przerwie Czarnogora ruszyla do odrabiania strat, kwarte zaczela od 5-0 i znowu bylo -4.. Belgijki odpowiadaly, Czarnogora dochodzila, Belgijki znowu odskakiwaly i w koncowce tej 3q znowu bylo +9, ale parenascie sekund przed koncem trojka Jovanovic zmniejszyla straty Czarnogory do 6 oczek.
4q to dojscie Czarnogory na 2 oczka, odskoczenie Belgii na 7 punktow i znowu pogon Czarnogory, ktora zakonczyla sie takim sukcesem, kiedy dziewczyny znowu doszly rywalki na tylko 2 punkty... 6-0 Belgijek i na minute przed koncem Belgia miala +8 i kiedy wydawalo sie, ze jest po wszystkim, Skerovic i Robinson wykrecily 7 oczek, dzieki czemu na pare sekund przed koncem Belgia miala juz tylko +1..
W koncowce jednak Mestdagh dolozyla wolnego, Czarnogora nie odpowiedziala i skonczylo sie wygrana Belgii by 2.
Dobry start, ale bardzo nerwowa koncowka, ale tez wyrazna przegrana Belgii na tablicach, pod wzgledem asyst, pomogly tez wolne i tez bardzo slaba skutecznosc z linii rzutow osobistych Czarnogory...
Liczy sie jednak wygrana, wazna wygrana, ale jutro na powtorke nie ma co liczyc.
Rosja fakt faktem dzis zaczela jakos slabo, bo po 1q to Łotyszki prowadzily... Jak to jednak mowia, co sie odwlecze to nie uciecze i juz 2q to pokaz sily Rosji, wyrazna przewaga, ktora zaowocowala prowadzeniem do HT 10oma oczkami. W 3q Lotyszki niby odrobily troche tej straty, dochodzac rywalki na 4 punkty, ale Rosjanki nie zamierzaly pozwolic im na wiecej, od tego momentu robiac 11-0 nie pozwalając rywalkom na punkt przez jakies 4 minuty. Zrobilo sie w tym momencie +15 i tutaj juz Rosja spokojnie kontrolowala wynik.
W ostatniej odslonie Lotyszki cos jeszcze probowaly gonic, mialy nawet -5, ale na nic wiecej nie bylo ich stac.. Rosja pilnowala wyniku i tez od tych pieciu oczek przewagi odskoczyla, koniec koncow wygrywając by 12.
Nie zawiodly liderki Rosyjskiej druzyny, a tez w sumie niemal wszystkie zawodniczki zapunktowaly...
Rosjanki zrobily pierwszy krok w strone wygrania grupy i jutrzejszy mecz mysle, ze moze byc jeszcze latwiejszy niz dzisiejszy...
Co ciekawe oba zespoly spotkaly sie ze soba podczas meczu towarzyskiego przed Euro i wowczas Rosja wygrala by 9.. No i ok, Belgia grala bez Meesseman oraz Wauters, ale i Rosjanki nie graly najmocniejszym skladem.. Do tego to +9 moze byc mylące, bo w tym meczu, przed 4q Rosja miala juz +19 i mecz totalnie pod kontrolą.. Tutaj dopiero w 4q dziewczyny odpuscily.
Jutro wiadomo, sklady inny, pelniejsze, ale wlasnie w tym pelniejszym skladzie to Rosja jest zespolem lepszym i licze, ze dziewczyny potwierdza to w grze i w wyniku.

Moderator
Moderator

Włochy - Kobiety - Turcja - Kobiety
Włochy - Kobiety(+6.5)
@1.60 Stawka: 1j.

Rowniez juz na jutro, na sesje wieczorną.
Napalac sie jakos specjalnie nie napalam, ale uwazam, ze sprobowac nie zaszkodzi.
Oba zespoly dzis wygraly, Wloszki rozbily Bialorusinki, Turczynki wygraly ze Slowaczkami.. Jak widac bookie jutro faworyzuje Turczynki, ale to wcale nie musi byc dla nich latwy mecz..
Wlochy maja nie najgorszy moim zdaniem sklad, ktory co wazne praktycznie nie ulegl zmianie w porownaniu do kwalifikacji do Euro, w ktorych Wloszki przegraly tylko w ostatnim meczu z Czarnogora..
Mamy tu legede wrecz, Macchi, mamy Spttane, mamy gwiazde mlodego pokolenia, Zandalasini, jest pare fajnych nazwisk...
Dzis Wloszki zaczely Euro z wysokiego C, pewnie wygrywając z Bialorusią.. No i ja wiem, ze Bialorusinki maja tutaj braki, nie ma Leuchanki, Verameyenki, Harding, ale jest Bentley, jest Snytsina... Fakt, nie jest to sklad najmocniejszy jaki moglibysmy oglądac, ale rozmiar dzisiejszej wygranej Wloszek, niezly styl tej wygranej mogl sie podobac i to wszystko pozostawilo na pewno niezle wrazenie...
Warto tez powiedziec, ze Wloszki przed samym Euro z bardzo fajnej strony pokazaly sie podczas towarzyskiego turnieju we Francji, gdzie zarowno z gospodyniami jak i Hiszpankami przegraly nieznacznie, ulegajac na dobra sprawe dopiero w ostatniej kwarcie.
Takie wyniki jak dla mnie nie skreslaja jutro dziewczyn w starciu z Turczynkami...
Turcja jak juz wyzej wspomnialem wygrala dzis ze Slowacja, dobrze przede wszystkim zaczynając.. Nie mam jednak przekonania czy z Wloszkami bedzie tak samo.. Warto pamiętac, ze Turcja podczas Euro gra bez weteranki Yilmaz, ktora zakonczyla kariere, a ktora chociazby podczas zeszlorocznych Igrzysk byla czolowa postacia zespolu. Nie ma także Sanders, najlepiej punktującej Turcji w Rio, jednej z najwazniejszych zawodniczek...
Jasne, ze jest tu sporo doswiadczonych i solidnych zawodniczek, ale nie powiem, zeby Turcja byla tak mega mocna.
Wedlug mnie Wloszki w tym skladzie sa w stanie tutaj powalczyc i może nawet wygrac, chociaz ja tym razem nie bede pazerny, a zabezpiecze sie niemalym badz co badz handi.

Moderator
Moderator

Słowacja - Kobiety - Białoruś - Kobiety
Bentley A. (Białoruś) powyżej 18.5

Lekko, ale sprobuje.
Bardzo wazny mecz dla obu ekip, bowiem przegrany w zasadzie straci szanse na awans.. No i jako, ze mecz wazny licze na to, ze Bentley tutaj dolozy odpowiednio.
Dzisiaj Alex skonczyla z 17 punktami, co bylo najlepszym wynikiem Bialorusi, ale smialo powiedziec, ze skutecznoscia zawodniczka Slonc na kolana nie rzucila...
17 oczek jednak udalo sie zdobyc, ale no jakby nie patrzec jutro licze na wiecej... Jak wiadomo Bialorus w tych mistrzostwach gra oslabiona... Brakuje Leuchanki, ktora zakonczyla juz reprezentacyjna kariere, brakuje Verameyenki, brakuje takze Harding, brakuje w skrocie zawodniczek, ktore tutaj w ogromnej mierze decydowaly o sile zespolu czy to podczas eliminacji do Euro, czy to podczas Igrzysk przed rokiem.
Pod ich nieobecnosc ta rola liderki trafila w rece Bentley, bo chociaz sa w skladzie Papova, Snytsina, czy Likhtarovich, to Alex jest tutaj jednak numerem jeden...
Dzisiejszy mecz to punktow 17, co jak wspomnialem bylo najlepszym wynikiem po stronie Bialorusi.. To jednak, ze Bentley jest w tym skladzie postacią czolową dalo sie rowniez zauwazyc podczas chociazby turnieju towarzyskiego przed Euro w Grecji, gdzie Alex konczyla z 19 punktami przeciwko Ukrainie, 12 przeciwko Grecji i 21 przeciwko Rosji.
Jutro tez licze na te 20 oczek.. Jak mowie, mecz wazny, wiec punktow Bentley bedzie bardzo potrzeba, a tez nijak nie widzi mi sie powtorka z dzis i 4/12FG, nie biorac pod uwage klase tej zawodniczki.

Moderator
Moderator

Cytuj:
Hiszpania - Kobiety(-3.5) 1q
@1.68 Stawka: 1j.

Cytuj:
Węgry - Kobiety poniżej 58.5
@1.69 Stawka: 2j.

Cytuj:
Hiszpania - Kobiety(-14.5)
@1.65 Stawka: 1j.

Cytuj:
Raman J. (Belgia) poniżej 7.5

Cytuj:
Perovanovic I. (Czarnogóra) powyżej 11.5

Cytuj:
Ukraina - Kobiety - Czechy - Kobiety
Iagupova A. (Ukraina) powyżej 20.5

Dzień pierwszy wyszedl nieźle, ale rzecz jasna niedosyt pozostał, bo Perovanovic skonczyla z 10 oczkami, a Hiszpania wygrala by 14..

Bukmacherzy.com

PostNapisane: 17 cze 2017 
Moderator
Moderator

Hiszpania - Kobiety - Ukraina - Kobiety
Iagupova A. (Ukraina) powyżej 19.5

Ukrainki wczoraj wygraly z Czeszkami, ciekawe co dziewczyny pokaza dzis...
W duzej mierze autorką wczorajszego sukcesu Ukrainy byla Iagupova, ktora to w pierwszej czesci meczu wyprowadzila swoj zespol na bardzo duze prowadzenie, sama notując w ciągu pierwszych 20 minut 17 oczek.
Po przerwie cala Ukraina jak i Alina az tak juz nie "cisnęly", caly zespol zdobyl po przerwie 17 oczek, a Alina dolozyla od siebie 4. Tutaj jednak tą drugą czesc meczu w wykonaniu Ukrainek mozna zrozumiec biorąc pod uwage tak wielka przewage z pierwszej czesci, podobnie zreszta postawe samej Aliny, ktora nic nie musiala, a ta jej gra w 3q i proby tylko za 3 troche to wszystko potwierdzaja, chociaz moze glupio brzmi stwierdzenie "nie musiala" podczas ME..
Dzis rywal duzo bardziej wymagający i jesli Ukraina chce tutaj w jakims stopniu powalczyc, Alina musi wrecz dolozyc swoje, bo jesli jej punktow braknie dziewczyny nie będą w stanie nawiązac jakiejkolwiek walki...
Moim zdaniem kolejne 20 punktow jest tutaj spokojnie w jej zasięgu.. Jasne, ze rywal wymagający, ale Alina juz podczas eliminacji do Euro pokazala, ze z tymi mocniejszymi potrafi wziąc ciezar gry na siebie jak to bylo w przypadku dwumeczu z Serbią...
Podobnie zreszta bylo przed dwoma laty, kiedy Ukraina grala w grupie z Francją... Tam Ukrainki dostaly lanie, ale nie kto inny jak Alina ta gre zespolu ciagnela..
Tu mysle bedzie podobnie... Wczoraj Iagupova dostala "tylko" 34 minuty, dzis powinno byc ich jednak jeszcze wiecej i tak jak mowie, kolejne 20 oczek jest tutaj spokojnie w jej zasięgu.

Rosja - Kobiety/Rosja - Kobiety (HT/FT)
@1.60 Stawka: 2j.

Doloze jeszcze, kilka slow o meczu pare postow wyżej.

Moderator
Moderator

Czechy - Kobiety - Węgry - Kobiety
Węgry - Kobiety(+7.5)
@1.49 Stawka: 2j.

Rosja... I to jeszcze taka porazka :roll:
Idąc dalej.. Bardzo wazny mecz dla obu ekip, bowiem porazka moze przekreslic szanse na awans jednej z nich... Czeszki tutaj niby faworytem, ale to wcale nie musi byc dla nich latwa przeprawa.. Wiadomo, Czechy gospodarzem, ale jednak wczorajszy mecz otwarcia bardzo dziewczynom nie wyszedl i on tez troche potwierdzil to, ze Czechy nie sa wcale wielkim zespolem.. Dzis rzecz jasna checi na odbicie na pewno spore, a tez malo kto mysle wyobraza sobie 0-2 po dwoch meczach gospodyn, ale Wegierki stac tu na nawiązanie walki..
Ja oczywiscie wiem, ze przy okazji starcia z Hiszpania pisalem, ze Wegierki to jeden z najslabszych zespolow na tym turnieju, ale po wczorajszym meczu Czeszek i tym nie najgorszym wbrew pozorom meczu Wegierk z Hiszpania jestem tutaj w stanie zaufac Madziarkom.
Sam mecz Węgier z Hiszpania zaczal sie swietnie dla Hiszpanek, ktore po 10 minutach mialy juz +10, ale w sumie pozniej one nie umialy jakos bardziej odskoczyc... Owszem w 4q bylo juz +16, ale Węgierki szybko tą strate niwelowaly i dopiero w koncowce Hiszpania wykrecila to +14.
Ten sklad Wegierek na Hiszpanie fakt faktem wystarczyc nie mogl, choc i tak sie nie zblaznil, ale juz Czeszkom az tak nie ustepuje i to tez tutaj powinno byc widac.
Tak jak mowie, dla obu ekip wazny mecz i wedlug mnie Węgierki tu powalczą, takze mysle, ze z takim handi nie zaszkodzi sprobowac.

Pukon

Moderator
Moderator

Francja - Kobiety - Serbia - Kobiety
Serbia - Kobiety(+8.5)
@1.53 Stawka: 2j.

Serbia - Kobiety
@2.90 Stawka: 1j.

Bardzo ciekawie jest w grupie C... Wczoraj Serbki polegly z Greczynkami, Francuzki omal nie dostaly od Slowenek, ktore dzis ograly Grecje..
Serbki na pewno nie tak wyobrazaly sobie inauguracje mistrzostw, ale jeszcze nic straconego..
Fakt, jeszcze przed prozpoczęciem mistrzostw widzialem Serbki jako druzyne z co najwyżej drugim miejscem w grupie, ale co wazne za Francuzkami.. Teraz jednak nie umiem przejsc obojetnie obok dziewczyn.
Wczoraj z Grecja sie nie udalo, na pewno nie byl to wielki mecz obecnych jeszcze mistrzyn Europy, ale warto zaznaczyc, ze one graly bez Petrovic, jakby nie patrzec, jedej z liderek.
Dzis jednak zawodniczka USK wraca do gry, jest nawet w wyjsciowej piatce i to powinien byc bardzo mocny, pozytywny bodziec w strone Serbek...
Dla nich to bardzo wazny mecz biorac pod uwage pozostale wyniki w tej grupie i z Sonja w skladzie moze sie udac powalczyc z Francuzkami...
I ja oczywiscie wiem, ze Francuzek nigdy lekcewazyc nie wolno, ale caly czas mam w glowie to, ze nie ma w tym skladzie Grudy oraz Yacoubou, caly czas mam w glowie ten wczorajszy mecz ze Slowenia, caly czas mam w glowie nie do konca najmocniejsze wyniki dziewczyn w pre, gdzie na dobra sprawe tylko ostatnia wygrana z Hiszpania w pelni przekonuje..
I ja tez zdaje sobie sprawe z tego, ze Francja marzy, zeby sie odkuc Serbkom za ostatnie mecze, za poprzednie Euro, za Rio, ale im dluzej o tym mysle, tym coraz czesciej dochodze do wniosku, ze Serbia po prostu nie byla taka slaba, ze byl/jest tu potencjal na dobre wyniki i tutaj podtrzymanie tej passy z Trojkolorowymi wcale nie musi sie nie udac.
Ja sprobuje.

Moderator
Moderator

Cytuj:
Rosja - Kobiety(-3.5)
@1.52 Stawka: 2j.

Cytuj:
Włochy - Kobiety - Turcja - Kobiety
Włochy - Kobiety(+6.5)
@1.60 Stawka: 1j.

Cytuj:
Słowacja - Kobiety - Białoruś - Kobiety
Bentley A. (Białoruś) powyżej 18.5

Cytuj:
Hiszpania - Kobiety - Ukraina - Kobiety
Iagupova A. (Ukraina) powyżej 19.5

Cytuj:
Rosja - Kobiety/Rosja - Kobiety (HT/FT)
@1.60 Stawka: 2j.

Cytuj:
Czechy - Kobiety - Węgry - Kobiety
Węgry - Kobiety(+7.5)
@1.49 Stawka: 2j.

Cytuj:
Serbia - Kobiety(+8.5)
@1.53 Stawka: 2j.

Cytuj:
Serbia - Kobiety
@2.90 Stawka: 1j.

Juz nie tak fajnie jak wczoraj, ale coz.. Bardzo zawiodly Rosjanki, ktore mimo tragicznego startu potrafily doprowadzic do dogrywki, w ktorej przegraly by 1...
Serbia tez sie nie popisala... Niby dziewczyny dobrze zaczely, niby do HT jeszcze prowadzily, ale co z tego skoro 3q to -10.. W 4q co prawda dziewczyny doszly Francuzki na 4 oczka, ale... no wlasnie, ale.. skonczylo sie na -16..

PostNapisane: 18 cze 2017 
Moderator
Moderator

Łotwa - Kobiety - Belgia - Kobiety
Łotwa - Kobiety(+7.5)
@1.40 Stawka: 2j.

Łotwa - Kobiety
@2.30 Stawka: 1j.

Jutro ostatni dzień fazy grupowej i chyba najwyzszy czas cos zagrac, bo kursy powoli zaczynają spadac.
Zaczne od starcia Łotyszek z Belgijkami...
Belgijki robia w Czechach sporo zamieszania, po dwoch meczach majac 2-0, w tym wygrana z Rosja oraz na ten czas pierwsze miejsce w grupie.. Gratulacje naleza sie dziewczynom i tutaj przede wszystkim warto zwrocic uwage na te, ktore mialy ciągnac gre zespolu, czyli Meesseman, Wauters oraz Mestdagh, a ktore nie zawodzą..
Brawa dla Belgijek, naprawde, ale ja jutro nie mam zamiaru skreslac Łotyszek..
Ja osobiscie fakt faktem nie mialem pelnego przekonania do Łotyszek, bo nie gra Jekabsone-Zogota, ale przede wszystkim dlatego, ze tuz przed Euro problemy zdrowotne mialy Babkina, Steinberga oraz Brumermane... Cala ta trojka nie grala w dwumeczu z Turcją tuz przed Euro i Łotwa zarowno w G1 jak i G2 dostała po dupach...
Wczesniej jednak z nimi w skladzie dziewczyny rozgrywaly calkiem niezly okres przygotowawczy, to raz. Po drugie jak pokazal sam Eurobasket po tych urazach wszystkich trzech zawodniczek, a przede wszystkim Babkiny i Steinbergi nie ma sladu i to jest bardzo dobra wiadomosc.
Co do samych mistrzostw, pierwszy mecz Łotwy to porazka by 12 z Rosja, drugi natomiast to wysoka wygrana z Czarnogora mimo slabego startu i demolka rywalek w 4q.
Na moje Łotwa bez dwoch zdan jest druzyną, ktora tutaj może zatrzymac Belgijki i badz co badz po takim kursie trzeba dziewczyn probowac. Naprawde ja nie chce umniejszac Belgii, ale mimo tych wynikow to nie jest dla mnie zespol na 3-0 w grupie.
Sprobuje.

Babkina E. (Łotwa) powyżej 14.5

Jesli juz mowimy o tym, ze Łotwa ma zrobic jutro swoje, nie mozna zapomniec o Babkinie i jej overze..
Tak jak wspominalem wyżej, tuż przed Euro, Babkina nie grala w dwumeczu z Turcja z racji urazu... Troche sie obawialem jak ona bedzie sie prezentowala po tym wszystkim w trakcie Euro, ale juz pierwszy mecz rozwial moje wszelkie obawy..
Elina z Rosjankami skonczyla mecz na 20 oczkach, z Czarnogóra z kolei na 27 oczkach. Nowa zawodniczka CCC jest bezsprzecznie w tym momencie najlepiej punktująca druzyny, widac, ze forma jest znakomita i jutro nie spodziewalbym sie jakiegos zatrzymania z jej strony, nie w tak waznym meczu..
Minut Elina dostaje najwiecej z calej druzyny, oddaje takze najwięcej rzutow i tutaj wedlug mnie kolejny jej wynik w granicach 20 punktow jest jak najbardziej realny.
Wierze jutro w Łotwe, wierze w Babkine, zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]