» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lip 2010 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2180
Cytuj:

Wed 7/21 3203 Poland +1.5 1.826
05:30 AM 3204 Finland

Cytuj:

Wed 7/21 3207 Scotland +10.5 1.926
11:30 AM 3208 Australia

Co wejść miało, weszło i z tego należy się cieszyć. Z drugiej strony Polacy w meczu z Suomi zawiedli wyjątkowo..

MŚ'10: 16-11-1

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

World Lacrosse Championships

Korea Południowa-Argentyna(+3.5) 2
@1.85 Bwin

World Champ Lacrosse

Thu 7/22 3203 France -1.5 1.926
01:00 AM 3204 Denmark

World Champ Lacrosse

Thu 7/22 3205 Switzerland
01:30 AM 3206 Hong Kong +4.5 1.926

World Champ Lacrosse

Thu 7/22 3207 Norway
02:30 AM 3208 Austria -2.5 1.813

Łotwa(-0.5)-Bermudy 1
@1.85 Bwin

World Champ Lacrosse

Thu 7/22 3211 New Zealand +5.5 1.926
08:30 AM 3212 Czech Republic

Szwecja(+2.5)-Walia 1
@1.85 Bwin

Szkocja(+6.5)-Anglia 1
@1.85 Bwin

Hiszpania-Polska(-6.5) 2
@1.85 Bwin

Niemcy(+1.5)-Holandia 1
@1.85 Bwin

Spokojnie bez szalenstw, te mecze traktujemy jako rozgrzewke przed powazniejszym graniem półfinalowym.
Szerzej o meczach CAN-AUS oraz USA-JAP po powrocie z pracy.

Moderator
Moderator

Australia-Kanada(-12.5) 2
@1.85 Bwin

Połfinalowe zmagania czas zacząć.
To, że Kanada awansuje do finalu jest dla mnie sprawa oczywista. Pytanie tylko czy zmiazdzy dzis swojego rywala.. Dla mnie odpowiedz jest prosta i tutaj powinno skonczyc się wysoko. Wystarczy tylko spojrzec na mecz w fazie grupowej, gdzie Kanadyjczycy bez przeszkod, oszczędzając sie nawet wygrali 19-5.
Ten mecz dobitnie pokazal nam, ze roznica między obydwoma zespolami jest porpostu ogromna. Kanada swietnie rozprowadzala akcje, grala skutecznie, a w obronie nie pozwalala sie rozwinac rywalom. Ponad to Australijczycy grali bardzo twardo i momentami brutalnie przez co lapali sporo kar co tez bylo niejako plusem w strone Kanady.
Nie tylko jednak bezposredni mecz pomiędzy obydwoma zespolami pokazal jaka przepasc jest miedzy nimi, bo wszystkie dotychczaswe potyczki obu reprezentacji w tych mistrzostwach pokazaly, ze Kanada jest silniejsza. Australia moze i wygrala z Niemcami, moze i wygrala ze Szkocja, ale to druzyny, ktore nie umywają sie do Kanady.
Wiadomo dzis polfinal, więc teoretycznie Australia powinna powalczyc, ale wedlug mnie jest to malo mozliwe patrząc na to jak swietnie dysponowani są Kanadyjczycy. Najwazniejsi zawodnicy graja tak jak powinni i dzis takze nie powinni zawiezc awansując tym samym wraz ze swwoja druzyną do wielkiegio finalu.

Moderator
Moderator

Irlandia-Finlandia(+3.5) 2
@1.85 Bwin

Sam nie wiem czy dobrze robie patrząc na dzisiejsze wyniki, ale dla mnie w tym meczu Suomi naprawde powinni powalczyc. Wczoraj Finowie ładnie sie rozprawili z Polska prezentując solidna gre. Dzis oczywiscie rywal mocniejszy, ale rywal, ktory ze Szkotami strasznie sie zblaznil. Dzis oczywiscie szansa na przelamanie, ale jako, ze Finowie w skladzie tez kilka ciekawych nazwisk posiadają mam nadzieje, ze nie oddadza łatwo tego meczu, a moze nawet pokuszą sie o wygraną.

Moderator
Moderator

USA(-12.5)-Japonia 1
@1.85 Bwin

Tutaj sytuacja ma sie podobnie jak przy okazji meczu z Kanada.
Jesli Amerykanie zechcą to zbija, bo rywali biją na glowe pod kazdym wzgledem. Dodatkowym plusem w strone tego typu jest fakt, ze Kanada meczyla się dosyc powaznie z Australią. Co to ma wspolnego z tym meczem? A no to, ze Amerykanie pewnie będą chcieli pokazac z Japonczyklami swoja prawdziwą sile ognia i pokazac Kanadzie, ze to wlasnie oni sa druzyna lepszą, ze to oni nie odpuszczaja meczow, ze to oni niszczą kolejnych rywali w drodze po zloto, ze to im nalezy się tytuł.
Stany sa z tego znane, ze zawsze chca byc lepsze od Kanadyjczykow i to niezaleznie od tego, czy graja w bezposrednim pojedynku. USA chce awansowac do finalu i to w stylu lepszym niz ich najgrozniejszy rywal, aby miec niejako przewage psychiczną. Dla mnie szanse na to, aby pokazac sie z lepszej strony niz Kanada ogromne, bo rywal to zadna rewelacja, a na pewno nie rewelacja na ten etap mistrzostw.

Moderator
Moderator

LIVE 10-1
USA(-17.5)-Japonia 1
@1.57 Bwin

USA gra tak jak przewidywalem i poki co nie widac, zeby chcialo odpuszczac ten mecz. Japonia jest kompletnie bezradna. Kazdy element jej gry jest bardzo slaby. Atak zawodzi na calej linii, a obrona.. Gdyby Amerykanie troszke bardziej byli skuteczni mielibysmy juz z 13-1.
Handi spore, ale powinno sie udac.

PostNapisane: 23 lip 2010 
Moderator
Moderator

MS dobiegają konca, pora zatem na koncowe rozstrzygnięcia!

World Champ Lacrosse

Fri 7/23 3201 France 1.332
02:30 AM 3202 Argentina

Mecz o miejsce numer 27. Coz nie ma sie co oszukiwac, ze obie druzyny do potentatow Lacrosse'a sie nie zaliczają, ale mimo wszystko lepsze wrazenie w przeciagu calego turnieju zrobila na mnie ekipa Francuzka. Widac sporo nierownosci w grze Francji, bo po dobrym meczu z Meksykiem, wczoraj panowie kompletnie zawiedli z Dunczykami, z ktorymi teoretycznie nie powinni miec problemow. Z Argentyna powinno byc juz lepiej, bo ta reprezentacja z kolei cale mistrzostwa zawodzila i na dobra sprawe nie bylo widac wiekszego przeblysku w jej grze. Wczoraj liczylem, ze Argentynczycy bardziej postawia sie Koreii, a tymczasem skonczylo sie wysoka porazką.
Francja jednak mimo wszystko solidniej prezentuje sie niz Argentyna, więc jesli panowie w tym ostatnim meczu sie spręzą nie powinni miec problemow z wygraną.

World Champ Lacrosse

Fri 7/23 3203 Spain
05:30 AM 3204 New Zealand -6.5 1.926

Narazie tak.

Moderator
Moderator

World Champ Lacrosse

Fri 7/23 3205 Republic of Ireland
08:30 AM 3206 Sweden +4.5 1.990

Lekko, bo lekko, ale zagram. Wczoraj Irlandia mnie zrobiła na szaro, więc dzis licze, ze oddadzą co moje;]
Irlandia wczoraj zdemolowala Finow i to troszke mnie martwi. Niemniej jednak Szwedzi tez pokazali sie z dobrej strony pokonując Walie 9-5. Mam nadzieje, ze ten mecz bedzie niejako rewanzem za wczesniejszą porazke Szwedow z Irlandia 19 lipca. Coz wtedy Szwedzi ewidentnie zawalili pierwsza kwarte, ktora przegrali 0-6. Pozniej gra ulegla poprawie i bylo juz duzo lepiej, ale pierwsza kwarta zadecydowala o wyniku. Dzis mam nadzieje, ze panowie zagraja jednak od samego poczatku bardziej skoncentrowani i takie rozpoczecie meczu sie juz nie powtorzy, a wtedy kto wie jak sie to spotkanie potoczy..
Szwedzi zle w Manchesterze sie nie prezentują, wiec szanse na 11 miejsce na pewno są.

Moderator
Moderator

Walia-Finlandia(+2.5) 2
@1.85 Bwin

Konsekwentnie, bo nie wierze, ze Suomi zagraja jak wczoraj z Irlandią. Zreszta rywal jakim jest Walia zdecydowanie slabszy, więc Finowie powinni powalczyc. Turniej w Manchesterze wyszedl Skandynawon calkiem niezle, więc niech panowie udanie przypieczętuja to w ostatnim meczu.

EDIT:

World Champ Lacrosse

Fri 7/23 3207 Netherlands
11:30 AM 3208 Scotland 1.303

World Champ Lacrosse

11:30 AM 3208 Scotland -5.5 2.040

Nie wyobrazam sobie porażki Szkotow w tym meczu dlatego pierwszy typ bardzo grubo. Kwestia otwartą jest tu rozmiar wygranej, ale 5.5 to nie znow taka wysoka linia, a i kurs przyjemny, wiec jako deser sobie dodam.

PostNapisane: 24 lip 2010 
Moderator
Moderator

World Champ Lacrosse

Sat 7/24 3211 Japan
05:00 AM 3212 Australia 1.427

Pora na ostateczne rozstrzygnięcia Mistrzostw Świata w Lacrosse w roku 2010. Na początek mecz o 3 miejsce i potyczka pomiedzy Australia, a Japonią.
Ja stawiam tutaj na Australie i mam nadzieje, ze Kangury udanie zrewanzują sie Japonczykom za porazke w fazie grupowej.
Wtedy fakt stawialem na Japonczykow z handi, ale dzis juz tak postawic nie moge. Fakt, ze Australia nie pokazala podczas tych mistrzostw tego czego wiele osob spodziewalo się przed turniejem, ale mimo wszystko w przeciągu calego turnieju wypadla lepiej niz Japonia. Zwlaszcza wlasnie po meczu z Japonią, Aussie nieco poprawili swoja gre.
Dlaczego jeszcze Australia? A no dlatego, ze w polfinale sprawila ona więcej problemow i zagrala znacznie lepszy mecz niz Japonia, a przeciez rywali obie druzyny mialy porownywalnych. Wlasnie polfinalowa potyczka Australijczykow z Kanadą ostatecznie przekonala mnie do zagrania druzyny z Antypodow. Japonia kompletnie nie radzila sobie z USA, kompletnie zawodzila i tym meczem do konca mnie do siebie zraziła.
Kurs na Australie w zupelnosci mnie satysfakcjonuje i sam przykladam dosyc grubo.

PostNapisane: 24 lip 2010 
Moderator
Moderator

World Champ Lacrosse

Sat 7/24 3213 Canada +1.5 1.752
08:00 AM 3214 USA

Czas na wielki finał mistrzostw!
Tak jak przewidywalem jeszcze przed mistrzostwami w wielkim finale spotkają sie druzyny USA i Kanady. Jak to bywa przy okazji tego typu spotkan emocji na pewno nie zabraknie. Faworytem bukmacherow jest reprezentacja Stanow, ja z kolei twardo trzymam sie Kanady.
Obie druyzny spotkaly sie juz podczas tych mistrzostw w grupie niebieskiej. Wowczas lepszą ekipa po bardzo dramatycznym meczu okazala sie Kanada wygrywając 9-10.
W wielkim finale takze uwazam, ze wynik bedzie na stylu, a ostatecznym zwycięzca zostanie ekipa Kanadyjska. Kanada od początku turnieju systematycznie poprawiala swoją gre i wraz z kolejnymi potyczkami caloksztalt gry calego zespolu byl coraz lepszy. Jednynie w meczu polfinalowym panowie troszke mnie zawiedli, gdyz zbyt mocno zlekcewazyli rywala dopiero w ostatniej kwarcie pokazując swoje prawdziwe oblicze. Nie zmienia ten mecz jednak faktu, ze forma Kanady jest, co w tym momencie jest najistotniejsze.
Jesli chodzi o USA to mozna powiedziec, ze przez caly turniej panowie grali na rownym poziomie. Szczegolnie, musze przyznac, Amerykanie moze poza miazga w polfinale z Japonia niczym wyjątkowym mnie nie zaskoczyli. To Kanada bardziej do mnie przemawiala podczas calego turnieju w Manchesterze. Sklad widac spelnil sie w 100% i Ci, ktorzy mieli prowadzic Kanade do obrony tytułu nie zawodzili. Mam nadzieje, ze i dzis panowie stana na wysokości zadania i pokażą, ze sa druzyną lepsza niz Amerykanie. Wiadomo łatwo nie bedzie, ale licze, ze Kanada po raz kolejny zaczaruje, po raz kolejny zatrzyma swoich największych rywali i po raz kolejny zostanie MISTRZEM ŚWIATA!

PostNapisane: 04 sie 2010 
Moderator
Moderator

Cytuj:

Korea Południowa-Argentyna(+3.5) 2
@1.85 Bwin

Cytuj:

Thu 7/22 3203 France -1.5 1.926
01:00 AM 3204 Denmark

Cytuj:

Thu 7/22 3205 Switzerland
01:30 AM 3206 Hong Kong +4.5 1.926

Cytuj:

Thu 7/22 3207 Norway
02:30 AM 3208 Austria -2.5 1.813

Cytuj:

Łotwa(-0.5)-Bermudy 1
@1.85 Bwin

Cytuj:

Thu 7/22 3211 New Zealand +5.5 1.926
08:30 AM 3212 Czech Republic

Cytuj:

Szwecja(+2.5)-Walia 1
@1.85 Bwin

Cytuj:

Szkocja(+6.5)-Anglia 1
@1.85 Bwin

Cytuj:

Hiszpania-Polska(-6.5) 2
@1.85 Bwin

Cytuj:

Niemcy(+1.5)-Holandia 1
@1.85 Bwin

Cytuj:

Australia-Kanada(-12.5) 2
@1.85 Bwin

Cytuj:

Irlandia-Finlandia(+3.5) 2
@1.85 Bwin

Cytuj:

USA(-12.5)-Japonia 1
@1.85 Bwin

Cytuj:

LIVE 10-1
USA(-17.5)-Japonia 1
@1.57 Bwin

Cytuj:

Fri 7/23 3201 France 1.332
02:30 AM 3202 Argentina

Cytuj:

Fri 7/23 3203 Spain
05:30 AM 3204 New Zealand -6.5 1.926

Cytuj:

Fri 7/23 3205 Republic of Ireland
08:30 AM 3206 Sweden +4.5 1.990

Cytuj:

Walia-Finlandia(+2.5) 2
@1.85 Bwin

Cytuj:

11:30 AM 3208 Scotland 1.303

Cytuj:

11:30 AM 3208 Scotland -5.5 2.040

Cytuj:

Sat 7/24 3211 Japan
05:00 AM 3212 Australia 1.427

Cytuj:

Sat 7/24 3213 Canada +1.5 1.752
08:00 AM 3214 USA

Cytuj:

Fri 7/23 Who Will Win the World Championships?
03:00 PM 102 Canada 3.090

MŚ'10: 26-24-1

Za parenascie minut wieksze podsumowanie.

PostNapisane: 04 sie 2010 
Moderator
Moderator

Mistrzostwa Świata konczymy z bilansem 26-24-1

Coz poniekąd liczylem na więcej, ale pod wzgledem finansowym nie wyszło to tak źle. Na pewno żaluje, ze gralem az tyle, ale z drugiej strony Mistrzostwa Świata to impreza, ktora nie zdarza się codziennie, więc taka ilosc typow może byc zrozumiana.

Co do samych Mistrzostw. Impreza udana, ale pozostał wielki zal z powodu absencji Irokezów.
Coz brak tej reprezentacji bez watpienia odbil sie na jakości i samej organizacji turnieju. Szkoda, bo mecze z udzialem Irokezów zwlaszcza w grupie Niebieskiej mogly przyniesc sporo emocji.

Tytuł Mistrzowski powrocil do Stanow. Sam stawialem na Kanade, ale w meczu finalowym panowie byli troszke za bardzo rozregulowani. Juz w pierwszej kwarcie nie szlo, ale udalo sie nadrobic, by w kolejnej odslonie caly wysilek odrabiania poszedl na marne. Pozniej panowie się niby rozkręcili, ale bylo juz za pozno i nie udalo sie wygrac.

Na koniec jeszcze klika slow o Polakach.
Nasza reprezentacja do kraj, ktory dopiero zapoznaje sie z tym sportem. Sklad mamy calkiem ciekawy i trzeba przyzmnac, ze 14 miejsce jakie Polacy wywalczyli naprawde mozna nazwac sukcesem. Mam nadzieje, ze sport z motylami w tle w Polsce zyska na popularnosci i juz niedlugo liga się rozrosnie, a co za tym idzie i gra reprezentacyjna bedzie jeszcze lepsza.

Tak prezentuje sie klasyfikacja generalna Mistrzostw Świata w Manchesterze:

1. USA

2. Kanada
3. Australia

4. Japonia
5. Anglia
6. Niemcy
7. Szkocja
8. Holandia
9. Irlandia
10. Szwecja
11. Walia
12. Finlandia
13. Czechy
14. Polska
15. Nowa Zelandia
16. Hiszpania
17. Słowacja
18. Bermudy
19. Włochy
20. Łotwa
21. Austria
22. Hong Kong
23. Szwajcaria
24. Norwegia
25. Korea Południowa
26. Dania
27. Francja
28. Argentyna
29. Meksyk

Tym akcentem zamykamy kolejny rozdział związany z Lacross'em.

Do zobaczenia na kolejnej wielkiej imprezie;)

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]