» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 485 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna strona
  Drukuj

Kobiece ligi 2016/2017
Autor Wiadomość
PostNapisane: 04 wrz 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Powolutku, powolutku zbliżamy sie do startu sezonu. Zanim to jednak nastapi, czeka nas kilka spotkan towarzyskich.
Poprzedni sezon to z mojej strony:

Cytuj:
Ilość typów: 407
Ilość trafionych typów: 227
Ilość nietrafionych typów: 179
Ilośc typów ze zwrotem: 1

Zysk/Strata: (+71.508j.)

Zobaczymy jak wyjdzie teraz.. Nie ma na co czekać, zaczynamy!

Union Hainaut - Villeneuvelle Lille Metropole
Union Hainaut(+11.5)
@1.79 Stawka: 2j.

Union Hainaut
@4.60 Stawka: 1j.

Villeneuve w tym meczu sporym faworytem, ale ja jednak sprobuje w druga strone...
W drużynie d'Ascq zaszlo sporo zmian zmian... Odeszly Kamba, Sacko, Robert, Mahoney, Kaltsidou, Podrug, El Garti, Aubert... Pozostaly jednak najlepiej punktująca Amant, solidna Gomis, do tego Bremont oraz Gaye... Przyszly z kolei Epoupa, Ayayi, Stepanova, Iagupova, Naumenko oraz Sy-Diop, niezle i tu uwage szczegolnie przykuwają reprezentantki Francji oraz ta swietna strzelczyni - Iagupova. Sklad na pewno zle nie wygląda, ale... Dzis Villeneuve nie zagra w optymalnym zestawieniu, nie wszystkie zawodniczki sa dostępne, czesc ma jeszcze wolne po Rio, a do tego zgranie... nie jestem pewny jak to wszystko w pierwszym meczu bedzie wygladalo...
Hainaut poprzedni sezon mialo jaki mialo, szalu nie bylo, ale zobaczymy jak bedzie teraz, zwlaszcza po transferach..
W porownaniu do poprzedniego sezonu nie ma już Akongi, najlepiej punktującej, ale to w zasadzie tyle jesli chodzi o braki w trzonie druzyny, ktory decydowal o sile tego zespolu w sezonie poprzednim.
Zostaly Garcia, Hejdova, Cousseins-Smith, Roberts, Micaletto, Stievenard, to z tych wazniejszych... Ponad to pozostaly Deprez oraz Joseph... Do tego dochodzi mloda Ludivine i dwa wzmocnienia, ktore tutaj moga troszke ten zespol pociągnac w gore, mianowicie Mbuyamba oraz Monroe.
Teraz co wazne, sklad Hainaut jest juz pelny i tez dziewczyny mialy juz okazje rozegrac pierwszy mecz... Fakt faktem tylko +2 z Aulnoye, druzyna z drugiej ligi nie wyglada moze najlepiej, ale tez mysle, ze dziewczyny nastawialy sie bardziej na mecz z powazniejszym rywalem jakim jest Villeneuve...
Ten pelny sklad moze tutaj zrobic roznice, do tego jak mowie Villeneuve bez zgrania i w niepelnym zestawieniu... No zal byłoby nie sprobowac z takimi typami.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Kobiece ligi 2016/2017
PostNapisane: 04 wrz 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Union Hainaut(+11.5)
@1.79 Stawka: 2j.

Cytuj:
Union Hainaut
@4.60 Stawka: 1j.

Plan minimum wykonany.

PostNapisane: 07 wrz 2016 
Moderator
Moderator

Toulouse - Basket Landes
Toulouse
@5.50 Stawka: 1j.

No musze...

PostNapisane: 07 wrz 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Toulouse - Basket Landes
Toulouse
@5.50 Stawka: 1j.

Mecz jeszcze trwa, ale... troszke mnie tu poniosło :wink:

PostNapisane: 08 wrz 2016 
Moderator
Moderator

Kara Trutnov - Sokol Hradec Kralove
Sokol Hradec Kralove
@1.80 Stawka: 1j.

Na szybko, bo mecz już o 17.. Drugi dzien turnieju o puchar miasta Trutnov...
Oba zespoly maja 1-0, oba ograly niemieckie Halle... Wiadomo, Trutnov u siebie, do tego gospodynie tego turnieju mialy nieco wiecej czasu na odpoczynek, bo rywalki swoj mecz rozgrywaly dzis przed poludniem... Mimo wszystko jednak ja widze wlasnie w HK faworyta...
Sam mecz z Niemkami jakos bardziej przekonal mnie w wydaniu Sokola, do tego tez sklad do mnie bardziej trafia niz ten Trutnova...
To mecz towarzyski, ale po takim kursie mysle, ze HK warto sprobowac.
Bardziej nastawiam sie na kolejny mecz tego turnieju, ale o tym pozniej.

Moderator
Moderator

Wasserburg - Nymburk
Wasserburg
@1.40 Stawka: 2j.

Wasserburg - Nymburk
Wasserburg(-5.5)
@1.90 Stawka: 1j.

Kolejny mecz turnieju o puchar miasta Trutnov i moj typ dnia...
Oba zespoly po pierwszych meczach maja 1-0, oba ograly węgierskie PINKK... Mi osobiscie jednak bardziej podobaly sie Niemki, ktore i tutaj licze, ze nie zawiodą...
Nymburk ogolnie jakos do mnie nie trafia... W porownaniu do poprzedniego sezonu zaszlo tu pare zmian... Przede wszystkim nie ma już Amerykanek, Kuster oraz Taylor, nie ma Siksniute, nie ma Bortelovej, to spore oslabienia... Z tego trzonu w zasadzie pozostala tylko Khomenchuk.
Poza nia zostaly Sipova, Bartakova, Hunkova, Hamplova oraz Mocova... Jesli o wzmocnienia chodzi... Przyszly dwie Rumunki, Ursu oraz Pavel, ale ta pierwsza zagrala z PINKK na tragicznym %, a ta druga na parkiecie w ogole sie nie pojawila.... Ponad to w zespole pojawily sie Zavazalova, Mircova, Bakajsova oraz Krizova.
No i tak po prawdzie mnie ten zespol nie przekonuje i jednak Wasserburg na moje wyglada solidniej...
W porownaniu do sezonu poprzedniego Wasserburg jest już bez De Kleijn, Brunckhorst, Hindrakovej, Oliver, Raincock-Ekonwe, Sten, Wagner... Jak widac zespol opuscilo sporo zawodniczek... Niemniej zostaly Thoresen no i przede wszystkim dwa bardzo wazne ogniwa, najlepiej punktujaca i druga zbierająca druzyny w poprzednim sezonie, Lucet oraz trzecia najlepiej punktująca oraz najlepiej asystująca druzyny, Peddy. No i to sa bardzo dobre wiadomosci. Obie zreszta w starciu z PINKK pokazaly sie z dobrej strony.
Oczywiscie nie mozna takze zapomniec o wzmocnieniach... Przyszly Agunbiade, Deura, Fikiel, Fontaine, Ivanovic, Tarasava oraz Worms... No i sporo zawodniczek jak wspomnialem odeszlo, ale te nowe nabytki te luki powinny fajnie wypelnic.
Co wazne, wszystkie zawodniczki sa w Czechach i te nowe zawodniczki Niemek do spolki z pozostalymi Lucet oraz Peddy tworzą zespol moim zdaniem przynajmniej znacznie lepszy niz Nymburk...
Tutaj Niemki na moje nie powinny pozostawic zludzen i jednak wygrac zdecydowanie... Ja biore, zobaczymy co dziewczyny na to.

Moderator
Moderator

Cytuj:
Kara Trutnov - Sokol Hradec Kralove
Sokol Hradec Kralove
@1.80 Stawka: 1j.

Cytuj:
Wasserburg - Nymburk
Wasserburg
@1.40 Stawka: 2j.

Cytuj:
Wasserburg - Nymburk
Wasserburg(-5.5)
@1.90 Stawka: 1j.

Niemki mi podniosly cisnienie. Tak fajnie zarlo, przewaga byla ogromna i w 4q wszystko szlag trafil... W koncowce z tych bodaj +14 zrobilo sie tylko +2 i prawie Wasserburg przegral... Mogl i powinien byc komplet, tak jest "tylko" ok.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 09 wrz 2016 
Moderator
Moderator

Wisła Kraków - Gdynia
Wisła Kraków(-17.5)
@1.67 Stawka: 2j.

Wisła Kraków - Gdynia
Wisła Kraków(-20.5)
@2.02 Stawka: 1j.

Zdaje sobie sprawe z tego, ze to tylko mecz towarzyski, ale nie moge tutaj zagrac inaczej...
Wislaczki w porownaniu do poprzedniego sezonu bez Stallworth, Turner, Nicholls oraz Ouviny... Nie zagra także Żurowska-Cegielska.
Pozostaly jednak Ziętara, Misiuk, Szott-Hejmej oraz Puter, a do tego przyszly Kobryn, Ygueravide, Pop, Morrison, Simmons oraz Ben Abdelkader...
No i tak... w zasadzie wszystkie zawodniczki trenowaly juz z zespolem, wszystkie poza Simmons, ktora gra jeszcze za oceanem... Nawet jednak bez niej sklad Wislaczek robi na mnie lepsze wrazenie niz ten Gdyni, a dodatkowo przeciez Gdynianki bez swoich dwoch najwiekszych gwiazd, o czym za chwile...
Basket Gdynia w tym sezonie bez Suknarowskiej, Malone, Biby, ale to zadna nowosc oraz Troiny... Zostaly Skerovic, Miłoszewska, Kotnis, Jakubiak, Rembiszewska, Podgórna, Ossowska, Dydek, do tego przyszly Morawiec, Puss, Stawińska, Grigalauskyte oraz Swords i Montgomery, ktore no powiedzmy sobie szczerze sa w tym zespole zawodniczkami najsolidniejszymi... Tak jak jednak wspomnialem juz wyzej, te dwie najwieksze gwiazdy, czyli Swords i Montgomery dzis nie zagraja, a co za tym idzie dostepny sklad moim zdaniem za wiele tu z Wisla nie zwojuje, nawet jesli Krakow jest bez Simmons...
Pierwszy mecz turnieju, ja to rozumiem, ale gramy w Krakowie, sklad Wislaczek solidniejszy, Gdynianki bez najwiekszych gwiazd... dla mnie powinno skonczyc sie tu wysoko.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
killbill

PostNapisane: 09 wrz 2016 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Wisła Kraków - Gdynia
Wisła Kraków(-17.5)
@1.67 Stawka: 2j.

Cytuj:
Wisła Kraków - Gdynia
Wisła Kraków(-20.5)
@2.02 Stawka: 1j.

PostNapisane: 13 wrz 2016 
Moderator
Moderator

Sparta and K - Sporting Athens
Sporting Athens poniżej 47.5
@1.85 Stawka: 1j.

Na poczatek, na 17 00.

Moderator
Moderator

Panathinaikos - Canik Belediye
Canik Belediye(-11.5)
@1.65 Stawka: 2j.

Drugi mecz towarzyskiego turnieju w Atenach...
Na przeciwko stanie PAO oraz Canik... Faworytem Turczynki i trudno sie w sumie z tym nie zgodzic... Turecka liga znacznie mocniejsza, w ubieglym sezonie Canik gral nawet w cwiercfinale, to robi na mnie wieksze wrazenie niz nawet vice mistrzostwo Grecji w wykonaniu PAO...
Ogolnie Greczynki sklad maja slabszy niz Canik... Fakt, pojawily sie tu Smith, Avery, czy Hampton, ale to tez nie sa nazwuska z najwyzszej polki... Oprocz nich mamy tu w wiekszosci Greczynki, zawodniczke z Cypru - Kasdagli, srednio jak dla mnie...
Zeby jednak nie bylo, PAO tym skladem z "wycieczki" sparingowej do Szwecji wrocil z 2-1. Niemniej te dwie wygrane, nawet wysokie patrząc na rywali nie budzą u mnie jakiegos wiekszego podziwu... Porazka z Alvik by 11 pokazuje juz jednak konkretniej, czego mozna sie po PAO spodziewac.
Dzis latwiej nie bedzie, bo rywal duzo mocniejszy niz Alvik...
Canik ze spora iloscią zmian w skladzie, ale wygląda to calkiem przyjemnie...
Mamy tu Tasci, Coklar, Coulibaly, Sahin, Murphy, Babkine, Ivankovic, Mircheva, Sandric, takze no moim przynajmniej zdaniem lepszy zespol niz ten z Grecji i to nawet wyraznie.
Zdaje sobie sprawe z tego, ze to pierwszy mecz turnieju, ale no jakos trudno mi sobie wyobrazic, zeby Turczynki mialy tu zawiezc, czy zeby mialy nawet jakies wieksze problemy z wygrana... Z takim skladem jednak nie wypada zrobic tu kuku...
Probujemy.

Moderator
Moderator

Cytuj:
Sparta and K - Sporting Athens
Sporting Athens poniżej 47.5
@1.85 Stawka: 1j.

Cytuj:
Panathinaikos - Canik Belediye
Canik Belediye(-11.5)
@1.65 Stawka: 2j.

Rosjanki zabily, Canik badz co badz dla mnie mega zaskoczenie.

PostNapisane: 14 wrz 2016 
Moderator
Moderator

Sporting Athens - Panathinaikos
Sporting Athens poniżej 45.5
@1.87 Stawka: 1j.

Na poczatek.

E: Zmienil sie harmonogram turnieju, powyższy mecz odbedzie sie jutro.

Moderator
Moderator

Panathinaikos - Spartak Vidnoe
Panathinaikos(+5.5)
@1.83 Stawka: 2j.

Panathinaikos
@2.65 Stawka: 1j.

No chyba warto PAO sprobowac...
Wczoraj gralem przeciwko Greczynkom i zostalem dosyc mocno skarcony... Sama wygrana Greczynek z Canik to jedno, ale rozmiar?
No robi to wrazenie co by nie mowic i uwazam, ze i dzis dziewczyny na straconej pozycji nie stoją...
Oczywiscie Spartak to w Europie uznana marka, wczoraj dodatkowo Moskwianki zdemolowaly wrecz Sporting, ale, ale, ale... Ten wczorajszy blowout nieszczególnie robi na mnie wrazenie jesli wezmiemy pod uwage mozliwosci rywala... Druga liga, slabiutki sklad, tutaj silą rzeczy musialo sie skonczyc demolką..
Dzis zadanie duzo cięzsze i nie bedzie juz tak latwo... Sklad Spartaka oparty na samych praktycznie mlodych Rosjankach do spolki z mlodą Chorwatką, Dojkic, w porownaniu do sezonu poprzedniego nie ma tutaj tych ogniw najwazniejszych, nie ma Vadeevej, nie ma Musiny, czy Alexander... Oczywiscie w tym skladzie Spartaka znajdziemy pare perspektywicznych zawodniczek, ale czy to tutaj wystarczy?
Wedlug mnie po takim kursie Rosjanek ruszac nie warto, dlatego tez sprawdze PAO, ktore po wczorajszym zwycięstwie kusi jeszcze bardziej...

Moderator
Moderator

Cytuj:
Sporting Athens - Panathinaikos
Sporting Athens poniżej 45.5
@1.87 Stawka: 1j.

Cytuj:
Panathinaikos(+5.5)
@1.83 Stawka: 2j.

Cytuj:
Panathinaikos
@2.65 Stawka: 1j.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 485 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]