» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj

Re: 3rd FIL World Indoor Lacrosse Championship Prague 2011
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 maja 2011 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Tue 5/24 3115 Canada -10.5 1.962
07:00 AM 3116 England

Zagrane wczoraj.
Z jednej strony ten mecz powinien budzić jakieś emocje.. w grupie to zdecydowanie najbardziej wyczekiwana potyczka.. Z drugiej jednak strony patrząc na to jak Kanada gra.. próżno raczej spodziewać się w tym wypadku większych emocji, bo faworyt jest tutaj jeden i coś czuję, że po raz kolejny w tych mistrzostwach mecz ten będzie teatrem jednego aktora, w tym wypadku jednej drużyny, czyli Kanady.
Klonowe Liście w Pradze są jak na razie najrówniej, najsolidniej i zdecydowanie najlepiej radzącą sobie drużyną. Panowie nie mają litości dla kolejnych rywali i w dzisiejszym meczu powinno być podobnie. D jak na razie bez żadnej skazy i znów mam nadzieję, że Panowie nie pozwolą rywalowi na strzelenie wielu goli.. Oczywiście jak na razie O Anglików pakowała te gole.. w sumie już 44, ale z Kanadyjczykami patrząc na to jak twarda jest ich obrona, jak świetnie w bramce spisują się Vinc & Cosmo (ten pierwszy był z Australią oszczędzany), zawodnicy z Wysp moim zdaniem nie przekroczą 5 bramek.
Sami zaś Anglicy i to też niespodzianką nie będzie koło 20+ goli powinni stracić. D Anglików już z Australią miało chwile dekoncentracji, a i wczoraj ze Słowacją obrona nie do końca powalała.. Dziś będzie jeszcze trudniej, bo O Kanady niezwykle wyrównana, niezwykle silna. Wczoraj znów ponad 25 goli, a warto powiedzieć także, że wczoraj zagrali w końcu Dawson & Grant dokładając w sumie 8 goli. Tutaj jak mówię zaskoczeniem nie będzie 20 goli patrząc na nazwiska, formę i to co już zdążyli nam Panowie w napadzie pokazać.
Jest to mecz o pierwsze miejsce.. Kanada specjalnie się nie przemęczała w poprzednich meczach, więc dziś Panowie z hukiem powinni zamknąć fazę grupową. Rywal już z wyższej półki, ale po prostu słabszy i to znacznie.. +15 nie powinno być tutaj zaskoczeniem, a zatem z takim handi w ogóle moim zdaniem problemów być nie powinno.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Tue 5/24 3117 Czech Republic -10 1.962
10:00 AM 3118 Republic of Ireland

Nie obraziłbym się gdybyśmy w tym meczu zobaczyli powtórkę z ostatnich mistrzostw, kiedy Czesi rozbili Irlandię 22-5 w meczu o siódme miejsce. Nie mam pełnego przekonania do tego typu, ale spróbuję.
Irlandia jak tak patrze wydaje się być jak na razie drużyną słabszą nawet niż Słowacy.. Oczywiście póki co Zieloni grali dwa arcy trudne mecze z Irokezami oraz Amerykanami, ale nic w nich nie pokazali... szczególnie więcej człowiek spodziewał się w starciu ze Stanami.. No, ale nic to tylko dało potwierdzenie ile warta jest reprezentacja tego kraju w tych mistrzostwach. Dziś w praktyce najsłabszy z rywali dla Irlandczyków, ale też jakoś wiele bym się po nich i tutaj nie spodziewał.
Czesi w meczach ze Stanami oraz Irokezami pokazali się jednak z dużo lepszej strony i to powinno się przełożyć także na dzisiejsze spotkanie i wynik. Irlandczycy słabo w O.. Panowie wypracowują sobie mało akcji, są nieskuteczni... a forma strzelecka tych, na których Zieloni liczyli pozostawia wiele do życzenia. Co innego Czesi.. szczególnie w ataku tutaj liczę, że nasi sąsiedzi przygwożdżą rywala.. Czesi sporo oddają strzałów, potrafią wypracować sobie dogodne sytuacje.. W starciu z Irokezami co ciekawe to Czesi oddali więcej strzałów... Sytuacje są, ale jako, że D USA, D Irokezów były po prostu za mocne był problem z bramkami, choć i tak 10 razy udało się trafić (4 razy trafiała Irlandia). Dziś jako, że obrona słabsza nawet niż ta Słowaków Czesi powinni się pokusić o większą ilość goli.. na dobra sprawę nawet kolo 15+. Byle tylko w obronie Panowie nie zawiedli.. Irlandia w O fatalna, ale Panowie też czują i wiedzą, że rywal słabszy niż ci ostatni... Z drugiej strony no nie ma kto za bardzo powalczyć w ataku.. Obrona Czechów wiadomo nie z tej najwyższej półki, ale sądzę, że jest ona w stanie zatrzymać Irlandczyków na poziomie 4-5 goli.
Dla gospodarzy tych mistrzostw to szansa na ćwierćfinał.. pierwsza, historyczna dlatego sądzę, że szczególnie własnie u siebie Panowie staną na wysokości zadania. Rywal do wywalczenia awansu wymarzony, rywal znacznie słabszy, rywal, który w Pradze prezentuje się znacznie słabiej, a zatem powtórka wyniku sprzed czterech lat nie powinna tutaj nikogo zdziwić.

Moderator
Moderator

Cytuj:

Tue 5/24 3113 Australia
01:00 AM 3114 Slovakia +3.5 1.962

Cytuj:

Tue 5/24 3115 Canada -10.5 1.962
07:00 AM 3116 England

Cytuj:

Tue 5/24 3117 Czech Republic -10 1.962
10:00 AM 3118 Republic of Ireland

Good Day 4.

PostNapisane: 25 maja 2011 
Moderator
Moderator

Thu 5/26 3101 Slovakia +4 1.901
01:00 AM 3102 Republic of Ireland

Zaczynamy fazę pucharową.
Na początek pierwszy mecz o miejsce siódme.. Na przeciwko siebie staną dwie najsłabsze, zdecydowanie najsłabsze ekipy w tym turnieju. Faworytem bukmacherów są Irlandczycy, ale ja się pytam dlaczego aż takim wyraźnym...
Ja rozumiem, że w grupie Zieloni mieli Stany, mieli Irokezów.. nawet Czechów, ale właśnie nawet z Czechami ta gra nadzwyczajna nie była.. Co ciekawe Czechom Panowie pozwolili na najwięcej w ataku, a gdyby ci byli bardziej skuteczni... byłoby naprawdę katastrofalnie... choć i tak było fatalnie.
Wiadomo jutro rywal.. można powiedzieć wymarzony rywal dla Irlandii, ale czy Zieloni będą w stanie wygrać aż 5 golami? wątpliwe.. W ogóle dlaczego 'aż 5 golami'? A no dlatego, że O Irlandii jest tak słaba, że nawet z Czechami nic wielkiego nie pokazała i po raz kolejny potwierdziła, że w Pradze niewiele zwojuje. Przez to dorobek bramkowy Zielonych nawet ze Słowakami może się specjalnie nie powiększyć. No ja przepraszam, ale skoro Australia, drużyna jednak lepsza niż Irlandia potrafiła strzelić Słowacji 'tylko' 12 goli.. Irlandia wątpię, że przekroczy 10, a to może być szansa dla Słowaków, bo Ci pokazali, że błędy słabszych drużyn potrafią zamienić na gole.. Z Kangurami, Słowacja trafiała 7 razy.. w ataku wypracowała sobie kilka dogodnych sytuacji, ale nie udało się trafić więcej razy. Z Irlandią myślę, że będzie jednak lepiej.. dużo lepiej i Słowacy także koło 7, 8 trafień zanotują..
Naprawdę w tym meczu trudno mi sobie wyobrazić, żeby Irlandia miała tak odskoczyć.. Przed turniejem to Słowacja była typowana jako drużyna do bicia.. rzeczywiście tak jest, ale Irlandia jak może stara się 'dorównać' Słowakom pod tym względem..
Dla mnie będzie tutaj na styku, a jeśli Słowacja zagra mniej więcej jak z Kangurami kto wie.. może nawet uda się wygrać.

PostNapisane: 25 maja 2011 
Moderator
Moderator

Thu 5/26 3103 USA
07:00 AM 3104 Australia +19.5 1.758

Teraz już poważniejsze granie w Pradze. Rywalizacja o półfinał.
W tym meczu faworyt jest jeden i tutaj absolutnie nie ma co dyskutować. Australia, Słowaków ograła, ale na Stany to rzecz jasna będzie za mało. Z jednej strony tak wysokie handi dla Amerykanów nie powinno być większym problemem.. Z drugiej jednak strony jest kilka faktów, które skłaniają mnie do zagrania handi w stronę Kangurów. Po pierwsze Amerykanie podczas tych mistrzostw by 20+ wygrali tylko raz i to z Irlandią... co nie jest specjalnym zaskoczeniem.. Irlandia jednak słabsza niż Australia.. Ponad to w starciu z Zielonymi Amerykanie też nam znów wszystkiego nie zaprezentowali... W sumie nie ma się co dziwić skoro dzień później Stany grały z Irokezami... Amerykanie mają coś takiego, zauważyłem, że nie zawsze im się do końca chce... Jutro może być bardzo podobnie... Owszem widać, że z meczu na mecz gra Amerykanów wygląda lepiej, już z Irokezami było blisko wygranej nawet, ale coś czuję, że w starciu z Kangurami, Amerykanie przejdą nieco bokiem obok tego meczu. Dlaczego? Odpowiedź jest tutaj bardzo prosta. Mianowicie na zwycięzce tej rywalizacji w półfinale czeka już Kanada.. Chyba nie muszą mówić jak Klonowe Liście w Pradze grają, a zatem jeśli Stany będą w walce o finał chciały coś zdziałać będą musiały zagrać na 150%.. Jutro, więc liczę, że Panowie nie będą się specjalnie forsowali, bo i po co skoro wygrać i tak wygrają, a każde niepotrzebne zmęczenie, ewentualna kontuzja może się odbić na starciu z Kanadą. Wiadomo USA miało 2 dni na odpoczynek, ale i tak mimo wszystko nie uważam, że jutro Panowie rzucą się do jakiegoś mega szaleńczego ataku.. W bramce stanie pewnie Capicchioni, więc Australia może dołoży coś więcej niż Irlandia, a w O też liczę, że ci najważniejsi będą bardziej oszczędzani i wielkich liczb nie wykręcą.
Jak dla mnie to naprawdę niezły typ i choć kurs mógłby być nieco większy to jednak z drugiej strony nie ma co narzekać.. skoro dają, trzeba brać. Ja tu widzę wynik w okolicach 18-3, a jak będzie.. zobaczymy jutro;]

PostNapisane: 26 maja 2011 
Moderator
Moderator

Czechy-Anglia 2
@1.95 tipsport

Typ z naziemnego, typ bez dogrywki...
Tak sobie przeglądałem ofertę w tipsport i ten kurs od razu rzucił mi się w oczy.. W pinnim handi -3.5 na Anglików, a tu proszę.. Oczywiście zawsze jest ryzyko, że dojdzie do dogrywki i typ szlag trafi, ale tutaj jestem jakoś dziwnie spokojny o to, że tak się nie stanie i Anglicy już w regulaminowym czasie zrobią swoje.
Ten mecz to drugi mecz ćwierćfinałowy.. Na zwycięzcę tego pojedynku w 1/2 już czekają Irokezi. Dla Czechów, jako gospodarzy to rzecz jasna niesamowita szansa na walkę o medale, ale Anglia to jednak przynajmniej dla mnie drużyna półkę wyżej i to ona moim zdaniem zagra o finał z Irokezami.
Fakt faktem Anglicy zostali rozbici w ostatnim meczu fazy grupowej przez Kanadę, ale to akurat żadne zaskoczenie.. fakt faktem D Anglików miewa drobne zastoje przez co Panowie ze Słowakami i Kangurami stracili łącznie 15 goli.. Mimo wszystko jednak Anglicy posiadają solidniejszy i bardziej doświadczony skład i to dziś powinno zaowocować wygraną. Tutaj szczególnie liczę na to, że O dołoży swoje i pokaże to co prezentowała w fazie grupowej.. Z Kanada co prawda Anglicy trafili tylko 5 razy, ale D Klonowych Liści to w Pradze klasa sama w sobie, więc i te 5 goli jest niezłym wyczynem... Z Czechami liczę, że w tym elemencie wróci już wszystko do normy i kto wie 15+ goli nie będzie raczej problemem... Taką liczbą goli Czesi myślę, że nie odpowiedzą... To, że z Irlandia 18 razy piłeczka znalazła drogę do bramki to jedno, ale tutaj takiego dorobku naszym południowym sąsiadom zdecydowanie nie wróżę..
Z handi miałbym lekkie obawy, ale typ na 'czyste' zwycięstwo Wyspiarzy po takim kursie biorę z pocałowaniem rączki.. Oczywiście dochodzi do tego podatek, ale i z nim kurs bardzo atrakcyjny.
Jak już wspomniałem na początku tego tematu.. Anglicy to dla mnie czwarta siła w Pradze, a zatem pora to potwierdzić.

PostNapisane: 26 maja 2011 
Moderator
Moderator

Cytuj:

Thu 5/26 3101 Slovakia +4 1.901

Cytuj:

Thu 5/26 3103 USA
07:00 AM 3104 Australia +19.5 1.758

Cytuj:

Czechy-Anglia 2
@1.95 tipsport

Bad Day 5.

PostNapisane: 27 maja 2011 
Moderator
Moderator

Fri 5/27 3101 Slovakia +5.5 1.962

Dalej na Słowaków... Wczoraj 5-10, może dziś będzie lepiej.
Zagrać lepiej a w ataku.. w końcu Anglikom i Australijczykom udało się strzelić więcej bramek.. przede wszystkim skuteczniej, bo okazji nie brakowało i wtedy uda się pokryć handi, bo Irlandia też jakoś specjalnie nie błyszczała, ale wykorzystała więcej błędów rywala.. Ponad to te przestoje Słowaków, po których Panowie seriami tracili gole... No ja przypomnę sytuację z trzeciej kwarty, kiedy Panowie w cztery minuty stracili 3 gole.. Na takie coś pozwolić sobie po prostu nie wolno. Troszkę twardziej Panowie w obronie.. W bramce Crosby mógłby bardziej się postarać...
Sądzę, że Słowacy wyciągnęli wnioski ze wczorajszego meczu i dziś zagrają lepiej.. Dla mnie w dalszym ciągu Irlandia jest słaba i nadal uważam, że Słowacy są z nią walczyć na bardziej równym poziomie. Handi wyższe niż wczoraj, więc pora oddać Panowie co moje.

Moderator
Moderator

Fri 5/27 3103 Canada -4.5 1.971
07:00 AM 3104 USA

Fri 5/27 3103 Canada OVER 24.5 1.877

Pierwszy półfinał, więc nie wypada zagrać nieco więcej..
Co tu wiele pisać szykuje nam się potyczka na najwyższym poziomie.. Dwie znakomite drużyny, dwie drużyny, które w Czechach radzą sobie wyśmienicie.. Emocji na pewno w takim meczu zabraknąć nie może.
Kanada, tu się powtórzę w Pradze gra póki co zdecydowanie najlepiej.. W ataku Panowie robią niewyobrażalne rzeczy i także tutaj liczę, że nie spoczną na laurach. Co prawda D Amerykanów w porównaniu do początku turnieju poprawiła swoją grę, ale mimo wszystko szczególnie w starciu z takim przeciwnikiem sądzę, że widoczne będą jej braki. Jak pisałem jeszcze na początku turnieju D Stanów jednak słabsza niż O, więc Kanada mając naprawdę solidne armaty w napadzie powinna 15 goli przekroczyć raczej bez problemu.. Liczę tutaj na 17+ trafień.. Amerykanie na pewno odpowiedzą, bo to co wczoraj robił atak w starciu z Australią to naprawdę... czapki z głów i choć wiadomo, że Klonowe Liście straciły jak na razie najmniej goli to dziś już realnie patrząc koło 10 Amerykanie powinni dołożyć..
Ten mecz to niejako wojna i tutaj nikt moim zdaniem nie będzie się oszczędzał.. a zatem i bramek mam nadzieję, że nie zabraknie.. koło 28-30 goli raczej nie powinno tu nikogo zdziwić.. Co do handi... Amerykanie odpowiedzą, tu nie mam złudzeń, ale Kanada jest po prostu za mocna, żeby ten mecz miał się toczyć na styku.. Fakt, Stany z Irokezami pokazały dobrą grę, ale z drugiej strony teraz tak myślę.. kiedy Irokezi przycisnęli Amerykanie zaczęli się za bardzo gubić.. Kanada myślę, że ani na moment nie da przejąć dziś rywalowi inicjatywy, a wtedy o wynik można być raczej spokojnym..
Ja tu liczę naprawdę na 2/2, ale przede wszystkim świetny mecz, bo jednak drużyny z najwyższej, światowej półki.

Moderator
Moderator

Fri 5/27 3105 Czech Republic OVER 25.5 1.971
10:00 AM 3106 Iroquois Nationals

Krótko tym razem, bo czas goni.
Półfinał numer dwa.. Czesi moim zdaniem bardzo niespodziewanie weszli do czołowej czwórki, ale tutaj raczej, a nawet na pewno o awansie do finału nie ma co myśleć. Z Anglią się udało, ale teraz kaliber do przejścia znacznie większy. Niemniej liczę, że Czesi łatwo meczu nie oddadzą. Irokezi wypoczęci, Irokezi rządni gry, więc widzę z ich strony mały festiwal strzelecki... Obie drużyny spotkały się ze sobą w fazie grupowej i wówczas Czesi dostali sromotne lanie 5-25... Tym razem podobny wynik mnie nie zdziwi...
Irokezi znów pewnie zdobędą ponad 20 goli, a liczę, że Czesi dołożą nieco więcej niż ostatnio.. Już w grupie Panowie oddali więcej strzałów niż Irokezi, ale udało się trafić 'tylko' 5 razy.. Dziś jeśli znów nasi sąsiedzi tak poszaleją w ataku mniej niż ostatnio nie zdobędą, a kto wie może zakręcą się nawet w granicach 8 goli...
Widzę tu wynik 24-8, a jak będzie zobaczymy po meczu. Dla mnie pick of the day.

PostNapisane: 28 maja 2011 
Moderator
Moderator

Sat 5/28 3101 Australia
01:00 AM 3102 England -10.5 1.962

Sat 5/28 3101 Australia OVER 25.5 1.962
01:00 AM 3102 England

Mecz o miejsce piąte..
Over mój najważniejszy typ. W grupie było 20-8 dla Wyspiarzy i liczę, że dziś będzie podobnie. Co prawda mam wrażenie i w sumie tak to wygląda, że Anglicy grają jakby słabiej... szczególnie ofensywa w starciu z Czechami kompletnie mnie zawiodła, ale dziś powinno już wszystko wrócić do normy, bo to co D Kangurów robiła ze Stanami to jednym słowem tragedia.. Defensorzy kiepsko, w bramce Martin ledwo 45% obronionych strzałów, więc o czym mamy rozmawiać. O Anglików potrafi w Czechach uderzyć i liczę, że na koniec turnieju znów nam to pokaże. Australia pewnie odpowie, pewnie w podobnych granicach ja w fazie grupowej i to powinno wystarczyć do over'a... bo do pokrycia handi już nie sądzą.. Już pierwszy mecz tych drużyn mimo, że zapowiedzi były zupełnie inne, mimo, że mówiono, iż Kangury znacznie więcej tutaj namieszają... pokazał, która drużyna jest lepsza.. Dziś też próżno szukać większych niespodzianek. Dziś wygra Anglia i liczę, że pewnie, a wówczas i z jednym i z drugim typem nie bedzie problemu. Byleby Panowie tylko pokazali swoje.

Moderator
Moderator

Sat 5/28 3103 USA -9 1.962
07:00 AM 3104 Czech Republic

Mecz o trzecie miejsce na 16 00.
Super handi! Warto było chyba czekać aż pinni obniży je do takiego poziomu. Widać, że bukmacherzy za bardzo przeceniają Czechów, a to moim zdaniem wielki błąd..
Fakt dla gospodarzy tych mistrzostw walka o medal to wielki zaszczyt.. widać jak poziom lacrosse'a w Czechach poszedł w górę.. Czesi wyeliminowali Anglię.. wszystko fajnie, ale już wczoraj Irokezi sprowadzili ich na ziemię.. Wynik 6-19 nie do końca jednak oddaje to co działo się na boisku, bo Irokezi mogli wygrać wyżej, ale no po co było się męczyć skoro dziś finał...
Dziś myślę, że Amerykanie wygrają w podobnych rozmiarach jak Irokezi.. W grupie co prawda Stany wygrały 'tylko' właśnie by 9, ale wówczas jak już pisałem Amerykanie grali nie do końca na maks.. W miarę upływu turnieju gra USA ulegała znacznej poprawie i to było widać w kolejnych meczach.. Teraz widać, że forma w najwyższym punkcie. Wczoraj Panowie rozegrali dobry mecz z Kanadą.. chyba nawet lepszy niż przypuszczałem i pokazali się z naprawdę dobrej strony. W ataku sporo się działo z ich strony, dobre akcje, sporo strzałów, ale D Kanady mocna i skończyło się na 10 trafieniach. Poza tym Amerykanie troszeczkę zagrali mało skutecznie.. Niemniej 10 goli w starciu z Kanada to wynik znakomity! D także zagrała dużo lepiej niż sądziłem i pokazała tym samym, że na najważniejsze mecze potrafi się mobilizować..
Jak dla mnie szykuje się tutaj pogrom.. Czesi i tak daleko zaszli, ale teraz po prostu nie maja już szans.. Skoro Amerykanie nie grając na pełnym gazie potrafili w grupie wygrać z nimi 14-5 to w ostatnim meczu, przy wzrastającej formie spokojnie są wygrać różnicą dwucyfrową. Nie trzeba się już oszczędzać, a zatem typ moim zdaniem zdecydowanie warty gry.

Moderator
Moderator

Sat 5/28 3105 Canada
10:00 AM 3106 Iroquois Nationals +3 1.990

Pora na FINAŁ!
Po tygodniu rywalizacji, meczach ciekawszych i tych pozostawiających wiele do życzenia, po wielu emocjach pozostaje już tylko jedno pytanie... Kto, Irokezi, czy Kanadyjczycy sięgną po mistrzostwo świata w roku 2011..
W 2002 roku Kanada rozbiła Irokezów 21-4... Cztery lata temu w 2008 roku Kanada miała już dużo więcej problemów, ale wygrała po dogrywce 15-14.. Jak będzie tym razem? Nie jest tajemnicą, że Klonowe Liście w Pradze graja znakomicie i najlepiej.. Niemniej Irokezów nie wolno lekceważyć, a żeby Panowie przegrali aż by 4 w ogóle nie chce mi się wierzyć.
Poprzednie turnieje rozgrywane były w Kanadzie.. teraz mamy neutralny grunt zwłaszcza dla Kanady, a zatem może to ten czas Irokezów?
Wczoraj Kanada grała w półfinale z reprezentacją Stanów i uczciwie przyznać trzeba, że był to chyba najsłabszy mecz Klonowych Liści.. Amerykanie pokazali się z dobrej strony, lepszej niż przypuszczałem i Kanada miała drobne problemy.. Szczęście dla nich, że są jednak drużyna lepszą, mają mocniejszy skład i to w pewnym momencie zaowocowało.. Niemniej troszkę zawiódł atak.. widać było, że przy lepiej zorganizowanej D Panowie nie mają tylu możliwości.. D nieźle, szczególnie w kilku sytuacjach, ale i z drugiej strony troszkę za bardzo Panowie dali dojść do głosu Amerykanom w O, co mogło się skończyć dużo gorzej... Dziś pewnie to wszystko ulegnie widocznej poprawie, ale i tak sądzę, że nie wystarczy to do blowout'u. Irokezi jednak bardzo solidni.. Fakt faktem ze Stanami też Panowie troszkę momentami cieniowali, ale kiedy przycisnęli Stany były z każdą chwilą coraz bardziej bezradni. Wczoraj z Czechami Irokezi zagrali moim zdaniem na pół gwizdka.. Oczywiście wygrana 19-6 wysoka, ale mogło być wyżej.. O mocna i tu D Kanady czeka najtrudniejszy sprawdzian podczas tych mistrzostw.. 10 goli w wykonaniu Irokezów spokojnie do strzelenia.. D.. tutaj mam nadzieję, że w bramce zobaczymy Thompson'a, a wówczas może uda się zatrzymać Kanadę w napadzie.. No właśnie obrona Irokezów powinna być tutaj kluczem. D Amerykanów we wczorajszym meczu zagrała dużo powyżej swoich możliwości i udało się Kanadzie trafić tylko 15 razy.. D Irokezów jednak solidniejsza i jeśli Panowie nie popełnią głupich błędów uda się osiągnąć jeszcze lepszy wynik..
Jak dla mnie będzie to finał godny... finału. Absolutnie wątpię, że jedna, czy druga drużyna odskoczy w jakiś znaczący sposób. Irokezi z bardzo solidnym składem są w stanie tutaj powalczyć nawet o wygraną.. Oczywiście Kanada i jej mecze z początku turnieju robią wrażenie.. Niemniej jak mówię przyszło do starcia z Amerykanami i czar lekko prysł.. Teraz rywal jeszcze silniejszy, a zatem kto wie.. remis w RG? Dogrywka?
Liczę na spektakl, i wyrównany mecz.

PostNapisane: 29 maja 2011 
Moderator
Moderator

Cytuj:

Fri 5/27 3101 Slovakia +5.5 1.962

Cytuj:

Fri 5/27 3103 Canada -4.5 1.971

Cytuj:

Fri 5/27 3103 Canada OVER 24.5 1.877

Cytuj:

Fri 5/27 3105 Czech Republic OVER 25.5 1.971
10:00 AM 3106 Iroquois Nationals

Cytuj:

Sat 5/28 3101 Australia
01:00 AM 3102 England -10.5 1.962

Cytuj:

Sat 5/28 3101 Australia OVER 25.5 1.962
01:00 AM 3102 England

Cytuj:

Sat 5/28 3103 USA -9 1.962
07:00 AM 3104 Czech Republic

Cytuj:

Sat 5/28 3105 Canada
10:00 AM 3106 Iroquois Nationals +3 1.990

PostNapisane: 05 paź 2011 
Moderator
Moderator

Lepiej późno niż wcale, ale wypada zrobić podsumowanie.

Tak to wyszło w tym roku:

Ilość typów: 23

Ilość trafionych typów: 15
1.917 ; 1.917 ; 2.080 ; 1.962 ; 1.826 ; 1.962 ; 1.781 ; 1.926 ; 1.962 ; 1.962 ; 1.962 ; 1.971 ; 1.877 ; 1.962 ; 1.962

Ilość nietrafionych typów: 7
1.962 ; 1.962 ; 1.901 ; 1.758 ; 1.95 ; 1.971 ; 1.990

Ilość typów ze zwrotem: 1
1.962

Skuteczność: 65.21%

Klasyfikacja końcowa:

1. Canada
2. Iroquois Nationals
3. USA

4. Czech Republic
5. England
6. Australia
7. Ireland
8. Slovakia

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]