» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 591 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
  Drukuj

Re: NBA 2016/17
Autor Wiadomość
PostNapisane: 09 cze 2017 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 124
Podziękowano: 1
Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors <plus>
10.06 godz 03:00
TYP: Clevlend win ( z dogrywką)
Kurs 2,8 Fortuna

W rywalizacji jest 3:0 dla Warriors, Clevlend w zasadzie bez szans na wygranie rywalizacji. Do szczęścia brakuje jednej wygranej, ale sądzę że Warriorsi odpuszczą to spotkanie aby zakończyć definitywnie rywalizacje na swoim boisku, i odebrać puchar przed własną publicznością.

Ostatnio edytowano 11 cze 2017 przez granat86, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi granat86 za ten post:
Pukon

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 10 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 527
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors
Typ: Cleveland Cavaliers (z handicapem +2,5 pkt.)
Kurs: 2,40 <plus>
Bukmacher: Unibet

Analiza: Typ na zwycięstwo został już podany, więc ja podam typ z lekkim dodatnim handicapem. Po trzech meczach jest 3:0 dla Warriors. Ciekawe co jest lepsze dla Golden State- wygrać już teraz i z bilansem 16:0 zakończyć playoffy, czy może chęć zdobycia tytułu w następnym meczu u siebie, przed własną publicznością. Ze względów finansowych lepsza jest ta druga opcja, no i lepiej świętować przed swoimi kibicami. Czy wobec tego Warriors odpuszczą? Raczej nie, ale to nie oznacza, że Cleveland jest bez szans. Cavaliers byli blisko zwycięstwa w ostatnim meczu, jednak kompletnie zawalili końcówkę. Tamto spotkanie pokazało, że stać ich na wygraną u siebie. Motywacja by choć raz wygrać z Warriors będzie duża i według mnie ten mecz będzie meczem dla gospodarzy.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi klaunovic za ten post:
Pukon

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 12 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 19
Podziękowano: 344
Dyscyplina Kosz NBA
Godz: 03:00
Spotkanie Golden State-Clevland
Typ: Golden -4.5 <plus>
Kurs 1.46
Buk Unibet
Analiza: 5 finałowe spotkanie pomiędzy ekipami Golden State oraz Clevland Cavaliers, gospodarze po 4 rozegranych meczach pewnie prowadzą 3:1 i tutaj moim zdaniem zakończą męczarnie przyjezdnych , którzy tak na prawdę dosłownie w jednym spotkaniu nawiązali walkę z zespołem Golden State, myślę że mecz poprzedni w hali Kawalerzystów to był wypadek przy pracy i grając u siebie gospodarze spokojnie powinni sobie poradzić z niżej notowanym zespołem, który przegrywa tutaj przede wszystkim umiejętnościami a gospodarze są tak solidnym zespołem że takie wpadki jak miały miejsce w poprzednim meczu zdarzają im się niezwykle rzadko i myślę że mając drużynę gości na talerzu nie zlekceważą ich jak w spotkaniu poprzednim , gdzie chcieli wygrać małym nakładem sił, proste że Clevland również meczu nie odpuści i będzie walczyło do końca, tym bardziej iż porażka tutaj kończy rywalizację,ale moim zdaniem jak już wspomniałem wcześniej nie wiem co by się stać musiało że Golden tego spotkania nie wygrało, myślę że można pograć również na over w punktach , pomimo tego iż linia jest ustawiona bardzo wysoko to myślę że ponad 230 punktów znów tutaj zobaczymy.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi baku193 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 12 cze 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1413
Podziękowano: 3570
Cytuj:
:arrow: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers Typ: powyżej 224,5 1.50

Teoretycznie dla Cavaliers lepiej by było gdyby to był wolniejszy mecz, ale mają po prostu za słabą defensywę, żeby sensownie zatrzymać Warriors. I tu już nawet nie chodzi o siłę GSW w ataku, która bez wątpienia jest ogromna, a właśnie o słabość obrony gości. W ofensywie mają równie ogromny potencjał, więc zapewne znów zaryzykują otwarty mecz. Fakt, że rywale potrafią też świetnie bronić, ale szybkie tempo gry zrobi swoje.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi KamilZ
Bukmacherzy.comPukon

PostNapisane: 13 cze 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 527
Spotkanie: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers
Typ: w tym spotkaniu będzie ponad 221,5 pkt.
Kurs: 1,41 <plus>
Bukmacher: Unibet

Analiza: Tylko w pierwszym meczu bło mniej, bo 204 punkty. W pozostałych meczach była otwarta gra i mnóstwo punktów. W drugim spotkaniu był wynik 132:113 dla Golden State Warriors. W trzecim meczu Warriors wygrali 118:113. W czwartym było jeszcze ciekawiej, gdyż wygrało Cleveland Cavaliers 137:116. Cleveland w tym ostatnim spotkaniu zagrało bardzo szybko i opłaciło im się to. Być może w tym meczu znowu spróbują tak zagrać. Taki styl gry może sprawić problemy lepszej drużynie. Być może aż tylu punktów co ostatnio nie zobaczymy, ale chociaż te 222 powinny być.

PostNapisane: 13 cze 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 1413
Podziękowano: 3570
Cytuj:
:arrow: Golden State Warriors - Cleveland Cavaliers Typ: powyżej 224,5 1.50 <plus>

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 591 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]