» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Re: Piłka ręczna - XII Mistrzostwa Europy Mężczyzn 15-31.01.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 sty 2016 
Znany
Znany

Podziękował: 10
Podziękowano: 76
Polska - Szwecja
typ: 2 (AH+1)
kurs: 1.96
Pinnacle

- Polscy szczypiorniści po raz ostatni zagrają pod wodzą niemieckiego trenera
- W kadrze Biało-Czerwonych można spodziewać się większych rotacji, Robert Orzechowski i Piotr Masłowski zastąpią Rafała Glińskiego oraz Krzysztofa Lijewskiego. Dla obu zawodników będzie to pierwszy występ w tegorocznych mistrzostwach Europy. Dla Masłowskiego będzie to debiut w imprezie tej rangi. Minusem jest brak rytmu meczowego obu tych zawodników
- Piątkowe spotkanie z trybun obejrzą Gliński, Lijewski, Bartosz Jurecki. Lijewski w sześciu meczach Mistrzostw Europy 2016 zdobył 15 bramek i miał 14 asyst
- Szwedzi to drużyna która straciła najmniej bramek na mistrzostwach i mając na uwadze naszą agonię w ataku, może paść podobny scenariusz z chorwackiego dramatu
-Szwedzi mają dobrą okazję na zrewanżowanie się Polakom za ubiegłą porażkę w Mistrzostwach Świata w Katarze
- szwedzki odpowiednik Bieleckiego -Jakobsson, który w wyniku starcia z Węgrami ułamał zęba będzie do dyspozycji trenera
W zespole skandynawów można spodziewać się kosmetycznych zmian, to zespół z bardziej wyrównaną kadrą

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 29 sty 2016 
Znany
Znany

Podziękował: 0
Podziękowano: 0
Witam

Przed podaniem typu na dzisiaj mała dygresja na temat reprezentacji Polski. Szczerze nie rozumiem tego balonu, niektórzy wieścili złoty medal, jaki został napompowany przed mistrzostwami. Ja rozumiem, że są one rozgrywane u Nas, że to niby pomaga gospodarzom, że w Katarze zdobyliśmy brązowy medal, ale każdy inny argument był przeciw tej drużynie. Zacznę od trenera, przeciętnego Bieglera który średnio radził sobie z tą drużyną. Wg mnie po Wencie drużynę powinien objąć jakiś poważny trener z zagranicy, albo młody trener z Polski o czym dopiero mowa teraz po rezygnacji Niemca. Druga kwestia to brak głębi w tej drużynie, na wysokim poziomie gra kilku zawodników, reszta to statyści, jeśli tych kilku gra słabo kończy się tak jak w meczu z Chorwacją. Myślę, że ekipa została źle przygotowana do turnieju, nie ma siły żeby aktywnie grać w obronie, kontry w ogóle nie istnieją, i chyba mentalnie też są słabi co widzieliśmy w środę gdzie oddali mecz bez walki. Piłka ręczna to świetny sport, bardzo widowiskowy, kontaktowy, dobrze się ogląda ale niestety nie ma przyszłości dla tej reprezentacji. Jeśli odejdzie "stara gwardia", czyli Jurecki, Lijewski, Bielecki, Szmal, Jurkiewicz, żywcem nie będzie miał kto grać za parę late. Nie chcę być złym prorokiem, ale wtedy Polska będzie przeciętniakiem i może mieć problemy z awansem do najważniejszych imprez. Wiele razy słyszane były głosy, że wielkie sukcesy reprezentacji nie zostały przekute w coś większego i bardziej kompleksowego tak jak w przypadku siatkówki. Niestety brak młodych zawodników odbije się negatywnie w najbliższej przyszłości.

Co do dzisiejszych półfinałów oba zapowiadają się smakowicie, i na pewno będą bardzo wyrównane. Moją uwagę przykuł mecz dwóch niespodzianek tego turnieju, Norwegii i Niemców. Obie ekipy są bardzo młode, grają bez kompleksów jednak ja stawiam na Norwegów.

Norway 0 1.869 2.060 Jednak bardzo wyrównane spotkanie :)
Germany 0 2.040 2.250
Draw 8.320

Przyznam, że jestem pod wrażeniem gry tej ekipy. Zaczynając od defensywy gdzie świetnie się poruszają, są agresywni ale nie brutalni, po czym często przechodzą do kontry gdzie też są świetni. Bramkarze nie są z topu światowego, ale bronią bardzo dobrze na co oczywiście wpływ ma dobra obrona. Jednak zupełnie zaskoczył mnie atak. Jondal, Bjornason na skrzydłach, Myrhol i Hykkerund na kole, oraz prawdziwa wisienka na torcie czyli rozegranie. Wg mnie jest to najlepsza formacja na tych mistrzostwach, złożona z młodych chłopaków, z których każdy ma świetny rzut, grają kombinacyjnie, skutecznie i przede wszystkim są na bardzo wysokim i równym poziomie. Jeśli jeden z nich ma słabszy moment bramki może zdobywać ktoś inny i siła ataku nie spada. Tonnesen, Reinkind, Sagosen, Lie Hansen, O'Sullivan to nazwiska które trzeba zapamiętać bo w niedługim czasie mogą to być gwiazdy piłki ręcznej.
Oczywiście nie można lekceważyć Niemców. Też jest to młoda ekipa, która zaskoczyła nieraz na tym turnieju. Dla nich sam półfinał to już ogromny sukces, ale będą walczyć. Dużym minusem jest wypadnięcie dwóch strzelb czyli Weinholda i Dissingera, nie wiem czy młodzi zmiennicy udźwigną ciężar dobrej norweskiej obrony.
Oczywiście to tylko sport i każdy wynik jest możliwy, ale ja stawiam na Norwegię i myślę, że mogą oni wygrać nawet kilkoma bramkami na co nie wskazują kursy. Powodzenia :!:

Ostatnio edytowano 30 sty 2016 przez czorny, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 30 sty 2016 
Doświadczony Typer
Doświadczony Typer

Podziękował: 2
Podziękowano: 220
braciu napisał(a):
Polska - Szwecja

TYP: Liczba zawodników zdobywających bramki w meczu: powyżej 16.5 1.91

Kataklizm, klęska, zaskoczenie...Jakie zaskoczenie po meczu z Chorwacją? Przecież w normalnych okolicznościach na neutralnym terenie na Chorwatów byłoby 1.30 a na Polaków kolo 3,70. Stało się to co się musiało stać i nie wiem jak ktokolwiek mógł myśleć o medalu ME dla tej reprezentacji. Teraz mecz o "pietruchę" i pożegnanie obu zespołów z ME. Polacy w gorszej pozycji, bo podobno zawiedli cały naród. Balonik prysł no ale został jeszcze ten jeden mecz. Kto wygra? Tego nie wiem. Może Polacy pokażą, że mają " jaja" a może oleją już całkowicie i wyjdą bez chęci. Nie jest łatwo się podnieść fizycznie i psychicznie po takim meczu. Znalazłem fajny zakład na ilość zawodników, którzy rzucą chociaż jedną bramę w meczu. Moim zdaniem 17 zawodników na pewno trafi bramę. Mecz pożegnalny z ME, więc trenerzy pewnie dadzą pograć wszystkim zawodnikom i zobaczymy wesołe widowisko. Mistrzostwa męczące, więc nie będzie już grania jednych i tych samych po 60 minut. Polacy odbili się z Chorwatami jak od ściany, więc jak nie wyszło środkiem to trzeba rozprowadzać do boku i liczyć na bramki również ze skrzydeł. Polacy, którzy powinni trafić to: Bielecki, Daszek, Jurecki, Syprzak, Szyba, Wiśniewski. Sześciu moim zdaniem pewniaków. Do tego dochodzą zmiany na skrzydłach + koło i środek rozegrania więc: Chrapkowski, Gębala, Krajewski. Pewnie pogra cała kadra, więc w obwodzie jest jeszcze: Gliński, Konitz, Łucak. Może akurat zmiennicy trafią po jednej bramie. Szwedzi mają bardziej wyrównaną kadrę i z tego co udało mi się wywnioskować to również jutro pograją szerokim składem. Zapowiada się ofensywny mecz, więc bramek powinno powpadać.

Polska: Przemysław Krajewski 5, Bartosz Konitz 5, Karol Bielecki 4, Maciej Gębala 2, Robert Orzechowski 2, Kamil Syprzak 2, Michał Jurecki 1, Michał Daszek 1, Piotr Chrapkowski 1, Piotr Masłowski 1, Jakub Łucak 1, Adam Wiśniewski 1.

Szwecja: Lukas Nilsson 5, Philip Stenmalm 4, Viktor Oestlund 3, Andreas Nilsson 3, Johan Jakobsson 2, Jesper Nielsen 2, Fredrik Petersen 2, Markus Olsson 2, Mattias Zachrisson 1.
<plus> <plus> <plus>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi braciu
ferdek123michałduszaPakman68Bukmacherzy.com

PostNapisane: 31 sty 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 854
Norway vs Croatia. 3rd Place: Norway
Kurs: 2.625

Słabe te mistrzostwa w moim wykonaniu, ale ten typ chodzi za mną od kiedy zobaczyłem kursy na to spotkanie i postanowiłem spróbować, mimo że podobno mecze o medale powinno się omijać.. W mojej opinii reprezentanci Norwegii znacznie bardziej zasługują na tej imprezie na zdobycie medalu. Przez właściwie cały turniej prezentują się niesamowicie, co pozwoliło im pierwszy raz w historii grać o medale na Euro. Przyznam szczerze, że w Norwegów nie bardzo wierzyłem przed tymi zawodami, ale w trakcie turnieju zaimponowali chyba wszystkim. To dość młody zespół, a na potrafili ograć Chorwatów, Polaków, Francuzów..Myślę, że tu motywacja będzie po stronie Skandynawów, dla których dzisiejszy mecz jest szansą na osiągnięcie historycznego rezultatu. A Chorwaci... moim zdaniem tutaj nie imponują. Owszem, wygrali wysoko mecz z Polską, ale takie zawody zdarzają się raz na 50 spotkań. W półfinale z Hiszpanią już nie byli tak skuteczni i gra przebiegała pod dyktando podopiecznych Cadenasa. Jak przebiegał półfinał Norwegów chyba wszyscy już widzieli albo przynajmniej słyszeli, że mimo bardzo zaciętego spotkania o awansie Niemców zadecydował w dużej mierze błąd sędziów, którzy nie dopatrzyli się w decydującej akcji, że przez chwilę nasi zachodni sąsiedzi mieli na boisku za dużo zawodników.. Zgodnie z przepisami Norwegowie powinni odzyskać w tej sytuacji piłkę i grać w przewadze, ale stało się jak się stało i teraz czeka ich mecz o brąz.. No cóż, w mojej opinii wszystko ładnie składa się w te stwierdzenie, że Norwegowie zasługują tutaj na więcej niż czwarte miejsce. Kursy na Skandynawów bardzo zachęcające, ja dziś będę za nich trzymał kciuki.

Ягиеллониа Белосток

Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 854
Miszak napisał(a):
Norway vs Croatia. 3rd Place: Norway
Kurs: 2.625

Momenty były..

Ягиеллониа Белосток

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 4
Podziękowano: 17
Data i godzina: 31.01.2016, godz: 17:30
Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ i kurs: over 54,5 2.1
Bukmacher: Expekt

Analiza: Obie drużyny grające świetnie w ofensywie, mający totalny luz w łapie. Hiszpania jak i Niemcy mają tą niesamowita łatwość zdobywania bramek i sądze, że będzie tutaj overowo. Kurs bardzo zachęcający, polecam !

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]