» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
  Drukuj

Re: WNBA 2015
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 wrz 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Indiana Fever - New York Liberty
Indiana Fever
@1.63 Stawka: 3j.

Indiana Fever(-2.5)
@1.81 Stawka: 2j.

Catchings T. (Indiana Fever) powyżej 18.5
@1.96 Stawka: 1j.

Indiaaaaaaaaaaaaaaanaaaaaaaaaaaa idzie dzis po wyrownanie! Start o 19 00.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Cytuj:
Indiana Fever
@1.63 Stawka: 3j.

Cytuj:
Indiana Fever(-2.5)
@1.81 Stawka: 2j.

Cytuj:
Catchings T. (Indiana Fever) powyżej 18.5
@1.96 Stawka: 1j.

Mecz trwa, ale tu by sie musialo zdarzyc trzesienie ziemi, zeby Indiana to ogarnela... Tymi typami chyba trzeba zakonczyc tegoroczny sezon i w spokoju dotrwac do jego konca :wink:
E: Catchings w drugiej czesci robi swoje i juz 19 oczek na koncie, a do konca ponad 6 minut..

Musialo sie zdarzyc trzesienie ziemi i sie zdarzylo! Ja nie mam pojecia jak, nie wiem jak Indiana z tego wyszla, ale WYSZLA! Zapomnialem przez chwile, ze to kobiety i tu nawet niemal 20 punktow przewagi nie daje gwarancji wygranej... Do przerwy naprawde nie wyglądalo to za dobrze, chociaz jeszcze w jakiejs bodaj 14 minucie przewaga NY wynosila "tylko" 7 oczek... Ostatnie 5 minut 2q to jednak spory odjazd Liberty, przewaga dziewczyn wynosila juz 18 oczek, ale Catchings trojka zmniejszyla ta strate do oczek 15... Mimo wszystko bylo zle... W 3q IND maksymalnie zblizyla sie na 7 oczek, ale w koncowce miala juz -14... Koncowka kwarty jednak, podobna sytuacja jak w koncowce 2q, buzzer za 3, tym razem Zellous i mamy -11... To jednak i tak strata byla kolosalna... No, ale jak to mowią nie ma rzeczy niemożliwych... W ostatniej odslonie Indiana zaczela gonic... Kwarte co prawda lepiej zaczelo NY, ktore po trafieniu Charles mialo +13, ale odpowiedz nastapila bardzo szybko... Catchings i zmniejszenie strat... Od jej trafienia IND zanotowala 13-0 i wyrownala stan meczu... Na tablicy widnial wynik 55-55, bylo naprawde nerwowo, a do konca tylko 5 minut... Odpowiedziala w koncu dla Liberty Prince, NY wrocilo na prowadzenie, ale Larkins wyrownala, za chwile znowu Charles wyprowadzila NY na prowadzenie, zeby w koncu Johnson & Coleman dwoma trojkami dalo Fever PROWADZENIE by 4... Juz bylo mi fajnie, kiedy to NY odrobilo straty i wyszlo na 64-63... Od czego jest jednak Tamika? Trafienie za dwa i na niespelna minute przed koncem to znowu Indiana byla blizej zwycięstwa... Koncowka bardzo nerwowa, ktora nawet Billowi, trenerowi NY sie udzielila :lol:
Koncowka nerwowa, sporo wolnych, ktore na szczescie Indiana idealnie wykorzystala i tak mimo fatalnego poczatku, mimo przeze mnie meczu spisanego na stratu udalo sie wygrac 70-64.
Wielkie brawa dla Fever!

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Wojtek_89 za ten post:
john1683

Moderator
Moderator

Phoenix Mercury - Minnesota Lynx
Griner B. (Phoenix Mercury) - Fowles S. (Minnesota Lynx) powyżej 16.5 zbiórek
@1.85 Stawka: 2j.

Jednak doloze, bo zupelnie zapomnialem o tym typie po tej "fenomenalnej" pierwszej polowie w wykonaniu Indiany. Linia wysoka, ale jak najbardziej do gry... W G1 obie Panie wykrecily 20 zbiorek, dzis podobny wynik mnie nie zdziwi.
Swoja droga, Catchongs jednak over'a wykrecila, warto jednak wierzyc do konca :wink:

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 16
Podziękowano: 8
TRZĘSIENIE ZIEMI W INDIANA !!!!!! <wygrana>

Wierzyć trzeba do końca.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi john1683 za ten post:
Wojtek_89

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

john1683 napisał(a):
TRZĘSIENIE ZIEMI W INDIANA !!!!!! <wygrana>

Wierzyć trzeba do końca.

Dokładnie tak jak mowisz, trzeba wierzyc do końca :wink:
Brawo Indiana, brawo Tamika Catchings!

PostNapisane: 28 wrz 2015 
Moderator
Moderator

Cytuj:
Phoenix Mercury - Minnesota Lynx
Griner B. (Phoenix Mercury) - Fowles S. (Minnesota Lynx) powyżej 16.5 zbiórek
@1.85 Stawka: 2j.

Cytuj:
Konferencja Zachodnia - zwycięzca
Minnesota Lynx
@1.666 Stawka: 2j.

PostNapisane: 29 wrz 2015 
Moderator
Moderator

New York Liberty - Indiana Fever
Indiana Fever(+7.5)
@1.53 Stawka: 2j.

G3, mecz decydujący o mistrzostwie na Wschodzie i awansie do wielkiego finalu, gdzie czeka juz Minnesota...
NY mialo juz awans na wyciagniecie reki, dziewczyny w pierwszym meczu wygraly dosyc pewnie, w G2 na parkiecie Indiany mialy +18 w 2q i wydawalo sie, ze tu sie wiele nie zmieni patrzac na poczynania Fever, ale coz... jak to w sporcie bywa, skonczylo sie inaczej... Do HT Liberty mialy +15, w 3q Indiana starala sie te strate niwelowac, ale maksymalnie udalo sie dojsc rywalki na 7 punktow, po czym w koncowce kwarty i tak bylo -14... Koniec koncow buzzer za 3 Zellous spowodowal, ze po 30 minutach Indiana miala -11... I tak to wszystko dobrze nie wygladalo, a 4q otwarla jeszcze Charles i NY mialo juz +13... No tutaj naprawde nic nie wskazywalo na to, ze Indiana tak ruszy, a tu prosze... Fever zaliczyly run 13-0 i nagle na tablicy wynikow widnial remis po 55... NY jednak w koncu odpowiedzialo, trafila Prince i Liberty znowu wrocily na prowadzenie... To jednak dlugo nie trwalo, wyrownala Larkins, ale juz za chwile Charles po raz kolejny wyprowadzila NY na dwupunktowe prowadzenie... W tym momencie jednak Indiana, dokladnie Johnson oraz Coleman wpakowaly dwie trojki i Indiana wyszla na najwyzsze prowadzenie w tym meczu, 63-59... Bylo goraco, ale NY broni nie zlozylo, zaliczylo run 5-0 i wyszlo na prowadzenie by 1... Indiana ma jednak Catchings, ktora znowu dala prowadzenie Fever, a ktorego dziewczyny nie oddaly juz do konca meczu... Bardzo nerwowa byla koncowka meczu, nawet trener NY nie wytrzymal cisnienia, sporo wolnych, ale Indiana byla tu bezbłędna, koniec koncow wygrywając 70-64... Wielkie brawa nalezą sie Fever za ten comeback, wielkie brawa naleza sie Catchings...
W G1 Indiana polegla wysoko, tam brakowalo jednak tych punktow Tamiki, ktora skonczyla z 4/9FG i 9 oczkami... W G2, szczegolnie tej drugiej polowie to wlasnie ona poprowadzila swoje zespol do wygranej, potwierdzając ile znaczy dla Fever...
Jak bedzie dzis? No moje zdanie jest takie i nie wszyscy sie z nim musza zgodzic, ze NY swoja szanse na awans przewalilo w G2... Indiana wyszla z mega ciezkiej sytuacji i dzis cos czuje, ze ten ostatni comeback, ta ostatnia niesamowita, bo tak nalezy ja okreslic wygrana poniesie ja do zwycięstwa w G3 i do awansu... Tak jak pisalem jeszcze przed rozpoczęciem PO, dla mnie to Indiana byla faworytem do zwycięstwa na Wschodzie, a najtrudniejsza przeszkoda bylo CHI w polfinale... Tam mimo 0-1 po G1 udalo sie rywalizacje rozstrzygnąc na swoja korzysc, tu moze byc podobnie...
Oczywiscie NY ma tutaj ten plus w postaci wlasnego parkietu, ale... W polfinale potrafily wygrac tu Mystics, w RS Indiana tez tu raz wygrala na dwa mecze, w sumie NY odprawiając czterokrotnie...
Tak jak tez wyzej wspomnialem, w polfinalowej rywalizacji vs CHI, Indiana wyszla z 0-1, wygrywając ten decydujący mecz wlasnie na parkiecie CHI, rozgrywając swietny mecz, zdobywając... 100 punktow, to robi wrazenie.
Catchings trafil sie juz slabszy mecz w serii, w G2 poprowadzila swoj zespol do odrobienia strat i wygranej, teraz mysle, ze poprowadzi swoj zespol do mistrzostwa na Wschodzie i do awansu dalej.
Trzymam kciuki.

PostNapisane: 30 wrz 2015 
Moderator
Moderator

Cytuj:
New York Liberty - Indiana Fever
Indiana Fever(+7.5)
@1.53 Stawka: 2j.

Cytuj:
Konferencja Wschodnia - Zwycięzca
Indiana Fever
@4.40 Stawka: 1j.

PostNapisane: 04 paź 2015 
Moderator
Moderator

Minnesota Lynx - Indiana Fever
Zwycieza w pierwszej polowie i meczu: Minnesota Lynx: Tak
@1.90 Stawka: 2j.

No i doczekalismy sie, przed nami pierwsze finalowe starcie tegorocznego sezonu!
Dla mnie faworyt jest w tej rywalizacji jeden i mam nadzieje, ze dziewczyny wezma rewanz na Fever za finaly w 2012 roku, kiedy to przegraly 1-3...
Dzis pierwszy sprawdzian, oby zdany pozystywnie...
Oczywiscie wielkie brawa naleza sie Fever za te PO, bo zarowno z CHI jak i NY dziewczyny wyszly z 0-1, decydujące mecze wygrywając na parkiecie rywalek... Dodatkowo z Liberty w G2 Indiana byla juz przeciez na wylocie, kiedy przy 1-0 po pierwszym meczu druzyna z Nowego Jorku miala w drugim starciu +18 i polegla.. W G3 Indiana wygrala po niezlym meczu, zatrzymując NY na 51 oczkach...
To wszystko wygląda fajnie, ale Minnesota dla mnie to mimo wszystko za wysokie progi dla Fever... Lynx nie mialo latwej drogi do tego finalu, bo w polfinale mistrzostw konferencji LA w G1 postawilo twarde warunki, ale przegralo, w G2 wyrownalo, ale jednak w G3, decydującym meczu Minnesota nie pozostawila zludzen... W finale na Minnesote czekalo Phoenix, ktore choc w tym sezonie nie gralo najmocniejszym skladem nie wygladalo zle, a dwumecz z Tulsa pokazal, ze trzeba bedzie na dziewczyny uwazac w PO... Z Mercury udalo sie jednak wygrac 2-0 i tu szczegolnie wygrana na parkiecie rywalek mogla sie podobac, bo nie dosc, ze mecz byl emocjonujący do samego konca to jeszcze Moore rozwalila system konczac z 40p, 8zb i 4a...
Minny w pelnym skladzie, tego brakowalo w koncowce sezonu, a tu sie powtorze... dla mnie ten sklad, pelny sklad jest najlepszy w lidze..
Indiana naprawde duzo juz zrobila w PO, tak jak mowie wielkie brawa dla dziewczyn, brawa dla Catchings, bo gdyby nie ona, Fever by tu nie bylo, ale z MIN sukcesu dziewczynom naprawde nie wroze i tu na moje ta cala rywalizacja skonczy sie maks w czterech starciach..
W RS oba mecze padly lupem MIN, a warto powiedziec, ze... w pierwszym starciu nie bylo jeszcze Fowles, chociaz graly jeszcze Dantas i Gray, ale to nie tak klasa i nie te mozliwosci... Z drugiej strony brakowalo jednak Catchings... Zeby jednak nie bylo, w drugim meczu przed miesiącem Tamika juz grala, ale za to Minnesota byla bez Whalen, Augustus, a zaledwie 23 minuty pograla Moore, ktora po uderzeniu przez Fowles musiala opuscic parkiet... Mimo to Lynx wygraly by 16.
Tutaj w pelnym zestawieniu, z Moore w ogniu widzi mi sie pewny tytul dla MIN, tak jak wyzej wspomnialem w maks czterech meczach... Mam nadzieje, ze dzis dziewczyny zaczną swoj marsz po tytul z hukiem.
Dodatkowo:

Minnesota Lynx(-4.5 zbiórki)
@1.85 Stawka: 1j.

% realizacji dwopunktowych rzutow: Minnesota Lynx: powyżej 45.5
@1.76 Stawka: 1j.

PostNapisane: 04 paź 2015 
Ekspert : Hokej na lodzie, WNBA

Podziękował: 4154
Podziękowano: 6679
4.10.2015

WNBA:
MINNESOTA - INDIANA
Pierwszy mecz Wielkiego Finału. Wojtek wyżej napisał już dużo na temat obu ekip. Ja dodam, że Minnesota zaimponowała mi dwiema wygranymi z Phoenix w finale Konferencji.
Więcej o dzisiejszym meczu możecie przeczytać tu:
http://scores.espn.go.com/wnba/preview?gameId=400847195
Stawiam na gosp.:

MINNESOTA - INDIANA 1(-5.5) 1.83

POWODZENIA

PostNapisane: 05 paź 2015 

Podziękował: 4154
Podziękowano: 6679
4.10.2015

WNBA:
MINNESOTA - INDIANA 1(-5.5) 69075 ?????
Jak to się stało, że gosp. przegrały ten mecz i straciły przewagę swojego lodowiska...odpowiedź znajdziecie tu:
http://scores.espn.go.com/wnba/recap?gameId=400847195

WNBA 2015
W51/L37

Ekspert : NBA
Ekspert : NBA

Podziękował: 1920
Podziękowano: 2898
Szunaj- Minnesota stracila przewage parkietu nie lodowiska :wink:
A co do meczu wynik napewno moze byc zaskoczeniem gdy popatrzymy na H2H. W RS lepsza minnesota, tak jak latach ubieglych. Zeby nie powtorzyla sie sytuacja z ich poprzedniego finalu...

Moderator
Moderator

Cytuj:

Cytuj:
@1.85 Stawka: 1j.

Cytuj:
% realizacji dwopunktowych rzutow: Minnesota Lynx: powyżej 45.5
@1.76 Stawka: 1j.

Jeszcze bez placzu, jutro poprawimy.

PostNapisane: 06 paź 2015 
Moderator
Moderator

@1.75 Stawka: 1j.

Poprawiamy za poprzedni mecz... Sa mi cos winne i mam nadzieje, ze oddadza... Nijak nie widzi mi sie druga z rzedu porazka MIN i to jeszcze w domu.
Dodatkowo:

Moore, Maya powyżej 22.5
@1.90 Stawka: 1j.

powyżej 0.5 dd
@1.60 Stawka: 1j.

Dodam sobie jeszcze takie dwa zaklady.
Spokojnie jak widac, bo w sumie w tym meczu najwazniejsze dla mnie jest to, zeby Minnesota wyrownala.. No na pewno licze dzis na lepszy wystep Augustus, Brunson tez moglaby dolozyc cos wiecej niz 1p+3zb+1a, to samo Whalen, bo jednak troche od tych zawodniczek oczekiwalem wiecej, szczegolnie Seimone... Oczywiscie jednak najbardziej trzeba liczyc na Moore, bo jesli ktos ma poprowadzic ten zespol do wyrownania to wlasnie ona. O ex zawodniczce Huskies bylo tu juz sporo, nie chce sie powtarzac, bo moje zdanie na temat Moore jest powszechnie znane...
G1 to 27 oczek z jej strony przy 40 minutach spedzonych na parkiecie... Do tego 12 zbiorek, 2 przechwyty i 3 bloki... Maya troszke slabo zaczela ten mecz, ogolnie zreszta ta 1q byla bardzo... "ciekawa"... 1q to tylko dwa trafienia z jej strony i tylko 4 oczka, chociaz z drugiej strony to prawie 50% punktow calej druzyny :lol:
Pozniej bylo juz jednak lepiej... 2q Moore zaczela od 5 trafionych rzutow z rzedu, do przerwy majac juz 15 punktow... Przy okazji tej 2q, szkoda jej, bo tu MIN miala juz 24-19, miala 26-21, zeby na przerwe schodząc z 29-35... W drugiej czesci z gry az tak wiele nie wpadalo, ale znowu Maya dolozyla swoje z linii...
Ogolnie wyszedl mecz solidny i dzis naprawde trudno mi sobie wyobrazic, zeby mialo byc inaczej z jej strony... Linia oczko nizsza niz w betcity przy wiekszym kursie, zal nie sprobowac.
Jesli o drugi typ chodzi, kto wie, czy znowu Maya nie zalatwi sprawy, chociaz osobiscie licze tu bardziej na Big Syl... Sprawdzic nie zaszkodzi.

PostNapisane: 07 paź 2015 
Moderator
Moderator

Cytuj:

Cytuj:
@1.75 Stawka: 1j.

Cytuj:
Moore, Maya powyżej 22.5
@1.90 Stawka: 1j.

Cytuj:
powyżej 0.5 dd
@1.60 Stawka: 1j.

Szkoda, wyszlo slabo chociaz... MIN w pierwszej polowie dlugo gonila, zeby w koncu w samej koncowce 2q wyjsc na prowadzenie 39-37.... Co jednak z tego skoro no 2s przed koncem trafila za 3 Lucas, ktora jeszcze zostala sfaulowana przez Whalen i na dobitke dolozyla sobie wolnego, przez co to IND na przerwe schodzila z dwupunktową zaliczka.
Moore skonczyla z 19 punktami, pierwsza czesc i 5p zadecydowalo... W koncu dd... Mozliwosci bylo wiele:
Catchings 11p + 9zb
Moore 19p + 8zb
Fowles 21p + 9zb
Szkoda.... Przynajmniej zbiorki sie prawie zwrocily za pierwszy mecz, chociaz tez wyszlo na styk.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 276 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]