» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
  Drukuj

Re: NCAAB & WNCAAB 2015/2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 mar 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Louisville - Kobiety - Central Arkansas - Kobiety
Louisville - Kobiety(-23.0)
@1.90 Stawka: 2j.

Powiem szczerze, lekko mnie LOU zawiodlo w mistrzostwach ACC... Ja rozumiem, polfinal, niby niezle, ale po tym co dziewczyny pokazywaly we wczesniejszych meczach mialem cicha nadzieje, ze one beda walczyly o tytul z ND, a tymczasem skonczylo sie na meczu z Pomaranczowymi...
Niedosyt po tych mistrzostwach jest, ale tez nie zmieniam swojego zdania na temat Cardinals... Dla mnie dziewczyny wygladaja swietnie, forma nawet mimo tej porazki w polfinale ACC z Syracuse tez jakos nagle nie uciekla i tutaj licze, ze troche dziewczyny namieszaja...
Pierwszy mecz to starcie z Central Arkansas, powiedzmy sobie szczerze rywalem zdecydowanie slabszym i tutaj kazdy inny wynik niz blowout bedzie dla mnie sporym zaskoczeniem...
Fakt faktem cyferki Bears moga robic wrazenie, bo jednak 28-3 wygląda ladnie... Niemniej prawda jest taka, ze dziewczyny zagraly tylko jeden mecz z powazniejszym rywalem i to na dodatek zakonczony porazka, o czym zaraz... Pozostale starcia to starcia z rywalami umowmy sie nieszczególnie wymagającymi, takze ten bilans traktowalbym jednak z delikatnym przymróżeniem oka...
Ten jeden, wspomniany przeze mnie mecz z powazniejszym rywalem to mecz z Tennesssee... Co mozna o tamtym meczu powiedziec? No w zasadzie nic, bo Lady Vols nie mialy dla rywalek litosci wygrywając, ba... demolując rywalki 102-47.
Dzisiejszy rywal Bears jest mocniejszy niz Tennessee i szczerze powiedziawszy podobny scenariusz do tamtego spotkania, czyli pogrom totalny mnie tu nie zaskoczy...
Oczywiscie jak zawsze mozna miec obawy, czy bedzie sie az tak chcialo, ale przewaga Cardinals jest jednak gigantyczna, a tez mam wrazenie, ze po tym starciu z Cuse tutaj dziewczyny beda chcialy z hukiem wrocic na wlasciwe tory.
Ja biore.

Baylor - Kobiety - Idaho - Kobiety
Baylor - Kobiety(-30.0)
@1.90 Stawka: 1j.

Mississippi State - Kobiety - Chattanooga - Kobiety
Chattanooga - Kobiety
@9.00 Stawka: 1j.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
killbill

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Oklahoma - CS Bakersfield
B. Hield (Oklahoma) powyżej 25.5
@1.714 Stawka: 1j.

Hield potencjal na 30 tutaj ma, a tez mam wrazenie, ze Buddy bedzie chcial zrobic tutaj show, zeby chociaz troszke zrehabilitowac sie i sobie i druzynie i kibicom za ten slaby powiedzmy sobie szczerze występ z WV w mistrzostwach B12...
Sprobuje.

Moderator
Moderator

Pierwsza jak dla mnie gigantyczna niespodzianka stala sie faktem... Spartans poza turniejem. Dla mnie wielki szok.
No, ale co zrobic, takie uroki MM, gramy dalej.

Auburn - Kobiety - St Johns - Kobiety
Auburn - Kobiety
@2.05 Stawka: 1j.

Jacksonville - Kobiety - South Carolina - Kobiety
South Carolina - Kobiety(-31.5)
@1.909 Stawka: 2j.

Holy Cross - Oregon
Holy Cross
@41.00 Stawka: 1j.

Taki zestaw na nocke.
Oczywiscie ostatni typ to kompletne szalenstwo, przeciez jeszcze nigdy w historii #1 nie polegl z #16, ale jakos HC od poczatku PO strasznie mi sie podoba i tutaj mimo praktycznie zerowych szans powodzenia nie moge przejsc obojętnie...

PostNapisane: 19 mar 2016 
Moderator
Moderator

Wichita State - Miami Florida
Wichita State
@1.71 Stawka: 2j.

Tak dzis zaczne.

PostNapisane: 24 mar 2016 
Moderator
Moderator

Kansas - Maryland
D. Stone points + rebounds - P. Ellis points + rebounds(-4.5)
@2.20 Stawka: 2j.

Hej, hej tu SWEET 16!
Zaczne dzis dosyc nietypowo, ale typ niezwykle mi sie podoba...
Faworytem Kansas i ja sie z tym w 100% zgadzam, powyżej starcie Ellis'a i Stone'a, kto w nim zwycięzy?
Stone w barwach Maryland notuje 12.7PPG+5.4RPG, ale trzeba przyznac, ze w ostatnim czasie bylo kilka slabszych występow z jego strony... W samych mistrzostwach poki co Diamond notuje 9.0PPG+3.5RPG... Pierwszy mecz z SDS bardzo przeciętny, zaledwie 3 oddane rzuty, z ktorych jeden trafiony i w sumie cztery oczka... Drugi mecz z Hawajami na duzo lepszej skutecznosci, 14 oczek. Potencjal u niego jest, ale mnie on do konca w tych mistrzostwach nie przekonuje i mimo ostatniego, niezlego meczu z Warriors nie mam przekonania, czy w starciu z Jayhawks odpali.
Ellis jednak dla mnie solidniejszy, to jeden z czolowych zawodnikow do tytulu MOP w mistrzostwach...
Perry w sezonie notuje 16.9PPG+5.9RPG, to raz... Druga sprawa w samych mistrzostwach Ellis wyglada dla mnie lepiej i co wazniejsze rowniej niz Stone... Srednio to u zawodnika Kansas wygląda tak: 21.0PPG+5.0RPG.. Pierwszy mecz z AP to 25 minut z jego strony, 21p+2zb przy znakomitej skutecznosci 8/12FG...
Wiadomo tu w sumie Kansas zdobylo 105 oczek, rywal znowu nie byl az tak wymagający... Kolejny mecz to juz jednak starcie z duzo powazniejsza firma jaka jest UConn i tam juz pojawilo sie wiecej minut dla Ellis'a, a sam wystep znowu stal na wysokim poziomie... Znowu swietna skutecznosc, 9/12FG, 21 oczek, a do tego 8 zbiorek.
Forma solidna, forma rowna... Tuz przed NCAA Tournament, w mistrzostwach B12, Perry tez pokazywal moc..
vs Kansas State 21p+6zb
vs Baylor 20p+4zb
vs WV 17p+5zb
Jak bedzie dzis z obydwoma zawodnikami? Na tablicach moze i bedzie jako tako rowno, chociaz i tak licze na wiecej ze strony Ellis'a, ale juz punktowo widze tutaj zdecydowanie show ze strony zawodnika Kansas i to powinno przewazyc szale...
Fakt, zeby nie bylo, Perry mial jakis problem z kolanem, ale to absolutnie nie powinno miec wplywu na jego gre.
Handi bardzo przyjemne, po takim kursie wezme.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
killbill

PostNapisane: 25 mar 2016 
Moderator
Moderator

Ohio State - Kobiety - Tennessee - Kobiety
Tennessee - Kobiety(+4.5)
@2.00 Stawka: 2j.

No mysle, ze warto... Ja wiem, ze Ohio State nie jest slabe, ale jednak wyniki UT w tych mistrzostwach do mnie trafiaja... Najpierw Lady Vols odprawily GB, last match Arizone State, zle to na pewno nie wygląda.
Ohio State z problemami kadrowymi, ze skladu wypadla kapitan Craft, z problemami takze Alston, ktora choc wrocila last match z WV to jednak ewidentnie nie pokazala tego co moze.
UT sklad ma fajny, mysle, ze tutaj dziewczyny sa w stanie udanie powalczyc.
Myslalem o W Lady Vols, ale nie bede tym razem pazerny szczegolnie, ze rozmiar handi mi odpowiada, a i kurs przyjemny.

PostNapisane: 26 mar 2016 
Moderator
Moderator

Connecticut - Kobiety - Mississippi State - Kobiety
Connecticut - Kobiety(-20.0) 1st Half
@1.90 Stawka: 1j.

Na poczatek.
No bardzo ciekaw jestem co UConn pokaze, jak zareaguje po wczorajszej eliminacji ND oraz SC... Mississippi State to nie jest slaba paka, ale umowmy sie... do Huskies dziewczynom daleko. CONN jesli zechce, wbije rywalki w parkiet.
Ja jednak handi na caly mecz odpuszczam, wejde w handi do polowy, bo tu licze na szybkie rozstrzygnięcie meczu i ewentualne zluzowanie w 4q z racji walki o F4 pojutrze.
Na spokojnie, ale wezme, serce nie sluga.

Moderator
Moderator

Baylor - Kobiety - Florida State - Kobiety
Baylor - Kobiety(-9.5)
@1.71 Stawka: 2j.

Lubie Noles, mam sentyment do Romero, wygrana by 18 z Aggies last match wyglada przyjemnie, a wczoraj zdarzyla sie masa uspetow, ale tutaj naprawde nie widzi mi sie, zeby Baylor to uwalilo, czy ba... mialo wieksze problemy z wygrana.
To jest jednak dużo mocniejsza druzyna, na ten czas chyba smialo mozna powiedziec #2 obok UConn i tutaj naprawde bede zaskoczony jesli dziewczyny będą sie jakos męczyc.
Ja probuje, Huskies daly dzisiaj odpowiedz pozostalym drużynom, ktore zastanawialy sie co bedzie dzisiaj po wczorajszych rezultatach, Baylor licze, ze zrobi to samo.

Moderator
Moderator

Oklahoma - Oregon
B. Hield points - D. Brooks points(+7.5)
@1.833 Stawka: 1j.

Na szybko, bo mecz zaraz.

PostNapisane: 27 mar 2016 
Moderator
Moderator

Stanford - Kobiety - Washington - Kobiety
Stanford - Kobiety
@1.54 Stawka: 2j.

Bo mam sentyment...

PostNapisane: 27 mar 2016 
Moderator
Moderator

North Carolina - Notre Dame
Marcus Paige pts+reb+ast powyżej 20.0
@1.667 Stawka: 2j.

No i jeszcze tak na nocke.
Prawdziwe dziala wyciągniemy jutro na starcia u Pan, UConn - Texas oraz Baylor - Oregon State.

PostNapisane: 28 mar 2016 
Moderator
Moderator

Baylor - Kobiety - Oregon State - Kobiety
Baylor - Kobiety(-9.5)
@1.909 Stawka: 2j.

Juz na nocke, ale tu nie ma mysle na co czekac.
Oregon State z seria W7, wliczając w to mistrzostwo P12 oraz trzy wygrane w NCAA Tournament, sezon calkiem niezly, ale z calym szacunkiem dla dziewczyn, tutaj nie widze dla nich wiekszych szans...
Baylor wygląda dla mnie duzo lepiej i jednak te wyniki tez bardziej do mnie trafiaja... Lady Bears jeszcze w mistrzostwach B12 rozbily OKL, pokonaly wysoko w finale TEX... W NCAA Tournament trzy wysokie wygrane, w tym blowout last match z Noles.
Sklad fajny, tak jak ostatnio pisalem dla mnie Baylor obok UConn jest najlepsza druzyna pozostalą na placu boju.
Tutaj moim zdaniem w gre wchodzi tylko wygrana BAY by dd i ja to biore, mi sie podoba.

PostNapisane: 29 maja 2016 
Moderator
Moderator

Sezon juz dawno za nami, najwyższy czas na podsumowanie moich zmagań... Wyszlo tak:

Ilość typów: 200
Ilość trafionych typów: 105
Ilość nietrafionych typów: 93
Ilość typów ze zwrotem: 2

Zysk/Strata: (+33.839j.)

Moglo byc lepiej, bo jednak pare razy na sile szukalem wysokich kursow, ale też plakac na pewno nie zamierzam. Do uslyszenia w kolejnym sezonie i niech moc UConn bedzie z Wami :wink:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 208 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]