» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 591 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona
  Drukuj

Re: NBA 2016/17
Autor Wiadomość
PostNapisane: 01 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Clevland-Toronto
Typ: Clevland -2.5
Kurs 1.40
Buk Unibet
Analiza: Juz dziś w nocy czasu polskiego odbędzie sie kolejne spotkanie w ramach fazy Play off w NBA. Clevland u siebie podejmowało będzie drużynę Torotno Raptors. Gospodarze w tym spotkaniu są zdecydowanym faworytem do awansu do kolejnej rundy. W pierwszych meczach fazy Playy Off Clevland bez większych problemów ograło Indianę 4:0 w każdym spotkaniu rzucając powyżej granicy 100 oczek, Toronto natomiast nie miało tak łatwej drogi jak jutrzejsi gospodarze i do awansu potrzebowało 6 spotkań , zazwyczaj jednak spotkania obu ekip wyglądały underowo, głównie za sprawą Millwaukee, tutaj od samego początku liczę na sporo punktów , bowiem obie ekipy lubią rzucać sporo punktów , myślę ze po końcowej syrenie mogą ponad 210 ogarnąc, wszystko jednak zależy od tego jak to spotkanie się potoczy dlatego jako główny typ wybrałem wygraną gospodarzy z delikatnym handicapem, który moim zdaniem spokojnie są w stanie pokryć w starciu z zespołem Toronto.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 03 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 01:00
Spotkanie Clevland-Toronto
Typ: Clevland -3.5 <plus>
Kurs 1.46
Buk Unibet
Analiza Podobnie jak kilka dni temu znów postanowiłem przyjrzeć się spotkaniu Play Off pomiędzy ekipami Clevland oraz Toronto Raptors. Gospodarze w pierwszym spotkaniu u siebie potwierdzili moje oczekiwania i wysoko pokonali przyjezdnych oddając im tylko ostatnią kwartę bowiem i tak mieli już pewną wygraną w kieszeni. Toronto praktycznie zawsze na tym terenie grało się ciężko, myślę że jutro łatwiej nie będzie , Clevland jest w gazie co potwierdziło poprzednie spotkanie a zwycięstwo różnicą 11 oczek nie jest przypadkowe. Widać również w jakiej formie jest LeBron James oraz Irving K, obaj dali Kawalerzystom ponad połowę ich dorobku w tym spotkaniu . W poprzednim spotkaniu nie zaskoczyło mnie sporo punktów dla Toronto, liczyłem na spotkanie overowe, bowiem są to właśnie takie dwie ekipy , które sporo rzucają następnie potem martwią się grą w obronie, Toronto nie mogło sobie na taką grę pozwolić z zespołem Millwaukee,ale z Clevland to już inna bajka , dlatego jutro równiez liczę na over myślę że granica ustawiona na lekko ponad 200 punktów jest dosyć niska z takimi zawodnikami po obu stronach, tak więc stawiam ponownie na handi na gospodarzy oraz na over w punktach .

PostNapisane: 03 maja 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Cytuj:
L.A.Clippers - Utah Jazz
Paul C. (L.A.Clippers) powyżej 27.5
@1.76 Stawka: 2j.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 05 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 527
Spotkanie: Washington Wizards - Boston Celtics
Typ: 1 (ML)
Kurs: 1,51 <plus>
Bukmacher: Marathonbet

Analiza: Boston prowadzi 2:0, więc Wizards muszą koniecznie wygrać, jeśli chcą awansować. W drugim meczu byli blisko, ale w dogrywce przegrali. U siebie Wizards grali świetnie przez cały sezon. Ich bilans w domu to 30 zwycięstw i 11 porażek. U siebie Washington Wizards wygrali dwa ostatnie mecze z Bostonem. W tym sezonie w meczach pomiędzy nimi jest tak, że wygrywa ta drużyna, która jest gospodarzem. Teraz powinno być podobnie i stawiam na Wizards.

PostNapisane: 05 maja 2017 
Ekspert : NBA

Podziękował: 1918
Podziękowano: 2898
Dobry wieczor.

Houston-San Antonio.
W derbach Teksasu mamy remis. Pierwszy mecz przyniosl pogrom Rakiet na druzynie Popa. To byl pokaz sily ofensywnej druzyny Hardena. Wychodzilo im wszystko, grali na wysokiej skutecznosci a trojkami sypali az milo.
Wdrugim meczu juz tak rozowo nie bylo. Ariza nie powtorzyl swietnego spotkania, Harden zbyt duzo punktow nie zdobyl i skonczylo sie pogromem na druzymie Houston.
Gra przenosi sie do Houston, a Ci beda chcieli utrzymac przewage parkietu. W skladzie Spurs zmiana. Parker out Mills in i teoretycznie powinno byc gorzej, ale nic nie jest przesadzone. Parker caly sezon mial przecietny. W PO zaczal grac na wysokim poziomie, ale w defensywie byl najslabszy w s5. Faworytem spotkania niby gospodarze, aledla mnie to typowe 50/50 dlatego ide w strone innego typu a mianowicie

J.Harden under 28.5
Kurs:1.82

Powodow kilka. Po pierwsze majac tski potencjal w ofensywie Harden nie musi sie forsowac i oddawac niezliczona ilosc rzutow, dlatego bardzo czesto szuka partnerow. W skladzie ma strzelcow wybitnych takich jak Williams, Gordon, Ariza czy Anderson.
Po drugie na przeciw staje Kawhi Leonard czyli w mojej opinii najlepszy obronca w lidze od kilku lat. Przeciwko niemu gra sie bardzo trudno, a kryc potrafi praktycznie na kazdej pozycji.
Kolejny powod. Pop chce odzyskac przewage parkietu a wiadomo ze Spurs na wymiane ciosow nie pojda bo sa bez szans. Pozostaje cisnac w obronie przez csly mecz. Tutaj wcsle nie musi pasc wiele punktow.

PostNapisane: 06 maja 2017 

Podziękował: 1918
Podziękowano: 2898
J.Harden under 28.5
Kurs:1.82 <minus>
[/quote]

Niestety nie udalo sie. Harden dzis poszalal, ale musial to zrobic bo reszta zagrala fatalnie zwlaszcza Williams Gordon i Anderson

PostNapisane: 07 maja 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1413
Podziękowano: 3569
Cytuj:
:arrow: Washington Wizards - Boston Celtics Typ: powyżej 216,5 1.91

W poprzednim spotkaniu Celtics rzucili ledwie 89 punktów i tu już nawet nie chodzi, że to za mało jak na ich ofensywę, a po prostu za mało jak na defensywę Wizards. Dziś powinni się zdecydowanie poprawić, ale wątpliwe, że jakoś sensownie zatrzymają atak gospodarzy. Ogólnie jedni i drudzy przez cały sezon mieli duży problem z obroną, a z przodu spory potencjał. Washington oczywiście większy, ale Thomas + "zespołowość" powinni dziś zrobić swoje.

PostNapisane: 08 maja 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Washington Wizards - Boston Celtics Typ: powyżej 216,5 1.91 <plus>

PostNapisane: 09 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Spotkanie: San Antonio Spurs - Houston Rockets
Typ: Houston Rockets (z handicapem +9,5 pkt.)
Kurs: 1,44
Bukmacher: Unibet <plus>

Analiza: Po czterech spotkaniach jest 2:2. Houston żeby awansować, to musi wygrac przynajmniej jeszcze jedno spotkanie w San Antonio. Seria ta jest dość dziwna, gdyż jeszcze nie było ani jednego naprawdę zaciętego meczu. Najbardziej wyrównany był mecz numer trzy, bo Spurs wygrali go różnicą "tylko" 11 punktów. Ostatni mecz wygrali Rockets 125:104. W San Antonio udało się Rakietom raz wygrać i to bardzo wysoko, gdyż wygrali w pierwszym meczu 126:99. Spurs grają u siebie, ale Rockets po tak wysokim zwycięstwie u siebie powinni chociaż powalczyć na wyjeździe i zrobić ten handicap.

PostNapisane: 10 maja 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Boston Celtics - Washington Wizards Typ: powyżej 215,5 1.91

Celtics są zbyt słabi w defensywie, żeby zatrzymać ofensywę Wizards, co jednak nie znaczy, że przegrają, bo trudno powiedzieć, żeby Washington był dobry w tej formacji. Fakt, w dwóch poprzednich meczach nisko zatrzymali Boston, ale tutaj to będzie po prostu mało prawdopodobne. Goście są mocniejsi z przodu, ale też gorsi z tyłu, więc ciężko się spodziewać, żeby tu miało być mało punktów.

PostNapisane: 11 maja 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Boston Celtics - Washington Wizards Typ: powyżej 215,5 1.91 <plus>

---
Cytuj:
:arrow: Houston Rockets - San Antonio Spurs Typ: Rockets powyżej 108,5 1.60

Spurs nawet z Leonardem tak ogólnie słabo bronią w tych PO, a że on prawdopodobnie nie zagra, to będą mieli spory problem. Houston w ofensywie spisuje się bardzo dobrze, ale nie ma wątpliwości, że stać ich na znacznie więcej. W tym meczu to kwestia tempa gry, lecz gospodarze wiedzą, że nie mogą sobie pozwolić na wolne tempo, bo się to znów może źle skończyć. Bez lidera gości będzie im dużo łatwiej narzucić swój styl gry.

PostNapisane: 13 maja 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Houston Rockets - San Antonio Spurs Typ: Rockets powyżej 108,5 1.60 <minus>

PostNapisane: 17 maja 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
:arrow: Boston Celtics - Cleveland Cavaliers Typ: 2 1.56

Cavaliers będą chcieli zrobić 12-0 i jest to całkiem prawdopodobne. Celtics skończyli wyżej sezon regularny, ale chyba nikt nie ma wątpliwości kto jest mocniejszym zespołem. Tutaj już będzie poważne granie, a goście są głodni gry. Fakt, czasem lepiej wejść w taki mecz z rytmu, ale po prostu Boston może być zmęczony, a przede wszystkim mają za słabą defensywę, żeby jakoś sensownie zatrzymać Jamesa i spółkę. Ci z tyłu średnio, ale gospodarze to nie jest jakoś bardzo wymagający rywal z przodu. Zresztą ile by nie stracili, to na pewno stać ich, żeby rzucić więcej.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi KamilZ za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 17 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Boston Celtics zakwalifikują się do finału kurs 6,60 Marathonbet

A ja mam zupełnie inne zdanie niż KamilZ. Dla mnie taki kurs na awans Bostonu to jest jakieś nieporozumienie. Cleveland zrobili po 4:0 w obu seriach, ale rywale byli znacznie słabsi. Indiana w tym sezonie grała niezbyt dobrze, a Toronto jak zawsze w playoffs zawodzi. Boston to zupełnie inna drużyna. To oni byli najlepsi w tym sezonie na wschodzie w sezonie zasadniczym. Dzięki temu mają przewagę parkietu jeśli dojdzie do meczu numer 7, a w NBA jest to bardzo istotne. Do tego jest to drużyna z charakterem w przeciwieństwie do Raptors czy Pacers, oni nie wyjdą przestraszeni, tylko bardzo zmotywowani. U Celtics nie ma aktualnie żadnych kontuzji, wszyscy są gotowi do gry. Owszem, ich skład wygląda gorzej niż to co ma Cleveland, ale oni mają kim walczyć, do tego jako zespół są mocni. Czy to wszystko wystarczy do awansu? Faworytem są gracze Cleveland, ale nie aż takim, żeby dawać taki kurs na wans Bostonu. Na awans Celtics moim zdaniem powinno być coś ok. 2,50-3,00, więc widze tu duże value.

To oczywiście moja opinia, nie każdy musi się z nią zgodzić, a jak będzie to zobaczymy.

PostNapisane: 18 maja 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Takiego pogromu w pierwszym meczu się nie spodziewałem...

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 591 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]