» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj

Autor Wiadomość
PostNapisane: 02 gru 2009 
Moderator
Moderator

Podziękował: 528
Podziękowano: 2179
Cytuj:
Kanada-Walia(+8.5) 2
@1.85 Bwin
Stawka: 150j

Cytuj:
Nowa Zelandia-Austria(+4.5) 2
@1.85 Bwin
Stawka: 50j

Cytuj:
Niemcy-Dania(+10.5) 2
@1.85 Bwin

Cytuj:
Australia(-6.5 po pierwszej połowie)-Szkocja 1
@1.75 Bwin

Cytuj:
USA(-12.5)-Irlandia 1
@1.85 Bwin

Cytuj:
Anglia(-12.5)-Japonia 1
@1.85 Bwin
Stawk 100j

Mistrzostwa świata kobiet w Lacrosse

Kupony: 3-3
Typy: 3-3

#26 +127.50j
#27 -50j
#28 -50j
#29 +37.50j
#30 +42.50j
#31 -100j

Bet-at-home: -
Bwin: +7.50j

Ogólnie: +7.50j

Powiem tak: Lepszy taki plus niż kolejny dzień na minusie. Oczywiscie szału nie ma, ale kobiety znowu mogly postarac się o więcej czerwieni.
Najbardziej zawiodlem się na Angielkach, bo po tym co widziałem we wczesniejszym meczu pomiedzy tymi ekipami liczyłem na coś więcej, a tu początek nieudany i Wyspiarki niech się cieszą, że grają dalej, bo Japonki pokazały się po raz kolejny z dobrej strony. Dania i Austria to drużyny hmm jakby to powiedzieć? BEZNADZIEJNE, ŻAŁOSNE etc :D
Grają tak fatalnie, że brakuje mi słów, by to opisać. Jutro spotykaja się między soba i jak tylko pojawi się tymw bah-u, czy Bwin stawiam co mam na Austrie. I choć Austriaczki grają fatalnie to Dunki grają jeszcze gorzej.
Jesli chodzi o dzisiejsze pozytywy to Walijki pokazały się w meczu z Kanadyjmami z parwade bardzo dobrze strony. Ładna gra w pierwszej częsci, po której byl remis 4-4. Pozniej jednak Kanada zaczęła grać zdecydowanie lepiej i caly mecz wygrala 10-6. Walia jednak po tym co dzis pokazała nie zostawi jutro na Szkotkach suchej nitki. No wlasnie Szkocja nie pokazała z Australijkami niczego co mogło by jutro zagrozić Walii.
Australia natomiast potwierdziła tylko tym meczem wysoka dyspozycje i jutro przeciwko Kanadzie stawiam ją w roli zdecydowanego faworyta.
W koncu czas na USA. Tutaj nie ma co się rozpisywać. BLOWOUT 22-5 i tyle w temacie. To sa przyszłe MISTRZYNIE ŚWIATA i tego będe się twardo trzymał.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Moderator
Moderator

Nadszedł czas na decydujace spotkania:

Półfinały

USA-Anglia

Australia-Kanada

Miejsca 5-8

Walia-Szkocja

Irlandia-Japonia

Miejsca 9-16

Dania-Austria

Korea Południowa-Holandia

Czechy-Haudenosaunee

Niemcy-Nowa Zelandia

Szkocja-Walia 2
@1.45 Bwin
Stawka: 300j

Zagrałem jak tylko ten zakład pojawił się w ofercie Bwin. Teraz patrze i kurs juz 1.40. Po dzisiejszych meczach ćwierćfinałowych, kiedy już wiedziałem, że te druzyny spotkanją się ze sobą powiedziałem sobie, że zagram za każde pieniadze Walijki i tak tez robie. W dzisiejszym meczu reprezentacja Walii zagrała bardzo dobre spotkanie przeciwko Kanadzie, szczególnie w pierwszej połowie, kiedy to była nawet dwa razy na prowadzeniu. Druga połowa nieco gorsza, ale i tak na przyzwoitym poziomie. Po raz kolejny dobrze zaprezentowała się defensywa Walii. Kanadyjkom trudno było sie przedostać przez obrone Walijek i nie było tu łatwo o gole. Ofensywa tez nie grała źle, ale mogła bardziej ukąsić defensywe Kanady. Kolejny dobry mecz zanotowała Warren, która trafiła z formą na ten turniej i jest naprawde w dobrej dyspozycji.
Zreszta patrzac na gre Walijek w przeciagu całego turnieju, jest ona naprawde dobra.
Jeśli chodzi o Szkocje to szczerze powiedziawszy nie zagrała dzisiaj nic specjalnego. W grupie prezentowała się na przyzwoitym poziomie, a tutaj jakby sparaliżowana zagrała. Pierwsza połowa to blamaż i 11-2. Druga częśc nieco lepsza, choc i tak przegrana 6-2. Nie dziwi mnie jednak fakt bardziej otwartej i luźnej gry Szkotek w drugiej częsci, bo jak już pisalem wczesniej Australijki nie grają na max swoich mozliwosci przez caly mecz jesli juz w pierwszej częsci prowadzą wysoko. Poodbnie bylo dzis. Gra ofensywna Szkotek była dzis krótko mówiąc żałosna. 8 strzalow przy 35 :shock: Australii to wynik beznadziejny. Do tego defensywa dziurawa. Szkotki tylko niezłej, podkreslam niezłewj, a nie rewelacyjnej grze Garthwaite w bramce nie straciła więcej bramek. Krótko mowiąc Szkotki były dzis cieniem samych siebie z przed kilku dni.
Walia i Szkocja spotkały się dwa dni temu w meczu o pierwsze miejsce w grupie. Wówczas lepsze okazały się Walijki wygrywając 10-6. W meczu jutrzejszym również nie wyobrazam sobie innego rezultatu JAK wygrana reprezentacji Walii.

Moderator
Moderator

Dania-Austria(-6.5) 2
@1.85 Bwin
Stawka: 35j

Mecz o miejsca 9-16 pomiędzy najsłabszymi obok Korei Południowej oczywiście, drużyn. Obie reprezentacje nie pokazują na tym turnieju kompletnie nic. Słaba gra defensywna połączona z nieskutecznym atakiem. Tutaj wlasciwie nie ma się co rozpisywać. W przeciągu całego turnieju lepsze wrazenie mimo wszystko zrobiły na mnie Austriaczki i choć wczoraj zostały zmiecione przez reprezentacje Nowej Zelandii 18-0 to i tak im zaufam dzisiejszego dnia. Dania we wczorajszym meczu z Niemkami zagrała tragicznie. Zreszta komentarz do tego meczu jest krótki: 24-1 i więcej tutaj nie potrzeba. W poprzednich meczach zarówno Dunki jak i Austriaczki równiez nie grały nic specjalnego.
Austria i Dania spotkały się w meczu otwarcia. Wówczas Austria wygrała 16-7. Wygrala by więcej, ale atak był mało skuteczny jak na tak dziurawą obrone Dunek. Dziś mysle, że Austriaczki jesli poprawia ten element, a w obronie zagraja co najmniej tak jak w pierwszym meczu wynik może być w tym spotkaniu wysoki.

PS Irlandki, Holenderki, Amerykanki juz także zagrane, ale o tym pozniej :wink:

Moderator
Moderator

USA-Anglia 1
Australia-Kanada 1
Czechy-Haudenosaunee 2
Niemcy-Nowa Zelandia 1
@1.34 Bet-at-home
Stawka: 350j

W koncu pojawiła się jakas oferta w bah-u i można cos i tam zagrać. Miałem dołożyć do tej mini tasiemi jeszcze Irlandki, ale one pojdana singlu. Do rzeczy.
USA murowany jak dla mnie faworyt. Innego wyniku patrząc na grę Angielek sobie tutaj nie wyobrazam. Zreszta juz wczesniej w Bwin zagrałem -9.5 na reprezentacje USA, więc tutaj to tylko formlnośc.
Jeśli chodzi o Australijki to podobnie jak w meczu Amerykanek nie wyobrażam sobie tutaj porazki dziewczyn z kraju kangurów. Reprezentacja Australi jest w niesamowitym gazie i słabo grająca Kanada nie powinna mieć tutaj nic do powiedzenia.
Teraz dwa nieco trudniejsze spotkania, choc kursy na to nie wskazują.
Indianki wczoraj zbily w pięknym stylu Holenderki, które na moje oko sa mocniejsze niz Czeszki. Ogolnie rep[rezentacja Czech gra ponizej moich oczekiwan. Fakt, wczoraj rozbily Koreanki 23-0, ale Koreanki to w ogole inna liga niz reprezentacja Haudenosaunee. Mecz ten może byc wyrównany, ale mimo wszystko stawiam na Indianki, które w mojej opinii choć mialy slabsze bądz co bądz rywalki graly znacznie lepiej niz Czeszki.
Jesli chodzi natomiast o ostatnie spotkanie pomiedzy Niemkami, a reprezentacją Nowej Zelandii to tutaj powinno obyć się również bez niespodzianki. Niemki grają lepiej niż ich rywalki, choc poziomem niewiele odstają od Nowej Zelandii. Mimo wszystko juz w poprzednim, grupowym spotkaniu drużyna Niemiec pokazala, ze dobrze gra się im z Nową Zelandią wygrywając 11-7. Mam nadzieje, że podobny scenariusz ujrzymy w meczu dzisiejszym.

Irlandia-Japonia 1
@1.57 Bwin
Stawka: 100j

Jeszcze wczoraj kursy były idealnie wyrównane i wynosiły 1.83 na obydwie drużyny. Dzis mozna spotkac juz zaledwie kursy w okolichach 1.50. Uwazam jednak, że to i tak dobra inwestycja, choc ja ze stawką nie szaleje. Irlandki oprócz wczorajszego, przegranego 22-5 meczu z USA rozgrywają w Czechach bardzo dobrze zawody. Grupę miały co prawda łatwiejszą niz Japonki. Ba tutaj niema co porównywać Holandii, czy Koreii do Stanów, lub nawet slabej Anglii. Mimo wszystko Irlandki grały bardzo dobrze, a przekonaly mnie do siebie po meczu z Indiankami. Byla to pierwsza tak duza niespodzianka tego turnieju, przynajmniej dla mnie, kiedy to Irlandia wygrala 12-6 grając naprawde wysmienicie. Pozniej kolejny swietny mecz tym razem przeciwko gospodyniom turnieju-Czeszkom wygrany 21-10. Irlandki mają bardzo dobra ofensywe. Pellizzi, Hogan, Cohen czy Moriss, która znakomicie rozgrywa akcje strzelają sporo bramek w kazdym spotkaniu. Dodatkowo obrona nie spisuje się źle choć zdarzaja się im wpadki, ale jesli trzeba potrafią się także niesamowicie zmobilizowac. Dobrze broni Kahoe, ktora jest bardzo mocnym punktem defensywy Zielonych :wink:
Wczoraj owszem, Irlandki zostaly zbite przez Amerykanki, ale tutaj nie moglo byc inaczej.
Jesli chodzi natomiast o Japonki to jak już wspomnialem grupę mialy naprawde trudną, bo USA, Anglia, Australia czy Kanada to czolowka swiatowego lacrosse'a, ale mimo wszystko Azjatki zaprezentowaly się z niezlej strony, strzelacjąc sporo goli przeciwko każdej z tych druzyn.
Niemniej uwazam jednak, że choc dzis rywal slabszy niz grupowe rywalki, zadanie będzie równie trudne, aby odniesc zwycięstwo. Japonia ma dziurawa obrone. Z tego co oglądalem nie specjalnie kryją zawodniczki przciwnej druzyny i choc w ofensywie sa bardzo szybkie dużo tracą na slabej defensywie. Jesli Japonki nie poprawia elementu obrony, mocne, nastawione na atak Irlandki szybko zdobędą prowadzenie, ktore tylko będą powiększaly. W zasadzie wątpie, zeby Azjatki mogly poprawic ten element skoro z meczu na mecz nie wygląda to wcale lepiej. Dodatkowo z atakiem tez moze juz nie byc tak rozowo, bo jak pisalem wczesniej Irlandki w obronie graja na przyzwoitym poziomie.
Reasumijąc w dzisiejszym meczu nie widze innego rozwiązania jak zwycięstwo Irlandek.

EDIT:

Korea Południowa-Holandia(-21.5) 2
@1.85 Bwin
Stawka: 15j

Jako, że handi wysokie stawka równiez nie najwyższa, ale jako, że Holenderki zbiły Koreanki juz w fazie grupowej 1-24, tutaj może być tylko wyżej. Nie ma się co rozpisywać. Różnica klas widoczna gołym okiem i jesli skonczy się mniej niż dwudziestoma będzie to dla mnie spore zaskoczenie.

Moderator
Moderator

USA(-9.5)-Anglia 1
@1.85 Bwin
Stawka: 10j

W zasadzie handi stosunkowo niewielkie, ale stawka rekreacyjna. Amerykanki w naprawde bardzo dobrej formie, a wczorajszym meczem przeciwko Irlandii potwierdziły tylko, ze nie ma mowy o jakimkolwiek odpuszczaniu nawet na chwilke. -17 w ładnym stylu choc w drugiej połowie USA juz nie forsowalo tempa. Angielki dziwnie męczyly sie z Japonkami, a wynik 19-12 nie zrobil na mnie większego wrazenia tym bardziej, ze w pamięcia mialem 20-3 z meczu grupowego. Ogólnie myslalem, ze Wyspiarki zaczną grac lepiej, ale po wczorajszym meczu uważam, że niewiele się zmieniło i dzis Amerykanki moga zrobic co najmniej -10. Pierwszy mecz podczas pierwszego dnia mistrzostw miał dziwny przebieg. Pierwsza częśc wyrównana zakonczona remisem, ale druga połowa to juz absolutna dominacja Amerykanek. W tamtym spotkaniu reprezentacja USA ewidentnie przespała pierwszą połowqą i tylko i wyłącznie dlatego Amerykanki nie wygrały tego wyżej. Dzis mam nadzieje, że od początku spotkania USA narzuci swoj styl gry i szybko obejmie prowadzenie, ktore wraz z uplywem czasu będzie tylko powiększać. Anglia jest naprawde slaba, czego w zasadzie sam się nie spodziewalem i kazdy inny wynik jak pewne zwycięstwo Amerykanek będzie dla mnie niespodzianką. Wiadomo jednak, że to kobiety i nie zawsze muszą się ze mną zgadzać, stąd taka stawka :wink:

Moderator
Moderator

#38 LIVE 12-2
USA(-17.5)-Anglia 1
@1.85 Bwin

Blowout?
Jak najbardziej. W koncu widac gre mistrzyń świata :)
Do konca sporo, choc warunki atmosferyczne kiepskie.

Australia(-5.5)-Kanada 1
@1.72 Bwin

EDIT: Dorzucam kilka słów.
Australijki sa w niezwyklym gazie co potwierdziły zresztą w poprzednich spotkaniach. Bardzo mocna ofensywa, a także defensywa, która oprócz meczu z USA, kiedy to w drugiej połowie zagrała poniżej normy gra bez większych wpadek.
Jesli chodzi o Kanadyjki to nie chce się powtarzać, ale chyba niestety nie mam wyjścia. Gra reprezentacji Kanady jest dla mnie zdecydowanie za słaba. Już wczorajszy mecz z Walijkami obnałył wiele słabości drużyny Kanadyjskiej, a nie ma się co oszukiwać, że Walia, a Australia to niebo, a ziemia. Po raz kolejny Kanadyjki nie zagrały najlepiej w obronie i Walijki umiętnie to wykorzystywały, szczegolnie w pierwszej częsci. W drugiej połowie Kanadyjki poprawiły już gre, ale w dalszym ciągu mnie ta gra nie przekonywała i dalej nie przekonuje. Od pierwszego meczu, kiedy to Kanadyjki zagrały z Australijkami prócz meczu z Japonkami grałem konsekwentnie przeciw zespołowi z Ameryki Pólnocnej i tak tez zrobie dzis. Wlasnie pierwszy mecz pomiedzy tymi zespolami jeszcze w grupie zakonczyl się wynikiem 16-11. Wydaje mi się jednak, że gdyby Australijki zagrały wówczas w drugiej polowie, jak w pierwszej części bylo by to znacznie bardziej okazałe zwycięstwo. Dziś jednak nie można juz sobie pozwolić na odpuszczanie, bo to połfinał, dlatego mam nadzieje, że Australia zagra od początku na max skoncentrowana i zagra tak przez cale spotkanie nie dając szans rywalkom.

Moderator
Moderator

#40 LIVE 1-1
Australia(-5.5)-Kanada 1
@1.85 Bwin
Stawka: 360j

i to na tyle z dzisiejszym Lacrossem, bo po meczu Indianek lekko się zdenerwowalem...

Moderator
Moderator

Znamy juz pary walczące o poszczególne miejsca podczas mistrzostw.

Mecz o 15 miejsce

Dania-Korea Południowa

Mecz o 13 miejsce

Holandia-Austria

Mecz o 11 miejsce

Nowa Zelandia-Haudenosaunee

Mecz o 9 miejsce

Czechy-Niemcy

Mecz o 7 miejsce

Japonia-Szkocja

Mecz o 5 miejsce

Walia-Irlandia

Mecz o 3 miejsce

Kanada-Anglia

Mecz o mistrzostwo świata

USA-Australia

Wszystkie typy podsumuje po zakonczeniu mistrzostw choc wypadlo to kiepsko.

Moderator
Moderator

Kanada-Anglia 1
Austrlaila-USA 2
@2.10 Bet-at-home
Stawka: 500j

Stawka spora, mecze jutro, więc zagrane juz teraz jakby mialy kursy pójść w dół. W zasadzie tutaj jestem niemal pewny takich rozwiązań i chcialem zagrac nawet all in, ale kiedys sobie obiecalem, ze chodzmym nie wiem jak bardzo był czegos pewny, zqa wszystko nie zgram. W bah-u jednak w porownaniu do Bwin fundusze zostaly jednak większe, więc zaszaleje na koniec.
W meczu o brąz licze na Kanade i choc parokrotnie podkreslalem, ze jej gra mnie nie przekonuje to patrząc na cały turniej, gra Kanadyjek wyglądala o niebo lepiej niz gra Angielek, które niewatpliwie bardzo zawodziły podczas tych mistrzostw.
Po wczorajszych meczach półfinałowych jestem pewien niemal w 100% rozstrzygnięcia tego meczu na korzysc Kanady. Wlasnie Kanadyjki zagraly wczoraj o dziwo dobre spotkanie przeciwko Australii. Sam bylem zaskoczony taką postawa zawodniczek z Ameryki Północnej. Dobra gra obronna, niepozwalająca Australijka na zbyt wiele w ataku, a także przyzwoita gra w ataku, która sprawiala duże problemu defensywie Australii. Angielki natomiast w meczu z Amerykankami zagrały fatalnie. Po 8 minutach przegrywaly juz 7-0. Pozniej zaczął padac gwaltownie deszcz i mecz zostal przerwany. Taki obrót spraw wybił nieco Amerykanki z rytmu. Gdyby nie to wymiar kary dla Angielek byłby niewątpliwie większy. Pomijając juz tragiczną postawe Angielek we wczorajszym meczu także poprzednie spotkania nie stawiaja Wyspiarek w dobrym świetle. Szczerze mówiąc watpie, aby jutro miało się cos zmienić. Kanadyjki juz w grupowym meczu przeciwko Anglii obnałyły jej slabosci, kiedy to przegrywając po pierwszej częsci 6-4 wygrały cale spotkanie 9-10. Wtedy stawialem na Anglie, ale teraz już takiego błędu nie popełnie.
Jeśli chodzi natomiast o mecz finałowy to skład finału jest idealnie taki, jaki sobie wyobrażałem. Bez watpienia jest to finał marzeń z dwoma najlepszymi drużynami tych mistrzostw. Według mnie jednak Amerykanki spisują się znacznie lepiej. O ile w grupie nie dawały z siebie max to od fazy pucharowej grają na naprawde wysokich obrotach i trudno mi sobie wyobrazić, żeby nawet Australia mogła je zatrzymać. Owszem Australijki grają w tym turnieju bardzo dobrze, ale juz pierwszy mecz jeszcze w fazie grupowej przeciwko USA pokazał, że Australia jest za słaba, aby pokonać USA. Oczywiscie nie ma co porównywac fazy grupowej do meczu o tytuł, ale mimo wszystko uważam, że Australia nie będzie w stanie zagrozic reprezentacji USA. W sumie tutaj nie ma co wiecej pisac o Amerykankach, bo juz wiele razy pisalem, że sa w mega formie i że to im nalezy się tytuł.
Mam nadzieje, że chociaz na koniec turnieju dziewczyny się ze mną zgodzą :)

Moderator
Moderator

Czechy-Niemcy 1
Walia-Irlandia 1

@1.68 Bet-at-home
Stawka: 90j

Mecz Czeszek nie wymaga chyba komentarza. Wczorajsza badź co badź wysoka wygrana z Indiankami potwierdziła tylko, że Czeszki chodz potęga jako taką w lacrosse nie sa, na tych mistrzostwach grają na przyzwoitym poziomie. Niemki owszem zbiły Nową Zelandie, ale bez przesady, z Czeszkami rady nie dadza. Jest to ostatni mecz obydwu drużyn podczas tych mistrzostw, dodatkowo dla reprezentacji Czech to mecz pożegnalny przed wlasną publicznoscią, więc musządac rade. Wiadomo, że "musi" nie zawsze oznacza zwycięstwo, ale dzis innego scenariusza sobie nie wyobrażam.
Jeśli chodzi o drugie spotkanie to jak dla mnie jest to mecz dnia. Zresztą mecz o 5 miejsce w turnieju, więc walki i emocji nie powinno zabraknąc tym bardziej, że naprzeciwko siebie staną dwie reprezentacje z Wysp. Kursy na Walijki ciekawe, choc moim zdaniem i tak za wysokie. Reprezentacja Walii rozgrywa w Czechach naprawde dobre zawody. Pierwsze miejsce po fazie grupowej. Dwukrotne zwycięstwo nad Szkotkami, dobry mecz z Kanadą w meczu ćwierćfinalowym. Te wyniki swiadczą o naprawde dobrej postawie Walijek. Irlandki również nie grają tutaj źle, ale moim zdaniem są slabsze niż Walijki. Grupa zdecydowanie łatwiejsza niz Walijek. Pozniej jednak zwycięstwa dad Indiankami i Czeszkami zrobiły na mnie spore wrazenie. Wczoraj jednak przeciwko Japonkom nie zagrały juz tak dobrze. Sporo błędów i było blisko wyeliminowania. Przewage bramkową mialy sporą, ale rozkojarzenie sprawilo, ze Japonki zaczęly odrabiac w mgnieniu oka. Na szczescie dla Wyspiarek w pore się przebudzily i daly jednak radę.
Dzi mecz nie będzie latwy dla zadnej z ekip, ale Walijki jakos bardziej mnie do siebie przekonują. Poza tym polubilem bardzo te dziewczyny i zaufam im ten ostatni raz podczas tych mistrzostw :wink:

Holandia(-14.5)-Austria 1
@1.85 Bwin

Przedostatni kupon podczas tych mistrzostw. Tutaj nie ma się co rozpisywać. Po tym co Austriaczki wczoraj zaprezentowaly w meczu z Dunkami dziś jesli Holenderki nie zbiją powyzej 15 bede w lekkim szoku.
Austria zagrala wczoraj tak beznadziejnie, ze nie wiem nawet jak to opisac. Z tak grającymi Dunkami do konca walczyc o zwycięstwo?! Parodia. Holenderki w przeciagu calego turnieju prezentuja formę znacznie lepszą niz Austriaczki. Do tego widac, ze nie odpuszczają spotkan i graja na maksa przez caly mecz. Wczoraj mozna to bylo zaobserwowac w meczu z Koreankami, gdzie wygraly 1-28 :shock:
Dzis choc rywal nieco, podkreslam nieco lepszy także spodziewam się blowoutu ze strony Holenderek i nie omieszkam powierzyc im po raz kolejny swoich funduszy.

Moderator
Moderator

Cytuj:
Szkocja-Walia 2
@1.45 Bwin
Stawka: 300j

Cytuj:
Dania-Austria(-6.5) 2
@1.85 Bwin
Stawka: 35j

Cytuj:
USA-Anglia 1
Australia-Kanada 1
Czechy-Haudenosaunee 2
Niemcy-Nowa Zelandia 1
@1.34 Bet-at-home
Stawka: 350j

Cytuj:
Irlandia-Japonia 1
@1.57 Bwin

Cytuj:
Korea Południowa-Holandia(-21.5) 2
@1.85 Bwin
Stawka: 15j

Cytuj:
USA(-9.5)-Anglia 1
@1.85 Bwin
Stawka: 10j

Cytuj:
#38 LIVE 12-2
USA(-17.5)-Anglia 1
@1.85 Bwin

Cytuj:
Australia(-5.5)-Kanada 1
@1.72 Bwin

Cytuj:
#40 LIVE 1-1
Australia(-5.5)-Kanada 1
@1.85 Bwin
Stawka: 360j

Cytuj:
Kanada-Anglia 1
Austrlaila-USA 2
@2.10 Bet-at-home
Stawka: 500j

Cytuj:
Czechy-Niemcy 1
Walia-Irlandia 1
@1.68 Bet-at-home
Stawka: 90j

Cytuj:
Holandia(-14.5)-Austria 1
@1.85 Bwin

Kupony: 5-7
Typy: 10-7

#32 +135j
#33 -35j
#34 -350j
#35 +57j
#36 +12.75j
#37 +8.5j
#38 -150j
#39 -50j
#40 -360j
#41 +550j
#42 -90j
#43 -100j

Bet-at-home: +110j
Bwin: -481.75j

Ogólnie: -371.75j

Po kilku dniach w koncu podsumowane. Cieszy mnie fakt, ze USA i Kanada ładnie załatwiły sprawe kuponu glownego.
Co tutaj w zasadzie komentować. Zbyt duże nerwy mnie wzięły po przegranym meczu Indianek i na siłe chcialem sie odegrać. Wyszło jak widać, choc gdyby nie to było by przyzwoicie. W Bwin od samego poczatku mistrzoswt jakos nie szlo. Zle dobieralem stawki i inaczej byc nie moglo. Na szczęscie w bah-u wyszedl calkiem ladny plus.
Po kilku dniach w koncu podsumowane. Cieszy mnie fakt, ze USA i Kanada ładnie załatwiły sprawe kuponu glownego. Dodatkowo USA załatwiła sprawe także dwoch innych waznych kuponów, mianowicie:

Cytuj:
Kto zostanie mistrzem świata?
USA
@1.65 Bwin

Stawka: 250j

Cytuj:
Kto wygra Mistrzostwa kobiet 2009?

USA
@1.60

Typ zagrany w bah-u, co zresztą pisze na poczatku. Dodatkowo kwota za jaką go zagrałem to 300j, co tez było wspomniane w późniejszym czasie.

Kupony: 2-0
Typy: 2-0

#25 +162.5j
+180j

Bet-at-home: +180j
Bwin: +162.5j

Ogólnie: +342.5j

Reprezentacja Stanów nie zawiodła. Od początku turnieju grała bardzo dobrze. Faza pucharowa to juz popisowa gra Amerykanek. Znakimite spotkania, wysokie wyniki. Dziś nie było już tak łatwo, bo Australijki postawiły twarde warunki, ale podobnie jak w fazie grupowej wygrana jedna bramka i jest upragniony tytuł dla reprezentacji USA.

Ogólne podsumowanie turnieju plus zdjęcia wkrótce :wink:

Moderator
Moderator

Przyszedł czas na podsumowanie moich zmagań w mistrzostwach świata.
Otóz turniej ten obstawiałem w bwin oraz bah-u. Cóż moge powiedzieć? Napewno to, że nie mogę być zadowolony pod względem finanoswym szczególnie w bwin.
Taki obraz w tymże buku to zasługa głównie mojej głupoty, gdyz popełniłem mnóstwo błędow ze stawkami. Powinienym grać typy, których byłem pewien na przynajmniej 80% za wyższe stawki, ale niestety chęc odegrania była silniejsza i wyszło jak wyszło.
Jesli chodzi o typowanie w bah-u, to jestem juz bardziej zadwolony, choc oczywiscie dwa kupony przegrane po kursach 1.1 i 1.2 strasznie bolą. Niestety jak to w sporcie bywa faworci nie zawsze grają tak jak powinni. Dzięki USA i Kanadzie jestem jednak w tym buku na plus i ten fakt ogromnie mnie cieszy.
Tak prezentują się dokładnie zyski/straty w Bwin oraz bah-u

Bwin: -1025.70j
Bet-at-home: +344.40j

Jak widać cel jaki sobie wyznaczylem w połowie mistrzostw czyli zmniejszenie strat w Bwin oraz wyjście na plus w bah-u na 200j zostal zrealizowany w nieco ponad połowie. Sporo stracilem w Bwin, ale cieszy przynajmniej to, że w bah-u wyszedł większy plus niz planowalem.

Jesli chodzi juz natomiast o same typy to mimo nieco ponad pięćdziesięcio procentowej skuteczności kuponów i ponad sześćdziesięcio procentowej skuteczności typow pod tym względem jestem zadowolony.
Tak przedstawiają się statystyki odnosnie trafionych kuponów oraz typów i ich skutreczności:

Kupony trafione: 23
1.36 ; 1.75 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.45 ; 1.85 ; 1.22 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.75 ; 1.85 ; 1.45 ; 1.57 ; 1.85 ; 1.85 ; 2.10 ; 1.65 ; 1.60

Średni kurs trafionego kuponu to: 1.736

Kupony nietrafione: 21
1.75 ; 1.72 ; 1.85 ; 1.72 ; 1.85 ; 1.72 ; 1.57 ; 1.31 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.95 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.85 ; 1.34 ; 1.85 ; 1.72 ; 1.85 ; 1.68 ; 1.85

Średni nietrafiony kurs: 1.753

Skuteczność procentowa kuponów:
52.27%

Typy trafione: 34
Typy nietrafione: 21

Skuteczność procentowa typów
61.81%

Ktoś może zapytać Czy on jest normalny mówiąc, że 52% skutecznosci kuponów to dobry wynik?
Otóz dla mnie to naprawde dobry rezultat i jestem z niego zadowolony szczególnie patrząc na kursy i na to od jak dawna zajmuje się typami z lacrosse'a. Głównie grałem single, ale zdarzały sie jakieś składaki, przez które w głównej mierze stracilem tyle w bah-u.
Swoja przygode z lacrossem zacząłem w marcu i tak naprawde dopiero "wchodze" w ten sport. Liga NLL była dla mnie bardzo owocna. Tutaj wyszło jak wyszło i choc straciłem sporo, przynajmniej w Bwin to wiele się nauczyłem i moje doświadczenie napewno się wzbogaciło. Oczywiscie, ze chcialbym miec calego lacrosse'a w jednym palcu, ale to wymaga czasu.
Będe dalej zbierał informacje o tym sporcie i poszerzał swoją wiedzę, aby w kolejnych sezonach osoagac jeszcze lepszą skutecznosć, a przy tym także większe zyski :wink:
Mam nadzieje, że uda mi sie tego dokonać, bo ten sport jest naprawde fascynujący.

Tak prezentuje się procentowa skuteczność wszystkich moich typów z Lacrosse'a:

National Lacrosse League'09: 18-8
NCAA Lacrosse'09: 2-2
Mistrzostwa świata kobiet'09: 23-21

Lacrosse ogólnie: 43-31

Skuteczność procentowa: 58.10%

Póki co jednak wracając do mistrzostw świata chciałbym przedstawić końcową klasyfikacje:

1. USA

2. Australia
3. Kanada

4. Anglia
5. Irlandia
6. Walia
7. Japonia
8. Szkocja
9. Czechy
10. Niemcy
11. Haudenosaunee
12. Nowa Zelandia
13. Holandia
14. Austria
15. Dania
16. Korea Południowa

Tytuł po ośmiu latach przerwy wrócił wreszcie tam gdzie jego miejsce, czyli do Stanów. Amerykanki zdobyły tytuł po raz szósty i sa najbardziej utytułowaną druzyna w historii. Te mistrzostwa świata pokazały także, ze lacrosse rozwija się w niesamowitym tępie. Znacznie większa ilosc drużyn w porównaniu do poprzednich lat, więc sport ten idzie w dobrym kierunku. Mam nadzieje, że niedlugo na arenie międzynarodowej pojawi się także Polska, choc jak mowili podczas relacji z mistrzostw Lacrosse w naszym kraju równiez zmierza w dobrą strone :wink:
Koncząc chcialbym pokazac jeszcze kilka zdjęć z Mistrzostw:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

To tyle z mojej strony. Oczywiscie bede tutaj dalej zamieszczal informacje o druzynach, ewentualnych transferach itd.

Pozdrawiam :wink:

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]