» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
  Drukuj

Re: Euroleague & Eurocup Men 2015/2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 lut 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 984
Podziękowano: 1129
Hapoel Migdal Jerusalem - Avtodor
Hapoel Migdal Jerusalem under 92.5 1.85

Fakt, że Hapoel to ofensywna ekipa, ale linia spora...
Na 15 spotkań w tegorocznej edycji Eurocup tylko dwa razy przekroczyli granicę 92 oczek...
Niestety dla typu miało to mniejsze z ekipami rosyjskimi, ale na szczęście na ich terenie...
Saratov na 14 spotkań trzykrotnie dał sobie rzucić ponad tę linię...
Mecz z potencjałem na overowe rozwiązania ale ja jednak uważam, że w Europie linia 92 oczek na drużynę to jest nie najgłupsze rozwiązanie...

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 03 lut 2016 
Moderator
Moderator

Junior85 napisał(a):
Hapoel Migdal Jerusalem - Avtodor
Hapoel Migdal Jerusalem under 92.5 1.85

O jeden rzut za daleko...

PostNapisane: 04 lut 2016 
Brose Baskets - Barcelona <minus>

Na dzisiejszy wieczór mam do zaprezentowania na wieczór mecz koszykarskiej ligi mistrzów :) czyli Euroligi mężczyzn mecz Brose Baskets - Barcelona. Barcelona gra cienko w tegorocznej Eurolidze z dwoma wygranymi i trzema porażkami zajmują 6 miejsce w grupie i aby myśleć o dalszej grze muszą zacząć grać troszkę lepiej.Brose Baskets to lider niemieckiej Bundesligi jednak w Eurolidze w swojej grupie liderem już nie są zajmują 5 miejsce z dorobkiem dwóch wygranych i trzech porażek .dzisiejsze spotkanie to mecz sąsiadów z tabeli i wygrana jednej z drużyn może wywindować ich wyrzej w tabeli. Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo Barcelona.

PostNapisane: 05 lut 2016 
Znany
Znany

Podziękował: 1
Podziękowano: 28
Olympiakos - Khimky Moskwa

Witam. Długo się zastanawiałem jaki typ podać na dziś ponieważ mam kilka swoich perełek na dzień dzisiejszy jednak zdecydowałem się podać tym z koszykówki, Euroliga meżczyzn i spotkanie Olympiakos Pireus kontra Khimky Moskwa. Buki faworyta widzą w drużynie gospodarzy a jak dla mnie jest to całkowite nieporozumienie. Olympiakos gra straszną kichę w tym sezonie, warto sobie przypomnieć spotkania m.in z Żalgirisem Kowno na wyjeździe gdzie dostali takie lanie jak nigdy, czy też ostatni mecz z Realem który również zagrali bardzo słabo. Teraz do Pireusu przyjeżdża lider tabeli który jest w niesamowitym gazie czyli drużyna Khimky Moskwa. Mają kim straszyć, w świetnej dyspozycji jest Dragic oraz Rice i to może dzisiaj bardzo pomóc w spotkaniu z bardzo słabą ostatnio drużyną Olympiakosu. Wiadomo gospodarzom będzie pomagała własna publiczność a jak już dobrze wiemy w takich krajach jak Grecja Turcja jest bardzo gorąco i publiczność bardzo pomaga swojej drużynie. Myślę jednak że przyjezdni z Rosji nie będą na to zważali i będą grali swoje a wtedy nie powinni mieć żadnych problemów z pokonaniem Olympiakosu. Jak dla mnie bet dnia. Polecam i powodzenia!

Typ: Khimky Moskwa (2.70) <minus>
Bukmacher: Bet365
Godzina: 20:45

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Re: Euroleague & Eurocup women 15/16
PostNapisane: 10 lut 2016 
Moderator
Moderator

Valencia BC -11 - EWE Baskets Oldenburg 1.55

Valencia ma zawstydzające L3 i bilans 2-3...
Oldenburg pewny swego z 4-1 już im nic nie grozi...
Valencia must win, ale też musi liczyć na PAOK w pojedynku z Limoges...
Motywacja moim zdaniem będzie spora, bo jednak tak słabej postawy Hiszpanów chyba nikt się nie spodziewał...
W pierwszym meczu Valencia rozbiła przeciwnika 108:89...
Warunek wygranej musi być spełniony żeby myśleć w ogóle o grze dalej, a Niemcy raczej już bez większego parcia na wygraną...

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Junior85 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 10 lut 2016 
Moderator
Moderator

Galatasaray Cafe Crown -6.5 - Banco di Sardegna Sassari 1.58

W tej grupie 3 ekipy mają po 3-2 i Sassari jest w tym momencie wyżej...
Galata z takim rosterem u siebie to powinna sobie bez większych przygód poradzić...
Z pierwszego meczu -5, ale Sassari 3 wygrane ma tylko u siebie...
Na wyjazdach -12 w Saragossie i -11 z Szolnok...
Teren ciężki i chyba tutaj Włosi nie mają czego szukać...

PostNapisane: 11 lut 2016 
Moderator
Moderator

Junior85 napisał(a):
Valencia BC -11 - EWE Baskets Oldenburg 1.55

Galatasaray Cafe Crown -6.5 - Banco di Sardegna Sassari 1.58

Jak trzeba to można...

PostNapisane: 12 lut 2016 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 13
Podziękowano: 123
Euroliga Męzczyzn
17:00 12.02.2016
Lokomotiv Kuban - Darrusafaka <plus>
Typ: 1(-7.5) Kurs: 1,45 Bukmacher: Otobet.
Kilka Słów:
7 Kolejka Euroligi Mężczyzn w Grupie E.
Zajmujący 2 Lokatę zespół z Kubania podejmie Turecką Darrussafakę.
Goście przegrali 5 ostatnich wyjazdowych meczy patrząc na wszystkie rozgrywki, z kolei gospodarze tego spotkania wygrali ostatnie 5 potyczek domowych.
Ostatnia domowa wygrana w Eurolidze Lokomotivu miala miejsce 21 Stycznia pokonali wtedy Grecki Panathinakos 76:67.
Jak narazie najmniejsza porażka wyjazdowa Turków w TOP16 miała miejsce w Grecji w Atenach z PAO 72:69.
Obie drużyny nie spotkały się ze sobą w ostatnich latach.
Choć do końca fazy top16 pozostało jeszcze aż 8 kolejek to zespół z Turcjii ma bardzo małe szanse na awans tylko jedno zwycięstwo na 6 rozegranych meczy chluby nie przynosi.
Ostatni mecz wyjazdowy w lidze Darrusafaka przegrała z Fenerbahce 94:74 (-20).
Loko ostatni domowy w lidze wygrało z Saratovem 91:77 (+14).
Drużyna z Kubania ma bardzo dobra obrone w EUrolidze goscie zdobywaja srednio ledwie 65pkt, uważam że obrona oraz dobra skutecznoscia wygraja ten mecz z handicapem azjatyckim -7.5.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi kubak25 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 24 lut 2016 
Moderator
Moderator

Khimik Yuzhny - CS Energia Rovinari
Różnica zwycięstwa 31+ 7.50

Ryzyk-fizyk...
Rovinari w pierwszym meczu wygrał 6 oczkami, ale...
W lidze ostatnio przegrana z przedostatnią drużyną w lidze 108:40!!
Troszkę poszukałem i okazuje się, że seniorzy odmówili gry...
Trener przyjezdnych chce podejść do gry poważnie ale zaznacza, że może być to niewykonalne...
Ogólnie stwierdza, że warunki są bardzo trudne, etc...
Oficjalnego info brak, ale wychodzi na to, że na Ukrainie także zobaczymy juniorów co przekreśla szanse na dobry wynik...
Uważam, że czasem trzeba zaryzykować bo prawdopodobieństwo jest spore, choć jak już napisałem...
Brak oficjalnego info, a handi może znacząco pójść w górę do meczu...

PostNapisane: 24 lut 2016 
Zielona Góra - Unics Kazan

Na dzisiejszy wieczór mam do zaprezentowania mecz Eurocup 1/8 Zielona Góra - Unics Kazan. Zielona Góra to mistrz polski który do 1/8 eurocapu awansował z 2 miejsca w grupie L mierząc się z takimi rywalami jak : Zenit Petersburg , Ludwigsburg , Venezia .Unics Kazan to aktualny wicelider Puchar VTB Promo do 1/8 eurocapu awansowali z pierwszego miejsca grupy M pokonując swoich wszystkich rywali i niedająca im jakichkolwiek szans w grupie mierzyli się z takimi drużynami jak : Nizhny Novgorod , Maccabi Tel Aviv , Union Olimpija .Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Unics Kazan i myślę że wygrają to spotkanie więcej niż 6 punktami . Mój typ na to spotkanie to Unics Kazan HA -6,5 punktów.

PostNapisane: 28 lut 2016 
Moderator
Moderator

Junior85 napisał(a):
Khimik Yuzhny - CS Energia Rovinari
Różnica zwycięstwa 31+ 7.50

+11

PostNapisane: 01 mar 2016 
Na dzisiejszy wieczór mam do zaprezentowania mecz rewanżowy eurocup Bayern - Alba Berlin . W ostatnim meczu tych obu drużyn w eurocup padł wynik remisowy 82 : 82 . Znów w lidze krajowej czyli Bundeslidze Bayern rozbił Alba Berlin 96 : 65 . Bayern wygrał swoją grupę a w grupie wyprzedził takie drużyny jak : Banvitspor , Bilbao , Ulm . Alba Berlin natomiast w grupie eurocup zajęła drugie miejsce a rywalizowała z takimi drużynami jak : Milano - zwycięzca grupy , Aris , Neptunas . Moim zdaniem Bayern wygra to hitowe spotkanie . Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo Bayernu minimum 2 punktami .

PostNapisane: 02 mar 2016 
Na dzisiejsze popołudnie do zaprezentowania mam mecz w koszykarskim eurocup Unics Kazan - Zielona Gora. W pierwszym spotkaniu obu drużyn padł wynik 72 : 68 na kżyść Unics Kazan . Zielona Góra to mistrz polski który do 1/8 eurocapu awansował z 2 miejsca w grupie L mierząc się z takimi rywalami jak : Zenit Petersburg , Ludwigsburg , Venezia .Unics Kazan to aktualny wicelider Puchar VTB Promo do 1/8 eurocapu awansowali z pierwszego miejsca grupy M pokonując swoich wszystkich rywali i niedająca im jakichkolwiek szans w grupie mierzyli się z takimi drużynami jak : Nizhny Novgorod , Maccabi Tel Aviv , Union Olimpija .Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Unics Kazan i myślę że wygrają to spotkanie więcej niż 8 punktami . Mój typ na to spotkanie to Unics Kazan HA -8,5 punktów. <minus>

PostNapisane: 18 kwi 2016 
Ekspert
Ekspert

Podziękował: 47
Podziękowano: 694
Crvena Zvezda - CSKA Moskwa
typ: CSKA
kurs: 1.46 <plus>
Pinnacle

Dzisiaj zmiana dyscypliny na koszykówkę, w Belgradzie odbędzie się 3 spotkanie o awans do final four Euroligi panów pomiędzy Crveną Zvezdą, a CSKA Moskwą. Jak do tej pory w pojedynku do 3 wygranych prowadzą koszykarze z Moskwy i to właśnie na tą drużynę dzisiaj stawiam. Jeśli chodzi o poprzednie pojedynki to CSKA wygrała dwa razy na swoim parkiecie ogrywając rywali najpierw 84:74 i później po bardzo wyrównanym meczu 77:76. Swój typ podeprę statystykami, które mimo wyrównanych spotkań poprzednich zdecydowanie przemawiają za drużyną rosyjską. W grupach TOP 16 CSKA awansowała z pierwszego miejsca notując 10 wygranych i 4 porażki, natomiast Crvena z 4 miejsca po 7 wygranych i 7 porażkach. CSKA notuje obecnie serię 6 kolejnych zwycięstw, a Crvena 5 porażek z rzędu. W takich meczach może wygrać każdy, ale raczej CSKA będzie chciało zakończyć rywalizację w 3 spotkaniach i dzisiaj mając przewagę dwóch wygranych może zawodnikom łatwiej będzie się grało z tą myślą w przeciwieństwie do zawodników Crveny, którzy mają nóż na gardle.

Cały Rok : 198-72 || Yield: +10,75% || Skuteczność: 73,3%

STATYSTYKI Pick 2017

STYCZEŃ : 20-7 || Yield: +9,87%
LUTY : 10-3 || Yield: +16,7%
MARZEC : 22-3 || Yield: +41,62%
KWIECIEŃ : 2-2 || Yield: -29.5%
PAŹDZIERNIK : 0-0 ||

CZARNA LISTA - Valencia kosz

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi chemiczny za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 26 kwi 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 166
Galatararay -Strasbourg
Finał Eurocup 2015/2016 Koszykówka
Typ : 1 (handicap -3,5)
Kurs 1,40 <plus>
Bet365

Rewanżowe spotkanie w finale Eurocup 2015/2016. W pierwszym meczu Strasbourg wygrał 66-62. Zaliczka nie pozwala na spokojne granie w rewanżu. A turecki gorący teren (hala wyprzedana w kilka minut) będzie sprzyjał gospodarzom, którzy myślę, spokojnie pokryją ten niewielki handi i zdobędą puchar. Zwłaszcza, że pierwszy mecz to było najgorsza zdobycz punktowa Galaty w tym sezonie jako goście. Rzucili tylko 3 na 18 trójek i zaliczyli aż 15 strat. W kolejnym meczy taki słaby występ nie może się powtórzyć. Dodatkowo gospodarze 10-1 w pucharach u siebie ze średnią różnicą zwycięstwa 23,3 punktu. Dodatkowym czynnikiem mobilizującym jest dla zwycięzcy prawo gry w Eurolidze w przyszłym sezonie.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rjastrzab za ten post:
Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 75 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]