» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
  Drukuj

Która drużyna zdobędzie mistrzowstwo w sezonie 2010?
Calgary Roughnecks 63%  63%  [ 5 ]
Washington Stealth 13%  13%  [ 1 ]
Edmonton Rush 0%  0%  [ 0 ]
Orlando Titans 0%  0%  [ 0 ]
Toronto Rock 0%  0%  [ 0 ]
Buffalo Bandits 0%  0%  [ 0 ]
Boston Blazers 0%  0%  [ 0 ]
Rochester Knighthawks 13%  13%  [ 1 ]
Inna drużyna 13%  13%  [ 1 ]
Liczba głosów : 8

Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 kwi 2010 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Cytuj:

Fri 4/9 2001 Rochester Knighthawks
05:35 PM 2002 Minnesota Swarm 1.645

Minnesorta Swarm-Rochester Knighthawks 11-12

Ręce opadają..
Ten sezon to jedna wielka kpina..

Colorado wygrywa z Edmonton 10-14 :roll:

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 10 kwi 2010 
Moderator
Moderator

Dzis kolejne spotkania w NLL. Jakis tak naszło mnie sprobowac wszystkich potyczek, więc dzis raczej krociutko.

Sat 4/10 2005 Minnesota Swarm
04:30 PM 2006 Boston Blazers 1.637

Tak wierzyłem wczoraj w Minnesote, tak wierzylem i tak sie przejechałem.. Dziś po raz drugi nie mam już zamiaru zaufać druzynie Swarm. Oczywiscie dla gości to kolejna okazja, aby przyblizyc się do play-off, a w razie porazki Colorado napewno sie tam znalezc, ale jesli panowie maja zagrac tak jak wczoraj widze male na to szanse.
Jednak niezla gra Minnesoty z Edmonton byla chyba tylko jednorazowym wyczynem i widać, ze druzyna jest strasznie nierowna. Dzis nie bedzie latwiej niż we wczorajszej potyczne o korzystny wynik, bo po pierwsze Swarm na wyjezdzie, gdzie gra wygląda slabiej niz w domu, po drugie rywal solidnieszy i to znaczniej niz Rochester.
Co prawda druzyna Blazers w ostatnim czasie zanotowala dwie porazki w tym niechlubną z Philadelphia, ale w koncu czas się przelamac, a gdzie jak nie u siebie i z kim jesli nie z Minnesotą?
Kurs dobry i warto sprobowac gry na gospodarzy.

Sat 4/10 2011 Washington Stealth
04:35 PM 2012 Orlando Titans +1.5 1.704

No chyba ktos upadl na glowe wystawiając dodatnie handi na Orlando i to po takim kursie..
Ja sie nie zastanawiam tylko biore i gram, tym bardziej, ze szanse ogromne. Tytani wygrywając ten mecz zapewnią sobie awans do play-off. Szanse na to bardzo duże, bo ostatnie spotkania w ich wykonaniu moga sie podobac. Szczegolnie po porazce z Calgary, w drużyne Orlando jakby coś wstapilo. Gra ulegla znacznej poprawie, wszytsko wygląda bardzo poukladanie i solidnie. O sile zespolu ostatnio przekonaly sie ekipy Toronto oraz Bostonu i nie bylo to dla nich nic milego..
Dzis pojedynek z druzyny Stealth napewno latwy nie bedzie, bo Washington to przeciez nie pionki, ale mnie w dalszym ciągu nie przekonuje gra tego zespolu. Sam nie wiem czemu, ale Washington potrafi w tak dziecinny sposob przegrac mecz, ze nie potrafie juz tej druzynie zaufac. Dodatkowo nie wykluczone, ze w szeregach druzyny Stealth nie ujrzymy dzis Zywickiego, co bylo by nie lada oslabieniem.
Jak dla mnie zatem nie warto ryzykowac gry na goście, a warto napewno zagrac handi na Orlando, Orlandio będące w ewidentnym gazie.

Sat 4/10 2013 Colorado Mammoth
06:30 PM 2014 Calgary Roughnecks 1.510

Wchodze w to grubo i nie wyobrażam sobie innego rozstrzygniecia!
Nie raz, nie dwa juz przejechalm sie w tym sezonie na Calgary, na takich kursach, ale dzis niespodzianki byc poprostu nie moze.
Co prawda Colorado z seria dwoch zwycięstw, ale na taka ekipe to zedcydowanie za duzo. Sam nie potrafie sobie wyobrazić jak Buffalo, czy Edmonton mogly przegrac z Mamutami, Mamutami grającymi taka padake..
Dzis jednak przychodzi pora, aby sprowadzic Colorado na ziemie, a rywal wydaje sie idealny, aby tego dokonac.
Calgary z Toronto gralo dobrze, ale minimalnie uleglo. dzien pozniej zagralo lepiej i wygralo juz z Rochester. Ogolnie jak juz wiele razy pisalem druzyna Roughnecks jest w wysokiej formie i jak widac przeklada się ona na wyniki.
Dla Calgary to ostatni mecz we wlasnej hali w sezonie zasadniczym. Warto, więc pożegnac sie w dobrym stylu z wlasna publika. Ponad to w razie wygranej Calgary na 100% będzie juz w play-off. Jest, więc o co grac. Co prawda nadal niepewny jest wystep Toth'a oraz Kelusky'ego, ale jak pokazaly mecze z ubieglego tygodnia i bez nich Calgary potrafi rozegrac swietne mecze. Atak moze i bedzie oslabiony (choc nie wykluczone, ze obaj panowie sie pojawią), ale za to obrona w najsilniejszym zestawieniu co dla slabo grajacych graczy Colorado moze okazac sie przeszkoda nie do przejscia.
Dla mnie to typ nocy, typ miesiąca, więc GO CGY! GO Necks!

+ luzne propozycje:

Sat 4/10 2007 Toronto Rock +1.5 1.893
04:30 PM 2008 Buffalo Bandits

Sat 4/10 2009 Philadelphia Wings
04:35 PM 2010 Rochester Knighthawks 1.662

04:35 PM 2012 Orlando Titans 1.926

PostNapisane: 11 kwi 2010 
Moderator
Moderator

Cytuj:

Sat 4/10 2005 Minnesota Swarm
04:30 PM 2006 Boston Blazers 1.637

Cytuj:

04:35 PM 2012 Orlando Titans +1.5 1.704

Cytuj:

Sat 4/10 2013 Colorado Mammoth
06:30 PM 2014 Calgary Roughnecks 1.510

Cytuj:

Sat 4/10 2007 Toronto Rock +1.5 1.893
04:30 PM 2008 Buffalo Bandits

Cytuj:

Sat 4/10 2009 Philadelphia Wings
04:35 PM 2010 Rochester Knighthawks 1.662

Cytuj:

04:35 PM 2012 Orlando Titans 1.926

Jaka ładna przeplatanka^^

CGY planowo dzięki czemu MAMY play-off!;]

Najbardziej zaskoczyła mnie postawa Orlando.. Spodziewalem sie wyrownanej gry, a tymczasem 7-17 :shock:
WAS przeszedl w tym meczu sam siebie, zdecydowanie..

Kolejny tydzien za nami, znow wiemy więcej przed PO.

Za rtdzien wracamy z kolejnymi typami;]

PostNapisane: 13 kwi 2010 
Moderator
Moderator

Pora na podsumowanie ostatniej serii spotkań:

9 kwiecień

Minnsesota Swarm-Rochester Knightkawks 11-12

Edmonton Rush-Colorado Mammoth 10-14

10 kwiecień

Orlando Titans-Washington Stealth 7-17

Buffalo Bandits-Toronto Rock 13-10

Calgary Roughnecks-Colorado Mammoth 12-11

Rochester Knightkawks-Philadelphia Wings 15-12

Boston Blazers-Minnesota Swarm 13-8

To byla niezwylke wazna kolejka dla wielu zespolow. Najbardziej cieszy fakt, ze CGY zapewnilo sobie awans do play-off. Teraz w piątek czeka ich bardzo wazny mecz, ktory bedzie mial duże znaczenie w kontekscie drugiego, a może nawet pierwszego miejsca w konferencji.
Washington jednak zrobil w zeszlym tygodniu milowy krok w strone pierwszego miejsca w West Division demolując wręcz Orlando, co bylo dla mnie ogromnym zaskoczeniem.
W tej dywizji jednak największa niewiadoma jest to, ktora druzyna, MIN, czy COL zajmie ostatnie miejsce, premiowane awansem..
Walka między tymi zespolami, mimo, ze zarowno druzyna Swarm jak i druzyna Mamutow nie zachwyca, moze byc niezwykle interesująca;]

Więcej niewiadomych mamy jednak w konferencji wschodniej. Tutaj każda druzyna no moze poza Philą liczy się w walce o czolowe lokaty, nie mowiąc juz o samym awansie.
Ostatnie dwie kolejki RS zapowiadają się, więc niezwykle interesująco;]

Wracamy w piatek.

Ostatnio edytowano 26 kwi 2010 przez Wojtek_89, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 15 kwi 2010 
Moderator
Moderator

Sezon zasadniczy zbliza się wielkimi krokami do konca. Przed nami przedostatnia kolejka spotkań:

16 kwiecień

Orlando Titans-Buffalo Bandits

Colorado Mammoth-Boston Blazers

Toronto Rock-Rochester Knighthawks

Edmonton Rush-Calgary Roughnecks

17 kwiecień

Minnesota Swarm-Philadelphia Wings

Washington Stealth-Edmonton Rush

Ciekawa kolejka szykuje sie nam w ten weekend. Kilka zespolow ma szanse zapewnic sobie awans do play-off, dwa zespoly mają szanse zapewnic sobie pierwsze miejsce w regionie, kilka zespolow ma szanse na zapewnienie sobie drugiego miejsca w konferencji co zagwarantuje mecz w domu w fazie PO.
Bedzie bardzo, ale to bardzo interesująco.

Mam nadzieje, ze pinni w koncu wystawi kursy, bo oferta wiwi od poniedzialku, a kursow na zwycięstwo nie widac;[

Do uslyszenia jutro.

PostNapisane: 16 kwi 2010 
Moderator
Moderator

National Lacrosse League

Fri 4/16 2003 Buffalo Bandits
04:35 PM 2004 Orlando Titans 1.629

Pora rozpocząć przed ostatnia kolejke sezonu zasadniczego!
Na pierwszy ogień sprobujemy zagrać Orlando. Wiem, ze mecz ten napewno latwy dla Tytanow nie bedzie, ale mam nadzieje, ze Panowie wyciągnęli wnioski po ostatnim blamażu z druzyna Stealth i w meczu z Bandytami pokaża, że tamto spotkanie to tylko wypadek przy pracy, tym bardziej, ze po tym co mozna bylo zobaczyć ze strony Tytanow w spotkaniach z Bostonem oraz Toronto widac, ze forma jest.

Dla drużyny gospodarzy spotkanie z Buffalo jest bardzo wazne. Oczywiscie awans do play-off udało się juz uzyskac w ostatniej kolejce (choc glownie dzięki porażce Toronto), ale Orlando dzisiejszym zwycięstwem niemal napewno zapewni sobie pierwsze miejsce w konferencji, zdobywając tym samym tytuł mistrzowski na wschodzie, a takze mozliwość gry we wlasnej hali w pierwszym meczu play-off. Jest, więc o co grać i jak zapowiada trener Comeau, jego drużyna zrobi dzis wszystko, aby wygrac, bo wygrana w tym spotkaniu jest glownym celem na ten tydzien.
Buffalo w tym meczu co prawda nie gra o pietruszke, bo wygrana zapewni Bandytom awans dalej, ale goście maja jeszcze mecz u siebie, gdzie czuja sie dużo lepiej niż away (mimo, ze na wyjezdzie Bandyci wygrali 4 z 7 spotkan), a ponad to forma nierowna i nawet mozliwosc awansu nie przekonuje mnie do Buffalo.
Dla Orlando tez niby jeszcze dwie szanse na zapewnienie sobie pierwszego miejsca w konferencji, ale co tutaj bardzo istotne dzis dla gospodarzy to ostatni mecz we wlasnej hali w sezonie zasadniczym i znając zespol Orlando, panowie będą chcieli sie w bardzo dobrym stylu pozegnac z wlasnymi kibicami, przynajmniej w RS.

Przejdzmy jednak do samego spotkania, zaczne moze od Buffalo. Otoz goscie graja napewno dużo lepiej niz na początku sezonu, temu zaprzeczyc nie mozna, ale gra Bandytow jest nadal nierowna, a nawet mimo wygranych drużyna ta nie do konca mnie przekonuje. Spojrzmy na dwa ostatnie mecze Buffalo. Na początek potyczka z Colorado.. Ten mecz najlepiej obrazuje jak nierowno gra Buffalo. Niby rywal z dolnej polki, niby mecz we wlasnej hali, niby forma po stronie Bandytow, a jakim wynikiem konczy się mecz? PORAŻKA! i to PORAŻKĄ w stylu pozostawiającym raczej wiele do zyczenia. Spojrzmy teraz na drugi mecz, ktory odbyl sie tydzien temu z Toronto. Niby Buffalo wygralo 13-10, co bez wątpienia zasluguje na uwage, ale Toronto mimo arcyciekawego skladu w ostatnim czasie gra dużo ponizej oczekiwan, a ponad to mimo, ze w meczu czesto jest strona przeważająca nie potrafi tego wykorzystać.. Tak bylo wlasnie w potyczce z Bandytami, kiedy to Toronto gralo lepiej, stwarzalo wiecej sytuacji pod bramka Bandytow, a mimo to, to wlasnie Buffalo zdbywalo częscie bramki. Nic, więc dziwnego, ze Bandyci wygrali tak wysoko, bo z tak nieskuteczna gra Toronto, nawet Colorado by wowczas wygralo..
Tak jak, więc mowie Buffalo może wygrywac, ale swoja grą w tych ostatnich meczach kompletnie mnie nie przekonuje. Obrona jest bardzo slaba, a drużyna glownie nadrabia dwojka Tavares & Steenhuis w ataku. Reszta panow potrafi zagrac dobry mecz, by w kolejnym zagrac poprostu slabo. Nie powiem, ze mam jakiś tam sentyment do Buffalo, ale po tym co moglem zobaczyc w poprzednich meczach dzis raczej wiele bym ze strony Bandytow sie nie spodziewal, szczegolnie w meczu wyjazdowym na trudnym terenie Orlando.

Tytani prezentują się w ostatnim czasie dużo lepiej niż Buffalo i nie zmienia tego nawet fakt ostatniej, olbrzymiej porażki z Washington.
Fakt, ze z drużyna Stealth slabo zagrala obrona Tytanow z Vinc'em na czele, ktoremu tego wieczoru wyjątkowo nie szlo, fakt, ze gra w ataku byla zbyt czytelna i mimo, ze Powell robil co mogl nie dalo sie w tej formacji wiele zdzialac, ale trzeba tez przyznac, ze w tej potyczce fenomenalnie zagral Washington i byl to chyba najlepszy mecz tej ekipy w sezonie.
Dużym błędem Orlando bylo to, ze zawodnicy dali sobie zbyt szybko narzucic styl gry ekipy Stealth. To błąd, bo im dluzej trwal mecz tym bardziej gracze Tytanow byli bezradni.
W meczu z Buffalo mam jednak nadzieje, ze panowie zagraja znacznie lepiej, bo jak pokazaly w koncu mecze z ekipa Rock oraz ekipą Blazers, Orlando jest mocne.

Wowczas Tytani grali tak jak przyzwyczaili nas do tego w swoim najlepszym okresie, więc nawet mimo tej porazki z WAS nie mozna powiedzieć, że forma uciekła. Dla mnie faworytem i to zdecydowanym sa gospodarze i mam nadzieje, ze mnie nie zawioda. Ja wchodze grubo, bo naprawde warto!

PostNapisane: 16 kwi 2010 
Moderator
Moderator

National Lacrosse League

Fri 4/16 2007 Calgary Roughnecks +1.5 1.769
06:00 PM 2008 Edmonton Rush

Fri 4/16 2007 Calgary Roughnecks 2.110

Spojrzmy teraz na kolejny mecz, czyli potyczke Edmonton z Calgary. Dla obydwu zespolow to bardzo wazny mecz, bo zwycięzca znacznie, ale to znacznie przyblizy sie do miejsca drugiego (pierwszego Washington juz chyba nie odda), premiowanego meczem u siebie w play-off. Zarowno Edmonton jak i Calgary maja, więc o co grac, czyli mozemy spodziewac sie fascynującego widowiska.

Ja oczywiscie stawiam tutaj w przeciwienstwie do bukmacherow w roli faworyta ekipe Roughnecks. Oczywiscie nie zaprzecze, ze kieruje się tutaj w dużym stopniu sympatią, ale jest takze kilka innych czynnikow, ktore utwierdzają mnie w przekonaniu, że robie dobrze stawiając na Calgary.

Przede wszystkim spojrzmy na to jak radzily sobie w ostatnim czasie obydwie drużyny. Juz analizujac to w jakiej formie są oba zespoly można powiedziec, ze kursy powinny być chyba jednak w druga strone. Edmonton niby wygralo z Washington potem z Minnesotą, ale w meczu pierwszym drużyna Stealth, będąca pewna awansu nic nie musiala, więc wynik raczej nie dziwi. Oczywiscie nie powiem, drużyna Edmonton w tym meczu zagrala ladnie, ale im dluzej mysle o tym meczu tym czesciej dochodze do wniosku, ze to Washington niejako "podarowal" ta wygrana ekipie Rush. Co do drugiego meczu z Minnesota wygrana nie przyszla znow latwo. Minnesota na to jaka forme prezentowala wowczas postawila nazbyt cięzkie warunki ekipie Rush. Bylem nie malo zdziwiony patrząc na to jak Minnesota ladnie gra z jakby nie patrzyc solidniejsza firmą. Wlasnie wtedy spadlo juz i tak male (nie cierpie Edmonton) zaufanie do druzyny Rush. Podczas meczu z Minnesota zaufanie spadlo, a po meczu z Colorado zmalalo do zera. Jestem bardzo szczesliwy, ze wowczas nie stawialem na Edmonton, choc kusilo mnie handi. W spotkaniu z Mamutami to oczywiscie druzyna Rush byla murowanym faworytem. Niestety a może i stety) jednak jak to w takich przypadkach bywa Edmonton kompletnie zawiodlo.. Zal bylo patrzec na to co robi z drużyna Rush, Colorado i to Colorado, ktore bylo i w sumie nadal jest slabe, a napewno duzo slabsze niz ekipy z czolowki konferencji. Edmonton w tym spotkaniu byl bardzo, ale to bardzo nieskuteczny, dodatkowo popelnial sporo błedow w defensywie, co roznie, a najczescie slabo grający zawodnicy Colorado bez problemow wykorzystywali. Naprawde ten mecz przechylil szale i postanowilem wtedy juz nie zaufac ekipie Rush.

W spotkaniu z Calgary nie dziwne, zatem, ze w roli faworyta widze jednak ekipe Roughnecks. Ktoś powie: Dobra Edmonton ostatnio zawodzilo, a co z Calgary? Przecież tez w ostatnim czasie Necks notowali porażki..
Oczywiscie zgodze się, ale gra CGY wyglądala znacznie solidniej i bylo widac, ze nawet mimo brakow w skladzie drużyna Roughnecks potrafi zagrac dobre spotkanie nawet z pretendentami do tytułu. To naprawde moglo i dalej moze cieszyc, ze najwazniejszych graczy w zespole ma kto zastąpic. W ostatnim meczu z Colorado wrocili jednak najwazniejsi gracze, czyli Toth i Kelusky, a zatem sila ognia znow wzrosnie. Powrot tych panow juz dal się odczuc zaraz w pierwszym meczu z Mamutami. Gra w ataku byla bardziej zdecydowana, panowie częsciej atakowali i czescie konczyli. Oczywiscie to wszystko mimo, ze wyglądalo bardzo dobrze nie wyglądalo jeszcze rewelacyjnie, ale mysle, ze to kwestia meczu, kiedy znow bedzie mozna zobaczyc ten fenomenalny kwartet Sanderson, Kelusky, Toth, Dobbie w akcji jak jeszcze niedawno.

Jak dla mnie Calgary na obecną chwile wygląda dużo mocniej niż Edmonton i widząc to jak druzyna Rush grala w ostatni(m)ch meczach nie postawil bym na nic ani zlotowki. Ekipa Roughnecks potrafi sie na najwazniejsze mecze w sezonie wyjatkowo mobilizowac i nie raz juz to udowadniala. Dzis mam nadzieje, ze znow panowie dadzą z siebie 101% i wygrają, bo patrząc na to jak graja bez wątpienia na to zaslugują i sa w stanie tego dokonac.

Go Necks <kocham>

+ dodatkowo bonus:

National Lacrosse League

Fri 4/16 2001 Rochester Knighthawks
04:30 PM 2002 Toronto Rock 1.629

Opis bedzie krotki. Pora panowie wykorzystac ten sklad i zagrac swoje. Wygrana da Toronto awans, a nawet druga pozycje w konferencji co zapeni druzynie Rock mecz u siebie w PO, więc jest o co grac.
Rochester tez walczy o PO, ale w takiej formie nie powinno tu "zaskoczyc".

PostNapisane: 17 kwi 2010 
Moderator
Moderator

Cytuj:

Fri 4/16 2003 Buffalo Bandits
04:35 PM 2004 Orlando Titans 1.629

Cytuj:

Fri 4/16 2007 Calgary Roughnecks +1.5 1.769

Cytuj:

Fri 4/16 2007 Calgary Roughnecks 2.110

Cytuj:

Fri 4/16 2001 Rochester Knighthawks
04:30 PM 2002 Toronto Rock 1.629

Buffalo Bandits-Orlando Titans 7-9

Calgary Roughnecks-Edmonton Rush 15-14 AOT

Rochester Knighthawks-Toronto Rock 7-15

Ulala podoba mnie sie to :D

Orlando wygrywając mecz z Buffalo zapewnilo sobie pierwsze miejsce w konferencji i jednosciesnie zostalo mistrzem na Wschodzie.

Toronto demolując wrecz Rochester, choc przegrywalo 0-2 zapewnilo sobie awans do play-off i niemal pewne drugie miejsce w konferencji z mozliwoscia meczu u siebie.

Calgary zrobilo milowy krok w kierunku drugiego miejsca w konferencji wygrywając z Edmonton. Jako, ze dzis druzyna Rush gra z Washington pewnie po tym meczu Necksi wskoczą na fotel wicelidera w konferencji;]

Ostatniej nocy z rozgrywek o mistrzostwo odpadla ekipa Colorado dołanczając tym samy do Philadelphii, a dając jednoczesnie awans druzynie Swarm

Dzis dwa kolejne mecze. Typy w glowie juz są, ale szerzej o tym wieczorem.

Moderator
Moderator

National Lacrosse League

Sat 4/17 2003 Edmonton Rush
07:30 PM 2004 Washington Stealth 1.658

Dzis dwa mecze zamykające przed ostatnia kolejke sezonu zasadniczego. Ja na poczatek wybrałem potyczke między Drużynami Stealth oraz Rush.
To spotkanie jest tej nocy wazne dla mnie i ..Calgary;] oraz gospodarzy bardzo istotne.
Dla mnie i Necksow ten mecz jest wazny, poniewaz ewentualna porażka Edmonton sprawi, że to własnie Calgary <kocham> wskoczy na miejsce drugie i na 99% na nim zostanie, a co za tym idzie w fazie play-off drużyna Roughnecks bedzie mogla zagrac pierwszy mecz u siebie.
Dla gospodarzy natomiast spotkanie z Edmonton jest wazne dlatego, ze wygrana zapewni im tytuł mistrza konferencji, pierwsze miejsce w konferencji i mecz u siebie w play-off.
Poza tym Washington bardzo chce się zrewanzowac za ostatnia porazke w druzyna Rush, ktorej doznal stosunkowo niedawno.
Zadanie w postaci wygranej dla druzyny Stealth przynajmniej w moim mniemaniu nie powinno byc trudne.
Fakt, ze nie docenialem Washington, fakt, ze ich gra mi się w ostatnim czasie nie podobala, ale po tym co zobaczylem w ostatnim meczu z Orlando dzis nie moge zagrac inaczej.
Jak juz wczoraj pisalem spotkanie z Tytanami bylo w wykonaniu druzyny Stealth chyba najlepszym meczem w tym sezonie. Wynik i sama gra bez wątpienia zasluguja na uznanie, a jesli dodamy do tego, ze Washington gral bez jednego z najlepszych swoich atakujacych, czyli Zywickiego oraz bez obroncy Codron'a wygrana ta jest jeszcze bardziej imponujaca.
Swietnie w meczu z Orlando funkcjonowal atak z Duch'em na czele, ktory swoje strzelal, a i asystowal w pięknym stylu. Dodatkowo ladnie zagrali Wiles, czy Ratcliff, czy nawet Sedgwick i Dalgarno, więc nawet mimo braku Zywickiego nie mozna bylo na ofensywe druzyny Stealth narzekac.
Podobnie bylo z defensywa, ktora w koncu po kilku slabszych meczach zagrala tak jak powinna.
Dzis licze, ze panowie choc w polowie zagraja tak jak z Orlando, a wowczas o wynik moge byc spokojny. Mecz u siebie to pierwszy atut, a po drugie co chyba najwazniejsze istnieje ogromne prawdopodobienstwo, ze dzis wroca nieobecni ostatnio Zywicki oraz Codron, co dodatkowo niewatpliwie wzmocnilo by sile ognia.
Zreszta nawet jesli obydwaj panowie dzis się nie pojawią to i tak Edmonton nie powinien zagrozic gospodarzom.
O druzynie Rush pisalem juz wczoraj, więc nie bede się zbytnio powtarzal. Przypomne tylko, ze druzyna Rush w ogole mnie nie przekonywala, a nocny mecz z Calgary tylko to potwierdzil. Nie twierdze, ze druzyna Roughnecks zagrala fenomenalnie, ale Edmonton zagral bardzo slabo w obronie, a i w ataku mimo wielu akcji byl i tak niezbyt skuteczny. Ogolnie mimo tych 14 goli strzelonych druzynie Calgary i tak formacja ofensywna mnie nie powalila.
Dzis przy solidnej defensywie druzyny Stealth latwiej nie bedzie i tak na dobrą sprawe mysle, ze Edmonton nie powinien dzis wyjsc z 8 bramek, a jesli obrona zagra jak wczoraj to WAS spokojnie moze z 12 wbic.
Reasumując gospodarze po tym co pokazali ostatnio z Orlando są w tym pojedynku zdecydowanymi faworytami i szczerze piszac bardzo się zawiode jesli Washington pewnie tego meczu nie wygra, bo z tak grajacymi goścmi nie wypada poprostu przegrac.

Moderator
Moderator

National Lacrosse League

Sat 4/17 2001 Philadelphia Wings
05:35 PM 2002 Minnesota Swarm 1.568

Teraz czas na drugi mecz, czyli spotkanie między Minnesota, a Skrzydłami z Philadelphi.
Tutaj bedzie juz krótko, bo w sumie niewiele słów potrzeba
Minnesota po wczorajszej porażce Colorado znalazla sie w fazie play-off. Teoretycznie, więc nie musi sie juz dzis sprężać. Niemniej jednak drużyna Swarm chce pokazac w tym meczu, ze to ona sama wywalczyla awans i niczyja pomoc nie byla jej w tym potrzebna.
Mysle, ze w spotkaniu akurat ze Skrzydlami gospodarze powinni to pokazac i udowodnic zwlaszcza przed wlasna publicznoscią, ze to sami zawodnicy druzyny Swarm poprowadzili swoj zespol do awansu.
Coz nie da się ukryc, ze obie druzyny sa zdecydowanie pod formą. Niemniej jednak znacznie lepsze wrażenie robi drużyna Swarm co jest jednym z powodow, aby jej dzis zaufac.
Philadelphia gra slabo i poza nieznacznym przeblyskiem jaki calkiem niedawno nam zaprezentowala nie pokazuje kompletnie nic. W meczu z Minnesota powinno byc bardzo podobnie, bo Skrzydła grają na wyjezdzie, gdzie wygraly w tym sezonie ledwo jeden mecz i raczej nie zanosi sie na poprawe tego stanu nawet w hali Minnesoty.
Najwazniejsze jednak, ze Philadelphia o nic juz nie gra, bo drużyna zostala pozbawiona juz szans na awans, a jak mowi trener teraz trzeba wyciagac wnioski i powoli patrzyc w kierunku kolejnego sezonu.
Oczywiscie goscie tutaj pewnie nie odpuszczą, ale czy będa się az tak bardzo spinac? Wątpie, bo jesli juz będa chcieli sie pozegnac z sezonem to zrobia to w ostatnim meczu i to na wlasnym terenie.
Zresztą nawet jesli Phila miala by szanse na awans to grając tak fatalnie jak w ostatim czasie nie miala by dzis wiele do powiedzenia z druzyna Minnesoty, ktora poprostu wyglada na ten moment duzo silniej (nawet mimo kiepskich wynikow).
Jak dla mnie kurs marzenie na gospodarzy i zdecydowanie warto sprobowac.

PostNapisane: 18 kwi 2010 
Moderator
Moderator

Cytuj:

Sat 4/17 2003 Edmonton Rush
07:30 PM 2004 Washington Stealth 1.658

Cytuj:

Sat 4/17 2001 Philadelphia Wings
05:35 PM 2002 Minnesota Swarm 1.568

Edmonton Rush-Washington Stealth 14-13

Philadelphia Wings-Minnesota Swarm 13-12 AOT

Szkoda tego nawet komentowac, bo po co ma mnie drugi raz szlag jasny trafic..

PostNapisane: 18 kwi 2010 
Moderator
Moderator

Pora na podsumowanie przed ostatniej kolejki spotkan w NLL

16 kwiecień

Orlando Titans-Buffalo Bandits 9-7

Colorado Mammoth-Boston Blazers 7-9

Toronto Rock-Rochester Knighthawks 15-7

Edmonton Rush-Calgary Roughnecks 14-15

17 kwiecień

Minnesota Swarm-Philadelphia Wings 12-13 AOT

Washington Stealth-Edmonton Rush 13-14

Przed ostatnia kolejka za nami.
Ogolnie jestem zadowolony z tego tygodnia, choc przyznam szczerze, ze dzisiejsze mecze bardzo mnie zawiodly. Washington przegral i tym samym ladnie skomplikowal sobie sytuacje, bo w razie ewentualnej porazki za tydzie z Rochester to Edmonton zdobędzie mistrza konferencji. Co prawda cięzko sobie wyobrazic, zeby druzyna Stealth przegrala z Rochester, bo gra u siebie, a co najwazniejsze swoich rywali bije jednak skladem na glowe. Niemniej jednak Rochester ciągle walczy o awans do play-off, więc napewno na boisku sie nie polozy by oddac rywalowi mecz.
Edmonton dzisiejszym wygranym meczem przedluzyl nadzieje na pierwsze miejsce w konferencji. Niemniej wiele zalezy od Calgary i WAS w ostatnich meczach, bo jesli obie druzyny wygraja, Edmonton zamiast pierwszego miejsca wyląduje na...trzecim;D (na co bardzo zresztą licze)

W konferencji zachodniej jest, więc bardzo ciekawie, ale jeszcze ciekawiej jest na wschodzie, gdzie poza Toronto i Orlando, ktore są pewne awansu, az trzy ekipy walczą jeszcze o awans do najlepszej zcworki konferencji. Najciekawiej za tydzien bedzie w Buffalo, gdzie miejscowi Bandyci podejma Boston. Ten mecz w zasadzie ostatecznie, ktora z tych ekip awansuje dalej.

Trzeba przyznac, ze ostatnia seria zapowiada sie niezwykle ciekawie i jzu nie moge sie doczekac przyszlego weekendu;]

Tymczasem jednak do uslyszenia.

NLL 2010: 29-23

PostNapisane: 19 kwi 2010 
Moderator
Moderator

Już w weekend ostatnia runda sezonu zasadniczego. Plan jazdy wygląda następująco:

23 kwiecień

Philadelphia Wings-Orlando Titans *

Colorado Mammoth-Calgary Roughnecks

24 kwiecień

Minnesota Swarm-Orlando Titans

Washington Stealth-Rochester Knighthawks

Buffalo Banddits-Boston Blazers

*- zaległy mecz.

i teraz tak. Poki co napewno Calgary i Washington, nawet mimo, że gra z ciągle walczącym o awans Rochester.
Może Philadelphia, bo to last match at home.
Najciekawiej jednak bedzie w meczu Buffalo-Boston.. tam dla mnie może zdarzyc się wsztystko i choc Boston wygląda lepiej to jednak Bandytow w domu lekceważyć nie wolno nawet mimo nierownej formy.

Bomba bedzie jednak Calgary i to nawet nie ma co pisac.

Do uslyszenia w piątek.

PostNapisane: 23 kwi 2010 
Moderator
Moderator

National Lacrosse League

Fri 4/23 2001 Calgary Roughnecks 1.610
06:00 PM 2002 Colorado Mammoth

Przyszła pora na ostatnia kolejke sezonu zasadniczego w NLL.
Na dziś zostały zaplanowane dwa spotkania. Mnie oczywiscie zainteresowal ten mecz i jest to moj typ numer 1 na ten tydzień.
Dla Calgary potyczka z Colorado jest niezwykle ważna. Wygrana z Mamutami, bowiem zapewni drużynie Roughnecks miejsce drugie w konferencji i mecz u siebie na rozpoczęcie play-off. Co prawda w razie wygranej, Calgary zrowna sie punktami z Edmonton, ale lepszy bilans w meczach bezspośrednich pozwoli Necks'om przeskoczyć drużyne Rush.

Nie ma się, zatem co czarować, Calgary ten mecz musi poprostu wygrać, a że na mecze najważniejsze potrafi się mobilizować (o czym już wspominałwm), mogliśmy juz zobaczyć w ostatnim meczu wlasnie z Edmonton. Zresztą nawet jesli to spotkanie dla Necksow nie bylby o tak wysoka stawke i tak powinni ograc bez wiekszych problemow Colorado, ktore formy jak nie mialo tak nie ma..

Dla drużyny dzisiejszych gospodarzy mecz z Calgary jest ostatnim meczem w tym sezonie, bo Mamuty straciły juz szanse na awans do fazy pucharowej. Można, więc gdybać, że dzis Colorado bedzie chcialo udanie pozegnac się z sezonem i wlasnymi kibicami i w jakimkolwiek stopniu zrehabilitowac sie swoim fanom za ten fatalny sezon..

Na gdybaniu chyba sie jednak skonczy, bo nie ma sie co oszukiwać, że Colorado gra poprostu slabo. Ze skladu na dlugi okres czasu wypadl Ilija Gajic, w zasadzie jeden z najlepszyh zawodnikow drużyny i gra Colorado siadła. Co prawda Ilija wrocil w ostatnim meczu z Bostonem, ale widać bylo, że po tak dlugiej przerwie forma nie ta. Ogolnie trzeba przyznać, ze atak jak i zreszta cala reszta Colorado w tym roku mimo naprawde ciekawych nazwisk niemilosiernie zawodzily. Szkoda, bo sam przyznam szczerze, ze spodziewalem się więcej. Niestety przeliczylem się. Druzyna grala i co najsmieszniejsze nadal nie potrafi zagrac kilku rownych spotkan pod rząd. Dobre mecze przeplata z fatalnymi, a tak wlasciwie to tych fatalnych jest jednak więcej.
Obrona dziurawa, nie spisująca się jak należy, atak mimo akcji malo skuteczny.. Coz to najkrotszy komentarz do gry Mamutów. Dzis niby ostatni mecz przed wlasna publicznoscią dla gospodarzy, więc teoretycznie wlasnie u siebie powinni powalczyć. Ja jednak jestem odmiennego zdania, bo po pierwsze Colorado nie wygralo w tym roku ani jednego meczu u siebie.. a po drugie z Calgary w gazie nie ma się co mierzyc, a trzeba przyznać, ze drużyna Roughnecks wlasnie w takim gazie się znajduje.

Trzy wygrane z rzędu Calgary to nie byle co. Druzyna Roughnecks gra naprawde dobrze i moze wyniki nie zawsze to dobitnie potwierdzają, bo teoretycznie wygrane jedną bramka moga szalu nie robić, ale jesli popatrzy sie na gre Necksow to zdanie automatycznie ulega pod tym względem zmianie.
Atak po powrocie Toth'a oraz Kelusky'ego odrazu wygląda solidniej. Drużyna więcej atakuje, stwarza więcej groznych sytuacji i co najwazniejsze częsciej trafia w swiatlo bramki.
Obrona choc bez Kirkby'ego takze spisuje się dobrze. Nie powiem, że w tej formacji CGY jest rewelacyjne, ale bardzo dobre napewno. Coz, zeby nie bylo tak cukierkowo powiem, ze jedynym mankamentem druzyny Necksow jest zbyt slaba gra przy kontrach rywala, ale z meczu na mecz i to ulega zmianie.
Dla mnie Calgary to obecnie drużyna kompletna i na dobra sprawe chyba jedyna ekipa, ktora może zagrozic drużynie Stealth w zdobyciu mistrzostwa. Drużyna Roughnecks jest mocna, a co najwazniejsze forma zbliża się ku szczytowej w najwazniejszym momencie sezonu, więc Panowie wiedząc o co w spotkaniu z Mamutami grają, będąc w tak dobrej formie, mając za przeciwnika jedną z najslabszych druzyn w lidze dzis zawiezsc poproostu nie może.

Go Necks <kocham>

PostNapisane: 24 kwi 2010 
Moderator
Moderator

Cytuj:

Fri 4/23 2001 Calgary Roughnecks 1.610
06:00 PM 2002 Colorado Mammoth

Calgary Roughnecks-Colorado Mammoth 11-10

Necks <kocham>

Plan wykonany, drugie miejsce nasze!;]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]