» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj

Re: Tauron Basket Liga - 2015/2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 lut 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 984
Podziękowano: 1129
Junior85 napisał(a):
Rosasport Radom -11.5 - Asseco Gdynia 1.58

+7

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 05 mar 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 89
spotkanie: AZS Koszalin - Rosa Radom
typ: AZS Koszalin +9.5 punktu łącznie z dogrywką
kurs: 1.71 <plus>
buk: Bet365

AZS Koszalin - Rosa Radom w meczu 22 kolejki Tauron Basket Ligi. W tym spotkaniu stawiam na zwycięstwo gospodarzy z handicapem azjatyckim +9.5 punktu łącznie z dogrywką.

Rosa w genialnej dyspozycji i do tego z Pucharem Polski, ale to nie jest zespół moim zdaniem, który mógłby pokonać Koszalin na ich terenie więcej niż 10 punktami. Rose Radom śledzę dosyć sporo. W ostatnim meczu z Asseco mieli przestoje w grze, które gości mogli wykorzystać, ale tego nie uczynili. Tak na prawdę jeden gorszy mecz Thomasa czy Harrisa i oni nie są już tacy dobrzy choć trzeba przyznać, że i reszta zespołu na prawdę złapała świetną formę. Nie mniej jednak nie wykluczam, że Koszalin może mieć na nich sposób. W 7 kolejce w Radomiu AZS wygrał 75:63 i sam an tym meczu byłem i to był jedyny mecz na którym byłem jak widać przynosiłem chyba im pecha :) Wtedy gra Rosy była tragiczna, ale nie tyle co tragiczna co AZS zbytnio nie pozwalał rozwinąć im skrzydeł. Zaytseva jak oglądałem w tamtym spotkaniu to myślałem, że chłopak minął się z zawodem. Koszalin też jest teraz w ciężkim położeniu i potrzebuje każdego zwycięstwa, by się złapać do 8 an play-off i gospodarze doskonale wiedzą, że Rosa jest w ich zasięgu. Kursy na spotkanie zdecydowanie nieproporcjonalne i z biegiem czasu kurs na Koszalin będzie spadał, więc trzeba się na prawdę spieszyć.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Marcos71 za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 16 mar 2016 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
Start Lublin-Rosa Radom
1 kwarta
Start + 3,5- Rosa
typ 2 1.45

czerwona latarnia kontra wyśmienity zespół na tle gospodarzy
wynik kwarty to zawsze big gambling ale wierzę że te 4 oczka więcej radomianie rzucą narzucając swój styl gry i ustawiając spotkanie

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

PostNapisane: 16 mar 2016 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

bumcyk napisał(a):
Start Lublin-Rosa Radom
1 kwarta
Start + 3,5- Rosa
typ 2 1.45 <plus> <gool> <wygrana>

czerwona latarnia kontra wyśmienity zespół na tle gospodarzy
wynik kwarty to zawsze big gambling ale wierzę że te 4 oczka więcej radomianie rzucą narzucając swój styl gry i ustawiając spotkanie

wolałem podjąć to 4 pkt ryzyko , niż -15 na koniec spotkania i udało się bo Rosa ledwo wygrała 3 punktami
14-21 1 kwarta , 73-76 mecz

Conquering Lion

PostNapisane: 03 kwi 2016 
Znany
Znany

Podziękowano: 25
Anwil - Stelmet over 150.5@1.88
Expekt <minus>

Tym razem przyglądam się lidze, czyli Tauron Basket Lidze naszej rodzimej. Jak piszę nie lubię jej, ale mam bardzo pewny typ moim zdaniem. Na godzinę 20:00 zaplanowano mecz we Włocławku, gdzie miejscowy Anwil podejmie Stelmet Zieloną Górę - aktualnego mistrza Polski. Obydwie drużyny jakby nie patrzeć lubią sobie poklepać w ofensywie, a tu mamy całkiem niską linię do pogrania, dlatego też gram over 150.5 punktów łącznie z dogrywką . Anwil jest w świetnej dyspozycji i jestem przekonany, że celuje w zwycięstwo. Na 5 ostatnich spotkań ma średnią 82.2 punkty na mecz, czyli no świetnie patrząc na linię, którą ja proponuje i fakt, że Anwil nie jest w tym spotkaniu faworytem. Stelmet zaś na 5 ostatnich ligowych spotkań miał średnią 92.8 punktu!!!! No sumując to mamy całe 175 punktów, czyli grubo ponad proponowaną przez mnie linię. Wiadomo, że Anwilowi będzie ciężej o zdobywanie punktów niż we wcześniejszych spotkaniach, ale to i tak blisko 30 punktów zapasu. Nawet jeśli rzucą rzucą powiedzmy te 70 punktów zaledwie, to Stelmet zajmie się resztą i linia zostanie pokryta.

PostNapisane: 06 kwi 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Asseco Gdynia - Ostrów Wlkp.
typ: Powyżej 148.5 punktu +OT
kurs: 1.85 <plus>
buk: Bet-at-Home

Asseco Gdynia - Ostrów Wielkopolski w meczu 22 kolejki Tauron Basket Ligi. W tym spotkaniu stawiam na over 148.5 punktu łącznie z dogrywką.
Ostrów muszę przyznać rzuca całkiem nieźle średnio 73 punkty na mecz w całym sezonie i Asseco równie podobnie. Oba zespoły bez formy, no i przyjezdni w ostatniej kolejce w końcu odnieśli triumf. U Ostrowian szczególnie w ostatnich spotkaniach można było zauważyć niezłą skuteczność przez co buki ich wcale tak nie skreślają dziś, a jak wiemy Gdynianie są wyżej w tabeli o 3 miejsca i mają atut parkietu. Tak, więc powiem tak liczę tu na podobną grę przyjezdnych co w ostatnich meczach, a Asseco spokojnie powinno za nimi nadążyć i linia 150 punktów powinna być brejknięta. Zresztą po meczach h2h doskonale widać, że te zespoły pod under nie są nauczone grać.

Powodzenia!

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Marcos71 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 13 kwi 2016 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Asseco G-Polpharma St.G.

1 1.45
efortuna

Stawiam na gospodarzy którzy walczą ze Zgorzelcem o ostatnie 8 miejsce dające grę w play-offach.
Może nie są oni mistrzami własnego parkietu 7-6 ale pokonali ostatnio Ostrów u siebie 20 pkt i Wilki ze Szczecina na ich terenie 100-106
Goście natomiast wyjazdowy bilans mają 2 -12 z czego jedną z tych wygranych zaliczyli podczas ostatniego wyjazdu i wygrali 1 pkt ze Zgorzelcem.Nie sądzę że wygrają drugi raz z rzędu,tym bardziej że cała hala Gdynian będzie przeciwko nim.

Conquering Lion

PostNapisane: 13 kwi 2016 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg
typ: Poniżej 170 punktów +OT
kurs: 1.79
buk: Pinnacle

Turów Zgorzelec - Siarka Tarnobrzeg w meczu 28 kolejki Tauron Basket Ligi. W tym spotkaniu stawiam na under 170 punktów. Kompletnie jestem zaskoczony tak wysoką linią na ten mecz. Turów nie prezentuje nic wielkiego, co prawda walczy o play-offy i już kilka razy u siebie prawie łamał 100 punktów, ale forma tego teamu jest strasznie niestabilna, więc nie daję im szans na więcej niż 90 punktów. Tak, więc Siarka musiałaby rzucić 80, by ten typ nie był na plus. Zespół ten jednak gra całkowity piach, o meczach wyjazdowych nie wspominając i nawet z tak ofensywnym zespołem jak Turów nie ma tu szans na rzucenie tylu punktów i nie ma co tu patrzeć na mecze h2h, gdzie był no dosyć spore wyniki.

Powodzenia!

PostNapisane: 14 kwi 2016 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

bumcyk napisał(a):
Asseco G-Polpharma St.G.

1 1.45
efortuna <minus>

Stawiam na gospodarzy którzy walczą ze Zgorzelcem o ostatnie 8 miejsce dające grę w play-offach.
Może nie są oni mistrzami własnego parkietu 7-6 ale pokonali ostatnio Ostrów u siebie 20 pkt i Wilki ze Szczecina na ich terenie 100-106
Goście natomiast wyjazdowy bilans mają 2 -12 z czego jedną z tych wygranych zaliczyli podczas ostatniego wyjazdu i wygrali 1 pkt ze Zgorzelcem.Nie sądzę że wygrają drugi raz z rzędu,tym bardziej że cała hala Gdynian będzie przeciwko nim.

62-62 a w dogrywce Asecco ich zmiotło

Conquering Lion

PostNapisane: 31 maja 2016 
Znany
Znany

Podziękowano: 28
Rosa Radom - Stelmet Zielona Gora

Typ: Rosa Radom +8.5 punktow <minus>
Kurs: 1.52

Witam serdecznie w ostatni dzien Maja. Dzis oferta znow nie rozpieszcza ale na pewno jest nieco lepsza niz wczoraj. Przygotowalem bardzo pewne spotkanie jak dla mnie ktore nie ma prawa nie wejsc. Mianowicie 3 spotkanie finalowe polakiej Basket Ligi i mecz Rosy Radom kontra Stelmet Zielona Gora. Dzisiaj Stelmet ma szanse zakonczyc final i wygrac 3-0 poniewaz po dwoch wygranych w Zielonej Gorze prowadzi 2-0. Jak dla mnie jednak dzisiaj ten final sie jeszcze sie skonczy. Jesli Rosa zagra tak jak w pierwszym spotkaniu kiedy to przegrala dopiero po dogrywce to jestem pewny ze na wlasnym parkiecie wygraja to spotkanie. Stelmet jak na razie nie gra niczego specjalnego w tych finalach. W pierwszym meczu zagrali beznadziejnie i ledwo wygrali w drugim to Rosa zagrala fatalnie ale pewnie zbyt sie podjarala ta minimalna porazka i juz myslami chcieli wygrac 2 mecz. Teraz trzeba sie odtrzasnac i wygrac w Radomiu. Jak dla mnie szansa jest spora. Radom na 2 ostatnie mecze wygrywal 2 razy z Zielona Gora na tym parkiecie a poprzednie spotkania zawsze konczyly sie minimalna porazka Radomia. Ja w tym typie zabezpieczam sie handicapem +8.5 jednak dla bardziej odwaznych polecam grac czysta 1 w strone Radomia, ten mecz musza po prostu wygrac! Polecam i powodzenia!

Bukmacher: Bet365

PostNapisane: 31 maja 2016 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 10
Finał gra się do 4 wygranych meczów

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi PatBen za ten post:
Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]