» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 485 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33
  Drukuj

Re: Kobiece ligi 2016/2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 09 maja 2017 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Cytuj:
Antranik Beirut - Homenetmen
Homenetmen(-8.5)
@1.85 Stawka: 2j.

Cytuj:
Antranik Beirut - Homenetmen
Homenetmen powyżej 68.5
@1.79 Stawka: 1j.

Cytuj:
Yakin Dogu BGD - Fenerbahce
Fenerbahce
@1.80 Stawka: 2j.

Fener jeszcze gra, ale badzmy powazni...
E: Nie wiem jak, ale Fener odrobilo cala ta strate, w 4q mialo 62-60, po czym zrobilo sie 62-69... No rece kur... opadaja.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 10 maja 2017 
Moderator
Moderator

Villeneuve d'Ascq - Montpellier
Montpellier(+8.5)
@1.67 Stawka: 2j.

Montpellier
@3.30 Stawka: 1j.

Powoli zblizamy sie do konca tego jakby nie patrzec udanego sezonu na parkietach u Pan, zostaly jeszcze finaly we Francji oraz Turcji. Dzis Francja i trzeci mecz finalowy, stan rywalizacji 1-1...
Bookie tutaj faworyzuje Villeneuve, ale jak dla mnie 1.39 na gospodynie to jednak spora przesada... Ja rozumiem, ze Villeneuve odprawilo w cwiercfinale 2-0 USO, w polfinale 2-0 Charleville, ja rozumiem, ze Villeneuve w pierwszym meczu finalowym wygralo @Lattes by 15.. Ja to wszystko rozumiem, ale tak nie doceniac Lattes?
Fakt, Villeneuve wywiozlo jedną wygrana z terenu Montpellier i to na pewno sie chwali, teraz dziewczyny maja dwa mecze u siebie, ale czy to skonczą? Poprzednie rundy to odprawienie 2-0 USO i Charleville, ale co ciekawe w domu Villeneuve mialo cięzej niz away i tak z USO skonczylo sie na +6, a z Charleville na +1.
Wazniejsze jednak, ze Lattes to nie jest znowu pierwsza lepsza druzyna, zeby dziewczyny mialy ta rywalizacje latwo oddac... Ok, zgodze sie, dziewczyny nie mialy latwej drogi do finalu i tu moze szczegolnie "stracenie" meczu z Hainaut w 1/4 wygląda srednio, ale tez trzeba im oddac, ze juz w tej fazie PO potrafily sie podniesc i pokazac "jaja".
Dobrze to oddaje polfinal z Bourges, bo tam Montpellier zaczelo od porazki i to u siebie i mecz numer dwa byl swoistym meczem o wszystko, a przeciez Bourges gralo u siebie.. To jednak Lattes nie odstraszylo i dziewczyny wyrownaly, wrocily do siebie i postawily kropke nad i.
No i tak, mi sie wygrana Villeneuve nad Charleville podoba, ale jednak Lattes zrobilo cos wiecej, przynajmniej moim zdaniem.
Teraz jesli chodzi o finaly, pierwszy mecz to porazka by 15, ale w drugim Lattes wygralo i choc moze tylko by 2 to jednak sama wygrana moze i powinna dodac skrzydel dziewczynom, bo i tu bylo juz nieciekawie... Koncowka jednak swietna i udalo sie wygrzebac z dolka, a takie cos moze dziewczyny "popchnąc".
Trzecia sprawa to powrot do gry Sacko, ktorej dosyc dlugo brakowalo z powodu kontuzji i choc ona moze w tych dwoch meczach finalowych mega show nam nie zrobila to jednak w pamięci mam jej cyferki z tego sezonu i wiem, ze ona moze... No, a juz pomijam, ze jej powrot to wieksza rotacja, spory plus.
Na moje warto, naprawde warto sprobowac tutaj przyjezdnych, one nie stoją tu na straconej pozycji, a jesli bookie wystawia takie kursy na W, taki handicap, trzeba korzystac.

PostNapisane: 11 maja 2017 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Montpellier(+8.5)
@1.67 Stawka: 2j.

Cytuj:
Montpellier
@3.30 Stawka: 1j.

No niestety, początek znakomity, ale to tyle. Jakos ciezko mi rozgryzc te finaly w Turcji oraz Francji, wiec uznajmy, ze tymi typami koncze przygode w tym sezonie z parkietami u Pań. Ewentualnie poczai sie na cos na live.
Podsumowanie calego sezonu wkrotce :wink:

PostNapisane: 17 maja 2017 
Moderator
Moderator

Zanim podsumowanie...
Yakin mistrzem Turcji! Dziewczyny wygraly w piątym meczu 76-75. Parker musi ladnie sobie pluc w brode za dwa spudlowane wolne na 2s przed koncem meczu :wink:

PostNapisane: 14 cze 2017 
Moderator
Moderator

Sezon w wykonaniu Pań na parkietach zagranicznych wyszedł następująco:

#1-#443 (61%): 272 | 169 | 2 (+132.851j.)

Dla mnie sezon marzenie, nie bede oszukiwal. Chciałoby sie zawsze sezon konczyc z takim bilansem :wink:
Do uslyszenia w kolejnym, zblizającym sie juz wielkimi krokami sezonie!

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
Pukon

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 485 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]