» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Re: Piłka Ręczna - Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Francja 201
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 sty 2017 
Wytrawny Typer
Wytrawny Typer

Podziękował: 1384
Podziękowano: 1396
Poland - Argentina

1 DNB 1.42
Unibet <plus>

Mam nadzieję że na osłodę i też aby pokazać się trenerowi na przyszłość do następnej selekcji
nasi szczypiorniści wygrają.
Są niezgrani, robią błędy ale to ostatni mecz więc powinni się spiąć na luzie.
- Walka o Puchar Prezydenta to dla nas mały Final Four - zapowiadał Tałant Dujszebajew, trener polskiej kadry.
Argentyna musi już sobie radzić bez swojego lidera Diego Simoneta, który podczas zmagań grupowych nabawił się kontuzji barku.
Co ciekawe, Latynosi od 2005 roku co cztery lata zajmują w MŚ 18. miejsce.
Mam nadzieję że podtrzymają historię i że po remisie przed turniejem 26-26
nasi się trochę zgrali i strzelą tą jedną chociaż bramkę więcej.

Conquering Lion
Look How The Lion Will Breake Every Chain

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi bumcyk za ten post:
Bukmacherzy.com

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 24 sty 2017 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 10
Podziękowano: 43
Norwegia-Węgry 1 @1.41 Unibet

Węgry sprawiły nie lada niespodziankę wywalając Dunczyków z turnieju, Norwegia przegrała mecz w grupie z Danią i sobie ktoś może pomyśleć, no popatrz Węgry dzisiaj znów mogą powtórzyć wynik sprzed kilku dni.
Ja jednak uważam że tak nie będzie, nie oglądałem spotkania Węgrów z Danią, na pewno musieli zagrać mega spotkanie, ale nie sądzę że po raz kolejny sprzyjać im będzie taka fortuna.Norwedzy na pewno nie zlekceważą Węgrów, oni wiedzą że ograli ich ,oprawce, i dodatkowej mobilizacji nie trzeba.
Norwegia gra na turnieju przyjemną i solidną ręczną, dzisiaj powinni być jedną z tych ekip które zagrają w kolejnej rundzie.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

VIP
VIP

Podziękował: 31
Podziękowano: 352
iWantToPlayAgame napisał(a):
Norwegia przegrała mecz w grupie z Danią

Zacznę od sprostowania kolegi: Norwegia jedyny mecz jaki przegrała to z gospodarzem czyli Francją. Myślę, że mogło pomylić Ci się ze Szwecją, która uległa w grupie Danii a to też Skandynawia :wink:

Norwegia - Węgry
M. LEKAI UNDER/OVER 3.5 GOALS
TYP: Powyżej 3.5 1.80

Wszyscy stawiają w roli zdecydowanych faworytów Norwegię ale ja uważam, że Węgrzy wcale nie stoją na straconej pozycji. W grupie wygrali tylko 2 mecze czyli niezbędne minimum żeby grać dalej o stawkę. Ogranie Duńczyków to mega niespodzianka. Duńczycy, mistrzowie olimpijscy, nie przegrali żadnego meczu w grupie a jednak w tym najważniejszym momencie nie sprostali naszym bratankom. To pokazuje, że w grupie gra się tak żeby tylko wyjść a potem są najważniejsze mecze (jak chociażby Portugalia na ME w piłce nożnej, która nie wygrała meczu w grupie a potem została mistrzem :wink: ). Wracając do typu - jeden z najbardziej doświadczonych Węgrów dotychczas zaliczył: 3/5 z GER, 4/5 z CRO, 5/6 z CHI, 4/4 z KSA, 1/3 z BLR i 6/14 z DEN. Wygląda na to, że też to co najlepsze zostawił na fazę pucharową. Myślę, że dziś również to na nim oraz Juhaszu, Jamalim i Csaszarze będzie spoczywał ciężar zdobywania goli. Norwegowie świetnie radzą sobie w grze skrzydłami i nie dają pograć rywalom na skrzydłach. Natomiast ze środka tracą najwięcej bramek. A to dobra informacja dla Lekaia.

Norwegia - Węgry
K. BJORNSEN UNDER/OVER 4.5 GOALS
TYP: Powyżej 4.5 1.60

Tak jak pisałem wyżej u Norwegów świetnie funkcjonują skrzydła. A więc zarówno Bjornsen jak i Jondal sporo trafiają ze swoich pozycji. A jako, że bardzo szybko obaj przemieszczają się do kontr czy też do szybkiego ataku po przechwycie, to jeszcze z tej strony jest duże zagrożenie dla rywali. Dodatkowo Bjornsen czasem w zastępstwie Sagosena rzuca skutecznie karne. To wszystko wpływa na jego świetne statystyki. Szczerze mówiąc spodziewałem się linii na poziomie 5.5 bądź 6/5. Na razie na tych mistrzostwach nie zdarzyło mu się, żeby nie rzucił minimum 5 goli: z POL 5/6, z RUS 7/9, z FRA 5/8, z BRA 5/6, z JPN 5/5 i z MKD 5/6. Bjornsen trafia na poziomie 80% co przy oddanych aż 40 rzutach (tylko Sagosen oddał więcej) jest wynikiem bardzo dobrym. Mam nadzieję, że podtrzyma te cyferki do końca swoich występów na tym turnieju.

SYSTEM NHL 17/18: 45 - 0 ; +450j

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Cracoviaczek za ten post:
Bukmacherzy.com

VIP
VIP

Francja - Szwecja
J. GOTTFRIDSSON UNDER/OVER 3.5 GOALS
TYP: Powyżej 3.5 1.90

Najciekawiej zapowiadający się ćwierćfinał. Francuzi idą jak burza - gospodarze wszystko wygrali a o dziwo najtrudniejszy mecz zagrali z... Polakami. Z kolei Szwedzi nie dali rady tylko Duńczykom. Moje typy jak zwykle ostatnio dotyczą indywidualnych osiągnięć. Gottfridsson dotychczas w swoich występach uzyskał: 2/2 z BRN, 5/7 z ARG, 4/9 z DEN, 3/4 z QAT, 6/9 z EGY i 8/8 z BLR. Szwedzi podobnie jak pozostałe drużyny skandynawskie mają świetne skrzydła jednocześnie dość dobrze utrudniają grą skrzydłami przeciwnikom. Ale ponieważ Francuzom bardzo trudno się rzuca bramki ze skrzydeł dlatego będą musieli więcej próbować z II linii i środkiem. A tam najwięcej dotychczas do powiedzenia miał właśnie Gottfridsson. Dlatego uważam, że przy tej linii powinien zaliczyć over.

Francja - Szwecja
M. GUIGOU UNDER/OVER 4.5 GOALS
TYP: Poniżej 4.5 1.75

Z drugiej strony z kolei wziąłem pod uwagę francuskiego skrzydłowego. Szwedzi stracili tylko 8 bramek w 6 meczach z lewego skrzydła gdzie gra Guigou. Francuz w meczach już rozegranych miał: 3/3 z BRA, 4/5 z JPN, 4/7 z NOR, 2/2 z RUS, 2/2 z POL i 6/8 z ISL. Jak widać tylko w ostatnim meczu zdobył więcej goli niż 4.5. Dodatkowo w tym meczu trafił jeszcze 2 karne (we wcześniejszych 5 meczach próbował z 7 metra tylko 3 razy trafiając zaledwie raz). Myślę, że ze Szwecją nie będzie mu tak łatwo zdobywać goli jak z Islandią i raczej ta linia pozostanie nie złamana.

VIP
VIP

Cracoviaczek napisał(a):
Norwegia - Węgry
M. LEKAI UNDER/OVER 3.5 GOALS
TYP: Powyżej 3.5 1.80
<minus> 1 gol

Norwegia - Węgry
K. BJORNSEN UNDER/OVER 4.5 GOALS
TYP: Powyżej 4.5 1.60
<minus> 4 gole

:(
Cracoviaczek napisał(a):
Francja - Szwecja
J. GOTTFRIDSSON UNDER/OVER 3.5 GOALS
TYP: Powyżej 3.5 1.90
<plus> 7 goli

Francja - Szwecja
M. GUIGOU UNDER/OVER 4.5 GOALS
TYP: Poniżej 4.5 1.75
<plus> 1 gol

:D

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Cracoviaczek za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 26 sty 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 132
Francja - Słowenia
Typ: powyżej 54.5
Kurs: 1.54 <plus>
Buk: Unibet

W półfinale mistrzostw świata gospodarze zagrają ze Słowenią. Trójkolorowi są zdecydowanym faworytem, ale jak pokazały poprzednie spotkania - nie można skreślać szans Słoweńców. Francuzi zagrali słaby mecz z Polska i ledwo wygrali, a ze Szwedami przegrywali po pierwszej połowie. Ich mankamentem jest gra obronna bo tracą sporo goli jak na ich możliwości. Jedynie w meczu otwarcia stracili mało bramek i z pół-amatorami z Japonii. Następne mecze min. z Norwegią, Polską czy Islandia kończyły się stratą minimum 25 goli. Tyle, albo i więcej Słowenia powinna trafić bo oni mają dobrą skuteczność. W dwóch sparingach przed MŚ grali z Francuzami i strzelali 26 i 27 goli. Francuzi pewnie rzucą lekko ponad 30 goli. Koniec końców powyżej 54.5 goli to jest scenariusz bardzo możliwy.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi trafiony55 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 26 sty 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 165
Francja – Słowenia
Typ 1 (-3,5)
Kurs 1,61 <plus>
Pinnacle

Mistrzostwa Świata we Francji I to zobowiązuje gospodarzy do pewnej wygranej ze Słowenią. W meczu towarzyskim pewne zwycięstwo Francuzów różnicą siedmiu bramek. Liczę, że również dzisiaj będzie taki rezultat. Słoweńców możemy uznać za rewelację tego turnieju jak w latach wcześniejszych Polaków. Ale gra z gospodarzami o finał i to na ich podwórku to zbyt wysokie progi.

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi rjastrzab za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 27 sty 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 0
Podziękowano: 132
Mecz: Chorwacja - Norwegia
Typ: powyżej 53.5
Kurs: 1.45
Buk: 1xbet

Chorwaci są trudniejsi to rozpracowania bo mieli spotkania, gdzie rzucali sporo bramek - 30 Hiszpanii, 37 Chile, 31 Białorusi, 31 Węgrom, ale też były mecze z mniejszą skutecznością - 21 Niemcom i Egiptowi. Norwegowie się z każdym meczem coraz bardziej rozkręcali i rzucali coraz więcej bramek. 31 goli Węgrom rzucili, 34 Macedonii, 38 Japonii, 39 Brazylii a gospodarzowi turnieju i finaliście czyli Francji 28. O ich rzuty się kibice Norwegów martwić nie muszą, ale mogą mieć problemy z defensywą przeciwko takiej drużynie jak Chorwacja. Szykuje się mecz z niemałą liczbą goli a minimum 54 gole powinny być już na tablicy na kilka minut przed końcem spotkania.

PostNapisane: 28 sty 2017 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 7
Podziękowano: 32
Słowenia - Chorwacja
Chorwacja wygra
2,8 w pinnaclu <minus>

Zaproponowane kursy są jak dla mnie postrzelone.
Słowenia na przestrzeni całego turnieju nic wielkiego nie zagrała. Przez rozluźnienie mogła spokojnie odpaść nawet w 1/4 z Katarem, a dla Francji w 1/2 była tylko tłem. Chorwacja z Norwegią stoczyły pasjonujący bój o finał i dla mnie to faktycznie zespoły numer 2 i 3 tych mistrzostw.
Jeżeli tylko Chorwaci nie siądą fizycznie (dzień mniej odpoczynku od Słoweńców) to myślę, że wywalczą brąz po 60 min gry.

PostNapisane: 28 sty 2017 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 165
Francja – Norwegia
Typ 1 (-2,5)
Kurs1,58 <plus>
Marathonbet

Finał Mistrzostw Świata. Sądzę, że gospodarze całego turnieju zostaną zwycięzcami. Nie pozwola sobie tego wydrzeć. Dodatkowo mają jeden dzień więcej odpoczynku. Jak bardzo jest to ważne pokazał sobotni mecz o trzecie miejsce. W grupie również wygrali Francuzi – właśnie trzema bramkami.

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]