» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 591 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona
  Drukuj

Re: NBA 2016/17
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 526
Spotkanie: Boston Celtics - Cleveland Cavaliers
Typ: Boston Celtics (z handicapem +10,5 pkt.)
Kurs: 1,44 <minus>
Bukmacher: Unibet

Analiza: Pierwszy mecz był zdecydowanie dla gości. Cleveland Cavaliers wygrali 117:104, a prowadzili już różnicą prawie 30 punktów. Nie ma co ukrywac, że Celtics zagrali fatalnie. Liczę na to, że w tym drugim spotkaniu Boston zagra na dobrym poziomie, bo przecież stać ich na to. W sezonie zasadniczym mieli u siebie biland 30 zwycięstw i 11 porażek. W playoffs poza dwoma pierwszymi meczami z Bulls również grają bardzo dobrze u siebie. W pierwszym meczu z Cleveland, choć przegrywali już bardzo wysoko, to przegrali "tylko" różnicą 13 punktów. W tym drugim meczu Boston powalczy. Nawet jak Cleveland obejmie wysokie prowadzenie, to Celtics w końcówce zapewne nadgonią i ten handicap pokryją.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 02:30
Spotkanie Boston-Clevland
Typ: 2
Kurs 1.43 <plus>
Buk Unibet
Analiza: Drugie spotkanie pomiędzy tymi dwiema ekipami na parkiecie Bostonu, gospodarze w poprzednim spotkaniu przegrali 13 punktami a mogli znacznie wyżej bowiem zagrali bardzo słabe spotkanie, goście natomiast wykorzystywali praktycznie wszystkie błędy zespołu gospodarzy , można powiedzieć iż przegrali głównie słabą skutecznością swoich rzutów osobistych i słabą grą w obronie bowiem bardzo dużo faulowali a goście rzuty osobiste wykonywali ze skutecznością 80%. W tej konfrontacji również gospodarze nie będą faworytem do wygranej bowiem goście ostatnio są w bardzo wysokiej formie wygrali 9 kolejnych spotkań natomiast ekipa gospodarzy przegrywała ostatnio bardzo często na 6 poprzednich spotkań zaliczyli aż 4 porażki. Myślę że w tym spotkaniu obie ekipy trochę bardziej niż w poprzednim spotkaniu spróbują zagrać w defensywie i myślę że tylu punktów co w pierwszym spotkaniu nie zobaczymy. Boston na swoim terenie nie zawsze potrafił rzucać dużo punktów , ja jestem zdania że goście wygrają, co najmniej 6 punktami do tego nie zobaczymy więcej punktów niż 217.5 punktu , zapowiada nam się bardzo ciekawe spotkanie.

Moderator
Moderator

Podziękował: 1413
Podziękowano: 3569
Cytuj:
:arrow: Boston Celtics - Cleveland Cavaliers Typ: 2 1.56 <plus>

Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Boston Celtics - Cleveland Cavaliers Typ: 2 1.44

Celtics nie mają szans z Cleveland, bo po prostu są za słabi w defensywie, a ich ofensywa jest ze 2 półki niżej. Goście nie musieli się zbytnio przemęczać w pierwszym spotkaniu, bo łatwo wygrali, a sił mają sporo, gdyż dzięki szybkim rozstrzygnięciom w seriach mieli dużo odpoczynku. Idą po 12-0. Fakt, kiedyś musi przyjść gorszy mecz, może to nawet dziś będzie, ale jest to po prostu mało prawdopodobne. W dodatku w pierwszym spotkaniu słabo zagrał Irving, więc dziś się powinien poprawić. James oczywiście poniżej pewnego poziomu nie zejdzie i to już wystarczy do zwycięstwa.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi KamilZ
Pukonkillbill

PostNapisane: 20 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: San Antonio Spurs - Golden State Warriors
Typ: 1 (ML)
Kurs: 4,25 <minus>

Analiza: To są jedne z najdziwniejszych playoffs w historii. Cleveland Cavaliers może dojść do finału z bilansem 12:0(skoro wygrali dwa mecze na wyjeździe i to wysoko, to u siebie też mogą dwa wygrać). Golden State Warriors też mają szanse, bo aktualnie mają 10:0 i jak wygrają dwa mecze w San Antonio, to tego dokonają. Jakoś nie chce mi się wierzyć, by obydwie drużyny doszły do finału z bilansem 12:0. W chwili obecnej większe szanse na wygranie honorowego meczu mają San Antonio Spurs, bo grają dwa spotkania u siebie. Ich problemem jest brak Parkera i Leonarda. Zwłaszcza brak tego drugiego jest mocno odczuwalny. Mimo wszystko Spurs są drużyną, która ma wielu dobrych graczy, dobrą ławkę. W meczu z Houston pokazali, że mogą zagrać dobre spotkanie bez tych dwóch zawodników. Spurs wygrali wówczas aż 114:75 i to na wyjeździe. Wierzę, że to będzie dobry mecz w ich wykonaniu.

PostNapisane: 21 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Kosz nba
Godz: 02:30 <plus>
Spotkanie Clevland-Boston
Typ: over 206.5
Kurs 1.44
Buk Unibet
Analiza: Clevland na swoim parkiecie w tym spotkaniu podejmowało będzie drużynę Bostonu. Gospodarze są zdecydowanym faworytem bowiem po pierwszych dwóch spotkaniach wyjazdowych prowadzą w ogólnej rywalizacji już 2:0. Bostonowi zdecydowanie nie leży ten rywal co widać po dwóch porażkach, pierwsza porażka to różnica tylko 13 oczek , pisze tylko bowiem w następnym było już zdecydowanie gorzej i przegrana na swoim parkiecie aż 44 punktami takiej ekipie jak ta z Bostonu po prostu nie przystoi. Myślę że w tym spotkaniu goście się w końcu otrząsną i zagrają lepiej niż w 2 poprzednich meczach na swoim terenie. Patrzyłem na spotkania ekipy Clevland z Bostonem w poprzednim sezonie, gospodarze zawsze wygrywali ale nie było to wygrane wysokie,ale zazwyczaj w tych meczach padało sporo punktów, więc myślę że w tym meczu również obie ekipy sobie porzucają , myślę że goście mogą otrzeć się w tym meczu o setkę a gospodarze spokojnie powinni ją przekroczyć , mój typ to wygrana gospodarzy mniej więcej 10 punktami bowiem bukmacherzy chyba za bardzo po poprzednim spotkaniu poszaleli z kursami na wygraną Kawalerzystów 1.04 chyba na tym etapie rozgrywek za bardzo nie jest adekwatne do sytuacji a po jednej wpadce nie ma co skreślać bostonu, przegrają tutaj ale moim zdaniem nie tak wysoko jak w poprzednim meczu, gorzej zagrać się już po prostu nie da....

PostNapisane: 22 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics (z handicapem +9,5 pkt.)
Kurs: 3,65 <plus>

Analiza: Boston Celtics zawiedli mnie. Spodziewałem się po nich znacznie więcej. Po dwóch przegranych meczach u siebie już nie ma nadziei na nawiązanie walki. Kontuzji doznał teoretycznie najlepszy zawodnik Bostonu, czyli Thomas. Paradoksalnie to wcale nie musi oznaczać, że będzie jeszcze gorzej. On nie grał dobrze w tych pierwszych meczach. Teraz Celtics będą musieli zmienić taktykę. Nawet bez niego skład Bostonu nie wygląda źle, tam jest jeszcze wielu dobrych graczy i jak zagrają dobrze jako zespół, to mogą powalczyć w tym spotkaniu. Cleveland myślami już jest zapewne w finale. Po tak dobrych dwóch meczach mogą poczuć się rozluźnieni i w tym jest szansa Bostonu. Czy Celtics wygrają? No o to będzie bardzo trudno, ale mają szanse, żeby nie przegrać dwucyfrową różnicą. Widzę tu zwycięstwo Cleveland, ale niewielkie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi klaunovic za ten post:
Pukon

PostNapisane: 22 maja 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Boston Celtics - Cleveland Cavaliers Typ: 2 1.44 <plus>

PostNapisane: 23 maja 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics Typ: Cavaliers powyżej 113,5 1.55

Cavaliers po wpadce w poprzednim spotkaniu teraz powinni się przejechać po Celtics. Właściwie to muszą to zrobić, gdyż Warriors już czekają w finałach, więc nie mogą tracić sił. Wpadka jak wpadka, kiedyś musiała przyjść, ale przecież tragedii nie było, bo rzucili 108 punktów. Zawiódł James, ale wiadomo, że drugi raz z rzędu jemu tak słaby mecz się nie przytrafi. Boston tak czy inaczej jest przeciętny w defensywie. Zresztą jaki by nie był - gospodarze w obecnej sytuacji powinni być nie do zatrzymania.

PostNapisane: 25 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Kosz nba
Godz: 02:30
Spotkanie Boston-Clevland
Typ: Clevland -5.5
Kurs 1.42 <plus>
Buk Unibet
Analiza: Myślę że ostatnie spotkanie w fazie play off obu ekip. Po 4 spotkaniach Clevland prowadzi pewnie 1:3 Clevland jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, tym bardziej iż już w finale czeka na nich ekipa Golden State Warriors , która w fazie Play-off nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania, Clevland ma 1 porażkę na swoim koncie właśnie z zespołem z Bostonu i jeśli chce nawiązać walkę z Goldenami musi tutaj szybko sprawę załatwić bowiem Goldeni odpoczywają już od 23 maja, wtedy pokonali po raz ostatni ekipę San Antonio. Goście są obecnie w bardzo wysokiej formie i widać iż w tym spotkaniu raczej znów zobaczymy over bowiem nie wierze iż goście sobie w tym spotkaniu nie porzucają i nie pokonają bariery ponad 110 punktów, myślę że Boston natomiast rzuci też około 100 punktów bowiem jest to dla nich spotkanie ostatniej szansy , zapowiada nam się niezwykle ciekawe spotkanie z którego moim zdaniem lepsi oraz zdecydowanie bardziej zdeterminowani goście powinni wyjść zwyciesko.

PostNapisane: 28 maja 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics Typ: Cavaliers powyżej 113,5 1.55 <minus>

PostNapisane: 01 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 03:00
Spotkanie Golden State-Clevland
Typ: Golden State -2.5
Kurs 1.41 <plus>
Buk Unibet
Analiza: Finałowe spotkanie pomiędzy ekipami Golden State oraz Clevland Cavaliers. Obie ekipy są obecnie w mega wysokiej formie gospodarze nie oddali ani jednego z 12 spotkań w fazie Play-Off wygrali wszystkie spotkania, goście natomiast na 13 meczy oddali zaledwie 1 spotkanie zespołowi z Bostonu, myślę że jest to wynik kapitalny dla jednych jak i drugich , bowiem nie namęczyli się za bardzo żeby dotrzeć do finału, jednak kilka dni więcej na regenerację miała ekipa gospodarzy , która wcześniej zakończyła swoją rywalizację w półfinale. Jutro to właśnie gospodarze są moim faworytem do zwycięstwa,ale liczę iż jutro obejrzymy tutaj mnóstwo punktów bowiem obie ekipy radzą sobie w tym sezonie dobrze i overy to u nich chleb powszedni, wątpie żeby jutro oba zespoły zagrały dobrze w obronie bowiem mają znakomitych zawodników, którzy potrafią rzucać z każdej możliwej pozycji również za 3. Oba zespoły praktycznie w każdym meczu spokojnie łamią granicę 100 oczek . Stawiałbym tutaj na over 226.5 punktu.

PostNapisane: 01 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers (z handicapem +12,5 pkt.)
Kurs: 1,41 <minus>

Analiza: Będzie to pierwszy mecz wielkiego finału NBA. Skład finału nie jest żadnym zaskoczeniem, ale styl w jakim obie drużyny się w nim znalazły budzi podziw. Warriors wygrali wszystkie swoje mecze, a Cavaliers tylko raz przegrali z Bostonem. Mimo to trochę większe wrażenie zrobili na mnie koszykarze Cleveland. Zaskoczyło mnie to jak roznieśli Boston. Ograć Boston w ich hali wynikami 117:104, 130:86, 135:102 to jest coś niesamowitego. Obydwie drużyny mają wspaniały skład, prawie same wielkie nazwiska. Nie zgadzam się z aż takim faworyzowaniem gospodarzy. Warriors mieli naprawdę długą przerwę od gry, bo ostatni swój mecz toczyli 23.05. Cleveland powinno zrobić wszystko, żeby właśnie ten mecz wygrać, wykorzystując tak długą przerwę Warriors i ich brak rytmu meczowego.

PostNapisane: 04 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 02:00
Spotkanie Golden State-Clevland
Typ: over 213.5 punktu
Kurs 1.42 <plus>
Buk Unibet
Analiza: Golden State po raz kolejny jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, w pierwszym meczu gospodarze wygrali różnicą 22 punktów, była to swego rodzaju niespodzianka bowiem sam osobiście nie myślałem że Clevland tak gładko odda tamto spotkanie , tutaj myślę że będzie podobnie , tylko z większą ilością punktów, bowiem 2 i 4 kwarta w pierwszym meczu tych ekip były po prostu słabe , myślę że jutro znów najwięcej punktów zobaczymy w 1 kwarcie tak jak było ostatnio, wtedy jeszcze żadna z drużyn nie koncentruje się za bardzo na obronie i ryzykuje rzutami za 3 , widać gołym okiem iż gospodarze są zespołem niezwykle mocnym i było by wielkim zaskoczeniem jeśli gospodarze tego spotkania by nie wygrali, może nie będzie takiego pogromu jak w spotkaniu numer 1 , ale Goldeni u siebie leją wszystkich więc nie sądzę żeby Clevland tutaj mogło wygrać,ale stawiam na ich porażkę w przedziale 6-10 punktów .

PostNapisane: 08 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
Typ: 1 (ML)
Kurs: 2,42 <minus>
Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Jest to mecz o być albo nie być dla Cleveland. Cavaliers przegrali dwa pierwsze mecze i jak teraz przegrają, to już chyba zupełnie zwątpią w swoje możliwości. Rok temu sytuacja była podobna. Wtedy Cleveland też przegrali dwa pierwsze mecze. Drugi mecz wtedy przegrali bardzo wysoko, bo 77:110, a trzeci mecz u siebie za to wygrali bardzo wysoko 120:90. Liczę tu na podobny scenariusz jak rok temu. Grające o życie Cavs powinno to spotkanie wygrać. Na swoim parkiecie Cleveland nie powinno być takim underdogiem.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 591 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]