» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Piłka Ręczna - Europejskie Puchary 2015/2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 03 sie 2015 
Administrator
Administrator

Podziękował: 6830
Podziękowano: 2521
Typy z analizami - Europejskie Puchary w sezonie 2015/2016

<plus> Champions League

Alpla Hard - Borac 05.09.2015 15:00
Elverum - Limburg Lions 05.09.2015 15:00
Besiktas - Celje 16.09.2015 18:00
Flensburg-H. - Paris SG 16.09.2015 18:00
PPD Zagreb - Kiel 16.09.2015 18:00
Wisla Plock - Veszprem 16.09.2015 18:00
Kristianstad - Kolding 16.09.2015 18:00
Montpellier - Vardar Skopje 16.09.2015 18:00
Rhein-Neckar - Barcelona 16.09.2015 18:00
Szeged - Kielce Vive 16.09.2015 18:00
Chekhovskiye Medvedi - La Rioja 16.09.2015 18:00
Meshkov Brest - Vojvodina 16.09.2015 18:00
Porto - Presov 16.09.2015 18:00
Motor Zaporozhye - Met. Skopje 16.09.2015 18:00
Skjern - Minaur Baia Mare 16.09.2015 18:00

<plus> Champions League Women

Baia Mare W - BNTU Minsk W 12.09.2015 15:00
Esbjerg W - Ankara Yenimahalle W 12.09.2015 15:00
Glassverket W - Dalfsen W 12.09.2015 15:00
Gyor W - Radnicki W 12.09.2015 15:00

<plus> EHF Cup
<plus> Challenge Cup
<plus> Challenge Cup Women
<plus> Cup Winners Cup Women

ZAPRASZAMY!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Re: Piłka Ręczna - Europejskie Puchary 2015/2016
PostNapisane: 17 wrz 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 983
Podziękowano: 1129
Kadetten Schaffhausen -3.5 - Elverum 1.61

Gospodarze przed tegoroczną rywalizacją są uznawani za jednego z faworytów do wygrania tej grupy...
Skjern w słabej jednak grupie powinien jednak wygrać rywalizację...
No jak już napisałem grupa D jest kiepska (szczerze powiedziawszy nie wiem jak to w tym roku losowano...)...
Elverum dostało się do LM przez kwalifikacje i w tych kwalifikacjach grają raczej kiepskie drużyny...
W poprzednich rozgrywkach Szwajcarzy prezentowali się kiepsko, ale mieli ciężkich rywali z Kielc czy Szegedu...
Norwegów zabrakło rok temu w rywalizacji najlepszych zespołów klubowych na Starym Kontynencie...
Podobnie było sezon wcześniej...
Oby obyło się bez takiej niespodzianki jak wczoraj w Szwecji...

Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 6
Data i godzina: 17.09.2015 godz : 19;00
RK Zagreb - THW Kiel
typ: 1 <plus>
kurs: 3,35
bukmacher: Betsson
Pierwszy mecz obu ekip w tegorocznej lidze mistrzów piłkarzy ręcznych, po kursach widać, że bukmacherzy faworyzują tu bardziej utytułowany klub z Niemiec lecz nie jest to ta sama ekipa choćby sprzed sezonu w którym również sie mierzyli dwukrotnie. Pierwsze starcie u siebie Zagreb wygrał, nastepnie na wyjezdzie przegrał. Jeśli wygrał wtedy z bardzo mocnym Kielem, to czemu miałby nei zrobić tego dziś gdzie Kiel jest po lekkiej wyprzedaży, na pewno na grze zespołu odbije sie sprzedaż Filipa Jichy, zdecydowanie najlepszego zawodnika tej drużyny, wielokrotnie przyznawano mu nagrody indywidualne w tym m.in najlepszy piłkarz ręczny europy. Ekipe gości tego meczu opuścił także Palmarsson, Lauge Schmidtt oraz dwóch znakomitych szwedzkich bramkarzy - Sjostrand oraz Palicka. Ze wzmocnien nalezy wymienic tylko Jacobsena oraz JAnsena z HSV czyli bez rewelacji, na pewno jesli chodzi o transfery THW wypadło na minus. W tym sezonie juz zaliczyli porażke z Flensburgiem. Za to Zagreb ostatni raz przegrali w kwietniu z Barcelona, od tamtego czasu zanotowali 11 wygranych z rzędu i mam nadzieję, że dziś jak to zrobili rok temu powstrzymają już nie tak groźne niemieckie działa. Spore value!

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi gandzioorek
kitowiec77Szymek_7Szymek(7)Bukmacherzy.comJunior85

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

Moderator
Moderator

Junior85 napisał(a):
Kadetten Schaffhausen -3.5 - Elverum 1.61

Jak widać po typie na Zagrzeb, można...

PostNapisane: 19 wrz 2015 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 0
Podziękowano: 6
Data i godzina: 20.09.2015 19;30
Spotkanie: Rhein-Neckar Lowen - Barcelona
typ: 2
kurs: 1,85 <minus>
bukmacher: Bet365

Barcelona zbudowała znów dream team, moim zdaniem aktualna ekipa jest najlepsza ze wszystkich poprzednich. Odszedł co prawda Nikola Karabatić lecz w jego miejsce przychodzi gracz który jest aktualnie na conajmniej równym poziomie czyli absolutny kosmos piłki ręcznej - Filip Jicha. Ci dwaj są jak Messi i Ronaldo w piłce nożnej, widzimy teraz jak funkcjonuje Kiel gdy nie ma swojego lidera - całkiem inna drużyna nie boje sie stwierdzic ze duzo gorsza. Wraz z nim do Barcelony przeszedł Tunezyjczyk Wael Jallouz gracz o bardzo dobrych parametrach, młody bardzo perspektywistyczny zawodnik dysponujący bardzo dobrym rzutem z 2 linii. Podczas lata obok Jichy sprowadzili kolejną bombę, giganta z Chorwacji - Marko Kopljara, który w poprzednim sezonie wygrał nie jeden mecz PSG praktycznie w pojedynke. Kolejnym graczem który zadebiutuje w barwach Blaugrany jutro jest Polak - Kamil Syprzak, znany z występów w Wiśle Płock. Lecz mierzący aż 208cm wzrostu obrotowy, będzie miał ciężko o skład bowiem za konkurentów ma naprawdę graczy wybitnych - Sorhaindo( w ostatnim sezonie wykorzystywany głównie w obronie) oraz Duńczyk Noddesbo. Krótko więc zobaczmy skład dumy Katalonii - w bramce Perez de Vargas oraz Danijel Sarić, duet z poprzedniego sezonu, co to dużo pisać - obaj najwyższa półka. Na skrzydle kapitan - Victor Thomas oraz Sigurdsson. Na obrocie już wspomniałem 3 bardzo dobrych zawodników, na rozegraniu - Filip Jicha, Jallouz, Sarmiento, Entrerrios, Lazarov, Kopljar,Rutenka. Drużyna kompletna, bez słabych punktów. Teraz pod lupe weźmy niemieckie lwy. Jesli chodzi o transfery pozyskali bodajże tylko bramkarza Stanica i lewego rozgrywającego - Siergieja Gorboka. Skład ma mocny lecz nie ma ma takiej głębi składu jaki mają goście tego meczu. Gra opiera się głównie na Andym Schmidcie oraz Ehkdal Du Ritzie. W tym sezonie co prawda jeszcze bez porażki w lidze lecz póki podejmowali ekipy które będą biły się o utrzymanie, ciężki mecze dopiero nadchodzą. Jeśli chodzi o Barcelone w lidze cięzko szukać jakiejkolwiek rywalizacji odkąd upadł Real Ciudad. W tamtym sezonie przegrali zaledwie dwa spotkania!! A teraz powtórzę to - są jeszcze silniejsi ! Czuje, że już takiego kursu na nich nie zobaczymy więc warto korzystać. Można mówić, początek sezonu, cieżki teren wszystko to prawda ale jestem przekonany o wyższości Barcelony nad ekipą niemiecką i jutro to potwierdzą, na każdej płaszczyznie wypadają lepiej i nie chodzi o same naziwska bo one nie grają co naocznym przykładem jest PSG. Barcelona ma wielką jakość, znakomity kolektyw, znakomitego trenera, nie widze drużyny która mogła by zagrozić w tym sezonie zdobycia kolejnego tytułu najlepszej drużyny europy. POLECAM

PostNapisane: 25 wrz 2015 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 5
Podziękowano: 53
FC Barcelona - Kristianstad
FC Barcelona -8,5 1,8@ 3/10 Bet365
<minus> coś chyba jeszcze gwiazdozbiór w tym sezonie nie dopalił

Obu ekip kadrowo nie ma sensu nawet porównywać bo dzieli je przepaść. Katalończyków miałem okazję oglądać w ubiegłym tygodniu w lidze mistrzów w rywalizacji z Rhein Neckar Lowen. Spotkanie ogólnie stało na niskim poziomie jeśli chodzi o widowiskowość raczej obie drużyny skupiły się na twardej obronie a o zwycięstwie zadecydowały szczegóły. Szwedzi w swoim pierwszym spotkaniu pokonali dosyć łatwo KIF Kolding 33:26 trochę byłem zaskoczony,że tak łatwo odprawili doświadczoną ekipę z Danii. Myślę,że Barcelona jutro w pełni zrehabilituje się swoim kibicom za tą pechową porażkę w ubiegłym tygodniu w Niemczech. Rywal do tego jest wręcz idealny:-) Uważam,że Dream Team z Katalonii jutro zdominuje Mistrza Szwecji i wynik zakręci się ok 10 bramek przewagi :-)

Do tego już bez analizy:

La Rioja Logrono 1,3@ 3/10 Bet365 <plus>
Flensburg +4,5@ 1,76@ 1/10 Bet365 <plus>

Ostatnio edytowano 27 wrz 2015 przez kobe241986, łącznie edytowano 1 raz
Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi kobe241986
wincingrzywa

PostNapisane: 26 wrz 2015 
Moderator
Moderator

Witaj! Zdecydowanie zgadzam się z typami i gram podobnie...

FC Barcelona -7.5 - IFK Kristianstad 1.60

Barcelona napakowana i z porażką z Lwami w pierwszej kolejce...
Oczywiście taki zespół bez problemu awansuje dalej więc to tylko taka rysa na majestacie...
Kadrowo jak już kolega wyżej napisał nie ma co porównywać...
Szwedzi ostro zaskoczyli w starciu z Kolding, ale powiedzmy, że u siebie to każdy jest mocny...
W lidze Barca póki co wszystkie mecze wygrywała różnicą dd...
Dla Szwedów będzie to naprawdę trudny egzamin i takie mecze powinni...
Wyraźnie przegrywać, koncentrując się na domowych meczach...

BM La Rioja -3.5 - FC Porto 1.66

W pierwszej kolejce cudów Hiszpanie przegrali w Rosji z Niedźwiedziami jedną bramką...
Porto bardzo łatwo poradziło sobie ze słowakami z Preszowa wygrywając 32:22...
Patrząc jednak po potencjałach obu drużyn mam wrażenie, że można liczyć dzisiaj na rehabilitację ze strony gospodarzy...
Ten mecz jest trochę takim sprawdzianem czy La Rioja jest w tej grupie najsilniejsza...
A uważana jest za najsilniejszą...

PostNapisane: 27 wrz 2015 
Moderator
Moderator

Junior85 napisał(a):
FC Barcelona -7.5 - IFK Kristianstad 1.60

BM La Rioja -3.5 - FC Porto 1.66

W dalszym ciągu brak pozytywnego zakończenia...

PostNapisane: 03 paź 2015 
Obserwator
Obserwator

La Rioja - Presov
La Rioja -7,5 1,8@ 3/10
<plus> nie spodziewałem się takiej nerwowej końcówki w wykonaniu La Rioja :D

Hiszpanie to jedna z moich ulubionych ekip w europejskim Handballu niestety w ubiegłym sezonie nie za wiele zdziałali na arenie europejskiej. W tym sezonie grupa wręcz wymarzona dla ekipy z Hiszpanii bo wydaje się,że oprócz Meshkov Brest i ewentualnie Porto to nikt nie jest tutaj w stanie im zagrozić jeśli chodzi o awans z grupy. Dla mnie osobiście będzie to wielkim szokiem jeśli by La Rioja w tym sezonie nie awansowała ze swojej grupy. La Rioja jak do tej pory ma bilans 1-1 tzn porażka w 1 kolejce po dramatycznej końcówce na Białorusi z Meshkov 27:26 i zwycięstwo z Porto u siebie tydzień temu 30:23 druga połowa w wykonaniu Hiszpanów była doskonała wygrana różnicą aż 8 bramek. Dzisiejszy rywal to mistrz Słowacji Tatran Presov który jak narazie w lidze mistrzów radzi sobie słabo porażki z Porto 33:23 oraz z Meshkov 20:30 i dzisiaj zagrają z kolejnym faworytem do wyjścia z grupy i to jeszcze na wyjeździe. W tygodniu obie ekipy rozegrały swoje mecze w rodzimych ligach La Rioja pokonała Adelma 34:27 za to Presov uległ Vardarovi 39:32 w SEHA Liga. Rożnica między obiema ekipami jeśli chodzi o potencjał kadrowy jest duża również doświadczenie na arenie Europejskiej jest dużo większe po stronie Hiszpanów. Nie spodziewam się tutaj żadnej niespodzianki La Rioja u siebie jest mocna a takich rywali jak Słowacki Presov to stara się odprawiać kilkoma bramkami. Liczę,że tutaj wynik zakręci się z przewagą ok 10 bramek nawet :-)

Besiktas - PSG
PSG -6,5 1,7@ 3/10
<plus> izzi

Paryżanie są typowani w tym sezonie przez wielu do zwycięstwa końcowego w Lidze Mistrzów nic dziwnego skoro ma się w swoim składzie takie wielkie gwiazdy jak Nikola Karabatic, Luc Abalo, Mikkel Hansen, Igor Vori, Daniel Narcisse, Thierry Omeyer, Onufryienko itd...Francuzi naprawdę wyglądają w tym sezonie bardzo dobrze i jeśli ominą kontuzję kluczowych graczy to powinni w tym sezonie namieszać. Bilans Paryżan jak narazie po dwóch rozegranych spotkaniach wynosi 1:1 porażka z mocnym Flensburgiem w Niemczech i zwycięstwo u siebie z Wisłą Płock. Ogólnie Paryżanie mają trudną grupę sporo mocnych ekip takich jak Veszprem, Kiel, Flensburg, Zagrzeb, Celje i Płock i praktycznie jedyna ekipa która odstaje tutaj poziomem od reszty to właśnie dzisiejszy rywal PSG Turecki Besiktas jak dla mnie powinien to być dostarczyciel punktów w grupie dla tych najlepszych ekip. Nie wydaje mi się,żeby Besiktas wygrał choćby jedno spotkanie w tej grupie raczej zakończą swoje występy z zerowym dorobkiem punktowym. Jak narazie porażki -6 z Celje u siebie i -11 z Kiel na wyjeździe. Paryżanie w środę w swojej lidze odprawili beniaminka Chartres różnicą 12 bramek. Zawodnicy którzy dołączyli do Francuskiej ekipy przed sezonem będą pomału się wkomponowywać w skład i z meczu na mecz będzie to wyglądało coraz lepiej. Uważam,że jeśli zawodnicy z Paryża nie zlekceważą swojego dzisiejszego rywala a nie powinni bo to w końcu liga Mistrzów to spokojnie powinni pokryć grany przeze mnie handicap bramkowy:-)

Oba spotkania pograłem rano w Fortunie ponieważ mieli lepsze kursy na te zdarzenia teraz już widzę,że w internetowych bukach linie handi poszły o jeden w górę po mniejszych kursach.

Do tych dwóch spotkań dołożyłem Holenderki w siatkę za 1,6@ <plus> dla mnie Oranje są tutaj ekipą która zwycięży w tych ME !!!

SooShNORMAN89mietekThom@stosca30kinderbetSlumsik89

PostNapisane: 04 paź 2015 
Obserwator
Obserwator

Pick Szeged - Barcelona
Barcelona 1,5@ 2/10
<plus>

Czas żeby Katalończycy się w końcu przebudzili na arenie europejskiej bo jak narazie bilans 1-1 nie przynosi chwały zwycięzcy Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu. O ile jakąś ogromną niespodzianką dla mnie nie była porażka 22:21 z Rhein Neckar Lowen w Niemczech(Lwy świetnie zaczęły sezon zresztą u siebie są bardzo mocni dla każdego) o tyle niewielkie zwycięstwo 34:32 w Palau Blaugrana z Mistrzem Szwecji Kristianstad było dla mnie zaskoczeniem. Sam osobiście spodziewałem się tego,że zawodnicy Barcy będą sobie chcieli odbić tą porażkę z Lwami i wygrają kilkoma bramkami. Jak widać po odejściu swojej największej gwiazdy jaką bez wątpienia był Karabatic jeszcze Barcelona cierpi przynajmniej jeśli chodzi o mecze w Europie. Nie widać u nich tego luzu, polotu i tej łatwości w zdobywaniu bramek co w ubiegłym sezonie a o grze w obronie to już nie wspomnę bo już dawno nie pamiętam kiedy Katalończycy dali sobie strzelić aż 32 bramki i to w dodatku z żadnym potentatem w Europie tylko z Mistrzem Szwecji. Mimo iż w miejsce Karabaticia przybył zawodnik również wielkiego formatu Filip Jicha to widać,że ta machina z Katalonii nie funkcjonuje tak jak powinna. Myślę,że przy takim potencjale jaki posiada Barcelona nastąpi to lada chwila i znowu Katalończycy będą grali tak jak powinni widowiskowo i solidnie w obronie. Pick Szeged u siebie to jest bardzo niebezpieczna drużyna o czym przekonały się Vive Kielce w 1 kolejce spotkań przegrywając w gorącej hali 31:30. Jedno jest pewne dla Hiszpanów nie będzie to łatwe spotkanie ponieważ Pick u siebie rzadko kiedy przegrywa. Głównym motorem napędowym gospodarzy jest Dean Bombac(który od przyszłego sezonu wzmocni Vive Kielce) to jest zawodnik o fantastycznych umiejętnościach i uważam,że Kielczanie podpisując z nim umowę zrobili świetny interes Gracze z Węgier również legitymują się bilansem 1-1 po dwóch rozegranych spotkaniach. W ubiegłym tygodniu przegrali na wyjeździe z równie mocnym Vardarem 27:23 tylko,że dla mnie osobiście Szeged grający u siebie a na wyjeździe to zupełnie inna ekipa. Spodziewam się dzisiaj interesującego meczu od początku do końca. Jak narazie buki wystawiają dosyć dobre kursy na zwycięstwa Barcy w meczach wyjazdowych w lidze mistrzów ale to wszystko do czasu jeśli Barca wygra jakiś mecz na wyjeździe przekonywująco to już takich kursów jak np dzisiaj 1,5 nie ujrzymy na pewno. Ja korzystam z tej okazji i pobieram Barcelonę po takim kursie chociaż spodziewam się,że łatwo nie będzie. O atak raczej się nie boję bo u Hiszpanów ma kto strzelać ale gra w jest tutaj sporym znakiem zapytania. Mam nadzieję,że Trener Katalończyków wyciągnął odpowiednie wnioski po meczu z Kristianstad i taka ilość straconych bramek już się nie powtórzy

Z Ligi Mistrzów pograłem jeszcze:

Kristianstad - Vardar over 55,5 bramek 1,7@ 3/10 <minus>
Montpellier 1,3@ 2/10
<plus>

killbillprzemo214gsmkam

PostNapisane: 07 paź 2015 
Obserwator
Obserwator

Meshkov Brest - La Rioja
over 59,5 bramek 1,8@ 3/10 Bet365
<plus> 64 :D

Szybko bo meczyk za niedługo się rozpoczyna więc będzie krótko. Kolejne spotkanie w który powinniśmy zobaczyć sporą ilość bramek. Obie ekipy grają świetnie w ofensywie a gorzej w defensywie. Obie ekipy w tym sezonie w większości swoich spotkań rzucali po 30 bramek lub więcej. Meshkov w weekend zwyciężyli w Rosji z Chekhovskiye 27:33 i Hiszpanie pokonali u siebie Słowacki Presov 37:29. Obie ekipy w ubiegłym sezonie również trafiły na siebie w jednej grupie i obu tych spotkań padło sporo bramek pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 33:33 a drugie La Rioja wygrała 39:31. Mam nadzieję,że obie ekipy podtrzymają swoją skuteczność i dzisiaj spokojnie pokryją wyżej wymienioną linię bramkową

queenplutoSzymek_7margokillbill

PostNapisane: 08 paź 2015 
Obserwator
Obserwator

Kadetten - Motor
over 58,5 bramek 1,8@ 2/10 Bet365 <minus> pierwsza połowa to była jakaś masakra jeśli chodzi o bramki :(
Motor X2 1,8@ 1/10 Bet365
<minus>

Muszę powiedzieć,że Szwajcarzy mnie pozytywnie zaskakują jeśli chodzi o ilość zdobywanych bramek w meczach Ligi Mistrzów w tym sezonie. Dwa spotkania powyżej 30 bramek najpierw z Elverum potem z Baia Mare i tylko z Metalurgiem 24 ale dorobek punktowy mają słaby bo tylko 1 pkt za remis z Rumunami w ostatni weekend. W ataku widać,że jakiś większych problemów nie mają ale za to w obronie wygląda to nie ciekawie. Dzisiejszy rywal to słabych w ofensywie nie należy bo zespół Ukraiński potrafi również sporo postrzelać. Motor obecnie zajmuje 2 pozycję w tabeli chyba w najsłabszej grupie w tegorocznej Lidze Mistrzów i szczerze mówiąc będzie dla mnie niespodzianką jeśli nie zdołają awansować z grupy. W ubiegłym sezonie obie ekipy grały ze sobą dwa razy ponieważ też spotkały się w jednej grupie wówczas padły wyniki 32:37 dla Motoru 31:26 również dla Motoru. Liczę dzisiaj na otwarte spotkanie z dużą ilością bramek:-) Delikatnie też próbuje w stronę bardziej doświadczonej ekipy z Ukrainy

PostNapisane: 09 paź 2015 
Obserwator
Obserwator

Wisła Płock - THW Kiel
Wisła Płock 1X 1,8@ 2/10 Bet365 <minus> tego chyba nikt się nie spodziewał MASAKRA

Uważam,że Wiślacy mają ogromną szansę ograć kolejną wielką drużynę w Orlen Arenie. Kiel to zupełnie inna drużyna niż w ubiegłym sezonie odeszło kilku zawodników światowego formatu Aron Palmarsson, Rasmus Lauge Schmidt oraz kapitan Filip Jicha który odszedł do wielkiego rywala Barcelony. W ich miejsce włodarze niemieckiego klubu sprowadzili niestety przeciętniaków jak Christian Dissinger i Erlend Mamelund oraz skrzydłowy Dragos-Nicolae Oprea który dołączył dopiero we wrześniu gdy okazało się,że kontuzjowani są Klein oraz Jansen. Mimo,że Zebry nadal w swoim składzie posiadają takie gwiazdy jak Weinhold, Duvnjak, Canellas oraz Ekberg to sezon zaczęli wyjątkowo przeciętnie. W swojej lidze już mają na koncie 3 porażki oraz porażkę w Zagrzebiu na inaugurację Ligi Mistrzów uważam,że to wszystko spowodowane jest tym,że sternicy Kiel nie sprowadzili nikogo wartościowego w miejsce swoich gwiazd które odeszły. W ekipie Wisły nie wystąpi tylko kontuzjowany Oneto tak reszta jest gotowa do gry. Skoro w Orlen Arenie przegrywały już takie ekipy jak Barcelona, Flensburg, Vardar a Veszprem w tym sezonie musiał się podzielić punktami to dlaczego Wiślacy mają nie powalczyć z osłabionym kontuzjami i w moim odczuciu już nie takim mocnym jak w ubiegłym sezonie THW Kiel. Podopieczni Manolo Cadenasa zrobią wszystko żeby pokonać u siebie przed własną publicznością kolejną wielką markę jaką są nadal bez wątpienia Zebry

Ostatnio edytowano 11 paź 2015 przez kobe241986, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 09 paź 2015 
Obserwator
Obserwator

Kielce - Kristianstad
over 58,5 1,75@ 2/10 Bet365 <plus>

Mistrz Szwecji to kolejny rywal Mistrzów Polski w grupie Ligi Mistrzów. Szczerze mówiąc nigdy nie miałem przyjemności oglądać ekipy ze Szwecji także ciężko mi cokolwiek o nich napisać. Uważam,że wcale to nie musi być łatwy rywal dla Kielc ponieważ Szwedzi powalczyli w II kolejce spotkań w Palau Blaugrana z Barceloną przegrywając minimalnie 34:32 ale pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie. Szwedzi jak narazie legitymują się bilansem 1:2 po 3 kolejkach spotkań. Wygrana u siebie z Kolding 33:26 zrobiła na mnie spore wrażenie bo nie spodziewałem się,że tak łatwo ograją duńczyków. Potem były dwie porażki z Barcą oraz tydzień temu u siebie z również mocnym Vardarem. W swojej lidze mają bilans 5-0. Kristianstad nie ma w swoim składzie wielkich gwiazd za to ma sporo reprezentantów Szwecji. Chyba największą gwiazdą Mistrza Szwecji jest ich trener Ola Lindgren. Dla mnie sporym zaskoczeniem jest to,że Kristianstad rzuca sporo ilość bramek w większości swoich spotkań ponad 30 grają bardzo szybko i widowiskowo próbują gry z szybkiego środka. Nie każdy rzuca Barcelonie 32 bramki !!! Kielczanie we własnej hali są bardzo silni i też powinni swoje rzucić w tym spotkaniu. Pod znakiem zapytania stoi występ dwóch graczy Tkaczyka i Chrapkowskiego którzy nadal nie są w pełni sił decyzja zostanie podjęta pewnie przed rozpoczęciem spotkania. Mam nadzieję,że Szwedzi zagrają równie odważnie co z FC Barceloną i zobaczymy sporą ilość bramek i świetne widowisko z obu stron

Ostatnio edytowano 10 paź 2015 przez kobe241986, łącznie edytowano 2 razy
wojtek1986Pilsnerlisek71

PostNapisane: 10 paź 2015 
Obserwator
Obserwator

FC Barcelona - Montpellier
over 59,5 1,85@ 3/10 Bet365 <plus>
Barcelona -7,5 1,85@2/10 Bet365 <plus> +10 :-P

Szczerze mówiąc spodziewałem się tutaj linii bramkowej ponad 60 ale skoro dają mniejszą to trzeba korzystać. Co tu dużo mówić spotykają się dwie drużyny które sporo rzucają bramek. Barcelonę opisywałem w ubiegłym tygodniu podczas wyjazdowego spotkania z PICK Szeged który wygrali 28:30 i mam nadzieję,że to zwycięstwo na ciężkim terenie było punktem zwrotnym jeśli chodzi o występy Katalończyków na arenie europejskiej. Blaugrana w tygodniu rozegrała ligowe spotkanie wyjazdowe z Adelma zwyciężając bez żadnych problemów 28:37 i tym zwycięstwem wyrównali rekord ilości największej liczby kolejnych meczów wygranych w lidze hiszpańskiej. Zespół Barcelony jest niepokonany od 67 meczów!!! Katalończycy skopiowali tym samym wyczyn ekipy Ciudad Real prowadzonej w 2011 r. przez obecnego szkoleniowca Kielczan Tałanta Dujszebajewa. Trener Barcelony dał w tym spotkaniu odpocząć naszemu obrotowemu Kamilowi Syprzakowi oraz kapitanowi Victorowi Tomasowi. W doskonałej formie wydaje się być Kiril Lazarov który w ubiegły tydzień poprowadził Barcelonę do zwycięstwa na Węgrzech a w tygodniu został również bohaterem rzucając ekipie z Santander aż 9 bramek. Montpellier miałem okazję oglądać w meczu z Vive dwa tygodnie temu. Liderami są oczywiście Diego Simonet, Michael Guigou oraz Dragan Gajic. Do pewnego momentu gra Francuzów mi się nawet podobała ale jak Kielczanie zaczęli mocniej bronić to nie mogli sobie zupełnie poradzić z twardą defensywą Francuzi. Ogólnie Montpellier gra szybko a dużo gorzej w defensywie a to oznacza,że to dla Barcelony jest wręcz wymarzony przecwinik. W spotkaniu z PICK Szeged już było widać znaczną poprawę w grze obronnej Barcelony. W tym spotkaniu liczę na to,że Barcelona zbyt szybko nie odjedzie ekipie Francuskiej i overek spokojnie wejdzie. Uważam,że powinniśmy obejrzeć spotkanie z dużą ilością bramek

VronaSlumsik89RaffikRoberos

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]