» Toptypy.com - typy bukmacherskie najlepszych typerów w Internecie, korzystaj za darmo i sam walcz o nagrody.
» Livemecz.pl - wyniki na żywo z transmisjami online (podajemy kilkanaście źródeł gdzie oglądać można mecze na żywo w Internecie) a po zakończeniu meczu skróty meczów oglądaj na Livemecz.pl

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Re: Piłka Ręczna - Europejskie Puchary 2015/2016
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 paź 2015 
Obserwator
Obserwator

Podziękował: 5
Podziękowano: 53
Veszprem - Besiktas
Veszprem -9,5 1,71@ 2/10 Bet365 <minus> ewidentne zlekceważenie rywala przez Veszprem co nie zmienia faktu,że już dawno nie widziałem jak można nie wykorzystać tylu akcji sam na sam gdyby nie to handicap wszedł by gładko

Spotkanie pomiędzy jednym z głównym faworytów do końcowego zwycięstwa w Lidze Mistrzów a kopciuszkiem. Chyba można śmiało powiedzieć,że Veszprem w tym sezonie ma najsilniejszy skład od wielu lat. Zeszły sezon bardzo udany awans do Final Four a tam dopiero porażka w finale z wielką Barceloną. W tym sezonie skład jeszcze mocniejszy m.in pozyskany z Kiel Aron Palmarsson. Besiktas już trochę opisywałem wyżej podczas wcześniejszych spotkań. Dla mnie jest to chyba jedna z najsłabszych ekip w tegorocznej Lidze Mistrzów i tak jak już wcześniej pisałem uważam,że Besiktas nie wygra żadnego spotkania w Lidze Mistrzów dla każdego powinnien być dostarczycielem łatwych punktów. Jest to ekipa bez jakiś wielkich gwiazd. Jak dla mnie nie ma żadnych szans by nawiązać jakąś walkę z ekipą Węgierską. Veszprem u siebie jest mega mocny nawet dla najlepszych a jeśli dostają jedną z najsłabszych ekip w rozgrywkach to będą mieli okazję sobie trochę postrzelać bo rywal do tego jest wręcz wymarzony. Uważam,że jeśli gracze Veszpremu nie zlekceważą dużo niżej notowanego przeciwnika to czasami mogą sobie z tego spotkania zrobić sparing :-) Jak dla mnie spotkanie powinno zakończyć się zwycięstwem minimum 10-cio bramkowym :-)

[b]Dodatkowo bez analizy:

PSG 1,15@ 5/10 Bet365 <plus>
Flensburg 1,10@ 5/10 Bet365 <plus>

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość Wyślij e-mail  

PostNapisane: 17 paź 2015 
Obserwator
Obserwator

Vive Kielce - FC Barcelona
under 60,5 bramek 1,7@ 3/10 Bet365
<plus> <plus> <plus> 8)
Wyniki obu ekip w ostatnich swoich meczach wskazują nam,że powinnien w tym spotkaniu paść wysoki wynik bramkowy ale przecież spotykają się jedna z lepszych drużyn w Europie czyli Kielce i najlepsza drużyna w Europie w ubiegłym sezonie FC Barcelona. Dlatego uważam,że tutaj większy nacisk przez obu szkoleniowców może być właśnie na twardą defensywę. Typowania zwycięzcy się nie podejmę chociaż bliżej mi do zwycięstwa Katalończyków bo po prostu uważam,że mają lepszy skład i mają patent na Kielczan. Obie ekipy mierzyły się ze sobą do tej pory 6-krotnie i Barca ma bilans 5 zwycięstw i tylko 1 remis ale to było już dawno w 2011 r. Poza tym Kielce u siebie w wypełnionej po brzegi hali swoimi kibicami(wszystkie bilety na to spotkanie zostały bardzo szybko wyprzedane także dzisiaj będzie komplet na trybunach) są bardzo mocne. Poza tym uważam,że jeśli Kielczanie nie wygrają u siebie w Hali Legionów to w Palau Blaugrana wogóle. Katalończycy po nie specjalnym początku sezonu w Lidze Mistrzów czyli porażce w Niemczech z Rhein Neckar 22:21 potem męczarniach u siebie z Kristianstad 34:32 w końcu przyszło zwycięstwo na ciężkim terenie z Pick Szeged 28:30 a potwierdzenie zwyżki formy potwierdzili tydzień temu u siebie gromiąc Montpellier 37:27. Kielczanie również na inaugurację przegrali na wyjeździe z Pick Szeged 31:30 potem było zwycięstwo u siebie z Montpellier 30:23 następnie remis w Niemczech z Rhein Neckar 32:32 a tydzień temu wygrana z Mistrzem Szwecji w Kielcach 35:27. Myślę,że w tym spotkaniu będzie wyrównana walka od początku do końca w końcu spotykają się dwie ekipy które mają podobny cel na ten sezon w Lidze Mistrzów czyli końcowe zwycięstwo. Uważam,że każdy kibic handballu w Polsce powinnien w miarę możliwości obejrzeć to starcie gigantów. Napewno będzie na co popatrzeć. W obu drużynach aż roi się od znakomitych zawodników

Do tego na dzisiaj jeszcze ale to już bez analizy:

Rhein Neckar 1,3@ 3/10 Bet365 (Mocna w tym sezonie ekipa Lwów nie przegra u siebie. Pick Szeged jest niewygodną drużyną nawet dla najlepszych ale zwycięstwo w Niemczech raczej nie wchodzi w grę) <plus> <plus> <plus>

La Rioja 1,25@ 3/10 Bet365 (tutaj nie ma mowy o żadnej niespodziance po prostu różnica klas zrobi tutaj swoje zastanawiam się jeszcze nad -4,5 w stronę Hiszpanów <plus> <plus> <plus>

RK Zagrzeb 1,4@ 3/10 Bet365 (nie wyobrażam sobie żeby Wisła wygrała na tak ciężkim terenie) <plus> <plus> <plus>

PIĘKNY DZIEŃ $$$$$ :D

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi kobe241986
wolek10gsmkamThom@sPakman68

PostNapisane: 25 paź 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 984
Podziękowano: 1129
Dzisiejsze mecze widzę tak:

Paris SG - Veszprem +3.5 1.68

Ja tutaj wielkiej różnicy nie widzę...
W Paryżu powalczyła Wisła, więc...
Veszprem łatwiejszy na pewno nie jest...
h2h też wskazuje na to, że mecz powinien być na styku...

Met. Skopje - Minaur Baia Mare 1.65

W sumie dla obu ekip jest to ważny mecz...
Tydzień temu w Rumunii wygrali gospodarze jedną bramką...
Punktowo w tabeli dwa oczka różnicy na korzyść Baia Mare...
Metalurg u siebie ma 2-0 i chyba bardzo dużą szansę na dzisiejszą wygraną...
Kluczowy mecz jeżeli chodzi o przedłużenie nadziei na walkę o drugą lokatę dającą awans dalej...
Teren ciężki o czym wczoraj przekonały się Kielce...

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 26 paź 2015 
Moderator
Moderator

Podziękował: 984
Podziękowano: 1129
Junior85 napisał(a):
Paris SG - Veszprem +3.5 1.68

Met. Skopje - Minaur Baia Mare 1.65

PostNapisane: 18 lis 2015 
Aktywny Typer
Aktywny Typer

Podziękował: 1
Podziękowano: 89
Liga Mistrzów, 18:45
Spotkanie: Rhein-Neckar - Montpellier <plus> <plus> <plus>
Typ: Rhein-Neckar - 2.5 bramki w pierwszej połowie
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet

Mecz 8 kolejki grupy B Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Rhein-Neckar podejmie u siebie Montpellier. W tym spotkaniu stawiam na zwycięstwo gospodarzy w pierwszej połowie z handicapem - 2.5 bramki. Niemiecki zespół jak do tej pory odniósł 2 porażki, ale wszystkie na wyjazdach u siebie zaś jeszcze nie przegrali. Są na miejscu 3 w tabeli i nie odpuszczą żadnego meczu, bo polują na 1 miejsce w grupie dające bezpośredni awans do ćwierćfinału. Montpellier na razie 7, czyli za play-offami i dziś Francuzi będą chcieli sprawić niespodziankę. Niestety są zespołem zdecydowanie słabszym. Przegrali wszystkie 3 mecze wyjazdowe. Niemiecki zespół już w pierwszej połowie powinien odskoczyć na kilka bramek i w drugiej połowie już spokojnie kontrolować mecz.

POWODZENIA

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Marcos71 za ten post:
wlochu8

PostNapisane: 26 lis 2015 
Obserwator
Obserwator

Chekhovskie Medvedi - FC Porto
FC Porto 1,5@ 4/10 Bet365

Bardzo ważne spotkanie dla gości. Jeśli zwyciężą dzisiaj to pozostaną w walce o awans z grupy. Przypomnę,że z grupy C awansują tylko dwie pierwsze ekipy w tabeli. W walce pozostały tylko 3 najmocniejsze drużyny Meshkov Brest, La Rioja oraz FC Porto. Wszystkie 3 drużyny mają w tej chwili po 12 pkt ale wydaję się,że to właśnie ekipa z Portugalii ma najlepszy układ spotkań na ostatnie dwie kolejki. W ostatniej kolejce podejmują u siebie słabiutką Vojvodine. Dlatego dzisiejsze spotkanie ma ogromne znaczenie dla Portugalskiej ekipy. Teoretycznie zwycięstwo dzisiaj w Rosji oraz u siebie powinno dać im awans minimum z 2 miejsca ale niestety mają gorszy bilans z Brestem oraz La Rioją ale w weekend ktoś zgubi pkt ponieważ Hiszpanie podejmą u siebie ekipę z Białorusi. Muszę powiedzieć,że Porto zaskoczyło mnie w weekend ponieważ nadzwyczaj łatwo uporało się z La Rioją 35:31. Zresztą ekipa Portugalska ostatnio jest w bardzo dobrej formie ponieważ na 10 ostatnich spotkań w swojej lidze oraz w Lidze Mistrzów przegrali tylko raz na Białorusi 34:27 z Brestem a tak same zwycięstwa. Czyli na najważniejsze spotkania w Europie forma jest i mam nadzieję,że jutro to udowodnią na parkiecie w Rosji. W pierwszym spotkaniu obu ekip FC Porto pokonało u siebie Niedźwiedzie 31:27. Chekhovskie z dorobkiem 6 pkt nie walczą już o nic w tym sezonie także liczę na to,że trener Niedźwiedzi da pograć trochę więcej minut swoim rezerwowym niż podstawowym zawodnikom. Zresztą uważam Porto za lepszą ekipę niż Chekhovskie i mam nadzieję,że w tak ważnym spotkaniu gracze Porto udowodnią,że zasługują na awans z grupy a jeśli zwyciężą to po dzisiejszym spotkaniu będą liderowali w swojej grupie ponieważ La Rioja-Meshkov Brest dopiero w sobotę :)

PostNapisane: 26 mar 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 854
Vardar vs Wisla Plock. Zakłady z handicapem: Vardar (-4)
Kurs: 1.80

Wisła ostatnio całkiem imponuje, ale moim zdaniem dziś nadszedł dzień weryfikacji dla Nafciarzy. Po dobrych meczach u siebie (wygrana z Vive i remis z Vardarem), podopieczni Cadenasa na pewno na mecz rewanżowy pojechali w bojowych nastrojach. Sądzę jednak, że powtórzy się historia sprzed roku, kiedy to również w fazie play-off Wisła wygrała z Vardarem u siebie aż sześcioma bramkami, a w meczu rewanżowym dostali srogie lanie (31:20) i pożegnali się z rozgrywkami Ligi Mistrzów. W Skopje gra się bardzo ciężko, w tym sezonie Vardar uległ przed własną publiką tylko dwa razy (minimalnie Barcelonie w LM i Brześciowi w SEHA). Co ciekawe, potrafili ograć aż 10 bramkami Vive Kielce i Zagrzeb, oraz niewiele niżej Montpellier czy Lwy. Wisła jak pisałem ostatnio radzi sobie dobrze, ciągną ich przede wszystkim Racotea i Tarabochia, ale to Vardar ma aspiracje do bycia absolutnie topowym klubem Europy. Już teraz mają bardzo solidny skład z wyróżniającymi się Karaciciem, Dujshebaevem, Macquedą, Cindricem, Dibirovem, a na kolejny sezon zapowiedzieli już konkretne wzmocnienia w postaci Canellasa i Cupićia... Wisła niby już na kilku trudnych terenach nieźle sobie w tym sezonie radziła, ale dziś stawka meczu znacznie wyższa, dlatego też nie spodziewam się tutaj ze strony gospodarzy żadnej taryfy ulgowej dla Płocczan. Tym bardziej, że do gry wrócić mają Gorbok i Lazarov.

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 26 mar 2016 
Moderator
Moderator

Podziękował: 58
Podziękowano: 854
Miszak napisał(a):
Vardar vs Wisla Plock. Zakłady z handicapem: Vardar (-4)
Kurs: 1.80

Wisła bliska sprawienia niespodzianki, choć wystarczyło trafiać z karnych (3/7) i byłoby bez nerwów i zielono..

Ягиеллониа Белосток

PostNapisane: 26 kwi 2016 
Stały Bywalec
Stały Bywalec

Podziękował: 0
Podziękowano: 18
Vive Kielce - Flensburg-H.

Na czwartkowy wieczór mam do zaprezentowania mecz ćwierć finałowy ligi mistrzów w piłce ręcznej Vive Kielce - Flensburg-H. Vive Kielce to mistrz Polski który z determinacją dąży o walkę w FINAL FOUR ligi mistrzów w grupie B ligi mistrzów zajęli 2 miejsce dali się wyprzedzić tylko Barcelonie a mierzyli się z takimi rywalami jak : Vardar , Rhein-Neckar , Szeged , Montpellier , Kristianstad , Kolding . W 1/8 ligi mistrzów mierzyli się z Meshkov Brest wygrywając oba spotkania kolejno 28:32 i 33:30 . Flensburg-H. to trzecia drużyna Niemiec która walczy w tym sezonie o mistrzostwo Bundesligi i walczy o FINAL FOUR ligi mistrzów w grupie A ligi mistrzów zajęli 3 miejsce zaś w 1/8 pokanali Montpellier wygrywając oba spotkania kolejno 27:28 i 31:30 . Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo Vive Kielce <plus>

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi paerl9 za ten post:
Bukmacherzy.com

PostNapisane: 28 maja 2016 
Znany
Znany

Podziękował: 1
Podziękowano: 28
Vive Kielce - PSG

Typ: Kielce + 1.5 gola
Kurs: 1.95

Witam serdecznie w 28 dzien Maja. Ten tydzien idzie mi doskonale i trzeba dzisiaj postawic kropke nad i kto byl najlepszeym typerem w tym tygodniu. Final four Ligi Mistrzow pilkarzy recznych i pierwsze spotkanie polfinalowe a mianowicie Vive Kielce podejmuje PSG. Jak to mowia do trzech razy sztuka, Vive juz trzeci raz gra w final four jak na razie dwa razy w polfinale trafiali na Barcelone i przegrywali, tym razem trafili na przeciwnika jak dla mnie najlatwiejszego, czemu tak? PSG w tym sezonie nie jest takie mocne jak rok czy dwa lata temu. Co prawda w skladzie maja takich zawodnikow jak Hansen , Karabtic czy na bramce Omeyer ale sa to juz zawodnicy wiekowi i na pewno maja juz ten sezon w nogach co pokazaly ostatnie mecze PSG w lidze czy tez w krajowym pucharze gdzie przegrali w finale z Montepllier co na pewno bylo spora sensacja. Wiadomo sa to nadal najlepsi zawodmicy swiata ale po prostu moga byc zmeczeni i tutaj upatruje swoje najwieksze szanse w tym typie. Mysle ze Vive tez bedzie bardziej zmotywowane , poniewaz po dwoch porazkach na tym etapie z Barca chca w koncu awansowac do wielkiego finalu. Ja gram typ na +1.5 bramki na Vive czyli dosc ostroznie w wypadku remisu lub przegranej jednej bramka ale wszystkim polecam jednak grac na czysty win Kielc jak dla mnie spore value no i bedzie sie lepiej kibicowalo :) Polecam i powodzenia! <plus>

Bukmacher: Unibet

Użytkownicy, którzy podziękowali autorowi Zamko29 za ten post:
Bukmacherzy.com

Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]